PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنما برای ای دی اس ال دارن مخابرات

136209
13-05-2010, 10:27
سلام
گفتم این تایپیک رو بزنم تا کسانی که مثل من ای دی اس ال از مخابرات شهرشون گرفتند(و این سئوال که از 128 بیشتر میدن یا نه را دارن ) اگه هنوزم 128 دارن یک حالی بکنن
برای گرفتن ایدی اس ال از مخابرات بر اساس سرعت در خواستی باید به این افراد مراجعه کنید
1- برای 128 همون امور مشترکین اجازه داره میده بهتون
2 - برای 256 باید بری پیش رئیس مرکز منطقه تون
3- برای 512 باید بری پیش معاون رئیس مخابرات شهرتون
4- برای 1 مگا و بالاتر(که یارو میگفت رو فیبر نوری به راحتی 10 یا 20 مگ هم میدیم) باید بری پیش رئیس مخابرات شهرتون

512 به بالا که سخته ولی برای 256 اگه دانشجوید مثل من یک گواهی اشتغال به تحصیل بگیرید برید پیش رئیس مزکز منطقه بعد از یک جلسه دوستانه ارشاد و راهنمایی از طرف رئیس و دادن جواب قاتع کننده به ایشان رو یک برگه می نویسه که دادن سرویس 256 به این مشترک بلا مانع است که می بری امور مشترکین سه صوته 256 رو بدون هیچ سئوالی وصل میکنند (چون دستور رئیسه دیگه:27::27:)
اگه هم دانشجو نیستید خودتون یک فکری بکنید برید پیش رئیس ( اگه مثل رئیس منطقه ما باشه احتمالا میده )

KING_DESIGNER
13-05-2010, 10:48
عزیز تو خودت الان گرفتی ؟
یه لینک از اسپید تست بزار ببینم.
تاریخش هم برای همین امروز باشه.
سرعتت از 200 کمتر باشه معلومه که حرفت خیلی درسته ...:31:

reb
13-05-2010, 11:03
احسنت برادر 136209 خوشمان آمد شدید :31:
بالاخره بعد از یکی 2 تا مرحوم مغفور شما رو خدا فرستاد تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان از خدا بیخبر زده شود تا ملت غیور و حماسه ساز بدانند که تعرفه های مخابرات دولکی نیست سرویسها هم تزیینی نیست ولی خواهشا یه سوال:
من شنیدم که بالاتر از 128 فرد نمیشه باید زوج درخواست داد یعنی اقلکن 2 تا البته منبع کاملا موثقه ولی باز از شما میپرسم تا دیگه خاطر جمع بشم.
ختم کلام این که اکیدا توصیه میکنم 10 مگ بگیری روی فیبر زوری و به کمتر مطلقا رضایت نده.

KING_DESIGNER
13-05-2010, 11:10
reb جان بزار ببینیم خودش از اسپید تست یه سند معتبر میاره اینجا
اگر رو کرد حرفش درسته
چون یارو کاووسی هم به من گفت از اردیبهشت به همه میدیم حالا نمیدونم کاووسی حرفش راست بوده یا نه که این دوستمون هم میگه رفته و 256 گرفته
و برای حرفش باید مدرک بیاره ببینیم درست میگه یا نه.

roteal2007
13-05-2010, 11:37
اگر رو کرد حرفش درسته
چون یارو کاووسی هم به من گفت از اردیبهشت به همه میدیم حالا نمیدونم کاووسی حرفش راست بوده یا نه که این دوستمون هم میگه رفته و 256 گرفته

با همین 128 داریم با 100 تا دانلود میکنیم چه برسه به 512:18:

M_E_H_D_I
13-05-2010, 11:49
در تهران فقط همون دو مرکز مخابراتی 2 و 8 سرویس میدن؟

کسی سراغ داره که مرکز 5 نیز سرویس میده یا نه؟

با تشکر

aic1394
13-05-2010, 12:14
سوال بنده اینه که محدودیت حجمی این سرویس ها چقدره؟
میگن نامحمدوده که فکر کنم درباره ساعتش رو میگن و منظورشون اینه که یک ماه نامحدود کانکتی!

mo_ho
13-05-2010, 12:19
سوال بنده اینه که محدودیت حجمی این سرویس ها چقدره؟
میگن نامحمدوده که فکر کنم درباره ساعتش رو میگن و منظورشون اینه که یک ماه نامحدود کانکتی!

سرویس های مخابرات نه محدودیت حجمی داره و نه محدودیت ساعتی.

Exir
13-05-2010, 12:50
این آقا از مشهده اگرم که بهش داده باشن ...

بندر عباسم از 128 بالاتر میدن مثل اینکه.

اون آقایی هم که از اصفهان بود و از دانلود 100 حرف میزد باید بدونه که کلاً تو اصفهان سرعت رو بالاتر از 128 میبندن...

واما تهران.

تا حالا خیلیا سعی کردن که بالای 128 بگیرن ولی موفق نشدن.
تو مرکز مخابراتی خود ما هم مسئولش گفت از 128 بالاتر به کسی ندادیم تا حالا...

حداقلش اینه که تو این فروم و فروم pt تاحالا ندیدم تو تهران به کسی بالای 128 داده باشن...

roteal2007
13-05-2010, 13:00
سرویس های مخابرات نه محدودیت حجمی داره و نه محدودیت ساعتی.

برای ما که اصفهانیم محدودیت 4 گیگی داریم.
سرعتم تووپ.

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

این آقا از مشهده اگرم که بهش داده باشن ...

بندر عباسم از 128 بالاتر میدن مثل اینکه.

اون آقایی هم که از اصفهان بود و از دانلود 100 حرف میزد باید بدونه که کلاً تو اصفهان سرعت رو بالاتر از 128 میبندن...

واما تهران.

تا حالا خیلیا سعی کردن که بالای 128 بگیرن ولی موفق نشدن.
تو مرکز مخابراتی خود ما هم مسئولش گفت از 128 بالاتر به کسی ندادیم تا حالا...

حداقلش اینه که تو این فروم و فروم pt تاحالا ندیدم تو تهران به کسی بالای 128 داده باشن...

بله روزی هم که رفتم دفتر فروش گفتن اسما 128 اما تا 1 مگ رو سرعت داری.
با تشکر.

reb
13-05-2010, 13:28
سرعتم تووپ.

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

با تشکر.
شما از خود مخابرات نگرفتین؟ دفتر فروش کجاست 4 گیگ چیه ؟
اگه بری تاپیک داتک اون کسی که تاپیک رو باز کرده کرمانشاهیه از جایی که گرفته یه نماینده است که به اسم داتک فروخته ولی تستها همه مال مخابراته آخرش معلوم شد که مخابرات با واسطه فروخته حالا شما هم برادر ایمانی از نماینده گرفتی؟ چند گرفتی ماهی 4 گیگ رو؟

Exir
13-05-2010, 13:39
سرعتم تووپ.

با تشکر.

آیا ترافیک رایگان شبانه هم داره؟

136209
13-05-2010, 13:54
اگر رو کرد حرفش درسته

اینم مدرک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

136209
13-05-2010, 14:00
اینم اسپید تست

reb
13-05-2010, 14:03
همون اولی کافی بود دیگه سرعت سنج لازم نداشت چون همونطوری که ملاحظه میشه مدرک شما و اینی که بنده گذاشتم مو نمیزنه ولی خوب اشتباه کردی 20 مگی نگرفتی.

136209
13-05-2010, 14:10
همون اولی کافی بود دیگه سرعت سنج لازم نداشت چون همونطوری که ملاحظه میشه مدرک شما و اینی که بنده گذاشتم مو نمیزنه ولی خوب اشتباه کردی 20 مگی نگرفتی.

20 مگ:18::18::18:
من به هوای 512 یا 1 مگ رفتم که گفت باید ثابت کنی که واقعا نیاز داری منم که فقط یک گواهی اشتغال به تحصیل داشتم با اونم 256 رو داد

KING_DESIGNER
13-05-2010, 15:35
از speedtest.net تست سرعت بگیر عکسشو اینجا بزار . نه اینکه عکس رو توی هاستهای اپلود عکس بری اپلود کنی
با لینک سایت اسپید تست بزار.

با این وضعیتی که مملکت داره به بچه ها حق بده که مشکوک بشوند.
مشکل سرعت شما نیست مشکل این دروغهایی هست که اینها میگن اگر بدهند که خوبه.
ضمنا ادرس کنترل حسابتون چیه ؟ چرا به ما ندادند ؟

reb
13-05-2010, 15:47
البته منظور نظر جناب KING_DESIGNER علیه آلافٌ تحیت و الثنا اینه که مشابهت مادرزادی میان صفحه کاربری شما و ما هست منتها شما بخشی داری که میشه اعتبار به کاربران بدی یا از اونها بگیری ویا فعال بودن و نوع اکانت و امثال ذلک که ما نداریم البته بنده قطعا میدانم که اون قسمت رو از ما مخفی کردن ولی لطف کنید آدرسش رو هم به ما بدید ممنون میشیم البته اونجا که نوشته اعتبار مانده: نامحدود -مال ما چون خیلی نامحدوده دیگه گفتن نوشتن نداره.
ضمنا ماهی چند میدید برای این سرویس؟

roteal2007
13-05-2010, 17:20
بچه ها این امر برای مخابرات اصفهان هم صادقه؟
من سرعت دانلودم بیشتر از چیزیه که توی اسپید تست میزنه چرا؟
با 120 دانلود دارم اما 50 تا 70 میزنه!

reb
13-05-2010, 17:59

حصرتعالی جواب سوال بنده رو بدید بعدا ادعای ارث و میراث کنید.

Exir
13-05-2010, 19:56
لطفا پاک شود.

roteal2007
13-05-2010, 20:25
شما از خود مخابرات نگرفتین؟ دفتر فروش کجاست 4 گیگ چیه ؟
اگه بری تاپیک داتک اون کسی که تاپیک رو باز کرده کرمانشاهیه از جایی که گرفته یه نماینده است که به اسم داتک فروخته ولی تستها همه مال مخابراته آخرش معلوم شد که مخابرات با واسطه فروخته حالا شما هم برادر ایمانی از نماینده گرفتی؟ چند گرفتی ماهی 4 گیگ رو؟

شرمنده عزیزم ندیدم پستت رو....
نه عزیزم داتک و این چیزا نیستش....
مخابرات یکی از isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و مخابرات سرویس رو میده.
ما همه مبالغ رو به حساب مخابرات استان اصفهان واریز میکنیم و سرویس 128 رو روی خطوط dlc میگیریم.
اینم جدول و سایر مشخصاتشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه تست از سرعت اما دانلود بیشتر از 80 کیلوبایت هستش این چند روز نمیدونم چرا اسپید تست مشکل داره سرعت 50 میده ما با 120 دان میکنیم!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

آیا ترافیک رایگان شبانه هم داره؟

دوست من اینجا یه فرومه و اینم یه تاپیک ممکنه کسی چک نکرده باشه و جوابتون به تعویق بیفته .
این شما هستین که باید صبوری به خرج بدین و حتی المکان پست اسپم ندین.
خیر شبانه رایگان نداره روز و شب سرعت دان 120 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.:5:

reb
13-05-2010, 20:36
خوب برادر ورزشکار این که isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و همچنین محدودیت حجمی داره با تهران علیهما السلام فرق میکنه داستانش مگه شما خبر ندارین که همه شرکتهای PAP که مجوز رسمی دارن موظفن از مخابرات اینترنت بگیرن بدن به خلق الله یعنی بنده که از پارس سرویس میگیرم دست اول میشه مخابرات منتها اینجا شما سودی نکردی چون مثلا اگه از پارس میگرفتی 128 با 3 گیگ ترافیک سرعت نرمالت 140 کیلو بایت در ثانیه میشد ایضا شبها هم از 1 نصف شب تا 7 صبح هم هرچی میتونستی دانلود کنی مجانی در میومد با 15 تومن یعنی اختلاف فقط 5 تومنه.
من حتم دارم که اون بنده خدای مشهدی هم داستانش همینطوریه منتها سرعت پایین ولی نامحدود.

roteal2007
13-05-2010, 20:52
خوب برادر ورزشکار این که isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و همچنین محدودیت حجمی داره با تهران علیهما السلام فرق میکنه داستانش مگه شما خبر ندارین که همه شرکتهای PAP که مجوز رسمی دارن موظفن از مخابرات اینترنت بگیرن بدن به خلق الله یعنی بنده که از پارس سرویس میگیرم دست اول میشه مخابرات منتها اینجا شما سودی نکردی چون مثلا اگه از پارس میگرفتی 128 با 3 گیگ ترافیک سرعت نرمالت 140 کیلو بایت در ثانیه میشد ایضا شبها هم از 1 نصف شب تا 7 صبح هم هرچی میتونستی دانلود کنی مجانی در میومد با 15 تومن یعنی اختلاف فقط 5 تومنه.
من حتم دارم که اون بنده خدای مشهدی هم داستانش همینطوریه منتها سرعت پایین ولی نامحدود.

الله یارت.... انگاری پست بنده رو مطالعا نفرمودین حضرت آقا....
من خطم dlc بر پایه فیبر نوریه و شرکتی دیگه بهم سرویس نمیدهد چون تحت پوشش انحصاریه مخابرات فخیم تشریف داریم.(همه راها رو رفتم).
.
من الله توفیق....

reb
13-05-2010, 21:04
خوب مومن مقدس زیر دیپلم میگفتی می افتاد :31:

136209
13-05-2010, 21:27
از speedtest.net تست سرعت بگیر عکسشو اینجا بزار . نه اینکه عکس رو توی هاستهای اپلود عکس بری اپلود کنی
با لینک سایت اسپید تست بزار.

با این وضعیتی که مملکت داره به بچه ها حق بده که مشکوک بشوند.
مشکل سرعت شما نیست مشکل این دروغهایی هست که اینها میگن اگر بدهند که خوبه.
ضمنا ادرس کنترل حسابتون چیه ؟ چرا به ما ندادند ؟

به فرما جناب بدبین

اینم آدرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Exir
13-05-2010, 21:28
این شما هستین که باید صبوری به خرج بدین و حتی المکان پست اسپم ندین.

دوست عزیز خداوکیلی میدونی اسپم یعنی چی به پست من گفتی اسپم:40::46:.

Exir
13-05-2010, 21:37

15 تومن ! بنده همین سرویسی که شما گفتی گرفتم 12400 البته باید برا 3 ماه پولشو بدی. 1 گیگشم میدادن ماهی 7000 اونم سه ماهه بود حداقل قراردادش.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

به فرما جناب بدبین

اینم آدرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بین 29 تا 31 دانلود کنه خیلی خوبه. با توجه به قیمتش. با چند دانلود میکنه؟

136209
13-05-2010, 21:48
البته منظور نظر جناب KING_DESIGNER علیه آلافٌ تحیت و الثنا اینه که مشابهت مادرزادی میان صفحه کاربری شما و ما هست منتها شما بخشی داری که میشه اعتبار به کاربران بدی یا از اونها بگیری ویا فعال بودن و نوع اکانت و امثال ذلک که ما نداریم البته بنده قطعا میدانم که اون قسمت رو از ما مخفی کردن ولی لطف کنید آدرسش رو هم به ما بدید ممنون میشیم البته اونجا که نوشته اعتبار مانده: نامحدود -مال ما چون خیلی نامحدوده دیگه گفتن نوشتن نداره.
ضمنا ماهی چند میدید برای این سرویس؟[/Q

این که مشابه نیست
برای 256 ماهی 12937 تومان می دم

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

اگه بین 29 تا 31 دانلود کنه خیلی خوبه. با توجه به قیمتش. با چند دانلود میکنه؟

بین 34 تا 38 متغیره

136209
13-05-2010, 21:58
من که دارم شاخ در می اورم یعنی گرفتن سرویس بالاتر از 128 از مخابرات اینقدر تعجب برانگیزه که حرف منو باور نمی کنید

reb
13-05-2010, 22:13
من که دارم شاخ در می اورم یعنی گرفتن سرویس بالاتر از 128 از مخابرات اینقدر تعجب برانگیزه که حرف منو باور نمی کنید
از عجایب هفت گانه است البته با این میشه 8 گانه :31:
اون صفحه کاربری رو که دیدی مال یه اوستای دانشگاهه منطقه مخابراتی سعادت آباد فیبر هست و بعد از استعلام گفته شد که کسی نمیتونه بده رفت مخابرات اونجا هم سر دونده بودنش ولی این از رو نرفته بود و خلاصه یارو فرستاده بودش به به مرکز دیتای مخابرات اونجا هم گفته بودن هيئت علمي باشی میدیم لاید فکر میکردن نیست اینم نه گذاشته بود نه برداشته بود گفته بود هستم اینهم از مدرک بهش 128 دادن ولی میگفت هر کاری کردم بالاتر ندادن.
حالا بقول پادشاه بالام جان اینجا به هيئت علمي نمیدن ولی به هيئت المی و هيئت عملی ظاهرا میدن :19:

roteal2007
13-05-2010, 22:57
خوب مومن مقدس زیر دیپلم میگفتی می افتاد :31:

شما که سرعتت خیلی خبه که؟!
با چند دان میکنی؟!

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

دوست عزیز خداوکیلی میدونی اسپم یعنی چی به پست من گفتی اسپم:40::46:.

به نقل از دانشنامه ویکیپدیا:

به نقله فرمی: هرگونه پستی که فاقد ارزش علمی* باشد.
پ.ن *: هیچ مطلبی مفید رو به خواننده نرساند.
اصطلاح عامیانه : پست الکی.
با تشکر.

reb
13-05-2010, 23:07

آره برادر سرعتم بد نیست ولی من که از مخابرات نگرفتم من پارس آنلاینی هستم اینم گذاشتم که خودت جمع و تفریق کنی.

Mahdi.p30
13-05-2010, 23:25
مخابرات شهر مقدس قم هم دقیقا مثل شهر مقدس اصفهان ، سرویس حجمی میده
گیگ اضافه هم 9000 تومن!
من فکر کردم فقط مخابرات قم کلاهبرداره!

roteal2007
14-05-2010, 07:41
گیگ اضافه هم 9000 تومن!

این که خیلی گرونه داره قیمت شاتل میده!
ما یه ازای هر گیگ اضافه 2560 تومن میدیم به صرفه هم هست:5:

136209
14-05-2010, 09:50
گیگ اضافه هم 9000 تومن!

بابا دمه مخابرات مشهد گرم که حجم نا محدود میده کلی به ما مشهدی ها حال میده من تو این هفت هشت ماه که دارم مصرف ماهیانه ام به صورت زیر بوده
البته با 128

sairon_57
28-11-2010, 12:25
سلام چنتا سوال
1 مخابرات توی تبلیغاتش میگه اینترنت نامحدود ( یکی بگه واقعی ) و البته دوستان 512 هم گرفتن ( جدیدا )و البته تر اینکه سرعت دانلود 58 بوده
2 همون دوستان میگن موقع استفاده وقتی از فی ل ت ر شکن استفاده میکنند ارتباطشون قطع میشه؟ کسی میتونه کمک کنه مشکل این دوستان حل بشه
3 را بدن میگم به نظرم .............

manreza71
26-03-2011, 15:26
من شنیدم سال 1390 یعنی امسال 256 هم به کاربران خانگی میدن!! کسی در این باره چیزی شنیده؟
بعد بگید ایا با فی..ل..تر...ش..کن و وی*پی*ان ایا سرویس مخابرات قطع میشه ؟؟

skimoo_m
26-03-2011, 21:05
سلام دوستان گلم.
تو پست اول یطوری نوشتن که انگار آدم با اینترنت می خواهد چکار بمنه و باید هزارتا مجوز و ... داشته باشی تا سرعت بیشتر از 128 کیلوبیت (یعنی یک هشتم کیلوبایت) رو بهت بدن.
من یک ماه پیش سرویس 512 رو بدون هیچ دردسری گرفتم و واقعا سرعت طبق قرار داد هست یعنی با 64 و گاهی تا 72 دانلود دارم.
محدودیت حجمی هم که خدارو شکر نداره.
فقط قیمتش یکم زیاده (ماهی 20 هزار تومان) و تازه سرویس یک ماهه 512 نمیدن و مجبورت می کنن سه ماهه بگیری.

شاد باشید :40:

fokonishi
30-03-2011, 12:48

اسپید تست مشکلی نداره
این سرعت بر حسب Mbit/s هست نه MByte/s

***Spring***
31-03-2011, 12:42
سلام ...

راهنمای استفاده از سرویس ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

46 صفحه

بهار 1389

روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران

... نصب ، راه اندازی ، تعریف ، راهنما ، پاسخ و بررسی سوالها و ...

نکاتی در مورد مودمهای ADSL ... راهنمای خطاهای عمده ...
اسپلیتر و روشهای بکارگیری آن ... و بقیه نکات آموزشی ...

آموزش برای برای ویندوز XP ، ویندوز 2003 ، ویندوز ویستا و ...

مهرسا1
03-04-2011, 22:52
براي گرفتن سرويس adsl از مخبرات بايد مستقيم به امور مشتركين مراجعه كنيم؟راه اندازيش چقدر طول ميكشه؟

Andaron
04-04-2011, 13:16
سلام دوستان
سرویس های مخابرات دانلود شبانه رو داره

mehrdad38
04-04-2011, 13:39
براي گرفتن سرويس adsl از مخبرات بايد مستقيم به امور مشتركين مراجعه كنيم؟راه اندازيش چقدر طول ميكشه؟

بله صاحب خط تلفن به همراه مدارك لازم بايد به مركز مخابراتي مربوطه مراجعه و درخواستش رو اعلام كنه.

راه اندازي ش بين 2 الي 5 روز زمان مي بره.

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

سلام دوستان
سرویس های مخابرات دانلود شبانه رو داره

براي تهران كه كليه سرويس هاي ADSL مخابرات نامحدود هستن، شبانه معنا و مفهوم نداره اما براي ساير شهر ها كه برخي به صورت حجمي ارائه مي شه بايد سوال كنيد.

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

سلام دوستان گلم.
تو پست اول یطوری نوشتن که انگار آدم با اینترنت می خواهد چکار بمنه و باید هزارتا مجوز و ... داشته باشی تا سرعت بیشتر از 128 کیلوبیت (یعنی یک هشتم کیلوبایت) رو بهت بدن.
من یک ماه پیش سرویس 512 رو بدون هیچ دردسری گرفتم و واقعا سرعت طبق قرار داد هست یعنی با 64 و گاهی تا 72 دانلود دارم.
محدودیت حجمی هم که خدارو شکر نداره.
فقط قیمتش یکم زیاده (ماهی 20 هزار تومان) و تازه سرویس یک ماهه 512 نمیدن و مجبورت می کنن سه ماهه بگیری.

شاد باشید :40:

خوب تو شرايطش رو داشتي تونستي راحت و بدون درد سر بگيري همه كه مثل تو نمي تونن راحت بالاي 128 بگيرن.

اونطور كه من مي دونم يا بايد دانشجوي كارشناسي ارشد و بالاتر باشي يا بايد سابقه جبهه داشته باشي و يا جز مشاغل خاص باشي.

به عموم مردم بالاي 128 داده نمي شه. وگر نه من مي گرفتم

alivw71
04-04-2011, 15:20
کارت جانبازی یا جبه خیلی راحت میدن
مخابرات تو انحصار سپاه هستش . کسانی که سپاهی باشن 50% تخفیف میدن . و سرعت بالا بهشون میدن. من مخوام برم سپاه
خوبه دیگه همه چی بهت میدن..

alivw71
04-04-2011, 15:27
پسر عموم طالقان هستش میگه اصلا محدودیت سرعت ندره. تا 1 مگابیات میدادن.:18: با تخفیف 32 هزار تومن.

مهرسا1
04-04-2011, 20:29
بله صاحب خط تلفن به همراه مدارك لازم بايد به مركز مخابراتي مربوطه مراجعه و درخواستش رو اعلام كنه.

راه اندازي ش بين 2 الي 5 روز زمان مي بره.

تلفن به اسم بابا هست من ميتونم برم ثبت نام كنم بجاش؟

alivw71
04-04-2011, 20:41
فقط صاحب خط.

مهرسا1
04-04-2011, 21:43
فقط صاحب خط.

خوب اگه خونه اجاره باشه چي؟

iraaaaan
07-04-2011, 00:33
ما خطمون فیبر نوریه و وقتی میخواستم از یه شرکت adsl بگیرم بعد از چند وقت گفتن نمیشه.
کسی میدونه علت این قضیه جیه ؟
و اینکه آیا من میتونم از مخابرات سرویس مثلا 10 مگ بگیرم با معرفی نامه و ...
اگه میشه قیمتش چقدر میشه ؟

memit
19-04-2011, 10:01
ما خطمون فیبر نوریه و وقتی میخواستم از یه شرکت adsl بگیرم بعد از چند وقت گفتن نمیشه.
کسی میدونه علت این قضیه جیه ؟
و اینکه آیا من میتونم از مخابرات سرویس مثلا 10 مگ بگیرم با معرفی نامه و ...
اگه میشه قیمتش چقدر میشه ؟

درود
آره دايي منم 6 ماه معطل موندم تا امكاناتش توي مركز منطقه ما نصب شد.
شما هم ميتونه يكم سماق بمكي تا مال شمام درست شه. كلاً adsl واسه شما تعطيله. بفكر وايمكس يا چيز ديگه باش.

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

آره ميشه اما بايد مدارك صاحب خطو ببري و درخواست بدي.

ddavod
23-04-2011, 16:19
اقا ما 1 سال مستاجریم بعد میریم خونه خودمون حالا تو این 1 سال مستاجری میخوام adsl مخابرات بگیرم صاحب خونه ما هم به راحتی نمیشه گیر اورد راه حال دیگه ای نداره که خودم بدون درد سر بتونم بگیرم

GHAGHALEELEE
24-04-2011, 10:51
اجاره نامه رو هم با بقیه مدارک ببر

mogtabaa
05-05-2011, 04:47
سلام به همه
عزیزان دوران خوشی با adsl مخابرات هم طی شد
تعرفه های جدید با محدودیت دانلود تو راهه
این طبق آخرین خبری که یکی از دوستان از مخابرات گرفته
البته ایشون یه 256 با کارت دانشجویی گرفته
من که خودم یه 512 دارم که یه ساله گرفتم
بازم خوبه که الان درگیر تعرفه و محدودیت جدید نمی شم
اینم مدرک
موفق باشید

GHAGHALEELEE
05-05-2011, 05:33
سلام به همه
اینم مدرک

موفق باشید
نمی دونی محدودیت و یا هزینش چقدره؟

alivw71
05-05-2011, 13:29
سلام به همه
اینم مدرک
موفق باشید
لطفا شایعه درست نکنید . یکی از سیاست های مخابرات نامحدود بودن ترافیکش هست.
من میخام برم 1 مگ بگیرم هزار تا پرسجو کردم تا مطما شدم هیچ نرم افزاری برای محدودیت ترافیک بر روی دیتا مخابرات نصب نشده.

GHAGHALEELEE
05-05-2011, 15:51
من میخام برم 1 مگ بگیرم هزار تا پرسجو کردم تا مطما شدم هیچ نرم افزاری برای محدودیت ترافیک بر روی دیتا مخابرات نصب نشده.
سلام.برای 1 مگ چه مدرکی داری که بهت میدن؟چون من 256 گرفتم تازه با کارت فوق لیسانس برادرم.خیلی سخت میدن:41:
.اگه راه خاصی بلدی بگو ما رو هم بی نصیب نذار:10:

amir00611
09-05-2011, 18:37
قیمت هاش را کجا اعلام کرده؟

alivw71
09-05-2011, 21:38
سلام.برای 1 مگ چه مدرکی داری که بهت میدن؟چون من 256 گرفتم تازه با کارت فوق لیسانس برادرم.خیلی سخت میدن:41:
.اگه راه خاصی بلدی بگو ما رو هم بی نصیب نذار:10:
بهترین راه ممکن انه که بتونی بری یکی از شهرستان های اطراف تهران. ساوجبلاغ - طالقان.و...1مگابایت بخای میدن
فقط به این دلیل که پورتاشون داره خاک میخوره خالی مونده تازه زیر قیمت 30 تومن. من اگه پیام نور مجازی قبول بشم
از خود تهران میگیرم.

farhang_760
22-05-2011, 12:54
دوستان حالا این نمیدونم شایعه است یا واقعیت اما مث اینکه یک خبرایی برای محدودیت در مخابرات هم هست
یکبار روزنامه رو دیدم نوشته بود که اشتراک طلایی و نقره ای و ...
اول گفتم باز چه شرکت جدید ی اومده زیرش نوشته بود مخابرات استان خراسان رضوی؟؟؟؟
من از مشهد 256 گرفتم
خیلی برام جالب بود خودمو آماده کرده بودم که مدرک و این حرفا رو نشون بدم طرف بهم گفت برای خونه هم بخوای بهت 512 میدیم!!!!!
بعد اونوقت برام جالبه شما ها میگید ازمون مدارک میخوان و این حرفا:18:
فقط یک کپی از کارت ملی دارنده و یک امضای الکی
اصلا نگاه نمیکنن
پول رو بده کارت نباشه!!!!(رو دست باد کنه یعنی همین)
البته این سیستم هاش حال منو گرفت قطعی هاش خیلی زیاد بود برای من:13:
میگفتند روترهاشونو دارند عوض میکنن جنس بنجل داشتند و از این حرفا که خدا میدونه راسته یا درست
اما همین نامحدود بودنش به دنیا می ارزه
خب خدایی زور بود صبا سرعت دانلودش برای من 240 بود اما 9 گیگش که صرفم بود و اندازه جیبم 1 ماه یا بعضا 2 ماه تموم میشد.
خب من با این خط مخابرات هر چقد بگیرم حدااقل میدونم کی تموم میشه(البته خدا نکنه سرویس های جدید براش درست کنن)
اما اینجا یک قانون مشترک نیست که بدونیم چی به چیه!!!
:11:

hosseinboss
22-05-2011, 15:43
شرمندم ولی هرکی بهت گفته چرند گفته چون خودم الان از مخابرات گرفتم اونم فقط محدود میدن و خبری از نامحدود نیست(مخابرات قم) پس اگه تو شهرتون هنوز نامحدود میدن زودتر برید 1 ساله بردارید که از دستتون نره

farhang_760
24-05-2011, 12:10
شرمندم ولی هرکی بهت گفته چرند گفته چون خودم الان از مخابرات گرفتم اونم فقط محدود میدن و خبری از نامحدود نیست(مخابرات قم) پس اگه تو شهرتون هنوز نامحدود میدن زودتر برید 1 ساله بردارید که از دستتون نره

دوستمون راست میگه هیچ قانون واحدی وجود نداره اگر قادرید یکساله تمدید کنید و گرنه باید همیشه این دلهره رو داشته باشید

اما من همین دیروز رفتم برای شارژ مجدد که دفاتر مخابراتی این کار رو انجام میدادند اما گفتم یک سر به مخابرت بزنم و بپرسم(مخابرات کوثر-مشهد)
از متصدی پرسیدم گفتم اینجور چیزا که میگن چیه؟؟؟؟ (همین محدودیت ها و سرویس های نقره ای و طلایی)حتی تو روزنامه آگهی دادید و این حرفا،
گفت بله درسته اما اونا سرویس های دیگه ای هستند که مخابرات داره میده و ادعا میکنه سرعتش بالاست ولی ترافیک حجمی داره یعنی مث صبانت خودمون که اسمن 128 بود ولی خط 2 مگ بود و ترافیک حجمی داشت

من هم همچنان همین دیروز خط اینترنت 256 خودم رو از طریق دفاتر خدماتی شارژ کردم همون قیمت سابق!!!:21:

و هیچ خبری از برداشتن این سرویس ها نیست:5:
حتی مرکز مخابرات ما 256 رو بدون مجوز میده البته یک زمانی که پرسیدم میگفت 512 هم بیا حله!!!:46: بدون پارتی و این حرفا رو دارم صحبت میکنم

گفت اونا سرویس های دیگه ای که مخابرات داره میده برای کسانی که سرعت بالا رو میخوان و تو کار دانلود و این حرفا هم نیستند:8:

اینو فقط برای دوستان گفتم تا از نگرانی دربیان اما متاسفانه الان شاهد هستیم که مخابرات بعضی از شهرها حالا به هر دلیلی دارند تخلف میکنن و از اهداف اصلی سازمان ارتباطات سرپیچی میکنن و هنوز هم در پی محدود کردن و ارائه ندادن اینترنت های سرعت بالا به مردم هستند.
اما خوشبختانه مشهد اونم منطقه مخابراتی کوثر از این کارا نمیکنه... امیدوارم دیگه از این قوانین مختلف تحت نظارت یک شرکت واحد رو شاهد نباشیم

mansur_iran
21-06-2011, 17:50
سلام
خطمون روي فيبر نوري هست
كسي ميدونه مخابرات سمنان adsl ارائه ميده يا نه؟
اگه ارائه ميده روي فيبر نوري چطور؟

ArashMiniStar
21-06-2011, 18:13
دوستمون راست میگه هیچ قانون واحدی وجود نداره اگر قادرید یکساله تمدید کنید و گرنه باید همیشه این دلهره رو داشته باشید

اما من همین دیروز رفتم برای شارژ مجدد که دفاتر مخابراتی این کار رو انجام میدادند اما گفتم یک سر به مخابرت بزنم و بپرسم(مخابرات کوثر-مشهد)
از متصدی پرسیدم گفتم اینجور چیزا که میگن چیه؟؟؟؟ (همین محدودیت ها و سرویس های نقره ای و طلایی)حتی تو روزنامه آگهی دادید و این حرفا،
گفت بله درسته اما اونا سرویس های دیگه ای هستند که مخابرات داره میده و ادعا میکنه سرعتش بالاست ولی ترافیک حجمی داره یعنی مث صبانت خودمون که اسمن 128 بود ولی خط 2 مگ بود و ترافیک حجمی داشت

من هم همچنان همین دیروز خط اینترنت 256 خودم رو از طریق دفاتر خدماتی شارژ کردم همون قیمت سابق!!!:21:

و هیچ خبری از برداشتن این سرویس ها نیست:5:
حتی مرکز مخابرات ما 256 رو بدون مجوز میده البته یک زمانی که پرسیدم میگفت 512 هم بیا حله!!!:46: بدون پارتی و این حرفا رو دارم صحبت میکنم

گفت اونا سرویس های دیگه ای که مخابرات داره میده برای کسانی که سرعت بالا رو میخوان و تو کار دانلود و این حرفا هم نیستند:8:

اینو فقط برای دوستان گفتم تا از نگرانی دربیان اما متاسفانه الان شاهد هستیم که مخابرات بعضی از شهرها حالا به هر دلیلی دارند تخلف میکنن و از اهداف اصلی سازمان ارتباطات سرپیچی میکنن و هنوز هم در پی محدود کردن و ارائه ندادن اینترنت های سرعت بالا به مردم هستند.
اما خوشبختانه مشهد اونم منطقه مخابراتی کوثر از این کارا نمیکنه... امیدوارم دیگه از این قوانین مختلف تحت نظارت یک شرکت واحد رو شاهد نباشیم

داداش ممنونممممممممممممممممم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!
منم از مرکز مخابراتی کوثر ای دی اس ال دارم.
راست میگی ؟! برای 256 هیچی نمیخواد؟
سرعتتون خوبه ؟ رو چنده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojoudi
26-06-2011, 10:39
سلام بر دوستان عزیز
من کارشناس ای دی اس ال مخابراتم - هر سئوالی دارید میتوانید به سایت بلاگفای من بروید در خدمتتان هستم.

و بزودی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ---
لطفا در قسمت نظرات = سئوالاتتان را مطرح کنید. ممنونم
موفق باشید و همیشه پیروز

NirvanaH
26-06-2011, 10:54
سلام بر دوستان عزیز
من کارشناس ای دی اس ال مخابراتم - هر سئوالی دارید میتوانید به سایت بلاگفای من بروید در خدمتتان هستم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و بزودی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ---
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا در قسمت نظرات = سئوالاتتان را مطرح کنید. ممنونم
موفق باشید و همیشه پیروز

خدایا با نام تو
با سلام
همه سایتهای زیر مشکل دارند و گاهی باز میشوند.درضمن شما به سوالات در تاپیک پاسخ دهید بهتر است!!!!

حامد:11:

mojoudi
26-06-2011, 17:06
با عرض سلام مجدد
سایت اول راه اندازی شده و تست شد و هیچ گونه مشکلی ندارد- سایتهای بعدی عرض شد در حال تکمیل شدن است
التماس دعا.
پاسخ به برخی سئوالات فوق
1- مخابرات محدودیت دانلود و محدودیت ساعتی ندارد
2- مجوز افزایش سرعت 128 به 256 را با روئبت کارت شناسائی دانشجوئی یا نامه از شرکتی که کارمیکنید بهمراه کپی آن قابل تغییر است و هزینه اضافه شده هر قبض 5000 تومان است یعنی 5000 تومان به 10000 تومان اضافه میشود.
3- فقط زمانی نیاز به تمدید اتصال به شبکه نیاز است که خط تلفن یا محل نصب تلفن اجاره ای باشد-در صورتی که مالک خودش تقاضای اتصال ای دی اس ال داشته باشد تا زمانی که خودش بخواهد و قبوض تلفن را پرداخت کند ارتباط برقرار است
4- راستی سرعت بیشتر از 256 فقط به شرکتهای کاملا معتبر ( تلفن بنام شرکت باشد و اساسنامه داشته باشند و از مقامات بالا در مخابرات مجوز بگیرند نهایتا تا 512 واگذار میشود و 1 مگ یا بالاتر نهایتا تا 2 مگ فقط فقط فقط به مقامات خاص واگذار میشود.
اطلاعات رفع خرابی ها

peyman_saed
27-06-2011, 00:20
میخواستم بدونم سایتی برای این اینترنت مخابرات وجود داره که بگه چه میزان دانلود کردی و چقدرش مونده

NirvanaH
27-06-2011, 07:46
میخواستم بدونم سایتی برای این اینترنت مخابرات وجود داره که بگه چه میزان دانلود کردی و چقدرش مونده

خدایا با نام تو
با سلام
بله دوست عزیز.شما ساکن کدام شهر و استان هستید؟

حامد

NirvanaH
27-06-2011, 07:56
خدایا با نام تو
از دوستانی که از مخابرات سرویس اینترنت میگیرند کسی دچار مشکل نشده است؟

hot849
28-06-2011, 17:47

خدایا با نام تو
با سلام
بله دوست عزیز.شما ساکن کدام شهر و استان هستید؟

حامد

با عرض سلام مجدد
سایت اول راه اندازی شده و تست شد و هیچ گونه مشکلی ندارد- سایتهای بعدی عرض شد در حال تکمیل شدن است
التماس دعا.
پاسخ به برخی سئوالات فوق
1- مخابرات محدودیت دانلود و محدودیت ساعتی ندارد
2- مجوز افزایش سرعت 128 به 256 را با روئبت کارت شناسائی دانشجوئی یا نامه از شرکتی که کارمیکنید بهمراه کپی آن قابل تغییر است و هزینه اضافه شده هر قبض 5000 تومان است یعنی 5000 تومان به 10000 تومان اضافه میشود.
3- فقط زمانی نیاز به تمدید اتصال به شبکه نیاز است که خط تلفن یا محل نصب تلفن اجاره ای باشد-در صورتی که مالک خودش تقاضای اتصال ای دی اس ال داشته باشد تا زمانی که خودش بخواهد و قبوض تلفن را پرداخت کند ارتباط برقرار است
4- راستی سرعت بیشتر از 256 فقط به شرکتهای کاملا معتبر ( تلفن بنام شرکت باشد و اساسنامه داشته باشند و از مقامات بالا در مخابرات مجوز بگیرند نهایتا تا 512 واگذار میشود و 1 مگ یا بالاتر نهایتا تا 2 مگ فقط فقط فقط به مقامات خاص واگذار میشود.
اطلاعات رفع خرابی ها

خدایا با نام تو
از دوستانی که از مخابرات سرویس اینترنت میگیرند کسی دچار مشکل نشده است؟

سلام

یعنی جدی جدی ، محدودیت حجمی نداره؟؟؟ قبلا شنیده بودم که فقط شب ها از ساعت 12 تا 7 صبح مجانی است. می شه بیشتر توضیح بدهید

من از مخابرات تهران - پیام نور گرفتم که تا الان مشکلی نداشتم---- از 12 تا 30 کیلو بر ثانیه دانلودش متغییره!! ! با سرعت 128:40:

اگر میشه یک نرم افزار معرفی کنید تا از دانلود خودبخودی بعضی فایل ها جلوگیری بکند:18:

با تشکر

mojoudi
29-06-2011, 00:00
بله جدی جدی عرض کردم. مشکلی نداره.موفق باشید و پایدار .

NirvanaH
29-06-2011, 09:35
سلام

یعنی جدی جدی ، محدودیت حجمی نداره؟؟؟ قبلا شنیده بودم که فقط شب ها از ساعت 12 تا 7 صبح مجانی است. می شه بیشتر توضیح بدهید

من از مخابرات تهران - پیام نور گرفتم که تا الان مشکلی نداشتم---- از 12 تا 30 کیلو بر ثانیه دانلودش متغییره!! ! با سرعت 128:40:

اگر میشه یک نرم افزار معرفی کنید تا از دانلود خودبخودی بعضی فایل ها جلوگیری بکند:18:

با تشکر

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز دامنه استفاده مجانی در مخابرات از ساعت 1 صبح تا 6 صبح می باشد. مخابرات دارای پکیجهایی با محدویدیت حجمی است.اما بصورتی که اگر شما یک سرویس 128 با ماهی سه گیگ ترافیک داشته باشید و وسط ماه ترافیک شما تمام شود اینترنت شما قطع نمی شود و برای شما مصرف مازاد محاسبه میشود. دواقع می توان گفت محدودیت حجمی ندارد! و تمامی حجم برای یک ماه شما محاسبه میشود. یعنی شما دارای یک مصرف مجاز و یم مصرف مازاد هستید که اگر مصرف مجاز شما تمام شود وارد مصرف مازاد میشوید.
برای ریز مصرف هم یه سری به تا این تاپیک بزنید و از دوستان سوال کنید!

یا سری به سایت زیر بزنید

اگر منظور شما آپدیت شدن برخی برنامه های می باشد! باید آنها را در داخل برنامه دیوار آتش ویندوز و یا دیوار آتشی که بر روی سیستم خود نصب کرده اید قرار دهید تا از دانلود و آپدیت خودبخودی آنها جلوگیری شود!

alivw71
29-06-2011, 10:29
خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز دامنه استفاده مجانی در مخابرات از ساعت 1 صبح تا 6 صبح می باشد. مخابرات دارای پکیجهایی با محدویدیت حجمی است.اما بصورتی که اگر شما یک سرویس 128 با ماهی سه گیگ ترافیک داشته باشید و وسط ماه ترافیک شما تمام شود اینترنت شما قطع نمی شود و برای شما مصرف مازاد محاسبه میشود. دواقع می توان گفت محدودیت حجمی ندارد! و تمامی حجم برای یک ماه شما محاسبه میشود. یعنی شما دارای یک مصرف مجاز و یم مصرف مازاد هستید که اگر مصرف مجاز شما تمام شود وارد مصرف مازاد میشوید.
برای ریز مصرف هم یه سری به تا این تاپیک بزنید و از دوستان سوال کنید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا سری به سایت زیر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر منظور شما آپدیت شدن برخی برنامه های می باشد! باید آنها را در داخل برنامه دیوار آتش ویندوز و یا دیوار آتشی که بر روی سیستم خود نصب کرده اید قرار دهید تا از دانلود و آپدیت خودبخودی آنها جلوگیری شود!

من زنگ زدم 1899 همه چیز رو پرسیدم .تمام سرویس ها نامحدود هستند . اون سایتی که دادید من نه رمز عبور دارم نه نام کاربریشو . مخابرات که زنگ زدم گفتن . لازم نیست که ریز مصرف چک کنید . سرویس ها همه نامحدودن .

mojoudi
02-07-2011, 22:21
سلام دوستان عزیز

من خودم از پرسنل 1899 هستم
هر سئوالی دارید بپرسید
مخابرات هیچ محدودیتی در هیچ چیزی ندارد

NirvanaH
03-07-2011, 09:17
سلام دوستان عزیز

من خودم از پرسنل 1899 هستم
هر سئوالی دارید بپرسید
مخابرات هیچ محدودیتی در هیچ چیزی ندارد

خدایا با نام تو
با سلام
این حرف کاملا درسته و من هم تأییدش می کنم.چیزی به عنوان محدودیت در اینترنت مخابرات وجود نداره!البته در ترافیک! شاید در برخی از استانها برای ارائه سرعت بالای 512 یه خورده گیر بدن! ولی در هیچ چیز دیگه ای مشکل نداری.هر چقدر دلت می خواد دانلود کن فقط باید بایت هر یک گیگ 2200تومن بریز به حساب مخابرات!!!

vivabarca
03-07-2011, 10:55
دوستان من چه طوری می تونم بفهم می تونم ADSL مخابرات رو بگیرم یا نه ( یعنی منطقه ی ما رو ساپورت می کنن یا نه ) ؟ در ضمن

محدودیت سرعت دارن یا هر سرعتی رو که بخوای میدن ؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید .

AliBaMaram.13
03-07-2011, 10:56
سلام دوستان من می خواستم در مورد سازگاری اکانت مخابرات با v ...p..n بدونم شنیدم بعضی از دوستان مشکل داشتن؟ ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داره بگه

reb
03-07-2011, 12:51
خدایا با نام تو
با سلام
این حرف کاملا درسته و من هم تأییدش می کنم.چیزی به عنوان محدودیت در اینترنت مخابرات وجود نداره!البته در ترافیک! شاید در برخی از استانها برای ارائه سرعت بالای 512 یه خورده گیر بدن! ولی در هیچ چیز دیگه ای مشکل نداری.هر چقدر دلت می خواد دانلود کن فقط باید بایت هر یک گیگ 2200تومن بریز به حساب مخابرات!!!

الحمدالله اینجا همه فارسی حرف میزنند و گمان دارم که شما بیافرایی باشی که باز حرف محدودیت میزنی:31:
از کدوم ولایتی که 2200 تومن ازت میگیرن؟

NirvanaH
03-07-2011, 20:19
دوستان من چه طوری می تونم بفهم می تونم ADSL مخابرات رو بگیرم یا نه ( یعنی منطقه ی ما رو ساپورت می کنن یا نه ) ؟ در ضمن

محدودیت سرعت دارن یا هر سرعتی رو که بخوای میدن ؟ خواهشا راهنمایی بفرمایید .

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز کافیه به مرکز مخابرات مربوط به منطقه ی محل سکونت خود مراجعه کنید و از قسمت امور مشترکین یا واحد خدمات ADSL سوال فرمایید. فقط بالای 512کیلوبیت رو یه خورده اذیت میکنند که باکارت دانشجویی حله!!

NirvanaH
03-07-2011, 20:31
الحمدالله اینجا همه فارسی حرف میزنند و گمان دارم که شما بیافرایی باشی که باز حرف محدودیت میزنی:31:
از کدوم ولایتی که 2200 تومن ازت میگیرن؟

خدایا با نام تو

NirvanaH
03-07-2011, 20:37
سلام دوستان من می خواستم در مورد سازگاری اکانت مخابرات با v ...p..n بدونم شنیدم بعضی از دوستان مشکل داشتن؟ ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داره بگه

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیزگاهی اوقات اینترنت مخابرات از چیز پی ان دارای کیفیت و سرعت پایینی در باز کردن سایتهای چیزتر شده است. البته در برخی استانها محدودیت مخابرات برای سوار کردن این امکان دارای برخی مشکلات هست. ولی در کل مخابرات مشکلی با چیز پی ان نداره. ولی از شرکتهای خصوصی استفاده کنی خیلی بهتره!!!

حامد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reb
03-07-2011, 22:00
خدایا با نام تو

بنام همونی که تو میگی
اخوی تهران محدودیت نداره سرعتشم عمرا 1 بایت بیشتر شه.
ما که میدونستیم شهرستان محدودیت داره ولی سرعت بالاتره شما خبر نداشتی:31:

mrkingari
03-07-2011, 22:05
بنام همونی که تو میگی
اخوی تهران محدودیت نداره سرعتشم عمرا 1 بایت بیشتر شه.
ما که میدونستیم شهرستان محدودیت داره ولی سرعت بالاتره شما خبر نداشتی:31:
اقا این sig شما منو کشت!!!! چه جوری کجا چه قدر ماهی؟ من حاضرم یه انگشتمو برا همچین اینترنتی بدم!!!

vivabarca
05-07-2011, 23:46
خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز کافیه به مرکز مخابرات مربوط به منطقه ی محل سکونت خود مراجعه کنید و از قسمت امور مشترکین یا واحد خدمات ADSL سوال فرمایید. فقط بالای 512کیلوبیت رو یه خورده اذیت میکنند که باکارت دانشجویی حله!!

ممنون از راهنماییت ، فقط یه سوال ، از طریق اینترنت نمیشه فهمید اون منطقه که ما هستیم رو ساپورت می کنن یا نه ؟ چون تو بعضی از سایت های adsl خصوصی یه باکسی بود که چهار شماره ی اول تلفن رو می زدی و نتیجه رو می گفت ، برای مخابرات این طوری نیست ؟ ( اگه هست تو چه سایتی هست ؟ )

راستی آدرس مرکز مخابرات منطقه رو چطور میشه پیدا کرد ؟

( در مورد سرعت هم اگه همون 128 هم بدن کلام رو میندازم آسمون ! :31: الان یه ماه که لنگ آپلود یه فایل سه مگی با gprs ایرانسلم ! بگذریم که خود اینترنتش هم نصف روز قطعه ! )

NirvanaH
06-07-2011, 07:29
ممنون از راهنماییت ، فقط یه سوال ، از طریق اینترنت نمیشه فهمید اون منطقه که ما هستیم رو ساپورت می کنن یا نه ؟ چون تو بعضی از سایت های adsl خصوصی یه باکسی بود که چهار شماره ی اول تلفن رو می زدی و نتیجه رو می گفت ، برای مخابرات این طوری نیست ؟ ( اگه هست تو چه سایتی هست ؟ )

( در مورد سرعت هم اگه همون 128 هم بدن کلام رو میندازم آسمون ! :31: الان یه ماه که لنگ آپلود یه فایل سه مگی با gprs ایرانسلم ! بگذریم که خود اینترنتش هم نصف روز قطعه ! )

خدایا با نام تو
با سلام
دوست خوب من، مخابرات از این کارا بلد نیست! فکر می کنم تنها راهش اینه که یه سری به مرکز مخابرات منطقه تون بزنید و از قسمت امور مشترکین پرسوچو کنید. در مورد ادرس سایت هم، هر استانی برای خودش یه ادرس سایت جداگونه داره و منطقه بندی نیست. ولی زمانی ثبیت نام کردی واسه میزان ترافیک مصرفی میتونی به سایت زیر مراجعه کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه آدرس منطقه هم زنگ بزن 118 شماره مخابرات منطقه رو بگیر و بعد زنگ بزن اونجا آدرس رو بپرس. راستی یه سری هم به ادرس زیر بزن.مناطق تهران رو دسته بندی کرده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخلاصه اینکه کلاً بد نیست یه سری هم به سایت زیر بزنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم کارت زودتر راه بیفته. کاری داشتی در خدمتم داداش.

alivw71
06-07-2011, 08:26
[QUOTE=vivabarca;6238050]ممنون از راهنماییت ، فقط یه سوال ، از طریق اینترنت نمیشه فهمید اون منطقه که ما هستیم رو ساپورت می کنن یا نه ؟ چون تو بعضی از سایت های adsl خصوصی یه باکسی بود که چهار شماره ی اول تلفن رو می زدی و نتیجه رو می گفت ، برای مخابرات این طوری نیست ؟ ( اگه هست تو چه سایتی هست ؟ )

( در مورد سرعت هم اگه همون 128 هم بدن کلام رو میندازم آسمون ! :31: الان یه ماه که لنگ آپلود یه فایل سه مگی با gprs ایرانسلم ! بگذریم که خود اینترنتش هم نصف روز قطعه !
مراکز تحت پوشش

reb
06-07-2011, 20:58
اقا این sig شما منو کشت!!!! چه جوری کجا چه قدر ماهی؟ من حاضرم یه انگشتمو برا همچین اینترنتی بدم!!!
داداش 200 چوق در ماه بدی ردیف میشه:31:

Ehsan PCbase
07-07-2011, 10:45
دوستان ما بالاخره نفهميديم اينترنت مخابرات محدوده يا نا محدود ؟

GHAGHALEELEE
07-07-2011, 11:34
دوستان ما بالاخره نفهميديم اينترنت مخابرات محدوده يا نا محدود ؟
ممکنه محدود باشه ممکنه نامحدود.باید بپرسی.تو تهران که نامحدوده

NirvanaH
07-07-2011, 12:05
ممکنه محدود باشه ممکنه نامحدود.باید بپرسی.تو تهران که نامحدوده

خدایا با نام تو
با سلام
آره داداش.بپرسی خیلی بهتره.

havva
07-07-2011, 12:43
من چندروزیه 256 مخابرات گرفتم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی خیلی بده
من قبلا لایزر داشتم سرعت دانلودم 40 کیلو پایین نمی اومد الان با این گاها روی 6-7 کیلو قفل میک نه وبالا هم نمیرسه و متوسط 16 کیلو دانلود می کنه

خیلی داغووونه

ArashMiniStar
07-07-2011, 12:50
من چندروزیه 256 مخابرات گرفتم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی خیلی بده
من قبلا لایزر داشتم سرعت دانلودم 40 کیلو پایین نمی اومد الان با این گاها روی 6-7 کیلو قفل میک نه وبالا هم نمیرسه و متوسط 16 کیلو دانلود می کنه

خیلی داغووونه
زنگ بزن پیگیری کن.چون باید سرعتت بالای 30 کیلو باشه.حتما حتما ...

mr-dion
07-07-2011, 12:58
ADSL DSL-N11 asus
من یه گوشی ایفون دارم اگه این مدم رو بخرم میتونم با ایفون به اینترنت وصل شم؟

mahmood_t
07-07-2011, 13:03
سلام

من الان تقریبا یک ماهی میشه که یه 256 از مخابرات گرفتم .درضمن خطوط ما رو فیبر نوری هستش و قبلا هیچ شرکتی روی این خطوط adsl نمی داد .یه چیز دیگه اینکه واسته سرعت های بلاتر 128 هم که گفتن باید دانشجو باشی. من هم کارت دانشجوی دوره کاردانیم رو که 2 سالی میشه که تموم کردم بردم . و بدونه مشکلی وصلش کردن
در ضمن کل زمانی که من رفتم واسه در خواست تا زمانی که وصل شدم حدود 10 ساعت بود .یعنی من صبح رفتم درخواست و پول رو واریز کردم و عصر وصل شد.پولشم 256 یک ماه 13 هزارتومان بعلاوه 3 هزار تومان بابت وصل کردن خط .یه مودم هم از خودشون گرفتم 23 هزار تومن که 7 تومن از بازر ارزون تر بود
اما میرسم سر اصل مطلب : سرعت
من انتظارم از یه 256 حداکثر سرعت دانلود 30 بود ولی با کامل تجعب وقتی که وصل شدم و شروع به دانلود کردم دیدم که کمتر از 220 نمیاد .هنوز هم باورم نمیشه که من دارم با این سرعت دانلود میکنم .ولی خوب توی این یک ماه حدود 300 گیگ دانلود داشتم .(نتیجه میگریم که محدویت دانلوی وجود نداره ) الان نمیدونم آیا واقعا همیشه سرعت واسه من همجیوره یا اشتباه شده
راستی با وی -- پی -- ان -- هم هیچ مشکلی نداره

در هر صورت ما که با این سرعت داریم تو فضا حال می کنیم امیدوارم که بقیه دوستان باین فضا و حالشو ببرن

alivw71
07-07-2011, 13:36
زنگ بزن پیگیری کن.چون باید سرعتت بالای 30 کیلو باشه.حتما حتما ...
از مخابرات انتظار سرعت نداشته باش. 128 مخابرات برابر 64 256 برابر 128 512برابر 256

NirvanaH
07-07-2011, 13:48
سلام

من الان تقریبا یک ماهی میشه که یه 256 از مخابرات گرفتم .درضمن خطوط ما رو فیبر نوری هستش و قبلا هیچ شرکتی روی این خطوط adsl نمی داد .یه چیز دیگه اینکه واسته سرعت های بلاتر 128 هم که گفتن باید دانشجو باشی. من هم کارت دانشجوی دوره کاردانیم رو که 2 سالی میشه که تموم کردم بردم . و بدونه مشکلی وصلش کردن
در ضمن کل زمانی که من رفتم واسه در خواست تا زمانی که وصل شدم حدود 10 ساعت بود .یعنی من صبح رفتم درخواست و پول رو واریز کردم و عصر وصل شد.پولشم 256 یک ماه 13 هزارتومان بعلاوه 3 هزار تومان بابت وصل کردن خط .یه مودم هم از خودشون گرفتم 23 هزار تومن که 7 تومن از بازر ارزون تر بود
اما میرسم سر اصل مطلب : سرعت
من انتظارم از یه 256 حداکثر سرعت دانلود 30 بود ولی با کامل تجعب وقتی که وصل شدم و شروع به دانلود کردم دیدم که کمتر از 220 نمیاد .هنوز هم باورم نمیشه که من دارم با این سرعت دانلود میکنم .ولی خوب توی این یک ماه حدود 300 گیگ دانلود داشتم .(نتیجه میگریم که محدویت دانلوی وجود نداره ) الان نمیدونم آیا واقعا همیشه سرعت واسه من همجیوره یا اشتباه شده
راستی با وی -- پی -- ان -- هم هیچ مشکلی نداره

در هر صورت ما که با این سرعت داریم تو فضا حال می کنیم امیدوارم که بقیه دوستان باین فضا و حالشو ببرن

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز موقتی است.برا منم یه مدتی ایجوری بود تا 300هم میرسید. ولی بعده چند وقت قطع شد.اگه هم مثل خط من قطع نشد، صداشو در نیار و حالشو ببر.جای منم دانلود کن!!!

NirvanaH
07-07-2011, 14:00
از مخابرات انتظار سرعت نداشته باش. 128 مخابرات برابر 64 256 برابر 128 512برابر 256

خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز، این حرف کلیت ندارد و در بعضی مناطق کیفیت سرعت اینترنت مخابرات خوبه. البته در ایران هیچ وقت نباید انتظار داشته باشی که در همه جای اون خدماتی با کیفیت و قیمت یکسان عرضه بشه. اگر هم در بعضی جاها قیمت یکی باشه قطعاً کیفیت زمین تا آسمون فرق میکنه!!!

mahmood_t
07-07-2011, 15:41
خدایا با نام تو
با سلام
دوست عزیز موقتی است.برا منم یه مدتی ایجوری بود تا 300هم میرسید. ولی بعده چند وقت قطع شد.اگه هم مثل خط من قطع نشد، صداشو در نیار و حالشو ببر.جای منم دانلود کن!!!

خدا رو شکر فعلا که 27 روزازش میگزه و هنوز تغیری نکرده. البته اگه تغیر کردم خیالی نست ما که حال خودمون رو کردیم و 300 گیگی دانلود داشتیم

mushroomhead
13-07-2011, 21:36
با سلام
خداییش 10 صفحه خوندم نمیشه یه جمع بندی کلی کرد...!
یکی میگه 128 بالاتر خودت بکشی نمیدن پست بعدیش طرف میگه من بدون هیچ مدرکی 1 مگ گرفتم
من خودم الان از مخابرات جماران 128 دارم ولی میخوام 256 کنم موندم والا کارت دانشجویی تا دلت بخواد تو خونه هست !ولی بعیید میدونم چون چند ماه پیش رفتم هر چی گفتم قبول نکردن...
کسی حرکتی رکبی ترفندی به ذهن اش میرسه بگه...!
مرسی

amir20
16-07-2011, 10:10
مشکلم حل شد.

tak2750
20-07-2011, 12:24
سلام من میخام اینترت رو به 512 ارتقا بدم.
فقط یه مشکل هست.
اینترنت و خط تلفن به اسم پدرمه ولی من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم
ایا میتونم با این شرایط خط رو به 512 ارتقا بدم؟

من الان 256 دارم.و واسه 256 هم اینجا هیچ مدرکی نمیخاند و به همه ارایه میدند

gnulinux
21-07-2011, 16:16
سلام مال منم امروز اتیش شد مال نکا 128 ماکزیموم سرعت دانلود 75 عالیه

NirvanaH
22-07-2011, 09:55
سلام من میخام اینترت رو به 512 ارتقا بدم.
فقط یه مشکل هست.
اینترنت و خط تلفن به اسم پدرمه ولی من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم
ایا میتونم با این شرایط خط رو به 512 ارتقا بدم؟

من الان 256 دارم.و واسه 256 هم اینجا هیچ مدرکی نمیخاند و به همه ارایه میدند

خدایا با نام تو
سلام
فقط برو آموزش و یه نامه به اسم مخابرات بگیر تا گواهی کنه که تو ارشد میخونی. بعد اونو ببر پیش مسئول ADSL منطقتون . نامه رو بده بهش و یه تأییدیه واسه 512بگیر. شدنی هست فقط یه نمه دوندگی داره.

pirlo62
19-09-2011, 10:25
سلام.سرعت دانلود با 128 چقدر است؟

joibari2
24-09-2011, 18:10
سلام.سرعت دانلود با 128 چقدر است؟
16 17 رو میده

milan-tifusi
26-09-2011, 01:02
سلام 2 تا سوال داشتم
1- براي ورود به بخش كانفيگ كردن مودم مخابرات (هاويي) بايد آي پي 192.168.1.1 رو بزنم ؟
2- براي قسمت vcp و vci در قسمت كانفيگ كردن مودم مخابرات بايد چه اعدادي رو بزنم
مرسي

milan-tifusi
26-09-2011, 18:04
سلام
مودم رو كانفيگ كردم
فقط نميدونم چرا سرعت اينترنتم هميشه روي 4 كيلوبايت هستش گه گاهي 7 كيلوبايت ميشه.
تورو خدا يكي كمك كنه
سرويس 128 از مخابرات گرفتم مودمم هاوايي هستش
همين امروز گرفتم

9vin
26-09-2011, 18:23
از همه دوستان ممنونم .....

من 512 adsl مخابرات ثبت نام کردم و پول مودم هم ریختم ...

حالا سوالم اینه که :

اولا چند روزه وصل میشه معمولا ؟
دوما فیش دومی که واسه مودم ریختم یارو ضمیمه پروندم نکرد گفت وقتی نصاب اومد بده بش که بدونه پولئ دادی ! اون از کجا بدونه من پول مودم دادم که با خودش واسه نصب بیاره ؟؟؟
فقط فیش واریزی شارژ + هزینه راه اندازی رو از من گرفت ....
کسی میتونه کمک کنه ؟؟؟

ممنونم

|محمدی|
26-09-2011, 19:20
راستی من 256 مخابرات بدون هیچ گواهی و ....گرفتم (کپی کارت ملی و شناسنامه)
گفتم 512 یا 1 مگ هم میدین بدون گواهی گفتی مشکلی نیست !

pirlo62
22-11-2011, 17:44
سلام.دوستان من 256 مخابرات دارم.سرعت دانلود هم 29 است و اصلا بالا پایین نمیشه.آیا این سرعت مناسب است؟ممنون

wichidika
23-11-2011, 00:13
سلام.دوستان من 256 مخابرات دارم.سرعت دانلود هم 29 است و اصلا بالا پایین نمیشه.آیا این سرعت مناسب است؟ممنون
در اصل باید 32 باشد سرعت دانلود ولی چون همون 256 میبندن قدری تلف داره ولی 29 هم خوبه بدک نیست

بامزی
23-11-2011, 00:33
پش چرا قسمت 512 انقد بالاست ؟ 20 تومن ؟

molang
23-11-2011, 16:54
راستی من 256 مخابرات بدون هیچ گواهی و ....گرفتم (کپی کارت ملی و شناسنامه)
گفتم 512 یا 1 مگ هم میدین بدون گواهی گفتی مشکلی نیست !

sسلام من هم همیتطور.

pirlo62
23-11-2011, 17:09
sسلام من هم همیتطور.

همه چی تو ایران همینجوری است.یک مرکز تا 1 مگ را هم راحت میده.یک مرکز هم بازی در میاره.من خودم 256 را با پارتی گرفتم.یارو خودش کارمند اون مرکز بود باز رییس مرکز بازی در میاورد.

atlas ap
23-11-2011, 18:25
سلام من طرح بعثت گرفتم واسه دانلود شبانه نیاز به کانکشن دیگه هست یا همون یوزر پسورد اولیه درسته؟ مشهدم

Le0nard0
24-11-2011, 14:52
من فکر نمی کنم 256 خیلی با 128 فرق داشته باشه !
من که 512 دارم خیلی هنوز از سر عت ناراضیم
شما 512 مخابرات دارین؟ راحت بهتون دادن؟
upstream , downstream روی چنده؟

ashkans0s0ni425
30-08-2012, 09:12
سلام دوستان. اشتراك 2Mbps بايد با چه سرعتي دانلود كنه؟

birdana
17-11-2012, 19:46
سلام دوستان گل
منم قبلن 256پارس انلاین محدود داشتم و سرعتم تا 300 میرفت ! مشکلی هم نداشتم هیج وقت
اما الان از مخابرات 256نامحدود (اشتراک 1به 10) گرفتم.استان اردبیلم
حداکثر سرعتم تا 40 میره اما بعضی وقتا یه افت شدید داره ! مثلا میاد روی 1 یا 2 و حتی اصلا کانکت نمیشه !!!
حالا اومدن از خرابی و نگاه کردن و پورت ای دی اس المو عوض کردن و بازم بعضی وقتا اون مشکلو دارم اما نه در حد قبل
به پشتیبانی اعلام کردن و گفتن که مخابرات نمیتونه به شما ای دی اس ال ارائه بده و از شما فاصلش زیاده
حالا این افت به چی بستگی داره؟؟
از سیم کشی میتونه باشه؟
چیکار کنم؟

ممنون دوستان

rouhollahh
26-02-2013, 19:14
سرعتم تووپ.

با تشکر.
:n12:
سلام دوستان من نمیدونم اون دوستی که میگه بالاتر از 128 نامه میخواد کجا زندگی میکنه
ولی من الان دارم از طرح خانواده تو مشهد منطقه طلاب استفاده میکنم از نظرسرعت هیچ مشکلی نداره یعنی سرعتش نامحدوده با بیشترین سرعت ممکن!!!الان که دارم دانلود میکنم سرعت دانلودم بین 350 تا 400 کیلو بیت هست و با کانکت 4 مگ فقط یک اشکالی که داره حجمش محدوده یعنی هر گیگی 3000هزار تومان اگه کسی سوالی داشت در مورد دانلود نامحدود به این شماره اس ام اس یا تماس بگیره تا راهنمایش کنم که چه جوری از منطقه خودش حجم بگیره و ثبت نام کنه 09381921256:n19:

rouhollahh
26-02-2013, 19:15
سلام دوستان من نمیدونم اون دوستی که میگه بالاتر از 128 نامه میخواد کجا زندگی میکنه
ولی من الان دارم از طرح خانواده تو مشهد منطقه طلاب استفاده میکنم از نظرسرعت هیچ مشکلی نداره یعنی سرعتش نامحدوده با بیشترین سرعت ممکن!!!الان که دارم دانلود میکنم سرعت دانلودم بین 350 تا 400 کیلو بیت هست و با کانکت 4 مگ فقط یک اشکالی که داره حجمش محدوده یعنی هر گیگی 3000هزار تومان اگه کسی سوالی داشت در مورد دانلود نامحدود به این شماره اس ام اس یا تماس بگیره تا راهنمایش کنم که چه جوری از منطقه خودش حجم بگیره و ثبت نام کنه 09381921256:n16:

alaydyn
24-07-2013, 11:48
من می خواهم از مخابرات اینترنت بگیرم یک راهنمایی بکنید مراحل کار چه جوری هستش؟
و برای من دانلود رایگان شبانه خیلی مهمتره ایا مخابرات دانلود رایگان شبانه را دارد ؟
سرعتی که می خواهم یک مگ هستش حالا نشد 512

razi4888
22-08-2013, 20:43
من می خواهم از مخابرات اینترنت بگیرم یک راهنمایی بکنید مراحل کار چه جوری هستش؟
و برای من دانلود رایگان شبانه خیلی مهمتره ایا مخابرات دانلود رایگان شبانه را دارد ؟
سرعتی که می خواهم یک مگ هستش حالا نشد 512

سرویس های حجمی با سرعت بالا بگیر.. ساعت 1-7 دانلود رایگان شبانه هست که معمولاً سرعتش بد نیس(80kb/s) .. ولی بعضی شبا کمه 10kb/s