PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور 691

cyrus_ln
09-05-2010, 22:08
سلام دوستان
من سوالمو اینجا هم پرسیدم ولی فکر نکنم تو اون تاپیک جوابی بگیرم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من ویندوز سون دارن یه هفته بود کامپیوترم رو روشن نکرده بودم امروز که روشن کردم دیدم نمی تونم کانکت شم و ارور 691 میده
تو یه کامپیتر دیگه که امتحان می کنم مشکلی نداره
حالا مشکل از ویندوزمه یا مودم یا...؟

pcnondaily
09-05-2010, 23:40
691 ماله یوزر-پسه. اگه جای دیگه درسته، پس یه بار دیگه پستو وارد کن و یوزرو، شاید یکی دستی توش برده. محض احتیاط می تونی یه کانکشن جدید هم بسازی (البته اگه تا حالا این کار رو نکردی!).
:31:

cyrus_ln
10-05-2010, 07:06
ممنون
بعد 7 هشت سال دیگه اینا رو میدونم :دی
میگم فقط تو کامپیوتر خودم این مشکل رو داره و ارور میده ولی تو کامپیتر دادشم مشکلی نداره و کانکت میشه
-------------------------

امکان داره مشکل از lan باشه؟

KING_DESIGNER
10-05-2010, 07:44
اقای بعد از 7-8 سال کار با سیستم:31::13:
لطف کن موقع وارد کردن یوزر و پسورد به دکمه فارسی و انگلیسی هم دقت کن ممکنه پسوردت به فارسی وارد بشه دکمه های alt+shift سمت راست رو دقت کن نزده باشی اون پایین کنار ساعت ویندوز روی نوار تسک بار یک علامت EN هست اون هم دقت کن .
و در آخر اگر مشکل پابرجا بود لطف کن و یوزرنیم و پسورد رو داخل notepad ویندوز جداگونه بنویس و copy & paste کن .
دیگه ساده تر از این ؟
تعداد حروف هم دونه دونه بشمر که یکی کم نباشه من فکر میکنم که موقع وارد کردن حروف به مشکل خوردی چون چندین بار این بلا سرم اومده اون هم به علت اینکه حروف پسورد ستاره دار میشوند و متوجه نیمشی که چه مقدار تایپ کردی و چی نوشتی !
این ارور فقط برای یوزرنیم و پسورد هست دنبال ایرادات دیگه نگرد که ممکنه یه ارور دیگه درست کنی .
به نظرم مشکلت مربوط به کیبورد و نوشتنش باشه املای حروف رو دقت کنید که caps خاموش باشه.
خلاصه سئوالی بود در خدمتم.
(7-8سال :13:):31:

cyrus_ln
10-05-2010, 09:18
ممنون
بله بعد از 7 هشت سال گشت و گذار تو نت :دی
من بازم میگم یوزر نیم و پسورد هیچ مشکلی نداره
خودمم موندم که چرا این ارور رو میده!!!!!

عليرضا خان
10-05-2010, 09:51
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم.

اینجا رو ببینید:

اون فرم رو که داخل سایت صبانت هست پرینت بگیرید و پر کنید:

فرم:

سپس یا اسکنش کنید و به tsales@ngsnet.net ایمیل کنید؛

یااینکه به 02188554172 فکس کنید.

بعد با اون شماره داخل اطلاعیه تماس بگیرید و درخواست خودتان را شفاها هم اعلام کنید.

پس از چند ساعت درست می شود!

cyrus_ln
10-05-2010, 10:37
خیلی خیلی ممنون
من که خسته شدم از بس به همه توضیح دادم مشکل از یوزر نیم و پسورد نیست
دیگه داشتم ویندوز رو عوض می کردم :دی

KING_DESIGNER
10-05-2010, 17:56
نه مال ویندوز نیست
ولی احتمالش هست که توی نرم افزار شرکت صبانت یه غلطی کردند وگرنه نباید همچین اتفاقی بیفته
ممکنه مک ادرس کارت شبکتون رو انحصاری کرده باشند که بازم ربطی نداره اخه از مودم کانکت میشی
نمیدونم :41:

aliasgari2010
06-09-2011, 20:48
با سلام
منم همین ارور رو دریافت کرده ام ..به شرکت صبانت زنگ زدم یکمی تو ای پی ها تغییر بهم گفت بده انجام دادم ولی نشد! با شرکت مدم هم تماس گرفتم مشکلی که مودمم داشت حل شد اما بازهم این ارور رو میده ککمکم کنید راستی هنوز اکانتم مونده
اینم عکسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])