PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افاري براي بازگرداندن اطلاعات سي دي بد رايت شده

persia105
15-05-2010, 12:39
سلام دوستان

كامپيوترم به يكي از كرم ها اينترنتي الوده شد و چون دسترسي به هيچ نرم افزاري نداشتم مجبور شدم كل هاردم و فرمت كنم....چون با عوض كردن ويندوز از بين نمي رفت....

مجبور شدم قيد تما اطلاعات هارديسكم و بزنم فقط دو تا سي دي بك اپ برداشتم ....به اطلاعات اين دو سي دي هم فوق العاده نياز دارم از طرفي اطلاعات شخصي هست و نمي تونم بدم بيرون !

مشكل اين دو سي دي اين هست فكر كنم درست رايت نشدند ...چون هر بار كه سي دي مي زارم نمي تونم روي هاردم كپي كنم و ويندوز هم به من اخطار مي ده رايت خودتو كامل كن !

يكي دو نرم افزار ژيدا كردم اما اينها درست حسابي كار نمي كردند ...من يك فايل ژيوسته 300 مگابايتي از يك بانك اطلاعاتي دارم كه مي خواهم تمام اطلاعاتش برگردونده بشه

هيچ نرم افزاري نيست من بتونم اطلاعات خودم و بازيابي كنم ؟

آنتی
15-05-2010, 19:49
سلام
با IsoBuster امتحان کن ببین کارت راه میافته

***Spring***
16-05-2010, 00:36
سلام ...

IsoBuster | کپی گرفتن از محتویات سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های خش‌دار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AnyReader | نرم افزاری برای کپی فایل های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[/URL] [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]DVDFab Platinum | رایت DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

portable Jufsoft BadCopy Pro |نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jufsoft BadCopy Pro نرم افزار بازگردانی اطلاعات از روی CD & DVD های خراب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Data Recovery Tools For Bad Cd/dvd/floppy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recover Disc | بازیابی اطلاعات از CD و DVD های آسیب دیده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JuiceSoft Bad CD-DVD Recovery نرم افزار باز گردانی اطلاعات از روی CD & DVD های معیوب / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CD/DVD Diagnostic برای بازیابی اطلاعات CD و DVD /تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

persia105
16-05-2010, 19:16
ممنونم دوستان ...
JuiceSoft Bad CD-DVD Recovery نرم افزار باز گردانی اطلاعات از روی CD & DVD های معیوب / تمامی ورژنها در اینجا
امتحانش مي كنم ببينم مي شه يا نه ....