PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اسكريپت rar و unrar با php

Amir_Niknam
14-05-2010, 17:44
سلام
اول از همه عذر ميخواهم از اينكه ممكنه سوال تكراري پرسيده باشم
چون هر چي با اين كلمات جستجو ميكردم نتونستم موضوع در رابطه يا اين ها پيدا كنم
من يك اسكريپت براي rar و unrar كردن فايل ها بر روي سرور ميخوام
ترجيحا اين كد به زبان php باشه ولي فكر ميكنم سرورم از cgi پايتون و perl هم پشتيباني ميكنه ولي ترجيحا اسكريپت php بزاريد
با تشكر و عذرخواهي مجدد در صورت تكراري بودن

MAXXX
14-05-2010, 19:39
سلام
php نمیتونه فایل های rar درست کنه

Amir_Niknam
14-05-2010, 19:47
توي رپيدليچ پلاگيني هست كه اين كار رو ميكنه منتها من امتحان كردم به صورت مجزا كار نميكنه و البته با php نيست. حالا من نگفتم حتما با php ميتونه perl يا پايتون و . . . هم باشه
البته براي unrar كردن گير آوردم

MAXXX
15-05-2010, 18:29
بله unrar مشکلی نداره ولی rar رو نمیتونه
در مورد زبونای دیگه هم نمیدونم ولی بعیده کسی که پرل یا پایتون بلد باشه اینجاپیدا کنی
اگه حتما نیاز داری برو vps بگیر

Amir_Niknam
16-05-2010, 11:40
بله unrar مشکلی نداره ولی rar رو نمیتونه
در مورد زبونای دیگه هم نمیدونم ولی بعیده کسی که پرل یا پایتون بلد باشه اینجاپیدا کنی
اگه حتما نیاز داری برو vps بگیر
دوست عزيز جديدا اسكريپت rapidleech هم پلاگين rar و هم unrar رو اضافه كرده و من دارم استفاده ميكنم حتي براي فايل هاي rar ميشه پسورد گذاشت البته unrar كردن پسورد رو ساپورت نميكنه
لينك زير براي rar هست كه بايد در پوشه rar رپيدلييچ كپي بشه و خيلي هم عالي كار ميكنه ولي نميدونم با چه زباني نوشته شده
من برنامه نويش ASP.NET هستم و از php آشنايي كمي دارم ولي اين فايل به خوبي كار ميكنه
هم ميتونه rar كنه
هم split
هم پسورد گذاري
هم امكان اضافه كردن كدهاي ‍CRC
انگار خود winrar هست
اگر شك داريد دانلود كنيد در پوشه rar كپي مود رو روي 777 بزاريد و امتحان كنيد حالا دنبال اسكريپتي ميگردم كه بتونه مثل همين كار كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gfx1
28-02-2016, 10:39
اگر شك داريد دانلود كنيد در پوشه rar كپي مود رو روي 777 بزاريد و امتحان كنيد حالا دنبال اسكريپتي ميگردم كه بتونه مثل همين كار كنه
سلام
این لینک که دادید کار نمیکنه

pouyapor
03-09-2016, 23:02
سلام و وقت بخیر
من قبلا کد این موضوع رو با php نوشتم، با پایتون هم کدنویسی می کنم، اگر مشخصات سرور و میزان دسترسی رو دتوضیح بدید ممنون میشم
مرسی