PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست در مورد hide و show شدن اشیاء در مولتی

tondar2069
13-04-2006, 00:10
با سلام :)
یه سوال داشتم و اونم اینه که
یه پروژه ای رو در مولتی مدیا ساخته ایم که در اون حدود بیست تا سی تا متن و شی وجود داره که در دو قسمت دسته بندی شده است

حال می خواهیم با کلیک بر روی هر یک از موارد در یک قسمت متن یا شی مورد نظر در قسمت دیگر نمایش داده شود و با کلیک بر روی مورد دوم متن یا شی مورد نظر ظاهر شده و متن قبلی مخفی شود و به همین صورت تا پایان پروژه با کلیک بر روی هر مورد متن مورد نظر در قسمت دوم ظاهر و مورد قبلی مخفی شود

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

:rolleye: با تشکر فراوان :blink:

shahnameh
14-04-2006, 10:28
با سلام :)
یه سوال داشتم و اونم اینه که
یه پروژه ای رو در مولتی مدیا ساخته ایم که در اون حدود بیست تا سی تا متن و شی وجود داره که در دو قسمت دسته بندی شده است

حال می خواهیم با کلیک بر روی هر یک از موارد در یک قسمت متن یا شی مورد نظر در قسمت دیگر نمایش داده شود و با کلیک بر روی مورد دوم متن یا شی مورد نظر ظاهر شده و متن قبلی مخفی شود و به همین صورت تا پایان پروژه با کلیک بر روی هر مورد متن مورد نظر در قسمت دوم ظاهر و مورد قبلی مخفی شود

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

:rolleye: با تشکر فراوان :blink:

هايد و شو را اعمال كن ابجكت را انتخاب كن و رو ي خود شي كليك كن و شي را هايد كن مشكل حل ميشه

shahnameh
14-04-2006, 10:30
به اين تايپيك سري بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tondar2069
16-04-2006, 00:09
shahnameh جان
انگار سوال مرا متوجه نشدی این کاری که شما گفتید برای hide و show کردن یک تا دو شی است ولی بیش از دو شی مورد نظر من بود

tondar2069
18-04-2006, 00:17
با سلام خدمت همه :rolleye:

جواب این سوال رو خودم پیدا کردم
فرض کنیم ما دو ستون داریم که در هر ستون چندین شی وجود دارد و ما می خواهیم با کلیک بر روی هر یک از اشیاء یک ستون یک شیی در ستون دیگر آشکار شود.
برای این کار ابتدا تمام اشیاء ستون دوم را که قصد مخفی کردنشان را داریم رو در یک گروه قرار می دهیم وسپس در اکشن اشیاء گروه اول در intraction with other objects در action1که ساخته ایم ابتدا گروهی را hide کرده و در action 2 شی مورد نظر را show می کنیم
و البته قبل از ساختن فایل exe گروه مورد نظر را در قسمت objects مخفی می کنیم :laughing: