PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 37 لالیگای اسپانیا / پیروزی رئال مادرید و بارسلونا؛ باز هم دست رئال به بارسا نرسید

nw_nk
06-05-2010, 22:31
La Liga
Jornada 36

Deportivo - Mallorca --- 5/8/10 21:00 CET
Valladolid - Racing --- 5/8/10 21:00 CET
Getafe - Malaga --- 5/8/10 21:00 CET
Villarreal - Valencia --- 5/8/10 21:00 CET
Espanyol - Osasuna --- 5/8/10 21:00 CET
Sporting de Gijon - Atletico Madrid --- 5/8/10 21:00 CET
Tenerife - Almeria --- 5/8/10 21:00 CET
Real Madrid - Athletic Bilbao --- 5/8/10 21:00 CET
Xerez - Zaragoza --- 5/8/10 21:00 CET
Sevilla - Barcelona --- 5/8/10 21:00 CET

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1- Barcelona 93
2- Real Madrid 92
3- Valencia 68
4- Sevilla 60
5- Mallorca 59
6- Villarreal 52
7- Getafe 52
...

nw_nk
06-05-2010, 22:34
آلوس: می خواهم مقابل سویا قهرمان شویم

ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا در مورد احتمال دومین قهرمانی تیمش اعلام کرده که امیدوار است که این اتفاق در زمین تیم سابقش رخ دهد.

سایت گل - دانی آلوس، ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا در گفتگویی اختصاصی با روزنامه مارکا اعلام کرد که علاقه زیادی دارد تا تیمش شنبه شب و در زمین سویا، قهرمانی اش را جشن بگیرد. بارسلونا شنبه شب در ورزشگاه سانچس پیسخوان به میدان خواهد رفت و بدین ترتیب آلوس مقابل هم تیمی های قدیمی اش روانه میدان خواهد شد.

در صورتی که بارسلونا از سد سویا عبور کند و رئال مادرید نیز در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل اتلتیک بیلبائو به نتیجه مطلوبی دست یابد، تکلیف تیم قهرمان به هفته آخر این رقابتها کشیده خواهد شد ولی آلوس امیدوار است که لغزش مادریدی ها در دیدار این هفته، بتواند باعث شود که کاتالونیایی ها جشن قهرمانی شان را مقابل سویا برگزار کرده و بدین ترتیب دومین جام پی در پی شان را کسب کنند.

آلوس که امروز 27 ساله نیز می شود در ادامه صحبتهایش به دفاع ازعملکرد زلاتان ایبراهیموویچ در ترکیب بارسا گشوده است.

2010/5/6

استبان گرانرو: مطمئنیم که سویا می تواند بارسا را شکست دهد

مهاجم کهکشانی ها تاکید کرد که مطمئن است شاگردان گواردیولا در مقابل سویا امتیاز از دست می دهند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - استبان گرانرو، مهاجم تیم رئال مادرید، امروز در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد که مطمئن است که تیم بارسلونا در بازی آینده اش در مقابل سویا در ورزشگاه سانچس پیس خوان امتیاز از دست خواهد داد و رئالی ها از این مسئله در رقابت قهرمانی لالیگا بهره خواهند گرفت.

او گفت که هم تیمی هایش مصمم هستند که اشتباهات بازی مقابل مایورکا را جبران کنند و باید حتما در مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی برسند زیرا در غیر این صورت توقف بارسلونا در مقابل سویا هیچ سودی نخواهد داشت.

این محصول تیم جوانان رئال مادرید، دیدار روز شنبه بارسلونا-سویا را تعیین کننده قهرمانی لالیگا توصیف کرد.

او همچنین هم تیمی پرتغالی اش، کریس رونالدو، را ستود.
"او ذاتا یک لیدر ویک فوتبالیست فوق العاده است. او می داند که چطور از منافذ تیم حریف استفاده کند و چگونه به آنها را ضربه بزند."

او در مورد رقابت قهرمانی لالیگا نیز گفت: "در حال حاضر یک تیم هست که از ما بهتر کار کرده زیرا یک امتیاز از ما بیشتر دارد اما اگر دو بازی باقی مانده مان را ببریم، این شانس را داریم که قهرمانی را به دست آوریم.
من از تیمی کوچکتر (ختافه) به رئال آمدم و اولین فصل، بسیار دشوار بود. من هنوز فرصت دارم که در بازی های زیادی حضور داشته باشم و فکر می کنم که می توانم بهتر کار کنم و بهتر و بهتر شوم."

2010/5/6

nw_nk
06-05-2010, 22:42
عجب حساس شد این سویا بارسلونا. هر دو برد می خوان. یکی برای قهرمانی لالیگا و دیگری برای مجوز قهرمانان.

Jan 5, 2010
Copa del Rey
Barcelona 1-2 Sevilla

Jan 13, 2010
Copa del Rey
Sevilla 0-1 Barcelona

Jan 16, 2010
La Liga
Barcelona 4-0 Sevilla

May 8, 2010
La Liga
Sevilla ?-? Barcelona

A.N.A.P
07-05-2010, 11:54
سرمربي بارسا گفت :هم تيم فوتبال رئال مادريد و هم بارسلونا شايسته قهرماني رقابت هاي اين فصل لاليگا هستن
گواردیولا گفت: مادرید شایسته قهرمانی در رقابت های لالیگاست؛ بارسلونا نیز. من از روند تیمم راضی هستم و نمی توانم آنها را سرزنش کنم و یا بخواهم که فاتح رقابت های لالیگا شوند. اگر بارسلونا قهرمان لالیگا شد که چه خوب و اگر هم نه، باز هم کار بزرگی انجام داده است.
سرمربی بارسا افزود: من بین دو نیمه دیدار با تنه ریف به بازیکنانم گفتم اگر می توانید قهرمان رقابت های لالیگا شوید و اگر نتوانستید هم اصلا نگران نباشید. لیگ که تمام شود اگر جام را ببریم که خیلی خوب است و اگر هم نه، پس از چند روز همه چیز فراموشمان می شود.
بارسلونا سه شنبه شب با نتیجه 4 بر یک مقابل تنه ریف به برتری رسید.

B L A S T E R
07-05-2010, 12:28
بارسا میبره!!!

mahdishata
07-05-2010, 22:40
پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا تاکید کرد قصه قهرمانی لالیگا به هفته آخر می کشد.

از آنجا که دیدار شنبه شب بارسلونا مقابل سویا به سان فینال بسیار حساس و مهمی برای این تیم تلقی می شود،تمرینات روز جمعه تیم کاتالان پشت دربهای بسته انجام شد و هیچ خبرنگاری حق حضور در این جلسه تمرینی را نداشت.

به خبرنگاران اعلام شده بود که می توانند پس از جلسه تمرینی بارسا که راس ساعت 11 در شهرک ورزشی در نزدیکی منطقه "سنت ژوان دسپی" قرار دارد، حضور پیدا کنند.

حدود ساعت 12.30 بود که بازیکنان بارسلونا تک تک از رختکن خارج می شدند و با اتومبیلهایشان روانه منزل می شدند تا خود را برای سفر و در حقیقت مسابقه ای مهم آماده سازند. اول جفرن خارج شد و پس از آن بویان از رختکن بیرون آمده و به سمت اتومبیلش حرکت کرد. رافا مارکس و زلاتان نیز دیگر بازیکنانی بودند که از ورزشگاه خارج شدند.

نکته جالب توجه اینجا بود که در خارج از ورزشگاه نیز تعداد زیادی از هواداران بارسلونا که اکثرا از نوجوانان و جوانان تشکیل شده بودند، حضور داشتند تا در زمان خروج ستاره های محبوبشان از آنها عکس یا امضا بگیرند. جمعیتی که تعداد آنها حدود200 نفر تخمین زده می شد.

تعداد خبرنگاران حاضر که در انتظار آغاز کنفرانس خبری بودند نیز قابل توجه بود. به نظر می رسید که حدود 70 خبرنگار از خبرگزاری های مختلف بین المللی در ساختمان شهرک ورزشی بارسلونا حاضربودند تا صحبتهای گواردیولا را پوشش دهند

پپ گواردیولا وارد سالن شد و به پرسشهای خبرنگارانی که با زبان کاتالان، اسپانیایی و انگلیسی از او سوال می پرسیدند، پاسخ داد.

نکته ای که جالب توجه بود آرامشی بود که بر چهره گواردیولا حاکم بود . مربی جوان بارسلونا دائما بر این نکته تاکید می کرد که حتی اگر تیمش در رقابتهای این فصل به قهرمانی نرسد هم واقعا باید از این بازیکنان تقدیر به عمل آورد.او در جریان کنفرانس خبری به دفعات مکرری آب می خورد وبا آرامش عجیبی صحبت می کرد.

گواردیولا در پاسخ به سوالی در این رابطه که رئال که سایه به سایه در تعقیب بارسا است را چطور می بیند، گفت:« رئال تیم بسیار خوبی است. من مدتها پیش گفتم که سرنوشت این رقابتها در هفته آخر مشخص خواهد شد و اکنون هم چنین نظری دارم.»

این مربی جوان در مورد احتمال پیروزی تیمش مقابل سویا گفت:« پیروزی در این دیدار تنها و تنها به خود ما بستگی دارد. باید به این نکته تاکید کنم که تیمی که این هفته را با صدرنشینی به پایان برد، قطعا قهرمان نخواهد شد. به علاوه نباید حریفانی مثل وایادولید یا مالاگا را نیز دست کم گرفت. باید اعتراف کرد که رقابتهای این هفته، رقابتهای بسیار مهمی است، به ویژه برای ما، اگر بخواهیم که قرهمان شویم. بدین ترتیب باید تنها و تنها به پیروزی فکر کنیم.»

گواردویلا درادامه صحبتهایش پاسخگوی پرسشی دررابطه با صحبتهای پیگرینی شد. پیگرینی اخیرا در صحبتهایی گفته بود که علاقه زیادی داشته تا بارسلونا را دو ماه بدون مسی ببیند، همان طور که رئال دو ماه را بدون کریس سر کرد.گواردیولا در پاسخ به این سوال گفت:«راستش را بخواهید من هم نمی توانم بگویم که اگر دو ماه مسی را در اختیار نداشتیم، چه رخ می داد ولی باید به کار تیم رئال مادرید ارزش زیادی نهاد. آنها فصل فوق العاده و خارق العاده ای را سپری می کنند.»

این مربی جوان بار دیگر با پرسشی در مورد صحبتهای پیگرینی مواجه شد. مربی رئال اخیرا در صحبتهایی گفته بود که اگر تیمش موفق به قهرمانی در لالیگا نشود، دلیل آن را شکست ناعادلانه مقابل بارسلونا در نوکمپ در دور رفت می داند. گواردیولا در این رابطه گفت:« به نظر می رسد که پیگرینی فراموش کرده که تیمش مقابل تیم ده نفره شکست خود و در نیمه دوم آنها شوتی را روانه دروازه ما نکردند. این اتفاقات در طول هشت ماه رخ داده است و از دست دادن قهرمانی به خاطر این یک بازی........ پیگرینی تجربه به مراتب بیشتری دارد و او باید این نکات را بداند. ما هم می توانیم از بازیمان مقابل اسپانیول بگوئیم.»

البته گواردیولا در ادامه به تمجید از مربی شیلیایی رئال پرداخت و گفت:« پیگرینی بسیار محترم، مودب و با شخصیت است.»

او در پاسخ به پرسشی در مورد مقایسه ای که میان کریس رونالدو و لیونل مسی انجام می شود گفت:« کریس بازیکن فوق العاده خوب و بزرگی است. سران رئال از بازیکنشان راضی هستند و ما هم از در اختیارداشتن مسی واقعا خوشحالیم و به هیچ وجه حاضر نیستیم که مسی را با هیچ کس دیگری عوض کنیم. آنچه در مسی دیده می شود مهارت و توانایی واقعی اوست و این چیزی نیست که من یا هر مربی دیگری به او آموخته باشد. مسی از 13 یا 14 سالگی گلهای زیادی را به ثمر می رساند.من معتقدم که عملکرد مسی مشابه سال قبل است و هرگز نگفته ام که مسی امسال به مراتب بهتر از پارسال است. هر چند که با گذشت زمان قطعا بهتر و بهتر خواهد شد.»

مربی جوان بارسا در بخش پایانی صحبتش با آنالیز سویا، تیمی که شنبه شب میزبانی بارسلونا را عهده دار خواهد بود گفت:« سویا تیم بسیار بسیار خوبی است. این تیم در بهترین لحظاتش به سر می برد و در طول تمام رقابتهای این فصل تیم بسیار خوبی بوده و نمی توان گفت که فقط الان روزهای خوبی را سپری می کند. این تیم، تیمی است که تا مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پیشروی کرد و 4..5 سالی است که تیمی تراز اول است.»

nw_nk
07-05-2010, 22:42
هفته سی و هفتم لالیگا: سویا، آخرین امید رئال برای توقف بارسلونا

شاگردان پپ گواردیولا در صورت کسب سه امتیاز بازی فردا می توانند به قهرمانی مجدد در لالیگا امیدوار باشند.

سایت گل - رقابت های هفته سی و هفتم لالیگا فردا با 10 دیدار هم زمان برگزار خواهد شد که در مهمترین بازی ها، بارسلونا در ورزشگاه سانچس پیس خوان میهمان تیم سویا است و رئال در سانتیاگو برنابئو میزبان اتلتیک بیلبائو خواهد بود. در حالی که تنها دو بازی دیگر تا پایان رقابت ها باقی است، بارسلونا با یک امتیاز برتری نسبت به رئال در صدر قرار دارد و شاگردان پیگرینی امیدوارند که بارسلونا در بازی فردا در مقابل سویا، که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کند، امتیاز از دست دهند. این آخرین دیدار دشوار آبی و اناری هاست و در صورت کسب سه امتیاز این دیدار، آنها می توانند بیش از پیش به قهرمانی امیدوار باشند.

اعداد داخل پرانتز، رتبه تیم ها در جدول رده بندی است. شنبه:

رئال مادرید (2)- اتلتیکو بیلبائو (8)
دپورتیوو لاکرونیا (10)- مایورکا (5)
اسپانیول (13)- اوساسونا (11)
خرس (20)- ساراگوسا (14)
ویارئال (7)- والنسیا (3)
تنریفه (18)- آلمریا (12)
سویا (4)- بارسلونا (1)
وایادولید (19)- راسینگ سانتاندر (17)
خیخون (15)- اتلتیکو مادرید (9)
ختافه (6)- مالاگا (16)

2010/5/7

مانوئل پیگرینی: سرنوشت قهرمانی لالیگا این هفته رقم می خورد

سرمربی شیلیایی تایید کرد در صورتی که آبی و اناری ها در مقابل سویا امتیاز از دست ندهند، آنها باید با قهرمانی خداحافظی کنند.

سایت گل - مانوئل پیگرینی، سرمربی تیم رئال مادرید، امروز اعلام کرد که به نظر او این هفته سرنوشت قهرمانی لالیگا رقم خواهد خورد. در رقابت های این هفته رئال میزبان اتلتیک بیلبائو است و بارسلونا در خانه سویا به میدان می رود.

او در گفتگو با مارکا گفت: "من معتقدم که سرنوشت قهرمانی این هفته رقم خواهد خورد. فکر نمی کنم که بارسلونا در آخرین بازی فصل در خانه شکست بخورد."

پیگرینی گفت که جاه طلبی تیمش را برای قهرمانی در بازی مقابل مایورکا دید. رئالی ها آن دیدار را 4-1 به سود خود به پایان رساندند.
"من دیدم که تیمم از قدرت ذهنی بالایی برخوردار است. ما نمیخواهیم قهرمانی را از دست بدهیم و بازی مقابل اتلتیک بیلبائو آسان نخواهد بود. اما سرنوشت در دست ما نیست. ما باید پیروز شویم تا شانس مان را زنده نگه داریم."

پیگرینی به سوالی درمورد اینکه ممکن است بازی فردا آخرین دیداری باشد که او در سانتیاگو برنابئو هدایت رئال را بر عهده داشته باشد، پاسخ نداد.
"قرارداد من با رئال دو ساله است و من معتقدم که می توانم در خدمت آنها باشم. ما تا آخرین دقیقه از فصل برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد و فکر می کنم که ما و بارسلونا در این فصل شایسته قهرمانی هستیم. تعجب خواهم کرد که تیم دیگری بتواند بعدها این نتایج را تکرار کند."

2010/5/7

ninabina
08-05-2010, 02:00
سویا کازشون تمام کن :31:
خدایا به امید تو:40:

kasra_khan2003
08-05-2010, 10:22
سویا تو این فصل نشون داده میتونه بارسا رو ببره، اما این بار فرق میکنه! به احتمال زیاد بارسا میزنه...

masoudtr
08-05-2010, 11:03
سرمربي بارسا گفت :هم تيم فوتبال رئال مادريد و هم بارسلونا شايسته قهرماني رقابت هاي اين فصل لاليگا هستن
گواردیولا گفت: مادرید شایسته قهرمانی در رقابت های لالیگاست؛ بارسلونا نیز. من از روند تیمم راضی هستم و نمی توانم آنها را سرزنش کنم و یا بخواهم که فاتح رقابت های لالیگا شوند. اگر بارسلونا قهرمان لالیگا شد که چه خوب و اگر هم نه، باز هم کار بزرگی انجام داده است.
سرمربی بارسا افزود: من بین دو نیمه دیدار با تنه ریف به بازیکنانم گفتم اگر می توانید قهرمان رقابت های لالیگا شوید و اگر نتوانستید هم اصلا نگران نباشید. لیگ که تمام شود اگر جام را ببریم که خیلی خوب است و اگر هم نه، پس از چند روز همه چیز فراموشمان می شود.
بارسلونا سه شنبه شب با نتیجه 4 بر یک مقابل تنه ریف به برتری رسید.
من بعید میدونم همچین حرفی زده باشه
این جور حرف زدن مال بازنده هاست
نبعش را بده چک کنم ببینم چیه؟

Ezel
08-05-2010, 11:29
پیشنهاد 30 میلیون پوندی رئال برای خرید استیون جرارد

سایت گل- به گزارش نشریه دیلی میل، مسئولان باشگاه رئال مادرید قصد دارند در تابستان پیش رو برای به خدمت گرفن استیون جرارد، کاپیتان لیورپول تلاش بیشتری به خرج بدهند.

گفته می شود که رئالی ها قصد دارند برای کاپیتان قرمزها پیشنهادی 30 میلیون پوندی به تیم مرسی سایدی ارائه دهند.

شایعات در اطراف باشگاه لیورپول حاکی از این است که در صورتی که رافا بنیتس فصل آینده نیز هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد، چند بازیکن کلیدی تیم از جمله استفن جرارد، فرناندو تورس و جمی کرگر از لیورپول جدا خواهند شد.

رئالی ها که مدت هاست به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن هستند، قصد دارند از این فرصت استفاده کنند و به هر ترتیب ممکن او را به سانتیاگو برنابئو ببرند. رئالی ها سه فصل قبل نیز برای جذب این بازیکن تلاش زیادی کردند اما در نهایت ناکام ماندند.

چلسی نیز زمانی برای به خدمت گرفتن او ابراز تمایل کرده بود اما جرارد به خاطر وفاداری به لیورپول از پیوستن به این تیم خودداری کرد. پیشنهاد جدید باشگاه رئال می تواند آزمونی دیگر برای میزان وفاداری کاپیتان قرمزها باشد.

راموس: می خواهم فوتبالم را در رئال تمام کنم.

سایت گل- سرخیو راموس، ستاره ملی پوش تیم ملی اسپانیا و باشگاه مادریدی در نظر دارد تا دوران باقی مانده از زندگی فوتبالی اش را در ترکیب تیم مادریدی سپری کند و در صحبتهایی اعلام کرده که امیدوار است که تا پایان در رختکن رئال باقی بماند.

او در برنامه تلویزیونی پونتو پلوتا گفت:« این پنجمین فصل حضور من در رئال است و از این بابت بسیار خوشحالم. واقعا دوست دارم که فوتبالم را در این تیم بزرگ به پایان ببرم.»

راموس پنج سال پیش با قراردادی 27 میلیون یورویی از سویا به رئال مادرید پیوست و بی صبرانه در آرزوی قهرمانی با رئال در رقابتهای این فصل لالیگاست.

سرخیو راموس در ادامه صحبتهایش گفت:«هم رئال و هم بارسا شایسته قهرمانی در لالیگا هستند. امیدوارم که ما بتوانیم جام این فصل را بالای سر ببریم. البته تکلیف ما دست خودمان نیست ولی ما معتقدیم که بارسا می تواند مرتکب اشتباه شود.»

مادریدی ها این هفته میزبان اتلتیک بیلبائو خواهند بود و بارسا در دیدار سختی در خارج از خانه مقابل سویا به میدان خواهد رفت. راموس در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« هیچ کسی نباید شانس رئال مادرید برای قهرمانی را مرده بداند. تنها 2دیدار دیگر تا پایان رقابتهای فصل باقی است و ما تنها یک امتیاز از تیم صدرنشین کمترداریم.»

MORINIO
08-05-2010, 12:10
یعنی سویا نامرده اگه بارسارو متوقف نکنه! رئال اومد رقیب اصلی سویا برای چهارمی (مایورکا) رو ترکوند حالا سویا باید حسابشو با رئال صاف کنه! :دی

ali_ranger22
08-05-2010, 12:22
اميدوارم سويا بزنه بارسا رو يا حداقل مساوي كنه باهاش !
چقدر حساسه !!!

B L A S T E R
08-05-2010, 15:11
راموس: می خواهم فوتبالم را در رئال تمام کنم..
دم راموس گرم! خیلی حال میکنم باهاش!
حتی گفته حاضرم چشم بسته تمدید کنم!

vatan2009
08-05-2010, 15:21
[]
بحران در بارسا در آستانه بازي بزرگ امشب
پيشنهاد غيراخلاقي زلاتان به پيكه و انتشار فيلم درگيري
خبرگزاري فارس: انتشار فيلمي از حركات غير اخلاقي دو بازيكن كليدي بارسلونا باعث به هم ريختگي جو دروني اين تيم شده ‌است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، خبرنگار مادريدي اين روزنامه در نشست خبري امروز زلاتان ابراهيموويچ از وي ‌پرسيد: در مورد درگيري و حركات غيراخلاقي خود با پيكه چه توضيحي داري؟
زلاتان ابراهيموويچ در پاسخ به اين خبرنگار از الفاظ غيراخلاقي استفاده مي‌كند كه حتي روزنامه‌هاي ايتاليايي كه نفرت شديدي هم از وي دارند نتوانسته‌اند در ادامه شيطنت خبري خود به آنها اشاره كنند.

آن‌طور كه چند روزنامه محلي آندلوس خبر مي‌دهند علت اصلي درگيري زلاتان ابراهيمووويچ و پيكه پيشنهاد و حركت غير اخلاقي زلاتان بوده كه سابقه چنين حركاتي را در زمان بازيگري در ايتاليا نيز داشته است.
فيلم درگيري و حركات زننده زلاتان و پيكه در كنار اتومبيل بازيكن اسپانيايي به پر بيننده‌ترين فيلم چند سايت اجتماعي تبديل شده‌است.
سايت گوگل نيز در خبري كوتاه به بالاترين ركورد جستجوي اينترنتي امروز خود با عنوان "پيكه و زلاتان " اشاره كرده‌ است.
اين بهترين بهانه و سوژه براي روزنامه‌ها و سايت‌هاي خبري مادريد است تا در آستانه بازي بزرگ امشب بارسلونا برابر سويا در آندلوس به تخريب تيم كاتالونيايي بپردازند.

منابع
جهان نیوز و فارس!!!

قضیه چی بوده؟؟؟

B L A S T E R
08-05-2010, 15:24
عکس ر. ببینید تورو خدا :دی:دی
خیلی خندیدم !
ولی از خبر گذاری فارس جز دروغ انتظار نمیره که میره ؟
ولی خدایی صحنه مشکوکه : ))
روزنامه مارکا هم نوشته در باه این!
زلات هم مث اینکه تو لیست 18 نفره بازی با سویا نیس!

mmiladd
08-05-2010, 15:28
جالبه......!

Alireza SM
08-05-2010, 15:43
زلاتان كمربند مشكي دان 1 وزن چهارم تكواندو رو داره . پيكه كه سهله گنده تر از اون و هم ميزنه :31:

vatan2009
08-05-2010, 15:44
امشب که پیکه مصدومه و زلاتان هم با اون بازیهای ضعیفش احتمال میرفت تو ترکیب نباشه
من احتمال میدم مثل قضیه اومدن مورینیو به بارسا و رفتن گواردیولا به منچستر که اول فصل شایعه شد و همچنین رفتن مسی به اینتر(البته بعداز قراردادش با بارسا) و.... قصد ضربه زدن به بارسلونا را دارند
انتشارش تو همچین روزی و درست قبل از بازی با سویا بو داره

vatan2009
08-05-2010, 15:49
راستی ماشینه چی هست؟؟؟

osifa
08-05-2010, 15:50
فیلمش نیست؟

free_touch
08-05-2010, 15:51
حداقل اخبار میزارید از یک منبع معتبر و موثق بزارید.

بعدش وقتی تیتر می زنید :

تو متن خبر هیچ اشاره ای به این پیشنهاد نشده و کلا معلوم نیست که چی شده.

*IN*
08-05-2010, 15:56

بعدش وقتی تیتر می زنید :

hoha881
08-05-2010, 15:57
بارسایی های بی اخلاق. حالا بهش چی پیشنهادی داده؟با پیکه هم اره حالا مسی بود یک چیزی:27:

vatan2009
08-05-2010, 16:38

بعدش وقتی تیتر می زنید :

اگه خوب بخونی منم نوشتم
"قضیه چی بوده؟؟؟""
خودم هم مطمعن نبودم
نیم ساعته دارم به عکس نگاه میکنم جالبه هر دو دارن با نگاه خیلی مظلومانه به هم نگاه میکنند و پیکه دسته زلاتان را خیلی عشقولانه گرفته من که میگم خبر فیک هست اینا دارند ای لاویو دوست دارم میگند بهم خبری گزاری فارس جالبه دعوا را به یه سری مسایل دیگه ربط داده
این قسمت اخرش که من حذف کردم را ببنید
"مردم مسلمان آندلوس نيز از خبرهاي غيراخلاقي برزيكنان غيربومي در لاليگا متنفر بوده و انتشار اين خبر در نوع تشويق آنها در بازي امشب اثرگذار خواهد بود."

Masoud King
08-05-2010, 16:39
بابا هم جنس بازی که الان اونور موضوع خاصی نیست : دی

ولی این بارسایی اخلاق رو به همه نشون دادن :27:

اینم از یه سایت خارجی

The two stars of Barcelona, Zlatan Ibrahimovic and Gerard Pique were photographed in a scene that borders on romantic, like two lovers whispering words of love.
The image travels around the world and in fact it has being created groups on Facebook called: “I too sat crossed, to see the photo of Ibra and Pique …” or “I also believe that Ibra and Piqué are hiding something …”
The administrator of the Facebook first group wrote: “This is a group made FB purest affection from FC Barcelona. Most of their managers are “culés” from birth. All managers take the love between two men as one of the most natural (and why not, adorable) world situation. As the love between two women, or the love between a man and a woman. “
خوب دیگه واضحه..

DANCE6410
08-05-2010, 16:40
[]
بحران در بارسا در آستانه بازي بزرگ امشب
خبرگزاري فارس: انتشار فيلمي از حركات غير اخلاقي دو بازيكن كليدي بارسلونا باعث به هم ريختگي جو دروني اين تيم شده ‌است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، خبرنگار مادريدي اين روزنامه در نشست خبري امروز زلاتان ابراهيموويچ از وي ‌پرسيد: در مورد درگيري و حركات غيراخلاقي خود با پيكه چه توضيحي داري؟
زلاتان ابراهيموويچ در پاسخ به اين خبرنگار از الفاظ غيراخلاقي استفاده مي‌كند كه حتي روزنامه‌هاي ايتاليايي كه نفرت شديدي هم از وي دارند نتوانسته‌اند در ادامه شيطنت خبري خود به آنها اشاره كنند.

آن‌طور كه چند روزنامه محلي آندلوس خبر مي‌دهند علت اصلي درگيري زلاتان ابراهيمووويچ و پيكه پيشنهاد و حركت غير اخلاقي زلاتان بوده كه سابقه چنين حركاتي را در زمان بازيگري در ايتاليا نيز داشته است.
فيلم درگيري و حركات زننده زلاتان و پيكه در كنار اتومبيل بازيكن اسپانيايي به پر بيننده‌ترين فيلم چند سايت اجتماعي تبديل شده‌است.
سايت گوگل نيز در خبري كوتاه به بالاترين ركورد جستجوي اينترنتي امروز خود با عنوان "پيكه و زلاتان " اشاره كرده‌ است.
اين بهترين بهانه و سوژه براي روزنامه‌ها و سايت‌هاي خبري مادريد است تا در آستانه بازي بزرگ امشب بارسلونا برابر سويا در آندلوس به تخريب تيم كاتالونيايي بپردازند.

منابع
جهان نیوز و فارس!!!

قضیه چی بوده؟؟؟

من همچین خبری رو رو فارس ندیدم دوست عزیز

Ezel
08-05-2010, 16:47
ژابی آلونسو: امیدوارم سویا یک اینتر دیگر باشد .

سایت گل - اگر امشب سویا بارسلونا را متوقف کند... این آرزوی بزرگ همه رئالی های جهان است که آخرین امید خود را برای قهرمانی در لیگا در بازی امشب بارسلونا مقابل سویا جستجو می کنند.

ژابی آلونسو ستاره رئال که دوست ندارد امسال بدون جام به پایان برسد در این باره به روزنامه آس گفت: وقتی دفاع سویا را می بینیم، متوجه می شویم که چقدر محکم است. آنها در ضد حمله مهارت بسیاری دارند و این مسئله می تواند برای بارسا بسیار خطرناک باشد.

او گفت: «اینتر هم همین کار را با بارسا انجام داد و مقابل آنها پیروز شد.»

آلونسو که به توقف بارسا در ورزشگاه سانچس پیسخوان امیدوار است در عین حال به بازیکنان هشدار می دهد که حتما بازی امشب مقابل آتلتیکو بیلبائو را دست کم نگیرند.

آلونسو می گوید: آتلتیک بیلبائو تیم جنگنده ای بوده و هست و این بازی بسیار دشوار خواهد بود و احترام زیادی برای این تیم قائلم. وقتی من در رئال سوسیداد با این تیم بازی می کردم، همیشه جنگهای سختی به وجود می امد. یک دربی کامل که امیدوارم با بازگشت سوسیداد به لیگا دوباره تکرار بشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرئال باز هم بی کاکا به میدان می رود.

سایت گل- مانوئل پیگرینی، سرمربی باشگاه مادریدی نام یازده بازیکن اصلی تیمش برای دیدار امشب رئال مقابل اتلتیک را مشخص کرده است و این بار نیز نام کاکا در این لیست دیده نمی شود.

مربی شیلیایی رئال خط میانی تیمش را به دست گوتی، گرانرو، گاگو و آلونسو سپرده است.

پس از تمرین سبک صبح امروز تیم مادریدی، پیگرینی به کاکا اعلام کرد که نام او را درلیست بازیکنان ثابت تیم قرار نداده است.

یازده بازیکن اصلی رئال در جریان دیدار مقابل اتلتیک بدین ترتیب خواهند بود:کاسیاس، آربلوا، راموس، آلبیول ، مارسلو، ژابی آلونسو، گاگو،گرانرو ، گوتی ، کریس رونالدو و ایگواین

charlize
08-05-2010, 16:49
داستان گی بودن این دوتاس که اونطور که بعضی سایت ها میگفتن، حتی مسئولین بارسا هم این مسئله رو میدونن و باهاش مشکلی ندارن...
البته دیگه این دروغی از فارس نیست و خیلی از سایت ها این خبر روعنوان کردن...البته مسئله ای هم که هست اینه که فقط همین یه عکس بیرون اومده و یخورده مشکوک میزنه! شاید ساختگی باشه!(اما پیکه خیلی مثکه علاقه داره به زلا! چهرش رو ببین!: دی)
اون جوابی هم که به خبرنگار داده زلا، بسیار جمله مفهمویه!: دی
خبرنگار میپرسه که تو هم جنس بازی؟!!
زلا هم اینطور جواب میده:

Come with your sister to my house and see if I’m gay

:31::31:

charlize
08-05-2010, 17:03
گواردیولا: پلگرینی یادش رفته که به تیم 10 نفره ما باختند!

مثکه یادش رفته که گلشون آفساید بود!

یازده بازیکن اصلی رئال در جریان دیدار مقابل اتلتیک بدین ترتیب خواهند بود:کاسیاس، آربلوا، راموس، مارسلو، ژابی آلونسو، گاگو،گرانرو ، گوتی ، کریس رونالدو و ایگواین
اینکه شد 10 تا!
اون یکی دفاع مرکزی کیه؟؟
آلبیول؟! گاری؟! شایدم متذلدر برا آخرین بازیش تو سانتیاگو!

Ezel
08-05-2010, 17:13
اینکه شد 10 تا!
اون یکی دفاع مرکزی کیه؟؟
آلبیول؟! گاری؟! شایدم متذلدر برا آخرین بازیش تو سانتیاگو!
:دی
آلبیول . توی زیرتیتر بود که من نوشته زیر تیتر رو حذف کردم ، کلا سایت گل غلط املایی زیاد داره ، اکثر خبرایی هم که بچه ها از سایت گل میزارن معمولا دستی ویرایش میکنن .

p3yman_xl
08-05-2010, 17:18
این حرف ها یک کلاغ چهل کلاغ شده و فکر میکنم اصل ماجرا اینجوری نبوده ...
اونطرف همونطور که مسعود گفت مساله ی همجنس گرایی حل شده است و مثل ایران نیست ... پس ترو خدا اونجا رو با ایران قشنگ خودمون مقایسه نکنید!
زلاتان زن و بچه داره و فکر نمیکنم تازه الان یادش بیفته به یه مرد ریش و سیبیل دارا براز علاقه کنه!

حالا یه چیزی که برای من جالبه حرف های بعضی از دوستان هست...

بارسایی های بی اخلاق.Lol

Ezel
08-05-2010, 17:18
زلا هم اینطور جواب میده:

Come with your sister to my house and see if I’m gay

:31::31:
:27:

من هم توی یوتیوب گشتم خبری از ویدئو نبود ، همین عکس بود فقط که روش صداگذاری شده بود .

و البته از خبرگزاری معتبر !!! فارس هم که صادقانه !!! اخبار رو میزاره انتظار میرفت قبل از اعلام وجود فیلم از بودنش مطمئن میشدند ، البته شاید این هم در راستای مدارکیه که همیشه برای امثال فارس موجوده :دی

hoha881
08-05-2010, 18:05
باز هم به خرد مورینیو پی میبریم که با تعویض زلاتان با اتوئو با یک تیر دو نشون زد.
1-دندون خراب رو از تیمش کشید بیرون
2-حریف اصلیش واسه جام رو به بی اخلاقی کشید.
میگم خود پپ هم اوایل خیلی به زلاتان علاقه داشت.:27:

C0OPeR
08-05-2010, 18:22
واقعا برای یک سری افراد معلوم الحال متاسفم که تا خبری یا تاپیکی از بارسا میبینن شروع میکنن به متلک پراکنی و توهین !
اگه بابت این کار چیزی به شما میدن یا چیزی نسیبتون میشه بگین ما هم دست بکار شیم ؟!

اما در مورد عکس کاملاً مشخصه که بک عکس جعلی هستش و دارن جو سازی میکنن بر علیه بارسا ...
حتی اگر این خبر صحت داشته باشه (که به جرئت میگم دروغه) هیچ چیزی از ارزششون در مقام یک بازیکن حرفه ای که در بهترین تیم باشگاهی حال حاضر جهان بازی میکنن کم نمیکنه .

osifa
08-05-2010, 18:22
سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا و به نقل از روزنامه دیلی میرر انگلستان، سران باشگاه مادریدی ممکن است با پیشنهادی 139.3 میلیون یورویی برای خریداری مسی وارد عمل شوند.

تصورش را بکنید که لیونل مسی در نهایت از بارسلونا راهی مادرید شود، همان مسیری که لوئیس فیگو در سال 2000 طی کرد.

روزنامه انگلیسی دیلی میرر روز شنبه در گزارشی اختصاصی به این نکته اشاره کرد که سران باشگاه مادریدی پیشنهادی جنجالی را برای جذب لیونل مسی، ستاره باشگاه بارسلونا و به خدمت گرفتن او در کنار کریستیانو رونالدو در رختکن تیمشان آماده کرده اند.

طبق خبر منتشره دراین روزنامه، این پیشنهاد 139.3 میلیون یورو ارزش دارد و بدین ترتیب مسی می تواند گران قیمت ترین بازیکن دنیا لقب بگیرد و این انتقال گران ترین انتقال سال شود.در حال حاضر کریستیانو رونالدو، گران قیمت ترین بازیکن دنیاست که با قراردادی 96 میلیون یورویی ازمنچستریونایتد به رئال مادرید منتقل شد.

در سپتامبر سال 2009 لیونل مسی قراردادش با بارسلونا را تا سال 2016 به تمدید رساند و بدین ترتیب مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگامش از 100 میلیون یورو به 250 میلیون یورو افزایش یافت.

روزنامه دیلی میرر در گزارش خود به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه مادریدی نیز فکر نمی کنند که کاتالونیایی ها پیشنهاد آنها را بپذیرند ولی این اقدام ممکن است به منزله به نمایش گذاشتن قدرت اقتصادی تیم مادریدی باشد.

nitro
08-05-2010, 18:27
انگار تو اینتر هم اوضاش خراب بوده :27:

Alireza SM
08-05-2010, 19:12
تو سايت هاي خارجي كه حسابي صدا كرده اين موضوع :31:

mashhadkhafan
08-05-2010, 20:07

osifa
08-05-2010, 20:11
حالا واقعا پیکه و زلاتان گ/ی هستن؟

D r i v e r
08-05-2010, 20:29
حالا واقعا پیکه و زلاتان گ/ی هستن؟
فکر نمیکنم
بعضی وقت ها از اینجور عکس ها و بیرون میاد که بیشترشون هم جنبه شوخی دارن :13:

metallica is me
08-05-2010, 20:30
نه برادر من اینا فقط هوچی گریای رئالی هاست که جو بازیو بهم بریزن که شایذ بارسا ببازه
مگه دختر قحطی هست که اینا برن گ////ی بشن

nw_nk
08-05-2010, 21:31
زنده از شبکه 3

شنبه 18/02/1389 ساعت 23:30
ليگ اسپانيا
سه ويا - بارسلونا

زيدان: لاليگا امسال 2 قهرمان دارد

مشاور باشگاه رئال مادريد بر اين باور است فوتبال اسپانيا در اين فصل از رقابت‌ها دو قهرمان دارد و آنها تيم‌هايي نيستند جز رئال مادريد و بارسلونا.

ملی پوش بازنشسته تیم فوتبال فرانسه گفت: خیلی جالب است که رقابت بارسلونا و رئال مادرید ادامه دارد. اگرچه من رئال مادرید را حمایت می کنم اما به نظر من هر دو تیم در این فصل از رقابت‌ها عملکرد خوبی داشته‌اند.

مشاور باشگاه رئال مادرید افزود: فکر نمی کنم تیم‌های دیگر تا این اندازه توانسته باشند در طول فصل امتیاز کسب کنند. به نظر من ، اسپانیا در این فصل از رقابت‌ها دو قهرمان دارد: رئال مادرید و بارسلونا.

بارسلونا و رئال مادرید در پایان هفته سی و ششم رقابت‌های لالیگا با 93 و 92 امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار دارند.

شنبه 18/02/1389

nw_nk
08-05-2010, 21:35
مسي، 3 گل تا جاودانه شدن

مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال بارسلونا در دو بازي باقيمانده فرصت دارد به رکورد رونالدو دست پيدا کند.

ليونل مسي ،بازيکن کليدي تيم ملي آرژانتين ،در اين فصل از لاليگا، 31 گل به ثمر رسانده و به طور کلي در رقابت‌هاي امسال اعم از لاليگا، ليگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ري 44 گل زده است.

او براي شکستن رکورد گلزني رونالدوي برزيلي با لباس بارسلونا تنها 3 گل ديگر فاصله دارد.

رونالدو فصل 1997- 1996 در بارسلونا حضور داشت.

مسي جوان و پرطرفدار، در دو بازي باقيمانده تيمش برابر سويا و رئال وايادوليد به ميدان مي‌رود.

اگر مسي اين رکورد تاريخي را از دست رونالدو خارج کند به جمع 5 گلزن برتر تاريخ بارسلونا نيز ملحق شده و در 212 حضور رسمي خود 124 گل به نام خود ثبت مي‌کند.

شنبه 18/02/1389

140 ميليون يورو براي آقاي فوتبال؟!

سران باشگاه مادريدي ممکن است با پيشنهادي 139.3 ميليون يورويي براي خريداري مسي وارد عمل شوند.

این روزها در مطبوعات انگلیسی این خبر جنجالی منتشر شده است، این در حالی است که مبلغ درج شده در بند جدایی زودهنگام مسی 250 میلیون یورو است ولی در صورتی که این اتفاق رخ دهد، مسی گران قیمت ترین بازیکن دنیای فوتبال خواهد بود.

تصورش را بکنید که لیونل مسی در نهایت از بارسلونا راهی مادرید شود، همان مسیری که لوئیس فیگو در سال 2000 طی کرد.

روزنامه دیلی میرر روز شنبه در گزارشی اختصاصی به این نکته اشاره کرد که سران باشگاه مادریدی پیشنهادی جنجالی را برای جذب لیونل مسی، ستاره باشگاه بارسلونا و به خدمت گرفتن او در کنار کریستیانو رونالدو در رختکن تیمشان آماده کرده اند.

طبق خبر منتشره ،این پیشنهاد 139.3 میلیون یورو ارزش دارد و بدین ترتیب مسی می تواند گران قیمت ترین بازیکن دنیا لقب بگیرد و این انتقال گران ترین انتقال سال شود.در حال حاضر کریستیانو رونالدو، گران قیمت ترین بازیکن دنیاست که با قراردادی 96 میلیون یورویی ازمنچستریونایتد به رئال مادرید منتقل شد.

در سپتامبر سال 2009 لیونل مسی قراردادش با بارسلونا را تا سال 2016 به تمدید رساند و بدین ترتیب مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگامش از 100 میلیون یورو به 250 میلیون یورو افزایش یافت.

در گزارش به این نکته اشاره شده که سران باشگاه مادریدی نیز فکر نمی کنند که کاتالونیایی ها پیشنهاد آنها را بپذیرند ولی این اقدام ممکن است به منزله به نمایش گذاشتن قدرت اقتصادی تیم مادریدی باشد.

شنبه 18/02/1389

vatan2009
08-05-2010, 21:56
من همچین خبری رو رو فارس ندیدم دوست عزیز
حالا ببین

ولی منم همچنان معتقدم قضیه ساخته رسانه های مادریدی هست

MORINIO
08-05-2010, 22:05

خب هر کی یه سلیقه ای داره... بالاخره واسه تنوع هم که شده ... !:27:

charlize
08-05-2010, 22:07
مسي جوان و پرطرفدار
نشون دادن خودشون رو صدا و سیمایی ها!
منظورم اهالی منبع-ه!

140 ميليون يورو براي آقاي فوتبال؟!

هرگز این اتفاق نمیوفته!
+
من هیچی نمیگم، اما خداییش طرز تفکر اینا رو ببین:

ولی این اقدام ممکن است به منزله به نمایش گذاشتن قدرت اقتصادی تیم مادریدی باشد.

همینه که ما اینجاییم!

resident_evil
08-05-2010, 22:07
ولی منم همچنان معتقدم قضیه ساخته رسانه های مادریدی هست

منبع خبر فارس هستش ميگي رسانه هاي مادريدي ؟ فارس به مادريد وابستگي داره ؟

vatan2009
08-05-2010, 22:20
منبع خبر فارس هستش ميگي رسانه هاي مادريدي ؟ فارس به مادريد وابستگي داره ؟
مثل اینکه خبر اصلی در مارکا تولید شده!!!

B L A S T E R
08-05-2010, 22:33
نه برادر من اینا فقط هوچی گریای رئالی هاست که جو بازیو بهم بریزن که شایذ بارسا ببازه
ربطی نداره که ... گ.ی بودن به این چیزا مربوط نیس دوس دارن دیگه!
حالا واقعا این چیزا انقد ارزش بحث داره ؟:دی

shahab_f
08-05-2010, 22:43
ابراهیمویچ ازدواج کرده و دو بچه ی 4 و 2 ساله داره ، پیکه البته مجرده !

harrypotter2007
08-05-2010, 23:07
دیگه باید گفت بارسلونا قهرمان لا لیگا شده چون تا الان که دقیقه ی 36 هست 2 ب 0 جلو هست .

vahid_civil
08-05-2010, 23:20
تا پایان نیمه اول بارسا قهرمان شد (با توجه به تساوی رئال)

B L A S T E R
08-05-2010, 23:25
بارسا قهرمان میشه ...:41:

C0OPeR
08-05-2010, 23:26
یکی جلوی جواد خیابانی رو بگیره ... خیلی بد داره طرفداری میکنه !! :دی
من خودم طرفدار بارسا هستم ولی الان داره خیلی افراطی گزارش میکنه ...

mani_2004_2006
08-05-2010, 23:33
بارسا قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه :دی

harrypotter2007
08-05-2010, 23:42
با خبری که شده رئال پیشنهاد 140 تایی داده به مسی بنظرتون مسی میاد رئال اینم مستقیم از بارسلونا .

اگر این اتفاق بیفته که نمیفته تمام هواداران بارسا دشمن مسی میشن مثل فیگو .

charlize
08-05-2010, 23:55
قهرمانی رو متاسفانه من باید تبریک بگم به هوادارا بارسا...
مبارکتون باشه...

یکی جلوی جواد خیابانی رو بگیره ... خیلی بد داره طرفداری میکنه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
من خودم طرفدار بارسا هستم ولی الان داره خیلی افراطی گزارش میکنه ...

خداییش این رو میگم که از این مسئله ناراحت باشید!
یعنی من اگه خیابانی طرفدار تیمم بود، بیخیال اون تیم میشدم!
مردک طرفداریش به کنار، چرت و پرت داره میگه! تا کی این قرار گزارش کنه، معلوم نیس!

pcforlife
08-05-2010, 23:58
وای!
چقدر حساس شده!

pedram_sad
09-05-2010, 00:06
عجب بازی شده
دقیقه 80 و رئال 3-1 جلو افتاد
اینجا هم بارسا 3-2 شده بازی
1 گل دیگه میخواد :31:

charlize
09-05-2010, 00:07
من بازم تبریک میگم به هوادارا بارسا قهرمانیشون رو!(دفعه قبل تبریک گفتم، بلافاصله 2 تا زدن سویا ای ها! گفتم شاید این دفعه هم بگیره!: دی )
+
خیابانی خطاهای بازیکنا سویا رو با قاطعیت درست میدونه یا میگه خطا مشخص بود اما داور نگرفت..
اما قضیه وقتی برعکس میشه، میگه کارشناس داوری باید نظر بده!!!

LeBron
09-05-2010, 00:15
5-1 رئال!!
چرا نمیخوره این یه گل رو بارسا! : دی

moslem47
09-05-2010, 00:16
چی شد من tv ندارم

Mirko_vucinic999
09-05-2010, 00:18
بچه ها در مورد این قضیه زلاتان ، من رفتم توی یوتوب ، اما فقط عکس پیدا کردم ، کسی ویدئو رو نداره ؟

LeBron
09-05-2010, 00:19
تبریک به بارساییها
حیف شد

charlize
09-05-2010, 00:20
برد بلاخره! اه!
احتمالا قهرمان هم شدن!
اما من یه سوال دارم!
این دوستانی که میگن بارسا دفاع نمیکنه و نمیدونم همیشه حمله میکنه و زیر توپ زدن و اینا...الان چی بود قضیه که زیر توپ میزدن بازیکنا بارسا؟!؟!
بله دوستان! بارسا هم به وقتش دفاع میکنه از تک گل برتری که داره!

moslem47
09-05-2010, 00:22
یکی نتیجه نهایی رو بگه

charlize
09-05-2010, 00:24
یکی نتیجه نهایی رو بگه

3-2 بارسا برد...
بازم تبریک به بارسایی ها...
حیف اون جشنواره گلی که رئال بر پا کرد!
(بنزما این همه بازی گل نزد، اومد و این 1 هفته مونده به اخر گل زد! کچل!: دی)

moslem47
09-05-2010, 00:25
برد بلاخره! اه!
احتمالا قهرمان هم شدن!
اما من یه سوال دارم!
این دوستانی که میگن بارسا دفاع نمیکنه و نمیدونم همیشه حمله میکنه و زیر توپ زدن و اینا...الان چی بود قضیه که زیر توپ میزدن بازیکنا بارسا؟!؟!
بله دوستان! بارسا هم به وقتش دفاع میکنه از تک گل برتری که داره!

به خاطر حساسیت بازی اونم تو هفته ای که جبرانش سخته طبیعیه

MEHR IMAN
09-05-2010, 00:27
به رئالی های عزیز تبریک میگم.
نمی دونم چرا هیچ وقت سویا را مثل امروز دوست نداشتم!

malkemid
09-05-2010, 00:28
به لطف داور!!! اون از گندی که تو ال کلاسیکو سر گل آفساید زلاتان زده شد اینم از امشب که پیکه کانوته رو قشنگ هل داد و داور پنالتی نگرفت.

اگه گل زلاتان رو آفساید می گرفت رئال 1 امتیاز جلو بود الان!

ولی بدجور ترسیده بودن بارسایی ها...سفید شدن یهو!!!

این خیابانی هم حال مارو بهم زد...تا بارسلونا جلو بود هی تعریف...2 تا گل که خورد از سویا تعریف!

moslem47
09-05-2010, 00:28
بازی های هفته بعد رو کسی داره

mani_2004_2006
09-05-2010, 00:33
هو هو قهرمان شدیم :دی هفته آخرم بیخی
زنده باد بارسلونااااا
تبریک به همه

LeBron
09-05-2010, 00:35
خیابانی رو مخ بود واقعا...
میدونستم ال کلاسیکو و ضعف پیگرینی آخر کار دست رئال میده

nw_nk
09-05-2010, 00:55
تبریک به هواداران و علاقه مندان به بارسلونا.

حیف اون موقعیت های خوبی که از دست رفت. شل گرفتن بازی ها بعد از موفقیت بی نظیر فصل قبل ممکن بود کار دستمون بوده.

در خانه با یک پیروزی شیرین جشن قهرمانی می گیریم.

charlize
09-05-2010, 01:12
بازی های هفته بعد رو کسی داره

البته فک کنم تاپیکش زده بشه اما رئال با مالاگا تو خونه حریف داره و بارسا هم با وایادولید تویه نیوکمپ داره و قهرمانیش رو احتمال خیلی زیاد، جشن میگیره...
بازیها هم شنبه هفته دیگه ساعت 10:30 به وقت تهران برگزار میشه...
+
من هنوز این برام سواله..
یکی از دوستان بارسایی که این مسئله رو قبلا رد کرده، لطفا جواب بده!

nw_nk
09-05-2010, 01:37
Sevilla 2-3 Barcelona: Guardiola's Men Stay Top Heading Into The Final Day
سویا 2-3 بارسلونا: مردان گواردیولا در صدر روانه روز نهایی شدن

Bojan Krkic, Lionel Messi, Barcelona, Sevilla

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Bojan celebrate

بهترین بازیکن زمین:

Xavi

nw_nk
09-05-2010, 01:45
Player Ratings: Sevilla 2-3 Barcelona
Goal.com
By Anthony Wright

SEVILLA

Palop: 6.5
Konko: 4.5
Fazio: 6
Escude: 5.5
Adriano: 5
Navas: 5.5
Zokora: 6.5
Renato: 5.5
Capel: 5.5
Kanoute: 6.5
Luis Fabiano 7

Substitutes

Squillacci: 5.5
Stankevicius: 6.5
Lolo: 6

BARCELONA

Valdes: 6 - Made a few good saves, including a superb reflex save from Luis Fabiano in the first half, to keep Sevilla at bay until he was let down by some poor defending.

Dani Alves: 7.5 - As usual he was very dangerous in the final third, setting up some clear-cut chances for the front three. Solid in defence, although his eagerness to get forward earned him a touchline berating from his coach.

Puyol: 5 - Clearly past his best now. He was caught napping as Kanoute raced past him to score the opener while he was not aware of Zokora taking a quick free kick until it was too late.

Pique: 6 - There was not a great deal of pressure to soak up from Sevilla, and Pique could count himself a little fortunate he was not penalised for a push on Kanoute in the penalty area in the second half.

Maxwell: 7 - Defended well and emulated his Brazilian compatriot on the other flank by getting forward and providing a superb assist for the opening goal.

Xavi: 8 - Despite carrying an injury he was outstanding yet again. He played a lot of clever chipped balls over the Sevilla defence with heavy backspin for the front three and one resulted in a goal for Bojan.

Busquets: 6.5 - He won a lot of balls in midfield and drew numerous fouls from Sevilla, frustrating their players and upsetting their rhythm.

Keita: 6.5 - Appeared to strain a muscle during the first half but soldiered on and provided good support for Maxwell and Abidal in a defensive capacity.

Messi: 7.5 - Had a lot of space in which to operate when he dropped deep. He scored a fantastic goal in the fifth minute while he should also have scored a second but missed from a few yards.

Bojan: 7.5 - Justified Pep Guardiola's decision to put him up front ahead of Zlatan Ibrahimovic as he tucked away his goal with real confidence, although he did miss an open goal in the second half.

Pedro: 7 - Caused a lot of problems for the Sevilla defence and scored the decisive third goal when he reacted quickly to a bouncing ball to strike past Palop from range.

Substitutes

Abidal: 5.5 - Caught completely off-guard when Sevilla took a quick free kick to pull the score back to 3-2.

Toure: N/A - Replaced Xavi in the 87th minute.

Jeffren: N/A - Only had around 90 seconds on the pitch.

May 8, 2010

Core
09-05-2010, 02:15
البته فک کنم تاپیکش زده بشه اما رئال با مالاگا تو خونه حریف داره و بارسا هم با وایادولید تویه نیوکمپ داره و قهرمانیش رو احتمال خیلی زیاد، جشن میگیره...
بازیها هم شنبه هفته دیگه ساعت 10:30 به وقت تهران برگزار میشه...
+
من هنوز این برام سواله..

من همین الان 20 دقیقه پایانی بازی رو دوباره نگاه کردم و چیزی به اسم دفاع محض ندیدم. بارسا تو 20 دقیقه پایانی هم صاحب توپ و میدان بود اما استرس خوردن دو گل باعث شد بارسا مثل 70 دقیقه اول حمله نکنه و بیشتر بازی رو اداره کنه. اولین تعویض دفاعی بارسا هم دقیقه 90 بود که ژاوی جای خودش رو به توره داد و هر سه مهاجم بارسا تا پایان بازی تو زمین بودند پس بارسا به دنبال دفاع کردن نبود. حالا شما اگر عقیدت این هست که وقتی بارسا 3 بر 2 جلو هست و قهرمانی هم تا حدی به این بازی بستگی داره پویول باید تو محوطه جریمه به جای دور کردن توپ خیلی خونسرد 5 نفرو دریبل کنه اون یه بحث دیگست. یه بار دیگه 20 دقیقه آخر رو ببین شاید نظرت عوض بشه.

charlize
09-05-2010, 03:17
من همین الان 20 دقیقه پایانی بازی رو دوباره نگاه کردم و چیزی به اسم دفاع محض ندیدم. بارسا تو 20 دقیقه پایانی هم صاحب توپ و میدان بود اما استرس خوردن دو گل باعث شد بارسا مثل 70 دقیقه اول حمله نکنه و بیشتر بازی رو اداره کنه. اولین تعویض دفاعی بارسا هم دقیقه 90 بود که ژاوی جای خودش رو به توره داد و هر سه مهاجم بارسا تا پایان بازی تو زمین بودند پس بارسا به دنبال دفاع کردن نبود. حالا شما اگر عقیدت این هست که وقتی بارسا 3 بر 2 جلو هست و قهرمانی هم تا حدی به این بازی بستگی داره پویول باید تو محوطه جریمه به جای دور کردن توپ خیلی خونسرد 5 نفرو دریبل کنه اون یه بحث دیگست. یه بار دیگه 20 دقیقه آخر رو ببین شاید نظرت عوض بشه.
دوست عزیز، بجای مسخره کردن و بیان کاری که بازیکنتون عمرن نتونه انجام بده، یخورده منطقی باشید...
من اصلا ایراد نمیگرم از شیوه بازی بارسا طی تغریبا 10 دقیقه آخر...
بارسا قهرمانیش بسته به این بازی بود و بعد اینکه بازی 3-2 شد، کاملا طبیعی بود که دفاع کنه...
همونطور که اینتر اینکار رو کرد...وقتی با حمله کردن امکان داشت فینال لیگ قهرمانان از دست اینتر بره، مورینیو چرا باید به بازیکنا تیمش میگفت الکی برن جلو و حمله کنن؟!
مشکل شما ها اینه که این چند دقیقه اخر بازی تیمتون رو منطقی میدونید و اون رو نمیدونم حفظ توپ و اداره کردن صدا میکنید اما بازی اینتر رو که باعث حذف تیم شما شده رو ضد فوتبال و نا جوانمردانه و چی میدونم، فوتبال خراب کن و از این جور چیزا میدونید!! در حالیکه در دو شیوه یکی هستن و هدفشون، حفظ پیروزیه...
یخورده واقع بین باشید و الکی از تیم محبوبتون دفاع نکنید و فکر نکنید مسخره کردن سخته و هنر بزرگیه!!
خوش باشید با این ایده های خود برتر بینی!

p3yman_xl
09-05-2010, 08:31
ایول بارســـلونا.. :40:

مســــــی رو عشقه.. پا طلا چه گلی زد. :40:

دمتون گرم ... ببری یا ببازی عاشقتم بارسا :31::40:

shahshahani
09-05-2010, 08:33
من همش دعا میکردم بارسلونا یه گل دیگه بخوره تا روی این بیابانی کم شه.:2:

Ezel
09-05-2010, 08:56
Sevilla 2-3 Barcelona: Guardiola's Men Stay Top Heading Into The Final Day
سویا 2-3 بارسلونا: مردان گواردیولا در صدر روانه روز نهایی شدن

Bojan Krkic, Lionel Messi, Barcelona, Sevilla

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Bojan celebrate

Xavi

میگم از این عکسها نگذارید دوستان مثل قضیه پیکه و زلاتان فکر بد میکنن :27:

به هرحال تبریک به بارساییان ! و به نظر من تیمی قهرمان میشه که در طول فصل و به ویژه دو دیدار ال کلاسیکو بهتر عمل کرده ،

و همونطور که من و دوستان منچستری من نباید انتظار میداشتند که با نانی و والنسیا قهرمان اروپا ( و چه بسا لیگ برتر )بشوند (با وام گرفتن از دکتر صدر) رئالی ها نیز نباید انتظار داشته باشند که با مهندس پیگرینی قهرمان بشوند .

khar2khar
09-05-2010, 08:58
تبریک به بارساییها
اما هنوز هیچ چیز تموم نشده وبازی اخر بارسا با وایادولید می تونه سخت باشه چون وایادولید برای سقوط نکردن به دسته پایین تر باید امتیاز بگیره
به امید قهرمانی مادریدی ها

جدول لالیگای اسپانیا

Club P G W D L
Barcelona 96 37 30 6 1
Real Madrid 95 37 31 2 4
Valencia 68 37 20 8 9
Sevilla 60 37 18 6 13
Mallorca 59 37 17 8 12
Villarreal 55 37 16 7 14
Getafe 55 37 16 7 14
Athletic Bilbao 51 37 14 9 14
Atletico Madrid 47 37 13 8 16
Deportivo 47 37 13 8 16
Espanyol 44 37 11 11 15
Almeria 42 37 10 12 15
Osasuna 42 37 11 9 17
Zaragoza 40 37 10 10 17
Sporting de Gijon 40 37 9 13 15
Tenerife 36 37 9 9 19
Valladolid 36 37 7 15 15
Malaga 36 37 7 15 15
Racing 36 37 8 12 17
Xerez 33 37 8 9 20

mostafa2020
09-05-2010, 08:59
ما كه سويا رو زديم.
ديشب قبل بازي شايعه شده بود رئال 140 ميليون مي خواد به مسي بده.
زلاتان با پيكه دعواش شده.... گوارديولا مي خواد بره منچستر و ...
اينا همش براي بر هم زدن جو بارسا هست تا اين بازيهاي آخر رو خراب كنه.
ولي به اين تيم ميگن بارسا نميگن رئال كه.:27:
ايشالله هفته آخرم مي زنيم و جام ميره تو دستاي كاپيتان پويول

Ezel
09-05-2010, 09:11
کهکشانی ها در دقایق پایانی توانستند کار میهمانشان را یک سره کنند.

سایت گل- پیگرینی و شاگردانش به خوبی می دانستند که تنها پیروزی در دیدار هفته سی و هفتم می تواند آنها را تا آخرین نفس به قهرمانی امیدوار نگاه دارد. از همین بود بود که به بهترین نحو ممکن وظیفه شان را انجام داده و در دیدار خانگی شان با نتیجه 1-5 مقابل اتلتیک بیلبائو به برتری دست یافتند.هر چند که این پیروزی به سختی و به لطف گلهای دقایق پایانی تیم مادریدی از راه رسید.

بدین ترتیب کهکشانی ها می بایست در انتظار معجزه ای برای شکست بارسا در دیدار هفته پایانی شان مقابل وایادولید باشند. بارسا در آخرین هفته رقابتهای لالیگا در نوکمپ به مصاف وایادولید خواهد رفت و در صورت پیروزی در این دیدار، قهرمان لالیگا لقب خواهد گرفت.

اولین اتفاق مهم این دیدار اخراج آموره بیه تا، بازیکن تیم میهمان در دقیقه 19 بازی بود که بدین ترتیب اتلتیک بیشتر از یک ساعت از زمان بازی را ده نفره سپری می کرد.، پس از آن کریس رونالدو در دقیقه 22 توانست اولین گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. یسته نیز در دقیقه 40 بازی گل خورده را جبران کرد تا نیمه اول این بازی با تساوی 1-1 به اتمام برسد.

به نظر می رسید که گلهای بارسلونا در بازی هم زمانش ، استارت تیم مادریدیر را زد و در حالی که نیمه دوم این دیدار نیز با تساوی دو تیم آغاز شد، ایگواین در دقیقه 77 توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. تنها 2دقیقه بعد سرخیو راموس گل سوم رئال را به ثمر رساند و بنزما در دقیقه 81 برای چهارمین بار برای تیمش به گل رسید. گل پنجم مارسلو نیز پایان بخش فستیوال گل رئال، در دقایق پایانی این دیدار بود.

در این میان گوتی خداحافظی تلخی با ورزشگاه سانتیاگو برنابئوداشت، چرا که به رغم پیروزی تیمش، برد تیم کاتالان نیز او را ناراحت نمود.گوتی در پایان رقابتهای این فصل از رختکن تیم مادریدی جدا خواهد شد.

بدین ترتیب و با پایان رقابتهای این هفته رئال تنها می بایست امیدوار به پیروزی وایادولید در ورزشگاه نوکمپ در آخرین دیدار رقابتهای لالیگا باشد تا بتواند به قهرمانی رقابتهای لالیگا دست یابد، امری که تحقق آن تا حدودی بعید به نظر می رسد.

monaj
09-05-2010, 10:26
با توجه به ماجرای این عکس از زلاتان که خبر ساز شده بود:

حالا میشه متوجه شد که در این عکس بر خلاف این چیزی که روش نوشته شده، مورینیو به گواردیولا چی گفته بوده:

حتما بهش گفته: خجالت بکش داداش ! اینجا وسط زمینه. این حرفها رو بذار واسه توی رختکن!

:31::31::31:

دوستان ناراحت نشن. فقط یه شوخی بود.

B L A S T E R
09-05-2010, 10:51
میگم از این عکسها نگذارید دوستان مثل قضیه پیکه و زلاتان فکر بد میکنن :27:

به هرحال تبریک به بارساییان ! و به نظر من تیمی قهرمان میشه که در طول فصل و به ویژه دو دیدار ال کلاسیکو بهتر عمل کرده ،

و همونطور که من و دوستان منچستری من نباید انتظار میداشتند که با نانی و والنسیا قهرمان اروپا ( و چه بسا لیگ برتر )بشوند (با وام گرفتن از دکتر صدر) رئالی ها نیز نباید انتظار داشته باشند که با مهندس پیگرینی قهرمان بشوند .

امیدوارم پیگرینی بمونه و سال بعد جام بیاره!
چون نمیشه از هیچ مربی انتظار داشت که با تیمی که 80% عوض شده جام بیاره!
رئال این فصل فوق العاده بود و من کاملا از تیم راضیم!
امیدوارم پیگینی بمونه!
انقد که مربی عوض کردیم الان وضعمون اینه! وگرنه الان دلبوسکه واسمون شده بود فرگوسن!
مشکل رئال امسال خط دفاعش بود!
قبل از مصدومیت په په عالی بود!
ولی مصدومیت په په همه برنامه هارو به هم ریخت!
** یه پنالتی تابلو هم برای سویا نگرفتن دیشب نامردا :دی

vatan2009
09-05-2010, 10:56
دوست عزیز، بجای مسخره کردن و بیان کاری که بازیکنتون عمرن نتونه انجام بده، یخورده منطقی باشید...
من اصلا ایراد نمیگرم از شیوه بازی بارسا طی تغریبا 10 دقیقه آخر...
بارسا قهرمانیش بسته به این بازی بود و بعد اینکه بازی 3-2 شد، کاملا طبیعی بود که دفاع کنه...
همونطور که اینتر اینکار رو کرد...وقتی با حمله کردن امکان داشت فینال لیگ قهرمانان از دست اینتر بره، مورینیو چرا باید به بازیکنا تیمش میگفت الکی برن جلو و حمله کنن؟!
مشکل شما ها اینه که این چند دقیقه اخر بازی تیمتون رو منطقی میدونید و اون رو نمیدونم حفظ توپ و اداره کردن صدا میکنید اما بازی اینتر رو که باعث حذف تیم شما شده رو ضد فوتبال و نا جوانمردانه و چی میدونم، فوتبال خراب کن و از این جور چیزا میدونید!! در حالیکه در دو شیوه یکی هستن و هدفشون، حفظ پیروزیه...
یخورده واقع بین باشید و الکی از تیم محبوبتون دفاع نکنید و فکر نکنید مسخره کردن سخته و هنر بزرگیه!!
خوش باشید با این ایده های خود برتر بینی!
بارسلونا به هیچ وجه ضد فوتبال بازی نکرد
ضد فوتبال یعنی 11 نفر جلوی دروازه که توپ اومد بکشند زیر توپ ولی بارسلونا اصلا توپ به سویا نمیداد(دقایق اخرو میگم) که بخواد حمله کنه و بارسا دفاع کنه

Ezel
09-05-2010, 13:13
گوارديولا: هنوز ليگ را نبرده‌ايم اما جام در دست ماست.

سايت گل - پپ گوارديولا سرمربي بارسلونا بعد از مسابقه پراسترس شب گذشته مقابل سه‌ويا حالا به يك‌قدمي قهرماني رسيده است.

آنها در مسابقه آخر با وايادوليد بازي خواهند كرد. بارساي هميشه پيروز، به‌نظر در نوكمپ كار دشواري را براي شكست حريف ندارد اما كمي احتياط هم لازم است.

گوارديولا كه در آستانه دومين قهرماني متوالي با بارساست، دراين‌باره مي‌گويد: «بزرگترين نكته اين است كه همه چيز به خود ما بستگي دارد. ما بايد مسابقه هفته بعد را ببريم البته وايادوليد هم در اين مسابقه با احتياط ظاهر خواهد شد. خاوير كلمنته مربي آنهاست و من مطمئم كه ديدار سختي پيش‌روي ما خواهد بود.

گوارديولا ادامه مي‌دهد: «ما بايد به ياد داشته باشيم كه هنوز جام را نبرده‌ايم البته گام خيلي بزرگي برداشته‌ايم ولي مشخصا 90دقيقه ديگر پيش‌روي ماست.»

اين مربي كه در دقايق آخر بازي ديشب در آندلوس دقايق سختي را گذراند، دراين‌باره مي‌گويد: «گاهي اوقات در فوتبال از اين اتفاقات مي‌افتد و من بايد بررسي كنم كه چه اتفاقي افتاد كه سه‌ويا در 5دقيقه نتيجه را تغيير داد. آنها در طول بازي بخت‌هاي چنداني نداشتند و ما هم مي‌توانستيم در صورت دقت بيشتر بويان 4-0 يا 5-0 جلو بيفتيم، اما اين كار را نكرديم تا همه چيز پيچيده بشود اما من عقيده دارم بعد از دو گل خورده هم بازي دست ما بود. همه ما با اطلاع از اينكه در صورت تساوي جام را از دست مي‌دهيم بازي كرديم.»

جمله پاياني او در كنفرانس مطبوعاتي اين است: «حالا ما شانس بردن يا از دست دادن جام را در نيوكمپ داريم اما مثل هميشه بازي خواهيم كرد. ما به قصد كنترل بازي، گلزني و فشار بر حريف وارد زمين خواهيم شد و اين كار را انجام مي‌دهيم.»

پيگيريني: اميدوارم وايادوليد همه را شوكه كند.

سايت گل – اين سومين باري است كه سرمربي سفيدهاي رئال دست به دامان حريفان بارسا خواهد شد اما بعد از آنكه سه‌ويا و ويارئال از بارسا شكست خوردند، به‌نظر نمي‌رسد كه از وايادوليد در نيوكمپ كاري برآيد.

سرمربي رئال در پايان بازي تيمش مقابل آتلتيك بيلبائو با تمجيد از نمايش تيمش، پيش‌افتادن بارسا با نتيجه 3بر صفر از حريف را باعث افت تيمش در يك ساعت ابتداي بازي برنابئو دانست.

او گفت: «تيم احساس ناخوشايندي داشت. ما همه به بازي سه‌ويا بسيار اميدوار بوديم و انتظار اين نتيجه را نداشتيم. با اين حال خوشحالم كه خودمان را پيدا كرديم و اميدوارم وايادوليد كه هفته آينده با بارسا مسابقه دارد، همه را شوكه كند. به‌هرحال ما فشارمان را روي بارسا ادامه خواهيم داد.

پيگريني ادامه داد: «البته وايادوليد شانس زيادي مقابل بارسا ندارد اما هيچ‌كس نمي‌تواند آينده را پيش‌بيني كند. ما همچنان اميدوار خواهيم بود و اميدمان را تا آخرين لحظه حفظ خواهيم كرد.»

پيگريني مي‌گويد: «ما فصل خوبي را در برنابئو داشته‌ايم. 18برد از 19بازي خانگي و شصت گل در اين ورزشگاه به اين معني است كه ما در هر بازي بيش از سه گل زده‌ايم. تيم ما در ليگ 101گل به ثمر رسانده و اين چيز كمي نيست.»

اما آرزوي حقيقي اين مربي شيليايي چيز ديگري است؛ قهرماني. چيزي كه حالا دورتر از هميشه به‌نظر مي‌رسد. مشكل اينجاست كه رئال شش امتياز بازي رودررو را به بارسلونا داد.

خداحافظی گوتی با هواداران برنابئو

سایت گل- خوزه ماریا گوتیرس، گوتی، روز شنبه با هواداران تیمش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خداحافظی کرد. این ستاره پس از 14 سال حضور در ورزشگاه تیم مادریدی، با هواداران این تیم خداحافظی نمود؛ ورزشگاهی که در آن سختی ها و شیرینی های زیادی را تجربه کرده است.

دیدار شنبه شب رئال، یکی از شبهای خوب و درخشان گوتی نبود، ولی او شب بدی را هم پشت سر نگذاشت. او در بازی تهاجمی تیم مادریدی شراکت داشت ولی فشار سنگین بازی مانع از آن شد که گوتی مثل همیشه خوش بدرخشد. در هر صورت او بازیکن ثابت و کاپیتان تیم مادریدی در دیدار شنبه شب بود و در پایان دیدار با هواداران حاضر در ورزشگاه خداحافظی نمود.

گوتی آخرین بازی اش را تا آخرین دقیقه در زمین مسابقه برگزار کرد. در پایان این دیدار، همراه با سایر هم تیمی هایش با هواداران حاضر در ورزشگاه به خوش و بش پرداخت. پس از آن وارد رختکن ورزشگاه شد. پیراهنش را عوض کرد و بار دیگر به زمین مسابقه بازگشت. در آن زمان هواداران کمی در جایگاه ها باقی مانده بودند .گوتی به سمت آنان رفت و البته با استقبال فراوان این هواداران مواجه شد. در حالی که بار دیگر در حال ورود به تونل بود، باز هم بازگشت ونگاهی به جایگاه هایی که مدتها به سان خانه اش بود انداخت.

گوتی شاید نیمی از عمرش را در باشگاه مادریدی سپری کرده ولی اکنون می بایست فصل جدیدی را در گالاتاسرای آغاز نماید.

Ezel
09-05-2010, 13:32
امیدوارم پیگرینی بمونه و سال بعد جام بیاره!
چون نمیشه از هیچ مربی انتظار داشت که با تیمی که 80% عوض شده جام بیاره!
رئال این فصل فوق العاده بود و من کاملا از تیم راضیم!
امیدوارم پیگینی بمونه!
انقد که مربی عوض کردیم الان وضعمون اینه! وگرنه الان دلبوسکه واسمون شده بود فرگوسن!
مشکل رئال امسال خط دفاعش بود!
قبل از مصدومیت په په عالی بود!
ولی مصدومیت په په همه برنامه هارو به هم ریخت!
** یه پنالتی تابلو هم برای سویا نگرفتن دیشب نامردا :دی
1- خدا هم راضی باشه :دی

2- سوال : دل بوسکه رو چه کسی برکنار کرد ؟ همین پرس بود دیگه ؟ تا حالا شده پرس یک مربی رو طولانی مدت نگه داره ؟ و ایکاش دل بوسکه باقی میموند و به فرگوسن رئال بدل میشد.

وقتی 260 (250) میلیون یورو نمیتونه حتی یک گل به بارسا در دودیدار بزنه و نمیتونه لیون رو حذف کنه آیا مشکل رو باید در خط دفاعی جست و جو کنیم ؟؟؟ یا وقتی نمیتونه میلان بحران زده رو شکست بده باید مصدومیت پپه رو بهانه کنیم ؟

البته من هم دوست دارم رئال قهرمان بشه اما مساله اینجاست که پیگرینی در بازیهای بزرگ برنده نبوده و به عبارتی مرد بازیهای بزرگ نیست ، و حتی شخصیت کاریزماتیکی نداره که حداقل یک فاکتور مناسب برای هدایت این ستاره ها داشته باشه ، دیگه من به عنوان یک رئالی که نباید افتضاح آلکورکون رو یاد آوری کنم:20:

LeBron
09-05-2010, 13:46
من همین الانم اگه دل بوسکه بر میگشت راضی بودم
آمار رئال فوق العاده بود ولی زیاد تقصیر مربیش نبود!

C0OPeR
09-05-2010, 14:00
من هنوز این برام سواله..

سلام :46:
شما از دقیقه 1 بازی بگیر تا دقیقه 80 ... خدایی چندتا بارسا گل نزد ؟ چند تا موقعیت صد در صد گل رو از دست داد ؟!
شما به این میگی دفاع محض ؟ 5-10 دقیقه پایانی دفاع نمیکرد بارسا داشت سوتی های دفاعش رو جبران میکرد تا تو 5 دقیقه پایانی دوباره سوتی ندن ! ضد فوتبال به این میگن که 90 دقیقه روی خط دروازه وایسی و زیر توپ بزنی نه اینکه 80 دقیقه مدام حمله کنی و کلی موقعیت گل ایجاد کنی بعد 10 دقیقه بکشی عقب !

با تشکر :دی

mahdishata
09-05-2010, 14:18
گوتی به لیگ ترکیه می رود تا شاگرد فرانک رایکارد شود.

در حالی که گفته می‌شد این بازیکن اسپانیایی فوتبالش را در یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس به پایان خواهد رساند اما روزنامه ورزشی مارکا باشگاه ترکیه‌ای گالاتاسرای را مقصد این بازیکن 33 ساله معرفی کرد.

به نوشته این روزنامه، فرانک ریکارد، مربی هلندی گالا از سران باشگاه خواسته است تا گوتی را برای فصل آینده به خدمت بگیرند. به نظر می‌رسد این بازیکن چالش ورزشی را به جذابیت‌های مالی ترجیح می‌دهد.

این بازیکن خط میانی به دنبال قراردادی دو ساله است و گالاتاسرای هم حاضر است تا این قرارداد را به او ارائه بدهد. به نظر می‌رسد ریکارد سرمربی سال‌های گذشته بارسلونا سخت علاقه‌مند حضور او در فوتبال ترکیه است و هزینه این جابه‌جایی برای او چندان مهم نیست.

گوتی در سال 1995 از تیم جوانان رئال مادرید به جمع حرفه‌ای‌های این تیم پیوست. او که در نزدیکی پایتخت اسپانیا به دنیا آمده است، تاکنون 350 بار برای مادریدی‌ها به میدان رفته و با این تیم 5 بار قهرمانی در لالیگا و همچنین سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده است.

گوتی در فصل جاری در رئال به مربی‌گری پیگرینی به بازیکنی ذخیره و نیمکت نشین تبدیل شده است. همین موضوع باعث شد تا او با مربی شیلیایی رئال به چالش بربخورد.

گالاتاسرای که هم‌اکنون در مکان سوم جدول رقابت‌های فوتبال باشگاهی ترکیه ایستاده است نمی‌تواند بیشتر از لیگ اروپا را انتظار داشته باشد.

در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های ترکیه، تیم‌های فنرباغچه و بورسا اسپور در مکان‌های اول و دوم ایستاده‌اند.

mahdishata
09-05-2010, 14:37
جواد نکونام ستاره ایرانی تیم اوساسونا برای ادامه معالجات روی پای مصدومش به آلمان سفر کرد.

نکو که در تمرین دو هفته پیش اوساسونا دچار مصدومیت شده و حتی بیم پارگی رباط صلیبی اش هم می رفت، قصد داشت پیش از بازی رئال این کار را بکند که در نهایت بعد از انجام این مسابقه و نمایش خوبی که داشت این کار را عملیاتی کرد.
نکو در دوران مصدومیت شدیدش از ناحیه رباط صلیبی به همین کلینیک مراجعه کرده بود. مرکزی که با بهترین امکانات و مجرب ترین پزشکان، نکونام را به شرایط عادی بازگرداند.

B L A S T E R
09-05-2010, 14:40
واقعا سخته گوتی رو تو لباس تیم دیگه ببینم ... حیف حیف!
اگه قدر خودشو میدونست الان 100 تای ژاوی بود ...

mahdishata
09-05-2010, 14:42
كاپيتان سوم تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا براي هميشه با اين تيم خداحافظي كرد.

به گزارش فارس و به نقل از ماركا، خوسه ماريا گوتيرس ارناندس ملقب به گوتي در بازي شب گذشته و پس از برتري 5 بر يك برابر اتلتيك بيلبائو براي هميشه با رئال مادريد خداحافظي كرد.
وي متولد شهر مادريد در سال 1976 بوده و در خط هافبك فوتبال حرفه‌اي را تجربه كرد.

شماره 14 مادريد، از سال 1994 به عضويت اولين و آخرين تيم باشگاهي دوران فوتبال حرفه‌اي خود درآمد و در بيش از 400 بازي رسمي براي رئال مادريد 59 بار گل زد. گوتي 14 بار در لباس تيم ملي اسپانيا نيز حاضر شد.

حاشيه‌هاي زندگي ورزشي او هر چند در روزنامه‌هاي كاتالونيايي به صورت اغراق آميزي منتشر مي‌شد اما از محبوبيتش در پايتخت كم نكرد و در شب خداحافظي خود بار ديگر اطمينان پيدا كرد كه مردم مادريد او را دوست دارند.

گوتي تنها از دو بازيكن در طول تاريخ بازي خود حرف شنوي داشت، رائول و زيدان و اين دو را همچنان استادان خود مي‌داند.

mahdishata
09-05-2010, 14:44
باشگاه سويا نسيت به ناداوري در بازي برابر بارسلونا به فدراسيون فوتبال اسپانيا و كميته داوران شكايت كرد.

به گزارش فارس و به نقل از ماركا، سويا در بازي شب گذشته برابر بارسلونا تن به شكست 3 بر 2 داد اما اگر پنالتي كاملا واضح دقيقه 78 از ديد داور پنهان نمي‌ماند سويا مي‌توانست براي اروپايي شدن اميدوار باشد.

اين تيم با شكست شب گذشته خود، در رتبه چهارم با 60 امتياز آرام گرفت اما مايوركا با 59 امتياز مي‌تواند در هفته آخر اين تيم را از ليگ قهرمانان اروپا محروم و به ليگ اروپا هدايت كند.

از طرفي اعلام اين پنالتي مي‌توانست سرنوشت بالاي جدول را نيز تغيير دهد و اگر بارسلونا در اين ديدار به پيروزي نمي‌رسيد رئال مادريد با توجه به پيروزي 5 بر يك برابر نماينده باسك به صدر جدول منتقل مي‌شد.

روزنامه آس اسپانيا پا را از اين فراتر نهاده و نوشته است: ناداوري و اشتباه داور باعث شد ميليون‌ها يورو جابجا شود.

او نه تنها اروپايي شدن سويا را به خطر انداخت بلكه حاميان ملي دو غول اسپانيا را نيز براي تمديد قرارداد خود يك هفته ديگر پشت درهاي بسته ترديد نگاه داشت.

B L A S T E R
09-05-2010, 14:48
1- خدا هم راضی باشه :دی

2- سوال : دل بوسکه رو چه کسی برکنار کرد ؟ همین پرس بود دیگه ؟ تا حالا شده پرس یک مربی رو طولانی مدت نگه داره ؟ و ایکاش دل بوسکه باقی میموند و به فرگوسن رئال بدل میشد.

وقتی 260 (250) میلیون یورو نمیتونه حتی یک گل به بارسا در دودیدار بزنه و نمیتونه لیون رو حذف کنه آیا مشکل رو باید در خط دفاعی جست و جو کنیم ؟؟؟ یا وقتی نمیتونه میلان بحران زده رو شکست بده باید مصدومیت پپه رو بهانه کنیم ؟

البته من هم دوست دارم رئال قهرمان بشه اما مساله اینجاست که پیگرینی در بازیهای بزرگ برنده نبوده و به عبارتی مرد بازیهای بزرگ نیست ، و حتی شخصیت کاریزماتیکی نداره که حداقل یک فاکتور مناسب برای هدایت این ستاره ها داشته باشه ، دیگه من به عنوان یک رئالی که نباید افتضاح آلکورکون رو یاد آوری کنم:20:

خوب مشکل ما اینه که فکر میکنیم این 250 میلیون فقط واسه یه سال هزینه شده! نه این یه پروژه بلند مدته که باید روش کار بشه!
اما در باره پیگرینی و بازی بارسلونا که گفتی نتونست یه گل بزنه .. بازی رفت رو که دیدی . حق رئال حداقل مساوی بود اما درباره بازی برگشت قبول دارم... استرس ز سر روی بازیکنا جز چندتا میبارید . و این میتونه به مربی مربوط باشه از نظر روانی بازیکنان رو اماده نکرده بود!
اما در بازی های حذفی رئال کلا چندین ساله مشکل داره!
دیگه از کاپلو بزرگتر ؟ نتونست رئال رو ببره بالا ! حتی رئال یه بار دیگه هم از تیم دسته سومی یونیون هم خورده بود اگه یادت باشه! باید به مربی فرصت داده بشه.
پیگرینی سال بعد میتونه نیازهاشو تو پستهای مختلف بگه و به هر حال با تیم اشناست!
اومدن یه مربی جدید = یه سال دیگه ناکامی!
نظر هر کس هم قابل احترامه!:40:

C0OPeR
09-05-2010, 14:53
اعتراض سويا به فدراسيون فوتبال اسپانيا؛ اين پنالتي سهميه اروپايي ما بود

حالا خویه چنذ دقیقه قبلش یه پنالتی رو واسه بارسا نگرفت !!

nw_nk
09-05-2010, 15:16
پیروزی رئال مادرید و بارسلونا؛ باز هم دست رئال به بارسا نرسید

هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا حساس تر از همیشه با برگزاری بازیهای هم زمان دنبال شد.

سایت گل - بازیهای هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا به صورت همزمان برگزار شد. در مهمترین دیدارها، بارسلونا موفق شد تا در ورزشگاه سانچس پیسخوان به پیروزی 2-3 مقابل سویا دست یابد. در دیگر دیدار شنبه شب که از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، رئال مادرید در دیداری خانگی با نتیجه 1-5 مقابل اتلتیک بیلبائو به پیروزی دست یافت تا بدین ترتیب تکلیف قهرمان رقابتهای لالیگا در هفته پایانی این بازیها مشخص شود.

بدین ترتیب و در پایان هفته سی و هفتم رقابتهای لالیگا، بارسلونا با 96 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. رئال با 95 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داد. والنسیای 68 امتیازی جایگاه سوم را از آن خود کرد و تیمهای سویا و مایورکا نیز با 60 و 59 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

در دیدارهای برگزار شده شنبه شب نتایج زیر به دست آمد:

*دپورتیوو لاکرونیا 1- مایورکا 0
گل: ریکی (68)

* اسپانیول 2- اوساسونا 1
گلها: فورلین (49)، اوسوالدو (51) برای اسپانیول و وادوکس (5) برای اوساسونا

* ختافه 2- مالاگا 1
گلها: سولدادو (26) و لئون (56) برای ختافه و فرناندو (90) برای مالاگا

* رئال مادرید 5- اتلتیک بیلبائو 1
گلها: رونالدو (22،پنالتی)، ایگواین (73)، راموس (80)، بنزما (81) و مارسلو (89) برای رئال و یسته (41) برای اتلتیک

* سویا 2- بارسلونا 3
گلها: کانوته (69) و فابیانو (71) برای سویا و مسی (5) ، کرکیچ (28) و پدرو (62) برای بارسلونا

* اسپورتینگ خیخون 1- اتلتیکو مادرید 1
گلها: میگل (57) برای خیخون و بالده (71) برای اتلتیکو مادرید

*تنریفه 2- آلمریا 2
گلها: برتران (14) و نینو (90) برای تنریفه و پیاتی (17) و کروسات (80) برای آلمریا

* وایادولید 2- راسینگ سانتاندر 1
گلها: باراخا (56) و آله مان (76، پنالتی) برای وایادولید و سالاس (27) برای راسینگ

* ویارئال 2- والنسیا 0
گلها: روسی (11) و یورنته (19) برای ویارئال

* خه رس 3- ساراگوسا 2
گلها: فرانسیس (22) ، میچل (68) و کالوو (74) برای خه رس و ارررا (66) وفرناندس (76) برای ساراگوسا

2010/5/9

گزارش اختصاصی گل دات کام از بارسلونا - شنبه شب در بارسا چه گذشت

فریاد کامپئونس کامپئونس از تمامی رستورانها و کافه ها به گوش می رسید.

سایت گل - بازی حساس و تماشایی بارسلونا مقابل سویا، ساعت 9 شب به وقت اسپانیا آغاز می شد. از حدود ساعت 7 بعد از ظهر بود که در خیابانها هواداران تیم کاتالان که با برتن داشتن پیراهن های تیمشان یا در دست داشتن پرچم بارسا در حال حرکت به سمت بارها، رستورانها و کافه ها بودند، دیده می شد.

تعداد زیادی از کافه ها پر شده بود و برای تماشای بازی در کافه می بایست از قبل میز رزرو می کردید. در هر رستوران یا کافه ای که بازی به نمایش در می آمد ، زن و مرد و پیر و جوان همگی درکنار هم نشسته بودند.اکثرا یا پیراهنهای بارسا را برتن داشتند و یا شال گردن یا پرچمی از تیم محبوبشان به همراه داشتند.

با شروع بازی همه نگاه ها به تلویزیونها دوخته شد و با گل اول تیم کاتالان که دقیقه 5 بازی به ثمر رسید، همه از جا بلندشده و فریاد می زدند. عده ای هم با رادیو بازی را گوش می کرده و از چند ثانیه قبل، از به ثمر رسیدن گل خبر می دادند.

هرگاه هر یک از بازیکنان بارسا به سمت دروازه حریف حرکت می کرد، فریاد برو برو و نام آن بازیکن کل رستوران را برمی داشت.

تلویزیون اسپانیا نیز به محض به ثمر رسیدن گلی درهر یک از دیدارهای هم زمان، نتیجه آن بازی را اعلام می کرد. کافی بود تا یکی از بازیکنان سویا برروی بازیکنان تیم کاتالان خطایی انجام دهد. صدای اعتراض هواداران حاضر در کافه بلند می شد.

میزها همه پر بود و علاوه بر جمعیتی که نشسته بازی را دنبال می کردند، عده ای نیز سرپا به تماشای بازی ایستاده بودند. پس از انتشار خبر گل اول تیم مادریدی، اندکی این هیجان ها فروکش کرد. همه ساکت بودند ولی باز هم با گلی که توسط بویان به ثمر رسید فریادها به هوا خواست.

زمانی که یسته بازی تیم مادریدی را به تساوی کشاند و تنها نتیجه این بازی همزمان در زیر تصویر درج شد، همگان به کف و سوت می پرداختند.

نیمه اول به پایان رسید و با آغاز نیمه دوم و گلی که در دقیقه 62 به ثمر رسید، همگان برروی میزها زده و فریاد کامپئونس کامپئونس را سر می دادند (کامپئونس به معنی قهرمانان است)... خیال عده زیادی از هواداران حاضر در کافه در حدی راحت شده بود که از مسئولان کافه می خواستند تا اجازه دهد که پس از این، نیمه دوم بازی رئال را تماشا کنند. ولی دو گل دقیقه 68 و 71 سویا از یک سو و گلی که ایگواین در دقیقه 73 وارد دروازه تیم میهمانشان یعنی اتلتیک بیلبائو نمود، از سوی دیگر باعث شد تا جمعیت غرق در سکوت شود.

این بار به جای شور و هیجان، استرس و نگرانی بر کافه حکمفرما بود و با گذشت دقایق به جای آنکه این استرس کاهش یابد، نگرانی هواداران بارسا بیشتر و بیشتر می شد، چرا که می دانستند که در صورتی که تیمشان تنها یک گل دریافت کند و بازی به تساوی کشیده شود، آن هم پس از باران گل ورزشگاه برنابئو، ممکن است شانس دسترسی به جام قهرمانی را از دست بدهند. همه ساکت بودند و در سکوت محض بازی را تماشا می کردند. در نهایت بازی به پایان رسید و با به ثمر درآمدن سوت پایانی بازی، هواداران بارسا، دست و سوت زده و عده ای بر روی صندلی هایشان رفته و عده ای دیگر نیز یکدیگر را در آغوش می کشیدند.

پس از هم صحبت شدن با عده ای از هواداران بارسا، نظر آنها این بود که تیم مادریدی پس از اطلاع از گلهای سویا و آگاه شدن از اینکه بارسا اندکی لغزیده است به این گلها دست یافته و تیم مادریدی را تیمی می دانستند که تنها در صورتی که از سوی تیم رقیبش قلقلک داده شود، به بازی برمی گردد.

بدین ترتیب و در حالی که هنوز تکلیف قهرمان رقابتهای این فصل لالیگا مشخص نیست، در پایان دیدار شنبه شب و پس از پیروزی بارسا، حدود 100 نفر از هواداران این تیم که عموما متشکل از جوانان و نوجوانان بودند، در پایان این دیدار، در خیابان لاس رامبلاس، که محل برگزاری جشنهای تیم کاتالان است گرد هم آمدند.

در ابتدای این خیابان تیر چراغ برقی قراردارد که به دلیل شیرآبهایی که برروی آن نصب شده، به نام فوئنتس معروف است. این تیر چراغ برق، محل اصلی گردهمایی هواداران بارسلوناست. جمعیتی که برای جشن گرفتن این پیروزی گرد این چراغ آمده بودند، سرود تیم محبوبشان را می خواندند و عده ای هم این شعار را تکرار می کردند: «زنده باد بارسا، زنده باد کاتالونیا»

عده ای با شیپور کوچکی که در دست داشتند، بوق می زدند و عده ای با در دست داشتن پرچم بارسلونا به رقص و شادمانی می پرداختند. تعدادی از هواداران بارسا نیز از تیر چراغ برق بالا رفته و پرچم تیم محبوبشان را به اهتزاز در می آوردند.

بیشترین چیزی که دراین جشن کوچک به گوش می رسید، سرود تیم بارسلونا بود و جالب و شاید عجیب اینجا بود که عده ای نیز بر علیه گوتی شعار می دادند. دقایقی بعد نیروهای پلیس از راه رسیدند و 3 نفر از آنها برای جلوگیری از بالا رفتن هواداران از تیر چراغ برق، دور آن حلقه زدند. البته هواداران باز هم به شادی می پرداختند و مشکلی دراین رابطه وجود نداشت.

جمعیت تدریجا روانه منازلشان شده و جالب اینجا بود که هر یک از هواداران بارسا که فرد دیگری را با پیراهن یا پرچم بارسا می دید، انگشتان دستش را به نشانه پیروزی به سمت او می گرفت و این روند تا ساعاتی پس از پایان دیدار بارسا ادامه داشت

غزال زیاری - بارسلونا

2010/5/9

Ezel
09-05-2010, 16:50
خوب مشکل ما اینه که فکر میکنیم این 250 میلیون فقط واسه یه سال هزینه شده! نه این یه پروژه بلند مدته که باید روش کار بشه!
اما در باره پیگرینی و بازی بارسلونا که گفتی نتونست یه گل بزنه .. بازی رفت رو که دیدی . حق رئال حداقل مساوی بود اما درباره بازی برگشت قبول دارم... استرس ز سر روی بازیکنا جز چندتا میبارید . و این میتونه به مربی مربوط باشه از نظر روانی بازیکنان رو اماده نکرده بود!
اما در بازی های حذفی رئال کلا چندین ساله مشکل داره!
دیگه از کاپلو بزرگتر ؟ نتونست رئال رو ببره بالا ! حتی رئال یه بار دیگه هم از تیم دسته سومی یونیون هم خورده بود اگه یادت باشه! باید به مربی فرصت داده بشه.
پیگرینی سال بعد میتونه نیازهاشو تو پستهای مختلف بگه و به هر حال با تیم اشناست!
اومدن یه مربی جدید = یه سال دیگه ناکامی!
نظر هر کس هم قابل احترامه!:40:

البته پروژه بلند مدت قبلی ( کهکشانیهای 1 ) که موفق نبود ، امیدواریم ورژن 2 اش با موفقیت همراه باشه ،

به هرحال تابلوی نتایج مهم ترین قسمت از هر بازیه که در بازیه رفت هم شکست رئال رو خاطر نشان میکرد ،

در رابطه با رئال یونیون هم که گفتید ؛ تفاوت اینکه تیمی مثل رئال در بازی رفت با رئال یونیون 3-2 ببازه و در بازی برگشت 4-3 ببره ولی حذف بشه ( در فصل پیش و با مربیگری خوانده راموس ) با اینکه در بازی رفت 4-0 ببازه و در بازی برگشت 1-0 ببره خیلی زیاده ،

ضمن اینکه با فرصت دادن به مربیان فکر نمیکنم کسی مخالف باشه اما به شرطی که مربی در سطح تیمی مثل رئال باشه .
:11:

Ezel
09-05-2010, 16:57
سرخيو راموس: سويا ما را نااميد كرد.

سايت گل- رئال مادريد علي رغم پيروزي درخشان 5-1 شب گذشته نتوانست بارسلونا را از صدر جدول لاليگا پايين بكشد.

بارساونا نيز شب گشته موفق شد 3-2 سويا را در خانه اش شكت دهد تا در فاصله يك هفته مانده به پايان رقابت ها، همچنان با اختلاف يك امتياز در صدر جدول قرار داشته باشد اما سرخيو راموس، مدافع ملي پوش رئال معتقد است كه رقابت قهرماني هنوز ادامه دارد.

او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه گفت:" هدف ما رسيدن به 98 امتياز است. اگر بارسا 99 امتيازي شود، .تنها كاري كه مي توانيم انجام دهيم، اين است كه به آنها تبريك بگوييم. "

اگرچه سويا موفق نشد بارسلونا را متوقف كند و رئال را به صدر برساند، اما راموس از نمايش تيمش ربسيار راضي است.

" ليگ هنوز به پايان نرسيده است. ما پيروزي آساني در مقابل اتلتيك بيلبائو به دست آورديم و اميدوار بوديم كه سويا بتواند بارسا را متوقف كند.

از نتيجه اي كه به دست آورديم راضي هستيم. اما از اينكه بارسلونا توانست يك پيروزي ديگر در مقابل سويا به دست بياورد، ناراحتيم. نمي توانستيم به بازي آنها فكر نكنيم."

در هفته پاياني رقابت ها، بارسلونا در خانه ميزبان رئال وايادوليد است و رئالي ها ميهمان مالاگا خواهند بود.

رائول در تاتنهام؟

سايت گل- به گزارش نشريه اخبار جهان، مسئولان تاتنهام كه از حضورشان در رقابت هاي ليگ قهرمانان فصل آينده مطمئن شده اند، از هم اكنون برنامه ريزي شان را براي تقويت تيم براي مسابقات فصل بعد آغاز كرده اند.

در اين بين يك منبع نزديك به باشگاه تاتنهام گفت:" رائول هميشه طرفداران زيادي در ليگ برتر داشته است."

اين مهاجم 32 ساله اكثر بازي هاي اين فصل تيمش را از روي نيمكت دنبال كرد و به نظر مي رسد كه چندان بي تمايل نيست كه به ليگ برتر انگليس برود.

اين منبع آگاه در ادامه گفت:" او با دوستان نزديكش مانند فرناندو مورينتس و ميشل سالگادو در مورد انگليس صحبت كرده و آنها از او خواسته اند كه به ليگ برتر برود."

رائول كه در فهرست منتخب تيم ملي اسپانيا براي جام جهاني 2010 جايي ندارد، تاكنون سه بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شده و با 66 گل در 128 بازي، ركورد دار گلزني در اين رقابت هاست.

ردنپ چند روز قبل اعلام كرده بود كه به "يك بازيكن ويژه" نياز دارد و به نظر مي رسد كه او اكنون بازيكن مورد نظرش را يافته است.

B L A S T E R
09-05-2010, 18:59
البته پروژه بلند مدت قبلی ( کهکشانیهای 1 ) که موفق نبود ، امیدواریم ورژن 2 اش با موفقیت همراه باشه ،

به هرحال تابلوی نتایج مهم ترین قسمت از هر بازیه که در بازیه رفت هم شکست رئال رو خاطر نشان میکرد ،

در رابطه با رئال یونیون هم که گفتید ؛ تفاوت اینکه تیمی مثل رئال در بازی رفت با رئال یونیون 3-2 ببازه و در بازی برگشت 4-3 ببره ولی حذف بشه ( در فصل پیش و با مربیگری خوانده راموس ) با اینکه در بازی رفت 4-0 ببازه و در بازی برگشت 1-0 ببره خیلی زیاده ،

ضمن اینکه با فرصت دادن به مربیان فکر نمیکنم کسی مخالف باشه اما به شرطی که مربی در سطح تیمی مثل رئال باشه .
:11:

نمیدونم والا خودمم هنگ کردم!
از یه طرف میگم این همه سال مربی عوض کردیم به هیج جا نرسیدیم یه سال فرصت بدیم به یکی حداقل
اما از اون طرف میبینم عملا تو عنوان با پارسال توفیقی نداریم فقط تیمای ضعیف رو خوب ترکوندیم...
هر چی فک میکنم مخم جواب نمیده...شاید مسئولان باشگاه مثل زیدان و والدانو بهتر میدونن چی کار کنن!