PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلام نفرات برتر مسابقه ی شماره ی 9

hadi665
14-05-2010, 12:56
Scene

مسابقه ی شماره 9.............

سلام به همه ی دوستای عزیزم

خوب ، امروز همه ی رایاتونو بررسی کردم
یه لیست کامل تهیه کردمو همه رو بررسی کردم

قبل اینکه نفرات برتریو که انتخاب کنید اعلام کنم باید یه نکته ای رو هم بگم
برهان جان محوریت طرحشو یه ماشین گرفت که متاسفانه مدل آماده بود ! برای همین نتونستم برهانو توی انتخاب نفرات برتر جا بدم ( البته این مسئله رو من تازه همین الآن فهمیدم )
دوستایی که توی مسابقه شرکت کردن همگی روی مدل هایی که ساختن تلاش کردن ، پس نباید حقشون ضایع شه

خوب ، نفرات برتر به ترتیب به این صورت میباشن :

نفر اول : RezaTayebiJ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر دوم : Dark Kingdom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر سوم : NICOLAS CAGE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از نظره من همگی دوستان برندند
من به همگی خسته نباشید میگم

انشالله مسابقه ی بعدی رو توی تابستون برگزار میکنیم

:40:

Warden
14-05-2010, 13:03
مرسي از زحمات رئيس
---------------------------------
به همه تبريك ميگم
از همه ممنونم
قابلي نداشت :دي

(اومدي خوندي بهت بگم من نوشابه نميدم)
1001 :دي

شخصي بود :دي

از نظره من همگی دوستان برندند
من به همگی خسته نباشید میگماين جملتو هادي هميه مسابقه ها ميگي : ))

Mostafa 3D
14-05-2010, 17:26
به به
مبارکه
منم به همگی تبریک میگم
راستی پرشیا منو کی میارید دم در خونمون ؟؟ :31:

Dark Kingdom
14-05-2010, 17:40
سلام :)

منم به همه خسته نباشید میگم و تشکر میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Borhan72
14-05-2010, 19:03
نقل قول:
نوشته شده توسط claud [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا وقتش كه تمديد بشه خوبه ، ولي سوالي كه برهان كرد جوابش مثبته يا منفي ؟ استفاده از درخت يا اشياء فرعي ديگه اشكال داره ؟
( البته در مورد جنگل كه درخت هم آماده باشه ... !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خوب بستگی داره به خوده طرف
ما که آزاد میزاریم
اما توی رتبه بندی کاملا تاثیر داره

نداره ؟ : دی

من ميخواستم كه مدل ماشين رو هم خودم بزنم ، ولی اين حرف هادی باعث شد كه با همين كار كنم...
چون نوشته بود "تآثير داره" نه اينكه اصلآ آدم هم حساب نميشه....
در هر صورت من كه خوشحالم مسابقه تموم شد و به همه تبريك ميگم...
اميدوارم تو همه مراحل زندگی، برتر باشن...

:10::7:

RezaTayebiJ
14-05-2010, 19:20
اول به همه بچه ها خسته نباشید می گم. مخصوصا هادی که وقت گذاشته و آرا را حساب کرده.

نقل قول:
برهان جان محوریت طرحشو یه ماشین گرفت که متاسفانه مدل آماده بود ! برای همین نتونستم برهانو توی انتخاب نفرات برتر جا بدم ( البته این مسئله رو من تازه همین الآن فهمیدم )
دوستایی که توی مسابقه شرکت کردن همگی روی مدل هایی که ساختن تلاش کردن ، پس نباید حقشون ضایع شه

کاملا با شیوه شمارش آرا مخالفم. دوستانی که در رای گیری شرکت کردن هم از موضوع مسابقه اطلاع داشتن و هم می دونستن کدوم مدل ها آماده بودن.
با توجه به این دو مسئله رای شون را دادن. کسانیکه به برهان رای دادن می دونستن مدل کارش آماده هست.

امیدورام نتایج اصلاح بشه.

hadi665
14-05-2010, 19:30
من ميخواستم كه مدل ماشين رو هم خودم بزنم ، ولی اين حرف هادی باعث شد كه با همين كار كنم...
چون نوشته بود "تآثير داره" نه اينكه اصلآ آدم هم حساب نميشه....
در هر صورت من كه خوشحالم مسابقه تموم شد و به همه تبريك ميگم...
اميدوارم تو همه مراحل زندگی، برتر باشن...

:10::7:

اول به همه بچه ها خسته نباشید می گم. مخصوصا هادی که وقت گذاشته و آرا را حساب کرده.

نقل قول:

کاملا با شیوه شمارش آرا مخالفم. دوستانی که در رای گیری شرکت کردن هم از موضوع مسابقه اطلاع داشتن و هم می دونستن کدوم مدل ها آماده بودن.
با توجه به این دو مسئله رای شون را دادن. کسانیکه به برهان رای دادن می دونستن مدل کارش آماده هست.

امیدورام نتایج اصلاح بشه.

ببینید ، برهان از من سوال کرد درخت یا اشیای فرعی ، که منم گفتم درختو اشیای فرعی مشکلی نداره و فقط یکمی توی نتیجه تاثیر داره
اما توی طرح برهان جان محوریت کل طرح ماشین بود
ماشین مدل فرعی حساب میشه ؟

-
ودر مورد رای دادن
من خودم رای دوم برهان بود
اما من از آماده بودن ماشین برهان اطلاعی نداشتم !
اگه اطلاع داشتم که حتما قبلش میگفتم که با قوانین کلی مسابقه تداخل داره

( اگه گفتم درخت میتونه آماده باشه به خاطره این بود که ما قبلا توی مسابقه ای از درخت های آماده و prc استفاده کرده بودیم و مشکلی نبود ، کلا درخت مدلی نیست که برای ساختش لازم باشه وقت بزاریم )

Borhan72
14-05-2010, 19:45
ولی فكر كنم حداقل 95 درصد كسایی كه به من رآی دادن اينو ميدونستن...
چون هم تو تاپيك wip و هم تو قسمت نظر سنجی نوشته بودم...
ولی اشكالی نداره...
ايشالا مسابقه‌ی بعدی...

:10:

RezaTayebiJ
14-05-2010, 20:16
اکثر کساییکه به برهان رای دادن می دونستن مدلش آماده هست. اگر قرار بود کارش از مسابقه حذف بشه بهتر بود قبل از شروع رای گیری حذف می شد.
دوستان بر اساس کارهای مسابقه رای دادن و انتظارشون اینه که بر اساس رای شون نتایج اعلام بشه.
:11:

mortezaon
14-05-2010, 20:33
منم به همه خسته نباشید میگم و تشکر میکنم

hadi665
14-05-2010, 21:53
اکثر کساییکه به برهان رای دادن می دونستن مدلش آماده هست. اگر قرار بود کارش از مسابقه حذف بشه بهتر بود قبل از شروع رای گیری حذف می شد.
دوستان بر اساس کارهای مسابقه رای دادن و انتظارشون اینه که بر اساس رای شون نتایج اعلام بشه.
:11:

طبق رای دوستان کار ها انتخاب شد رضا جان
فقط رای های برهان شمرده نشد

وگرنه نفرات اول تا سوم مطابق رای دوستان هست

RezaTayebiJ
14-05-2010, 22:16
طبق رای دوستان کار ها انتخاب شد رضا جان
فقط رای های برهان شمرده نشد

وگرنه نفرات اول تا سوم مطابق رای دوستان هست

هادی عزیز فکر نمی کنی کسانیکه به برهان رای دادن از اینکه رای هاشون حساب نشده ممکنه ناراحت بشن.
نمی خوام بحث طولانی بشه. در هر صورت تصمیم نهایی با شماست. :11:

Mostafa_Amol
14-05-2010, 22:41
سلام

مبارک باشه.... :8:
دمتون گرم :11:
و ایشالله که کاراتون هر روز بهترو بهتر بشه :10:
و توی مسابقات 100000$ ای برنده بشین، زیاد دور از انتظار نیست( ؛ چرا که می گن : تخم مرغ دزد ، شترمرغ دزد می شه :27: ) :31: :46:

موفق باشین :46:
یا علی :11:

pclord
14-05-2010, 23:00
منم به تمام بچه هایی که توی این مسابقه شرکت کردن و کسایی که در شروع و تموم شدن مسابقه زحمت کشیدن خسته نباشید میگم. امید وارم هر روز موفق تر از دیروز باشید و در مسابقه هایه جهانی ببینمتون.

مبارکتون باشه

موفق باشید. :40:

pcforlife
14-05-2010, 23:34
منم به نوبه‏ی خودم (چه جمله‏ی کیلیشه ای هی!!!:31:) به همه 3d کارهای شرکت کننده در مسابقه، عرض خسته نباشید دارم و به برنده ها هم تبریک میگم!:33: به قول آقا هادی تو این مدل مسابقات همه برنده هستند... حتی کسایی (امثال من) که شرکت نکردند هم، برد کردند...:20: چون با وجود این مسابقات کلی چیزای جدید یاد میگیره...:santa:
قربون همتون:40:
یاعلی

AMIR REZAs
15-05-2010, 08:03
سلام
ببخشید دوستان ، در مورد آقا برهان من هم به ایشون رای دادم و میدونستم که مدلشون آمادست ، برای من فرقی نمکینه ولی فکر نمیکنم اون مدل آماده روی کارش تاثیری بگذاره !
ولی بازم نظر نظره آقا هادی هست.
به همگی تبریک میگم ، موفق باشید.....

Like Honey
15-05-2010, 14:13
سلام. منم به همگی تبریک و خسته نباشید میگم. به نظرم اگه امتیاز بندی بود. خیلی بهتر میشد. هرکسی کارش از یه نظر برتر بودو انتخاب هم خیلی سخت بود.
اگه رندر و مادلینگ و... امتیاز جدا داشتن حتما کار برهان تو قسمت رندر امتیاز خوبی میاورد.

Sorosh MAX
15-05-2010, 14:14
سلام دوستان ، من هم تبریک میگم به برنده ها ، و به بقیه ، انشاا... موفقیت های بعدی ... :20:

hrgh2
16-05-2010, 16:05
بهله
این مسابقه هم به خوبی و خوشی تموم شد
کار همه بچه ها باحال بود و قشنگ
به برنده ها تبریک میگم
و میگم ایشالا کاری بهتر و بهتر و بهتر ...

zenoos
17-05-2010, 00:54
نميخوام بحثي رو شروع كنم ....ولي منم به حذف شدن برهان اعتراض دارم ...
... به نظر من برهان حتي اگه ماشين رو توي صحنه نميذاشت باز هم كارش عالي بود .... در مورد حاج رضا هم واقعا حقش بود كه اول بشه ....
اميدوارم همه هر روز پيشرفت داشته باشند.

SevenART
17-05-2010, 14:13
آفرین آفرین آفرین ...

خیلی خسه نباشید بروبکس همه گی ....

خوب خدا را شکر این مسابقه هم تموم شد و به خوبی و خوشی ... من که شخصا کلی چیز یاد گرفتم .. هادی باز هم از این کارها بکن ..

در مورد قضیه برهان جان :
برهان از اونجایی که اعلام نکرده بود که مال من امادس اشتباه کرده بود .. یعنی به هادی اعلام نکرده بود .. قضیه خیلی پیچیده نیس ... از اونجایی که هادی نمی دونست برهان مدلش آمادس ، قبل رای گیری جلوشو نگرفت (چون خلاف قوانینه که مدل اصلی اماده باشه )... ولی وقتی گذاشت دیگه بعد رای گیری نمی تونه بگه که آقای x که بهش رای دادین صلاحیتش مورد تایید نبوده .. البته این در صورتی که نظام حاکم بر پی سی نظام جمهوری باشه یعنی مجلس داشته باشه و این حرفا که اینجا اینجوری نیس...

اینجا نظام پادشاهی می باشد عزیز دلم ... منظور من از پادشاهی اصلا دیکتاتوری نیس ... منظور من اینه که اینجا مدیر حرف اول و حرف آخر را می زنه ... یعنی بقیه باید تابع باشن ...

اصلا اینجا هادی باید می گفت که : دوست داشتم ..... به کسی ربط نداره .... ولی خوب می خواسته دیکتاتوری نباشه دیگه...

در انتها نظر من اینه که هادی اشتباهی نکرده ....

یه سوال :
برهان آیا شما برای ربته شرکت کردی؟ برهان : خیر به هیچ وجه : دی

همه الان به من می گن : به توچه آخه .. تو ته پیازی سر پیازی کجاشی ..

N O V A L I S
17-05-2010, 18:16
به همه ی دوستانی که "زحمت کشیدن و چیزی یاد گرفتن" تبریک می گم.. ایشا ا.. که از نتیجه ی کارتون و زمانی که صرف کردید راضی باشید..
پاینده باشید و درود...:40:

.:PAR3A:.
20-05-2010, 15:19
واقعا مسابقه عالی بود و من موقع رای دادن واقعا گیج شدم.
همه کارشون عالی بود.
ولی راستش هادی جون منم یه خورده رفتم تو فکر راجع به برهان.
آخه همه ی کسایی که به برهان رای داده بودن (حداقل 95% شون) میدونستن که کارش آمادس و با وجود این بهش رای دادن.
یعنی خودشون توی ذهنشون امتیاز کم کردن ولی بازم بهش رای دادن.
به نظرت بازم باید حذف بشه؟؟؟

hadi665
20-05-2010, 17:29
ولی راستش هادی جون منم یه خورده رفتم تو فکر راجع به برهان.
آخه همه ی کسایی که به برهان رای داده بودن (حداقل 95% شون) میدونستن که کارش آمادس و با وجود این بهش رای دادن.
یعنی خودشون توی ذهنشون امتیاز کم کردن ولی بازم بهش رای دادن.
به نظرت بازم باید حذف بشه؟؟؟

بحث امتیاز کم شدن نیست
بحث اینه که برای همه ی مسابقه هامون قانون یکسان داریم که میگه مدل آماده نباید استفاده شه
برهان جان شاید اگه از مدل آماده استفاده نمیکرد باز هم همین امتیازو میاورد

کاش همینکارو میکرد