PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فینال جام حذفی آلمان / بایرن مونیخ 4- وردربرمن 0؛ دومین جام سال با اقتدار

goldenm
14-05-2010, 21:22
شاگردان فن خال مي توانند فردا دومين قهرماني فصل را جشن بگيرند
سايت گل- فينال جام حذفي فوتبال آلمان فردا در ورزشگاه المپيك برلين برگزار خواهد شد و بايرن مونيخ كه در بوندس ليگا با اقتدار به قهرماني رسيد، در مقابل وردربرمن قرار خواهد گرفت. شاگردان فن خال در ليگ قهرمانان نيز به فينال رسيده اند و اين مسئله موجب شده تا بسياري از هواداران روياي كسب يك سه گانه را در ذهن داشته باشند. به همين دليل كسب اين جام نيز براي باواريايي ها از اهميت زيادي برخوردار است و مطمئنا آنها با تمام قوا در بازي فردا پاي به ميدان خواهند گذاشت.
اما از سوي ديگر برمني ها نيز قصد ندارند به راحتي پا پس بكشند. توماس شاف سرمربي اين تيم در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" مطمئنا ما در فينال ليگ قهرمانان طرفدار بايرن هستيم اما آنها نيازي به قهرماني در ليگا پوكال ندارند. ما قهرماني را به هر قيمتي مي خواهيم. بايرن تيم شكست ناپذيري نيست و بازيكنانش از سياره ديگري نيامده اند. شايد شانس آنها بيشتر باشد اما آنها شكست ناپذير نيستند."
بايرن در ديدار نيمه نهايي موفق شد در وقت هاي اضافي شالكه را 1-0 شكست دهد و برمن نيز با نتيجه 2-0 از سد تيم ناشناخته آگتسبورگ گذشت.

A.N.A.P
15-05-2010, 12:13
فينال جام حذفي فوتبال آلمان

ديدار فينال رقابتهاي فوتبال جام حذفي آلمان موسوم به DFB پوکال امروز " شنبه " برگزار مي شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این بازی تیم بایرن مونیخ قهرمان بوندسلیگا ، مقابل وردربرمن صف آرایی خواهد کرد.
این دیدار امروز شنبه ساعت 22:30 به وقت ایران از شبکه سه سیما پخش خواهد شد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omidbooter
15-05-2010, 14:23
از الن به همه بایرنی ها و المانی ها دومین جام بایرن رو تبریک میگم

vroom
15-05-2010, 22:40
خب دومیش را هم زدیم:8:
1 پنالتی 100 % را هم برای بایرن نگرفت

vroom
15-05-2010, 22:53
اینم از سومیش:دی
به قول خیابانی: گل سوم گل سوم گـــــــــــــــل ســــــــــــــــــــــــ وم:دی

vroom
15-05-2010, 23:53
تبریک میگم به طرفداران بایرن:8:
پیش به سوی سومین جام

vahidgame
16-05-2010, 00:05
به هواداران بایرن این قهرمانی رو تبریک میگم.
راستی نظر سنجی چرا هنوز بازه؟ من همین الان به بایرن رای دادم:31:

mmiladd
16-05-2010, 00:58
تبریک به همه بایرنی ها.....

Ezel
16-05-2010, 09:21
سایت گل - نمایش کامل مردان لوئیس فان خال جای هیچ حرفی باقی نگذاشت. بایرن دومین جام امسال را با اقتدار تمام و با له کردن حریفی به دست آورد که همه انتظار مقاومت بیشتری از آن داشتند اما اگر خوش شانسی نبود در همان نیمه اول دروازه وردربرمن به توپ بسته شده بود...

جشنواره گل در فینال دی اف بی پوکال را آرین روبن شروع کرد . او در نیمه اول روی یک ضربه پنالتی دروازه وردر را باز کرد. نیمه دوم هم با حملات بایرن آغاز شد و اولیچ در دقیقه 52 با ضربه ای از درون محوطه جریمه فاصله ر افزایش داد.
گل سوم با فرار ریبری و گل او در شرایط تک به تک با دروازه بان به دست آمد و گل چهارم هم یک شاهکار تاکتیکی و فردی بود که با ضربه شوان اشتایگر درون محوطه جریمه کامل شد.

این دومین جام فصل بایرن بود که با فاصله بهترین تیم المان است. آنها شنبه باید این نمایش را مقابل اینتر تکرار کنند . تیمی که با وردر کیلومترها فاصله دارد. برمن ها که در طول تاریخ نبردهای سختی با بایرن داشته اند امروز به هیچ وجه حریف تیم شکل گرفته و سازمان یافته بایرن نشدند.

بایرن دراین بازی با ترکیب همیشگی اش به میدان آمد: بوت ، لام ، بادشتوبر ، دمیکلیس ، فن بوتن ، فن بومل، شوان اشتایگر ، روبن ، مولر ، ریبری و اولیچ.

Masoud King
16-05-2010, 14:35
تبریک به همه بایرنی های عزیز

به امید سومین قهرمانی در اسپانیا:5:

Ezel
16-05-2010, 14:57
سايت گل ـ‌ اين دومين جام سال بود، جامي كه با اقتدار خردكننده به بايرن رسيد. تيمي كه امسال در يكي از بهترين فرم‌هاي تاريخ خود به سر مي‌برد و اين نكته را بعد از پيروزي 4 بر صفر مقابل وردربرمن در فينال جام حذفي به شدت اثبات كرد.

مديران و ستارگان بايرن بعد از قهرماني چنين گفتند:

فرانتس بكن بائر: «من خودم را در يك دنياي ديگر حس مي‌كنم، بخصوص بعد از تماشاي نمايش باشكوه بايرن در نيمه دوم روي پا بند نيستم. ما حتي مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري به ثمر برسانيم، اما يادتان باشد ما چه روزهاي سختي را در ابتداي فصل داشتيم. اما ارزش‌اش را داشت، ما ‌حالا يك تيم درخشان در اختيار داريم.»

اولي هوينس: «اين مسابقه در ادامه همه بازي‌هاي خوب ما در نيمه دوم فصل بود. ما اكنون در بالاترين حد ممكن فوتبال بازي مي‌كنيم و رقباي ما هم اين را مي‌دانند اين تيم حتي از تيم 2001 بهتر بازي مي‌كند. ما در اين بازي كلاس و توانايي روحي و مهارت‌هاي فردي‌مان را نشان داديم. من به اين تيم افتخار مي‌كنم و البته به همه كساني كه در اين باشگاه كار مي‌كنند. ما حالا دو جام برده‌ايم و در مادريد هم چيزي براي از دست دادن نداريم، ما براي فتح جام سوم هر كاري خواهيم كرد.»

لوييس فان خال:« اين يك بازي با شكوه بود، ما كاملا بر بازي حكم‌فرما بوديم و شانس‌هاي زيادي خلق كرديم و گل‌هاي زيادي به ثم رسانديم. من به بازيكنانم گفتم اين يك برد حياتي بود اما مهمتر شيوه‌اي بود كه ما با آن پيروز شديم. من فكر مي‌كنم ما مي‌توانيم از هم بهتر عمل كنيم.»

مارك فن بومن:«اين يك نتيجه كامل نبود، چرا كه ما در نيمه اول گل‌هاي زيادي را از دست داديم اين يك بازي يك طرفه بود كه ما مستحق برد در آن بوديم.»

فليپ لام:«ما گل دوم را به موقع به ثمر رسانديم و فاتح بازي شديم. كسب جام دوم عاليست اما بهتر است كه جام سوم هم بدست بيايد. ما همگي به دنبال كامل كردن اين فصل با كسب سومين عنوان سال هستيم.»

باستين شوآن اشتايگر:«بازي كردن در اين تيم فوق‌العاده است. بايرن شخصيتي باورنكردني دارد و هر بازيكن بخشي از آن را تشكيل داده است، حتي آنهايي كه روي نيمكت نشسته‌اند. آنچه كه ما را قدرتمندتر مي‌كند، رابطه عالي ما با يكديگر است. چيزي كه ما با آن مي‌توانيم عنوان بيشتري را كسب كنيم.»

goldenm
16-05-2010, 16:57
به هواداران بایرن این قهرمانی رو تبریک میگم.
راستی نظر سنجی چرا هنوز بازه؟ من همین الان به بایرن رای دادم:31:
ببخشید بادم رفته بود ساعت بسته شدن نظرسنجی رو تعیین کنم.
به هر حال چه قبل از بازی چه بعد از اون آرای بایرن مونیخ بیشتر بود.

OSEN
16-05-2010, 19:13
قهرمانی بایرن رو به جمیع بروبچ باواریایی تبریک میگم . وعده ی ما ایشالا اول خرداد برای جام بعدی :27:!

A.N.A.P
16-05-2010, 23:01
ون‌گال: خوشحالم با گل‌هاي زياد قهرمان شديم

سرمربي تيم فوتبال بايرن‌مونيخ گفت: کسب عنوان جام حذفي با زدن گل‌هاي زياد مهم بود که به آن دست يافتيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لوئيس ون‌گال اظهار داشت: قبل از مصاف با وردربرمن براي بازيکنانم شرح دادم کسب جام حذفي چقدر حائز اهميت است. البته اين را هم گفتم که نحوه کسب جام نيز بسيار اهميت دارد. در واقع بايد دست به يک بازي روبه جلو بزنيم تا اين عنوان را با شايستگي فراوان کسب کنيم. اين اتفاق در ورزشگاه برلين رخ داد.
سرمربي تيم فوتبال بايرن‌مونيخ که شب گذشته در فينال جام حذفي آلمان تيمش 4 بر صفر وردربرمن را شکست داد، خاطرنشان کرد: بازيکنان من با وجود دست يافتن به چنين بازي پرگلي که فشار زيادي نيز آورد، خسته نيستند. آنها براي کسب چنين افتخاري زحمت فراوان کشيدند و حالا به قدر کافي فرصت براي جشن و پايکوبي دارند.
ون گال که تابستان گذشته زمام امور مونيخي‌ها را پذيرفت، هفته گذشته نيز مقام قهرماني بوندس‌ليگا را براي بايرن کسب کرد. وي باعث شد پانزدهمين مقام قهرماني سرخ‌پوشان در جام حذفي آلمان حاصل شود.

MehdiAkhbari
17-05-2010, 17:04
اين قهرماني رو به همه ي عاشقان بايرن تبريك مي گم.پيش به سوي سومين قهرماني در برابئو!