PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه من در صاف کردن مو

dsa dsa
13-05-2010, 16:12
سلام خسته نباشید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این پست می خوام در مورد صاف موهای خودم با مواد شیمیایی مطالبی را در اختیار شما قرار بدم تا اگر قصد انجام این کار را دارید عاقلانه تصمیم بگیرید..
ابتدا باید شما موهای خود را مثلا 2 ماه تقویت کرده با روغن بادام / زیتون / نارگیل / خوردن مواد پروتیئنی و ویتامین های E/A ..

صافی را من به دوستانی پیشنهاد می کنم موهای پری دارند و ریشه موی آن ها قوی هست !

برای صافی هر چی مو بلندتر باشه بهتره ولی حداقل اون باید 12 سانت باشه ! هر چی بلند تر باشه توی دست آرایشگر بهتره میاد و مواد رو بهتر جذب می کنه..

ماده ولاستریت که امروزه برای صافی استفاده میشه خوبه ماده قابل قبولی نسبت به Glat هست !!

این ماده باید تحت نظر مختصص صافی و مو برای مشتری مصرف بشه چرا که ممکنه به موهای شما آسیب بزنه..

بعد از استفاده از ولاستریت هر چی مو خیس تر باشه و ژل خورده باشه قشنگتره و صاف تر و وز و فر هم نمی خوره !!

بعد از حمام می توانید از ژل استفاده کنید تا براق و مرتب شود..

ریختن که توش کارش نیست ! باعث سوختن مو هم نمیشه !! ( شایعاتی که میگن)

برای تقویت بعد از استفاده از ولاستریت همان روغن بادام و خوردن مواد غذایی خوب و تازه مانند میوه ها و ا سبزی کمک زیادی می کنه __ الوورا هم خیلی مفیده !!

اگر قصد دارید چند باز از ولاستریت استفاده کنید بهتره با فاصله های زمانی زیاد استفاده کنید مثلا هر 3 ماه یکبار..

در حمام از شامیوهای نرم کننده استفاده کنید !!

این کار بیشتر برای مدل های ساده مثلا بدی عقب به درد می خوره و برای فشن و این زیاد جالب نیست ! در واقع جایگزین بهتری نسبت به اتو هست !! و مدت بیشتری صاف می مونه ...
البته بسته به مراقب خود فرد هست هر چی بیشتر به مو برسید بیشتر صاف تر و خوش حالتر می مونه.

سوال بود در خدمتم..
بای.:27:

G-girl
13-05-2010, 16:18
این یه تجربه بود یا یه تبلیغات؟!:31:
بیخیال شوخی کردم...
حالا تجربه ی من در صاف کردن مو,موهام مشکل چندانی نداشت فقط یه کم موج دار بود,از حدود 5 سال پیش که از Glat استفاده کردم موهام خیلی کم پشت شده!!

dsa dsa
13-05-2010, 16:34
تبیلغ چی ؟ تجربه بود ؟!

والا مگه میشه 5 سال پیش glat زدی بعد الان کم پشت شده ؟
اول شما دختری یا پسر ؟؟

بعد آرایشگر وارد بوده ؟؟؟ یا عباس قا سر کوچه بوده ؟؟

آرایشگر من مدل زنونه مواد رو می زد..

امروز که حمام رفتم یه تار هم نریخت !!!

اگر ریزش و کچلی ارثی نباشه نمی ریزه !

من خیلی ها رو دیدم که زدن موهاشونم خوبه شده !!

به تمام چیزهایی که گفتم بستگی داره...

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

بعد از گلت تقویتش کری؟

G-girl
13-05-2010, 18:45
از همون موقع کم پشت شدنش شروع شد الان دیگه کاملا محسوسه.
منم خیلیا رو دیدم که بعد از استفاده از glat موهاشون کم پشت شده,با اینکه 5 سال پیش glat زده بودم ولی یه آرایشگر وقتی برا اولین بار موهامو دید گفت مطمئنم قبلا glat ژدی.خلاصش اینکه از glat دل خوشی ندارم.
بعدشم شما چرا داری منو می زنی؟!

dsa dsa
19-05-2010, 23:17
یه هفته از صاف کردن گذشت ! ریزشی نداشته فعلا..همه چیز به مراقبت خودتون بستگی داره..

dsa dsa
04-06-2010, 14:52
3 هفته شد ! هیچ اتفاقی برای مو نیفتاد..
می گم همه چیز به مراقبت خودتون به قبل و بعد صافی بستگی داره ..
تا امروز هنوز صافی خودشو حفط کرده ..

من از روغن بادام و زیتون و خوردن مواد خوراکی مانند میوه ها و پروتئینو الورا استفاده می کنم که فکر کنم تاثیر داشته !!

و مهم ترین نکته این هست موی شما باید بلند باشه هرچی بلند تر باشه عوارض کمتر و صافی بیشتر و خوش حالت تر .

aryamehr1368
15-08-2012, 04:11
همین طور که دوستمون گقت به مراقبت نیاز داره رفیقم 2ساله میزنه پرپشت ترم شده ولی گلت داغون میکنه اینو ازخیلیاشنیدم

Mr_100_dolari
21-08-2012, 13:45
هر چند که الان دیگه کسی از گلت استفاده نمیکنه اما فقط اینو بگم به هیچ عنوان از گلت استفاده نکنید و تا جایی که میتونید مراقبه موهاتون باشید که بعدم مجبور نشید کلی براش هزینه کنید .

سمیه شهبازی
01-12-2012, 14:07
سلام.من موهام رنگ شده ست قویشو استفاده کنم یا معمولی
نحوه استفاده ش چه جوریه؟

sarbazeiran
05-10-2013, 12:22
منم از ولاستریت استفاده میکنم.
پسر هستم و مو هام خیلی خیلی فر هستش و واقعا نمیتونم شانه کنم اونهارو!
از ولاستریت معمولی استفاده میکنم. موهام خیلی پرپشته و ضخیم . اما برای احتیاط همیشه دقیقا نصف زمانی رو که تو بروشور نوشته روی سرم میزارمش. مثلا برای موهای قوی نوشته 20 دقیقه که من 10 دقیقه میزارم و موهامم صاف میشه و هیچ مشکلی نیست. بعدا هم هیچ مراقبتی نمیکنم بغیر از اینکه از نرم کننده استفاده میکنم. حتی یه دونه مو هم با این روش از سرم نمیریزه.
اما ی موقعی بود که از اتو برای صاف کردن استفاده میکردم. میرفتم حمام باورتون نمیشه جونم در میومد انقدر میدیدم که مو از سرم میریزه.
.
.
هر چند هفته میشه دوباره استفاده کرد. میگن 6 تا 8 هفته. درسته؟
کلا من راضی هستم از مارک ولاستریت. میگن گلت بدرد نمیخوره:n05:

sarbazeiran
05-10-2013, 12:23
سلام.من موهام رنگ شده ست قویشو استفاده کنم یا معمولی
نحوه استفاده ش چه جوریه؟
معمولی استفاده کن جواب میده:n16:

alinarimanifar
28-12-2013, 20:12
سلام خسته نباشید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این پست می خوام در مورد صاف موهای خودم با مواد شیمیایی مطالبی را در اختیار شما قرار بدم تا اگر قصد انجام این کار را دارید عاقلانه تصمیم بگیرید..
ابتدا باید شما موهای خود را مثلا 2 ماه تقویت کرده با روغن بادام / زیتون / نارگیل / خوردن مواد پروتیئنی و ویتامین های E/A ..

صافی را من به دوستانی پیشنهاد می کنم موهای پری دارند و ریشه موی آن ها قوی هست !

برای صافی هر چی مو بلندتر باشه بهتره ولی حداقل اون باید 12 سانت باشه ! هر چی بلند تر باشه توی دست آرایشگر بهتره میاد و مواد رو بهتر جذب می کنه..

ماده ولاستریت که امروزه برای صافی استفاده میشه خوبه ماده قابل قبولی نسبت به Glat هست !!

این ماده باید تحت نظر مختصص صافی و مو برای مشتری مصرف بشه چرا که ممکنه به موهای شما آسیب بزنه..

بعد از استفاده از ولاستریت هر چی مو خیس تر باشه و ژل خورده باشه قشنگتره و صاف تر و وز و فر هم نمی خوره !!

بعد از حمام می توانید از ژل استفاده کنید تا براق و مرتب شود..

ریختن که توش کارش نیست ! باعث سوختن مو هم نمیشه !! ( شایعاتی که میگن)

برای تقویت بعد از استفاده از ولاستریت همان روغن بادام و خوردن مواد غذایی خوب و تازه مانند میوه ها و ا سبزی کمک زیادی می کنه __ الوورا هم خیلی مفیده !!

اگر قصد دارید چند باز از ولاستریت استفاده کنید بهتره با فاصله های زمانی زیاد استفاده کنید مثلا هر 3 ماه یکبار..

در حمام از شامیوهای نرم کننده استفاده کنید !!

این کار بیشتر برای مدل های ساده مثلا بدی عقب به درد می خوره و برای فشن و این زیاد جالب نیست ! در واقع جایگزین بهتری نسبت به اتو هست !! و مدت بیشتری صاف می مونه ...
البته بسته به مراقب خود فرد هست هر چی بیشتر به مو برسید بیشتر صاف تر و خوش حالتر می مونه.

سوال بود در خدمتم..
بای.:27:

سلام
چند تا سوال
1- شما پسری یا دختر
2-موهات قبل از استفاده از این ماده چجور بودن ؟ (فر بودن یا سیم ظرف شویی؟)
#- چقدره از این استفاده میکنی و هر چند وقت یه بار؟
تا حالا عوارض خاصی ندیدی؟

من موهامو حنا زدم مشکلی نداره؟
موادی بهتر از این هست؟

Rossin
17-05-2014, 23:06
من موهام خیلی فره بد وز نیست.
چند سال پیش برای صافی از گلت و ولااستریت استفاده کردم و متاسفانه موهام بدجوری ریزش پیدا کرد با اینکه از نرم کننده و سروم مو و چیزای دیگه استفاده میکردم.
الان چند سال میگذره از این قضیه و این موی فر یکمی اذیت میکنه توی شستشو و نگهداری با اینکه خیلی بهش میرسم ولی شونه که بشن وز میشن و پف میکنن بخاطر همین دوباره میخام که صافشون کنم،
بهم گفتن کراتینه کنم.
کسی این کارو کرده؟بلایی سر مو میاره؟

Atghia
18-05-2014, 10:26
من موهام خیلی فره بد وز نیست.
چند سال پیش برای صافی از گلت و ولااستریت استفاده کردم و متاسفانه موهام بدجوری ریزش پیدا کرد با اینکه از نرم کننده و سروم مو و چیزای دیگه استفاده میکردم.
الان چند سال میگذره از این قضیه و این موی فر یکمی اذیت میکنه توی شستشو و نگهداری با اینکه خیلی بهش میرسم ولی شونه که بشن وز میشن و پف میکنن بخاطر همین دوباره میخام که صافشون کنم،
بهم گفتن کراتینه کنم.
کسی این کارو کرده؟بلایی سر مو میاره؟

► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])