PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره Jabra Clipper چه می دانید؟

!Bikhaneman!
12-05-2010, 10:44
سلام به همگی

این هندزفری که به تازگی و با قیمت میکانیگن 35 یورو به بازار عرضه شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز بررسی کاملی از این هندزفری به عمل نیومده و کاربران این هندزفری که زیاد هم نیستن (به دلیل تازه وارد بودنش) نظرات خودشون رو اعلام نکردن. فقط چند جا در مورد سختی کار با این هندزفری و یا خشک بودن گیره که برای کمربند و پیراهن و تیشرت ها طراحی شده مسائلی مطرح شده ولی در مورد کیفیت صدا چیزی عنوان نشده

اینم مشخصات عمومی:

• Bluetooth 2.1, including EDR, A2DP and AVRCP
• Clip-on wearing style
• Talk time = 6 hours
• Standby time = 8 days
• Dimensions = L47.95 mm x W16.45 mm x H25.50 mm
• Weight = 20 grams
• Noise-blocking Stereo Ear buds
• AC charger

حالا اگه دوستان درباره این هندزفری به ظاهر جالب و بسیار شیک نظری دارن یا تست کردن و یا چیزی در موردش خوندن بی زحمت نظراتشون رو اعلام کنن. البته چیزی که مهمه نظر خود کابران هست، وگرنه اکصر سایتهای فروش و تبلیغاتی کلی ازش تعریف و تمجید کردن که خوب ارزشی نداره !

با تشکر

mohsen_rkh
12-05-2010, 18:13
من چند روز پیش که می خواستم هندزفری بخرم تستش کردم، راستشو بخوای خیلی باهاش حال نکردم. اولاً که همونطور که خودت گفتی خشکه. به خوبی لباس می چسبه اما دیگه باید بی خیال بند گردنی بشی. من 3-2 دقیقه بیشتر باهاش کار نکردم اما تا جایی که یادمه نمیشه Track رو از روی خود هندزفری عوض کرد که عیب خیلی بزرگیه. قیمتش هم 53 تومن بود که من Jabra BT3030 خریدم.

!Bikhaneman!
14-05-2010, 19:54
من چند روز پیش که می خواستم هندزفری بخرم تستش کردم، راستشو بخوای خیلی باهاش حال نکردم. اولاً که همونطور که خودت گفتی خشکه. به خوبی لباس می چسبه اما دیگه باید بی خیال بند گردنی بشی. من 3-2 دقیقه بیشتر باهاش کار نکردم اما تا جایی که یادمه نمیشه Track رو از روی خود هندزفری عوض کرد که عیب خیلی بزرگیه. قیمتش هم 53 تومن بود که من Jabra BT3030 خریدم.

والا خودم که با بند گردنی حال نمیکنم ! یجورایی ضایع هست و جلب توجه میکنه البته این نظر منه..اینکه فرمودید به لباس خوب میچسبه خوب جای حوشحالی داره :20:
در مورد عوض کردن آهنگ که خوب احتمالا هندزفری ای که شما تست کردی خراب بوده چون روش دکم تعویض آهنگ رو داره و مطمئنا این ویژگی روی همه هندزفری های اینچنینی وجود داره و امکان نداره نذاشته باشن ولی خوب برای اطمینان باید بیشتر تحقیق کرد شاید واقعا نذاشته باشن !!

mohsen_rkh
15-05-2010, 17:32
والا خودم که با بند گردنی حال نمیکنم ! یجورایی ضایع هست و جلب توجه میکنه البته این نظر منه..اینکه فرمودید به لباس خوب میچسبه خوب جای حوشحالی داره :20:
در مورد عوض کردن آهنگ که خوب احتمالا هندزفری ای که شما تست کردی خراب بوده چون روش دکم تعویض آهنگ رو داره و مطمئنا این ویژگی روی همه هندزفری های اینچنینی وجود داره و امکان نداره نذاشته باشن ولی خوب برای اطمینان باید بیشتر تحقیق کرد شاید واقعا نذاشته باشن !!
من خودمم از بند گردنی خوشم نمیاد اما هندزفری رو می ندازم زیر لباسم (دو حالت داره یا طرفی که می بینه می دونه چیه، یا نمی دونه. اگه بدونه میگه اینو نگاه کن یک هندزفری گرفته داره باهاش کلاس میذاره :31: و اگرم ندونه که تا چشش در میاد Zoom می کنه بفهمه چیه! :31:)
گفتم که مطمئن نیستم چون 2-1 دقیقه فقط وصل کردم و تست کردم چون 60 نفر توی مغازه یارو بودن دیگه نمی شد خیلی لفتش داد و با دکمه های خود هندزفری اصلاً کار نکردم، یعنی فرصت نشد فقط با گوشی Pair کردم و یه چند تا آهنگ تست کردم؛ همین! :46:

sasan816
15-05-2010, 18:13
دکمه های کنترلی این هدست به صورت مخفی روی گیره آن قرار گرفته اند.
Clipper 6 ضمن دارا بودن 8 روز زمان استندبای، 6ساعت مکالمه مداوم رابرای کاربر امکان پذیر میکند. قیمت این محصول 39 پوند انگلیس( تقریبا معادل 60 دلار ) اعلام شده است.

!Bikhaneman!
17-05-2010, 19:14
من با فروشگاه باران علاءالدین که نمایندگی جبراست تماس گرفتم، گفت دکمه عتویض اهنگ رو داره
قیمت هم جالب بود : 45 !!

miroalex
20-06-2010, 11:23
کسی از قیمت جدید این محصول خبری نداره؟ و همینظور نمایندگی در تهران کجاست؟

sasan816
20-06-2010, 11:59
کسی از قیمت جدید این محصول خبری نداره؟
39000 تومن نمایندگی معتبری رو هم سراغ ندارم

miroalex
20-06-2010, 12:58
39000 تومن نمایندگی معتبری رو هم سراغ ندارم

خوب این قیمتو از کجا دارین می شه آدرسی بدین یاراهنمایی کنین از کجا بگیرم؟ و اینو که گفتین گارانتی داره؟