PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد جستجو عکس در اینترنت..

mmiladd
12-05-2010, 22:21
دوستان سوال داشتم و اُونم این که راهی هست که بشه در مورد یه عکس سرچ کرد..؟

منظورم اینه که شما یه عکس داشته باشین و بخواین بدونین که مرجع اصلی و احیانا مطلب اون عکس تو

نت کجاست..

فرضا این عکس زیر ؛ می خوام بدونم مطلبی که در مورد این عکسه کجاست..

راهی ؛ روشی ؛ الگوریتم سرچی ؛ برنامه ای ..؟ م رسی..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hfj
12-05-2010, 22:40
سلام.. . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما می تونی از سایت tineye.com استفاده کنی.. .
کافیه آدرس عکس رو بهش بدی. همچنین می تونی از روی هارد ، عکس مورد نظرت رو آپلود کنی تا تمام Source های اون عکس رو توی اینترنت به دست بیاری.. .
این سایت از الگوریتم های بسیار پیشرفته‌ی پردازش تصویر استفاده می کنه.. . کارش به این صورته که عکس شما رو از بین میلیاردها عکس (که روی Database اش داره) مطابقت می ده.. حتی اگه سایزش با سایز تصویر شما فرق داشته باشه و در نهایت تمام عکس هایی که بطور صد در صد با عکس شما مطابقت داره رو برای شما لیست می کنه.. .
موفق باشی.. .

ehsan_wwe
12-05-2010, 22:46
ايول عجب سوال و جواب خوبي بوود

mmiladd
12-05-2010, 23:36
سلام.. . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما می تونی از سایت tineye.com استفاده کنی.. .
کافیه آدرس عکس رو بهش بدی. همچنین می تونی از روی هارد ، عکس مورد نظرت رو آپلود کنی تا تمام Source های اون عکس رو توی اینترنت به دست بیاری.. .
این سایت از الگوریتم های بسیار پیشرفته‌ی پردازش تصویر استفاده می کنه.. . کارش به این صورته که عکس شما رو از بین میلیاردها عکس (که روی Database اش داره) مطابقت می ده.. حتی اگه سایزش با سایز تصویر شما فرق داشته باشه و در نهایت تمام عکس هایی که بطور صد در صد با عکس شما مطابقت داره رو برای شما لیست می کنه.. .
موفق باشی.. .

مرسی.. چند بار تست کردم با عکس های مختلف که منبع اون عکسو پیدا کنم.. تقریبا 50 ؛ 50 بود..

از رو هاردم تست گرفنم جواب داد.. الگوریتمش جالب می تونه باشه..

به هر حال م رسی دوست من.