PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

صفحه ها : 1 2 [3]

r-k
11-11-2010, 14:19
[جناب کاتبیان

در مورد دستگاهی که به بنده معرفی نمده بودید لطفاً به این لینک نیز مراجعه بفرمایید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن چیپ ست این دستگاه +1283DD میباشد که با چیپ ست 1283 متفاوت میباشد به این لینک مراجعه بفرمایید:

برای گارانتی و رفع مشکلات دستگاه اینجانب در شرکت مارت جوابگو میباشم همانگونه که خودتان شاهد میباشید تا هر زمان که امری داشتید در خدمت بوده و خواهم بود چونکه این را وظیفه خود میدانم اما در مورد این سایت بنا به دلایلی که خود میدانید از جوابگویی معذور میباشم. در مورد این چند روز هم یا عرض معذرت همانگونه که خود مستحضر میباشید در نمایشگاه الکامپ در خدمت دوستان میباشم و انشاا.. از شنبه در شرکت در خدم دوستان میباشم.
اما دوستان باور بفرمایید که بنده نمایندگی شرکت نواترون را دارم و سازنده اصلی دستگاه نمیباشم. پس در ارائه خدمات نرم افزاری در حدی که شرکت سازنده پوشش بدهدمیتوانم در خدمت باشم. همانگونه که خودتان تست نمودید نسخه اروپایی نرم افزار نیز همان ایراداتی که شما میفرمایید را هم دارند . پس اینجانب هیچگونه تقصیری را متوجه خود و یا این شرکت نمیبینم.
اما اینکه هر دستگاهی که در بازار وجود دارد و امکانی دارد بسرعت در این دستگاه آن امکانات نیز تهیه گردد.... نمی دانم.
در مورد امکان OTA تا جایی که بنده سوال کردم و خود شما هم از تکتا سوال نمودید فقط مربوط به آپگرید نمودن نرم افزاری دستگاه از طریق خود سیستم صدا و سیما میباشد و این نیازمند توافقنامه مابین شرکت سازنده و صدا و سیما میبلشد. اگر در حال کنونی با سیستم OTA کار خاص دیگری نیز انجام میگردد بفرمایید وگرنه با شایعات من فکر نکنم بشود کاری کرد.
بازهم از جسارت انجام داده عذر میخواهم و تکرار میکنم اینجانب فقط و فقط در شرکت مارت به آدرس : چهارراه ولیعصر بازار رضا شماره 41 و شماره تلفن 66955292 . ایمیل info@mart-co.com در خدمت دوستان میباشم.

با سلام خدمت مهندس صوفیان عزیز
با تشکر از پاسختان ، نظر جنابعالی را معطوف به چند نکته می نمایم :
1- همانطور که قبلا نیز عرض شد چیپ ست Realtek 1283 از امکان ضبط یک کانال تلویزیون و تماشای کانال دیگر بطور همزمان پشتیبانی می کند ، حالا شما با ارایه آدرس سایت می فرمایید این ویژگی مختص چیپ Realtek 1283DD است پس بهتر است به سایت زیر نیز سری بزنید و آدرس چند سایت دیگر نیز وجود دارد که محصولاتی از چیپ 1283 استفاده نموده و امکان دو کانال تلویزیون را نیز به یوزرهای خود ارایه نموده اند .

2- درست است که محصول خریداری شده متعلق به شرکت نواترون است ، اما بنده و دیگر دوستان با اطمینان از پشتیبانی و گارانتی شرکت مارت رایانه اقدام به خرید نموده ایم و همانطور که خود مستحضرید در بازار کالاهای بدون گارانتی و با قیمت های کمتر موجود است ، پس به ما نیز حق بدهید تا انتظار استفاده از یک محصول سالم و بدون ایراد را داشته باشیم .
3- ایرادات مشهود بر روی دستگاه از جمله نویز شدید بر روی خروجی آنتن آنالوگ دستگاه و یا مشکلات Sleep و زمانبندی ضبط از تلویزیون و ... که شرح کامل آن در پست 436 آمده جزء مشکلات ضروری و بنیادی دستگاه بوده و ارتباطی با امکانات جدید نداشته که متاسفانه تا بحال رفع نشده است .
4- درمورد OTA نیز بنده با آقای مهندس نقیبی از شرکت تکتا مذاکره نمودم و ایشان نیز ارایه فایلهای فیلمهای آرشیوی را در روز پنجشنبه مذکور تایید کردند ، باز هم نظر جنابعالی و دیگر دوستان را به ملاحظه سایت زیر معطوف می نمایم .

5- در آخر اگر در پست قبلی خود تندی کردم عذرخواهی می کنم اما یک شرکت پشتیبان باید طوری رفتار کند تا مشتریان خود را از خرید یک محصول مایوس و پشیمان نکند . با تشکر

Mart-co
11-11-2010, 19:54
1- همانطور که قبلا نیز عرض شد چیپ ست Realtek 1283 از امکان ضبط یک کانال تلویزیون و تماشای کانال دیگر بطور همزمان پشتیبانی می کند ، حالا شما با ارایه آدرس سایت می فرمایید این ویژگی مختص چیپ Realtek 1283DD است پس بهتر است به سایت زیر نیز سری بزنید و آدرس چند سایت دیگر نیز وجود دارد که محصولاتی از چیپ 1283 استفاده نموده و امکان دو کانال تلویزیون را نیز به یوزرهای خود ارایه نموده اند .

2- درست است که محصول خریداری شده متعلق به شرکت نواترون است ، اما بنده و دیگر دوستان با اطمینان از پشتیبانی و گارانتی شرکت مارت رایانه اقدام به خرید نموده ایم و همانطور که خود مستحضرید در بازار کالاهای بدون گارانتی و با قیمت های کمتر موجود است ، پس به ما نیز حق بدهید تا انتظار استفاده از یک محصول سالم و بدون ایراد را داشته باشیم .
3- ایرادات مشهود بر روی دستگاه از جمله نویز شدید بر روی خروجی آنتن آنالوگ دستگاه و یا مشکلات Sleep و زمانبندی ضبط از تلویزیون و ... که شرح کامل آن در پست 436 آمده جزء مشکلات ضروری و بنیادی دستگاه بوده و ارتباطی با امکانات جدید نداشته که متاسفانه تا بحال رفع نشده است .
4- درمورد OTA نیز بنده با آقای مهندس نقیبی از شرکت تکتا مذاکره نمودم و ایشان نیز ارایه فایلهای فیلمهای آرشیوی را در روز پنجشنبه مذکور تایید کردند ، باز هم نظر جنابعالی و دیگر دوستان را به ملاحظه سایت زیر معطوف می نمایم .

5- در آخر اگر در پست قبلی خود تندی کردم عذرخواهی می کنم اما یک شرکت پشتیبان باید طوری رفتار کند تا مشتریان خود را از خرید یک محصول مایوس و پشیمان نکند . با تشکر

دوست گرامی و سرور عزیز

اینجانب بشخصه از خود شما بابت زحماتی که برای اینجانب کشیدید بارها تشکر کرده و گفته ام که لطفی که شما در حق اینجانب روا داشته اید بیشتر شبیه به برادری میباشد.
از اینکه 2 لینک فوق را در اختیار شما گذلشتم :
در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وترد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/
در مورد لینک دوم تفاوت های 2 چیب 1283 و 1283 DD+ به تفصیل آمده و این دستگاهی که شما میفرمایید از چیپ ست دوم استفاده نموده که بطور کلی با این چیپ ست متفاوت میباشد.
در اینجا از دوستانی که زحمت کشیده و از محصولات ما در نمایشگاه دیدن نمودند تشکر نموده و امیدوارم که روزی بتوانم زحمات شما سرور گرام و سایر دوستان را جبران نمایم.

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

دوست گرامی و سرور عزیز

اینجانب بشخصه از خود شما بابت زحماتی که برای اینجانب کشیدید بارها تشکر کرده و گفته ام که لطفی که شما در حق اینجانب روا داشته اید بیشتر شبیه به برادری میباشد.
در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وارد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/
در مورد لینک دوم تفاوت های 2 چیب 1283 و 1283 DD+ به تفصیل آمده و این دستگاهی که شما میفرمایید از چیپ ست دوم استفاده نموده که بطور کلی با این چیپ ست متفاوت میباشد.
در اینجا از دوستانی که زحمت کشیده و از محصولات ما در نمایشگاه دیدن نمودند تشکر نموده و امیدوارم که روزی بتوانم زحمات شما سرور گرام و سایر دوستان را جبران نمایم.

milad_takjoo
12-11-2010, 17:36
این یکی رو ببین.....

r-k
13-11-2010, 14:43
دوست گرامی و سرور عزیز

در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وترد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

دوست گرامی و سرور عزیز

در لینک اول مشکلات همان دستگاهی که شما میفرمایید از روز اول تاکنون نوشته شده که خواستم شما به آن توجه بفرمایید بنده چون میدانم عزیز دیگری این کالا را وارد میکند از وارد شدن به این موضوع اجتناب کرده و بیشتر در این مورد در صورت تمایل حضوری صحبت خواهم نمود/

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی جناب آقای صوفیان
دوست عزیز طرح موضوعات اخیر تنها به منظور تبادل نظر و جستجوی راه حلی در روند رضایتمندی مشتریان و از طرفی رفع مشکالات این محصول و به تبع آن فروش بیشتر برای شرکت مارت رایانه صورت می پذیرد و قطعا قصد حقیر و دیگر دوستان در این تایپیک ضعیف جلوه دادن این محصول و یا خراب کردن آن نیست ، امیدوارم این گواهی مورد تایید جنابعالی نیز قرار گیرد .
اما در خصوص تفاوت در مدلهای چیپ realtek 1283 و سایت های معرفی شده از طرف جنابعالی :
1- در ابتدا شما مشخص فرمایید که چیپ های نصب شده بر روی دستگاههای نواترون ntr83 و ntr82 از نوع 1283 است یا +1283DD ، زیرا در یکی از صفحات سایت معرفی شده از طرف جنابعالی مشخصات چیپ این دستگاه را 1283DD معرفی نموده است . ملاحظه فرمایید :

2- در بخشی از متن ارایه شده توسط جنابعالی به آدرس زیر ، تفاوت چیپ های realtek 1283 و +realtek 1283DD تنها در بخش صدای DTS HD بوده و ربطی به محدودیت در پخش یک کانال و ضبط کانال دیگر ندارد .

در آدرس

3- همانطور که قبلا نیز اشاره داشته ام محصولات زیادی با چیپ realtek 1283 وجو دازد که از امکان پخش یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان پشیبانی می کند ، کافی است در نت یک سرچ ساده انجام دهید .
4- بنده معتقدم که امکانات مورد نظر بصورت نرم افزاری و با ارتقاء فریمور قابل دسترسی می باشد ، همچنان که دستگاه ٍEaget m890 که دارای سخت افزار مشابه است ، امکان تغییر رنگ زیرنویس فیلم در بخش تنظیمات آن تعریف شده است .
5- انتظار است تا جنابعالی همچون گذشته ، با پیگیری از شرکت اصلی نسبت به رفع مشکلات موجود و اضافه نمودن امکانات جدید در نسخه های بعدی فریمور این دستگاه تلاش نموده و اطلاع رسانی فرمایید . با تشکر

Mart-co
14-11-2010, 15:26
با سلام

الان در مورد دستگاههای بلوسنس در سایت میخواندم که دیدم آنها نیز در قسمت ضبط از تلویزیون مشکل دارند و در آنجا عدم تطابق زمانی فرستنده صدا و سیما ذکر شده بود. اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشوم به اینجانب اطلاع دهند.

hamid79003031
15-11-2010, 10:15
قيمت NTR83,82 شده 250 و 260 هزار تومان كه فكر ميكنم الان قيمتش با توجه به قابليتهاش متعادلتر شده

من خودم دارم و ازش راضيم البته از بخت بد من اسفند خريدم 380 هزار تومان

ميشه گفت يكي از كاملترين و زيباترين مدلهاست

اطلاعاتش تو اينجا هست:
کد:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم كاتالوگش:
کد:
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعلاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش كه تو لينكهايي كه گذاشتم ميتونيد مراجعه كنيد و بخونيد چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

- داراي يك نمايشگر2 اينچي رنگي در جلوشه كه ديگه لازم نيست براي انتخاب و گوش دادن فايل صوتي يا راديو احتياج به تلويزيون داشته باشي تا از اون فايلو يا راديو رو انتخاب كني.( اين نمايشگر كوچك دستگاه فقط براي نمايش و انتخاب منو و فايلهاست نه براي نمايش فيلم و عكس)

- داشتن دكمه هاي كنترلي روي خود دستگاه و انجام كنترلهاي اصلي بدون نياز به ريموت كنترل

-COPY,DELETE,RENAME فايلهاي روي هارد و فلش بدون نياز به كامپيوتر

-داراي تيونر تلويزيون ديجيتال ----T داخليه و قابليت TIME SHIFT و PVR

-قابليت كپچر از دستگاههاي ورودي آنالوگ به فرمت MPEG2 به چند نوع كيفيت قابل انتخاب HQ , SP, LP, EP

- قابليت پخش راديوهاي اينترنتي

- تنها دستگاهيه كه (لاقل من ميشناسم) با اتصال يك external dvd drive به پورتusb اون تبديل به dvd player ميشه يا به عبارت ديگه يك external dvd drive رو مثل يك هارد اكسترنال ميشناسه. (البته من BluRay drive اكسترنالو تست نكردم چون نداشتم.)

- با آپگريد كردنش به آخرين ورژن firmware قابليت پخش يك ISO Image گرفته شده از ديسكهاي BluRay را پيدا ميكنه . (البته اينو هم تست نكردم ولي تو اطلاعات آخرين تغييرات ورژن firmware نوشته)

- فايلهاي زيرنويس فيلمهارو كه بصورت text باشند رو با فونتهاي TTF يا همون TRUE TYPE FONT نشون ميده كه حسنش اينه كه ميشه اندازه و محل نمايش زير نويسو تغيير داد (ولي يك مشكل كه تا الان باهاش دارم اينه كه فايلهاي زيرنويس فارسي با فورمت SRT رو پخش نميكنه كه شايد تو نرم افزار هاي آپگريد آينده اين مشكل بر طرف بشه. ولي با زيرنويس فارسي با فورمت IDX/SUB مشكلي نداره.)
**** البته اينطور كه فروشنده گفته با firmware جديد ُSRT فارسي رو پخش ميكنه ولي مثل اينكه بايد منوي سيستم روي عربي تنظيم بشه كه البته من امتحان نكردم ولي اينطور كه گفت firmware هاي بعدي اين نقيصه برطرف ميشه...

كسانيكه در مورد ----T اون سوالي دارن- من در منطقه اميرآباد شمالي هستم با آنتن داخلي رو ميزي بدون هيچ اشكالي تمام كانالهاي ارسالي رو دريافت ميكنم

با سلام خدمت عزیزان
من هنوز این دستگاه رو ندارم که تست کنم ولی 90 درصد اگر فایلهای SRTتون رو با فرمت یونی کد دوباره سیوش کنید باید پخش کنه
موفق باشید

r-k
18-11-2010, 09:36
دوست عزیز طرح موضوعات اخیر تنها به منظور تبادل نظر و جستجوی راه حلی در روند رضایتمندی مشتریان و از طرفی رفع مشکالات این محصول و به تبع آن فروش بیشتر برای شرکت مارت رایانه صورت می پذیرد و قطعا قصد حقیر و دیگر دوستان در این تایپیک ضعیف جلوه دادن این محصول و یا خراب کردن آن نیست ، امیدوارم این گواهی مورد تایید جنابعالی نیز قرار گیرد .
اما در خصوص تفاوت در مدلهای چیپ realtek 1283 و سایت های معرفی شده از طرف جنابعالی :
1- در ابتدا شما مشخص فرمایید که چیپ های نصب شده بر روی دستگاههای نواترون ntr83 و ntr82 از نوع 1283 است یا +1283DD ، زیرا در یکی از صفحات سایت معرفی شده از طرف جنابعالی مشخصات چیپ این دستگاه را 1283DD معرفی نموده است . ملاحظه فرمایید :

2- در بخشی از متن ارایه شده توسط جنابعالی به آدرس زیر ، تفاوت چیپ های realtek 1283 و +realtek 1283DD تنها در بخش صدای DTS HD بوده و ربطی به محدودیت در پخش یک کانال و ضبط کانال دیگر ندارد .

در آدرس

3- همانطور که قبلا نیز اشاره داشته ام محصولات زیادی با چیپ realtek 1283 وجو دازد که از امکان پخش یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان پشیبانی می کند ، کافی است در نت یک سرچ ساده انجام دهید .
4- بنده معتقدم که امکانات مورد نظر بصورت نرم افزاری و با ارتقاء فریمور قابل دسترسی می باشد ، همچنان که دستگاه ٍEaget m890 که دارای سخت افزار مشابه است ، امکان تغییر رنگ زیرنویس فیلم در بخش تنظیمات آن تعریف شده است .
5- انتظار است تا جنابعالی همچون گذشته ، با پیگیری از شرکت اصلی نسبت به رفع مشکلات موجود و اضافه نمودن امکانات جدید در نسخه های بعدی فریمور این دستگاه تلاش نموده و اطلاع رسانی فرمایید . با تشکر

با سلام خدمت جناب آقای صوفیان نمایندگی محترم مارت رایانه
با عرض تبریک عید سعید قربان به جنابعالی و همه دوستان
مهندس جان فکر نمی کنم سوالاتی که طرح نمودم خیلی مشکل باشد که پس از گذشت حدود یک هفته هنوز پاسخی داده نشده ؟
بهرحال این تایپیک محلی است برای تبادل نطر و طرح دیدگاهها ، از دیگر دوستان نیز تقاضامندم مشارکت فرمایند . با تشکر

yosofweb
19-11-2010, 14:58
درود
نسخه 1.74 براي NTR83 و 82 نيز براي دانلود Release شد. (دوستان توجه كنند كه تمام نسخه هايي كه از لينك زير دانلود مي كنند با صداي ----T صدا و سيما مشكل دارد و فقط تصوير دارند. به همين منظور بايد نسخه هايي كه توسط آقاي مهندس صوفيان در سايت مارت رايانه قرار مي گيرد را دانلود كنند تا مشكل صدا نداشته باشد.

ffa72
20-11-2010, 08:42
با سلام

الان در مورد دستگاههای بلوسنس در سایت میخواندم که دیدم آنها نیز در قسمت ضبط از تلویزیون مشکل دارند و در آنجا عدم تطابق زمانی فرستنده صدا و سیما ذکر شده بود. اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون میشوم به اینجانب اطلاع دهند.

آقاي مارت

بلوسنس قيمتش اندازه خورده اي (90 به 290) محصول شماست حتي اگر مشكلي داشته باشد قابل مقايسه با يك محصول در كلاس A نيست و اين بيان و درخواست شما قبلا از طرف خودتان مورد انتقاد قرار گرفته است.

r-k
20-11-2010, 13:01
سلام خدمت همه بچه های گل و بخصوص r-k عزیز
من به توصیه بعضی از دوستان عینک خوشبینی به چشمم زدم و تو این یکماه اخیر هیچ مطلبی نزدم و فقط و فقط نوشته های دوستان گلم رو میخوندم .
در این یکماه اخیر چه اتفاقی افتاد ؟ آیا مشکلات این دستگاه توسط شرکت معظم مارت برطرف شد ؟
حتی دوستان عزیزی که توصیه به صبر و حوصله میکردند نیز کلافه شدند و صبرشون تموم شد و لب به اعتراض گشودند .
منهم از اول با این محصول مشکل نداشتم ، بلکه به نحوه پشتیبانی و بی خیالی نمایندگی اون اعتراض داشتم که دیدید حق با من بود . آخه دستگاهی با این قیمت باید این همه مشکل داشته باشه ؟!!
جالب اینجاست که نمایندگی مارت هم که اینقدر ادعاش میشه ، جواب خلق الله رو هم نمیده و حسابی خودشو زده به بی خیالی و نشنیدن ، مثل کبک سرشو کرده تو برف و فکر میکنه کسی ایرادات این دستگاهو نمی بینه که با افتخار در پست قبلیش ادعا میکنه این دستگاه فقط یک مشکل داره و اونهم کار نکردن زمانبندی ضبطشه
شما دقت کنید هرکس از دستگاه تعریف کنه ، زود نمایندگی مارت پست میزنه و جواب میده اما اگه یکنفر ایرادات دستگاهو بگه دیگه خبری از جواب و .. نیست. حالا قضاوت با خودتون

با سلام خدمت مهندس صوفیان نمایندگی محترم مارت
پست فوق را که مربوط به دوست عزیزمان جناب rfah و مربوط به حدود 2 ماه قبل است بالا آوردم تا هم جنابعالی و هم دوستان دیگر قضاوت نمایند . ظاهرا جناب rfah درست می گفتند و جنابعالی بصورت گزینشی به مطالب ارایه شده از طرف دوستان پاسخ می دهید .
بنده چند سوال ساده طرح کردم و انتظار داشتم صادقانه به آنها پاسخ دهید اما جنابعالی علی رغم مطالعه این تایپیک و نوشتن پست 505 که دقیقا بعد از پست زده شده از طرف بنده بود ، خیلی ساده از کنار آن گذشتید و با گذشت بیش از یک هفته ، هنوز پاسخی ارسال نفرمودید !!!
این نوع رقتار جنابعالی نوعی توهین به شعور بنده و دوستان دیگر در این تایپیک است ، شما تصور نکنید تنها چند نفر در این تایپیک مطالب مطروحه را مطالعه و بررسی می کنند بلکه دهها و یا صدها نفر در سرچهای روزانه بازدید کننده این تایپیک هستند و بعلت عدم عضویت در این تایپیک قادر به نوشتن مطلب نیستند .
بنده در هیچیکدام از پست های زده شده در این تایپیک ، توهین به کسی نکرده ام و حتی همگان را دعوت به آرامش و توصیه به نقد سالم کرده ام ، اما نوع رفتار و عدم پاسخگویی جنابعالی موجب دلسرد شدن اعضاء و به تبع آن رکود شدید این تایپیک شده است .
این نوع برخورد و رفتار ، شایسته نمایندگی رسمی یک محصول نیست و امیدوارم هرچه زودتر اصلاح گردد . با تشکر

alabbafi
21-11-2010, 10:07
با سلام خدمت عزیزان

در نسخه 1.74 زبان فارسی در بخش زبان منو دستگاه اضافه شده، اما اشكالات قبلی همچنان به قوت خود باقی‌ست. در ضمن در نسخه 1.50 دستگاه صدا و برنامه ریزی ضبط درست كار میكند اما از نسخه بعد از آن اشكال دارد، به جای اینكه در هر نسخه جدید دستگاه به نحو بهتر و كاملتری ارتقا یابد، بدتر هم میشود و نكته تاسف بار آن این است كه در نسخه 50 بعضی از موارد اشكال‌دار درست عمل میكند و سازنده یا نماینده اصلا توجه‌ای به این موضوع ندارند كه چرا از نسخه 50 به بعد این اتفاق افتاده است.
به خدا ما كه دیگه خسته شدیم از بس هر روز به سایت شركت مارت سر زدیم و ....
جناب صوفیان حداقل مرحمتی بفرمایید نمایش صحیح كلمات فارسی را در همان نسخه 50 درست بفرمایید، بقیه پیشكشتان تا امثال بنده دیگر به همه چیز و همه كس خوش‌بینانه فكرنكنیم و اینقدر صبوری نكنیم. به نظر بنده مقصر مائیم كه بی اندازه صبوری میكنیم و دیگران سو استفاده.
در ضمن یك نكته دیگر در دستگاه من نام فایلهای ضبط شده به هیچ عنوان قابل تغییر نام ، خذف، كپی، جابجایی نیست. (حتی در صورت اتصال دستگاه به كامپیوتر - نام ذخیره شده بدین شكل است: 0245_2010110_ كه این علامت ــ اول نام فایل باعث این مشكل شده است و به هیچ عنوان هم قابل ویرایش نیست) و من مانده‌ام با این فایلهای ضبط شده كه فقط نام آنها بر اساس تاریخ میلادی‌ست چكار كنم و چگونه مشخص كنم كه این فیلم ضبط شده مربوط به چیست؟ (وقتی به این موضوع پی‌بردم داشتم از عصبانیت ....)
بار الهی تو خود به داد ما رس.

rax
22-11-2010, 06:34

در آدرس

من واقعا معذرت میخوام که وارد بحث دوستان میشم ولی هم یه مقداری میخواستم مسئله رو بازتر کنم و هم یه مقدار از وارد کننده های محترم این سری محصولات دفاع کنم! البته نه دفاع غیر منطقی چون اعتقاد دارم پاسخ گویی وظیفه وارد کننده و پشتیبانی کننده هستش و نباید فراموش کنه که این یوزر ها هستند که به محصول اعتبار میدن و باعث رونق گرفتن بازار میشن..

اولین نکته که میخواستم بگم اینکه من و دوستانم هم حدود 6 ماه پیش تعدادی دستگاه با چیپ RTD1283DD+ از معتبرترین برند موجود وارد کردیم! (البته اگر سوپر برند ها رو در نظر نگیرید مثله TViX-PopCorn Hour ) از همون روز اول فهمیدیم که بخاطر سیستم خاص بوردکست ----T داخل ایران که که صدا رو با پرفایل خاصی انکود کرده بودن (AAC-HE تو مود LATM/LAOS) فیرم ویر های اولیه دستگاه قابل استفاده 100% نبود! طبیعیه که لازم بود داخل فیرم ویر ها تغییرات لازم داده بشه! تا اینجای کار دوستان مطلع هستند و میدونن که نمایندگی های ایران جداگونه این فیرم ویر ها رو بصورت ادیت شده و سازگار شده در اختیار مشتری قرار میدن و این خودش یه مقداری زمان میبره و شما جای وارد کننده باشید میفهمید ارزش کار تجاری واردات واقعا در حدی نیست که برای هر کدوم فیرم های موجود اینکار انجام بشه! دیگه بحث فارسی سازی و انکودینگ و سایتایل بماند!

نکته دوم هم اینکه تا 3 ماه پیش دستگاه های مبتنی بر RTD1073DD+/ RTD1283DD+/RTD1283DD/RTD1073DD فیرم ویر هاشون بر پایه SDK های قدیمی realtek بود که ورژن 2 یا 3 بودن! طبیعیه که مشکلاتشون به مرور حل شده بود و به نظ استیبل میرسیدند و دوستانی که اشاره میکنن فیرم ویر های قبلی بهتر بود تا فیرم ویر های جدید و بجای حل مشکلات بر تعدادشون اضافه شده تا حد زیادی حق دارند ناراضی باشند ولی واقعیت اینکه از تاریخی که ذکر کردم realtek ورژن جدید SDK رو به شرکت ها ارائه کرد تا امکانات جدید پردازشی و مخصوصا داوون میوکسینگ ائودیو های بروز رو اضافه کنه چون بیشتر ایراداتی که از این دستگاه ها گرفته میشد مشکل داوون میوکس ها روی ویدئو های جدید بود و عجله realtek در ریلیز این ورژن که خودشون هم هنوز مارک بتا بودن روی اون میزنن باعث شده همه برند های استفاده کننده از چیپ ها به مشکل بخورن و این مختص به یه برند خاص (نواترون یا هر برند دیگه ای) نیست! به نظر من بعد 6 ماه این دستگاه ها به شرایط 100% استیبل میرسند (بغیر از مشکل صدای ----T برای رکورد و تبدیل دیتا که به نظرم خیلی پیچیده هستش چون تعداد کشور های استفاده کننده از این سیستم از انگشتان یک دست کمتره و اکثرا هم از دور خارجش کردن) اینکه فردا صبح از خواب پا بشید و انتظار داشته باشید این پلتفرم بهترین وضعیت ممکن رو به این سرعت پیدا کنه یکم غیر قابل باور و دور از ذهنه ولی اینکه شرکت وارد کننده رو متهم به کم کاری کنید هم بی انصافیه چون تمام برند های تولید کننده درگیر همین مشکلات هستند و بهتره اگر این دستگاه ها رو میخرید بخاطر قیمت و مزایاشون باشه چون در هر حال باید با مسئله زمانی که برای حل مشکلات این SDK طول میکشه تن بدید!

نکته اخر هم امکاناتی که دوستمون اشاره کردن در هر دو ورژن معمولی و پلاس این سری چیپ ها موجوده! اصلا ربطی به برند مورد استفاده نداره و حق کاملا با شماست! حتی سایت خود نواترون هم بصراحت ذکر کرده امکان ضبط و تماشای هم زمان برای هر مدل 82 و 83 فراهمه! فرق هاشون دقیقا همون چیزیه که لینک دادید! یه نمونه دیگه از این دست مقالات هم اینه:

که بازم حرف شمارو 100% تایید میکنه!
سایر مشکلاتی که اشاره میکنید در زمینه نویز و افت کیفیت و قدرت سیگنال هم از جمله ایراد های شناخته شده این پلتفرمه و حداقل 20 تا برند و محصول دیگه هم وجود داره و نزارید به حساب کم کاری شرکتی که محصول رو وارد کرده ! دلیلشم اینکه فوکوس اصلی این پلتفرم روی ----T نیست و بیشتر یه پلیر قوی هستش و اینم طبیعیه چون تو بازار گلوبال پرییوریتی بیشتری روی این قسمت دارند!

ffa72
22-11-2010, 09:32
جناب آقاي Rax
براي تجار و وارد كنندگان صرف واردكردن يك كالا از نظر اخلاقي مجوز فروش نيست.

ولي در عمل چنين هست و با اين اطمينان كه بالاخره يكي پيدا ميشه و ميخره و چند تا جوان سرزبان دار و فراوان رو را براي برخورد با مشتري مي گذلرند و موضوع ميگذرد تا برند بعدي خدا كريمه.

در اين تاپيك به محصولي اشاره شده كه در بازار فروخته شده است و با توجه به كلاسش (مرغوبيت كالا) و عدم سازگاري با ايران تنها اشتباه و تقصير بر عهده واردكنند و عرضه كننده (كه در مورد اين محصول يكي است) مي باشد.

پس جاي هيچگونه نوجيهي نيست و اگر عامل داراي كلاس جهاني بود بايد محصول را از هر فرد ناراضي پس مي گرفت ولي بعد از اين پست شاهد خواهي بود كه عنوان خواهد شده "بابا كجاي كاري اينجا ايران است و از اين دست"

پس اين تاپيك به عنوان درس عبرت شناخت بازار و تجار ايراني باز مي ماند.

behrouz2
22-11-2010, 11:10
جناب آقاي Rax
براي تجار و وارد كنندگان صرف واردكردن يك كالا از نظر اخلاقي مجوز فروش نيست.

ولي در عمل چنين هست و با اين اطمينان كه بالاخره يكي پيدا ميشه و ميخره و چند تا جوان سرزبان دار و فراوان رو را براي برخورد با مشتري مي گذلرند و موضوع ميگذرد تا برند بعدي خدا كريمه.

در اين تاپيك به محصولي اشاره شده كه در بازار فروخته شده است و با توجه به كلاسش (مرغوبيت كالا) و عدم سازگاري با ايران تنها اشتباه و تقصير بر عهده واردكنند و عرضه كننده (كه در مورد اين محصول يكي است) مي باشد.

پس جاي هيچگونه نوجيهي نيست و اگر عامل داراي كلاس جهاني بود بايد محصول را از هر فرد ناراضي پس مي گرفت ولي بعد از اين پست شاهد خواهي بود كه عنوان خواهد شده "بابا كجاي كاري اينجا ايران است و از اين دست"

پس اين تاپيك به عنوان درس عبرت شناخت بازار و تجار ايراني باز مي ماند.

تائيد ميشه
وارد كننده باتبليغات وجلب توجه سو در پي آن است تا محصول بي كيفيت ودرجه 3 چينيش را باقيمتي بالا وسودهاي آنچناني از بي خبران وبي اطلاعيان كسب كند.
در اينجاست كه خريدار بايد قبل از هركاري اقدام به پرس وجو درباره محصول كرده واز مورد اطمينان بودن دستگاه با خبر شود والا آخر...

r-k
26-11-2010, 11:32
من واقعا معذرت میخوام که وارد بحث دوستان میشم ولی هم یه مقداری میخواستم مسئله رو بازتر کنم و هم یه مقدار از وارد کننده های محترم این سری محصولات دفاع کنم! البته نه دفاع غیر منطقی چون اعتقاد دارم پاسخ گویی وظیفه وارد کننده و پشتیبانی کننده هستش و نباید فراموش کنه که این یوزر ها هستند که به محصول اعتبار میدن و باعث رونق گرفتن بازار میشن..

اولین نکته که میخواستم بگم اینکه من و دوستانم هم حدود 6 ماه پیش تعدادی دستگاه با چیپ RTD1283DD+ از معتبرترین برند موجود وارد کردیم! (البته اگر سوپر برند ها رو در نظر نگیرید مثله TViX-PopCorn Hour ) از همون روز اول فهمیدیم که بخاطر سیستم خاص بوردکست ----T داخل ایران که که صدا رو با پرفایل خاصی انکود کرده بودن (AAC-HE تو مود LATM/LAOS) فیرم ویر های اولیه دستگاه قابل استفاده 100% نبود! طبیعیه که لازم بود داخل فیرم ویر ها تغییرات لازم داده بشه! تا اینجای کار دوستان مطلع هستند و میدونن که نمایندگی های ایران جداگونه این فیرم ویر ها رو بصورت ادیت شده و سازگار شده در اختیار مشتری قرار میدن و این خودش یه مقداری زمان میبره و شما جای وارد کننده باشید میفهمید ارزش کار تجاری واردات واقعا در حدی نیست که برای هر کدوم فیرم های موجود اینکار انجام بشه! دیگه بحث فارسی سازی و انکودینگ و سایتایل بماند!

نکته دوم هم اینکه تا 3 ماه پیش دستگاه های مبتنی بر RTD1073DD+/ RTD1283DD+/RTD1283DD/RTD1073DD فیرم ویر هاشون بر پایه SDK های قدیمی realtek بود که ورژن 2 یا 3 بودن! طبیعیه که مشکلاتشون به مرور حل شده بود و به نظ استیبل میرسیدند و دوستانی که اشاره میکنن فیرم ویر های قبلی بهتر بود تا فیرم ویر های جدید و بجای حل مشکلات بر تعدادشون اضافه شده تا حد زیادی حق دارند ناراضی باشند ولی واقعیت اینکه از تاریخی که ذکر کردم realtek ورژن جدید SDK رو به شرکت ها ارائه کرد تا امکانات جدید پردازشی و مخصوصا داوون میوکسینگ ائودیو های بروز رو اضافه کنه چون بیشتر ایراداتی که از این دستگاه ها گرفته میشد مشکل داوون میوکس ها روی ویدئو های جدید بود و عجله realtek در ریلیز این ورژن که خودشون هم هنوز مارک بتا بودن روی اون میزنن باعث شده همه برند های استفاده کننده از چیپ ها به مشکل بخورن و این مختص به یه برند خاص (نواترون یا هر برند دیگه ای) نیست! به نظر من بعد 6 ماه این دستگاه ها به شرایط 100% استیبل میرسند (بغیر از مشکل صدای ----T برای رکورد و تبدیل دیتا که به نظرم خیلی پیچیده هستش چون تعداد کشور های استفاده کننده از این سیستم از انگشتان یک دست کمتره و اکثرا هم از دور خارجش کردن) اینکه فردا صبح از خواب پا بشید و انتظار داشته باشید این پلتفرم بهترین وضعیت ممکن رو به این سرعت پیدا کنه یکم غیر قابل باور و دور از ذهنه ولی اینکه شرکت وارد کننده رو متهم به کم کاری کنید هم بی انصافیه چون تمام برند های تولید کننده درگیر همین مشکلات هستند و بهتره اگر این دستگاه ها رو میخرید بخاطر قیمت و مزایاشون باشه چون در هر حال باید با مسئله زمانی که برای حل مشکلات این SDK طول میکشه تن بدید!

نکته اخر هم امکاناتی که دوستمون اشاره کردن در هر دو ورژن معمولی و پلاس این سری چیپ ها موجوده! اصلا ربطی به برند مورد استفاده نداره و حق کاملا با شماست! حتی سایت خود نواترون هم بصراحت ذکر کرده امکان ضبط و تماشای هم زمان برای هر مدل 82 و 83 فراهمه! فرق هاشون دقیقا همون چیزیه که لینک دادید! یه نمونه دیگه از این دست مقالات هم اینه:

که بازم حرف شمارو 100% تایید میکنه!
سایر مشکلاتی که اشاره میکنید در زمینه نویز و افت کیفیت و قدرت سیگنال هم از جمله ایراد های شناخته شده این پلتفرمه و حداقل 20 تا برند و محصول دیگه هم وجود داره و نزارید به حساب کم کاری شرکتی که محصول رو وارد کرده ! دلیلشم اینکه فوکوس اصلی این پلتفرم روی ----T نیست و بیشتر یه پلیر قوی هستش و اینم طبیعیه چون تو بازار گلوبال پرییوریتی بیشتری روی این قسمت دارند!

با سلام خدمت rax عزیز و دیگر دوستان بزرگوار
با عرض تبریک عید سعید غدیر خم ، ورود جنابعالی را به این تالار خیرمقدم عرض کرده و خوشحال خواهیم شد تا در مباحث این تالار حضور بیشتری داشته باشید ، اما در پاسخ به مطالب پست قبلی تان باید عرض کنم :
1- یه نظر بنده یک شرکت تخصصی واردکننده باید قبل از اقدام به واردات یک محصول ، بررسی نماید آیا محصول مورد نظر با سیستم های موجود در این کشور سازگاری دارد یا خیر !!! پس اگر خلاف این قانون عمل کرد باید خود پاسخگو باشد .
2- در بازار ایران برندهای زیادی از دستگاههای dVBT وجود دارد که بخوبی برنامه های شبکه های دیجیتال را پخش کرده و اکثرا از امکان پخش فایلهای صوتی تصویری نیز برخوردارند و قیمتی کمتر از یکصدهزارتومان دارند و همگی سازگار با سیستم پخش ایران بوده و در نسخه های جدید فریمور آنان به جای اضافه شدن مشکلات ، به امکانات آن مانند تماشای یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان ، ota و ... افزوده شده است .
3- بنده فکر می کنم شرکت واردکننده از تخصص لازم درخصوص پشتیبانی این محصول برخوردار نیست زیرا هنوز پشتیبانی شرکت مارت اطلاع ندارد چیب بکار رفته در این محصول Rraltek 1283 DD است و این موضوع در پست شماره 499 بوضوح آشکار است ، آنجا که جناب آقای صوفیان می فرمایند :
که مطابق مستندات ارایه شده و تایید جنابعالی ، تفاوت این 2 چیب خیلی متفاوت نبوده و تنها در بخش صدای HD بوده و یا با گذشت بیش از 2 هفته از سوالات ساده ای که در پست 504 زده شده ، نتوانسته اند پاسخی ارسال نمایند .
4- وظیفه یک شرکت واردکننده و بخصوص بخش پشتیبانی و خدمات بعد از فروش آن ، پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان و تلاش در جهت رفع مشکلات محصول عرضه شده است ، پاسخگویی در فضاهای مجازی مثل این تالار که بسیاری از دوستان می توانند با مطالعه آن نسبت به رفع مشکلات خود اقدام نموده و از مراجعه تلفنی و یا حضوری به شرکت خودداری نمایند ، بهرحال تلفن شرکت مارت محدود است و پاسخگویی همزمان توسط آقای صوفیان به همه مشتریان امکان پذیر نیست ، بخصوص بدلیل عدم حضور مستمر ایشان در محل شرکت .
5- فرار از پاسخگویی و عدم پشتیبانی از این محصول در اذهان خریداران و مشتریان آتی محصولات این شرکت ماندگار خواهد بود و خلف وعده این شرکت درخصوص ارایه نسخه فریمور جدید که هفته ها از اعلام آن می گذرد نیز فراموش ناشدنی .
5- از دوستان دیگر نیز تقاضامندم اجازه ندهند این تالار کم رونق و خاموش شود و با حضور مستمر و فعال خود در این مباحث ، علاوه بر طرح مشکلات خود ، رهگشای دوستان دیگر درخصوص انتخاب محصول ایده آل خود باشند . با تشکر

mhr54
27-11-2010, 10:33
با سلام
من یک سوال دارم. آیا در منوی انتخاب مدل ضبط .ضبط بصورت mpg هم دارد یا فقط ts ضبط میکند
چون بعد از تبدیل ts ناهماهنگ میشود ولی mpg این مشکل را ندارد
----- آیکلاس من mpg ضبط میکند و عالی قابل تبدیل و استفاده در کامپیوتر میباشد
لطفا پاسخ دهید

mahdavi2
27-11-2010, 15:01
با سلام
آقا من که از دست این دستگاه خسته شدم . دست روی هر قابلیتش که می گذارم و می خوام استفاده کنم یه جای کار می لنگه.
نه درست حسابی میشه باهاش ضبط کرد. نه از --- آن میشه خوب استفاده کرد. نه امکان زمانبندی برای ضبط دارد.هنگ میکند و ...
خلاصه من کمتر از یکماهه که دستگاه را با گارانتی مارت و با قیمت 285000 تومان خریدم و حاضرم به بالاترین قیمت آن را بفروشم (جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته) هر کسی میخره اعلام کنه

Mart-co
01-12-2010, 10:22
دوست عزیز

در صورتی که از تاریخ خرید شما 1 ماه نگذشته باشد. دستگاه بدون کسر قیمت قابل مرجوع میباشد. با ما تماس بگیرید.

r-k
02-12-2010, 06:39
با سلام
از این پس قرار است هربار یکی از مشکلات دستگاههای نواترون مدلهای ntr83 و ntr82 در این تایپیک طرح تا مورد بررسی دوستان قرار گیرد تا درصورت ارایه راه حل از طریق تجربه دوستان دیگر ، مشکل رفع و یا حداقل اطلاع رسانی شده باشد .
از دوستان عزیز تقاضای همکاری و مشارکت فعال دارم با تشکر

برای شروع یکی از مشکلات رایج این محصول ، یعنی خروجی آنتن آنالوگ دستگاه همراه با نویز و پارازیت شدید طرح می گردد که در زمان روشن بودن دستگاه عملا نمی توان از خروجی آنالوگ دستگاه استفاده کرد ( تصویر پیوست )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته : با توچه به عدم پشتیبانی نرم افزاری از امکان مشاهده یک کانال و ضبط یک کانال دیگر بطور همزمان در این دستگاه ، عملا ضبط یک کانال از طریق دستگاه و مشاهده کانال دیگر از طریق خروجی آنتن دستگاه بصورت آنالوگ و معمولی در تلویزیون نیز میسر نیست .

Mart-co
03-12-2010, 21:27
با سلام

نسخه 75 منتشر گردیده. تغییرات انجام شده در یک فایل PDF ضمیمه میباشد.

r-k
05-12-2010, 18:22
با سلام
از آنجاییکه امیدی به رفع مشکلات نرم افزاری در این نسخه از فریمور نیز وجود ندارد از دوستانی که دانلود و نصب کرده اند درخواست می گردد تا در صورت رفع هرکدام از اشکالات مطروحه در پست 436 ( فهرست زیر ) اطلاع رسانی فرمایند . با تشکر

1- هنگ کردن : هنگ کردن های نابهنگام که البته نسبت به نسخه قبلی کمتر شده ، اما روزی چندبار گریبانگیر بنده است .
2- زمانبندی ضبط از تلویزیون : که نیاز به توضیح ندارد و از نسخه بعد از 59 کار نمی کند .
3- پخش فایلهای TS : فایلهای ضبط شده توسط خود دستگاه در هنگام پخش ، نمیتوان از سرعت 2X بالاتر استفاده کرد .
4- کلید Sleep : درزمان استفاده از Sleep با زدن مجدد کلید Sleep بجای نمایش باقیمانده زمان تا خاموش شدن دستگاه ، زمان Sleep ریست شده و از ابتدا محاسبه می شود .
5- Info bar : تاخیر در رفتن منوی اینفوبار در زمان تعویض کانال تلویزیون که خیلی آزاردهنده است (12 ثانیه)
6- خروجی صدا : خروجی صدای دستگاه نسبت به دستگاههای مشابه بسیار ضعیفتر است .
7- خروجی آنتن آنالوگ : خروجی آنتن آنالوگ دستگاه در زمان روشن بودن همراه با پارازیت شدید است و عملا قابلیت ضبط شبکه دیجیتال و تماشا کردن کانال دیگر از طریق خروجی آنالوگ را غیرممکن می سازد ( نمونه عکس های گرفته شده قبلا ارسال شده است ) .
8- رنگ زیرنویس : بعلت سفید بودن رنگ زیرنویس در بسیاری از فیلمها تشخیص و خواندن زیرنویس مشکل است و امکان تعویض رنگ زیرنویس نیز در Setup دستگاه پیش بینی نشده است .
9- زیرنویس SRT : عدم پخش زیرنویس فارسی با فرمت ANSI .
10- فرمت WMV : عدم پخش فایلهای با فرمت WMV .
11- فولدر IMS : عدم نمایش فولدر IMS روی صفحه LCD دستگاه .
12- مشکل فایل منیجر : هنگام کپی کردن فایل در مرتبه اول پس از انتخاب فایل و تعیین مقصد ، دستگاه ریست کوتاه شده و به منوی اصلی می رود .
13- مشکل ساعت : علی رغم تنظیم تایم دستگاه اما در منوی اینفوبار ، زمان نمایش داده شده با اختلاف +3.5 ساعت نمایش داده می شود .
14- برق رفتن : در هنگام قطع برق و آمدن برق ، دستگاه بطور خودکار روشن می شود و این مشکل در هنگاه سفر و ... موجب روشن ماندن زیاد دستگاه خواهد شد .

alabbafi
06-12-2010, 09:30
r.k عزیز
لطفا موارد زیر را به اشكالات دستگاه اضافه فرمایید:

1 - ترتیب نمایش تاریخ در بعضی صفحات جابجا شده مثلا جای روز و سال و ...
2 - 7- مکث بین تعویض کانالها به نسبت دستگاههای دیگر موجود در بازار زیاد است
3 - عدم نمایش حالت ضبط و مدت زمان در حال ضبط بر روی صفحه تلویزیون در هنگام ضبط كانالها و AV
4 - عدم درج نام فایلهای ضبط شده بر اساس نام كانال و تاریخ ضبط شده (تا درصورت تعدد فایلهای ضبط شده حداقل فایلها قابل تفکیک و مشخص باشد )
5 - عدم قابلیت تغییر نام پوشه‌ها و فایلهای ضبط شده و یا فایلهای موجود بر روی هارد متصل به دستگاه
6 - ذخیره شدن نام فایلها به شكل 0245_2010110_ كه این كاركتر " ــ " باعث میشود فایلها قابلیت حذف، ویرایش، كپی را در زمان اتصال به كامپیوتر را نداشته باشند
7 - نام ایران در فهرست شبكه های تلویزیون دیجیتال كشورها نیست
8 - عدم امكان OTA

babak334
08-12-2010, 14:30
سلام

با تشکر از آقای صوفیان بابت پیگیریهای مشکلات با NOVATRON
ایرادات رفع شده و یا ضعفهایی که در فریمور جدید تا حال برخورد کردم:

1- مشکل زمانبندی ضبط کانالها در فایل سیستمهای FAT32 بر طرف شده ولی در NTFS همچنان وجود دارد.
با توجه به محدودیت حداکثر سایز فایل 4 گیگ در FAT32 ، ممکن است برای ضبط 3.5 تا 4 ساعت برای یک ضبط مستمر کانالهای دیجیتال ایران کافی باشد ولی برای کپچرهای طولانی MPEG2 در کیفیتهای بالا از طریق ورودی AV و همچنین در استفاده TIMESHIFT ممکن است محدودیت ایجاد کند.

2- حل مشکل زمان سیستم - چنانچه TIME ZONE روی GMT خالی و بدون + و - تنظیم شود و زمان از طریق AUTO via DTV تنظیم شود ساعت سیستم با زمان کانالهای ارسالی تلویزیون یکی خواهد بود و مشکل عدم تطابق زمانها حل میشود.
ولی این یکسان بودن تا زمانی خواهد بود که از سرویسهای اینترنت استفاده نشود در غیر اینصورت تفاوت +3.5 ساعتی ایجاد خواهد شد که باید مجددا از AUTO via DTV زمان تنظیم شود.

3- قابلیت آدرس دادن RSS در بخش سرویس اینترنت اضافه شده است که مزیت محسوب میشود ولی ایرادش این است که RSS سایتهای خبری فارسی در بخش SHORT DISCRIPTION که همان تیتر است رو نمایش میدهد ولی در بخش FULL NEWS که مربوط میشود به مشروح خبر را یا نمایش نمیدهد یا کامل نیست.

4- هنگ سیستم بندرت اتفاق میافتد و آنهم در مواقعی که از DTV استفاده میشود.

ممنون میشوم که موارد را جهت رفع ایراد با NOVATRON در میان بگذارید.

در ضمن مدت زمان نمایش INFO BAR بین 7 تا 8 ثانیه است که کمتر و بهتر شده است.

با تشکر

r-k
10-12-2010, 10:15
با سلام
قصد داشتم تا رفع مشکلات اساسی دستگاه نواترون دیگر فریمور جدید را نصب نکنم ، زیرا در این 5 ماه گذشته تنها وقت خود را صرف کرده و هیچ نتیجه ای نیز عاید نشده است ، اما با پست جناب babak334 باز هم تصور کردم واقعا مشکلات آن رفع شده و اقدام به دانلود و نصب فریمور 75 نمودم و حاصل تست این فریمور به شرح زیر است :
1- بطور کلی تفاوت این نسخه با نسخه 73 تنها در اضافه شدن زبان فارسی که آنهم کامل نیست و دارای نواقصی از جمله برعکس نوشتن تاریخها و اعداد است ، همچنین بعضی از واژه ها درست و یا کامل ترجمه نشده است.
2- هنگ کردن نابهنگام دستگاه همچنان وجود دارد
3- زمانبندی ضبط کار نمی کند و بگیر نگیر دارد
4- مشکلات عملکرد Sleep ، ضعیف بودن خروجی صدا ، رنگ زیرنویس ، عدم نمایش فولدر IMS ، روشن شدن دستگاه در زمان اتصال به برق ( قطع و وصل شدن برق شهری ) و ... همچنان به قوت خود باقی است
5- آیا دوست عزیزمان جناب babak334 زحمت کشیده و همه آیتم های مذکور در پست های قبلی را تست کرده اند ؟!!
6- بهتر بود نمایندگی مارت بخشی از وقت خود را نیز به پاسخگویی به سوالات و ابهامات کاربران این تالار اختصاص می داد ، عدم پاسخگویی به سوالات مطروحه پس از یکماه برازنده یک نمایندگی نیست .
7- دوستان دیگر نیز اگر نسخه جدید را آزمایش کرده اند لطف فرموده نتایج آنرا مرقوم فرمایند .

با تشکر

r-k
10-12-2010, 10:55
با سلام
امروز قصد دارم یکی دیگر از مشکلات این دستگاه را طرح نمایم ، همانطور که دوستان قبلا تجربه داشته اند دستگاههای صوتی و تصویری دارای امکانی تحت عنوان sleep است و عملکرد آن برای زمانی است که بخواهید دستگاه پس از مدت مشخصی بطور خودکار خاموش شود .

عملکرد sleep در تلویزیون و دیگر دستگاههای صوتی و تصویری :
1- فاصله زمان قابل تنظیم برای 10 الی 15 دقیقه است مانند ( 10 20 30 40 50 60 ... دقیقه ) و یا ( 15 30 45 60 ... دقیقه )
2- درصورت تنظیم عملکرد sleep و گذشت چند دقیقه با زدن یکبار کلید sleep زمان باقیمانده تا خاموش شدن دستگاه نمایش داده می شود
3- چند دقیقه قبل از خاموش شدن دستگاه ( معمولا 3 دقیقه ) ، تایم باقیمانده تا خاموش شدن دستگاه به رنگ قرمز در گوشه تلویزیون نمایش داده می شود
4- دستگاه پس از طی شدن زمان تعیین شده قطعا خاموش خواهد شد .

عملکرد sleep در دستگاه نواترون :
1- فاصله زمان قابل تنظیم 30 دقیقه است مانند ( 30 60 90 ... دقیقه )
2- درصورت تنظیم عملکرد sleep و گذشت چند دقیقه با زدن کلید sleep بجای نمایش باقیمانده زمان تا خاموش شدن دستگاه ، یک استپ به زمان قبلی اضافه می کند مثلا اگر دستگاه را برای زمان 60 دقیقه تنظیم کرده باشید و پس از گذشت 10 دقیقه با زدن کلید sleep بجای نمایش 50 دقیقه باقیمانده ، زمان sleep روی استپ بعدی یعنی 90 دقیقه خواهد رفت
3- زمان انتهایی باقیمانده تا خاموش شدن دستگاه ( 3 دقیقه ) نمایش داده نمی شود
4- هیچ اطمینانی به خاموش شدن دستگاه پس از طی زمان تعیین شده نیست .

دوستان خود نیز می توانند عملکرد کلید sleep در دستگاه خود را آزمایش و نتایج آنرا مرقوم فرمایند .

با تشکر

r-k
10-12-2010, 20:24
با سلام
از دوستان کسی موفق به ضبط از تلویزیون توسط برنامه زمانبندی ضبط در این نسخه ( 75 ) شده است ؟
من از دیروز تا بحال هر چقدر تلاش کردم نتوانستم .
لطفا اگر کسی موفق شد ضبط کند اطلاغ رسانی کند . با تشکر

babak334
11-12-2010, 00:51
با سلام
از دوستان کسی موفق به ضبط از تلویزیون توسط برنامه زمانبندی ضبط در این نسخه ( 75 ) شده است ؟
من از دیروز تا بحال هر چقدر تلاش کردم نتوانستم .
لطفا اگر کسی موفق شد ضبط کند اطلاغ رسانی کند . با تشکر

جناب r.k عزیز سلام

بارها و بارها ضبط طبق زمانبندی رو هم روی فلش مموری و هم هارد اکسترنال و هم هارد داخلی که بطور FAT32 فرمت شده بود تست کردم و بدون حتی یکبار ایراد عمل کرد ولی همانطور که نوشتم با NTFS مشکل دارد که امیدوارم برطرف شود.

(محض یادآوری برای دوستانی که میخواهند آزمایش کنند، برای ضبط روی فلش مموری و یا هارد اکسترنال که بصورت FAT32 فرمت شده اند، محل ضبط را در SETUP روی USB و یا برای ضبط روی هارد داخلی که پارتیشن اولش را با کامپیوتر به FAT32 فرمت کرده اید محل ضبط را در SETUP روی HDD تنظیم کنید)

r-k
12-12-2010, 12:33
با سلام
یک مشکل موجود در فریمور نسخه 75 ، استفاده از کارکترهای غیرمجاز در نامگذاری اسامی فایلهای ضبط شده از تلویزیون است که موجب عدم کپی ، انتقال و یا حذف آن توسط مدیریت فایل نواترون می گردد .
درصورت عدم رفع این نقیصه ، با حجم بزرگی از فایلهای ذخیره شده بر روی هارد داخلی دستگاه و کاهش فضای خالی آن مواجه خواهیم شد . معمولا کاربران پس از مشاهده برنامه ضبط شده از تلویزیون ، اقدام به حذف و یا انتقال آن به پارتیشن دیگر و یا کامپیوتر از طریق کول دیسک خواهند نمود که با وجود این مشکل ، عملا محدود خواهند شد . با تشکر

mt_nik
12-12-2010, 13:48
آیا دستگاه NTR 90 هم این مشکلات را دارد
میخواستم NTR 83 بگیرم ولی با دیدن این همه مشکل از خیرش گذشتم
آخرین قیمت NTR90 چند است اگه بدون مشکل باشه اونو بخرم

Mart-co
12-12-2010, 22:08
با سلام
آقا من که از دست این دستگاه خسته شدم . دست روی هر قابلیتش که می گذارم و می خوام استفاده کنم یه جای کار می لنگه.
نه درست حسابی میشه باهاش ضبط کرد. نه از --- آن میشه خوب استفاده کرد. نه امکان زمانبندی برای ضبط دارد.هنگ میکند و ...
خلاصه من کمتر از یکماهه که دستگاه را با گارانتی مارت و با قیمت 285000 تومان خریدم و حاضرم به بالاترین قیمت آن را بفروشم (جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته) هر کسی میخره اعلام کنه

با سلام:

با اینکه به هیچ عنوان قصد وارد شدن به بحث ها به علت وجود جو موجود را نداشته و ندارم لازم دیدم یاد آوری کنم با گذشت 12 روز از اعلام اینجانب جهت آمادگی مرجوع نمودن دستگاه دوست عزیز که بیان نموده بودند کمتر از یکماه از خریدشان گذشته هنوز ایشان با بنده تماس نگرفته اند.
در ضمن باید از دوستان و سروران گرامیم جناب کاتبیان و بابک خان و سایر دوستان که با صبر و بزرگواری خود به اینجانب کمک می نمایند کمال تشکر را نموده و بابت مسائل پیش آمده .... فقط عذر خواهی میکنم.
در مورد آخرین نکته که بابت حذف فایل میباشد خواهشمندم دوباره چک نمایید زیرا این مورد مربوط به نسخه 71 میباشد و در نسخه 75 برطرف گردیده.
اما در نهایت تمامی مشکلاتی که تا کنون گزارش گردیده اکثراً مربوط به قسمت تلویزیون دیجیتال میباشد که در حال بررسی و برطرف گردیدن می باشد.
فقط از دوستان گرامی خواهشمندم در هنگام برخورد با مشکلاتی از قبیل هنگ ، ریست شدن دستگاه و ... حتماً دستگاه را از نظر آلودگی به ویروس چک نمایند و در هنگام بروز رسانی نرم افزار حتماً از فلش و یا کول دیسکی استفاده نمایند که از سلامت و عدم آلودگی آن مطمئن باشند. این موردی است که در قسمت فنی اکثراً با آن روبرو میباشیم و تمامی موارد با یکبار بروز رسانی سالم تا کنون برطرف گردیده اند.
با تشکر از دوستان

r-k
13-12-2010, 21:25
با سلام
1- همانطور که قبلا نیز ذکر شد در نسخه 75 و در برنامه زمانبندی ضبط از تلویزیون نامگذاری فایلها بصورت "4xm7_-_20101212_1140_R01.ts)" ذخیره می شود که مطلقا قادر به کپی ، انتقال و یا حذف آن از طریق فایل منیجر نواترون نبوده و حتی با تغییر زبان دستگاه از فارسی به انگلیسی نیز تغییری حاصل نمی گردد .
2- هارد داخلی دستگاه را با آخرین بروزرسانی آنتی ویروس اسکن کرده ام و با اطمینان عرض میکنم هنگ کردن دستگاه ارتباطی با آلوده بودن دستگاه ندارد .
3- تصور می کنم بعضی از مشکلات ، از قبیل عملکرد Sleep ، ضعیف بودن خروجی صدا ، رنگ زیرنویس ، عدم نمایش فولدر IMS ، روشن شدن دستگاه در زمان اتصال به برق ( قطع و وصل شدن برق شهری ) و ... مختص به قسمت تلویزیون دیجیتال نبوده و جنبه عمومی دارد . با تشکر

Fusi0n
14-12-2010, 00:13
دوستان IAMM NTR-90 با منوی فارسی کسی خبر نداره مشکل خواسی نداره یا نه

Mart-co
14-12-2010, 18:20
با سلام
1- همانطور که قبلا نیز ذکر شد در نسخه 75 و در برنامه زمانبندی ضبط از تلویزیون نامگذاری فایلها بصورت "4xm7_-_20101212_1140_R01.ts)" ذخیره می شود که مطلقا قادر به کپی ، انتقال و یا حذف آن از طریق فایل منیجر نواترون نبوده و حتی با تغییر زبان دستگاه از فارسی به انگلیسی نیز تغییری حاصل نمی گردد .
2- هارد داخلی دستگاه را با آخرین بروزرسانی آنتی ویروس اسکن کرده ام و با اطمینان عرض میکنم هنگ کردن دستگاه ارتباطی با آلوده بودن دستگاه ندارد .
3- تصور می کنم بعضی از مشکلات ، از قبیل عملکرد Sleep ، ضعیف بودن خروجی صدا ، رنگ زیرنویس ، عدم نمایش فولدر IMS ، روشن شدن دستگاه در زمان اتصال به برق ( قطع و وصل شدن برق شهری ) و ... مختص به قسمت تلویزیون دیجیتال نبوده و جنبه عمومی دارد . با تشکر

عرض ادب و احترام

خواهشمندم در مورد ایرادات دستگاه همزمان با نوشتن در سایت به اینجانب نیز اطلاع رسانی کنید. در مورد نامگذاری فایل باید بصورت 1140_20101212__ باشد . در این حالت فایل قابل حذف ، کپی و یا انتقال نیز میباسد. با چند نفر دیگر از دوستان نیز تماس گرفته شد این مورد را نداشتند. در نسخه 75 این ایراد مشاهده نگردیده.
در مورد هنگ دستگاه در قسمت مدیا پلیر به هیچ عنوان گزارشی از هنگ دریافت نگردیده و در مورد تلویزیون دیجیتال اگر زمان بافر نمودن رعایت گردد مشکلی نباید وجود داشته باشد.
باور بفرمایید بقیه مواردی که شما ذکر مینمایید در مقابل سایر ایراداتی که دستگاههای دیگر دارند این دستگاه بدون ایراد میباشد. بدون ذکر مارک دستگاه هنوز مدیا پلیر هایی وجود دارند که ایراد صدای تلویزیون آنها برای سیستم ایران برطرف نگردیده و یا از زیر نویسهای فارسی پشتیبانی نمیکنند و یا در مورد صدای DTS عمل داون میکس را انجام نمیدهند و یا ....
این موارد در مورد اغلب دستگاههای موجود بازار صدق میکند اما اینجانب این موارد را دلیل بر وجود ایراد در این دستگاه نمیدانم اما همانگونه که قبلاً هم گفتم این دستگاه نمیتواند تمام مشخصاتی که هر دستگاه دیگری دارد را داشته باشد.در مورد روشن شدن در زمان اتصال به برق این مورد در مورد اکثریت دستگاهها صدق میکند . در مورد ضعیف شدن صدای HDMI که دوست گرامی بابک خان توضیحات مفصلی در این مورد دادند و اینجانب نیز حضوراً با شما مفصل صحبت نمودم . این مورد به هیچ عنوان در مورد دستگاههای دیگر صدق نمیکند و خود شما نیز در این مورد دستگاه DVD پلیر خود را مقایسه نمودید ولی اینجانب در این مورد با 3 دستگاه Xvision, Provision, Denay تست نمودم حجم صدا تقریباً با هم برابر بود.
در مورد سایر ایرادات تقریباً میتوان میگفت موارد ذکر شده مانعی از بهروری کامل از دستگاه نمیگردد مانند ایکون IMS نمیتوان گفت این مورد ایراد نمیباشد اما فکر نمیکنم در هنگام استفاده از اینترنت این مورد مانعی برای مصرف کننده باشد .
در هر حال از عدم حضور خود در این سایت عذر میخواهم چون بسرعت دوستان عزیزی که معرف حضور تمام دوستان میباشند سریعاً خواهند آمد و .... با مروری به گذشته میتوان به دلیل اینجانب کاملاً پی ببرید در پایان همچنان اینجانب در شرکت در خدمت سروران گرامی خودم میباشم.

r-k
08-01-2011, 22:54
با سلام
قابل توجه نمایندگی محترم مارت
تعطیلات کریسمس تمام شد و نسخه 76 فریمور نیز عرضه شده است ، جا نمونید ؟!!

babak334
12-01-2011, 12:43
سلام خدمت دوستان
بالاخره این مشکل ضبط از طریق زمانبندی در ورژن 76 بر طرف شد.
برای رفع این مشکل در ورژن 76 آیتم جدیدی در setup در قسمت REC به نام Save recording by اضافه شده که باید در حالت Date تنظیم شود.

ورژن 76 دارای اصلاحات دیگری هم هست که مهمترین آن
اصلاح پخش فایلهای mkv با ورژن 4.1.0 و جدیدتر است.

hamidbehbahani
14-01-2011, 20:56
سلام دوستان
من تمام صفحات را خوندم
راستش یک سوال خیلی خیلی ساده و مبتدی دارم.
میخاستم ببینم این دستگاه NTR83 با دستگاههایی معمولی مثلا X-Vision XDVB-131 چه تفاوتی داره؟
خصوصیات این دستگاه را براتون می نویسم:
HDMI port
کیفیت تصویر HD
ساپورت فرمت عکس PNG - BMP - JPG
ساپورت فرمت صدا: MP3-AAC-WMA
ساپورت فرمت تصویر: mp-mkv-divx-avi-dat-mpg-mpeg-ts-trp-tp-m2ts-vob
زیرنویس فارسی OSD
PVR با USB2.0
نرم افزار قابل ارتقا با USB و آنتن
تله تکست
و....

هزینه این دستگاه 85-90 تومان هست
میخاستم ببینم تفاوت این دستگاهی که من اینجا نوشتم با دستگاه نواترون NTR83 چی هستش؟
ببخشید سوالم خیلی مبتدی هست. اما به نظر خودم مشخصات یکی بود اما اختلاف قیمت بسیار زیاده
کسی میدونه قضیه چیه؟ لطفا کامل راهنمایی کنید
ممنون میشم

sash
15-01-2011, 19:33
سلام دوستان
من تمام صفحات را خوندم
میخاستم ببینم این دستگاه NTR83 با دستگاههایی معمولی مثلا X-Vision XDVB-131 چه تفاوتی داره؟
HDMI port
کیفیت تصویر HD
زیرنویس فارسی OSD
PVR با USB2.0
تله تکست
و....

میخاستم ببینم تفاوت این دستگاهی که من اینجا نوشتم با دستگاه نواترون NTR83 چی هستش؟
ببخشید سوالم خیلی مبتدی هست. اما به نظر خودم مشخصات یکی بود اما اختلاف قیمت بسیار زیاده
ممنون میشم

دوست عزیز اگر زحمت میکشیدی و پست اول رو میخوندی میدیدی که نواترون یک دستگاه ضبط پخش مدیا هست که DVBT هم هست !
موفق باشی

hamidbehbahani
16-01-2011, 10:32
دوست عزیز از اینکه جواب دادی ممنونم
راستش زحمت که نمیخاست خوندنش.
اما خونده بودمش. و این دستگاهی که من گفتم هم قابلیت ضبط داره.
حالا شما با حوصله بیشتر جواب بنده را بدید ممنون میشم

papiyoon
16-01-2011, 12:24
سلام دوستان
من تمام صفحات را خوندم
HDMI port
کیفیت تصویر HD
زیرنویس فارسی OSD
PVR با USB2.0
تله تکست
و....

ممنون میشم

دستگاهی که شما گفتید یک ستاپباکس هست که کار اصلیش دریافت امواج دیجیتاله و در کنار آن بعضی از فرمت های ویدیویی را نشان می دهد.
در حالی که کار اصلی مدیاپلیر ها پخش انواع فرمت های ویدیویی است و در کنار آن قابلیت دریافت امواج دیجیتال تلویزیونی را داراست
در حال حاظر و با توجه به آنچه در بازار موجود می باشد برای مقایسه مدیاپلیرها و ستاپباکس می توان به نکات زیر اشاره کرد:

مدیا پلیرها از پردازنده قوی تری نسبت به ستاپباکس ها برخوردارند

پخش فرمت هایی مثل:
rmvb, flv, wmv, iso
توسط مدیاپلیرها

پخش انواع فرمت های زیر نویس توسط اکثر مدیاپلیرها. تغییر اندازه و رنگ زیرنویس فیلم ها

پخش انواع فرمت های صوتی و بخصوص قابلیت
DTS

قابلیت شبکه به صورت کابلی و یا بیسیم

قابلیت زیر در بعضی از پلیرها
eSATA, SD.Reader

قابلیت ضبط از سیستمهای آنالوگ مثل (ویدیو کاست) در بعضی از مدیاپلیر ها بخصوص نواترون و ایگت

ساپورت نرم افزاری بهتر و قابلیت های بیشتر در مدیاپلیرها

babak334
16-01-2011, 23:01
دستگاهی که شما گفتید یک ستاپباکس هست که کار اصلیش دریافت امواج دیجیتاله و در کنار آن بعضی از فرمت های ویدیویی را نشان می دهد.
در حالی که کار اصلی مدیاپلیر ها پخش انواع فرمت های ویدیویی است و در کنار آن قابلیت دریافت امواج دیجیتال تلویزیونی را داراست
در حال حاظر و با توجه به آنچه در بازار موجود می باشد برای مقایسه مدیاپلیرها و ستاپباکس می توان به نکات زیر اشاره کرد:

مدیا پلیرها از پردازنده قوی تری نسبت به ستاپباکس ها برخوردارند

پخش فرمت هایی مثل:
rmvb, flv, wmv, iso
توسط مدیاپلیرها

پخش انواع فرمت های زیر نویس توسط اکثر مدیاپلیرها. تغییر اندازه و رنگ زیرنویس فیلم ها

پخش انواع فرمت های صوتی و بخصوص قابلیت
DTS

قابلیت شبکه به صورت کابلی و یا بیسیم

قابلیت زیر در بعضی از پلیرها
eSATA, SD.Reader

قابلیت ضبط از سیستمهای آنالوگ مثل (ویدیو کاست) در بعضی از مدیاپلیر ها بخصوص نواترون و ایگت

ساپورت نرم افزاری بهتر و قابلیت های بیشتر در مدیاپلیرها

همچنین

- مبتنی بر پردازشگرهای Realtek و یا Sigma

- مبتنی بر سیستم عامل Linux

- توانایی پخش فایلهای ویدیویی( Progressive Full HD (1080p حتی در bitrate های بالا

- پخش iso های BluRay

- دارای خروجی اپتیکال برای ارسال دیجیتال صدا از قبیل چند کاناله های DOLBY DIGITAL و DTS به دستگاههای آمپلیفایرها (AV receiver)

- امکان تبدیل به یک DVD Player کامل با توانایی عملکرد همه امکانات DVD از قبیل پخش منوی DVD - با متصل کردن یک EXTERNAL DVD- ROM از طریق USB (در برخی از دستگاهها از جمله NOVATRON )

-قابلیت مدیا فایل سرور و یا مدیا فایل کلاینت در شبکه و همینطور UPNP client

- قابلیت نصب هارد داخلی در بعضی مدیا پلیرها

- امکان ارتباط با اینترنت جهت استفاده از سرویسهای اینترنتی

- امکان دانلود فایلها از طریق Torrent

Mart-co
17-01-2011, 19:26
با سلام
قابل توجه نمایندگی محترم مارت
تعطیلات کریسمس تمام شد و نسخه 76 فریمور نیز عرضه شده است ، جا نمونید ؟!!

دوست عزیز

با عرض معذرت از تاخیر بوجود آمده طی یکی دو روز آینده ورژن 78 در اختیار دوستلن قرار خواهد گرفت.

1981yashar
21-01-2011, 23:14
دوستان من دنبال یه مدیاپلیر میگردم ( تاکید میکنم صرفا مدیا پلیر )
که زیرنویس فارسی رو ساپور کنه
فرمت mov رو حتما بخونه
قیمتش حدود 150 باشه
قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشه ( lan )
فرمت avchd رو ساپورت کنه

مدل 29 نواترون رو بدم نیومد ولی پورت lan نداره
اینکه گیرنده دیجیتال باشه برام مهم نیست و اصلا لازم ندارم
لطفا راهنماییم کنید

Mart-co
26-01-2011, 15:20
باسلام

نسخه 78 سازگار با سیستم ایران برای NTR83, NTR 83D , NTR 90 منتشر گردید. با مراجعه به لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتوانید آن را دریافت نمایید. تغییرات ایجا شده در همان صفحه ذکر گردیده است.

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

دوستان من دنبال یه مدیاپلیر میگردم ( تاکید میکنم صرفا مدیا پلیر )
که زیرنویس فارسی رو ساپور کنه
فرمت mov رو حتما بخونه
قیمتش حدود 150 باشه
قابلیت اتصال به شبکه را داشته باشه ( lan )
فرمت avchd رو ساپورت کنه

مدل 29 نواترون رو بدم نیومد ولی پورت lan نداره
اینکه گیرنده دیجیتال باشه برام مهم نیست و اصلا لازم ندارم
لطفا راهنماییم کنید

این مدل برای اتصال به شبکه می تواند از ماژول WiFi اکسترنال استفاده کند.

SMAEIL2000
23-02-2011, 07:20
حناب آقای صوفیان

من دستگاه رو با کابل شبکه وصل کردم

ولی سرعت خیلی پایینه

میخواستم نحوه سیم ها در شبکه و یا نوع آن را بفرمایید

حداکثر سرعت من با کابل شبکه برای کپی کردن فایل از کامپیوتر به دستگاه و بر عکس ان 4 مگ میباشد.

اگر نکته ای دارد بفرمایید.

p.r
24-02-2011, 15:44
سلام دوستان.
ممکنه بگيد Novatron90 بهتره يا Novatron83 .ممکنه قيمت به روزش را هم بگيد و اينکه از کجا بگيرم بهتره.
با تشکر.

freelife
05-03-2011, 21:18
سلام

آيا مدل ND29 زيرنويس Srt فارسي را بدون مشكل پخش مي كند ؟ يا حروف گ چ پ ژ را جدا مي كند ؟
يا اينكه فقط sub/idx را بدون مشكل پخش مي كند ؟

مرسي

r-k
03-04-2011, 12:32
با سلام
1- مدتی است که نسخه های 80 و 82 ریلیز شده ، اما متاسفانه هنوز نمایندگی محترم مارت آنرا در سایت خود عرضه نکرده و آخرین فریمور ارایه شده در سایت آقایان همان 78 است !!!
2- مشکلات این دستگاه که بصورت حضوری و تلفنی به آقای صوفیان (نمایندگی مارت ) منتقل شده ، با گذشت چند ماه همچنان بدون پاسخ مانده است !!!

r-k
03-04-2011, 12:51

در آدرس

با سلام و تبریک عید سعید نوروز
جناب مهندس صوفیان نمایندگی محترم مارت
در تاریخ 13-11-2010 چند سوال ساده طرح نمودم که با کذشت بیش از 4 ماه هنوز بی پاسخ مانده است ، بعید می دانم سوالات مطروجه آنقدر مشکل و خارج از توانایی فنی جنابعالی باشد و یا شرکت محترم مارت تعهدی در پاسخ به آنها نداشته باشد ؟!! بهرحال منظر پاسخ علمی و منطقی از طرف جنابعالی و یا یکی از کارشناسان محترم شرکت هستم .
بدیهی است پاسخهای ارایه شده می تواند گامی در رفع ابهامات دوستان دیگر نیز باشد . با تشکر

virus2009
03-04-2011, 22:20
سلام
ارزونترین HD Player الان حدودا چنده ....... ؟؟؟؟؟؟

Helloween
06-04-2011, 16:43
سلام به همه. نرم افزار نسخه 83 یکی دو روزی هست که در سایت شرکت مارت وارد شده . لطفا دوستان بفرمایید که چه تغییراتی حاصل شده و کدامیک از اشکالات دستگاه مرتفع شده هست. سپاسگذار

amiroamiro
09-04-2011, 12:55
سلام به همه. نرم افزار نسخه 83 یکی دو روزی هست که در سایت شرکت مارت وارد شده . لطفا دوستان بفرمایید که چه تغییراتی حاصل شده و کدامیک از اشکالات دستگاه مرتفع شده هست. سپاسگذار

با سلام به دوستان
نرم افزار نسخه 83 را من نصب و تست کردم. تفاوت چندانی حاصل نشد فقط نام کشور ایران در قسمت search anten اضافه شده بود.
ایراد دستگاه زمانی که با قطع و وصل شدن جریان برق دستگاه خود به خود روشن می شد همچنان پابرجاست. و یک نکته جالب اینکه زمانی که برنامه زمانبدی دستگاه را قبلاً (قبل از نصب فریمور نسخه 83) تنظیم می شد زمانی که دستگاه را خاموش می کردیم در موعد مقرر تنظیم شده دستگاه روشن می شد و عملیات ضبط شروع به کار می گردید. ولی با نصب این ورژن چنین عملی صورت نگرفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از دوستان تقاضا می کنم اگر موارد دیگری را مشاهده نمودند اطلاع رسانی نمایند.
با تشکر

Helloween
09-04-2011, 23:18
با سلام به دوستان
نرم افزار نسخه 83 را من نصب و تست کردم. تفاوت چندانی حاصل نشد فقط نام کشور ایران در قسمت search anten اضافه شده بود.
ایراد دستگاه زمانی که با قطع و وصل شدن جریان برق دستگاه خود به خود روشن می شد همچنان پابرجاست. و یک نکته جالب اینکه زمانی که برنامه زمانبدی دستگاه را قبلاً (قبل از نصب فریمور نسخه 83) تنظیم می شد زمانی که دستگاه را خاموش می کردیم در موعد مقرر تنظیم شده دستگاه روشن می شد و عملیات ضبط شروع به کار می گردید. ولی با نصب این ورژن چنین عملی صورت نگرفت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکرسلام. مورد ضبط توسط برنامه زمانبندی در نسخه 83 چندین بار در دستگاه Ntr83D تست شد و بدون هیچ اشکالی انجام گردید.

khansalar
10-04-2011, 10:52
سلام دوستانی که پلیر این برندو تهیه کردن از انتخابشون راضی هستن و اگه قرار باشه دوباره پلیر بگیرن چه مدلی رو میخرن؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

amiroamiro
10-04-2011, 12:50
سلام. مورد ضبط توسط برنامه زمانبندی در نسخه 83 چندین بار در دستگاه Ntr83D تست شد و بدون هیچ اشکالی انجام گردید.

باسلام
حتی زمانی که دستگاه در حالت (پاور خاموش) عملیات رکورد انجام شد!

Helloween
10-04-2011, 13:42
باسلام
حتی زمانی که دستگاه در حالت (پاور خاموش) عملیات رکورد انجام شد!
بله .. برنامه ای برای تست انتخاب شد با حالت زمانبندی ضبط (Everyday) و دو سه روز سر ساعت معین دستگاه روشن و پس از ضبط بدون هیچ مشکلی خاموش میشد .دوست خوبم شاید مشکل شما مربوط به مدل دستگاه باشه.

khansalar
10-04-2011, 15:44
سلام دوستانی که پلیر این برندو تهیه کردن از انتخابشون راضی هستن و اگه قرار باشه دوباره پلیر بگیرن چه مدلی رو میخرن؟

دوستان اگه جواب بدن ممنون میشم با توجه به آپدیت های جدید این دستگاه ارزش خرید داره به نسبت مدلهای مشابه یا شما مدلهای دیگه ای رو پیشنهاد میدین؟

Helloween
10-04-2011, 18:48
دوست عزیز در رابطه با این برند به تفصیل در پستهای قبلی اشاره شده .اگر نگاهی بیاندازید در جریان قرار میگیرید و انتخاب براتون آسون تر میشه .در کل این دستگاه دارای معایب و همینطور محاسنی هست که قبلا گفته شده و بستگی به نوع نیاز شما قابلیت انتخاب پیدا میکنه .

khansalar
11-04-2011, 07:47
دوست عزیز در رابطه با این برند به تفصیل در پستهای قبلی اشاره شده .اگر نگاهی بیاندازید در جریان قرار میگیرید و انتخاب براتون آسون تر میشه .در کل این دستگاه دارای معایب و همینطور محاسنی هست که قبلا گفته شده و بستگی به نوع نیاز شما قابلیت انتخاب پیدا میکنه .

ممنون از پاسختون
دوست عزیز من مطالب قبلی رو خوندم و به همین دلیل هم گفتم با توجه به آپدیت جدید ، یعنی در حال حاظر این دستگاه برای کسی که اولویت های زیر به ترتیب براش مهم باشه پیشنهاد میشه:
1- زیرنویس فارسی srtو sub بدون مشکل با فرمتهای mkv و divx پخش بشه
2- تو تصاویر hd 1080p با بیت ریت بالا مشکل نداشته باشه و تصاویر freez نشه
3-قابلیت پخش ISO
4- برای پخش تصاویر 3d مناسب باشه(البته منظورم ریپ شده هست و شاید اصلا این گزینه بی ربط باشه:20:)
5- قابلیت اتصال هارد sata و dvd-r
6- قابلیت dvbt برام مهم نیست ولی قابلیت ضبط میتونه option خوبی باشه
با توجه به همه این موارد شما این دستگاه رو در حال حاظر توصیه میکنید و همینطور دستگاه ارزونتر با این قابلیت ها
که قابلیت dvbt هم نداشته باشه پیشنهاد میکنید لطفا

r-k
11-04-2011, 11:19
با سلام به دوستان
با تشکر

با سلام
متاسفانه عملکرد sleep که در نسخه قبلی کار نمی کرد ، در این نسخه از فریمور نیز کار نمی کند ، همچنین مشکلات دیگر مانند هنگ کردن دستگاه در زمان تعویض کانال ،ضعیف بودن صدا،زوشن شدن دستگاه در زمان قطع و وصل شدن برق،پارازیت در خروجی آنتن آنالوگ دستگاه و ... همچنان به قوت خود باقی است .
متاسفانه مشکلاتی که تلفنی و یا حضوری به آقای صوفیان (نمایندگی مارت ) منتقل نموده ام رفع نگردیده و پاسخ ابهامات و سوالات مطروحه در این سایت را نیز نمی دهند . با تشکر

r-k
11-04-2011, 11:36

با سلام
من بیشتر از 6 ماه است که مدل NTR82 را از نمایندگی مارت خریداری نموده ام و در این مدت بمنظور ارتقای کیفی و رفع مشکلات موجود بر زوی این دستگاه تلاش زیادی کرده و حتی بارها حضوری خدمت آقای صوفیان نیز رسیذه ام ، اما در مجموع جدا از برخورد متین آقای صوفیان ، نتیجه ای حاصل نشده و با مرور پست های قبلی من در این تایپیک خواهید دید که نمایندگی مارت حتی به سوالات منطقی بنده نیز پاسخ لازم را نداده است .
پشتیبانی از یک محصول یکی از پارامترهای مهم در انتخاب یک کالا است که متاسفانه در مورد این محصول ما از آن محروم هستیم .
و اما درمورد رضایت از خرید باید عرض کنم در بسیاری از برندهای ارزان قیمت بازار قابلیتهای معمول و رایجی وجود دارد که بعضا این محصول فاقد آن است بعنوان نمونه ضبط یک کانال و تماشای یک کانال دیگر بطور همزمان ، که بنده بطور تفصیل و با استناد به سایتهای سازنده اینگونه محصولات ثابت نمودم که چیپ 1283 قادر به اجرای آن می باشد و در برندهایی با این چیپ ، امکان ضبط یک کانال و تماشای یک کانال دیگر بطور همزمان وجو دارد و یا امکانات دیگری از قبیل OTA و یا نمایش درصد سیگنال دریافتی و ... اما دریغ از یک پاسخ منطقی از طرف نمایندگی محترم مارت !!!

r-k
14-04-2011, 18:51
با سلام
طرح یک سوال
آیا کلید Sleep دستگاه شما کار می کند ؟
برای پاسخ به این سوال کافی است از روی ریموت کنترل دستگاه کلید Sleep را یکبار زده و زمان خاموش شدن دستگاه را روی زمان 30 دقیقه تنظیم نمایید و پس از 30 دقیقه کنترل نمایید که آیا دستگاه خاموش شده است یا هنوز روشن است ؟
لطفا پس از انجان آزمایش فوق ، نتیجه را در همین پست اعلام فرمایید . با تشکر

amiroamiro
16-04-2011, 14:31
[سلام
طرح یک سوال
برای پاسخ به این سوال کافی است از روی ریموت کنترل دستگاه کلید Sleep را یکبار زده و زمان خاموش شدن دستگاه را روی زمان 30 دقیقه تنظیم نمایید و پس از 30 دقیقه کنترل نمایید که آیا دستگاه خاموش شده است یا هنوز روشن است ؟
لطفا پس از انجان آزمایش فوق ، نتیجه را در همین پست اعلام فرمایید . با تشکر[

دوست عزیز
در خصوص سئوال جنابعالی، اینجانب بعد از آپدیت فریمور 83 ، کلید Sleep را برای 30 دقیقه تنظیم و امتحان کردم. نتیجه دستگاه بخوبی و راس ساعت خاموش شد و هیچ مشکلی بوجود نیامد. منتها نمی دانم چرا بعضی مواقع در هنگام پخش فیلم و یا تصاویر از حافظه های جانبی، دستگاه هنگ می کند. این عمل شاید در چند نوبت اتفاق بیافتد البته فکر می کنم زمانی که از فایل های بلوری برا نمایش فیلم و یا عکس های با رزلوشن بالا این عمل هنگ اتفاق می افتد که امیدوارم در آیند حل شود.

r-k
17-04-2011, 18:49
[سلام
طرح یک سوال
لطفا پس از انجان آزمایش فوق ، نتیجه را در همین پست اعلام فرمایید . با تشکر[

دوست عزیز
در خصوص سئوال جنابعالی، اینجانب بعد از آپدیت فریمور 83 ، کلید Sleep را برای 30 دقیقه تنظیم و امتحان کردم. نتیجه دستگاه بخوبی و راس ساعت خاموش شد و هیچ مشکلی بوجود نیامد. منتها نمی دانم چرا بعضی مواقع در هنگام پخش فیلم و یا تصاویر از حافظه های جانبی، دستگاه هنگ می کند. این عمل شاید در چند نوبت اتفاق بیافتد البته فکر می کنم زمانی که از فایل های بلوری برا نمایش فیلم و یا عکس های با رزلوشن بالا این عمل هنگ اتفاق می افتد که امیدوارم در آیند حل شود.

با سلام و تشکر از مشارکت جنابعالی در این بخش (تست امکانات دستگاه )
دوست عزیز شما در چه حالتی از دستگاه کلید Sleep را استفاده کردید ، دستگاه من ntr82 است و در نسخه قبلی و نسخه جدید فریمور(83) کلید Sleep کار نمی کند ، من هم در حالت پخش تلویزیون (DVBT) و هم در حالت منوی Browse آزمایش کردم و دستگاه را روی 30 دقیقه تنظیم نمودم اما دستگاه خاموش نمی شود .
اگر برای شما امکان دارد در حالتهای فوق نیز آزمایش نموده و اطلاع رسانی فرمایید . با تشکر

r-k
18-04-2011, 22:34
با سلام
در بررسی مجدد و دقیقتر متوجه شدم این دستگاه تنها در حالت اتصال هارد اینترنال ، کلید Sleep کار نمی کند و درصورت جدا کردن هارد عملکرد Sleep کار می کند . از دوستان دیگر نیز تقاضا میگردد اگر دستگاهشان مجهز به هارد اینترنال است آزمایش نموده و اطلاع رسانی نمایند . شایان ذکر است هارد دستگاه ویروسیابی شده و فاقد هرگونه ویروس است . با تشکر

-محدرضا-
01-05-2011, 23:52
دوستان من کم و بیش تاپک رو بررسی کردم
لان قصد خریده یک مدیا پلیر رو دارم
فکر میکنم نواترون در حال حاظر تو ایران جا افتاده و خیلی هم تکمیل هست
لطف کنید یک راهنمایی کلی انجام بدید که از بینه مدلهای 83 معمولی و دو تیونر و یا 90 کدوم بهتره
و احیانا اگر برنده بهتری سراق دارید لطفا بگید
در ضمن من برای کار میخوام چون باید با playstation3 یه سری از بازیها رو انجام بدم و برای گرفتن تاییده برای تکثیر
فیلم کپچر شده بازی رو برای موسسه مورد نظر بفرستم
اگر برای اساتید امکان داره یه راهنمایی دقیق تو این ضمینه به من بدید
پیشا پیش ممنون و متشکرم

pedrammelle
04-05-2011, 13:52
دوستان نوع فونت انگلیسی زیر نویسها را چگونه تو این دستگاه عوض می شه

Pedram_IR
22-05-2011, 00:46
من کل 57 صفحه رو خوندم و نتیجه ای که گرفتم این بوده که روی این مدل به عنوان یه DVBT حرفه ای حساب نکنم هر چند با توجه به قیمت بالایی که داره این مورد مایوس کننده است.

مورد دیگه اینه که این دستگاه زیرنویسی که پخش میکنه با چه فونتی پخش میشه؟ و آیا امکان تغییر فونت هست؟
دیگه اینکه خیلی عجیبه که فونت رو فقط با رنگ سفید نشون میده. آیا دور زیرنویس حاشیه سیاه هست؟ اگر حاشیه سیاه نداشته باشه که خوندن زیرنویس مصیبت میشه و به عنوان مدیا پلیر هم نمیشه مثل مدیا پلیر حرفه ای روش حساب کرد.
راستی جریان این صدا، که دوستان گفتن وقتی از کابل HDMI استفاده میکنن صدا افت میکنه چیه؟ DTS 5.1 هم ظاهرا پخش نمیکنه. درسته؟

مورد دیگه حالت رکوردر و دی وی دی پلیر اکسترنالش هست که ظاهرا دوستان غیر از ضبط از طریق DVBT اونم فقط هنگام تایم شیفتنگ مشکل دیگه ای باهاش نداشتن.

من خیلی در مورد دستگاههای مدیا پلیر گشتم بعد از مدتها این اولین دستگاهی بود که واقعا ازش خوشم اومد.
قبلش می خواستم وسترن بخرم ولی با توجه به اینکه این دستگاه رکوردر داره نظرم به این یکی معطوف شد.
کسی می دونه وسترن SRT رو راحت می خونه ؟ یا میشه فونتش یا رنگ فونتش رو عوض کرد؟ یا زیرنویس، حاشیه سیاه داره یا نه؟

ببخشید طولانی شد.

p7722013
23-05-2011, 10:40
نواترون نخر من چند روز پیش خریدم صداش فوق العاده ناواضح است.

amirmohammad
01-06-2011, 11:11
من کل 57 صفحه رو خوندم و نتیجه ای که گرفتم این بوده که روی این مدل به عنوان یه DVBT حرفه ای حساب نکنم هر چند با توجه به قیمت بالایی که داره این مورد مایوس کننده است.

مورد دیگه اینه که این دستگاه زیرنویسی که پخش میکنه با چه فونتی پخش میشه؟ و آیا امکان تغییر فونت هست؟
دیگه اینکه خیلی عجیبه که فونت رو فقط با رنگ سفید نشون میده. آیا دور زیرنویس حاشیه سیاه هست؟ اگر حاشیه سیاه نداشته باشه که خوندن زیرنویس مصیبت میشه و به عنوان مدیا پلیر هم نمیشه مثل مدیا پلیر حرفه ای روش حساب کرد.
راستی جریان این صدا، که دوستان گفتن وقتی از کابل HDMI استفاده میکنن صدا افت میکنه چیه؟ DTS 5.1 هم ظاهرا پخش نمیکنه. درسته؟

مورد دیگه حالت رکوردر و دی وی دی پلیر اکسترنالش هست که ظاهرا دوستان غیر از ضبط از طریق DVBT اونم فقط هنگام تایم شیفتنگ مشکل دیگه ای باهاش نداشتن.

من خیلی در مورد دستگاههای مدیا پلیر گشتم بعد از مدتها این اولین دستگاهی بود که واقعا ازش خوشم اومد.
قبلش می خواستم وسترن بخرم ولی با توجه به اینکه این دستگاه رکوردر داره نظرم به این یکی معطوف شد.
کسی می دونه وسترن SRT رو راحت می خونه ؟ یا میشه فونتش یا رنگ فونتش رو عوض کرد؟ یا زیرنویس، حاشیه سیاه داره یا نه؟

ببخشید طولانی شد.

من یک سال است این دستگاه را دارم وکلا مشکلی با ندارم .اندازه فونت ومحل قرارگیری زیر نویس و رنگ فونت نیز با ورژن های جدید حل شده است.

r-k
04-06-2011, 12:02
من یک سال است این دستگاه را دارم وکلا مشکلی با ندارم .اندازه فونت ومحل قرارگیری زیر نویس و رنگ فونت نیز با ورژن های جدید حل شده است.

با سلام
دوست عزیز شاید شما از دستگاه زیاد استفاده نمی کنید تا به مشکلاتش برخورد کنید ، در این 57 صفحه انواع مشکلات این دستگاه توسط دوستان ذکر شده ( البته بعضی از آنها رفع شده است ) و شما می فرمایید مشکلی ندارد ؟!!
شما لطف کنید و همین مشکل کلید Sleep دستگاه را که بنده در چند پست قبلی ذکر کرده ام را آزمایش و نتیجه را اعلام فرمایید .
متاسفانه نمایندگی محترم فروش این دستگاه که توجه ای به مشکلات موجود ندارد ، حداقل شما طوری اطلاع رسانی نکنید تا دوستان دیگر نیز با تصور غلط این دستگاه را خریداری کرده و مثل ما از کرده خود پشیمان شوند . با تشکر

Helloween
18-06-2011, 23:47
سلام . در صورت هرگونه استفاده از پورتهای Usb = دستگاه هر چند دقیقه ویا شاید هم چند ثانیه ! یکبار هنگ میکنه

Mart-co
23-06-2011, 21:32
با سلام

نسخه 86 برای مدلهای 83 و 83D و 90 و 20 منتشر گردید.

r-k
26-06-2011, 17:23
با سلام

نسخه 86 برای مدلهای 83 و 83D و 90 و 20 منتشر گردید.

با سلام
روی سایت که هنوز آخرین نسخه 83 و به تاریخ حدود 3 ماه قبل است !!!
لطفا مشخص فرمایید نسخه جدید 86 را کجای سایت گذاشته اید .

Mart-co
27-06-2011, 19:20
با سلام

نسخه 88 برای مدلهای 83, 83D,90 ,20 منتشر گردید.
به وب سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قسمت پشتیبانی مراجعه نمایید.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

با سلام
روی سایت که هنوز آخرین نسخه 83 و به تاریخ حدود 3 ماه قبل است !!!
لطفا مشخص فرمایید نسخه جدید 86 را کجای سایت گذاشته اید .

r-k
28-06-2011, 11:12
با سلام

نسخه 88 برای مدلهای 83, 83D,90 ,20 منتشر گردید.
به وب سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قسمت پشتیبانی مراجعه نمایید.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

با سلام
لطفا فایل بازدید آخرین تغییرات انجام شده بر روی نسخه 88 را نیز روی سایت قرار دهید .
لینک بازدید آخرین تغییرات خراب است ، لطفا بررسی فرمایید . با تشکر

r-k
29-06-2011, 15:08
عید مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) بر همگان مبارک باد .

پخش شبکه ifilm بر روی شبکه دیجیتال از ساعاتی قبل آغاز شد .

Helloween
13-07-2011, 05:41
سلام . از کجا بفهمیم که چه تغییراتی و چه اصلاحاتی در نسخه های جدیدتر نرم افزار اعمال شده ؟ changelog . این قسمت در سایت کار نمیکنه .

نسخه 86 پر از ایراد بود بخصوص در قسمت تلویزیون دیجیتال و = هنگ های مداوم و متوالی . نصف روز هم نتونستم با اون کار کنم . .نسخه 88 راهم باید امتحان کرد و دید اصلاحی صورت گرفته ؟ . امید به اینکه با نرم افزارهای جدیدتر مشکل تلویزیون دیجیتال حل بشه . با تشکر

mazdakxp
17-07-2011, 18:47
من که برگشتم به نسخه 55 وخیلی عالی کارمیکنه بدونه کوچکترین هنگی .

amiroamiro
04-09-2011, 17:11
سلام دوستان
چند وقتیه خبری نیست. انگار سوت و کور شده! اگر اخبار جدیدی دارید لطفا اطلاع رسانی کنید. ضمنا نسخه ورژن 90 در سایت اصلی ارائه شده، از نمایندگی محترم مارت رایانه می خوام ضمن بررسی و اعلام نظر، نسخه ساپورت شده برای شبکه های ایران را در سایت خود قرار بده. لازم به ذکر است قرار بود شرکت مارت آخرین تغییرات ورژن های ارائه شده را در سایت قرار بده، ظاهرا لینک غیر فعاله!!!

You Were Mine
07-09-2011, 20:20
سلام دوستان . من میخوام Novatron NTR 83 را بخرم و چه مشکل هایی داره ؟ زیرنویس را راحت پخش میکنه ؟ با فایل های با بیت ریت بالا مشکلی نداره ؟ همه فرمت هارو بدون مشکل پخش میکنه ؟

reza.90
09-09-2011, 13:46
میشه به طور تصویری کارش توضیح بدهید؟

irelectronic
06-12-2011, 09:20
چه بلایی سر سایت شرکت مارت رایانه اومده؟ حدود یک ماهی که سر زدم میگه به علت تعمیرات در دسترس نیست. امیدوارم مشکلی برای این شرکت پیش نیومده باشه.

pm1217
01-01-2012, 09:16
با سلام و عرض ادب و احترام
من این دستگاه را یکساله که خریدم و بجز چند بار هنگی که کرده مشکلی دیگر نداشته ولی الان از قسمت دیجیتال آن کانالهای استانی را میگرم یکبار تصویر صدا دارد و یکبار بدون صدا میباشد :
1- میخواستم بدونم عیب از فرستنده یا از دستگاه
2-چگونه میتوان نرم افزار را آپدیت کرد چون سایت مارت رایانه بسته شده اگر سایتی معتبر برای آپدیت هست بگید چون سایت اصلی هم نرم افزار آپدیت را ندارد
3-یکی از دوستانم میخواست بخره قیمت میخواست
ممنون از اینکه پاسخم را میدهید

r-k
07-01-2012, 20:26
با سلام و عرض ادب و احترام
من این دستگاه را یکساله که خریدم و بجز چند بار هنگی که کرده مشکلی دیگر نداشته ولی الان از قسمت دیجیتال آن کانالهای استانی را میگرم یکبار تصویر صدا دارد و یکبار بدون صدا میباشد :
1- میخواستم بدونم عیب از فرستنده یا از دستگاه
2-چگونه میتوان نرم افزار را آپدیت کرد چون سایت مارت رایانه بسته شده اگر سایتی معتبر برای آپدیت هست بگید چون سایت اصلی هم نرم افزار آپدیت را ندارد
3-یکی از دوستانم میخواست بخره قیمت میخواست
ممنون از اینکه پاسخم را میدهید

با سلام
1- دوست عزیز بنده نیز از همین مدل استفاده می کنم و مشکلی از لحاظ پخش صدا در تلویزیون ندارم
2- اگر آپدیت فریمور را از سایت اصلی نواترون و یا سایتهای دیگر دریافت نمایید ، بدلیل ناسازگاری فرمت پخش DVBT با تلویزیون ایران در بعضی اوقات پخش همراه با صدا نیست
3- لزوما آپدیت فریمور دستگاه را از نمایندگی رسمی آن در ایران " شرکت مارت رایانه " دریافت فرمایید
4- در مورد آپدیت و قیمت نیز می توانید از نمایندگی آن سوال فرمایید
چهارراه ولی عصر(عج) بازار رضا شماره 41 تلفن 66955292

ehssanehs
12-01-2012, 14:36
با سلام
من می خوام از دانگل وایرلس usb استفاده کنم ولی نمی دونم چه مدلی رو باید تهیه کنم.
دوستان اگر مدلی رو می شناسند که 150n یا 300n باشه معرفی کنند.

ئظا
25-01-2012, 02:27
من مدل N83D داشتم و چند روز پیش فروختمش
در کل اگر کسی بخواد برای کپچر استفاده کنه و یا از کارایی های دیگش استفاده داشته باشه خوبه
ولی برای من خیلی رو کانالهای دیجیتال هنگ میکرد
تو پخش بعضی از فیلم های avi هم مشکل داشت
یه بدی هم داشت که خیلی به چشمم میومد
کلا رو همه تصاویر یه پرده مات انگار مینداخت که یه جورایی رو اعصاب بود
در کل راضی نبودم و چون یه تلوزیون خریدم که تقریبا جز کپچر اکثر امکاناته اینت رو داشت فروختمش
به دوستان هم توصیه میکنم اگر بیشتر برای گیرنده دیجیتال میخوان ازش استفاده کنن اصلا سمتش نرن

ئظا
25-01-2012, 02:40

دوسته عزیز من حدودا یک سال از مدل NTR83D استفاده کردم
و میتونم بگم از لحاظ سخت افزاری در نگاه اول کامل به نظر میاد
ولی وقتی مدتی باهاش کار میکنی کم کم متوجه ایراداتش میشی
من که فروختمش و اگر دوباره بخوام دستگاهه با این مشخصات و به خصوص قیمت بگیرم
بیشتر تحقیق میکنم و مطمئنا دیگه دنبال این برند نمیرم
در کل میتونم بگم به کره ای بودنش هم شک دارم و اگر کره ای هم باشه احتمالا در رده درجه 3 کره محسوب میشه

amirspl
26-01-2012, 19:19
دوستان عزیزم سلام
من این مدل 83 رو خیلی وقته که دارم ولی شبکه های ifilm و ... رو نمیگیره باید چیکار کنم مشکل از چیه؟
از فریم ویر 50 نصب کردم تا این آخر ممکنه که از انتن باشه

r-k
31-01-2012, 21:07
با سلام
من می خوام از دانگل وایرلس usb استفاده کنم ولی نمی دونم چه مدلی رو باید تهیه کنم.
دوستان اگر مدلی رو می شناسند که 150n یا 300n باشه معرفی کنند.

با سلام
من پس از کلی بررسی و تحقیق مدل زیر را خریدم و کاملا نیز روی این مدل دستگاه جواب می دهد :

150Mbps Mini Wireless N USB Adapter
TL-WN723N TP-LINK

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

دوستان عزیزم سلام
من این مدل 83 رو خیلی وقته که دارم ولی شبکه های ifilm و ... رو نمیگیره باید چیکار کنم مشکل از چیه؟
از فریم ویر 50 نصب کردم تا این آخر ممکنه که از انتن باشه

با سلام
دقیقا کدام شبکه ها را نمایش نمی دهد ؟
در حال حاضر کل شبکه های تلویزیون در تهران روی دو کانال 37 و 43 پخش می شود .

ejbaree
16-02-2012, 11:32
سلام.
لطفا دستگاهی معرفی کنید مثل TV mp5 player که هم در تهران پیدا بشه و هم قابلیت جستجو و نمایش شبکه های دیجیتال صدا و سیما رو داشته باشه...
مثلا آیا این مدل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این امکان رو داره؟

stb2xxx
16-02-2012, 12:42
سلام.
لطفا دستگاهی معرفی کنید مثل TV mp5 player که هم در تهران پیدا بشه و هم قابلیت جستجو و نمایش شبکه های دیجیتال صدا و سیما رو داشته باشه...
مثلا آیا این مدل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این امکان رو داره؟

Egreat S150 ----T / DVBT DTV Receiver Full HD Android Network Media Player:

System Upgrade : Upgrade from USB
VPN : Support L2TP/PPTP
USB Keyboard/Mouse : Plug & Play
Phone Remote : Can use Android Phone or iPhone as remote controller
T9 Input Method : T9 key input mode similar with Phone
Virtual Keyboard : Support TV remote controller
Storage Format : Plug & Play with Fat32/NTFS/Ext2/Ext3/Ext4 support
USB WIFI Dongle : Plug & Play, Support 802.11 a/b/g WiFi (Atheros 9271/7010 Solution USB WIFI)
DLNA : DMR, and Compatible with Airplay,
Menu Language : English / German / Spanish / France / Italia / Nederland / Poland / Russian / Korean / Japanese / Simplified Chinese / Chinese Traditional
Multimedia : Fully compatible with android framework
Live Streaming Support : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Live Streaming
HTML5 Video : Support m3u8 playlist, iPad-like online video experience
Audio mixer : Support up to 4 audio tracks
Video playback : 1080P support
DTV Player : ----T with Teletext, MHEG5, PVR, EPG, EIT Subtitle, Teletext subtitle, Parental control, Country setting
DTV Scanner : DTV Auto/Manual scan
Channel Manager : LCN sorting, Setting favorite, hide, move channel
PiP : Picture in picture,Watch TV and android Apps at the same time
Applications : App Store.apk, Download and manage android applications
Launcher : Home screen application
Internet Browser : Fully functional browser, Designed for TV remote controller
File Browser : File explorer for external storage
OSD Setting : OSD scaler setup
Welcome : User-friendly step by step settings

Package Includes

SATA cable x 1pcs
Remote control x 1pcs
AC cable x 1pcs
User manual x 1pcs
US electric plug converter x 1pcs

Technical Details

Hardware Spec

Chipset : Sigma Designs SMP8671A, 700MHz, 24kf core MIPS processor
Operation System : Android 2.3 or 2.1
SDRAM : 512 MB DDR2
NAND Flash : 512 MB NAND FLASH

ejbaree
16-02-2012, 16:44
قربونت این پلیره یا رسیوره؟ یه چیز جمع و جور دستی میخوام که بیرون رفتنی بشه باهاش تی وی رو دیدا.

من یه همچین چیزایی میخوام:

mp5 player with --- t tv tuner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته که تو تهران یا این فروشگاه های اینترنتی پیدا بشه و بشه ازش استفاده هم کرد...یعنی شبکه های دیجیتالی داخلی رو بگیره...

راستی راجب قیمت و اینکه کجا میشه خریدش چیزی نگفتی....

hossein_0907
16-02-2012, 19:36
Egreat S150 ----T / DVBT DTV Receiver Full HD Android Network Media Player:

System Upgrade : Upgrade from USB
VPN : Support L2TP/PPTP
USB Keyboard/Mouse : Plug & Play
Phone Remote : Can use Android Phone or iPhone as remote controller
T9 Input Method : T9 key input mode similar with Phone
Virtual Keyboard : Support TV remote controller
Storage Format : Plug & Play with Fat32/NTFS/Ext2/Ext3/Ext4 support
USB WIFI Dongle : Plug & Play, Support 802.11 a/b/g WiFi (Atheros 9271/7010 Solution USB WIFI)
DLNA : DMR, and Compatible with Airplay,
Menu Language : English / German / Spanish / France / Italia / Nederland / Poland / Russian / Korean / Japanese / Simplified Chinese / Chinese Traditional
Multimedia : Fully compatible with android framework
Live Streaming Support : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Live Streaming
HTML5 Video : Support m3u8 playlist, iPad-like online video experience
Audio mixer : Support up to 4 audio tracks
Video playback : 1080P support
DTV Player : ----T with Teletext, MHEG5, PVR, EPG, EIT Subtitle, Teletext subtitle, Parental control, Country setting
DTV Scanner : DTV Auto/Manual scan
Channel Manager : LCN sorting, Setting favorite, hide, move channel
PiP : Picture in picture,Watch TV and android Apps at the same time
Applications : App Store.apk, Download and manage android applications
Launcher : Home screen application
Internet Browser : Fully functional browser, Designed for TV remote controller
File Browser : File explorer for external storage
OSD Setting : OSD scaler setup
Welcome : User-friendly step by step settings

Package Includes

SATA cable x 1pcs
Remote control x 1pcs
AC cable x 1pcs
User manual x 1pcs
US electric plug converter x 1pcs

Technical Details

Hardware Spec

Chipset : Sigma Designs SMP8671A, 700MHz, 24kf core MIPS processor
Operation System : Android 2.3 or 2.1
SDRAM : 512 MB DDR2
NAND Flash : 512 MB NAND FLASH

قیمت این دستگاه چنده ؟
ضبط هم میکنه؟
خودتون دارید؟
این بهتره یا ployon dvr hd ؟
با تشکر

stb2xxx
16-02-2012, 20:05
قربونت این پلیره یا رسیوره؟ یه چیز جمع و جور دستی میخوام که بیرون رفتنی بشه باهاش تی وی رو دیدا.

mp5 player with --- t tv tuner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته که تو تهران یا این فروشگاه های اینترنتی پیدا بشه و بشه ازش استفاده هم کرد...یعنی شبکه های دیجیتالی داخلی رو بگیره...

درسته بدون فرقون نمیشه یا از این چرخ های هیت که موتور برق هم دارن...:31:

از شوخی گذشته چیزی ندیدم تا حالا البته موبایل های چینی و این گیم دستی های بازار فکر کنم dvbt دارن

stb2xxx
16-02-2012, 20:32
قیمت این دستگاه چنده ؟
ضبط هم میکنه؟
خودتون دارید؟
این بهتره یا ployon dvr hd ؟
با تشکر

لطفا قیمت و موجودی رو از فروشگاه سوال نمایید:20:

دکمه ضبط روی کنترل داره و ضبط هم انجام میده

بدون شک egreat بهتره Playon dvr hd خوبه منتها مربوط به دو سال پیشه .. باقی dvbt بازار هم که تکلیف شون معلومه همشون از یه چیپ ست قدیمی و ارزون قیمته بی نام و نشون هستند و فقط قاب و اسم هاشون فرق میکنه و از کیفیت تصویر پایینی هم برخوردارن

این دستگاه تقریبا یه اسمارت tv اکسترناله اونم با چیپ Sigma Designs SMP8671A واقعا محشره ...

body2
12-03-2012, 08:49
سلام دوستان
این نسخه 86 برای مدل 83D رو میخواستم کسی داره لینک بده ؟

آخه سایت مارت کو باز نمیشه

با تشکر

freesoftblue
16-05-2012, 20:34
سلام بچه ها من مدل NTD29 نواترون رو دارم ازش هم راضيم. زيرنويس فارسي رو هم پشتيباني ميكنه. منتها بايد حواستون باشه با يه نرم افزار مثل File encoding ، Subtitle edit فايل srt زيرنويس رو از ANSI به UTF-8 تغيير داده و بعد تغييرات رو Save كنيد. (البته بعضي از فايل هاي srt از ابتدا UTF-8‌ هستند)

pro get
10-06-2012, 01:14
سلام - یک مدل ال جی اومده حدود پانصد تومان باصدای به کیفیت پایونر وتصویری به شفافیت پاناسونیک - ضمنا مدلی که گفتی شبکه نمایش ساپورت نمیکنه.

pedrammelle
18-11-2012, 00:29
دوستان لطفا لینک اخرین فریمور ntr 83 را که مارت راینه منتشر کرده لطفا بزارید واقعا لازم دارم ممنون خود سایت خراب هست

همساده
08-12-2012, 15:51

تجربه نشون داده 1 دستگاه که 100 تا کارایی داشته باشه زود زرتش در میاد . پس به نظرم یه تبلت سرفیس مایکروسافت بگیر با قیمت 2 میلیون که ویندوز 8 داشته با یه گیر نده دیجیتال به قیمت 30 تومان
خیلی هم به صرفه و خوب و مناسبه :sq_24:

Dr.pedram
27-12-2012, 14:17
سلام
دوستان کسی ورژن مارت رایانه را نداره که با شبکه های ایران مشکل صدا نداشته باشه ntr83

mehran_ha
14-01-2013, 15:23
کسی از آخرین ورژن بدون مشکل فارسی شده ( با صدا پخش شده از فرستنده های ایران تداخل نداشته باشد ) خبری ندارد آخرین ورژن مورد استفاده من 88 است.
باتشکر فراوان

Helloween
19-01-2013, 00:57
سلام به همه دوستان

مدل Ntr-83D فایلهای 3D و سه بعدی را پخش میکنه ؟ با تشکر

Dr.pedram
26-01-2013, 14:51
دوستان کسی ورژن مارت رایانه را نداره که با شبکه های ایران مشکل صدا نداشته باشه ntr83

Dante May Cry
12-03-2019, 20:45
تورو خدا یکی فایل اپدیت رو بزاره اینجا برای دانلود

ntr83

تشکررررررررررررر