PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دروگبا به فرناندو تورس خوش آمد مي‌گويد | چراغ سبز آبراموويچ براي خريد كاكا

MORINIO
13-05-2010, 12:24
تورس 26 ساله قيمتي در حدود 60 ميليون پوند خواهد داشت و چلسي تلاش مي‌كند اين معامله را با 40 ميليون پوند به سرانجام برساند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل ـ‌ ديديه دروگبا مهاجم ساحل عاجلي به چلسي و آقاي گل ليگ برتر اميدوار است كه چلسي بتواند در تابستان امسال فرناندو تورس را از ليورپول قاپ بزند. او كه به همراه زوج فرانسوي خود نيكولاس آنلكا 51 گل در رقابت‌هاي مختلف به ثمر رسانده‌اند. اميدوار است اين آمار را با تورس افزايش بدهد. او به روزنامه ميرر گفت:«من چيزهايي درباره آمدن تورس به استمفورد بريج شنيده‌ام و من به او مي‌گويم كه خوش آمدي ...»

او ادامه داد:«هر بار كه بازيكن جديدي به جمع ما ملحق شده باشگاه را بزرگتر كرده و به ما كيفيت بيشتري بخشيده است. اگر شانسي براي آمدن او وجود داشته باشد به او خوشامد خواهيم گفت چرا كه خوش آمدگويي كمك خيلي خاصي نيست.»

تورس 26 ساله قيمتي در حدود 60 ميليون پوند خواهد داشت و چلسي تلاش مي‌كند اين معامله را با 40 ميليون پوند به سرانجام برساند.

mahdishata
13-05-2010, 12:34
تورس خودشو حیف میکنه بیاد چلسی:13:
منم باید اواتارم عوض کنم اگه بره چلسی:31:

pcforlife
13-05-2010, 12:36
آبرا این فصل میخواد رکورد رئال رو تو خرید بزنه! کاش منچستر هم یه پول خرج کنی داشت!:20:

King_90
13-05-2010, 12:55
آبرا این فصل میخواد رکورد رئال رو تو خرید بزنه! کاش منچستر هم یه پول خرج کنی داشت!:20:

کاش........

p3yman_xl
13-05-2010, 16:22
دم تورس گرم .. ایول چه خط حمله ای بشه .. تورس + دروگــبا + آنلکـا = :40::27:

Alireza_SA
13-05-2010, 16:31
این ابرا میخواد آنلکا رو بندازه بیرون فک کنم

Ezel
13-05-2010, 16:35
البته آنلکا که شاید بیاد منچستر ، ایکاش بیاد .

deaddeaddead
13-05-2010, 20:40
تورس بياد عالي ميشه:40:

MORINIO
13-05-2010, 20:40
آنلکا حیفه چلسی از دستش بده ! امسال حتی تو بازیهای بد چلسی هم آنلکا همون بازی خودش رو انجام داده ...

کلا امسال به نظر میرسه چلسی تغییرات زیادی خواهد داشت ... علاوه بر آنلکا قرارداد جو کول و بالاک هم تمدید نشده ...

شماره 9 چلسی منتظر تورس و شماره 10 هم منتظر آگروست! البته این من سیتی هم بد چیزیه یهو همشونو قاپ زد!:31: فقط خدارو شکر که نرفت لیگ قهرمانان ... الان اگه تورس بخواد بین چلسی و من سیتی یکیو انتخاب کنه حتما چلسی رو انتخاب میکنه...

pcforlife
13-05-2010, 20:58
من ترجیح میدم آنلکا یونایتد نیاد! به نظرم هیچ وقت یه مهاجم بزرگ نبوده... میبینمش یاده ترزگه میوفتم... حالا دوستان یه چی میگم، نخندید!:27: چند وقت پیش یهو رفتن تو حالت خواب و بیداری... یهو بهم الهام شد دروگبا میره به سیتی!:31: ولی خارج از شوخی، واقعا خوب شد این سیتی نرفت چمپیونز لیگ و الا منتخب دنیا درست می کرد... هر چند همین الانش هم خطریه!!!:31:

vahidgame
13-05-2010, 21:02
تازه حساب کنید آگئرو هم بیاد. در اون صورت خط حمله فوق العاده میشه.
هر چند به نظرم تورس رو بگیره. همون سیستم 2-4-4 بازی می کنه. چون تورس و دورگبا هر جفتشون مهاجم نوک هستن و نمیشه با سیستم سه مهاجمه دو تا مهاجم نوک گذاشت و باید دو تا مهاجم گوشه و یه مهاجم نوک باشه.
در کل امیدوارم از بین تورس و آگئرو و هیگوین یه دونه رو چلسی بخره.اونوقته که دیگه تیم ها مقابل چلسی باید خیلی مواظب باشن چون یه اشتباه باعث باختشون میشه:31:

poria_mc
15-05-2010, 22:25
همین یه تورس واسه تیم بدبخت ما لیورپولی ها مونده اونم دارید واسش نقشه میکشید!:31:

vahidgame
15-05-2010, 22:36
همین یه تورس واسه تیم بدبخت ما لیورپولی ها مونده اونم دارید واسش نقشه میکشید!:31:
به جز اون جرارد هم هستش. یه دفعه می بینید که برای اونم نقشه می کشیم:31:

poria_mc
15-05-2010, 22:42
به جز اون جرارد هم هستش. یه دفعه می بینید که برای اونم نقشه می کشیم:31:
دیر تصمیم گرفتی! واسه اون خیلی وقته یوونتوس و رئال برنامه دارن!

vahidgame
15-05-2010, 22:47
دیر تصمیم گرفتی! واسه اون خیلی وقته یوونتوس و رئال برنامه دارن!
یوونتوس که بعید می دونم بره. اگه بخواد جایی ببره احتمالا از بین رئال و اینتر و چلسی یه دونشون میره.
البته ما یه دونه بهترشو داریم یعنی لمپارد. اگه جراردو نگیریم هم چیزی نمیشه:31:

poria_mc
15-05-2010, 22:54
بهتر! نگیرید بذارید حداقل یه چیزی واسه خودمون بمونه!

mortezaon
15-05-2010, 23:57
بازم يكي ديگر از اشتباهات چلسي

shazdeh23
16-05-2010, 00:05
ایول. خدا وکیلی خیلی خط حمله قدرتمندی میشه اونوقت
البته اینم باید در نظر گرفت که هیچ کدام از مهاجما طاقت نشستن روی نیمکت رو ندارن

davy jones
16-05-2010, 05:33
لیورپول اگه بخواد تورس و جرارد رو هم بفروشه که دیگه باید برای بازی های لیگ دسته یک انگلیس برنامه ریزی کنه.
با امثال بنایون، کویت و رایان بابل و ان گوگ و ... که نمیشه توی یه فصل، حریف ستاره های تیمهای دیگه شد.
ولی اگه تورس رو لیورپولیها زیر 80 ملیون بدن، ضرر کردن.

L.A.M.P.A.R.D
16-05-2010, 09:36
بازیکنی که این همه مسدوم بوده 80 ملیون میرزه ؟ !!! :13:

pcforlife
16-05-2010, 10:18
تورس = 80 میلویون پوند؟!:18:
دست بردار! بیخیال!:27:

*M!L4D*
16-05-2010, 10:35
ولی اگه تورس رو لیورپولیها زیر 80 ملیون بدن، ضرر کردن.
تورس بازیکن خوبیه .. ولی 80 میلیون دیگه نه ! جرارد و تورس با هم بزور بشن 80 تا

davy jones
16-05-2010, 12:54
چلسی برای آنلکا تقریبا 80 تا پیاده شد. البته به خاطر این مبلغ قرارداد انلکا زیاد شد که این بازیکن از باشگاههای قبلیش، مدام به صورت قرضی به تیم بعدی میرفته و وقتی سر و کله چلسی پیدا شد و حاضر به عقد قرارداد دائم باهاش شد، همه ی تیمهای قبلی هم به یه نوایی باید میرسیدن. (حتی آرسنال و رئال).
حالا خودتون مقایسه کنین. انصافا آنلکا در حد تورسه. به نظر من تورس مهاجم بهتریه و به علاوه این که از آنلکا جوونتره. حالا به این که الان یکم مصدومه نگاه نکنین. مصدومیتش در حدی نیست که جام جهانی رو از دست بده چه برسه به فصل بعد.

MORINIO
16-05-2010, 13:02

پول خوبی میدیما باهاش میتونید چند تا بازیکن خوب بگیرین!البته اگه پولتونو مثل فصل قبل دور نریزین برین آکوئیلانی رو بخرین : دی

بازم يكي ديگر از اشتباهات چلسي

همچین میگی یکی دیگه انگار تا حالا چلسی 10 تا خرید ناموفق داشته!

تنها خرید ناموفق چلسی خرید شوچنکو بود که البته اونم به خاطر لجبازی های آبرا و مورینیو به این روز افتاد!

LeBron
16-05-2010, 13:12
فعلا که چلسی زیاد حاشیه امنیت نداره!
اگه مورینیو با رئال قرارداد ببنده نصف چلسی رو با خودش میبره مادرید! به دروگبا هم جدیدا پیشنهاد داده
البته خیالی نیست...مادرید خانه دوم ماست : دی
بی ربط:
من خودم رئالیم ولی واقعا بی ثباتی عجیبی پیدا کرده رئال. کاش این پرز همون قدر که تجارت سرش میشه از فوتبالم سر در میاورد. کارش مثل این میمونه که بخواد تو یه گاراژ با طرفیت محدود همه سوپر اسپورت های جهان رو جمع آوری کنه!

MORINIO
16-05-2010, 13:20
نه دادا از این خبرا نیست دروگبا شاید بره ولی فرانکی عمرا نمیره اگه میخواست بره همین فصل میرفت اینتر ( تا یه قدمی اینتر هم رفت و من واقعا فکر کردم رفته اینتر که خدارو شکر این اتفاق نیفتاد)

LeBron
16-05-2010, 14:26
درسته ولی اون اینتر بود. معمولا تا اسم رئال میاد همه وسوسه میشن!
به هر حال امیدوارم اسکلت تیم سالم بمونه توی گردباد رئال! (چی گفتم)

shahshahani
16-05-2010, 17:41
به نظر من هیگواین بهتره تا تورس
اگه قراره یکی بیاد چلسی من هیگواین رو ترجیح میدم.
البته ممکنه هیگواین با دروگبا طاق زده بشه.
اونوقت تورس هم ممکنه بیاد چلسی.

pcforlife
16-05-2010, 18:33
به نظر من هیگواین بهتره تا تورس
اگه قراره یکی بیاد چلسی من هیگواین رو ترجیح میدم.
البته ممکنه هیگواین با دروگبا طاق زده بشه.
اونوقت تورس هم ممکنه بیاد چلسی.
این جملات بالا تائید میشه، به خصوص بخش بولد شدش (به علت افت تورس)...:5:
نهایتا امیدوارم اگه هیگواین از رئال بخواد به تیم دیگه ای بره، به یونایتد بیاد... البته بنزما هم گزینه بدی نیست...:20:

B L A S T E R
16-05-2010, 19:02
بنزما و هیگی یه زوج فوق العاده میشن شک ندارم!

vahidgame
16-05-2010, 19:06
بنزما و هیگی یه زوج فوق العاده میشن شک ندارم!
البته اگه به تیم دیگه ای نرن:20:

B L A S T E R
16-05-2010, 19:09
البته اگه به تیم دیگه ای نرن:20:
اره امیدوارم نرن!
قدرت شوت زنی و تکنیک بنزما + قدرت تموم کنندگی عالیه هیگواین مکملای عالی میشن !
--------------------
راستی این خبر تورس دروغه احتمالا چون چلسی تورس رو کجا میخواد جا بده ؟ دروگبا که یکی از بهتریناس در کنار انلکا و مالودا و جو کول و کالو! تورس جا نمیشه :دی سیستم چلسی هم بایه مهاجم نوک کار میکنه. 

D r i v e r
16-05-2010, 19:14
این جملات بالا تائید میشه، به خصوص بخش بولد شدش (به علت افت تورس)...:5:
نهایتا امیدوارم اگه هیگواین از رئال بخواد به تیم دیگه ای بره، به یونایتد بیاد... البته بنزما هم گزینه بدی نیست...:20:
کاش میشد هیگواین بیاد آرسنال
خیلی از سبک بازیش خوشم میاد :40:

vahidgame
16-05-2010, 19:21
اره امیدوارم نرن!
قدرت شوت زنی و تکنیک بنزما + قدرت تموم کنندگی عالیه هیگواین مکملای عالی میشن !
--------------------
راستی این خبر تورس دروغه احتمالا چون چلسی تورس رو کجا میخواد جا بده ؟ دروگبا که یکی از بهتریناس در کنار انلکا و مالودا و جو کول و کالو! تورس جا نمیشه :دی سیستم چلسی هم بایه مهاجم نوک کار میکنه. 
دقیقا. اگه با سیستم 3-3-4 بخواد بازی کنه با این بازیکنان فعلی چلسی جای تورس توی ترکیب خیلی سخته. باز مثلا بازیکنی مثل آگئرو می تونه به عنوان مهاجم گوشه بازی کنه ولی تورس فقط مهاجم نوک هستش.

MORINIO
16-05-2010, 19:39
گفتم دیگه تاپیک جدید نزنم :

چراغ سبز آبراموويچ براي خريد كاكا

مالك ثروتمند باشگاه چلسي قصد دارد براي دو قهرماني اين تيم در رقابت‌هاي اين فصل يك هديه خوب به كارلو آنچلوتي بدهد.

سايت گل ـ به گزارش نشريه اخبار جهان، بيليونر روسي پس از قهرماني تيمش در رقابت‌هاي ليگ برتر و جام حذفي، براي به خدمت گرفتن كاكا سوپراستار برزيلي رئال مادريد ابراز تمايل كرد.

كاكا در اولين فصل حضورش در رقابت‌هاي لاليگا به دليل مصدوميت و ناآمادگي چندان پرفروغ ظاهر نشد و رئالي‌ها نيز يك فصل بدون جام ديگر را سپري كردند به همين دليل خروج او از سانتياگو برنابئو چندان دور از ذهن نيست.

شايد تنها مسأله‌اي كه موجب شود اين انتقال صورت نگيرد مبلغ گزافي است كه تيم رئال براي اين بازيكن ملي‌پوش برزيلي در نظر گرفته است. قيمت پيشنهادي كهكشاني‌ها چيزي حدود 56 ميليون پوند است.

آبراموويچ به دليل مشكلات مالي باشگاه در يكي، دو فصل اخير سعي كرده بود توجه بيشتري به محصولات آكادمي چلسي نشان دهد، اما قصد دارد به دليل فصل موفقيت‌آميز كارلو آنچلوتي در اولين سال حضورش در ليگ برتر يك هديه مناسب به او بدهد. اكنون تنها رسيدن به قهرماني در چمپيونزليگ تنها آرزوي برآورده نشده آبي‌هاست، به همين دليل آنها قصد دارند با جذب بازيكناني كه از سابقه قهرماني در اين رقابت‌ها برخوردارند، شانس خود را براي كسب اين جام افزايش دهند.

----

پ.ن : عجب هدیه ای! :دی

vahidgame
16-05-2010, 19:45
کاکا رو بخره خیلی خوبه ولی دیگه نه به اون قیمت. فوقش 30 میلیون پوند.
چلسی کلا به بازیکن تکنیکی نیاز داره.

B L A S T E R
16-05-2010, 19:50
اینکه تابلوئه دروغه :دی

Retired User
17-05-2010, 08:27
گفتم دیگه تاپیک جدید نزنم :

چراغ سبز آبراموويچ براي خريد كاكا

مالك ثروتمند باشگاه چلسي قصد دارد براي دو قهرماني اين تيم در رقابت‌هاي اين فصل يك هديه خوب به كارلو آنچلوتي بدهد.

سايت گل ـ به گزارش نشريه اخبار جهان، بيليونر روسي پس از قهرماني تيمش در رقابت‌هاي ليگ برتر و جام حذفي، براي به خدمت گرفتن كاكا سوپراستار برزيلي رئال مادريد ابراز تمايل كرد.

كاكا در اولين فصل حضورش در رقابت‌هاي لاليگا به دليل مصدوميت و ناآمادگي چندان پرفروغ ظاهر نشد و رئالي‌ها نيز يك فصل بدون جام ديگر را سپري كردند به همين دليل خروج او از سانتياگو برنابئو چندان دور از ذهن نيست.

شايد تنها مسأله‌اي كه موجب شود اين انتقال صورت نگيرد مبلغ گزافي است كه تيم رئال براي اين بازيكن ملي‌پوش برزيلي در نظر گرفته است. قيمت پيشنهادي كهكشاني‌ها چيزي حدود 56 ميليون پوند است.

آبراموويچ به دليل مشكلات مالي باشگاه در يكي، دو فصل اخير سعي كرده بود توجه بيشتري به محصولات آكادمي چلسي نشان دهد، اما قصد دارد به دليل فصل موفقيت‌آميز كارلو آنچلوتي در اولين سال حضورش در ليگ برتر يك هديه مناسب به او بدهد. اكنون تنها رسيدن به قهرماني در چمپيونزليگ تنها آرزوي برآورده نشده آبي‌هاست، به همين دليل آنها قصد دارند با جذب بازيكناني كه از سابقه قهرماني در اين رقابت‌ها برخوردارند، شانس خود را براي كسب اين جام افزايش دهند.

----

پ.ن : عجب هدیه ای! :دی

امکان نداره که پرز بازیکنی رو که خودش باهاش قرارداد بسته بفروشه
حداقل اگه تو خبر اسم هیگواین بود شاید باور میکردیم

pcforlife
17-05-2010, 11:48
یه تاپیک استیکی باشه برای ترانسفرها در فوتبال و شایعات (یا یه همچین چیزی):31: خیلی خوب میشه! الان من موندم این خبر رو اینجا بزارم یا تو تاپیک هفته 38 یا یه تاپیک واسش بزنم! حالا اینجا میزارم ببینم چی میشه!:46:
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه منچسترايووينگ‌‌نيوز، فرگوسن كه فصل قبل در مقاطعي ادوين فان‌در سار دروازه‌بان معروف هلندي را به علت مصدوميت، همراهي تيم ملي كشورش و يا كسالت همسر در اختيار نداشت و از اين بابت لطمه خورد، قصد دارد در روزهاي آينده به سباستين فري، پيشنهاد قابل توجهي ارائه كند.
مربي 68 ساله شياطين سرخ كه به نظر مي‌رسد عزم خود را براي استخدام يك سنگربان توانمند و خوش‌آتيه جزم كرده، در فهرست بازيكنان مورد نظرش نام چند دروازه‌بان ديگر را نيز منظور كرده كه هوگو لوريس (المپيك ----) و ايگور آكين‌فف (زسكا مسكو روسيه ) و مانوئل نوير(شالكه آلمان) از اين جمله هستند.
به باور مربي 24 سال اخير منچستري‌ها به غير از فري 29 ساله، سه گزينه ديگر همگي كمتر از 25 سال سن دارند و در صورت حضور در اولدترافورد قادرند سال‌هاي سال در خدمت اين تيم قرار بگيرند.
گفته مي‌شود نامزد اول منچستري‌ها براي حضور در درون دروازه مورد توجه چند تيم ايتاليايي نيز است.
فري 30 ساله از سال 2006 تاكنون در 136 مسابقه به ميدان رفته است. وي پيش‌تر از سنگر پارما، ورونا، اينترميلان ايتاليا و كن فرانسه مراقبت كرده است.

*M!L4D*
17-05-2010, 13:15
البته مانداندا هم مورد توجه فرگوسن هست

vahidgame
17-05-2010, 13:33
فرگوسن آماده پيشنهاد به دروازه‌بان فيورنتينا
خداییش فرگوسن در شناسایی بازیکنان تکه:20:
فری یکی از دروازه بان های خیلی خوب فرانسوی هستش. مربی فرانسه هم باهاش لج کرده وگرنه دعوت می کردش.
منچستر به جز این بازیکن دورازه بان های جوون مثل آکینفیف و لوریس هم زیر نظر داره که هر کدومشون جزو دورازه بان های با استعداد هستن و تازه دروازه بان اول تیم ملی روسیه و فرانسه هم هستن.

davy jones
17-05-2010, 13:57
آقا یکی میتونه بگه فرگوسن برای فصل بعد، خرید کدوم بازیکنا رو قطعی کرده؟

pcforlife
17-05-2010, 14:02
آقا یکی میتونه بگه فرگوسن برای فصل بعد، خرید کدوم بازیکنا رو قطعی کرده؟
فعلا هیچ کس! (البته این واسه اکثر تیم ها صادقه) این جام جهانی هم یه نمونه برای فصل نقل و انتقالات مشکل ساز شده... فعلا منچستر دو تا بازیکن جوون و جدید گرفته که یکیش هرناندزه و یکیش هم الان اسمش رو حضور ذهن ندارم...:31:

B L A S T E R
17-05-2010, 14:11
نقل و انتقالات میره واسه بعد جام جهانی... چون هم بازیکنای خوب شناخته میشن و یه مدت بعد هم قیمتهای کاذب میاد پایین !

*M!L4D*
17-05-2010, 20:07
یکیش هم الان اسمش رو حضور ذهن ندارم...:31:
اسمالینگ... مشخصات : مدافع , جوون , قدبلند :دي
سیلوا گفته بود دوست داره بیاد منچستر ولی خب این جام جهانی .....