PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل اساس لطفا کمک نید

mohammadjt
10-05-2010, 15:43
با سلام
آقا یک چند روزی میشه بعد از اینکه کانکت می کنم بعد 10 مین اینا دیگه هیچ سایتی باز نمیشه باز باید دیس کنم دوباره کانکت کنم از امروزم یک اتفاق عجیب دیگه افتاده اصلا گوگل نمیره یعنی من تو این فروم اومدم ولی تو گوگل نمیره با یک چند تا سایت دیگه
حالا کسی نمدونه مشکل چیه؟
سراسری نیست؟ در ضمن ADSL دارم
ممنون

mmiladd
10-05-2010, 15:46
با سلام
آقا یک چند روزی میشه بعد از اینکه کانکت می کنم بعد 10 مین اینا دیگه هیچ سایتی باز نمیشه باز باید دیس کنم دوباره کانکت کنم از امروزم یک اتفاق عجیب دیگه افتاده اصلا گوگل نمیره یعنی من تو این فروم اومدم ولی تو گوگل نمیره با یک چند تا سایت دیگه
حالا کسی نمدونه مشکل چیه؟
سراسری نیست؟ در ضمن ADSL دارم
ممنون

از ------ استفاده نمی کنی..؟

با مرور گر دیگه تست کردین..؟

این اتقاق بعد از شارژ مجدد شما با اون شرکتی که اکانت میگری ازش نیوفتاد..؟

mohammadjt
10-05-2010, 15:51
تو firefox و intenet explorer که من امتحان کردم مشکل داره ولی تازه شارژ نکردم الان آخرای شارژم تقریبا

mmiladd
10-05-2010, 15:58
بهتره با یه انتی ویروس چک کنی...

یه بار مودم هم رو روشن و خاموش کن..

هیستوری و کل کوکی ها هم پاک کن....

mohammadjt
10-05-2010, 16:15
هیستوری و کوکی رو پاک کردم از آنتی ویروس مطمئنم از node 32 استفاده می کنم هرروز update میشه الان سرعتم بیشتر شده حس میکنم ولی جالبه اصلا تو گوگل نمیره الان yahoo میره ولی گوگل نمیره میگم احیانان سراسری نیست این مشکل؟

mmiladd
10-05-2010, 16:18
هیستوری و کوکی رو پاک کردم از آنتی ویروس مطمئنم از node 32 استفاده می کنم هرروز update میشه الان سرعتم بیشتر شده حس میکنم ولی جالبه اصلا تو گوگل نمیره الان yahoo میره ولی گوگل نمیره میگم احیانان سراسری نیست این مشکل؟

شما از گوگل یه پینگ بگیر و با آیپیش بالا بیا.. بیبن جواب میده..

tadaie123
11-05-2010, 12:33
نه سراسری که نیست چون من هم از adsl استفاده می کنم و تو گوگل هم می رم .

D o l f i n
11-05-2010, 17:27
والا الان که سرعت نت واقعا مزخرفه بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا هم ........ منم همینجوری میشم فکر کنم باید بریم افغانستان از اینترنت استفاده کنیم