PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Audio books & Media Downloads

صفحه ها : 1 2 [3]

xxxj
10-08-2011, 22:37
سلام به همه
من دنبال یه سری فیلم یا کارتون برای سطح 1 تا 4 زبان می گردم (یعنی سطوح مقدماتی زبان)
کسی چیزی سراغ داره؟ اسمش هم باشه خوبه. میشه گشت از توی اینترنت دانلود کرد.

من فکنم انیمیشن شماره 9 خوب باشه تقریبا ساده و روان صحبت میکنن البته شما ابتدا میتونید از فیلم های با زیرنویس انگیلیسی استفاده کنید البته به هیچ وجه از زیرنویس فارسی استفاده نکنید

p1k1a
23-08-2011, 12:32
سلام فرق آموزش نصرت 1 و 2 و 3 باهم تو چیه؟
چقدر واسه آموزش زبان موثره و اینطور که خود آقای نصرت تعریف میکنه ارزش داره یا نه؟

m-a-88
27-08-2011, 11:39
سلام به همه

من دنبال لينك دانلود سري كامل كتابهاي English Result هستم و

يا حداقل تنها سطح Intermediate .

كسي ميتونه كمك كنه ؟
--------------------------------------

ممنون

ulduz114
30-08-2011, 12:35
با سلام

کسی pdf یا متن کامل برای کتابهای صوتی 4000 Essential English Word را داره؟؟ اصلا کتاب متنی برای این کتابها وجود داره ؟؟

تو بازار کسی کتاب متنی برای این سری دیده ؟؟

تو اینترنت که من خیلی جستجو کردم فایل متنی کامل نتونستم پیدا کنم
منمون میشم اگه کسی راهنمایی کنه؟

best
30-08-2011, 19:05
سلام.دوستان لینک ها کار نمیکنه..میشه..جای دیگه بزارید..مرسی

Mohammad.7225
30-08-2011, 19:51
سلام.دوستان لینک ها کار نمیکنه..میشه..جای دیگه بزارید..مرسی
آره دیگه
لینک مستقیم شده فوقش یه هفته طول داشته باشه

شما لینکهای فایل سونیک رو امتحان کنین:11:

best
31-08-2011, 10:16
سلام..دوستان اینو گرفتم...در حالت فول نصب کردم. و کرک کردم..ولی موقع اجرا کد میخواد...جریان چیه؟
windows 7ultimate x64 دارم.... رو لپ تاپ....راهنمایی کنید..مرسی

godfather_mk
31-08-2011, 20:11
با سلام

کسی pdf یا متن کامل برای کتابهای صوتی 4000 Essential English Word را داره؟؟ اصلا کتاب متنی برای این کتابها وجود داره ؟؟

تو بازار کسی کتاب متنی برای این سری دیده ؟؟

تو اینترنت که من خیلی جستجو کردم فایل متنی کامل نتونستم پیدا کنم
منمون میشم اگه کسی راهنمایی کنه؟
من هم دنبال این کتابها هستم یک سری 6 جلدی است کسی از دوستان اگر داره ممنون میشم با بقیه به اشتراک بذاره.

m-a-88
03-09-2011, 14:06
من هنوز منتظرما!!!......

خواهشا يه لينكي ،جاي كه بتونم اين كتابا را دانلود كنم معرفي كنيد....

به اين كتابا خيلي احتياج دارم.

sepid12ir
05-09-2011, 01:32
سلام...

بهتر بود اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درخواستتون را مطرح میکردین :46:

مقطع اینترمدیت را تونستم پیدا کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته خودم دانلود نکردم ، امیدوارم درست باشه

:11:

Alamate Soal
05-09-2011, 17:21
بچه ها از منابع آیلتس ( جنرال یا آمادمیک فرقی نداره ) لینک دارین ؟ :31:

Alamate Soal
05-09-2011, 18:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Download working links of IELTS : The Ultimate collection from rapidshare.com or megaupload.com and hotfile.com provided by users of
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, IELTS : The Ultimate collection working torrents now, free and full links.

IELTS : The Ultimate collection

IELTS : The Ultimate collection
English | Publisher: N/a | ISBN: N/a | Collection Books | PDF | 5.45 GB

Genre: Ebooks

This cantains a lot of materials useful for IELTS preparation.
If you study all the materials in here, you'll surely get a band 8 or more.

Materials included:
Cambridge Practice Tests for IELTS 1 - 6 (Complete Set With Audio CD's)
Oxford IELTS
Study English - IDP Australia (PDF's and Audi CD's)
Insight into IELTS EXTRA
LongmanExamsCoach -IELTS Prep
MAIN MATERIALS FOR IELTS - This contains a lot of stuff
ELTS Cambridge Practice Tests 1 -4 (Full Set)
And Many more....!!!!

Download Links:
Wupload:

FileSonic:

Fileserve:

Uploadstation:

iSaad
14-09-2011, 17:16
سلام.
من سوالی در مورد نصرت دارم. میخوام ببینم آیا واقعآ وبسایت ذیل نمایندگی رسمی و اصلی مجموعه نصرت است ؟ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیروز کل صفحه سایتش رو خوندم و بعد بهشون زنگ زدم. اول گفتم: "شما نصرت 3 رو میفروشید؟" گفت: "نصرت 1و 2و 3 من‏ درآوردی هست.... نصرت جدید 45000 تومان و نصرت قدیم 19000 تومان، البته سی دی های آموزش نصرت بعلاوه چند سی دی آموزشی همراه با اون. نصرت جدید دامنه لغاتش بیشتره و کیفیت بیشتری داره و ...".
میخوام مطمئن بشم و ببینم آیا نمایندگی واقعی نصرت هستن یا نه. البته دیروز اول زنگ زدم به شماره تلفنشون، یکم عجله داشت من خداحافظی کردم و بعد زنگ زدم شماره موبایل.
یکی دو سوال که پرسیدم بهم گفت که کل صفحه سایت رو بخون. من خونده بودم اما انگار یکم صفحه آپدیت نیست. مثلآ هزینه ارسال پست در صفحه اول سایت گفته شده 2500 تومان و در صفحه راهنمای خرید گفته شده 3500 تومان و پشت تلفن هم گفت 3500 تومان.

در پاسخ به سوال دوم p1k1a باید بگم که: من در یک انجمن در سایتی دیگر از یکی تعریفش رو شنیدم که میگفت خیلی ها با استفاده از روش نصرت زبان رو یاد گرفتن و نصرت جواب آزمایش مردم رو داده. برای اطمینان بیشتر میتونی به وبسایت ذکر شده بری و جلسه اول مجموعه آموزشی نصرت رو دانلود و گوش کنی.

iSaad
15-09-2011, 10:13
سلام

من چند روز پیش نصرت 3 رو از یک فروشگاه اینترنتی خریداری کردم. دیروز درس اول رو کامل گوش کردم و راضیم. درس اول رو آپلود کردم و شما میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتقریبآ نیم ساعته. حتمآ تا آخر و با دقت گوش کنید تا بفهمید طرزکار آموزش نصرت چطوره (34 دقیقه هست). گرچه خودش گفته برای اینکه بفهمید نصرت چطوره باید 7، 8، 10 درس رو گوش کنید(روزی یک درس).
باز تاکید میکنم، تا آخر گوش کنید.

alijigari
17-09-2011, 12:15
دوستان درس اول نصرت 3 کپی درس اول نصرت 2 هست - دوستان در این مورد نظری دارند

amirtoty
18-09-2011, 12:22
504
Absolutely Essential Words

منبع

amirtoty
18-09-2011, 12:31
Lesson 1

Lesson 2

Lesson 3

Mohammad_Asus
24-10-2011, 22:25
سلام

دنبال یه سری فیلم کمک آموزشی سطح Intermediate هستم...اگر ممکنه راهنمایی کنید.

investpm1
26-10-2011, 22:57
سلام.

از دوستان کسی میدونه فرق بین این دو تا چیه؟ کدومش راحت تره؟ کدومشو صلاح میدونید واسه امتحان دادن؟لطفاٌ منابع لازم برای مطالعه برای اماده شدن واسه این امتحانها رو هم بگید.ممنون

pulp_fiction
07-11-2011, 11:27
سريال آموزش زبان انگلیسی Extra English بهترين و کاملترين مجموعه ويديويي آموزش زبان انگليسي

اين سريال در رابطه با شخصي به نام هکتور است که از آرژانتين به انگلستان سفر کرده و با زبان انگليسي آشنايي ندارد. هکتور در طول اين مجموعه با بوجود آمدن حوادث بسيار جالبي که برايش اتفاق مي افتد زبان انگليسي را فرا مي گيرد و پس از آنبه راحتي ميتواند انگليسي صحبت کند.سبک اين سريال طنز بوده و بازيگران آن براي اينکه بتوانند به صورت غير مستقیم به بيبنده زبان انگليسي را نيز آموزش دهند ديالوگ هاي خود را به صورت شمرده و با تلفظ کاملآ صحيح و فابل فهم بيان مي کنند. شما با مشاهده اين سريال مي توانيد مهارت خود را در زمينه هاي Reading, Lessening و حتي Grammar نيز افزايش دهيد و به آساني انگليسي صحبت کنيد

نسخه کم حجم شده:
نوع اول شامل 30 فايل ويديويي کم حجم شده با مشخصات:
AVI Xvid 656x368 25.00fps 1445Kbps | AC3 48000Hz stereo 192Kbps
مي باشد. که هر کدام از آنها به صورت جداگانه براي دانلود شما کاربران محترم قرار گرفته است. همچنين همراه با هر فايل ويديويي 3 فايل ديگر قرار گرفته که اولي فايلي با فرمت SRT است که زيرنويس انگليسي فيلم بوده و فايل دوم فايلي با فرمت DOC است که ديالوگ هايي که بازيگران در فيلم مي گويند به صورت متني در آن قرار دارد و در صورت نامفهوم بودن ديالوگ ها با مشاهده متن ديالوگ مورد نظر مي توانيد به صورت دقيق به آن دسترسي داشته باشيد. علاوه بر اين دو کتاب الکترونيکي هم با فرمت PDF که در آن مشخصات سريال و خلاصه داستان هر قسمت ذکر شده قرار گرفته است. تا به حال هيچ سايت ايراني و خارجي اين 30 قسمت را به صورت جداگانه همراه با فايل هاي زيرنويس و فايل هاي متني و همچنين کتاب هاي الکترونيکي براي دانلود و حتي براي فروش قرار نداده اند بلکه تنها کل مجموعه را بدون فايل هاي ذکر شده براي دانلود و يا فروش قرار داده اند.

نسخه دي وي دي:
نوع دوم شامل 3 دي وي دي با کيفيت تصوير بسيار عالي است که هر کدام از دي وي دي ها شامل 3 قسمت مي باشد در حال حاضر تنها تا قسمت شماره 9 به صورت دي وي دي منتشر شده و هنوز قسمت هاي بعدي آن در دسترس نمي باشد. در آينده دي وي دي هاي بعدي اين سريال نيز به اين مجموعه اضافه خواهد شد. در پوشه هر کدام از دي وي دي ها يک کتاب الکترونيکي با فرمت PDF قرار دارد که در آن کل داستان هر سه قسمت همراه با تصوير قرار گرفته و نکات دستوري زبان که در هر قسمت بيان مي شود به صورت کامل ضميمه آن شده است. تا به حال هیچ سایت ایرانی این 3 دی وی دی را برای فروش و یا حتی برای دانلود از لینک غیر مستقیم نیز قرار نداده است.

تفاوت نسخه کم حجم شده با نسخه دي وي دي:
قطعآ براي دوستان اين سوال مطرح شده که تفاوت اين دو نسخه با يکديگر در چيست؟ کيفيت فايل هاي تصويري در نسخه DVD در مقايسه با نسخه کم حجم شده که شامل 30 قسمت مي باشد بهتر است که اين امر کاملآ طبيعي است زيرا هر دي وي دي تنها شامل 3 قسمت مي باشد.
اما لازم به ذکر است که کيفيت تصوير 30 قسمت کم حجم شده در حد بسيار عالی است و اين مقايسه با کيفيت دي وي دي کمي از کيفيت آن کاسته زیرا همانطور که در مشخصات فايل هاي ويديويي مشاهد مي کنيد در بالاترين کيفيت فشرده شدند. علاوه بر اين همراه با هر دي وي دي يک کتاب الکترونيکي که تمام نکات هر قسمت در آن بيان شده قرار گرفته که نوع کم حجم شده فاقد اين کتاب بوده و فقط داراي زيرنويس و فايل متني ديالوگ هامي باشد. همچنين نسخه کم حجم شده تمام قسمت هاي سريال را دارا مي باشد و اين درحالي است که نسخه دي وي دي تنها شامل 9 قسمت مي باشد.
دانلود نسخه کم حجم شده در 30 قسمت به صورت جداگانه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت اول Hectors arrival از لينک مستقيم - 283 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت دوم Hector goes shopping از لينک مستقيم - 281 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت سوم Hector has a date از لينک مستقيم - 286 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ad.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت چهارم Hector looks for a job از لينک مستقيم - 290 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ownload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت پنجم A star is born از لينک مستقيم - 292 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت ششم Bridget wins the lottery از لينک مستقيم - 293 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nDownload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت هفتم The twin از لينک مستقيم - 295 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت هشتم The landladys cousin از لينک مستقيم - 288 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت نهم Jobs for the boys از لينک مستقيم - 291 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ad.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت دهم Annies Protest از لينک مستقيم - 284 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت یازدهم Holiday time از لينک مستقيم - 291 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت دوازدهم Football Crazy از لينک مستقيم - 289 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت سیزدهم A wedding in the air از لينک مستقيم - 292 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت چهاردهم Changes از لينک مستقيم - 281 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت پانزدهم The bounce از لينک مستقيم - 287 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت شانزدهم Uncle Nick از لينک مستقيم - 286 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت هفدهم Cyber Stress از لينک مستقيم - 282 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت هجدهم Just the ticket از لينک مستقيم - 280 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت نوزدهم Kung fu fighting از لينک مستقيم - 285 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیستم Every dog has its day از لينک مستقيم - 281 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و یکم The entertainers از لينک مستقيم - 279 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و دوم Haunting at Halloween از لينک مستقيم - 281 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و سوم Truth or dare از لينک مستقيم - 289 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و چهارم Pilot Nick از لينک مستقيم - 292 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و پنجم Art از لينک مستقيم - 288 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و ششم Alibi از لينک مستقيم - 281 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و هفتم Can you live without از لينک مستقيم - 293 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nload.com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و هشتم Christmas از لينک مستقيم - 284 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت بیست و نهم Camping از لينک مستقيم - 282 مگابايت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود قسمت سی ام Love hurts از لينک مستقيم - 285 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه دي وي دي شماره 1 شامل قسمت هاي 1 - 2 - 3:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art1.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art2.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art3.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 4 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art4.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 5 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art5.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 6 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art6.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 7 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art7.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 8 از لینک مستقیم: 135 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art8.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه دي وي دي شماره 2 شامل قسمت هاي 4 - 5 - 6:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 1 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art1.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 2 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art2.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 3 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art3.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 4 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art4.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 5 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art5.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 6 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art6.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 7 از لینک مستقیم: 500 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art7.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 8 از لینک مستقیم: 307 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art8.rar)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه دي وي دي شماره 3 شامل قسمت هاي 7 - 8 - 9:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود پارت 8 از لینک مستقیم: 211 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art8.rar)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع : میهن دانلود

hamednarmaki2003
03-12-2011, 16:18
با سلام
دوست خوبم آقای محمد رضا علی عسگر بیک زحمت ترجمه و تایپ سی دی آموزشی نصرت را کشیدن تا این مجموعه آموزشی پیش ار پیش برای شما دوستان عزیزان مفید واقع شود و جا دارد از ایشون که این زحمت را کشید قدردانی کنم و برای دانلود در اختیار شما قرار بدم .

لینک دانلود:
- لینک دانلود فایل صورت فشرده: (3,4MB)

2- و یا می توانید این فایل را به فرمت (PDF (portfolio دانلود کنید: (11,7MB)

لینک دانلود دروس در قالب pdf به صورت یکجا: (483 صفحه)

1- لینک فایل pdf برای دانلود: (2,3MB)

2- یا از این لینک به صورت فشرده دانلود کنید: (1,5MB)

و چنانچه به هر دلیلی فایل ها از سرور پاک شدند می توانید با ایدی hamednarmaki2003@yahoo.com ارتباط برقرار کرده و این فایل به شما ایمیل شود.

jason13
13-12-2011, 11:40
Hi i am newcomer to this website
pls help me with learning vocabulary i am not so good at it.
tanx?

C O O L
08-01-2012, 14:04
Hi i am newcomer to this website
pls help me with learning vocabulary i am not so good at it.
tanx?So . . . You have to buy a vocabulary book (504 or 2000 or1200-...) & start learning the words & using them in your writing & Speaking . It's better to read every word you learn in a day - 2 times in the same day.((focus on Two-Word verbs a little )) & soon you' ll find yourself in an advanced level

Somia
23-01-2012, 08:04
سلام با تشکر
من وقتی میخوام فایلهای کم حجمExtra English رو دانلود کنم مشکل پیش میاد میشه حلش کنین؟:11:
راستی می خواستم بگم دوستانی که واردن می تونن برنامه های آموزش زبان بی بی سی فارسی رو که هر با ر یه تیکه از اخبار روز رو میگذاره رو برامون دانلود کنن؟ خیلی عالی میشه

arashkparsi
11-02-2012, 10:48
با سلام خدمت دوستان
اگه ممکنه فایل های صوتی کتاب absolution essential words for toefl رو به صورت یکجا بزارین ممنون میشم
حدودا 165 مگ میشه
از اینکه بچه ها اینقدر به هم کمک میکنن واقعا خوشحالم

silver65
23-03-2012, 10:51
سلام کسی سی دی دکتر ژیواگو رو نداره فایلشو بذاره. من کتاب داستان دوزبانش رو گرفتم ولی سی دیش توش نبود.ترجمه بهمنی بود تو رو خدا اگه دارید بذارید ممنون

Sajad7836
06-04-2012, 15:27
سلام
من وقتی میخام فایل های کم حجم سریال اکسترل رو دانلود کنم ارور میده میشه لینک رو درست کنید

nvshparia
30-04-2012, 06:28
دانلود مجموعه tactics for listening

به صورت نرم افزار به همراه متن کامل

Tactics For Listening (Full) - Three in One

Tactics For Listening (Full) - Three in One | 655.66 MB

1- BASIC TACTICS FOR LISTENING
A comprehensive course in listening skills.
* As the basis for an intensive listening course or a language laboratory course.
* As a complementary text in a conversation course.

2- Developing Tactics For Listening
Aimed at adult and young learners of American English, this 3-level course takes students from Beginner to Intermediate level. Contains enjoyable, natural-sounding recordings which reflect everyday situations, plus expanded 'Over to You' sections for extra speaking practice, a student Audio CD for practice outside the classroom, and photocopiable speaking activities for each unit. Mid-term, final, and unit tests with the Audio CDs allow for easy student assessment. An excellent resource.

3- Expanding Tactics For Listening
A fresh, new edition of the classroom-proven listening skills favourite.
Overview
The new edition contains even more listening practice, plus expanded speaking activities, while retaining the effective listening practice and clear, natural language that teachers love, within a student-friendly page design.

Software features:
+ Students books
+ Test booklets + key
+ Tapescripts will appears with one click
+ You can record your voice (Vocal note) and a lot more

Install-Notes:
1.If you have not any virtual drive ,first install "SetupVirtualCloneDrive5432" (its in the pack).
2.Now you can lunch "ArianaTactics.iso" Install it.
3.Use *** to patch it. after patching "Tactics for listening" shortcut will appears on your desktop.

LINK DOWNLOAD:

Crack:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ============
تو یک فروم دیگه اعلام کردم هیچ کس ندید گفتم شاید به دردتون بخوره

از دوستان کسی میتونه لینک دانلود دیگه ای برای این نرم افزار پیداکمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من از این لینکها نمیتونم دانلود کنم تو بخش مستقیم کردن لینک دانلودها هم ماگن از این سرور نمیتونن دانلود کنن

shayan.mr
04-05-2012, 18:13
سلام بر اساتید محترم
من چند وقتی هست که دارم کتاب 504 رو میخونم. ولی توی تلفظ خیلی ضعیف هستم.واسه اینکه تلفظ بهتر بشه، نیاز دارم که بیشتر به متن گوش بدم.
میخواستم بدونم ایا متن و تمرین های این کتاب فایل صوتی دارن؟؟؟
کسی میتونه لینک دانلودش رو اینجا بگذاره!!؟؟
ممنون

hamed.rafiee
06-05-2012, 12:47
I apologize if i didn't write my post at the right position.i need a video clip from BBC news without subtitle and duration about 15 min and also it complete text(text of the news clip) and i really search so much but i didn't find any suitable result.please help me i do not have so time!tanks 4 all

shayan.mr
09-05-2012, 08:42
سلام بر اساتید محترم
من چند وقتی هست که دارم کتاب 504 رو میخونم. ولی توی تلفظ خیلی ضعیف هستم.واسه اینکه تلفظ بهتر بشه، نیاز دارم که بیشتر به متن گوش بدم.
میخواستم بدونم ایا متن و تمرین های این کتاب فایل صوتی دارن؟؟؟
کسی میتونه لینک دانلودش رو اینجا بگذاره!!؟؟
ممنون

دیروز رفتم کتاب فروشی
تمامی کتاب 504 ی که موجود بود،فقط لغات رو به صورت صوتی داشتن،فقط
یه کتاب امده که تمام لغات و متن و تمرین های کتاب رو به صورت صوتی داره!!
کسی میتونه اپلودش کنه؟

x_rx7
11-05-2012, 18:50
اگه میشه کرک tactics ariana را بزارین؟

masoud22
29-06-2012, 10:59
به نظرم بهترین شکل یادگیری زبان انگلیسیه
برنامه ای هست مثل extra که لینک دانلود تا قسمت ۴ رو پیدا کردم و برای کاربران این انجمن میذارم:

M0RTEZA_R
07-08-2012, 16:57
به نظرم بهترین شکل یادگیری زبان انگلیسیه
برنامه ای هست مثل extra که لینک دانلود تا قسمت ۴ رو پیدا کردم و برای کاربران این انجمن میذارم:
بنده قبلا گذاشته بودم :

M0RTEZA_R
07-08-2012, 17:14
اگه میشه کرک tactics ariana را بزارین؟
بیشتر توضیح بدین لطفا در مورد نرم افزار.
--------------------------------
دوستان اگه درخواست دارن بگن.خجالت نکشید!!!!:38:

AOM
25-08-2012, 13:10
یه سری دوستان لطف کرده بودن کرک ldoce5 رو گذاشته بودن منتها الان لینکش حذف شده میتونید مجدد زحمتشو بکشید.تشکر

M0RTEZA_R
26-08-2012, 17:07
Matthew

دانلود کتاب صوتی :20:

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:07
The Adventures of Huckleberry Finn (1884) by Mark Twain

The Adventures of Huckleberry Finn (1884) by Mark Twain is one of the truly great American novels, beloved by children, adults, and literary critics alike. The book tells the story of Huck Finn (first introduced as Tom Sawyer's sidekick in The Adventures of Tom Sawyer), his friend Jim, and their journey down the Mississippi River on a raft. Both are on the run, Huck from his drunk and abusive father, and Jim as a runaway slave.

دانلود 138M :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:11
| Alice in Wonderland by Lewis Carrol in mp3 |

Alice's Adventures in Wonderland is a work of children's literature by the English mathematician and author, Reverend Charles Lutwidge Dodgson, written under the pseudonym Lewis Carroll. It tells the story of a girl named Alice who falls down a rabbit-hole into a fantasy realm populated by talking playing cards and anthropomorphic creatures. The tale is fraught with satirical allusions to Dodgson's friends and to the lessons that British schoolchildren were expected to memorize. The Wonderland described in the tale plays with logic in ways that has made the story of lasting popularity with children as well as adults

دالنود کتاب صوتی :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:17
| Treasure Island by R. L. Stevenson in mp3 |

Treasure Island is an adventure novel, a thrilling tale of buccaneers and buried gold. Traditionally considered a coming of age story, it is an adventure tale of superb atmosphere, character and action, and also a wry commentary on the ambiguity of morality - as seen in Long John Silver - unusual for children's literature then and now

دانلود mp3 :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:27
| Ten Days in a Madhouse by Nelly Bly in mp3 |

In 1887 Nellie Bly, one of the first female newspaper writers, and a young reporter who would soon go on to make a career for herself as an investigative journalist and stunt reporter, had herself committed to the Blackwell's Island Insane Asylum in New York. Her purpose was to discover what life was like for those who had been deemed insane. She was surprised to discover the depth of mistreatment of the patients. Partially as a result of her reporting, more money was allocated to the asylum and reforms were put into place

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:38
| White Fang by Jack London in mp3 |

White Fang (1906) was a sequel to the popular Call of the Wild (1903). It is the story of a dog born in the wild and brought to civilization. The story is viewed primarily through the eyes of its canine protagonist and deals with themes of morality and redemption

دانلود باحجم 122 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:46
| The Adventures of Tom Sawyer by Mark Twain in mp3 |

The Adventures of Tom Sawyer (published 1876) is a very well-known and popular story concerning American youth. Mark Twain's lively tale of the scrapes and adventures of boyhood is set in St. Petersburg, Missouri, where Tom Sawyer and his friend Huckleberry Finn have the kinds of adventures many boys can imagine: racing bugs during class, impressing girls, with fights and stunts in the schoolyard, getting lost in a cave, and playing pirates on the Mississippi river

دانلود با حجم 90 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:49
| The Prisoner of Zenda by Anthony Hope in mp3 |

The Prisoner of Zenda , a popular adventure story published in 1894, relates the tale of Rudolf Rassendyll who has to impersonate a king, whom he happens to closely resemble, when the king is abducted by enemies on the eve of his coronation

دانلود با حجم 73 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 11:56
به امید استفاده یک بنده خدایی :46:

| The Four Million by O. Henry in mp3 |

The Four Million is the second book written by O. Henry while he served time for embezzlement in a penitentiary in Ohio. The book is a series of short stories which take place in New York City in the early years of the 20th century and are representative of the surprise endings that popularized O. Henry's work. They also capture his use of coincidence or chance to create humor in the story. O Henry wrote about ordinary people in everyday circumstances. He is quoted as once saying, "There are stories in everything. I've got some of my best yarns from park benches, lampposts and newspaper stands."

دانلود با حجم 71 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 12:01
|Sonnets by William Shakespeare |

:20:

Shakespeare's sonnets comprise a collection of 154 poems in sonnet form that deal with such themes as love, beauty, politics, and mortality

دانلود با حجم 34 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 12:05
| The Wisdom of Father Brown in mp3 |

This is the second of five books of short stories about G. K. Chesterton’s fictional detective, first published in 1914

دانلود با حجم 97 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 12:10
| The Mysterios Affair at Styles in mp3 |

The Mysterious Affair at Styles (written and published in 1920) is a detective fiction novel by Agatha Christie. It is her first novel, and introduces the characters of Hercule Poirot, Chief Inspector Japp and Captain Arthur Hastings

دانلود با حجم 73 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 12:15
| Romeo and Juliet by Shakespeare in mp3 |

:6:

Romeo and Juliet is perhaps the most famous of Shakespeare’s plays and is thought to be the most famous love story in Western history. It concerns the fate of two very young lovers who would do anything to be together

دانلود با حجم 40 مگابایت :

پسورد دانلود : M0RTEZA_R

M0RTEZA_R
27-08-2012, 12:21
| Heart of Darkness by Joseph Conrad in MP3 |

Set in a time of oppressive colonisation, when large areas of the world were still unknown to Europe, and Africa was literally on maps and minds as a mysterious shadow, Heart of Darkness famously explores the rituals of civilisation and barbarism, and the frighteningly fine line between them. This work has been reinterpreted and adapted into many modern forms, the most well known being the film Apocalypse Now

دانلود با حجم 112 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:02
| Robinson Crusoe in mp3 |

Robinson Crusoe is a novel by Daniel Defoe, first published in 1719 and sometimes regarded as the first novel in English. The book is a fictional autobiography of Crusoe, the eponymous hero, a castaway on a remote island

دانلود با حجم 138 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:07
| Heritage of the Desert by Zane Grey in mp3 |

Popular author Zane Grey's first western novel , Heritage of the Desert, was published in 1910. It became a bestseller and launched his successful career. The novel tells the story of a young desert rancher's battles with claim jumpers

دانلود با حجم 94 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:12
| Cattle Brands, A collection of Western campfire stories in mp3 |

Cattle Brands by Andy Adams was published in 1906. It is an enjoyable collection of western short stories about cowboys , cattle drives and frontier life. Andy Adams (1853 - 1935) an American writer of western fiction, was best known for his 1903 book Log of a Cowboy which is considered among the more authentic depictions of cowboy life in literature

دانلود با حجم 76 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:22
| The Scarlet Letter in mp3 |

The Scarlet Letter, published in 1850, is a classic American prose romance written by Nathaniel Hawthorne and is generally considered to be his masterpiece. Set in Puritan New England in the 17th century, the novel tells the story of Hester Prynne, who gives birth after committing adultery, refuses to name the father, and struggles to create a new life of repentance and dignity. Throughout, Hawthorne explores the issues of grace, legalism, and guilt

دانلود با حجم 88 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:29
| Frankenstein by Mary Shelley |

:6:

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:34
| The Picture of Dorian Gray by Oscar Wilde in mp3 |

Dorian Gray, a young man of wealth and stature in late 1800’s London, meets Lord Henry Wotton while posing for a portrait by his friend Basil Hallward. Once the painting is complete, Dorian realizes that it will always be young and attractive, while he will be forced to age and wither with the years. Carelessly, he wishes the opposite were true. What happens is a treatise on morals, self-indulgence and how crucial personal responsibility is towards one’s self

دانلود با حجم 80 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:37
| The Legend of Tristan and Iseult in mp3 |

This is the Arthurian legend of Tristan and Iseult. It is a tale of love, honour, intrigue, betrayal and jealousy, ending ultimately in tragedy. This story predates
that of Lancelot and Guinevere, and is one of the most influential romances of the medieval period, inspiring many artists, from story-tellers to painters to composers

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:43
| Heidi by Johanna Spyri in mp3 |

Heidi is a story focusing on events in the life of the title character, a young orphan girl, in Switzerland. It was written as a children's book in 1880 by Swiss author Johanna Spyri

دانلود با حجم 128 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:49
| O Pioneers by Willa Cather in mp3 |

دانـــلــود بـــا حــجــم 76 مگابایت

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:52
| The Sign of the Four by Sir Arthur Conan Doyle in mp3 |

دانلود با حجم 56 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 14:56
| Notes from the Underground by Fyodor Dostoevsky |

دانلود با حجم 67 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:01
| The War of the Worlds by H.G. Wells in mp3 |

This classic early science fiction novel was written by H.G. Wells in 1898. It describes the invasion of the earth by Martians using heat rays and fighting machines. It has been adapted many times for radio and movies

دانـلـود بـا حـجـم 74 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:05
| Dr. Jekyll and Mr. Hyde in mp3 |

The Strange Case of Dr Jekyll1and Mr Hyde is a novella written by Robert Louis Stevenson about a lawyer, Gabriel John Utterson, who investigates the strange link between his old friend, Dr Henry Jekyll, and the misanthropic man Edward Hyde. It was first published in 1886

دانلود با حجم 31 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:20
| Swiss Family Robinson in mp3 |

he Swiss Family Robinson is a novel, first published in 1812, about a Swiss family who are shipwrecked en route for Australia. Making for an island, they discover and develop all the necessaries for a good life - showing incredible resourcefulness in adapting and utilizing the island's many natural resources. Written by Swiss pastor Johann David Wyss, and edited by his son Johann Rudolf Wyss, it was to teach his four sons about family values, good husbandry, the uses of the natural world and self-reliance

دانلود با حجم 143 مگابایت :
پسورد : M0RTEZA_R

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:33
| The Autobiography of Frederick Douglas in mp3 |

Frederick Douglass 1818 – 1895 was an American abolitionist, editor, orator, author, statesman and reformer. Called "The Sage of Anacostia", Douglass was among the most prominent African-Americans of his time, and one of the most influential lecturers and authors in American history

دانلود با حجم 46 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:38
| The Autobiography of Buffalo Bill by W.F. Cody in mp3 |

"Buffalo Bill" (1846-1917) was one of the most colorful and well known figures of the American West. He worked as a trapper, gold miner, pony express rider, stagecoach driver and soldier before he became famous for his Wild West Show

This is the story of his life in his own words

دانلود با حجم 92 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:47
| Metamorphosis |

M0RTEZA_R
27-08-2012, 15:59
|The Story of My Life by Helen Keller |

دانلود با حجم 49 مگابایت :

M0RTEZA_R
27-08-2012, 16:01
| Common Sense by Thomas Paine |

First published anonomously in 1776, it has been described as "the most incendiary and popular pamphlet of the entire revolutionary era"

دانلود با حجم 29 مگابایت :

EsienSeltsam
29-12-2012, 18:58
بنام خدا

دانلود كتاب speak English like an American با فايلهاي صوتي- آموزش اصطلاحات عاميانه آمريكايي

شايد خيلي ها بلد باشد انگليسي صحبت كنن، اما خيلي كم پيدا مي شه بتونن اصطلاحات و زبان عاميانه ي اونارو بفهمن. از اين رو من كتاب speak English like an American و فايلهاي صوتيش رو واس دانلود ميزارم اميدوارم استفاده كنيد.

!The author of this book is as sharp as a tack and made a good book out of it! You can start hitting this book and speak like an American
!Have good times
آدرس فايل دانلود:

sajjad1973
02-03-2013, 13:01
بچه ها این برای اموزش تلفظ میتونه مفید باشه - یه نگاه بدازید - من خودم که دانلودش کردم

کار میکنه و خوب هست به شرطی که MKV player داشته باشید

godfather_mk
03-03-2013, 22:14
بچه ها این برای اموزش تلفظ میتونه مفید باشه - یه نگاه بدازید - من خودم که دانلودش کردم

کار میکنه و خوب هست به شرطی که MKV player داشته باشید
سلام
برام جالبه که تلفظ بریتیش رو دانلود کردین!

آموزش تلفظ آمریکن هم رو دوستان از اینجا میتونن بگیرن:

sajjad1973
04-03-2013, 06:30
سلام
برام جالبه که تلفظ بریتیش رو دانلود کردین!

آموزش تلفظ آمریکن هم رو دوستان از اینجا میتونن بگیرن:

سلام

من خب به شخصه بریتیش رو بیشتر دوست دارم - اون امریکن روهم دیدم کامل - البنه امریکن گستردگیش بیشتر هست و الان اکثر جا ها هم امریکن کار میکنن - ( به هر حال هردو رو ادم ببینه ضرری نداره - البته تمرکز اصلی رو باید فقط متوجه یکی از اینها کرد) - ولی کلا من به نظرم میاد اون بریتیشه اصولی تر کار کرده

faded
17-11-2013, 23:01
من هر چه قدر می گردم فایل صوتی the razor,s of edge از سامرست موام را نمی تونم دانلود کنم اگر کسی لینک سالمی داره بذاره بسیار ممنون

jedivssith
29-12-2013, 23:34
درود

فایل صوتی با لهجه آمریکایی کتابهای ترسناک استفن کینگ و دراکولای برام استوکر و البته ارباب حلقه ها رو کسی سراغ داره؟:n02:

سپاس:n16:

ballboy
22-01-2014, 18:38
این کتابا رو هر کس پیدا کرد لطفا به مام بگید.

The New Fowler's Modern English Usage edited by R.W. Burchfield. Clarendon Press: Oxford. 1996.

The Gregg Reference Manual by William A. Sabin. 9th ed. McGraw-Hill: New York. 2001.

Garner's Modern American Usage by Bryan Garner. Oxford University Press: New York, 2003.

A University Grammar of English by Randolph Quirk and Sidney Greenbaum. Longman Group: Essex, England. 1993.

Grammar of Contemporary English by Randolph Quirk, Sidney Greenbaum, Geoffrey Leech, and Jan Svartvik. Longman Group: London. 1978.

The Penguin Dictionary of American English Usage and Style by Paul W. Lovinger. Penguin Reference: New York. 2000.

Understanding English Grammar by Martha Kolln. 4rth Edition. MacMillan Publishing Company: New York. 1994.

Analyzing English Grammar Thomas Klammer & Muriel Schulz. 2nd Edition. Allyn & Bacon: Needham, Massachusetts. 1996. (462 pages)

Hamid Hamid
30-04-2014, 08:45
سلام ...

دوستان گرامی کسی Landmark Advanced audio رو نداره؟ اگه لینکی یافتید بگید دانلود کنیم.

ممنون

mojtabaivi
23-07-2014, 09:17
دوستان کسی لینکی از پادکست های کامل esl نداره؟ حتی برای فروش. چون من سایت میهن دانلود رو که دیدم داشت، پادکست های رایگانش بود و کامل نبود

imjava
05-08-2014, 21:42
سلام
کسی کتاب صوتی kidnapped رو داره برام بزاره؟
خیلی گشتم اما نبود.
دنبال کتاب صوتی انتشارات آکسفورد هستم.
ممنون

seifyhassan
15-09-2014, 19:33
با سلام همه لینک هایی که گداشتید در باره ی متن زبان نصرت خراب هستند لطفا کمک کنید

قله بلند
03-09-2015, 12:18
با عرض سلام
دوستان، من لینک دانلود504 لغت کتاب 504 لغت کاملاً ضرروی انگلیسی رو می خوام که شرایط زیر رو داشته باشه:

1-عمومی باشه یعنی متعلق به کسی نباشه
2-خوب تلفظ کرده باشه
3-حجم این 504 لغت، در حد 6 مگ باشه

من از یک مجموعه استفاده کردم که حجمش در حد 6 مگ است ولی عمومی نیست و نمی شه اون رو به افراد دیگه هم داد مثلاً در نرم افزار گذاشت.

omidk_aut
01-01-2016, 23:38
reza, mamnoon az poste jalebet:

get the edge" kheili barnamye jalebie, man natoonestam jaye dg peidash konam, mitooni ino yeja dg upload koni? in linked downloadesh kar nemikone. My email is
omidk_aut@yahoo.com

mamnoon misham age email befresti baram, chon man inja ziad check nemikonam

sobery
04-05-2016, 10:16
برای تقویت شنیدن هم بایستی بریتش و هم امریکن را گوش بدیم و حتی لهجه های افراد غیر نیتو را تا گوشمون عادت کنه .
اما اسپکینگ هم خیلی مهمه چون هر چی هم شنیداری مون قوی باشه تا صحبت نکنیم نمیتونیم مکالمه داشته باشیم و این ضعف بزرگی است . من نگشتم تو این قسمت سایت جایی برای تمرین speaking هست؟ و اونایی که تو این زمینه کار کردند نظر و پیشنهاد بدهند . مرسی

bida
06-07-2016, 19:20
سلام

كسي از دوستان هست كه لينكي از فايلهاي صوتي مجموعه communicative course in english spectrum رو داشته باشه. من يادگيري زبان رو با اين مجموعه شروع كردم و متاسقانه نوارهايي كه داشتم خراب شده و به علت قديمي بودن هم تو اينترنت پيداش نكردم .

50R005H
08-01-2017, 22:20
با عرض سلام
دوستان، من لینک دانلود504 لغت کتاب 504 لغت کاملاً ضرروی انگلیسی رو می خوام که شرایط زیر رو داشته باشه:

1-عمومی باشه یعنی متعلق به کسی نباشه
2-خوب تلفظ کرده باشه
3-حجم این 504 لغت، در حد 6 مگ باشه

من از یک مجموعه استفاده کردم که حجمش در حد 6 مگ است ولی عمومی نیست و نمی شه اون رو به افراد دیگه هم داد مثلاً در نرم افزار گذاشت.
اگه اندروید دارید Anki نصب کنید و shared deck مربوط به 504 رو دانلود کنید