PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد وایرلس لپ تاپ

hesam 63
07-05-2010, 14:39
سلام
خونه ما در نزدیکی یه ساختمون دولتی قرار داره که مطمئنا کارشون ایجاب می کنه از اینترنت پرسرعت استفاده کنن . حالا این به کنار کاری ندارم .
من امروز وایرلس لپ تاپ رو که تست کردم بعد از کانکت از من شماره سریال می خواد که من ندارم مسلما ولی وقتی تنظیمات وایرلس لپ تاپ رو دیدم نوشته not conectedولی کنار اون نوشته بودconection are availabel
کنار اون هم سرعت رو قید کرده بود 54 مگابیت و یه سیگنال سبز رنگی هم معلوم بود ولی نمی تونستم از اینترنت استفاده کنم .
دوستان کسی می تونه توضیحی در این باره بده

dsa dsa
07-05-2010, 14:44
خب شبکه پسورد می خواد ؟ WEP Key رو می گم ؟

شاید اینترنت share نشده ؟!

از کجا 100 در 100 می دونی که اینترنت داره اونجا ؟ شاید فقط file sharing اینا داره ؟!!؟

romid
07-05-2010, 15:08
دوست عزیز conection are availabel کانکشن هایی هستند که شما می توانید به ان ها کانکت شوید و بعد از کانکت شدن می توانید از ان سرویس استفاده کنید.

hesam 63
07-05-2010, 15:32
نمی گم صد در صد داره ولی چون یه مرکز مهم دولتی است احتمال می دم داشته باشه .
البته نمی خوام از وایرلس اونجا استفاده کنم ولی می خوام ببینم به هم ربط دارن یا نه ؟

dsa dsa
07-05-2010, 15:36
برنامه Net Stumbler رو دانلود کن.. می فهمی جزییات اون شبکه رو.

parsa205
07-05-2010, 16:29
یه برنامه میخواد اون پسورد رو پیدا کنی ....ظاهرا بعضی از بچه های انجمن این برنامه رو دارند.....

DariushGreat
07-05-2010, 16:33
اگه مرکز مهم دولتیه فکر به کارگیری اینترنت اونجا به طور قاچاق رو از سرت بیرون کن. چون اون وقته که 1 ساعت، یا 1 روز، یا 1 هفته یا ماکزیمم 1 ماه دیگه میان در خونتون و کف بسته می برنت جایی که عرب نی انداخت...

reb
07-05-2010, 16:42
اگه مرکز مهم دولتیه فکر به کارگیری اینترنت اونجا به طور قاچاق رو از سرت بیرون کن. چون اون وقته که 1 ساعت، یا 1 روز، یا 1 هفته یا ماکزیمم 1 ماه دیگه میان در خونتون و کف بسته می برنت جایی که عرب نی انداخت...
اونوقت همه این کار ها رو چطوری میکنن؟ با دیدن مک آدرس؟
یه چیزی بگو که بگنجه فوق فوقش مک آدرسشو عوض میکنه اسم کامپیوترش رو هم میزاره دولت :31:
تازه احتیاجی به این کار هم نیست

DariushGreat
07-05-2010, 16:51
اونوقت همه این کار ها رو چطوری میکنن؟ با دیدن مک آدرس؟
یه چیزی بگو که بگنجه فوق فوقش مک آدرسشو عوض میکنه اسم کامپیوترش رو هم میزاره دولت :31:
تازه احتیاجی به این کار هم نیست

Mac Address که چیزی نیست... اگه اراده کنن می تونن جای دقیقت رو هم مشخص کنن. مطمئن باش که امنیت همواره 2 پله جلوتر از تکنولوژی عمومی هست...

reb
07-05-2010, 17:01
Mac Address که چیزی نیست... اگه اراده کنن می تونن جای دقیقت رو هم مشخص کنن. مطمئن باش که امنیت همواره 2 پله جلوتر از تکنولوژی عمومی هست...
بسی موجب انبساط خاطر شدید برادر گروه خیلی زیاد امنیتی آشیانه:31:

DariushGreat
07-05-2010, 17:17
بسی موجب انبساط خاطر شدید برادر گروه خیلی زیاد امنیتی آشیانه:31:
دمت جیز! :دی خوب اومدی اینو!!! :27:

KING_DESIGNER
07-05-2010, 23:34
این چرت و پرتا چیه میگین ؟
دوست عزیز شماره سریال چی رو میخواد دقیق یه عکس بگیر چون ظاهرا این مورد جدیده . ( میتونه شماره سریال تاپت باشه و...) ولی دقیق و با عکس توضیح بده.
دوم اینکه میتونید شبها از سرویسهای اونجا استفاده کنید که نامحدود هست.
دولت محترم دستور دادند که سالنهای پذیرایی ادارات و ارگانها برای مجالس عروسی مجانی در احتیار مردم داده بشه.
خوب پهنای باند ننامحدودی هم که توی جوب ریخته و برای این سازمانهای دولتی اختصاص داده شده باید به درد یه جایی بخوره یا نه؟
عزیز شبها استفاده کن کسی نمیاد بگه چرا استفاده کردی .
فقط شبها .!

parsa205
07-05-2010, 23:39
این چرت و پرتا چیه میگین ؟
دوست عزیز شماره سریال چی رو میخواد دقیق یه عکس بگیر چون ظاهرا این مورد جدیده . ( میتونه شماره سریال تاپت باشه و...) ولی دقیق و با عکس توضیح بده.
دوم اینکه میتونید شبها از سرویسهای اونجا استفاده کنید که نامحدود هست.
دولت محترم دستور دادند که سالنهای پذیرایی ادارات و ارگانها برای مجالس عروسی مجانی در احتیار مردم داده بشه.
خوب پهنای باند ننامحدودی هم که توی جوب ریخته و برای این سازمانهای دولتی اختصاص داده شده باید به درد یه جایی بخوره یا نه؟
عزیز شبها استفاده کن کسی نمیاد بگه چرا استفاده کردی .
فقط شبها .!
آقای KING_DESIGNER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما یه برنامه ای رو برای پیدا کردن رمز قبلا میگفتید... شاید به درد این دوستمون بخوره....

KING_DESIGNER
08-05-2010, 05:54
سلام
اون برنامه رو دارم ولی گفتم که باید پسوردهای ایرانی رو بهش بدید
که هنوز همچین دیکشنری من ندیدم
اگر باشه مشکلی نیست اسمش wirless hac-k هستش ( فقط - رو بردارید) که وقتی نصبش کردید یه فایل دیکشنری حروف و اعداد میخواد که دونه دونه حروف رو چک میکنه ولی تا پیدا کنه باطری لپ تاپ ایشون تموم شده !
من تا حالا فقط یه بار از این روشهای قفل باز کنی استفاده کردم اون هم برای یه فایل رمز شده بود که zip بود و دوستم توی سیستم من گذاشته بود ! منم سر کنجکاوی رفتم قفلشو شکوندم ولی موضوع اینجاست که پسورد اون فایل یک کلمه انگلیسی بود !!! یعنی کاملا انگلیسی بود نه فارسی رو بصورت فنگلیش تایپ کرده باشند .
نخیر
مثلا book یا logical یا همچین چیزی بود و خیلی راحت شناساییش کرد
داخل دیکشنریش همچین کلمه ای از قبل بود ! و دیگه لازم نبود که من بشینم دونه دونه حروف رو چک کنم خودش اتومات بعد از 5 ساعت چک کردن ( با سیستم سلزون 2.8 پنتیوم 4 ) توسنت این پسورد رو بدست بیاره و خیلی هم برای من جالب بود !
ولی الان خودمیه فایل دارم که 4 سالی میشه توی هاردم هست ولی خوب هنوز پسوردشو بدست نیاوردم چون که فایلش ایرانیه و پسوردش شامل کلمات فارسیه و من متاسفانه دیکشنری فارسی ندارم.
حالا بع داز این همه دساتانها ایشون باید از این روش استفاده کنند اگر پیدا بشه که خیلی خوب میشه.:20: