PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کولر گازی

moosavi.sm89
09-05-2010, 15:44
با سلام خدمت دوستان عزیز،
راستش جایی بهتر از اینجا برای بیان موضوع پیدا نکردم.

قصد خرید کولر گازی داشتم،
ظرفیت 32000
تا 1.300

نظر خودم روی سامسونگه ولی خوب مدلهای دیگه ای هم پیدا میشه تو این رنج.
غیر از LG چه برندی رو پیشنهاد میکنید:40::10:

jabarsink2000
09-05-2010, 21:35

ظرفیت 32000
تا 1.300

ogeneralاز همه ی این مدل ها بهتره.
ولی باید بدونی که کولرهای گازی lgخیلی از این سامسونگ بهتره.

s_masoud
09-05-2010, 22:09

ظرفیت 32000
تا 1.300

دوست عزیز خیلی از کسانی که تو کار نصب کولر گازی هستند سامسونگ رو رد صلاحیت می کنند. شما اگه LG بگیری خیلی بهتره. اگر هم میتونی Ogeneral دیگه آخرت کولر گازی هست.مدلهای پاناسونیک و میتسوبیشی هم خوبه ولی سامس... نگیری بهتره.

750
09-05-2010, 22:17
دوست عزیز خیلی از کسانی که تو کار نصب کولر گازی هستند سامسونگ رو رد صلاحیت می کنند. شما اگه LG بگیری خیلی بهتره. اگر هم میتونی Ogeneral دیگه آخرت کولر گازی هست.مدلهای پاناسونیک و میتسوبیشی هم خوبه ولی سامس... نگیری بهتره.

كولر گازي فقط میتسوبیشی بگير دوست عزيز .

MAPNAZ
10-05-2010, 13:35
دوسي عزيز اين قسمت مربوط به لوازم صوتي تصويري است. حالا درسته كه از كولر گازي صدا در مي ياد ولي ديگه جزو صوتي تصويري طبقه بندي نمي شه.

Nikonian
10-05-2010, 17:54
دوسي عزيز اين قسمت مربوط به لوازم صوتي تصويري است. حالا درسته كه از كولر گازي صدا در مي ياد ولي ديگه جزو صوتي تصويري طبقه بندي نمي شه.

میشه راهنمایی بفرمایید کجا مطرح بشه ؟

greenmidi
10-05-2010, 19:11
من پارسال از تهران یه میتسوبیشی 19000 خریدم 13100000 خیلی هم راضیم هرکس سرماشو حس میکرد فکر میکرد که 24000 !!
من از نصاب دستگاه پرسیده جریان چیه گفت که برندهای دیگه قدرتشون رو بصورت اسمی بیان میکنند حتی اجنرال ولی میتسوبیشی این طور نیست
ضمنا سعی کن با گارانتی بخری من با گارانتی توانا خریدم و اینکه دوستم یه اجنرال30000 از بانه آورد حدود یک میلیون تومن سر 3 روز خراب شد و...
قید ال جی و سامسونگ(کلا برند کره ای و چینی) رو بزن سعی کن از برندهای آمریکایی یا ژاپنی خرید کنی

mr_rayan
10-05-2010, 23:55
دوست عزیز فرقی نمی کنه چه برندی باشه،فقط هرچی میگیری سعی کن ژاپنی بگیری.چون کولرهای ژاپنی همه امتحان خودشون رو پس داده و انتخاب بینشون و اولویت دادن بهشون کار مشکلیه.

nima_ir
11-05-2010, 00:24
واسه کسانی که میگن کولر ژاپنی بگیرید باید عرض کنم. کولر میستوبیشی اصلآ ژاپنی نیست. یه زمانی ژاپنی بود.

ولی در حال حاضر کولر میستوبیشی با موتور هیتاچی ساخت تایلند عرضه میشه.

هر کولری که میخواهید بخرید فقط دقت کنید که موتور کولر از نوع تروپیکال اسکرول (پیستونی) باشه.

موتور موشکی به هیچ عنوان نگیرید مفت نمی ارزه

s_masoud
11-05-2010, 07:41
دوستان عزیز اگه از بانه خرید می کنید 2 نکته رو مد نظر داشته باشید:
1- سریال نامبر دستگاه با کارتن همخوانی داشته باشه ( مدلهای اوجنرال تو بانه هیچ کدوم سریال نامبر ندارن همشون رو کندن)
2- موقع تحویل گرفتن دستگاه هم پنل و هم کمپرسور را به دقت بررسی کنند به خصوص لوله های داخل دستگاه کمپرسور سالم باشن. بعضاً شکسته و سوراخ دارن.

moosavi.sm89
11-05-2010, 14:37
سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی ، ممنون ازین که لطف کردید و راهنمایی کردید:40:
از همتون متشکرم، راستش نظرم عوض شد 1ماه صبر میکنم الان بعد 1.600 هزینه میکنم.
حالا با این رنج چی پیشنهاد میکنید.

اخه من از lg خیری ندیدم تو گوشی و lcd :41: ولی بر عکس سامسونگ رو راضیم گفتم شاید کولر ها خوب باشه.

اقا نیمای عزیز ممنون میشم ای دی یاهوتون رو برام پیام خصوصی بگذارید تا با هم در ارتباط باشیم اخه من امکان ارسال پیام خصوصی ندارم.

باز هم منتظر جواب های شما دوستان عزیز وگرامی هستم

yaghini
12-05-2010, 00:49
آقا ای ول یک ساعت خندیدم:31::31::31::31::31:

hawar1
12-05-2010, 10:54
سلام دوست عزیز
به‌ نظر من zebro بگیر اگر که‌ تو ایران گیر میاد واقعا چیز خوبی هست ما که‌ تقریبا 3 سال هست 3 تا از این مارک داریم خیلی خوب هست و از همه‌ مهمتر در مصرف برق هم خیلی از مارکهای دیگر بهتر هست با 5 امپر کار میکند که‌ نصف مارکهای دیگر هست و پول برقتان هم کمتر میشود ولی از مارکهای دیگر گران تر هست.
و اصل ژاپنی هم هست
قیمتش وقتی که‌ ما خریدیم 800$ بود.

moosavi.sm89
12-05-2010, 17:22
آقا ای ول یک ساعت خندیدم:31::31::31::31::31:

ببخشید خوب شماها که هی تیکه میندازید بگید کجا باید مطرح میکردم!:41::13:

دیدم اینجا همه تو زمینه لوازم خانگی استاد هستند گفتم سوال کنم.:27::40:

بازم معذرت میخوام:11:

aftab_azad20
26-06-2010, 20:16
دستت درد نکنه بعد از یه عمر خندیدیم
الان عصر تصویه هواست بگرد دنبال کولری که پیستونی وnano silverباشه(just samsung)

Scientific
07-07-2010, 11:59
آقا ما از جستجوي فروم به اينجا رسيديم الان كلي مات و مبهوت مونديم كدوم مارك بهترينه
رنج 1و 300 تمن
در ضمن آخه lميتسوبيشي دوتا مارك داره كدومش مد نظر هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جنرال چطور؟ كولر خوبيه؟

dostejadid
08-07-2010, 22:41
آقا ما از جستجوي فروم به اينجا رسيديم الان كلي مات و مبهوت مونديم كدوم مارك بهترينه
رنج 1و 300 تمن
در ضمن آخه lميتسوبيشي دوتا مارك داره كدومش مد نظر هست؟

جنرال چطور؟ كولر خوبيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این ژاپنیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کمپرسور ژاپنیه ولی مونتاژ تایلنده

یه نکته رو دقت کنید اگه دوستان برای توی مناطق گرمسیرن که حسابشون جداست
ولی اگه توی مناطق معتدلن نیار به کمپرسور کوپلند پیستونی ندارن
ضمناً تا اونجایی که من می دونم دوتا کشور فقط تکنولوزی تولید کمپرسور کولر رو دارند (به غیر از استاد بزرگ چین:18:)
معمولاً کمپرسور های ژاپنی روتارین کمپرسورهای آمریکایی پیستونی
چون هوای آمریکا گرم وخشکه و هوای ژاپن گرم ومرطوب
گرونترین مارک کولر گازیه کریره (کمپرسور آمریکا مونتاژ مصر)
ولی برای مناطق گرم وخشک
ضمناً دقت کن مایه مارک ogeneral داریم
یه general
یه سوپر general
اولی: کمپرسور آمریکایی مونتاژ تایلند
دومی وسومی چینی اند

Scientific
09-07-2010, 13:15
آقا دس مريزاد خيلي دير جواب دادين رفتيم خريديم مناسب ترين چيزي كه برامون معرفي كردن gree 24000 و پيستوني كه تكنولوژي آمريكا و مونتاژ چين و از اين حرفا
حالم گرفته شد
به 4 تا نصاب هم زنگ زدم اينو تعريف كردن .برخلاف تحقيقي كه از اينجا كرده بودم كه اصلا اسم گري نبود

dostejadid
09-07-2010, 13:24
آقا دس مريزاد خيلي دير جواب دادين رفتيم خريديم مناسب ترين چيزي كه برامون معرفي كردن gree 24000 و پيستوني كه تكنولوژي آمريكا و مونتاژ چين و از اين حرفا
حالم گرفته شد
به 4 تا نصاب هم زنگ زدم اينو تعريف كردن .برخلاف تحقيقي كه از اينجا كرده بودم كه اصلا اسم گري نبود
کولر gree کولر بسیار خوبیه توی مناطق گرم وخشک خوب جواب داده برای منطقه شما زیاد هم هست
کمپرسورش خوبه

REGISTERED-USER
09-07-2010, 13:31
ما خودمون تایتان ال جی خریدیم ... به شدت هم راضی ام ... خیلی کولر خوبیه

الان یه 24 هزار خونه رو خنک کرده در حد عالی ... عقب خونه کمی گرمه برای همین یه 18 هزار هم شاید بخرم بزارم از همین

TCL هم خوبه 14 هزارش برای ته خونه

فقط ال جی تایتان

Scientific
09-07-2010, 14:34
داش ممد بازم كه برگشتي ايول خيلي ميخوامت
-----
ديروز اخبار گفت كه نزديكار اهواز يه جايي هست دماش به 64 درجه ميرسه و بعضي وقتا 70 درجه ميشه
جدي؟
كجاست اين منطقه؟

کولر gree کولر بسیار خوبیه توی مناطق گرم وخشک خوب جواب داده برای منطقه شما زیاد هم هست
کمپرسورش خوبه
ايول خوبه نميدونم چرا مطرح نيست مثله ال جي و ... شايد تبليغاتش خيلي كمه

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

داش ممد بازم كه برگشتي ايول خيلي ميخوامت
-----
ديروز اخبار گفت كه نزديكار اهواز يه جايي هست دماش به 64 درجه ميرسه و بعضي وقتا 70 درجه ميشه
جدي؟
كجاست اين منطقه؟

کمپرسورش خوبه
ايول خوبه نميدونم چرا مطرح نيست مثله ال جي و ... شايد تبليغاتش خيلي كمه

REGISTERED-USER
09-07-2010, 14:37
جدي؟
كجاست اين منطقه؟

سمت مارون 3 ... میشه 30 کیلومتری اهواز...

اینقدر داغه هوا که نمیشه مثلا به لوله های انتقال خطوط نفت دست زد .... کمی هم خشکه بدترش کرده ... دورش هم پرشعله نفته !

mahdi-mb
10-07-2010, 12:45
ما خودمون تایتان ال جی خریدیم ... به شدت هم راضی ام ... خیلی کولر خوبیه

الان یه 24 هزار خونه رو خنک کرده در حد عالی ... عقب خونه کمی گرمه برای همین یه 18 هزار هم شاید بخرم بزارم از همین

TCL هم خوبه 14 هزارش برای ته خونه

فقط ال جی تایتان
من تو فکر خرید تایتان 24000 هستم اگه ممکنه لطف کنید بگید شما چند گرفتید و اینکه جریان برق مصرفیش چند آمپره؟
حدودا" چقدر قبض برق چند برابر میشه؟
ممنون

Diego
10-07-2010, 13:14
شرمنده اینجا میپرسم ولی:
اگه یه کولرگازی با قدرت متوسط،روزانه 7 هشت ساعت روی دور متسط روشن باشه،ماهانه چقدر هزینه ی برق داره؟

Scientific
10-07-2010, 18:22
ما كه پيشنهاد دادن يه كنتور و كلا برق جداگانه براش بخريم لابد حتما هزينه برق ماهانش زياده ديگه دوستاي ديگه رو نميدونم خوبه بگن ماهم بدونيم

dostejadid
10-07-2010, 22:46
ما كه پيشنهاد دادن يه كنتور و كلا برق جداگانه براش بخريم لابد حتما هزينه برق ماهانش زياده ديگه دوستاي ديگه رو نميدونم خوبه بگن ماهم بدونيم
اگه یارانه ها قطع بشن دیگه فرقی نمی کنه

Diego
10-07-2010, 22:57
اگه یارانه ها قطع بشن دیگه فرقی نمی کنه

میشه بگید حدوداً ماهانه چقدر میشه؟

Scientific
11-07-2010, 09:01
باتوجه به سيم 4 شاخه اي كه داره و درجه مصرفيش هم تو حول و هوش زرد هستش و بدون يارانه ماهي صد تمن بشه خوبه حالا
اين ماكسيمم بود البته البته به نظر بنده . ساير دوستان نظرشون مهمه و سروپاگوشيم

ahmadarm
12-07-2010, 03:04
سلام من توی شهر کازرون زندگی میکنم تو استان فارس هوای اینجا گرمه و خیلی شرجی خونمون هم 70-80 متره حالا میخوام کولر اسپیلت بگیرم 18000 بی تی یو موندم کمپرسور اسکرول بگیرم یا روتاری میخوام مصرفش پایین باشه ولی آیا کمپرسور روتاری تحمل داره,دمای اینجا 44C هستش

NetizeN
24-07-2010, 19:01
سلام, من تازگی کولر 24000 تایتان ال جی رو خریدم و تا الان ازش راضی بودم, 10سال ضمانت داره و چون مدل 2010 هست و تازه تولید شده اصل کره هستش, موتور 2قلوی روتاری داره و برای مشهد که خوب جواب داده و مصرف برقش هم 2 کیلووات ساعت هست.
درکل با توجه به خدمات ال جی و اینکه برند مطرح و معروفی هست و نمایندگی کره ی اون تو تهران هست و توی همه ی شهرها هم نمایندگی داره و هم چنین پشتیبانی عالی هم داره ضرر نمیکنه کسی این نوع رو بخره.
من به شخصه پشتیبانی قوی و خوبی به نوع ال جی ندیدم و این خودش 50% انسان رو در انتخاب کولر جلو میبره.
کلا درانتخاب کولر به نوع پشتیبانی برند انتخابی و نمایندگی اون تو شهر و کل کشور و نوع خدماتش دقت کنید.

mina64
18-08-2010, 02:46
سلام من یه کولر گازی supra دارم که ولوم ترموستاتشو هر جه کو یا زیاد کنی اصلا آف نمیشه کسی هست راهنماییم کنه ممنون

amiraub90
18-03-2015, 15:40
کولر گازی اینورتر فقط بوش بخرید هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش برای اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات بیشتر به سایت اسپیلیت فروش مراجعه کنید SPLITFOROSH.IR

AMINHETFIELD
10-07-2015, 14:50
با سلام خدمت دوستان
من یک کولر گازی گرفتم و یک سوال دارم.سوالمو کجا باید بپرسم؟ممنون میشم راهنماییم کنین