PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پس از update کردن

H.P1366
07-05-2010, 21:57
دوستان سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده لطفا کمک کنید
یه نامردی یکی از نرم افزار های adobe من رو update کرده و از اون روز به بعد تمام برنامه های adobe من از کار افتاده نمی دونم چی کار کنم
در ضمن نمی خوام ویندوز عوض کنم چون چند تا برنامه original ایرانی دارم که نمی خوام بپرن
بازم لطفا کمک کنید

pcnondaily
07-05-2010, 22:51
اگه میتونی دوباره نصبش کنی، پاکش کن و دوباره... .
اگه می دونی اینجوری درست نمیشه، با نرم افزار های Uninstall که تمامی آثارشو پاک میکنن پاکش کن. دوباره نصبش کن.
توصیه شخصیم، Advanced Uninstaller PRO 10.1 که توی سایت ها پیدا میشه. (مثلا سافتگذر، هرچند من اصلا با این سایت حال نمی کنم)
:31:

payan_zaman
09-05-2010, 14:18
اگه میتونی دوباره نصبش کنی، پاکش کن و دوباره... .
اگه می دونی اینجوری درست نمیشه، با نرم افزار های Uninstall که تمامی آثارشو پاک میکنن پاکش کن. دوباره نصبش کن.
توصیه شخصیم، Advanced Uninstaller PRO 10.1 که توی سایت ها پیدا میشه. (مثلا سافتگذر، هرچند من اصلا با این سایت حال نمی کنم)
:31:

با این کارها مشکل رفع نمی شود قبلا چک کردم
شرکت ادوبی تمامی تغییرات رو در مسیر C:\Program Files\Common Files\Adobe\Adobe PCD\cache
بر روی فایل cache.db ذخیره می کنه هرگونه تغییردستی در این فایل باعث خراب شدن کل adobe ها میشه
اگر پس از نصب ادوبی ها و اکیتو کردنشون از این فایل یک کپی تهیه کنید و پس از بروز مشکل آن کپی را برگدونید
مشکل رفع می شود در غیر اینصورت مجبور خواهید بود ویندوز را دوباره نصب کنید

Farjameh
13-06-2010, 14:18
برای حل مشکل باید یکی از برنامه های فایروال رو روی سیسمتون نصب کنین و نرم افزارهای ادوبی و کورل و آفیس رو بلوک کنین تا به ابنترنت متصل نشن و لایسنسشون از بین نره.
کلاً همچین برنامه هایی در اصل به جای آپدیت شدن، از طریق اتصال به سایت شرکتشون، لایسنسش رو چک میکنن و از بین میبرن.

مرجع : مجله راهنمای کینگ پرند