PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زانتیا یا مگان؟

Help118
12-05-2010, 23:02
سلام
زانتیا و مگان دیوونم کردن. البته مگان دو جوره دنده ای و اتو. فکر کنم دنده ای واسم بهتر باشه

نظرتون رو در مورد معایت و مزایای این دو خودرو در حال رقابتی بفرمایید.

irinn65
13-05-2010, 02:09
مگان تجهزات و قطعات به روزتری داره و ایمنی بیشتر در انتخابش شک نکن مگان دنده ای 1600وارداتی 4میلیون گرونتر از داخلیه و 29تومان قیمتشه

Help118
13-05-2010, 15:10
مگان تجهزات و قطعات به روزتری داره و ایمنی بیشتر در انتخابش شک نکن مگان دنده ای 1600وارداتی 4میلیون گرونتر از داخلیه و 29تومان قیمتشه

فرمایشتون متین ولی اگه یکم فنی تر بحث کنیم بیشتر قانع میشم. تدر ضمن تیپ و قیافه زلانتیا بنظرم خیلی باحال تر و تیز تره و در مقابل مگان رسمی تر و با کلاس تره و به نظرم این دو خودرو رو نمیشه تو یه کلاس گذاشت:10:

AmiRreZA_RAcEr
13-05-2010, 17:43
زیاد با دنده اتوماتیک مگان حال نمیکنم ولی خوب ببین خیلی فرقشه توی ترافیک و ... اتوماتیک بودن یه حسن به حساب میاد
چه از نظر ظاهری چه از نظر امکانات و .... مگان کمی بهتر از زانتیاست ولی به روز تر و بهتر با ایمنی خیلی بیشتر نسبت به زانتیا
کلا محیط داخلی خیلی سردی داره مگان ولی به نظرم بهتر از زانتیاست

irinn65
14-05-2010, 00:31
این توضیحی که شما دادین ظاهری بود که داداش!به نظرم توضیح من کامل بود در مورد ایمنی قطعات و تجهیزات با کیفیتش صحبت کردم..
مگان معلومه کلاس داره چون کمتر کسی داره اما زانتیا همه جا قسطی میدن ..تو خیابونم مثل پراید فراوون شده!
مزدا3هم میتونه گزینه خوبی باشه...

AmiRreZA_RAcEr
14-05-2010, 00:46
این توضیحی که شما دادین ظاهری بود که داداش!به نظرم توضیح من کامل بود در مورد ایمنی قطعات و تجهیزات با کیفیتش صحبت کردم..
مگان معلومه کلاس داره چون کمتر کسی داره اما زانتیا همه جا قسطی میدن ..تو خیابونم مثل پراید فراوون شده!
مزدا3هم میتونه گزینه خوبی باشه...

حالا میگم جایزشو بدن به شما ! :31:
مزدا 3 رو دیگه شما وارد این بحث نکن خواهشا ! همینجوریشم زیاد سازگار نیستن مگان و زانتیا !
مزدا 3 سدان کوچکه
نظری هم که من دادم اصلا نظر شخصی نبود چون سلیقه من بین مگان و زانتیا بدون معطلی زانتیا رو انتخاب میکنه ...
ولی سلیقه ملاک نیست

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

فرمایشتون متین ولی اگه یکم فنی تر بحث کنیم بیشتر قانع میشم. تدر ضمن تیپ و قیافه زلانتیا بنظرم خیلی باحال تر و تیز تره و در مقابل مگان رسمی تر و با کلاس تره و به نظرم این دو خودرو رو نمیشه تو یه کلاس گذاشت:10:

خوب شما خودت میخوای مقایسه بشن باهم بعد میگید که نمیشه تو یه کلاس گذاشت !
توضیحات من و دوستمون رو بخون توضیحات خوبی دادن مخصوصا در مورد ایمنی
دوباره میگم اگه قیافه واست مهمه طراحی داخلی مگان داغونت میکنه ! خیلی سرده !

آرنولد بابام زینگر
14-05-2010, 15:32
بستگی داره داری زانتیا رو با کدوم مگان مقایسه میکنی

اگه با مگان 1600 که زانتیا بهتره فقط ایمنی مگان بهتره

اگه با مگان 2000 هست و به قول دوستمون و با حال و هوای داخل مگان مشکلی نداری مگان 2000

ولی دوست عزیز اگر شتاب و قدرت برات مهمه یکم ایمنی کمتر زانتیا ماشینه هارتریه

در غیر اینصورت مگان 2000 یکم ماشینه جیگولتریه

apoosh
14-05-2010, 15:50
زانتیا ماله عهده دوقه!! من اگه مگان کوتورش 1300 هم باشه باز اونو برمیدارم!!
از لحاظ تکنولوژی ساخت، مصرف، ظاهر، کلاس و خلاصه همه چی مگان بهتره
زانتیا بیشتر از 15 میلیون نمی ارزه! آخه 27 تومن پول واسه یه ماشین از رده خارج دادن واقعا ستمه! حالا قیافش هم میخواد مثل موشک و بمب باشه! باز فرقی نمیکنه
تو گرفتن مگان شک نکن که زانتیا آمار کمپرسی موتورش بعد از 20000 تا بالاست

armfootball
14-05-2010, 16:54
تابستان امسال آخرین سال تولید زانتیاست در ایران. قرار داد سایپا تموم میشه
مگان 2000 بهترین گزینست...

MCI
14-05-2010, 22:22
زانتیا ماله عهده دوقه!! من اگه مگان کوتورش 1300 هم باشه باز اونو برمیدارم!!
از لحاظ تکنولوژی ساخت، مصرف، ظاهر، کلاس و خلاصه همه چی مگان بهتره
زانتیا بیشتر از 15 میلیون نمی ارزه! آخه 27 تومن پول واسه یه ماشین از رده خارج دادن واقعا ستمه! حالا قیافش هم میخواد مثل موشک و بمب باشه! باز فرقی نمیکنه
تو گرفتن مگان شک نکن که زانتیا آمار کمپرسی موتورش بعد از 20000 تا بالاست

دوستمون دلایلو گفتن دیگه.
مگان بگیر دوست عزیز.
خدا رحمت کنه زانتیارو ماشین خوووووووووووووووووووووووو وووووبی بود:37:

Help118
14-05-2010, 22:25
[QUOTE=AmiRreZA_RAcEr;4943753
نقل قول:

خوب شما خودت میخوای مقایسه بشن باهم بعد میگید که نمیشه تو یه کلاس گذاشت !
توضیحات من و دوستمون رو بخون توضیحات خوبی دادن مخصوصا در مورد ایمنی
دوباره میگم اگه قیافه واست مهمه طراحی داخلی مگان داغونت میکنه ! خیلی سرده ![/QUOTE]

دوست من قیمت مگه تو نظر شما ملاک مهمی واسه انتخاب نیست؟:5: خوب عزیزم تقریبا هم قیمت هستند دیگه. اگه هم قیمت اینا خود رو یی هست خوب معرفی کنید اونم فقط دستی نه اتو.
درضمن مزدا 3 چنده و دستیشم موجوده؟
مورد سوم سدان چیه؟:11:

irinn65
15-05-2010, 00:08
مزدا3 حدود 30تا34تومنه به نظرم از لحاظ قیمتی خیلی بهتره دوره زانتیا گذشت نمیگم بده خوبه اما مصرف و خرج بالایی هم داره..

mb2006
15-05-2010, 15:15
به نظر منم مگان بهتره.
فقط تنها عیب و ایراد آن تاحدودی کمبود قطعات و گرونی وسایل مگان هست. از تمامی جهات دیگه چه ظاهری و چه فنی و... مگان سره

mortezaon
25-05-2010, 19:02
من از لحاظ ظاهري زانتيا رو بيشتر دوست دارم ولي از لححاظ ايمني مگان سر تره

.

D r i v e r
25-05-2010, 21:30
سلام
اول اینکه تاپیک رو باید در انجمن مشاوره ایجاد میکردین
دوم اینکه هیچگونه انتظاراتی نگفتین
سوم اینکه توی انجمن مشاوره در مورد خودرو های این رنج قیمت بحث زیاد شده و کاربران عزیز به کرات در مورد این 2خودرو بحث کردن
میتونین از اونجا استفاده کنین یا سوالاتتون رو در ادامه اون تاپیک بپرسین
با تشکر
قفل شد!