PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : الشباب 3- استقلال 2 /حذف استقلال در یک هشتم لیگ قهرمانان اسیا

mahdishata
11-05-2010, 06:35
مرفاوی:با تیمی کامل به عربستان آمده ام/استقلال صعود می کند

صمد مرفاوی و فرهاد مجیدی مثل همه بازی‌های لیگ قهرمانان درکنفرانس مطبوعاتی کنار هم نشستند و قول برد به هوادارانشان دادند.

نشست مطبوعاتی پیش از مسابقه تیم‌های الشباب‌عربستان و استقلال ایران ظهر امروز در محل باشگاه الشباب برگزار شد.
در این کنفرانس خبری مرفاوی سرمربی تیم استقلال درباره بازی فردا گفت:«بازی سختی پیش‌رو داریم و این مسابقه بسیار مهمی است چرا که یک تیم باید به عنوان برنده به مرحله بعد صعود کند و ما سعی می‌‌کنیم با ارائه یک بازی خوب برنده این مسابقه باشیم. ما با تیم کامل خود به عربستان آمدیم و فقط یک مصدوم داریم که امیدوار هستیم که برنده بازی فردا باشیم.»

سرمربی استقلال درباره مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت:« تمام تیم‌هایی که به مرحله یک‌شانزدهم صعود کردند شانس قهرمانی دارند و در میان تیم‌هایی که ما مورد بررسی قرار دادیم تیم‌های الشباب و الغرافه هم شانس قهرمانی دارند.»
مرفاوی درباره تک‌حذفی بودن مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت:« این قاعده‌ای است که AFC گذاشته و به این شرایط عادت کرده‌ایم و امیدواریم در آینده بازی‌ها به صورت رفت و برگشت باشد.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdishata
11-05-2010, 07:58
با همكارى مسئولان باشگاه الشباب عربستان تيم فوتبال استقلال با پيراهن اصلى ( آبى ) در مسابقه امشب حاضر مى شود. جلسه هماهنگى مديران دو تيم استقلال و الشباب بعدازظهر ديروز در محل باشگاه الشباب برگزار شد. در اين نشست با همكارى مسئولان باشگاه الشباب به تعداد لازم بليت هاى جايگاه ويژه در اختيار اعضاى باشگاه استقلال قرار گرفت اما اتفاق مهم زمانى رخ داد كه ۲ تيم پيراهن هاى خود را در حضور ناظر مسابقه به نمايش گذاشتند. رنگ پيراهن اول تيم الشباب، مشكى بود . بنابراين به دليل ميزبانى تيم الشباب، استقلال بايد با پيراهن سفيد به ميدان مى رفت اما با حسن همكارى مسئولان الشباب، سرانجام رنگ پيراهن ها انتخاب شد و استقلال با پيراهن آبى رنگ به ميدان خواهد رفت.الشباب در اين مسابقه با پيراهن دوم خود كه سفيد است به ميدان خواهد رفت.

mahdishata
11-05-2010, 08:05
سايت رسمى كنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشى شانس استقلال را براى برترى بر حريفش در رياض بيشتر از الشباب دانست.سايت رسمى كنفدراسيون فوتبال آسيا نوشت: با وجود حساسيت بالايى كه بين تيم هاى ايرانى و عربستانى وجود دارد تاريخ نشان از برترى باشگاه هاى ايران دارد.چهارشنبه شب و در ديدارى سرنوشت ساز استقلال تهران در ورزشگاه پر از خاطره ملك فهد رياض به مصاف الشباب مى رود تا تكليف تيم صعود كننده به مرحله يك چهارم نهايى ليگ قهرمانان تعيين شود.آبى پوشان تهران در مرحله گروهى هم با نماينده اى از عربستان همگروه بودند كه اتفاقاً در هر ۲ بازى رو در رو الاهلى را شكست دادند.اصولا باشگاه هاى ايرانى نتايج بهترى مقابل حريف نامدار گرفته اند. در ۲۵ بازى ليگ قهرمانان از سال ۲۰۰۲ به اين طرف ايرانى ها ۱۳ بار برده بوده اند و سهم باشگاه هاى عربستانى از پيروزى هاى به دست آمده تنها ۶ برد بوده است.باشگاه هاى ايرانى در اين رقابت ها ۳۲ بار توپ را وارد دروازه عربستانى ها كرده اند كه البته ۲۶ بار هم دروازه شان باز شده است.نويسنده AFC آمارهايى را هم استخراج كرده است:بهترين آمار بازى هاى رو در رو هم به همين امسال بازمى گردد. در ليگ قهرمانان سال ۲۰۱۰ در ۸ بازى انجام شده ۵ برد سهم ايرانى ها بود و عربستانى ها فقط يكبار توانستند ۳-۱ مس كرمان را در رياض شكست دهند كه در برگشت با همين نتيجه در كرمان بازنده شدند.عربستانى ها اكثر بردهايشان را در خانه بدست آورده اند و اغلب در ايران ناكام مانده اند. تنها برد عربستانى ها در ايران سال ۲۰۰۹ بدست آمد كه الهلال توانست ۱-صفر صبا باترى را در شهر قم مغلوب كند. اين ركورد عربستانى ها در ايران است، در مقابل باشگاه هاى ايرانى ۳ برابر اين ميزان در عربستان برنده شده اند.بدترين باخت سال هاى گذشته هم نصيب سپاهان شده كه سال ۲۰۰۴ با نتيجه ۴-صفر در جده مغلوب الاتحاد شد.
آمار بازى هاى باشگاهى ۲ كشور:
- سپاهان به تنهايى ۱۲ بار به مصاف عربستانى ها رفته است.
آنها ۸ بار برده اند ، ۲ بار مساوى كرده اند و فقط دو بار باخته اند.
سپاهان بيشترين تاثير در آمار مثبت ايرانى ها را داشته است.
- الهلال تنها باشگاهى است كه در ايران برنده بوده است.
آنها در سال ۲۰۰۹ صبا باترى قم را ۱-صفر در قم شكست دادند.
- باشگاه هاى ايران موفق به كسب ۳ بار پيروزى در عربستان سعودى
شده اند .
مجموع نتايج باشگاه هاى ۲ كشور در بازى هاى رو در رو:
مسابقات: ۲۵
پيروزى ايرانى ها : ۱۳
پيروزى عربستانى ها: ۶
تساوى : ۶
گل زده ايران : ۳۲
گل زده عربستان : ۲۶
از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۹
تعداد: ۱۷ بازى
پيروزى ايران : ۸
پيروزى عربستان : ۵
مساوى : ۴
گل هاى زده ايران : ۲۰
گل هاى زده عربستان : ۱۸
سال ۲۰۱۰
پيروزى ايران : ۵
پيروزى عربستان : ۱
مساوى : ۲
گل زده ايران : ۱۲
گل زده عربستان: ۸
سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۳
الهلال ۳-۲ استقلال
سال ۲۰۰۴
الاتحاد - سپاهان
۲-۳ در اصفهان
۴-صفر در جده
سال ۲۰۰۵
الشباب - سپاهان
۱-۱ در رياض
صفر-۱ در اصفهان
سال ۲۰۰۷
الشباب - سپاهان
صفر-۱ در رياض
صفر-۱ در اصفهان
سال ۲۰۰۸
الاتحاد - سپاهان
۱-۲ در اصفهان
صفر-۱ در جده
سال ۲۰۰۹
الهلال - صبا باترى
۱-۱ در رياض
۱-صفر در قم
الاتحاد - استقلال
۲-۱ در جده
۱-۱ در تهران
الشباب - پرسپوليس
صفر-صفر در رياض
صفر-۱ در تهران
الاتفاق -سپاهان
۲-۱ در دمام
صفر-۳ در اصفهان
امسال
الاهلى - استقلال
۱-۲ در جده
۱-۲در تهران
الشباب- سپاهان
۱-۱ در رياض
صفر-۱ در اصفهان
الاتحاد - ذوب آهن
۲-۲ در جده

A.N.A.P
11-05-2010, 11:04
دروازه بان مصدوم الشباب برابر استقلال به ميدان مي رود

وليد عبدالله دروازه بان مصدوم تيم الشباب به بازي امشب اين تيم برابر استقلال تهران مي رسد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادگار پريرا سرمربي الشباب با ابراز خوشحالي از بازگشت دروازه بان تيمش گفت: وليد عبدالله براي بازي حساس با استقلال آماده است.
دو تيم الشباب عربستان و استقلال تهران در بازي تک حذفي مرحله شانزدهم ليگ قهرمانان آسيا ساعت 22:15 امشب در ورزشگاه ملک فهد رياض به ميدان مي روند.
وليد عبدالله که به عنوان بهترين دروازه بان فصل ليگ فوتبال عربستان نيز انتخاب شده در بازي پنجم الشباب در بازي آخر گروهي برابر پاختاکور محروم بود.
به گزارش کنفدراسيون فوتبال آسيا، با اين وجود تيم الشباب مدافع خود نايف قادي و تيم استقلال نيز سيد مهدي سيد صالحي را به دليل مصدوميت در اين بازي در اختيار ندارد.

titanium_zarin
11-05-2010, 12:59
اخ كه اگه استقلال اينو بزنه ديگه حرف نداره ...عالي ميشه ...

mmiladd
11-05-2010, 13:02
دیشب نود جالب بود..! مرفاوی: گنده تر از مجیدی هم.............

vahidgame
11-05-2010, 13:40
امیدوارم که استقلال امروز ببره.
دور بعد چون رفت و برگشته یکمی کارش راحتره. فقط خیلی به این مربی نمیشه امید داشت. امیدوارم اگه استقلال به یک چهارم رسید یه مربی بهتر بیارن چون با لات بازی کسی نمیتونه یه تیمو قهرمان کنه :20:

ShayaN3K
11-05-2010, 14:20
OnlY EsteghLal
خدا کنه امشب ببره

mmiladd
11-05-2010, 14:30
امیدوارم که استقلال امروز ببره.
دور بعد چون رفت و برگشته یکمی کارش راحتره. فقط خیلی به این مربی نمیشه امید داشت. امیدوارم اگه استقلال به یک چهارم رسید یه مربی بهتر بیارن چون با لات بازی کسی نمیتونه یه تیمو قهرمان کنه :20:

موافقم.... مرفاوی ناراحت شده بود که همه طرفدارای استقلال تو ورزشگاه مجدی رو حمایت کردن..

دیشب واعظ می گفت عده ای خاص...!

ShayaN3K
11-05-2010, 14:32
دیشب واعظ می گفت عده ای خاص...!

این واعظ حرف زیاد می زنه.

ولی طرفدارا حرکت ضایعه ای کردن

masoudtr
11-05-2010, 14:39
صد در صد حذفه
تعجبه من اینه که چرا دیشب راه افتادن امروز صبح رسیدن شب میخوان بازی کنن خسته نمیشن؟؟؟

dsa
11-05-2010, 14:41
بازی کییه؟

ShayaN3K
11-05-2010, 14:46
صد در صد حذفه
تعجبه من اینه که چرا دیشب راه افتادن امروز صبح رسیدن شب میخوان بازی کنن خسته نمیشن؟؟؟

حذفه !!!؟؟؟
نزن این حرفو مسعود جان.
البنه چون پرسپولیس نرفته این حرفو می زنی:13:
دیشب مدیر عامل رفت نه تیم

mahdishata
11-05-2010, 14:46
10.30 امشب

ShayaN3K
11-05-2010, 14:47
بازی کییه؟

امشب ساعت 22:30

mmiladd
11-05-2010, 14:48
صد در صد حذفه

ایول تعصب ایرانی...!

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

این واعظ حرف زیاد می زنه.

ولی طرفدارا حرکت ضایعه ای کردن

کاملا معلوم که مجیدی در حال حاضر محبوب ترین فرد تو کل باشگاه استقلاله...

این واسه الان نیست..

واسه همون 10-11 سال پیش هم هست.. مجیدی همیشه محبوب بوده بین هوادارا..!

vahidgame
11-05-2010, 14:54
حذفه !!!؟؟؟
نزن این حرفو مسعود جان.
البنه چون پرسپولیس نرفته این حرفو می زنی:13:
دیشب مدیر عامل رفت نه تیم
من با اینکه دل خوشی از مربی ندارم ولی به عنوان یه استقلالی و یه ایرانی دوست دارم ببره.
بازیکنان بالاخره باید جور مربی رو بکشن.مخصوصا خسرو حیدری و فرهاد مجیدی که همیشه جور مربی رو می کشن:46:

Rastin.
11-05-2010, 15:08
مرفاوی امسال خوب نتیجه گرفته...البته مثل خلفش هوچی گری و وراجی بلد نیست (داره یاد میگیره کم کم!:31: )

توی لیگ ایران هم اگه شرایط عادلانه بود میتونست قهرمان بشه.. :rolleye:

در مورد مسئله مجیدی و مرفاوی, برخورد ون گال با روبن رو یادآوری میکنم به دوستان.

masoudtr
11-05-2010, 15:14
من از خدام است استقلال ببره تا پوز امسال قلعه نوعی بخوره ولی حریف خیلی خیلی قویست

vahidgame
11-05-2010, 15:21
در مورد مسئله مجیدی و مرفاوی, برخورد ون گال با روبن رو یادآوری میکنم به دوستان.
واقعا چه قدرم این دوتا مربی شبیه هم هستن:rolleye:
در مورد مرفاوی بخواید می تونم توضیح بدم. نمی دونم چرا بعضی استقلالی ها مرفاوی رو این قدر دوست دارن. تعداد این افراد زیاد نیست ولی باید یه دلیلی داشته باشن.
باید یه منطقی داشته باشید دیگه.می تونم بپرسم اگه حیدری و مجیدی نبودن استقلال الان چندم بود؟ همچنین تاکتیکی که مرفاوی داره چیه؟

mmiladd
11-05-2010, 15:25
دوستان اصلا قابل مقایسه نیست.. تو ایران اصلا چیزی به عنوان مربگیری وجود نداره..!

دروازبان مس هم دیروز همین رو اعلا کرد... واقعا چند درصد تاکتیک های مربی رو زمین اجرا میشه..؟

مربی تو اروپا خیلی راحت می تونه رو نتیجه بازی تاثر داشته باشه.. ولی تو ایران خیلی خیلی

این فرضیه پایین میاد..!

Rastin.
11-05-2010, 15:43
واقعا چه قدرم این دوتا مربی شبیه هم هستن:rolleye:
در مورد مرفاوی بخواید می تونم توضیح بدم. نمی دونم چرا بعضی استقلالی ها مرفاوی رو این قدر دوست دارن. تعداد این افراد زیاد نیست ولی باید یه دلیلی داشته باشن.
باید یه منطقی داشته باشید دیگه.می تونم بپرسم اگه حیدری و مجیدی نبودن استقلال الان چندم بود؟ همچنین تاکتیکی که مرفاوی داره چیه؟

من استقلالیم؟!!:38:

نتایج مرفاوی نشون میده ناموفق نبوده (اونطور که بعضیا آرزو داشتن!:31:) .... بنظرتون سپاهان بدون ستاره هاش چندم میشد یا استیل آذین با ستاره های بی شمارش چندمه الان؟؟

از تاکتیک داور الهی استفاده میکنه!!!:27:

vahidgame
11-05-2010, 16:04
من استقلالیم؟!!:38:

نتایج مرفاوی نشون میده ناموفق نبوده (اونطور که بعضیا آرزو داشتن!:31:) .... بنظرتون سپاهان بدون ستاره هاش چندم میشد یا استیل آذین با ستاره های بی شمارش چندمه الان؟؟

از تاکتیک داور الهی استفاده میکنه!!!:27:

کسی که بازی های استقلال قلعه نوعی و استقلال مرفاوی رو دیده باشه میفهمه که فرقشون چیه:46:
موفقیت این هست که توی دو سال دو تا جام ببری. احتمالا اونم با همون تاکتیکی که شما میگید به دست اومده:20:

fery joon
11-05-2010, 16:43
کسی که بازی های استقلال قلعه نوعی و استقلال مرفاوی رو دیده باشه میفهمه که فرقشون چیه:46:
موفقیت این هست که توی دو سال دو تا جام ببری. احتمالا اونم با همون تاکتیکی که شما میگید به دست اومده:20:

فرقشون اینه که اون آقا با سیستم منسوخ 3-5-2 بازی میکرد و مرفاوی با سیستم 4-4-2 بازی میکنه
سپاهان اگه با این همه ستاره و اینهمه مخارجی که داشت و وضع داوری ها یی که دیدیم اگه قهرمان نمیشد باید تعجب میکردیم.اگه ناداوری ها نبود استقلال قهرمان میشد
اگه شما میگید تیم مرفاوی به مجیدی و حیدری وابسته هست پس تیم قلعه نویی هم پارسال به حیدری و جان واریو و برهانی وابسته بود

زنده باد اس اس :40:
ایشالا امشب میبریم و میریم مرحله بعد :8:
ما هوادارا از صمد حمایت میکنیم :10:

Peji2010
11-05-2010, 17:58
فقط :40:SS:40:

vahidgame
11-05-2010, 18:05
فرقشون اینه که اون آقا با سیستم منسوخ 3-5-2 بازی میکرد و مرفاوی با سیستم 4-4-2 بازی میکنه
سپاهان اگه با این همه ستاره و اینهمه مخارجی که داشت و وضع داوری ها یی که دیدیم اگه قهرمان نمیشد باید تعجب میکردیم.اگه ناداوری ها نبود استقلال قهرمان میشد
اگه شما میگید تیم مرفاوی به مجیدی و حیدری وابسته هست پس تیم قلعه نویی هم پارسال به حیدری و جان واریو و برهانی وابسته بود

زنده باد اس اس :40:
ایشالا امشب میبریم و میریم مرحله بعد :8:
ما هوادارا از صمد حمایت میکنیم :10:
اولا که همین ایشون با همین سیستم منسوخ دو سال متوالی با دو تیم مختلف قهرمان شدش. و موقعی هم که به استقلال اومد در عرض یه سال دو تا جام رو برد.درسته سیستم خوبی نیست ولی توی ایران این سیستم جواب داده چون قلعه نوعی با این سیستم دو بار با استقلال و یک بار با سپاهان قهرمان لیگ برتر شده.
بعد دیگه از بازی های تیم ها معلومه چه تیمی حقشه قهرمان بشه. استقلال یه موقعی هایی از فصل فاجعه بار بازی می کرد. توی حداقل 80 درصد گل ها مجیدی و حیدری تاثیر دارن. استقلال پارسال رو مقایسه کنید درسته خسرو حیدری خیلی تاثیر گذار بود ولی بازیکنان دیگه هم تاثیر زیاد داشتن مثل برهانی و اکبرپور و جباری و جان واریو و کاظمی و قربانی و ...
همه این بازیکنان تاثیر خیلی زیادی داشتن و کلا پارسال استقلال خیلی بهتر بازی می کرد. پارسال یادتون نرفته که چند تا رو با تعداد گل بالا می برد. هر چی میشه الکی داوری رو وسط نیارید. اینجوری باشه همه تیم ها ادعای قهرمانی دارن. تیمی که خوب بازی می کنه حقشه قهرمان بشه و با این حرفا ارزش قهرمانی اونا پایین نمیاد:46:
به هر حال من به عنوان یه استقلالی دوست دارم تیمم ببره ولی مطمئن باشید مربی هایی مثل مرفاوی نمی تونن مثل قلعه نوعی برای استقلال جام بیارن. حتی تیم منتخب ایران رو هم به مرفاوی بدن نمی تونه توی جام باشگاه های آسیا قهرمان بشه;)

mrmaster
11-05-2010, 18:44
امیدوارم استقلال مثل بازی قبل نباشه و امشب بترکونه :12:

fery joon
11-05-2010, 20:12
به هر حال من به عنوان یه استقلالی دوست دارم تیمم ببره ولی مطمئن باشید مربی هایی مثل مرفاوی نمی تونن مثل قلعه نوعی برای استقلال جام بیارن. حتی تیم منتخب ایران رو هم به مرفاوی بدن نمی تونه توی جام باشگاه های آسیا قهرمان بشه;)

جام باشگاه های آسیا رو که من بعید میدونم یه تیم ایرانی بتونه ببره حالا حالاها....

انتظار غیر معقولانه ای هست اگه انتظار داشته باشیم تیم هایی مثل استقلال یا پیروزی که حتی یه زمین تمرین درست و حسابی ندارن بتونن با تیمای گردن کلفت و تا بن دندان مسلح آسیایی (( مخصوصا شرق آسیا)) برای قهرمانی رقابت کنن.حالا مسائل فنی به کنار
البته همیشه غیرت ایرانی کارساز بوده و امیدوارم استقلال امسال بتونه تا فینال بالا بره :40:

mmiladd
11-05-2010, 20:43
دوستان مرحله یک هشتم ِ یا یک چهارم...؟

ShayaN3K
11-05-2010, 20:44
دوستان مرحله یک هشتم ِ یا یک چهارم...؟

یک هشتم ...

Aless
11-05-2010, 21:02
اصلا مربي فرقي نميكنه.مهم نام استقلال توي اسياست كه لرزه به اندام حريف ها ميندازه.نام استقلال محبوبه.فرقي هم نميكنه با كي قهرمان بشه يا نه.
فقط اس اس

mostafa2020
11-05-2010, 21:08
به نظر من بهترين مديريت چند سال اخير رو در اختيار داريم.
شما حسابشو كنيد از پارسال كه واعظ اومده چقد تيم آرومه . همه چي رو حساب كتاب هست.
به نظر من واعظ در انتخاب مربي هم در ابتداي فصل درست عمل كرد ... مطمئن باشيد اگر استقلال كلي پول يه مربي بزرگ خارجي يا داخلي (كه البته داخلي بزرگ نداريم) مي داد عمرا بازم اين نتيجه رو نمي گرفت.
انشالله كه امشب ميزنيم و اين فصل رو خوب تموم مي كنيم.:46:

vahidgame
11-05-2010, 21:11
اصلا مربي فرقي نميكنه.مهم نام استقلال توي اسياست كه لرزه به اندام حريف ها ميندازه.نام استقلال محبوبه.فرقي هم نميكنه با كي قهرمان بشه يا نه.
فقط اس اس
اینو قبول دارم. مهم استقلال هستش.
با نتیجه گرفتش همیشه خوشحال میشیم. چیزای دیگه هم میشه یه جوری تحمل کرد. مخصوصا توی آسیا که نماینده ایران هم هستش.

MoJtaBa.R
11-05-2010, 22:06
نیمه اول خوب بود که بهتر هم میشد تموم کرد

جانواریو به جز پاس دیر هنگامش کار دیگه ای نکرد

فرهاد سوپر استار امشب اس اسه : ایشاا... استقلالتون عربها رو له کنه

vahidgame
11-05-2010, 22:09
دم بچه ها گرم:40:
فرهاد مارو جون به سر کردش. یه گل فرهاد حداقل می تونست بزنه. اگه زده بود الان کار عربا تموم بود.

hoomaan
11-05-2010, 22:10
خدایا این الشبابه چه جوری سرگروه شده؟ تیمای لیگ یک هم راحت اینو میبرن . دفاشون مثله بازیهای دهه 70 بازی میکنه .

charlize
11-05-2010, 22:12
نیمه اول خوب بودن امیدوارم نیمه دوم رو به دفاع نیارن!
جالبیش عکس العمل های فرهاد بود وقتی محمدی میخواست وقت کشی کنه! احساس میکنم خیلی مشکل داره فرهاد با تفکرات صمد!
بازم میگم امیدوارم مثه بازی قبل، نیمه دوم گند نزنن!

جانواریو به جز پاس دیر هنگامش کار دیگه ای نکرد
بیخیال بابا!
جانواریو یه نعمته تو استقلال!
تویه این بازی هم یکی دوبار با خسرو ناهماهنگ بودن اما بازم خوب بود...

mmiladd
11-05-2010, 22:13
مرسی فرهاد......

عالی بود پسر..........

MoJtaBa.R
11-05-2010, 22:19
این مجریه کی بود ؟؟؟؟؟؟

چرت داره میزنه که !

MoJtaBa.R
11-05-2010, 23:09
نیمه مربیان رو وا دادن !

pcforlife
11-05-2010, 23:11
واقعا حیف شد...:41:
بدشانسی یه طرف... این فاصله محمدی از دروازه هم یه طرف... تو گل سوم دو قدم عقبتر بود، توپو گرفته بود... با اون شروع مجدداش... اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

King_90
11-05-2010, 23:11
واقعا الان اعصابم خرده.

rambo_1386
11-05-2010, 23:12
:37::37::37::37::37::37::37::37::37::37::37:

scali
11-05-2010, 23:12
اه اه اه اه اه اه اه اه

این عربا خیلی شانس دارن .

ووووووااااااااااااااااییی یییییییییییییی

بازیه بردره باختیم

اه اه اه اه اه

SANR
11-05-2010, 23:13
چرا اینقدر بد گل خوردیم!!!
این محمدی هم خروجش خیلی بد بود!!!

mmiladd
11-05-2010, 23:13
امیدوارم واعظ با مرفاوی مرد باشن و استعفا بدن....!

charlize
11-05-2010, 23:14
نیمه اول خوب بودن امیدوارم نیمه دوم رو به دفاع نیارن!
بازم میگم امیدوارم مثه بازی قبل، نیمه دوم گند نزنن!
هه!
من این صمد رو نشناسم، بدرد نمیخورم!
هرچی میخوام با یه دید مثبت بهش نگاه کنم، هی گند میزنه تو دیدم!!: دی
آخه 2 تا تعویض رو گذاشتی واسه چی؟! تیم تو جمله هیچ کاری نمیتونه کنه و تو مهاچمی نمیاری به بازی و جباری رو میاری که بعد این همه مصدومیت، هنوز فک نکنم 2 هفته هم باشه که اومده رو فرم بازی کردن؟!
چرا این مرد اینقدر ترسوئه، من نمیدونم!؟
درسته گل دقیقه 90 خوردن جز بدشانسی هاس اما استقلال مثه بازی قبلیش، نیمه دوم گند زد و این نشون از بدشانسی نمیده! اگه اکبرپور دقیقه اخر اون توپ رو خراب کرد، اونا هم کلی توپ خراب کردن!
اگه ما زدیم تو تیر، اونا هم زدن!
محمدی هم بدترین بازی خودش رو طی این چند وقت انجام داد! همش بیرون محوطه خودش بود!
در کل تو نیمه اول باید کار رو تموم میکردیم که نکردیم و نتیجش شد همین! بیشتر از باخت استقلال، از صعود یه تیم عربی اعصابم خورده!

vahidgame
به چه تیمی هم باختیم. خیلی بدشانس بودیم:41:
محمدی که همیشه در هر حالتی جلو میاد.

masoudtr
من که گفتم میبازه با اینکه کلی هم دعا برای بردشون کرده بودم
اگه دقت کنید اولین بازی لیگ باشگاه های اسیا هم که 2-1 بردن محمدی دقیقا همینجوری گل خورد
باید گفت
خداحافظ صمد
خداحافظ واعظ

scali
11-05-2010, 23:15
اه

دارم دیوونه میشم :41::42:

iman84
وقتی نیمه اول استقلال اون همه موقعیت گل از دست داد هضم این نتیجه مشکله

nafas
اه خیلی گند بازی کردن

حالم یک ملتو گرفتن

بابا حمله کرده بودن تیمه لوله بود

هی دفاع میکننن

اه اه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
11-05-2010, 23:16
اگه بازی آخر رو می بردن و تو گروه دوم نمیشدن، حداقل یار 12 رو داشتن...:41:

scali
11-05-2010, 23:17
اونهمه موقعیت خوب رو نزنی همین میشه دیگه .

اه

mmiladd
من که گفتم میبازه با اینکه کلی هم دعا برای بردشون کرده بودم
اگه دقت کنید اولین بازی لیگ باشگاه های اسیا هم که 2-1 بردن محمدی دقیقا همینجوری گل خورد
باید گفت
خداحافظ صمد
خداحافظ واعظ

امید وارم جفتشون برن.... حیف بازی های خوبی مجیدی شد...

mrmaster
واقعا دو تا تعویض واسه چی گذاشته بود من نمیدونم گرچه برهانی میومد زیاد فرقی نمیکرد:31:

NaKhoda BiBaK
11-05-2010, 23:18
حذف شدیم !!! :41: :41:
... تو این شانس ...

واقعا حالم بده و اعصابم خرابه ...
اگر توپ های فرهاد گل می شد !!! :41:

بهترین چیزی که میتونم بگم اینه که :

حسرت در ثانیه های آخر ...

mehryazdan
11-05-2010, 23:19
امروز محمدی یکی از مزخرفترین بازیاشو انجام داد این الشباب تیمی نبود کنه بتونه استقلال رو شکست بده واقعا تیم ضعیفی بود استقلال کتک دروازبان و دفاعهاشو خورد

vahidgame
امیدوارم واعظ با مرفاوی مرد باشن و استعفا بدن....!
صد در صد موافقم. الان حتما بازم میگن مرفاوی موفق بوده.

اگه بازی آخر رو می بردن و تو گروه دوم نمیشدن، حداقل یار 12 رو داشتن...
اون بازی هم به خاطر گل روی آقا صمد باختیم:13:
تیم به این خوبی حمله می کرد ولی دفاع کردن اصلا بلد نبودش.

pcforlife
وقتی گل دوم رو خورد، باید بلافاصله یه تعویض حجومی انجام میداد... ولی منطقی بود که دو تا تعویضش رو واسه وقت اضافه بزاره...

titanium_zarin
11-05-2010, 23:20
هر چند كه هر چي استقلالي بي حوصله هستن از اين بازي نسبتا خوب و نتيجه افتضاح...
ولي ...
چي بگم به داور...
چي بگم به فرهاددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد دددددددددددددد.....................
چي بگم كه هميشه از جايگيري محمدي ميترسيدم....هر چند كه خوب گرفت و دستش درد نكنه ولي گل سوم روي جايگيري مقصر بود....اخه رفتي تير يك كي چيييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي :19:

NaKhoda BiBaK
به قول یکی از دوستان :
خداحافظ صمد ... ( گرچه فکر میکنم صمد خیلی خوب کار کرد این فصل ! عالی نبود اما خوب بود )
خداحافظ واعظ ( با عشق و علاقه باید بگم خداحافظ ! هر چند از باخت ناراحتم اما از رفتن تو یکی خوشحالم ! بری دیگه برنگردی ( ایشاالله ) )

King_90
واقعا نمی دونم چی باید بگم.من جای مرفاوی بودم ایران نمی امدم.

farhangian-1355
11-05-2010, 23:21
حيف از استقلال با اين سرمربي اماتورش .................

NaKhoda BiBaK
صد در صد موافقم. الان حتما بازم میگن مرفاوی موفق بوده.

قبول کن صمد خوب نتیجه گرفت !
قلعه نویی با سپاهان ( در واقع تیم منتخب ایران ) اول شد !
صمد با این تیم دوم !
تیمی که فقط فرهاد و خسرو حیدری رو داره !

pcforlife
با این اوصاف 100% سهمیه ایران کم میشه...

scali
11-05-2010, 23:23
بیشتر از اینکه مشکل از سرمربی باشه مشکل از ضربه آخره .

اگه اون چند تا موقعیت گل میشد الان مرفاوی بهترین مربی بود .

mmiladd
11-05-2010, 23:23
آخه اصلا قابل تصور نیست که استقلال با سرمربیگری مرفاوی قهرمان بشه...

بخدا تا اینجام اومده فقط بخا طر بازی های خوب مجیدی و حیدری و دستیارش نامجو مطلقه...

vahidgame
11-05-2010, 23:24
بازم بگین مرفاوی خوبه. اگه دور بعد می خوردیم به تیمای شرق آسیا که افتضاح بار می اوردیم.
مدرک صمد منو کشته.B اسیا هم نداره.

iman84
11-05-2010, 23:24
اکبرپور دقیقه 93 چه توپی رو از دوقدمی زد تو اوت واقعا امشب بد شانس بودیم

pcforlife
11-05-2010, 23:25
قبول کن صمد خوب نتیجه گرفت !
قلعه نویی با سپاهان ( در واقع تیم منتخب ایران ) اول شد !
صمد با این تیم دوم !
تیمی که فقط فرهاد و خسرو حیدری رو داره !
موافقم... ضمنا دقت کنین که به قلعه نویی برزیل رو هم بدن، نمیتونه تو آسیا موفق باشه... (طرفدارای امیر ناراحت نشن)

vahidgame
11-05-2010, 23:28
موافقم... ضمنا دقت کنین که به قلعه نویی برزیل رو هم بدن، نمیتونه تو آسیا موفق باشه... (طرفدارای امیر ناراحت نشن)
مهم قهرمانیه.قلعه نوعی توی این دو سال سه تا جامو قهرمان شده. مرفاوی بهش تیم برزیلم بدن نمی تونه توی لیگ افغانستان حتی قهرمان بشه:20:

titanium_zarin
11-05-2010, 23:30
بابا چه گيري دادين به صمد....
اقا صمد هر چيييييييييييييييي بود بود....
اين همه توپ توووو گل نميزنن....
بابا علي پروين هم يه زماني تاكتيك تيمش اين بوددددد:
توپ باس بكننييين تو گل...
حالا هي بگيد صمد صمد..

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

مهم قهرمانیه.قلعه نوعی توی این دو سال سه تا جامو قهرمان شده. مرفاوی بهش تیم برزیلم بدن نمی تونه توی لیگ افغانستان حتی قهرمان بشه:20:

بابا وحيد جان...امير توپ منم قبول دارم...ولي صمد اين چندتا رو خوب كار كرده بود ...
يه كمم به فرهاد گير بده تو رو خدا ...

masoudtr
11-05-2010, 23:30
خیلی ضد حال شد
واقعا گند بزنن تو این شانس
من احتمال میدم ذوب اهن هم تو یک هشتم حذف بشه و سهمیه ایران بشه دوتا تیم برای سال بعد

iman84
11-05-2010, 23:31
فرهاد هم گند زد! چقدر موقعیت خراب کرد؟! فقط میخواست تا مرفاوی رو ضایع کنه که احتمالا با برکناری صمد، موفق هم شد!

فکر کنم امشب 5 تا موقعیت رو فقط فرهاد خراب کرد

titanium_zarin
11-05-2010, 23:31
خیلی ضد حال شد
واقعا گند بزنن تو این شانس
من احتمال میدم ذوب اهن هم تو یک هشتم حذف بشه و سهمیه ایران بشه دوتا تیم برای سال بعد

نه بابا دوتا كه نميشه ....كم بشه ميشه 3تا...

scali
11-05-2010, 23:33
بابا چه گيري دادين به صمد....
اقا صمد هر چيييييييييييييييي بود بود....
بابا علي پروين هم يه زماني تاكتيك تيمش اين بوددددد:
توپ باس بكننييين تو گل...
حالا هي بگيد صمد صمد..

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

بابا وحيد جان...امير توپ منم قبول دارم...ولي صمد اين چندتا رو خوب كار كرده بود ...

موافقم . انقدر به این صمد گیر ندین . اونهمه موقعیت عالی رو بچه ها خراب کردن . اگه گل میکردن که کار به اینجا نمیکشید .

وای چه قدر حرصم گرفت این عربا رفتن بالا

Rjoun
اینم تقدیم به مدیرعاملی که منفعت تیمش رو توی زمین حریف بازی کردن میدید!!!
من یکی که حال کردم از این باخت

King_90
بابا سهمیه قطر و امارات رو بکنن 1.
امسال که 3 تا تیم امدن بالا دیگه چی می خوان اونا.

scali
11-05-2010, 23:35
اینم تقدیم به مدیرعاملی که منفعت تیمش رو توی زمین حریف بازی کردن میدید!!!
من یکی که حال کردم از این باخت

شما با واعظ مشکل داری چه ربطی به تیم استقلال داره .

حیف اون بازی قشنگه نیمه اول

pcforlife
11-05-2010, 23:37
آره قبول دارم... ولی دقت کن تو همون لیگ افغانستان، به مربی یکی دو سال فرصت میدن...
من زیاد فوتبال ایران رو نگاه نمیکنم... ولی تا اونجایی که یادمه، قلعه نوعی بعد از 3 سال مربی گری، تونست استقلال رو قهرماان کنه و ضمنا یهو ژنرال نشد... همین فصل قبل هم استقلال خداییش با زحمت و جوانمردی فولاد تونست قهرمان بشه (به آبی ها جسارت نشه... مخاطب حرفم مربی فعلی سپاهانه) شاید اگه مرفاوی دو تا داربی رو میبرد، الان خیلی خیلی محبوب تر بود...
راجع به واعظ هم من یه چیزی بگم... تنها شخصی که شخصا تو استقلال ازش خوشم نمیاد، همین واعظه... اما اون با نگه داشتن و اعتماد به صمد (گیرم سره لجبازی با قلعه نوعی و دیگران بوده) کاری کرد (کاری که کاشانی درقبال قطبی کرد) استقلال این فصل نائب قهرمانی رو بگیره... استقلالی که قشنگ یه مدت تو بحران بود...

vahidgame
11-05-2010, 23:37
بازم میگم صمد به اضافه واعظ تقصیر کارن. همین فرهاد باعث شده استقلال دوباره اوج بگیره. صمد توی بازی های بزرگ هیچ کاری نمی تونه بکنه.
حداقل قلعه نوعی توی آسیا نتیجه نمی گرفت دو تا جام می برد. اون جوری آدم دلش نمی سوخت. الان دومیه لیگ چه فایده داره؟ لیگ انگلس نیستش که بیان پول به تیم دوم بدن. اینجا دسته.... هم نمیدن
بازم این واعظ بیاد بر علیه قلعه نوعی بگه:2::2::2:

اي خاك بر سر اون مربي كه به جاي اينكه بشينه تيم رو كوچ كنه ميره دعا ها و نذرهاي جديد ياد ميگيره وسط بازي صلوات ميفرسته . اي ... تو اون كسي كه كيانوش رحمتي رو ساخته
صد در صد موافقم. با صلوات کسی نمیتونه بازیو ببره. حالا بره 100 هزار تا صلوات بفرسته.

charlize
11-05-2010, 23:39
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 20 (20 کاربران و 0 مهمان)
گرچه تعداد بیشتر شد، اما بازم درکتون میکنم!

بابا نیمه اول استقلال بهتر بود، نیمه دوم اوووونا هم کلی توپ خراب کردن خداییش!
هرچند گل اول رو با نامردی زدن اما در کل حقشون بود! که البته دلیل ساده این مسئله، صمد با ترسو بازیهاش!
تیم حمله میکرد، تا آستانه گل زدن میرفت اما وقتی دفاع میکرد....! بعد این ترسو میگفت دفاع کنین! قشنگ یادمه که حسین کاظمی رفته بود جلو..به جز اون 2 بازیکن دیگه هم جلو بودن و بقیه تو زمین خودمون...بعد صمد داد میزنه که حسین برگرد!!! اخه ترسو! ...
چی میشه گفت...امسال هم پر!

Rjoun
11-05-2010, 23:41
شما با واعظ مشکل داری چه ربطی به تیم استقلال داره .

حیف اون بازی قشنگه نیمه اول
آره واقعا حیف از بازی قشنگه نیمه اول!
البته فقط نیمه اول همه بازی ها حیف بود!
الجزیره هم نیمه اولش حیف بود اما آخرش...
من مشکلی با استقلال ندارم اما چه کنیم که فعلا استقلال متعلق به واعظ هستش!

mmiladd
11-05-2010, 23:42
حالا آقای مرفاوی گنده تر از مجیدی رو می خواستی کنار بزنی..!

فعلن خودت جا رو خالی کن...

iman_s
11-05-2010, 23:44
چون اعصابم بدجور خرده هیچی نمیگم جز اینکه یوسفی و منتظری و رحمتی افتضاح بودند

rambo_1386
11-05-2010, 23:49
آقا خدایی با این صلواتا موافقم خوب پول مربی بدید به 100 تا فقیر و بیچاره اونا واسه تیم دعا میکنن و صلوات هم میفرستن اینجوری بهتر نتیجه میگیریم....
ولی واقعا حیف شد من که کلا گیج شدم رفت...:41:

Rjoun
11-05-2010, 23:49
چون اعصابم بدجور خرده هیچی نمیگم جز اینکه یوسفی و منتظری و رحمتی افتضاح بودند
دقیقا
یعنی پشت اون دوتا ... شده بود اتوبان

iman84
11-05-2010, 23:51
صادقی و یوسفی جز بدترین بازیکنان بودن گل دوم و سوم از سمت اونا بود

Mahdi.p30
11-05-2010, 23:52
آخه مردک کی تیم قهرمان رو که +23 گل تفاضل داره و هر بازی 4-5 تا میزنه مربی عوض میکنه !
خاک بر سر کچلت کنند !
کاری به واعظ ندارم ، با قلعه نویی +23 تفاضل گل در لیگ ایران زیاد کار مهمی نیست
خرجش یه گوشیه موبایله !!!:27:
پارسال تیمی که توی هر بازی لیگ معادل بارسلونا گل میزد ، توی آسیا گند زد!

ضمنا یکی به من توضیح میده که چرا سیستم آسیا اینقدر مزخرفه که بازی توی این مرحله رفت و برگشت نیست؟؟؟

moslem47
11-05-2010, 23:52
نتیجه چی شد

Rjoun
11-05-2010, 23:55
نتیجه چی شد
3-2 شد...........

enimonte
11-05-2010, 23:55
نتیجه چی شد

3-2 باخت.بعضی وقتها میخواهم بدون تو کله یوسفی چیزی به عنوان مغز پیدا میشه یا نه

vahidgame
11-05-2010, 23:56
آقا خدایی با این صلواتا موافقم خوب پول مربی بدید به 100 تا فقیر و بیچاره اونا واسه تیم دعا میکنن و صلوات هم میفرستن اینجوری بهتر نتیجه میگیریم....
ولی واقعا حیف شد من که کلا گیج شدم رفت...:41:
من روی نمیکت می شستم بهتر از صمد مربیگری می کردم. استقلال از نظر بازیکن نسبت به الشباب خیلی برتر بود.

Rjoun
11-05-2010, 23:57
کاری به واعظ ندارم ، با قلعه نویی +23 تفاضل گل در لیگ ایران زیاد کار مهمی نیست
خرجش یه گوشیه موبایله !!!:27:
پارسال تیمی که توی هر بازی لیگ معادل بارسلونا گل میزد ، توی آسیا گند زد!

ضمنا یکی به من توضیح میده که چرا سیستم آسیا اینقدر مزخرفه که بازی توی این مرحله رفت و برگشت نیست؟؟؟
وقتی یه سر برنامه ریزی عربها باشن همین میشه

Mahdi.p30
11-05-2010, 23:59
وقتی یه سر برنامه ریزی عربها باشن همین میشه
اگه این بازی رفت و برگشت بود ، مطمئنا نتیجه بازی همون 2-2 بود ، ضمنا شاید یکمی ترسو بودن رو کنار میگذاشتن!

iman84
11-05-2010, 23:59

آسیا هستش دیگه نباید بیشتر از توقع داشت وقتی بین این مرحله با مرحله بعد چهار ماه فاصله میوفته و تیم ها میتونن همه بازیکنانشون رو عوض کنن و بازیهای آسیایی رو ادامه بدن نباید هم توقع داشت بازیها رفت و برگشت باشه

pcforlife
12-05-2010, 00:00
فکر کنم به خاطر نبود فاصله جغرافیایی زیاد دو کشور رقابت کننده در یک بازی هستش (مثلا بازی امروز که بین استقلال و الشباب بود) ! چون تا مرحله گروهی و 1/16 تیمهای غرب آسیا به شرق اسیا (آسیا مرگزی نقش کلنگ!:27:) نمیخورن... اینا کم مونده بیان بازی های گروهی رو هم به صورت تک بازی و قرئه کشی انجام بدن...:27:
واقعا مسخرست... من نمیدونم چرا نباید تو مرحله 1/16 تیم های غرب آسیا و شرق اسیا به صورت قرئه کشی، با هم بازی کنن؟! مگه NBA هستش؟!!!!:27:

Rjoun
12-05-2010, 00:03
بهترین کاری که میشد کرد:
آوردن جباری به جای کاظمی یا رحمتی(که هر کدوم از هم بدتر بودن)
آووردن آرش به جای پژمان و فرستادن خسرو به دفاع راست تا دفاع تیم مقابل رو عقب نگه داره.
تعویض سیاوش.اینجا باید یه بازیکن کنار اضافه میشد.مث بیک زاده چون سمت چپ و پشت یوسفی شده بود محله برو بیا.
در کل باختیم چون باید می باختیم.

enimonte
12-05-2010, 00:04
حذف شد یا رفت و برگشته

به راحتی هر چه تمامتر حذف شد

vahidgame
12-05-2010, 00:07
احتمالا فردا داش واعظ میاد می گه مرفاوی واسه فصل بعد هست..!

آقا من هوادار استقلال نمی خوام واعظ باشه.. به کی بگم...

یکی بره تاپیک بزنه واعظ باشه یا نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــه....

ای تو روحت واعظ..!
موافقم. اصلا یه تاپیک نظر سنجی بزنید ببینید نتیجش چی میشه.

pcforlife
12-05-2010, 00:09
دوستان من خارج از موضوع تاپیک یه سوال دارم!
این گل زیر، تو همین مسابقات لیگ قهرمانان آسیای این فصل به ثمر رسیده (از روی نقطه پنالتی)... یکی توضیح میده که این گل صحیح بوده یا غلط... واسه نود فرستادم، نپخشید!:31: (با اول که دیدم این شکلی شدم==>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

یاعلی:11:

satttanism
12-05-2010, 09:07
تاپیک پاکسازی شد

دوستان لطفا قوانین رو رعایت کنید

با لحن مناسب و به دور از هر نوع توهینی صحبت کنید

در ضمن انجمن جایی برای بروز عصبانیت و به قول خودتون خالی شدن نیست

با تشکر

hoha881
12-05-2010, 09:39
فقط ss
اگه فرهاد همون نیمه اول گل سوم رو میزد کار تموم بود.

yashgin128
12-05-2010, 09:56
بابا اشک منو دیشب در اوردن
اگه بد بازی کرده بودن ادم ناراحت نمی شد و لی با این بازی خوب مخصوصا نیمه اول ما بیشتر از این عربها حقمون برد بود ولی صمد مرفاوی و تعویضی کاملا عجیب یه بار من ندیدم این ادم یه تعویض درست کنه.
باز هم اسیا و باز هم هنر نمایی فرهاد

Ezel
12-05-2010, 10:24
من پرسپولیسی هستم اما بازیهای استقلال صمد رو همیشه نگاه میکنم و دوست دارم که پیروز بشه چون آدم آلوده ای نیست ، و راجع به دوستانی که به واعظ و صمد انتقاد میکنند فقط میخوام یک نکته رو عرض کنم و اونم اینه که اگه فرهاد مجیدی دو موقعیتی که در انتهای نیمه ی اول بدست آورد گل میکرد بازم به صمد انتقاد می شد ؟ ( البته قبول دارم که مربی طراز اولی نیست ولی خیلی بهتر نسبت به چند فصل پیش شده و تیمش بازیهای بهتری هم انجام میده). وقتی فرهاد مجیدی توانایی گل کردن موقعیت تک به تک رو نداره ( که البته مسبوق به سابقه هم هست ) واعظ و صمد این وسط چه گناهی دارند ؟؟؟

و البته امیدوارم مدیران و طرفدارن استقلالی خواهان بازگشت به عقب نباشند و دوباره خواهان 3-5-2 و لمپنیسم نباشند .
با تشکر:11:

mmiladd
12-05-2010, 10:33
من پرسپولیسی هستم اما بازیهای استقلال صمد رو همیشه نگاه میکنم و دوست دارم که پیروز بشه چون آدم آلوده ای نیست ، و راجع به دوستانی که به واعظ و صمد انتقاد میکنند فقط میخوام یک نکته رو عرض کنم و اونم اینه که اگه فرهاد مجیدی دو موقعیتی که در انتهای نیمه ی اول بدست آورد گل میکرد بازم به صمد انتقاد می شد ؟ ( البته قبول دارم که مربی طراز اولی نیست ولی خیلی بهتر نسبت به چند فصل پیش شده و تیمش بازیهای بهتری هم انجام میده). وقتی فرهاد مجیدی توانایی گل کردن موقعیت تک به تک رو نداره ( که البته مسبوق به سابقه هم هست ) واعظ و صمد این وسط چه گناهی دارند ؟؟؟

و البته امیدوارم مدیران و طرفدارن استقلالی خواهان بازگشت به عقب نباشند و دوباره خواهان 3-5-2 و لمپنیسم نباشند .
دوست من اگه استقلال تا اینجا اومده فقط به خاطر بازی های خوبه کاپیتاشن بوده..

شما یه حرکت تاکتیکی که دیدی مرفاوی انجام بده و بدرد استقلال بخوره به ما نشون بده..!

این همون مرفاوی که تو لیگ تیمش عقب بود میرفت مجیدی رو می کشید بیرون جان رینالدو بازی میداد..!

136209
12-05-2010, 10:33
اقا این محمدی تو این بازی یک چیزیش میشد رو گل سومم صد در صد مقصر بود

hoha881
12-05-2010, 10:39
گناه واعظ وصمد اینه که از اول فصل باید سابقه مهاجم های تیمش رو می داشت و حداقل یک مهاجم در سطح خوب خریداری می کرد.یا توی تمرینات این قدر ادا و اصول در نمیاوردن.حد اقل به جای محرومیت از تمرین براشون تمرین گلزنی می گذاشت.
در کل انگشت کوچیکه امیرخان به سر تا پای واعظ وصمد می ارزه.جایی که مدیر عامل میخواد نقش ستاره توی تیم داشته باشه اخرش همین میشه.
صمد که صداش نمیاد بیرون چه طوری می خواد تیمو بچرخونه.
در کل امیر با همین مهره ها تیم رو توی لیگ قهرمان کرد و بهترین خط حمله ودفاع رو هم داشت.
هر کی هم بگه سپاهان با داوری تونست امسال قهرمان بشه در اشتباهه چون از عزیز محمدی تا پایین فدراسیون همشون پرسپولیسی هستن.

vahidgame
12-05-2010, 10:44

درسته قبول دارم مربی بدی نیست.ولی اولا این که میگید آلوده نیست منظورتون چیه. مگه مربیان دیگه آلوده هستن. کسانی که اینا حرفارو می زنن منظورشون با قلعه نوی هستش ولی نمی دونم هیچ وقت چرا ثابت نشده که امیر مربی ناپاکی هستش:20:
در مورد بازی های بهتر هم قبول ندارم چون شما همین پارسال رو نگاه کنید چه قدر استقلال بهتر بازی می کرد.هر بازیشو نگاه می کردی ازش لذت می بردی. ولی این فصل در حد اون نبوده.
در مورد این سیستمی که شما میگی قبول دارم خوب نیست ولی قلعه نوعی تونسته با اون نتایج بهتری بگیره و بازی های بهتری انجام بده.
من با صمد یا کسی دیگه ای مشکل ندارم.فقط دوست دارم تیمم بهتر باشه. می دونم که صمد و واعظ نمی تونن استقلال رو به جایی برسونن:19:

ESTEGHLAL 67
12-05-2010, 10:56
من که دیگه حالم از این فوتبال پاک اقای واعظ داره به هم میخوره . اصلا این فوتبال پاک چی هست که امسال این بلا رو به سر تیم ما اورده .این فوتبال پاک وعلمی چیه که معلوم نیست چه بلایی به سر استقلال بین دو نیمه اورد.
اقای مرفاوی به جای تسبیح و دعا خوندن بین دو نیمه بهتره یکم نکات بازی رو به بازیکنانت گوشزد کنی.
من از قلعه نوعی دفاع نمیکنم ولی همین قلعه نوعی اگه تو اسیا نتیجه نمیگیره حداقلش دلمون خوشه که یا به پرسپولیس نمیبازیم
یا یه جام مال ماست .صمدم هر موقع به مقصد وپیروزی نزدیک میشه عین یه ماشین که بنزینش تموم میشه کم میاره.
اقای واعظ پاک اوج راستگویی شما و پاکیتون در برنامه نود مشخص شد که گفتید برای فرزاد مجیدی درخواست روادید ندادید ولی فردای همون روز خبرگزاری فارس با مدرک دست شما رو رو کرد.
به خدا دیشب تا صبح خوابم نبرده هنوزم بغض داره خفم میکنه..............

titanium_zarin
12-05-2010, 10:58
اقا منم خيلي ناراحتم ...ولي از صمد هم راضيم ...اما ميخوام اينو بگم كه امروز همه روزنامه ها رو كه نگاه ميكردم همشون نوشته بودن كه صمد ترسيد و اين چيزا .... نميدونم ولله ...

masoudtr
12-05-2010, 11:00

دقیقا منم پرسپولیسی هستم ولی هم بازیهای این فصل استقلال را نگاه میکنم هم دوست داشتم ببره
تنها گناه صمد اینه که مثل قلعه نوعی و دایی لابی و باند و.. نداره
اونایی هم که میگن اگه فرهاد نبود و خسرو و...
همین سپاهان هم اگه توره و عماد رضا را نداشت اینجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.N.A.P
12-05-2010, 11:37
مرفاوي: فوق‌العاده بوديم اما يك گل غيرمنتظره خورديم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: همه بازيکنان من فوق العاده بازي کردند اما يک گل غيرمنتظره باعث حذف ما شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استقلال تهران 3 بر 2 مقابل الشباب عربستان بازنده شد و از ليگ قهرمانان آسيا کنار رفت.
در آخرين بازي سه شنبه شب مرحله شانزدهم ليگ قهرمانان آسيا در حالي که بازي با تساوي 2-2 پيش مي رفت در دقيقه 88 وليد الجيزاني براي بار سوم دروازه محمدي را باز کرد و فرصتي براي جبران نگذاشت تا آبي هاي تهران با ليگ قهرمانان خداحافظي حسرت باري داشته باشند.
صمد مرفاوي در پايان اين ديدار گفت: اين بازي در همه جنبه ها زيبا بود چه از لحاظ فني و چه از لحاظ موقعيت هايي که پيش آمد و گل هايي که زده شد. در بسياري از زمان بازي سرتر بوديم و يک گل غيرمنتظره باعث حذف ما شد.
سرمربي استقلال تاکيد کرد: همه بازيکنان من فوق العاده بازي کردند و جريان کار را در دست داشتند. مي توانستيم برنده باشيم. گل سوم آنها خيلي دير زده شد با اين وجود بچه هاي ما کار را واگذار نکردند هر چند ديگر وقتي نمانده بود.

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

پريرا: با تغييرات نيمه دوم استقلال را شكست داديم

سرمربي تيم فوتبال الشباب عربستان گفت: در نيمه دوم توانستيم تغييراتي به وجود بياوريم و استقلال را شکست دهيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پريرا پس از برتري 3 بر 2 برابر استقلال و صعود به مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد: از ديدن تيمم که به مرحله بعدي رفته هيجان زده ام. ما سخت کار کرده بوديم تا به اين سطح برسيم.
سرمربي تيم فوتبال الشباب عربستان تاکيد کرد: تيم ايراني خيلي خوب کار کرد. آنها بازيکنان بزرگي دارند که مي توانند در هر مسابقه اي برنده شوند. آنها چه از لحاظ فيزيکي و چه از لحاظ فني سطح بالايي داشتند اما ما در نيمه دوم توانستيم تغييراتي به وجود بياوريم و استقلال را پشت سر بگذاريم

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

فرهاد مجيدي:فوتبال هميشه يك برنده و يك بازنده دارد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال ايران گفت: استفاده بهتر الشباب از موقعيت‌ها باعث شد که استقلال در مقابل اين حريف عربستاني شکست بخورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرهاد مجيدي پس از پايان ديدار تيم‌هاي استقلال و الشباب گفت: بازي دشواري بود، مي‌توانستيم پيروز ميدان باشيم اما نشد.

وي افزود: استقلال خوب بازي کرد. در نيمه نخست موقعيت‌هاي زيادي داشتيم که اگر گل مي‌شد وضعيت تغيير مي‌کرد.

مجيدي اظهار کرد: يک نيمه خوب بوديم اما نيمه‌ي دوم چنگي به دل نزد و پراکندگي در انجام يک بازي گروهي باعث شد که حريف از آن بخوبي استفاده کند. به هر حال فوتبال هميشه يک برنده و يک بازنده دارد.

کاپيتان تيم فوتبال استقلال ايران افزود: الشباب با استفاده از موقعيت‌ها در نيمه‌ي دوم بازي را کنترل مي‌کرد، نيمه اول فشار استقلال بر روي الشباب بود اما در نيمه دوم بازي متعادل‌تر شده بود و الشبابي‌ها بر روي دروازه‌ي ما فشار بيشتري را مي‌آوردن

football3.ir

Hamid-kakero
12-05-2010, 11:47
آقایان مرفاوی و آشتیانی شمارو به..............از این تیم برین که..........

vahidgame
12-05-2010, 12:12
آقایان مرفاوی و آشتیانی شمارو به..............از این تیم برین که..........
اگه نظرسنجی بذارید. 90 درصد استقلالی ها همین نظرو دارن.

NaKhoda BiBaK
12-05-2010, 12:17
دیشب اینقدر عصبی بودم که نمیدونم چی گفتم !
اخطار گرفتم ... :31:

vahidgame
12-05-2010, 12:29
دوستان من خارج از موضوع تاپیک یه سوال دارم!
این گل زیر، تو همین مسابقات لیگ قهرمانان آسیای این فصل به ثمر رسیده (از روی نقطه پنالتی)... یکی توضیح میده که این گل صحیح بوده یا غلط... واسه نود فرستادم، نپخشید!:31: (با اول که دیدم این شکلی شدم==>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

یاعلی:11:

دوستان می دونید این چه جور گلی بوده.توی بالاترین سطح آسیا یه تیم پنالتی رو دو ضرب می زنه و داور هم قبول می کنه:18:

mmiladd
12-05-2010, 12:31
دوستان می دونید این چه جور گلی بوده.توی بالاترین سطح آسیا یه تیم پنالتی رو دو ضرب می زنه و داور هم قبول می کنه:18:

قانونی دسته...! ولی آسیاست دیگه...

pcforlife
12-05-2010, 12:40

بارالها! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaKhoda BiBaK
12-05-2010, 12:50
دوست عزیز ! این گل کاملا صحیحه !
تو قوانین فیفا بخون !
وقتی بازی کن پشت توپ به توپ ضربه بزند ! همه بازیکنای دیگه اجازه ضربه به توپ رو دارند !
این کاملا عادی و قانونیه ولی چون زیاد اجرا نمیشه و کسی این ریسک رو نمیکنه ! غیر طبیعی به نظر میاد!

اینجا هم بازیکن پشت توپ در واقع پاس میده به هم تیمی اش و اون توپ رو گل میکنه و این کاملا صحیحه

Mahdi.p30
12-05-2010, 13:11
دوست عزیز ! این گل کاملا صحیحه !
تو قوانین فیفا بخون !
وقتی بازی کن پشت توپ به توپ ضربه بزند ! همه بازیکنای دیگه اجازه ضربه به توپ رو دارند !
این کاملا عادی و قانونیه ولی چون زیاد اجرا نمیشه و کسی این ریسک رو نمیکنه ! غیر طبیعی به نظر میاد!

اینجا هم بازیکن پشت توپ در واقع پاس میده به هم تیمی اش و اون توپ رو گل میکنه و این کاملا صحیحه
یعنی بعد از شوت زدن ، سرعت توپ از سرعت بازیکن کمتره؟
پنالتی رو مگه میشه پاس داد؟؟

Peji2010
12-05-2010, 13:31
دیشب از ناراحتی داشتم میترکیدم:37: عجب شانس گندی داریما.
دفاع استقلال افتضاح بود اما خط حمله خوب بود.اگه اون تیرکی که مجیدی زد گل میشد چی مییییشد:41:
خیلی حیف شد.

xerxes again
12-05-2010, 13:46
دلایل باخت:
1. سوتی های منتظری(نه تو دفاع خوب بود نه تو حمله)
2. ابر سوتی محمدی دقیقه 89 (تو بازی رفت بت الاهلیم همین طوری گل خورد)
3. کیانوش رحمتی:2: (دلم میخواد خفش کنم که مسبب 80 درصد باخت های استقلال که حقش بوده ببره همین بشر بوده با اون پاس به عقبش جلو استیل آذین و دیشبم مثه ماست بازی کرد)(کلاَ بدترین خرید استقلال بوده امسال)
4. ترس مرفاوی (اگه آرش از اول تو زمین بود و اون موجود بالا تو خونشون خواب اینقدر راحت حمله نمیشد بهمون)
حداقل دلم خوش بود صمد بد از باخت جلو الجزیره دیگه عقب نمیکشه ولی کلاَ با تسبیح حال میکنه و تو نخ بازی نیست؛ دقیقاَ مثه قلعه نویی که با اون سیستم گ... و تعویضای دفاعیش پارسال گند زد
مربیایی مثه صمد و دایی و قطبیو و حتی قلعه نویی(البته کمتر)(99% مربیایه ایرانی) با ترسو بازی کردنشون اعصاب واسه من نزاشتن
به نظرم این ترسو بودنم به خاطر اینه که با یکی دو تا نتیجه بد مربی عوض میشه و تا وقتی اینطوریه حتی تیم ملی به عربا در آزادی میبازه و عید همه رو خراب میکنه
5. بد شانسی

Rastin.
12-05-2010, 14:49
استقلال خوب بازی کرد ...کمی بدشانسی آورد +اشتباهات زیاد رحمتی و محمدی در صحنه آخر و تک به تک هایی که فرهاد خراب کرد! کمی منصف باشید دوستان( توقع زیادیه از بعضیا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امير موسر
12-05-2010, 14:54
به نظر من بهترین بازی خارج از خانش بود ! ولی بازم اشتباه مرفاوی تو تعویض بود ! جانواریو خیلی خوب کار میکرد که تعویضش کرد !

mmiladd
12-05-2010, 15:13
مرفاوی بره... موقع رفتن دسته واعظ رو هم بگیره با خودش بره...!

reza2pars
12-05-2010, 16:38
مرفاوی بره... موقع رفتن دسته واعظ رو هم بگیره با خودش بره...!
شدیدا موافقم . فقط از یه چیز خوشحالم واعظ بیچاره که پول نداشت بره زیارت خانه خدا ، با باخت دادن استقلال روبرو الجزیره امارات به این آرزوش رسید:grrr::grrr:

pcforlife
12-05-2010, 19:15
گل های استقلال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (کاش صعود می کردیم):

شبکه جام جم:
★ الشباب 1 - 1 استقلال - (اکبرپور - پنالتی)

★★★ الشباب 1 - 2 استقلال - (کاظمی)

شبکه الریاضة:
★ الشباب 1 - 1 استقلال - (اکبرپور - پنالتی)

★★★ الشباب 1 - 2 استقلال - (کاظمی)

منبع گل ها:

pcforlife
12-05-2010, 19:36
الان گزارشگر بازی ذوب آهن - مس گفت!
تمام نماینده های شرق آسیا کره ای شدن تو مرحله 1/8.... ببینید!:

باورنکردنیه!:18:
با این حساب باید سهمیه ژاپن و چین و استرالیا رو کم کنن!:31:

نادر1368
12-05-2010, 21:48
اقا حیف شد استقلال!بازی تک حذفی از یک طرف گزارشگری مزخرف که تا دقیقه 89 من نتیجه رو نمی دونستم از دستم در رفته بود از یک طرف حذف استقلال مظلومانه بود!حقش نبود اینم قبول کنیم این استقلال ابرومندانه حذف شد.

بی باک بی بال
12-05-2010, 21:51
استقلال نیم اول خیلی قشنگ بازی کرد

vahidgame
13-05-2010, 00:43
من امروز از یکی شنیدم که می گفت توی یه روزنامه درباره شاهکار صمد نوشته بودش. مثل اینکه استقلال امسال بیشتر از 10 تا بازی که نیمه اول رو برده ولی نیمه دوم که نیمه مربی هستش رو باخته از جمله همین بازی با الشباب. ولی مربی مثل قلعه نوعی اون موقعی که توی استقلال بوده همچین چیزی اتفاق نیفتاده.
تازه حداقل قلعه نوعی دربی رو نمی باخت ولی مرفاوی از 4 تا دربی دو تا رو باخته و دوتا رو مساوی کرده:20:

Ezel
13-05-2010, 09:29
درسته قبول دارم مربی بدی نیست.ولی اولا این که میگید آلوده نیست منظورتون چیه. مگه مربیان دیگه آلوده هستن. کسانی که اینا حرفارو می زنن منظورشون با قلعه نوی هستش ولی نمی دونم هیچ وقت چرا ثابت نشده که امیر مربی ناپاکی هستش:20:
من اسم خاصی مد نظرم نبود ، منتها چون صمد نه با لیدرها کاری داره نه به بازیکنها باج میده و نه دوستان مطبوعاتی داره که ازش حمایت کنند ازش خوشم میاد ، به عبارتی میتونم بگم مرفاوی مرد مظلوم سکوهاست .

در مورد بازی های بهتر هم قبول ندارم چون شما همین پارسال رو نگاه کنید چه قدر استقلال بهتر بازی می کرد.هر بازیشو نگاه می کردی ازش لذت می بردی. ولی این فصل در حد اون نبوده.

البته منظور من از بازیهای بهتر این بود که به نسبت چند فصل پیش که مرفاوی سرمربی بود به نسبت اون فصل تیمش بهتر بازی میکنه نه به نسبت فصل پیش :20:

در مورد این سیستمی که شما میگی قبول دارم خوب نیست ولی قلعه نوعی تونسته با اون نتایج بهتری بگیره و بازی های بهتری انجام بده.

در اکثر نقاط دنیا بازی با سه دفاع مرکزی ( حتی اگر به صورت فلت هم باشند ) منسوخ شده ، ضمن اینکه من شخصا دوست ندارم استقلال هم دنبال پروینی دیگر برای خودش باشه ، دقت نکردید بعد از رفتن پروین از پرسپولیس تا مدتها پرسپولیس دچار مشکل بود ( و کماکان هم هست ) ؟

من با صمد یا کسی دیگه ای مشکل ندارم.فقط دوست دارم تیمم بهتر باشه. می دونم که صمد و واعظ نمی تونن استقلال رو به جایی برسونن

در مورد واعظ هم من فکر میکنم یکی از بهترین مدیران ورزشی از لحاظ مدیریتی در تیمهای فوتبالی بوده ، به هرحال امیدوارم چیزی که به سود تیم محبوب شماست اتفاق بیفته .:10:

gameselect
13-05-2010, 09:37
حاجی من اصلا باورم نمیشه استقلال باخت...

نمیمه اول ترکوندن الشباب رو......همش بازی دست استقلال بود ...مخصوصا وقتی گل اول رو خوردن از الشباب تازه نیرو گرفتن

بعد نیمه دوم اصلا روند بازی عوض شد بازی افتاد دست الشباب ....من فکر کردم صمد پول گرفت تو بین 2 نیمه تا ببازه....

اصلا نیمه اول با دوم زمین تا آسمون بازی استقلال عوض شد

vahidgame
13-05-2010, 10:37
البته منظور من از بازیهای بهتر این بود که به نسبت چند فصل پیش که مرفاوی سرمربی بود به نسبت اون فصل تیمش بهتر بازی میکنه نه به نسبت فصل پیش
درسته نسبت به دفعه قبلی که سرمربی استقلال بود بهتر بازی می کنه. ولی استقلال نسبت به اون موقع مهره های خیلی بهتری هم داره:20:

در اکثر نقاط دنیا بازی با سه دفاع مرکزی ( حتی اگر به صورت فلت هم باشند ) منسوخ شده ، ضمن اینکه من شخصا دوست ندارم استقلال هم دنبال پروینی دیگر برای خودش باشه ، دقت نکردید بعد از رفتن پروین از پرسپولیس تا مدتها پرسپولیس دچار مشکل بود ( و کماکان هم هست ) ؟
اینو قیول دارم که این سیستم منسوخ شده ولی نمی دونم چرا توی ایران جواب میده شاید به خاطر این هست که لیگ برتر ایران اصلا لیگ برتر نیست.
قلعه نوعی هم مشکل اصلیش اینکه این سیستم رو ول نمی کنه. توی ایران این سیستم جواب میده ولی تو بازی های بین المللی نه.

در مورد واعظ هم من فکر میکنم یکی از بهترین مدیران ورزشی از لحاظ مدیریتی در تیمهای فوتبالی بوده ، به هرحال امیدوارم چیزی که به سود تیم محبوب شماست اتفاق بیفته .
من مدیریت واعظ رو کاری ندارم بد یا خوبه ولی من از دو تا چیز واعظ اصلا خوشم نمیاد. یکی اینکه دائما دوست داره بر علیه قلعه نوعی بگه و هر چی که میشه بهونش اونه. بعد یکی دیگه اینکه در هر صورت حاظر نیست مرفاوی رو عوض کنه. شما الان فرض بگیرید استقلال بازی آخرش با پیکان رو ببازه در اون صورت احتمالا رده دوم هم از دست میده و احتمالش هست سهمیه آسیایی رو از دست بده به نظرتون در این صورت مرفاوی موفق بوده؟
واعظ حتی در این شرایطم نمی خواد مربی رو عوض کنه.

A.N.A.P
13-05-2010, 10:45
چقدر این قانون AFC مسخره هه !!! که این مرحلش رفت و برگشتی نداره !!!:2:

بازم اشکال نداره استقلال سروری انشاالله سال دیگه جبران میکنی :40:

titanium_zarin
13-05-2010, 11:03
اقا گوشه سمت چپ پايين رو نگاه كنيد....

vahidgame
13-05-2010, 11:37
اقا گوشه سمت چپ پايين رو نگاه كنيد....
احتمالا باید خودشو بیرون کن تا اونم بره:20:

Rjoun
14-05-2010, 15:18
بهتره این بحث دیگه تموم بشه.
استقلال اگه الشباب رو هم شکست میداد مطمئن باشید به هیچ عنوانی نمی رسید.با اون دفاع عجیب غریبش جلوی تیم های سرعتی شرقی 100% وا میداد

AmiRreZA_RAcEr
14-05-2010, 15:45
آخه استقلال مربی درست و حسابی نداره تا اینجاشم به خاطر بازیکناش بوده

mahdishata
14-05-2010, 17:42
با بازگشت کاروان استقلال از عربستان ، اخبار عجیبی از شکاف در این تیم شنیده می شود.

خبرنگارانی که همراه تیم به عربستان رفته بودند ، ادعا دارند چند بازیکن استقلال حتی قبل از بازی با اطمینان از برکناری امیر واعظ آشتیانی در پایان بازی استقلال و الشباب سخن می گفته اند. اینکه یکی از گلر های تیم با سرمربی تیم قهر بوده و این دو برای حرف زدن با هم کسی را واسطه می کرده اند. از اینکه بعد از بازی صمد مرفاوی همچنان توهم توطئه داشته و اعتقاد داشته یکی از یاران کلیدی تیمش تعمدا بازی نکرده و ضعف او اساس تیم را از هم پاشیده است. این ها را به این شایعه که واعظ در رختکن تیم خداحافظی کرده بود هم اضافه کنید. شایعه ای که البته امروز خسرو دانشجو آن را تکذیب کرده و گفته است واعظ همچنان مدیر استقلال است.

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

مرفاوی : هافبک های دفاعی مان باعث شکست مان شدند/ جان واریو خواست تعویضش کنم

صمد مرفاوی معتقد است اگر هافبک های دفاعی اش وظایف شان را انجام می دادند استقلال الشباب را می برد.

سرمربی استقلال در آخرین مصاحبه خود از عربستان با همکار خوب ما امید گلمکانی ، گزارشگر برنامه ورزش از نگاه دو به سوالات مهمی درباره شکست و حذف استقلال پاسخ داده است که خبرآنلاین آنها را برای اولین بار منتشر می کند. او درباره دلیل افت استقلال در نیمه دوم می گوید:«بین دو نیمه به هر دو هافبک دفاعی تیمم گفتم نباید شعاع حرکتی شان را زیاد کنند و اینگونه چاله ای پشت دفاع ما ایجاد نشود اما آنها خواسته های مرا خوب اجرا نکردند و شعاع حرکتی شان زیاد شد تا ما خیلی ساده گل بخوریم. »
یکی از بزرگترین ایرادهایی که این روزها از مرفاوی گرفته می شود ، تعویض جان واریو با مجتبی جباری بوده که او درباره اش گفته است:« جان واریو از نظر بدنی کم آورده بود و خودش درخواست تعویض کرد. من هم چاره دیگری نداشتم. »
اما ورود جباری باعث شد این تیم گل سوم را روی اشتباه مجتبی بخورد. مرفاوی در این باره می گوید:« این اولین باری نیست که یک بازیکن اشتباه می کند. بازیکنانی که از ابتدای فصل هم بازی می کنند ممکن است یک اشتباه کنند و در وسط زمین توپ از دست بدهند. تیم ما باید آن توپ را در سمت چپ زمین جمع می کرد و به نظرم مجتبی توانست با ورودش به مرکز زمین تیم نظم بدهد.»
مربی استقلال درباره احتیاط در انجام تعویض هایش گفت:« احساسم این بود که بازی به وقت اضافه می کشد و می خواستم با فرستادن برهانی و یک نیروی تازه نفس دیگر تیم را در اوقات اضافه آماده نگه دارم اما روی یک اشتباه برنامه های مان به هم ریخت.»

yasser1680
17-05-2010, 19:35
خيلي تابلو بود.

آره خيلي تابلو بود كه پول گرفتن ببازن. خيلي هم ماهرانه و طبيعي اين كار رو كردن كه مو لا درزش نره.

به هر حال خودتون هم بازي رو ديديد و قضاوت كنيد. متاسفم كه با احساسات اين همه طرف دار بازي ميشه. البته من پ هستم.