PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دوپارت باقیمانده از UT3

pcnondaily
11-05-2010, 12:47
دوستان نمی دونم اصلا اینجا جاش باشه یا نه. من بازی Unreal Tornament 3 رو از لینک زیر دانلود کردم، اما 2 پارتش مشکل داره. با تمام روش هایی که برای repair بلد بودم، نتونستم درستش کنم. حالا اگه کسی این دو تا پارتو لینکشو جای دیگه ای سراغ داره، بهم بده ممنون میشم.
لینک کل بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پارتهایی که خرابه 56 و 62 هست. پارت ها 95.37MB هستن.
اگه سرور هایی مثل همین مدیافایر باشه، ممنون می شم.
:31:

Big-Boss
11-05-2010, 14:18
اگه پیدا کردید باید دقیقا همونی بشه که بقیه پارت ها رو گرفتید. (اونی که همین آپلود کننده تهیه کرده و آپلود کرده)
من یه بار یه بازی همچین مشکلی پیش اومد یه پارتی که از سرور حذف شده بود رو مربوط به به آپلود دیگه گرفتم (حجم و پارت ها همه مساوی هر دو بدون پسورد) اما کار نکرد.

pcnondaily
11-05-2010, 14:41
اگه پیدا کردید باید دقیقا همونی بشه که بقیه پارت ها رو گرفتید. (اونی که همین آپلود کننده تهیه کرده و آپلود کرده)
من یه بار یه بازی همچین مشکلی پیش اومد یه پارتی که از سرور حذف شده بود رو مربوط به به آپلود دیگه گرفتم (حجم و پارت ها همه مساوی هر دو بدون پسورد) اما کار نکرد.
راستش من بیشتر پی همین آپلودر توی سرورهای دیگه هستم. لطفا اگه کسی سراغ داره بگه.
این اسم کلی فایل ها:

Netkingvn.com-ut3-RE2.part

این اسم پوشه آپلودر:

dawnbyram18

ممنون.

pcnondaily
11-05-2010, 15:06
من فایل ایزو رو چک کردم، فقط Data7.cab و Data8.cab خرابه. اگه احیانا واسه اونها هم لینکی بزارین (به جای اون دو پارت) ممنون میشم.