PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 33 لیگ برتر / قهرماني سپاهان، نايب قهرماني استقلال و سقوط آزاد پرسپوليس

NaKhoda BiBaK
06-05-2010, 18:59
پرسپولیس 1 - 3 ابومسلم

NaKhoda BiBaK
06-05-2010, 19:00
استقلال 1 - 0 راه آهن

*M!L4D*
06-05-2010, 19:15
ایول ... تبریک به همه:26:

iman84
06-05-2010, 20:13
ایول بازم مجیدی به داد تیم رسید

fery joon
06-05-2010, 20:53
عشق است اس اس :40:

جدا تماشاگرا در این فصل خیلی در حق صمد ظلم کردن.آخه کجای دنیا وقتی بازیکن و مربی درگیری لفظی پیدا میکنن تماشاگرا اون بازیکن رو تشویق میکنن و علیه سرمربی شعار حیا کن رها کن سر میدن

این صحنه دیگه اوج مظلومیت صمد در این فصل بود.حتی بدتر از گریه ی معروف صمد.خودتونو جای صمد بزارین در اون لحظه.بازیکنت رو تشویق کنن و علیه خودت همون شعار معروف حیا کن رها کن رو سر بدن
شاید صمد اگه بلد بود مثل بعضی ها خودشو پشت یه نقاب قشنگ و مردم پسند قایم کنه و روابط عمومی قوی و عوام فریبی داشت الان وضعش این نبود و محبوب میشد.ولی متاسفانه یا خوشبختانه صمد از این کارا بلد نیست
من به شخصه هم مجیدی رو خیلی دوس دارم هم صمد رو.ولی به نظرم مجیدی در اون صحنه نباید با صمد درگیر میشد.صحنه ای بود که صمد با صدای بلند بابت از دست دادن توپ و تکروی از مجیدی انتقاد کرد.ولی ای کاش مجیدی جواب نمیداد.ای کاش صمد هم توهین نمیکرد.ای کاش هوادارا این وسط نرخ تعیین نمیکردن

از برد تیم خیلی خوشحالم ولی این صحنه واقعا حالمو گرفت بدجور.امیدوارم واعظ قضیه رو جمع کنه و صمد و فرهاد هم آشتی کنن و تیم در این مقطع حساس وارد حاشیه نشه

امير موسر
06-05-2010, 21:05
همش زیره سر واعظه ! ( این درگیریها و ... ) تماشاگرا سر مرفاوی خالی میکنن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fery joon
06-05-2010, 21:06
چه ربطی داره !

mahdishata
06-05-2010, 21:45
تعدادی از تماشاگران مستقر در پایین جایگاه پس از پایان بازی با راه آهن علیه مرفاوی شعار دادند.

این عده که درست در همان جایی بودند که همیشه شعارهای شان علیه سرمربی تیم و مدیریت باشگاه شنیده می شد در حمایت از کاپیتان تیم یعنی فرهاد مجیدی علیه مرفاوی شعار می دادند. این درحالی بود که مرفاوی پس از موفقیت در لیگ قهرمانان در صورت کسب دومی لیگ برتر به سهمیه لیگ قهرمانان رسیده و عملکردی مثبت را در این فصل از خود ثبت کرده است. این فریاد ها باید دید چه واکنشی را از سوی مدیریت باشگاه استقلال بر می انگیزد. آیا آنها از سرمربی تیم شان چون گذشته حمایت می کنند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

خشم طالب لو از نیمکت نشینی و وساطت غلامپور
وحید طالب لو که فکر می کرد این بار در دروازه استقلال است ، از نیمکت نشینی برابر راه آهن خشمگین شد.

وحید طالب لو قبل از آغاز بازی بازی با راه آهن در حالی که مرفاوی نامش را در لیست 11 نفر اصلی قرار نداد با ناراحتی جلسه را ترک کرد.
گفته شده بود وی در بازی برابر راه آهن پس از مدت ها در ترکیب اصلی استقلال قرار می گیرد اما باز هم محمدی دروازه بان اول بود.
طالب لو با وساطت غلامپور و مسولان استقلال روی نیمکت این تیم در بازی با راه آهن نشست.
طالب لو که گلر ثابت این فصل استقلال بود در بیش از 10 بازی متوالی به دلیل اشتباهاتش ، اعتماد مربیان تیم را سلب کرد تا نیمکت نشینی محض شود.

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

فریاد های اثربخش مرفاوی بر سر فرهاد مجیدی!
لو دادن یک توپ کافی بود تا صمد مرفاوی بر سر فرهاد مجیدی فریاد بزند.

در اواسط بازی صمد مرفاوی به کنار زمین رفت و با فریاد به نحوه بازی مجیدی اعتراض کرد و کاپیتان استقلال نیز به همان شیوه پاسخ مربی خود را داد. جروبحث سرمربی و کاپیتان استقلال در حالی که بازی در جریان بود، تا لحظاتی ادامه داشت.
مرفاوی که می دانست پیروزی در این بازی او و تیمش را تا پله دوم جدول و کسب قطعی سهمیه آسیا پیش می آورد به شدت عصبی بود. فریاد های او اگرچه با فریاد حمایت جمعیت برای کاپیتان تیمش را به همراه داشت و سبب شد تا فرهاد مجیدی سرانجام در دقیقه 93 قفل دروازه راه آهن را بگشاید

manreza71
06-05-2010, 22:06
سلام خدمت همه دوستان

اول از همه به صحبت های کارشناس برنامه فوتبال برتر اشاره میکنم

کرانچار و پرسپولیس قربانی بازگشت دایی به فوتبال شدند

خوب دیدم که پرسپولیس در زمان کرانچار تیم سوم جدول بود و اما با آمدن دایی تا حالا به رده چهارم سقوط داشته است این در حالی هست که پرسپولیس در 500 دقیقه اخیر 2 گل زده و4 گل دریافت کرده است. در جام حذفی هم دیدم پرسپولیس در برابر 2 تیم دسته اول بازی کرد و تنها بازی تیم دایی در جام حذفی با تیم لیگ برری صبا بود که علا رقم میزبانی به پنالتی کشیده شد.همین بازی رو تیم کرانچار به نمایش میگذاشت والبته سوم بود و...

حالا نظر خودم

درمورد بازی هم بگم واقعا باید به حال این تیم گریه کرد ، چون هیچ چیزی از پرسپولیس دیده نشد ، وبا خوش شانسی محظ ودرخشش حقیقی 5 گله نشد. اگه پرسپولیس از تیمی که به دسته یک سقوط کردن نبره پس باید کی رو ببره ، ؟؟ پرسپولیس تیم فوقالعاده ضعیفی تو این بازی نشون داد وهیچ کاری هم نتونست بکنه.

بد نیست یادی از بازی پارسال بکنیم که کریمی با تمام وجود بازی کرد و 3 گل زد . نه مثل بازیکنان امروزی پرسپولیس که خیلی هاشون مثل جوجه ماشینی میمونن ، یکیش همین بائو ، تو بازی با اشوه وادا بازی میکنه وراه میره تا النگوهاش نشکنه.

، خلیلی هم خیلی افت کرده وخلیلی 2 سال پیش نیست ، یا همه توپ ها رو به آسمون میزنه ، یا لوشون میده ویا با خودخواهی خرابشون میکنه وبه کسی پاس نمیده !!

درمورد لیست خریدفصل بعد هم زیاد خوشبین نباشد ، چون دایی علاقه خاصی به افرادی مثل غلامنژاد و غلامرضا رضایی و.. داره و خلاصه میخواد هر چی غلام هست رو به خدمت خودش بگیره ، تا خودش اربابشون باشه درست مثل تیم ملی که یه عده به اصطلاح سرباز بی دست وپارو دعوت کردوتیم ملی رو نابود کرد و مشخص شد هدف دایی فرماندهی به این سربازان بود نه چیز دیگه !!!!!!

تیم پرسپولیس اربابی

تیم ملی فرماندهی

کلا من به این شیوه بازی و این بازیکنان خوشبین نیستم ، چون بازیکن باید بازی بکنه نه غلامی وسربازی رو برای شخص به جا بیاره ودودش تو چشم مردم بره و.....

nw_nk
06-05-2010, 22:10
نتايج کامل هفته سي و سوم ليگ برتر؛ قهرماني سپاهان، نايب قهرماني استقلال و سقوط آزاد پرسپوليس

سايت گل - هفته سي و سوم ليگ برتر با انجام 9 بازي عصر امروز به پايان رسيد. در بازيهاي اين هفته سپاهان با پيروزي مقابل پيکان بطور رسمي قهرمان ليگ نهم شد. ابومسلم سقوط کرده با ارائه يک بازي برتر پرسپوليس را با نتيجه پرگل شکست داد تا سقوط آزاد سرخپوشان در هفته هاي اخير همچنان ادامه داشته باشد. فولاد و مس با تساوي مقابل ذوب آهن و استيل آذين و شاهين با پيروزي مقابل سپاسي از خطر سقوط نجات يافتند.

استقلال نيز با پيروزي مقابل راه آهن و با توجه به توقف ذوب آهن به رتبه دوم صعود کرد و سهميه آسيايي خود را قطعي کرد. تکلیف سومین تیم سقوط کننده نیز هفته آینده از بین تیمهای سپاسی، راه آهن و پاس مشخص خواهد شد.

استقلال تهران 1- راه آهن تهران صفر
گل: فرهاد مجيدي(90)

سپاسي شيراز صفر- شاهين بوشهر 1
گل: منصور تنهايي(77)

سپاهان اصفهان 2- پيکان قزوين 1
گل: ابراهيم توره(3، 85)/ عليرضا عباسفرد(19)

فولاد خوزستان 1- ذوب آهن اصفهان 1
گل: غلامرضا رضايي(32)/ فرشید طالبی(77)

استيل آذين تهران 1- مس کرمان 1
گل: مهدي مهدوي کيا(35)/ ادينهو لوسيانو(70)

سايپا کرج 3- پاس همدان صفر
گل: امين منوچهري(39، 48) کريم انصاري فرد(86)

ملوان انزلي 1- صباي قم 3
گل: مهران جعفری(94)/ اميرحسين فشنگچي(22) ديه گو کلمنتينو(46)ابوالفضل حاجی زاده(90)

ابومسلم مشهد 3- پرسپوليس تهران 1
گل: جرالدو دوس سانتوس(15) جواد ضيغمي(19) رضا ناصحي(28)/ سپهر حيدري(17)

تراکتورسازي تبريز 2- استقلال اهواز 1
گل:مهرداد پولادی(68، 97) / اسماعيل شريفات(82)

2010/5/6

Boy Ka
06-05-2010, 22:23
هیچوقت از اخلاق و رفتار مجیدی خوشم نیومده. اینبار هم که اینجوری جواب سرمربی تیمش رو داد.

یه مشت لات هم رو سکوها هستن که تا تقی به توقی میخوره علیه صمد شعار میدن. واقعا دلم به حالش میسوزه.

D o l f i n
06-05-2010, 22:31
اگه ازش حمایت کامل کنند و به خاطر یک بازیکن و یا شعارهای نامربوط فشار بالاش نیارن بنظر من از قلعه نویی بهتر میتونه کار کنه
و کلا افکارش جدیدتر و متنوع تر از قلعه نویی هست خدا کنه فصل دیگه بتونن نگهش دارن

NaKhoda BiBaK
06-05-2010, 22:32
موافقم ! ( البته به عنوان یک استقلالی )

masoudtr
06-05-2010, 22:37
سلام خدمت همه دوستان

خوب دیدم که پرسپولیس در زمان کرانچار تیم سوم جدول بود و اما با آمدن دایی تا حالا به رده چهارم سقوط داشته است این در حالی هست که پرسپولیس در 500 دقیقه اخیر 2 گل زده و4 گل دریافت کرده است. در جام حذفی هم دیدم پرسپولیس در برابر 2 تیم دسته اول بازی کرد و تنها بازی تیم دایی در جام حذفی با تیم لیگ برری صبا بود که علا رقم میزبانی به پنالتی کشیده شد.همین بازی رو تیم کرانچار به نمایش میگذاشت والبته سوم بود و...

حالا نظر خودم

درمورد بازی هم بگم واقعا باید به حال این تیم گریه کرد ، چون هیچ چیزی از پرسپولیس دیده نشد ، وبا خوش شانسی محظ ودرخشش حقیقی 5 گله نشد. اگه پرسپولیس از تیمی که به دسته یک سقوط کردن نبره پس باید کی رو ببره ، ؟؟ پرسپولیس تیم فوقالعاده ضعیفی تو این بازی نشون داد وهیچ کاری هم نتونست بکنه.

بد نیست یادی از بازی پارسال بکنیم که کریمی با تمام وجود بازی کرد و 3 گل زد . نه مثل بازیکنان امروزی پرسپولیس که خیلی هاشون مثل جوجه ماشینی میمونن ، یکیش همین بائو ، تو بازی با اشوه وادا بازی میکنه وراه میره تا النگوهاش نشکنه.

، خلیلی هم خیلی افت کرده وخلیلی 2 سال پیش نیست ، یا همه توپ ها رو به آسمون میزنه ، یا لوشون میده ویا با خودخواهی خرابشون میکنه وبه کسی پاس نمیده !!

درمورد لیست خریدفصل بعد هم زیاد خوشبین نباشد ، چون دایی علاقه خاصی به افرادی مثل غلامنژاد و غلامرضا رضایی و.. داره و خلاصه میخواد هر چی غلام هست رو به خدمت خودش بگیره ، تا خودش اربابشون باشه درست مثل تیم ملی که یه عده به اصطلاح سرباز بی دست وپارو دعوت کردوتیم ملی رو نابود کرد و مشخص شد هدف دایی فرماندهی به این سربازان بود نه چیز دیگه !!!!!!

تیم پرسپولیس اربابی

تیم ملی فرماندهی

کلا من به این شیوه بازی و این بازیکنان خوشبین نیستم ، چون بازیکن باید بازی بکنه نه غلامی وسربازی رو برای شخص به جا بیاره ودودش تو چشم مردم بره و.....

کاملا موافقم

bbkagp
06-05-2010, 22:52
وقتی پرسپولیس نتیجه می گیره همتون ساکتین... وقتی نتیجه نمی گیره همه دور بر می دارین... به به...
خوبه پرسپولیس 7، 8 بازی بود نمی باخت و ملت همه حال می کردن و چیزی نمی گفتن... حالا چی شده همه زبون در آوردن و...

البته من نه از پرسپولیس خوشم میاد نه از کسی که خودشو به خاطرش بد کنه... اینارو گفتم که فرهنگ فوتبال ایرانی رو به رو آورده باشم... :31:

Alireza_SA
06-05-2010, 23:05
وقتی پرسپولیس نتیجه می گیره همتون ساکتین... وقتی نتیجه نمی گیره همه دور بر می دارین... به به...
خوبه پرسپولیس 7، 8 بازی بود نمی باخت و ملت همه حال می کردن و چیزی نمی گفتن... حالا چی شده همه زبون در آوردن و...

البته من نه از پرسپولیس خوشم میاد نه از کسی که خودشو به خاطرش بد کنه... اینارو گفتم که فرهنگ فوتبال ایرانی رو به رو آورده باشم... :31:

صد درصد موافقم

Dr.FANOOS
06-05-2010, 23:28
سلام خدمت همه دوستان

حالا نظر خودم

تیم پرسپولیس اربابی

تیم ملی فرماندهی

نسبتا مخالفم.
خودتون یه نگاهی به تیم بندازید.در بین 5 تیم بالای جدول انصافا از لحاظ کیفیت بازیکنان پرسپولیس باید پنجم باشه. یه مشت بازیکن بی تعصب ریخته کهفقط به فکر پولشون هستن نتیجه ی بهتر از این نمی شه.گواردیولا رو هم بیارن این تنبلا تکون نمی خورن . هیچ کدومشون شعور فوتبالی ندارن.کسی که توی محوطه 6 قدم اونجوری با سر توپ رو می زن بیرون چه توقعی داری؟ پرسپولیس باید از نو احیا بشه به بازیکنای جدید احتیاج داره و جوون و با نگیزه و از همه مهتر کسی که واسه پیرهنش تعصب و غیرت خرج کنه. به نظر من دایی با بازیکناش خیلی خوب می تونه ارتباط قلبی برقرار کنه (با غلام بودن و از این جور حرفا اشتباه نگیرید).خودتون دیدید که بعد از دربی یا حتی بعد از بازی با صبا بازیکنا چه شکلی بغلش می کردن! و او گریه می کرد. یه ارباب اینجوری غلام هایش را می گیرد و گیریه می کند؟ دوستان پرسپولی باید وسط خود آقای دایی چیده شود و طرز فکرمان را عوض کنیم با یک یا دو بازی نمی شه گفت دایی اله دایی بله.فرصت بدید بذارید با یک مربی چند سال کار کنیم اگر نتیجه نگرفتیم بعد. استقلال با قلعه نویی 2 سا دوم شد بعد قهرمان شد. درسته نتایج دایی هم زیاد جالب نبود اما بازیکنایی که داشته رو یه نگاه بندازید انصافا مس کرمان بازیکنان با کیفیت تری داره همینطور تراکتور.استیل آذین و استقلال و اصفهانی ها یه کنار. دایی در فصل نقل و انتقالات خیلی خوب بازیکن جذب می کنه الان هادی عقیلی اولین صیدش بوده. این رو هم قبول دارم دایی آدم یه دنده و لج باز و مغروری هست ولی از لحاظ اینکه بخواهیم بگیم اربابه و ... قبول ندارم . ارباب بودن خاصیت کسی مثل ا.ق هست. به نظر من دایی با وجود اینکه بازی های خوبی به نمایش نگذاشت اما از باز های کسل کننده ی وینگادا و کرانچار بهتر بود. کمی فرصت بدهید .این تیم را دایی نبسته!

Advanced Ali-001
06-05-2010, 23:31
اصلا این حرفا نیست اشباه مینین اصلا مگه میشه سیاسی حرف زد بن میکنن بیخیال شین.....

titanium_zarin
06-05-2010, 23:33
اقا وضع پرسپوليس خراب تر از اين حرفهاست ... علي دايي هم گير كرده ... تو تيم ملي هم همين بلا رو سرش اوردن ...
من موندم جام حذفي اگه قهرمان نشه چي ؟؟؟

scali
06-05-2010, 23:38

کاملا موافقم

ar.behnam
06-05-2010, 23:53
ها ای دایی چه از جون فوتبال میخواد چنبره زده ؟!
امروز توی ورزشگاه جاتون خالی جشن پیروزی گرفتیم توپ
بعدش دلم سوخت واسه پرسپلیس آخه چرا ؟
اصلا من دیگه فوتبال ایرانی نمیبینم !

نادر1368
06-05-2010, 23:56
اقا من فکر کردم مساوی شده :31:داشتیم بازی تیراختور رو میدیدیم دقیقه 98 گل زد حال اساسی کردیم.
به نظر من هم صمد میتونه خوب کار کنه تا اینجاشم خودشو اثبات کرده امیدوارم سال بعدم بمونه این تماشاگرا اسیر جو شدن یا قلعه نوعی بهشون پول داده:31:حالا هرچی با حرف یه تماشاگر میخوان تیم رو از هم بپاشونن!هم اسیا نمی تونه نتیجه بگیره هم سال بعد به شدت افت میکنه!تیمی که هم اسیا نتیجه میگیره خوب کار میکنه تا حالا که اینطوره امسالم میشه دوم من نمی دونم چرا باید سرمربیش مورد اعتراض قرار بگیره من از همین رویه رازی هستم شمارو نمی دونم!

امير موسر
07-05-2010, 00:04
من در کل صمدو در حد و اندازه های استقلال نمیدونم ! کاری با قلعه نوعی هم ندارم !

vahid0801
07-05-2010, 00:08
دلتون خوشه ها.
فوتبال ایران چی داره که بشینی در باره ضعفا و نقاط قوتش بحث کنی.همه میدونن چه کثافت کاریایی تو کاره دیگه.خدارو شکر کسی هم انتظار نداره.
بقول حجازی چیمون درسته فوتبالمون درست باشه

manreza71
07-05-2010, 00:33
دایی که بدترین مربی تاریخ تیم ملی هست بعد از حذف ایران وتحویل دادن تیم به عنوان تیم چهارم از تیم ملی کنار گذاشته شد ، اما باز هم با لابی برگشت به چه تیمی ؟؟ به تیم بزرگ پرسپولیس که همین نشاندهند لابی دایی هست که اتفاقا این بار هم مثل سری قبل با لابی ریاست تربیت بدنی برگشت ،تابار دیگر قدرت لابی خود را به همگان ثابت کند

اینم آما مربیان ایرانی ، که میبینیم دایی ضعیف ترین بوده

ركورد بدترين مربي جام جهاني برايعلي دايي ***بازهم دايي

ر علي دايي با كسب شكست خانگي برابر تيم ملي عربستان صاحب بدترين بيلان عملكرد در تاريخ مسابقات مقدماتي جام جهاني براي ايران شد. يادش به خير، نوروز 84 بود كه ايران در تعطيلات نوروز ژاپن را دو بر يك شكست داد، بعد هم كه يادتان هست در همان تعطيلات نوروز كره‌شمالي را هم با نتيجه دو بر صفر در پيونگ يانگ شكست داديم و به جام جهاني صعود كرديم. حالا علي دايي بر اساس آمار بدترين مربي ايران در تاريخ مسابقات مقدماتي جام‌هاي جهاني است. تعارف كه نداريم، آمار بر اين واقعيت صحه مي‌گذارد. در تاريخ جام‌هاي جهاني رضا وطنخواه، مهدي مناجاتي، ادمار براگا، محمود ابراهيم‌زاده و والديرا ويرا پنج سرمربي هستند كه بين يك تا سه بار سرمربي ايران در مسابقات بوده‌اند. ما اين پنج سرمربي را مورد مقايسه و بررسي قرار نمي‌دهيم چون مثلا اگر يكي از آنها مثل براگا در دو بازي، صاحب دو برد شده باشد بايد نام او را به عنوان بهترين مربي تاريخ فوتبال ايران محاسبه كنيم اما يادتان باشد كه اين دو برد برابر تيم‌هاي گوام و تاجيكستان به دست آمده است. به عبارتي اين دو برد ارزش مقايسه‌اي ندارد. به هر حال بين مربيان ديگر جز اين پنج نفر مي‌توان به نام‌هايي مثل محمود بياتي، حشمت مهاجراني، علي پروين، محمد مايلي‌كهن، ميروسلاو بلاژويچ، برانكو و دايي اشاره كرد كه در بين آنها عملكرد حشمت‌ا... مهاجراني از همه بهتر و عملكرد علي دايي از همه ضعيف‌تر است. اين هفت نفر را به ترتيب كيفيت در كسب نتايج مورد مقايسه قرار مي‌دهيم. لطفا توجه كنيد: (مقايسه را براساس 10 ديداري انجام مي‌دهيم كه طي آن دايي سرمربي بوده است)

1- حشمت‌ا... مهاجراني / ميانگين 2/6 امتياز: در 10 بازي خود در اين عرصه صاحب هشت برد و دو مساوي شد، امتياز او 26 در 10 بازي و ميانگين كسب امتياز توسط او 6/2 بوده است. در اين مدت تيم ملي برابر عربستان، هنگ كنگ، كره‌جنوبي و استراليا هر كدام دو بار و سوريه و كويت هر كدام يك بار بازي كرده است. به عبارتي نتايج تيم ملي در اين عرصه نسبت به بازي‌هاي سخت برگزار شده بسيار نتايج خوبي بوده است.

2- برانكو ايوانكوويچ / ميانگين 2/5 امتياز: در 10 بازي در اين عرصه هشت برد، يك مساوي و يك باخت بوده است. او در اين 10 بازي در مسابقات مقدماتي جام جهاني 2006 صاحب 25 امتياز شده است، در اين عرصه تيم ملي با قطر، لائوس، اردن و كره‌شمالي دو بار و بحرين و ژاپن، هر كدام يك بار بازي كرد. بازي‌هاي تيم ملي در دوران حضور برانكو، بازي‌هاي تقريبا مشكلي بوده است.

3- محمد مايلي‌كهن / ميانگين 2/4 امتياز: سومين سرمربي برتر تيم ملي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني محمد مايلي‌كهن است كه در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1998 فرانسه از 10 بازي صاحب هفت برد و سه مساوي شد. البته بازي‌هاي مايلي‌كهن نسبت به مهاجراني و برانكو بازي‌هاي تقريبا آسان‌تري بوده اما به هر حال، كسب هفت برد و سه مساوي برابر تيم‌هاي ملي مالديو، قرقيزستان و سوريه (هر كدام دو بازي) و عربستان، كويت، چين و قطر هر كدام يك بازي نتايج بسيار شايسته و صد البته بسيار قابل تعمقي بوده است. مايلي‌كهن در اين 10 بازي نتايج بسيار خوبي مثل برد چهار بر دو برابر چين، سه برصفر برابر تيم ملي قطر و بالاخره 17 بر صفر برابر تيم ملي فوتبال مالديو به دست آورده بود.

4- ميروسلاو بلاژويچ / ميانگين 2/1 امتياز: در اين عرصه مرد چهارم بوده است. بلاژويچ البته در 10 ديدار اوليه خود نتايج خوبي داشت چرا كه 10 بازي ابتدايي او در فوتبال ايران بسيار سخت بوده است. شما ببينيد، دو بازي برابر عربستان، عراق، تايلند، بحرين و امارات و كسب شش برد، سه مساوي و تنها يك باخت در 10 بازي نتايج فوق‌العاده‌اي بوده كه البته بلاژويچ در جريان مسابقات مقدماتي جام جهاني 2002 به دست آورده است. نتايج بلاژويچ واقعا نتايج سختي بوده است.

5- محمود بياتي/ ميانگين دو امتياز: كل نتايج بياتي همين تعداد بازي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1974 بوده است. محمود بياتي در هشت بازي به مصاف حريفان رفت و چهار حريف در اين عرصه داشت. چهار حريف ايران در اين عرصه تيم‌هاي كره‌شمالي، سوريه، كويت و استراليا بودند كه البته از اين هشت بازي، هفت بازي در تهران انجام شد و براين اساس است كه تيم فوتبال ايران، آسودگي خاطر ميزباني را داشت و ما نتايج محمود بياتي را در آن سال جزو نتايج سخت ارزيابي و بررسي نمي‌كنيم.

6- علي پروين/ ميانگين 1/8: بازي‌‌هاي تيم ملي در زمان مربيگري علي پروين بازي‌هاي چندان سختي نبود، اما چون تيم ملي در اين زمان تيم خوبي نبود، نتايجش هم نتايج چندان خوبي نبود. علي پروين در 10 بازي با تيم ملي صاحب پنج برد، سه مساوي و دو باخت شد. در اين 10 بازي تيم ملي فوتبال برابر تيم ملي عمان، سوريه و تايوان هر كدام دو بازي و تيم‌هاي ملي عراق، كره‌جنوبي، ژاپن و كره‌شمالي بازي كرد. تيم ملي فوتبال، در اين مدت محرومان و مصدوماني مثل احمدرضا عابدزاده، فرشاد پيوس و مجتبي محرمي را نداشت و به عبارتي از همراه داشتن تمام بضاعت خود محروم شده بود.

7- علي دايي/ ميانگين 1/7 امتياز: او بدترين نتيجه را بين اين هفت مربي گرفت. علي دايي در 10 بازي با تيم ملي صاحب چهار برد، پنج مساوي و يك باخت شد. د دايي در اين 10بازي تنها 17 امتياز گرفت كه بيلان عملكرد فوق‌العاده ضعيفي براي او بود

این شعر رو هم برای دایی مجله همشهری جوان نوشت (بعد از برکناری از تیم ملی

تیم ما دیده به سویت نگران هست هنوز ........غم نابردن تو بار گران هست هنوز

گرچه در ماتم تو دیده ما گریان هست .......این سه بازی هم جا ورد زبان هست هنوز

متا سفانه انتصاب دایی در تیم ملی وپرسپولیس فقط با رابطه ولابی بوده وهیچ وجه فنی نداشته
آمار بالای گویای همین مطلب هست
+
نتایج ضعیف وبازیهای ضعیف پرسپولیس

sia-saketi
07-05-2010, 01:42
سلام خدمت همه دوستان

حالا نظر خودم

تیم پرسپولیس اربابی

تیم ملی فرماندهی

فوق العاده بود... شدیداً حرفاتو قبول دارم...

عزیزمی...

loyalamin
07-05-2010, 07:24
تيمي كه با بازيكنهاي قديمي خودش اين كار رو كنه بهتر از اين نميشه . خاك بر سر كاشاني كه عقلش رو داده دسته يه مربي و چند تا ليدر . من يه پرسپوليسي هستم اما از رفتاره اين تيم در بازي با استيل اذين اصلا راضي نبودم. اين باخت هم حق اين تيم بود.

mahdishata
07-05-2010, 08:52
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در مصاف با ابومسلم بد بازی کردیم، بد گل خوردیم و بد باختیم و به اعتقاد من امروز ضعیف ترین پرسپولیس عمرم را دیدم چرا که بازیکنان برای این دیدار دقت و تمرکز لازم را نداشتند.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، علی دایی پس از شکست 3 بریک مقابل ابومسلم در جمع خبرنگاران افزود: باید قبول کنیم که در دیدارهای اخیر نتوانستیم به طور شایسته و در خور نام پرسپولیس ظاهر شویم و در این دیدار نه تنها نتیجه نگرفتیم بلکه فوتبال هم بازی نکردیم و واقعا من نمی دانم که چگونه به این شکل بسیار بد باختیم.

وی تصریح کرد: تیم بزرگی همچون پرسپولیس نباید با زحمت به گل برسد و به راحتی گل دریافت کند و می بایست این ضعف ها را بررسی و ریشه یابی کنیم و البته من نمی توانم بپذیرم که این بازی نامطلوب به سبب حضور در فینال جام حذفی است چرا که اکنون پایان فصل فرا رسیده و برخی بازیکنان مراقب ساق پایشان هم هستند.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم فکر و ذکرشان فینال جام حذفی شده بود، اذعان داشت: تیم ما یک مشکل اساسی داشت و آن هم عدم توجه بازیکنانم به این دیدار بود چرا که آنها فقط به دیدار با گسترش فولاد می اندیشند و فکر این نیستند پرسپولیس به میلیونها هوادار در سراسر ایران تعلق دارد و نباید اینطور بد کار کنیم.

وی ادامه داد: کادر فنی برنامه های زیادی را برای کسب نتیجه مناسب به کار می گیرد اما وقتی بازیکنان از موقعیت های بوجود آمده به طور صحیح استفاده نمی کنند و در مصاف با یک تیم دسته اولی نمی توانند خوب بازی کنند، به نظر من مشکل از کادر فنی تیم نیست.

علی دایی در خصوص تعویض شیث رضایی و دیگر تعویض‌هایی که در این دیدار داشت نیز گفت: تعویض شیث جنبه فنی داشت و اگر چه تیم ما در همان نیمه اول همه چیز را از دست داد اما بوسیله این تعویض‌ها تلاش کردیم تا قدرت تیم را افزایش دهیم و اشتباهات دفاع را جبران کنیم که در این بین البته عملکرد بازیکنانم مناسب نبود.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در فصل آینده تغییراتی را خواهد داشت افزود: تا پیش از این دیدار به فکر تغییر در تیم نبودم اما با اتفاقاتی که در بازی با ابومسلم رخ داد اگر در سه دیدار آینده که در جام حذفی و لیگ برتر داریم نتوانیم نتیجه لازم را کسب نکنیم باید یک تغییر و تحول ویژه در تیم ایجاد کنم.

علی دایی در خصوص قضاوت احمد صالحی در این دیدار گفت: به نظر من قضاوت این دیدار خوب بود اما در یک لحظه از بازی داور می توانست خطای پنالتی به نفع ما بگیرد با این حال تیم ما بد بازی کرد و این ضعف ما به هیچ وجه به داوری ربطی نداشت.

دایی در پاسخ به اینکه چرا پرسپولیس نسبت به زمان حضور کرانچار افت مکانی در جدول داشته است گفت: باید شرایط را مقایسه کنید و ببینید که زمان سرمربیگری کرانچار در اکثر دیدارها پرسپولیس میزبان بوده است و قطعا این موضوع می تواند نقش بسزایی در نتیجه گیری و رتبه داشته باشد ضمن اینکه خوشبختانه ما توانستیم به فینال جام حذفی هم برسیم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: علی حنطه و بازیکنان ابومسلم توانستند با تمرکز و تلاش مقابل تیم ما پیروز شوند و به اعتقاد من اگر ابومسلم در طول فصل به همین شکل بازی می کرد الان سقوط نکرده بود و در مجموع برای این تیم و فوتبال خراسان آرزوی موفقیت دارم.

H A M A S
07-05-2010, 09:26
ماشاالله ابومسلم
اگر گرفتار مدیران نالایق نمیشد مطمئنا سقوط نمیکرد

mahdishata
07-05-2010, 15:44
روزی که ناظران کنفدراسیون آسیا را به تبریز برده بودند تا تماشاگران تبریزی را نشان دهند ، ورزشگاه خالی بود!
بازی تراکتورسازی و استقلال اهواز فرصتی بود تا فدراسیون فوتبال بتواند ، حضور چشمگیر فوتبالدوستان ایرانی را به رخ ناظران کنفدراسیون آسیا بکشاند اما بارش شدید باران دیروز تبریز سبب شد تا این بازی که آخرین بازی خانگی فصل تراکتورسازی هم بود ، تنها 15 هزار تماشاگر داشت. فدراسیون امید داشت تا حضور ناظران کنفدراسیون در ورزشگاه یادگار بتواند نقش مهمی در کسب سهمیه های آسیایی برای ایران باشد اما این بازی سراسر دعوا بود میان بازیکنان درون زمین و فریاد های اعتراض جمعیت به اتفاقاتی که در زمین می افتاد. اتفاقاتی که داشتند پیش چشم ناظران AFC رخ می دادند. اتفاقاتی که سبب شد تا این مهمانان را از دقیقه 70 بازی به هتل برگردانند!

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

گل دقیقه 98 تراکتورسازی به استقلال اهواز یکی از گل های نادر و عجیب فوتبال ایران لقب خواهد گرفت.
درحالی که بازی تا این دقیقه از بازی با تساوی یک بر یک پیش می رفت از فاصله بیش از 40 متر ، مهرداد پولادی را به سمت دروازه استقلال اهواز فرستاد. توپی که شاید می توانست به سادگی در دست دروازه بان تیم سقوط کرده استقلال اهواز قرار بگیرد . او اما برای گرفتن توپ شیرجه رفت و درحالی که به توپ رسیده بود ، دستش را عقب کشید تا تیم تبریزی که نتیجه این بازی اهمیتی برایش نداشت ، برابر استقلال اهواز هم که قبل از این بازی سقوطش قطعی شده بود به برتری برسد. پس از این گل بازیکنان دو تیم به سمت هم حمله ور شدند و برای دقایقی طولانی همدیگر را زیر مشت و لگد گرفتند. بازی این دو تیم در تبریز از ابتدا هم اتفاقات پر تنش زیادی داشت.

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

عقیلی با سپاهان وداع کرد!
هادی عقیلی در پایان بازی تیمش با پیکان چهار گوشه زمین ورزشگاه فولادشهر را بوسید و به رختکن رفت.
مدافع موفق تیم ملی که بهترین دفاع ایران محسوب می شود در حالی این کار را انجام داد که هفته قبل با امیر قلعه نویی درگیر شده بود. قلعه نویی در رختکن بر سر این بازیکن فریاد کشید و الفاظی را برای او به کار برد که سبب شد عقیلی تصمیم به قطع همکاری با سپاهان بگیرد. قلعه نویی هم البته قصد نداشت از این مدافع در ترکیب تیمش استفاده کند اما به درخواست مدیر باشگاه سپاهان او را در ترکیب قرار داد . بعد از پایان بازی پیکان اما درحالی که بازیکنان سپاهان سرگرم جشن قهرمانی بودند ، عقیلی در سکوت دور افتخار زد و چهار گوشه زمین را بوسید و به رختکن رفت. اتفاقی که می تواند نمادی باشد از قطعیت یافتن جدایی او از تیمش .

mehryazdan
07-05-2010, 15:51
بازی تراکتور 15000 نبود 25000 بود ولی باز هم به علت باد و باران وتگرگ دید متاسفانه کسی نیومده بود من اولین بار ورزشگاه رو اونجور خالی دیدم
ولی تو نود برید گلهای پولادی رو ببینید هر دو گل از زیباترین گلهای فصل خواهند بود همه تو کف شوتهاش بودیم

mahdishata
07-05-2010, 16:02
نتایج هفته سی و سوم لیگ برتر به گونه ای رقم خورد که در فاصله یک هفته به پایان لیگ برتر فقط تیمهای سپاسی، راه آهن و پاس در خطر سقوط قرار دارند و مس کرمان، فولاد و شاهین بطور کامل از منطقه خطر دور شدند و بقای خود را در لیگ برتر تضمین کردند.
در هفته پایانی لیگ برتر دیدار راه آهن و سپاسی در اکباتان حکم فینال لیگ برتر را خواهد داشت و مهمترین بازی هفته 34 خواهد بود. در دیگر بازی مهم هفته آخر پاس در همدان میزبان تراکتورسازی است. وضعیت جدول به صورتی است که سپاسی(36 امتیاز) بیشترین شانس را برای سقوط دارد و فقط در صورت پیروزی مقابل راه آهن در لیگ برتر باقی خواهد ماند. راه آهن(37 امتیاز) در رتبه دوم شانس سقوط است و پاس(37 امتیاز) نیز با احتمال بسیار کمی شانس سقوط دارد. احتمالات سقوط بدین صورت است: راه آهن با برد مقابل سپاسی 40 امتیازی شده و سپاسی 36 امتیازی به دسته اول سقوط می کند. پاس نیز با هر نتیجه ای( حتی باخت) در لیگ برتر باقی می ماند. راه آهن با تساوی مقابل سپاسی 38 امتیازی و سپاسی نیز 37 امتیازی می شود. در این حالت راه اهن بطور حتم در لیگ برتر می ماند و سپاسی سقوط خواهد کرد. البته در صورتی که پاس با اختلاف بیش از 4 گل مغلوب تراکتورسازی شود، در ان صورت سپاسی در لیگ برتر می ماند و پاس سقوط می کند. راه آهن مقابل سپاسی می بازد. با این باخت سپاسی 39 امتیازی شده و در لیگ برتر باقی می ماند. راه اهن نیز 37 امتیاز می ماند. با این نتیجه راه اهن برای بقا باید منتظر باخت پاس مقابل تراکتور باشد. در صورتی که پاس با نتیجه مشابهی مغلوب حریف شود، آنوقت کار به گل شماری می کشد و تیمی که بیشترین گل زده را دارد در لیگ برتر باقی می ماند. فعلا راه اهن یک گل زده بیشتر از پاس دارد.پاس در صورت تساوی یا برد مقابل تراکتور بدون توجه به نتیجه بازی دیگر در لیگ برتر ماندنی خواهد شد.

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

شبی که بوشهر تا صبح نخوابید!/ 7 هزار نفر تیم شاهین را 6 ساعت اسکورت کردند!

هواداران شاهین فاصله شیراز تا بوشهر ، تیم شان را همراهی کردند و تمام مسیر پر بود از جشن و پایکوبی.
بیش از 7 هزار بوشهری که با حضور در ورزشگاه حافظیه شیراز زمینه ساز پیروزی برتری خارج از خانه تیم شان و باقی ماندن این تیم در لیگ برتر شدند ، در پایان بازی فاصله نزدیک به 4 ساعته بوشهر تا شیراز را در مدت زمانی نزدیک به 7 ساعت طی کردند و کاروانی از ماشین هایی که از پی اتوبوس شاهین بوق زنان پیش می رفتند ، ترافیک زیادی را به راه انداخته بود که سبب شد کاروان تیم بوشهری با نزدیک به 3 ساعت تاخیر و درحالی که ساعت 4 بامداد بود به این شهر بندری برسد. این جشن اما تا روشنایی روز در بوشه ادامه داشت چون این تیم توانسته بود پس از هفته ها قعرنشینی ، بقایش در بازی های لیگ را قطعی کند.

mahdishata
07-05-2010, 16:09
استقلال در بیانیه ای عده ای را که علیه صمد مرفاوی و در حمایت از مجیدی شعار دادند ، عوامل دور ماندگان از استقلال و ناپاکان معرفی کرد.

سایت باشگاه استقلال در بیانیه ای رسمی نوشت:« درباره رفتار دیروز اقلیتی از تماشاگران که نقاب از چهره گشودند و در موضوعی دخالت کردند که حق دخالتی برای آنها وجود نداشت .

نه فرهاد مجیدی که مورد ستایش قرار گرفت و نه صمد مرفاوی که دعوت به حیا و رها و فرار شد ، فریب شعارهای نفاق برانگیز آن گروه از تماشاگران خبیث را نمی خورند که یک فصل تمام با نقاب هواداری از استقلال هر چه کردند ، تخریب و شیطنت و اجرای دستورهای افرادی بود که منافعی فعلا در استقلال ندارند !

چقدر زشت و ناپسند بود ، چقدر آزاردهنده و دردناک بود آن لحظه ای که عده ای ، « پابرهنه » در ماجرای یک دعوای تیمی دخالت کردند و با قضاوت نادرست و شعارهای تفرقه انگیز در تلاش بودند برای یک بار هم که شده در شرایط برد تیم استقلال هم بتوانند از جیب های گشاد اجیرکنندگان تراول چکی به چنگ آورند !

تنها بازنده دیروز ورزشگاه آزادی در آخرین بازی خانگی تیم استقلال ، آن گروه از تماشاگرهایی بودند که بعد از پایان مسابقه با شعار علیه سرمربی پیروز و حمایت شیطنت آمیز از کاپیتان گلزن تلخ ترین تصویر فصل را برای تیم استقلال رقم زدند .

انتظار می رود که در میان هیاهوی مسابقه دیروز اصلی ترین موضوع فراموش نشود و آن هم رفتار عده ای تماشاگر که در هیچ کجای دنیا مشابهش دیده نشده است .

نکته : این گروه قلیل از تماشاگران ، در صورتی که مسابقه دیروز با نتیجه تساوی به پایان می رسید چه ماموریتی داشتند و قرارشان چه شعارهایی بود ؟ اتفاق دیروز و پاسخ به این پرسش می تواند مدرک مستند و محکمی برای منتقدانی باشد که 33 هفته مخالف اظهارات واعظ آشتیانی درباره جریانهای هدایت شده بر روی سکوها بودند !»

davood-khatar
07-05-2010, 22:32
تيم سپاهان اصفهان با پيروزي در آخرين بازي خانگي، بهترين تيم ليگ در بازيهاي خانگي شد. سپاهان در 17 بازي خانگي خود در اين فصل عملکرد فوق العاده اي داشت و 14 برد، يک تساوي و 2 باخت بدست آورد. شکست هاي خانگي سپاهان مقابل استيل آذين و ذوب آهن بود. اين تيم در بازيهاي خانگي 43 امتياز کسب کرد که کمک زيادي به قهرماني اش در اين فصل کرد. سپاهان در فولادشهر 41 گل به ثمر رساند و 11 گل نيز دريافت کرد. پس از سپاهان، استقلال با کسب 37 امتياز از بازيهاي خانگي اش دومين تيم بود و ذوب آهن و تراکتورسازي نيز با 34 امتياز رتيه سوم را در بازيهاي خانگي بدست آوردند. استقلال اهواز نيز با 16 امتياز از 16 بازي خانگي بدترين عملکرد را در اين زمينه داشته است. اين تيم يک بازي خانگي مقابل استيل آذين پيش روي دارد

کد خبر

mahdishata
07-05-2010, 22:34
پایان بازی استیل آذین و مس کرمان با فریادهای اعتراض علی کریمی و مهدی مهدوی کیا به همدیگر همراه بود.

پس از تساوی یک بر یک دو تیم استیل آذین و مس که سبب شد تا استیل آذین بخت صعود به پله سوم جدول و پیشی گرفتن از پرسپولیس را از دست بدهد با فریادهای اعتراض دو کاپیتان تیم متمول تهرانی به یکدیگر همراه شد.
در پایان بازی علی کریمی که از بازی همبازیانش گلایه داشت خطاب به مهدوی کیا گفت:« تو تیم را عقب کشیدی و باعث شدی نتوانیم گل بزنیم. » و در پاسخ این حرفش از او شنید:« وقتی تو آن جلو کاری نمی کنی و ما در دفاع تنها ماندیم مجبورم بازی را ببندم .» و بعد از این دو طرف با یکدیگر کمی اوقات تلخی کردند و صداهای شان داشت بالا می رفت که بحث با مداخله حشمت مهاجرانی و افشین پیروانی پایان یافت.
کریمی و مهدوی کیا دوستانی صمیمی برای یکدیگر هستند و این اوقات تلخی شان دقایقی بعد از سوی دو طرف به فراموشی سپرده شد.

davood-khatar
07-05-2010, 22:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خبرگزاري دانشجويان ايران - اصفهان
سرويس: ورزشي - فوتبال

قهرماني سپاهان و جشن و پايكوبي؛ بدون شک پنج شنبه 16 ارديبهشت ماه 89 تاريخي فراموش نشدني در ذهن هواداران سپاهان خواهد بود. روزي که طرفداران اين تيم با برپايي جشني بزرگ در اكثر خيابان‌هاي شهر بارديگر ميزان علاقمندي خود به اين تيم را اثبات كردند.

به گزارش ايسنا – واحد اصفهان، شصت و شش سال پيش، زماني که ژرمن‌ها، پس از تحميل شکستي سخت در جنگ جهاني دوم و کاهش روحيه‌ي مردم، با مشکلات زيادي دست به گريبان بودند، توانستند با کسب عنوان قهرماني جام جهاني 1954 سوييس، خوني تازه به رگ هاي مسدود شده‌ي ملت آلمان تزريق کنند. 4 جولاي 1954، روزي است که هيچ گاه از تاريخ فوتبال و ذهن ژرمن‌ها خارج نمي شود. روزي که همواره از آن به عنوان حماسه ياد مي کنند. حماسه‌ي برن (شهري که فينال رقابت ها در آن برگزار شده بود). آلماني که در مرحله ي گروهي با نتيجه ي تحقيرآميز 8 بر 3 بازي را به مجارستان و ياران فرانس پوشکاش واگذار کرده بودند، بار ديگر بايد در ديدار پاياني به مصاف آنها مي رفت. آلمان ها در برن، بازي دو بر صفر باخته را با پيروزي عوض کردند و حماسه اي خلق کردند که تا به امروز در تاريخ اين کشور مي درخشد.
در آن زمان که فوتبال ورزش نخست دنيا محسوب نمي شد، اين ورزش روحي تازه در کالبد شکست خورده ي ژرمن ها دميد. مکس مورلوک، بهترين گل زن آلمان ها در جام جهاني 54 سوييس، روزي را پيش بيني کرد که فوتبال به چيزي فراتر از يک ورزش مبدل گردد. حرفي که بعد ها توسط فرانتس بکن باور و يوهان کرايوف تکميل شد. بکن باور معقتد است فوتبال ابزاري است که مي تواند در بهبود وضعيت روحي يک جامعه بسيار تاثيرگذار عمل کند و امروز مي بينيم فوتبالي که سال هاست براي ايرانيان چيزي جز سرخوردگي در رقابت هاي بين‌المللي به همراه نداشته است، لاقل در عرصه هاي داخلي همچنان يکي از دلخوشي‌هاي ملت بزرگ ايران محسوب مي شود.
پنج شنبه شب، سپاهان اصفهان، قهرمان دومين دوره ي ليگ برتر کشور، توانست با غلبه بر تيم فوتبال پيکان قزوين و با گرفتن فاصله‌اي هشت امتيازي در يک هفته مانده به پايان رقابت‌ها، دومين مقام نخست خود در ليگ برتر را جشن بگيرد. سپاهاني که از ابتداي فصل با جذب مهره هايي کارکشته و باتجربه و استخدام پرافتخار ترين سرمربي ليگ برتر، چيزي جز دست يابي به کاپ قهرماني را هدف خود قرار نداده بود.

هواداران سپاهان که پس از دو سال ناکامي در کسب مقام نخست ليگ برتر اين جام را در دستان خود مي ديدند، جشني بزرگ را در خيابان‌هاي اين شهر برپا کردند. آنها در دو سال پياپي و در دقايق پاياني کاپ قهرماني ليگ برتر را ابتدا به پيروزي و سپس به استقلال واگذار کرده بودند. حال و هواي اين روزهاي اصفهان کاملا با دو سال گذشته متفاوت است. در آن روز ها تا هفته‌ها کمتر کسي از مردم اصفهان دل و دماغ صحبت کردن پيرامون فوتبال را داشت و همواره با ناراحتي و حسرت به دلايل از دست دادن جام در لحظات پاياني فکر مي کردند و اين مهم باعث شده بود اصفهاني ها با برپايي جشني بزرگ، تمام تلخي هاي گذشته را فراموش کنند. تلخي هايي که تا دقيقه ي نود بازي برابر پيکان فراموش نشدني پنداشته مي شد. اما هم اکنون قهرماني سپاهان اولين بحث مجامع کوچک اصفهاني ها شده است.

هواداران سپاهان که پس از 7 سال يک بار ديگر طعم دستيابي به مقام نخست را مي چشيدند، در طول 35 کيلومتري اتوبان ذوب آهن (ورودي غربي اصفهان) با به راه انداختن کارناوال‌هاي شادي ترافيک سنگيني را در يکي از مهمترين اتوبان هاي کشور ايجاد کردند. هزاران نفر از مردم شهرهاي اطراف اصفهان همچون کليشاد، فلاورجان و قهدريجان، با اضافه شدن به کارناوال هاي شادي قصد داشتند خود را به گلستان شهداي اصفهان، مکان از پيش تعيين شده براي برپايي جشن قهرماني برسانند.

طرفداران سپاهان که دو سال پياپي تا مرز کسب جام پيش رفتند و در لحظات پاياني آن را از دست داده بودند، اين مقام قهرماني را بسيار دلچسب و شيرين توصيف مي کردند. به جرات مي توان گفت هزاران نفر در خيابان‌هاي منتهي به گلستان شهداي اصفهان به انتظار اتوبوس باشگاه سپاهان ايستاده بودند. ازدحام جمعيت به اندازه اي بود که اتوبوس بيش از 500 متر را در دريايي از هواداران طي کرد تا به برابر درب ورودي گلستان شهدا برسد. مسئولين سپاهان طي جلساتي که با مديران امنيتي استان اصفهان داشتند همه چيز را جز ميزان استقبال پر شور هواداران پيش بيني کرده بودند. استقبالي که باعث شد برنامه هاي از پيش تعيين شده لغو گردد.

به دليل لغو برنامه‌ها اتوبوس حامل بازيکنان نيز بدون توقف در گلستان شهدا به سمت هتل آسمان حرکت کرد. در ديگر خيابان هاي اصفهان نيز وضعيت به همان گونه بود. بسياري از خيابان‌هاي اصفهان در پنج شنبه شب مملو از جمعيت بود. ميدان‌هاي آزادي، پرواز ، فيض، خواجو و انقلاب و خيابان هاي حضرت سجاد (ع)، حکيم نظامي، ميرفندرسکي، فيض، کمال اسماعيل و شهيد مطهري تعدادي از مکان هاي شهري بودند که به دليل ازدحام جمعيت دچار ترافيک سنگيني شده بودند. با اين تفاسير بدون شک پنج شنبه 16 ارديبهشت ماه 89 تاريخي فراموش نشدني در ذهن اهالي اصفهان خواهد بود.

فوتبال، همان ورزشي که مکس مورلوک پيش بيني کرده بود به چيزي فراتر از يک ورزش مبدل گردد، باعث شد روحي تازه به تن خسته‌ي هواداران سپاهان دميده شود و بار ديگر شادماني را به سراغ آنها بياورد.

mahdishata
07-05-2010, 23:26
سرپرست باشگاه پرسپوليس پس از باخت به ابومسلم گفت: از هواداران پرسپوليس به خاطر كسب اين نتيجه ضعيف عذرخواهي مي كنم و اميدورام بتوانيم در ادامه با بازي خوب در جام حذفي از خجالت آنها درآييم.

به گزارش ايسنا؛ حبيب كاشاني افزود: واقعا حيف است با چنين پتانسيلي در تيم ابومسلم و چنين كادر فني خوب و هواداران پرشور شاهد سقوط ابومسلم به دسته اول باشيم.

وي درباره عملكرد تيم فوتبال پرسپوليس نيز تصريح كرد: هرچه قدر ابومسلم با استرس كمتري پا به اين ميدان گذاشته بود بازيكنان ما استرس بالايي داشتند. بازيكنان ما در فكر جايگاهشان در ليگ و نتيجه فينال جام حذفي بودند كه مجموع آن باعث شد نيمي ار توانايي هاي خود را به نمايش نگذارند.

كاشاني تاكيد كرد: به هر حال اين بازي تمام شده و ما از همين امروز به فكر بازي هاي نهايي جام حذفي هستيم.

MORINIO
08-05-2010, 12:20

اون تیمی که 7 8 تا برد آورد تیم کرانچار بدبخت بود که تازه تیمو درست کرده بود و علی دایی اومد *** توش!

دایی گسترش رو نبره باید از ایران بره!

osifa
08-05-2010, 16:24
به دنبال پیروزی تیم سپاهان مقابل پیکان جشن قهرمانی این تیم در ورزشگاه برگزار شد.

به گزارش تابناك بازیکنان پارچه نوشته ای به رنگ زرد و منقوش به آرم تیم در دست داشتند و با آن دور افتخار زدند.
بر بالای این پرچم عباراتی همچون السلام علیک یا فاطمه الزهرا و السلام علیک یا علی بن موسی الرضا به چشم می خورد.

شادي بازيکنان تيم فوتبال سپاهان اصفهان پس از پيروزي

متاسفانه پس از مدتی این پرچم بر زمین پهن شد و بازیکنان بر بالای آن که نام مقدس حضرت زهرا (س) درج شده بود ایستاده (و بعضا نشسته یا خوابیده!) و عکس یادگاری گرفتند!

masoudtr
08-05-2010, 16:37
بازم خوبه مثل اون بازی کن ابومسلم ندارن که بعد شادی گلش میرفت و کنار دروازه خودش را خالی میکرد:31:

"R E Z A"
08-05-2010, 21:27
ذوب‌آهن 1 - 1 پرسپوليس

پرسپوليس 1 - 4 شاهين

راه‌آهن 0 - 1 پرسپوليس

پرسپوليس 3 - 1 پيكان

استقلال 1 - 2 پرسپوليس

پرسپوليس 2 - 1 مقاومت

فولاد 0 - 1 پرسپوليس

پرسپوليس 1 - 1 ملوان

سايپا 2 - 0 پرسپوليس

پرسپوليس 1 - 1 تراکتور‌سازي

استيل‌آذين 0 - 0 پرسپوليس

پرسپوليس 1 - 3 ابومسلم

از وقتی که دایی سرمربی پرسپولیس شده یعنی از هفته ی 22 ام تا هفته ی 34 ام .

4 تا مساوی ، 3 تا باخت ، 5 تا برد

davood-khatar
08-05-2010, 23:27
امير قلعه‌نويي كه موفق شد سپاهان را به عنوان قهرماني نهمين دوره ليگ برتر برساند، پنجشنبه شب با حضور در باشگاه سپاهان و در جمع اعضاي هيأت مديره اين باشگاه اصفهاني قرارداد خود را به صورت داخلي يك سال ديگر تمديد كرد تا در سال آينده هم هدايت زردپوشان را برعهده داشته باشد.

قلعه‌نويي با تاييد اين خبر گفت: براي تمديد قرارداد چك خود را سفيد امضا كردم تا محمدرضا ساكت، به عنوان يك مدير ورزشي خودش مبلغ قرارداد را براي يك سال ديگر تعيين كند.
سپاهان اصفهان در فاصله يك هفته مانده به پايان ليگ نهم توانست با 66 امتياز قهرماني خود را رقابت‌هاي ليگ برتر مسجل كند.

davood-khatar
08-05-2010, 23:28
عماد محمد رضا پس از قهرماني سپاهان در نهمين دوره مسابقات ليگ برتر به كادر فني قول داد كاروان سپاهان را با هزينه شخصي خود به سفر كربلا ببرد.
در حال حاضر زمان دقيق اين سفر مشخص نيست و به زودي از سوي باشگاه سپاهان اعلام خواهد شد.

masoudtr
08-05-2010, 23:30
منظورت با پولای مردم و از بخش دولتی فولاد سپاهانه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟

davood-khatar
08-05-2010, 23:35
احتمالا.........................

mmiladd
08-05-2010, 23:41
اَ ه ه ه ه ه ..!

یعنی این همه پول داره..!

mahdishata
09-05-2010, 01:18
کاپیتان تیم فوتبال استقلال که امروز با عذرخواهی از صمد مرفاوی به تمرین‌های استقلال بازگشت، گفت:« امیدوارم که بتوانم به عنوان یک بازیکن مطیع فرامین سرمربی باشم.»

فرهاد مجیدی درباره اتفاقی که در بازی استقلال برابر راه آهن افتاد، گفت: «از سال گذشته که صمد مرفاوی در کادر فنی حضور داشت، ارتباط خوبی با او داشتم و ما هیچ مشکلی با هم نداشتیم. من همواره خودم را مدیون استقلال و هوادارانش می‌دانم. آنها حق زیادی بر گردن من دارند. این فصل هم تنها به خاطر هواداران، کادر فنی و کادر مدیریتی خوب باشگاه در استقلال ماندم و تلاش کردم هواداران روزهای خوبی را سپری کنند.»

وی افزود: «اتفاقی که در بازی استقلال برابر راه آهن افتاد در فوتبال روز دنیا طبیعی است. در آن بازی فشار بیش از حدی بر روی من و مرفاوی بود، با این حال خوشحالم که گلم باعث شد که پیروز این بازی باشیم. باید از هواداران، بازیکنان، کادر فنی و مدیرعامل باشگاه تشکر کنم و امیدوارم بتوانم که همواره به عنوان یک بازیکن مطیع فرامین سرمربی باشم.»

مجیدی درباره دو دستگی هواداران استقلال پس از آن درگیری لفظی گفت: «همواره معتقد بوده‌ام که هوادار باید حرمت تمامی مجموعه باشگاه را نگه دارد و متاسفم که با وجود اینکه در بازی روز پنجشنبه، پیروز شدیم، اما عده‌ای تماشاگرنما علیه سرمربی تیم شعار دادند و من این حرکت را محکوم می‌کنم».

کاپیتان استقلال درباره انتخابش به عنوان موثرترین گلزن رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: «اسم این عنوان برای من است و افتخارش برای هواداران و بازیکنانی است که از من حمایت کردند و این موفقیت برای خانواده بزرگ استقلال است.»

mahdishata
09-05-2010, 01:26
تصمیم اش جدی است.می گوید حالا که با سپاهان قهرمان شده این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد.

به نظر او هم مثل هادی عقیلی تصمیم به جدایی از سپاهان گرفته است.با این تفاوت که سید جلال همه چیز را به زبان می اورد اما عقیلی 4 گوشه زمین را می بوسد و به این روش ساز جدایی می زند.حسینی در این مورد می گوید« پس از اتمام لیگ بهتر می‌توانم به پیشنهادات فکر کنم. در حال حاضر چند پیشنهاد خوب از تیمهای لیگ برتری دارم اما ترجیح می‌دهم تا بعد از بازی با پرسپولیس نام آنها را فاش کنم و با آرامش کامل یکی از آنها را انتخاب خواهم کرد.»

او ادامه می دهد«-من با سپاهان روزهای خوبی داشتم و خیلی خوشحالم که توانستم در یکی از بهترین و کاملترین تیمهای ایرانی بازی کنم. ساکت نیز مدیرعامل خوب و توانایی بود. فکر می‌کنم حالا که توانستم با سپاهان قهرمان شوم فرصت مناسبی است تا با خاطره خوش سپاهان را ترک کنم.»

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:24 AM ----------

سپهر حیدری: وقتی بازیکن ما در بین 2نیمه با موبایل حرف می‌زند، بهتر از این نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود!

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: باور کنید از شکستی که داشتیم بسیار ناراحتم اما با غصه خوردن کاری نمی‌شود کرد.

حرف های جدیدی می زند. حرف هایی که پرده از دلایل مهم باخت پرسپولیس مقابل ابومسلم بر می دارد.باز هم از آن اتفاقاتی که تنها در فوتبال ایران مرسوم است. سپهر حرف هایی را به زبان می آورد که می توان از آن به عنوان دلایل باخت پرسپولیس قلمداد کرد.سپهر می گوید« باور کنید از شکستی که داشتیم بسیار ناراحتم اما با غصه خوردن کاری نمی‌شود کرد. به نظر من در این شکست کاشانی و دایی اصلا مقصر نیستند. دایی تیم را ریلکس کرد و کاشانی هم شرایط مالی بازیکنان را جمع و جور کرد اما بچه‌ها بد بودند. ما قبل از بازی با ابومسلم در گرم کردن تمرکز نداشتیم.

یک سری از بازیکنان حرفه‌ای نبودند. دایی و عبدی هرچه فریاد می‌زدند تمرکز کنید هیچ اثری نداشت و حتی تعدادی از بازیکنان به فکر این بودند که چه زمانی بلیت برگشت می‌گیرند و به فکر بازگشت به تهران بودند یا یکی از بازیکنان در رختکن و بین 2 نیمه با موبایلش حرف می‌زد و می‌گفت در نیمه دوم می‌خواهم بازی کنم بهتر از این نمی‌شود کدام بازیکن را سراغ دارید که بین 2 نیمه با موبایل حرف بزند؟»

mahdishata
09-05-2010, 14:21
از سوی کمیته انضباطی فرهاد مجیدی 5 میلیون تومان جریمه نقدی شد.این در حالی است که برهانی و صادقی هم از باشگاه استقلال هر کدام یک و سه میلیون جریمه شدند.

مجتبی شریفی رثیس کمیته انضباطی در این مورد می گوید:«فرهاد مجیدی به دلیل رفتار زننده غیرورزشی ، اقدام به برهنه شدن ، به توبیخ درج در پرونده و پرداخت 5 میلیون تومان جریمه محکوم شد.همچنین فمجیدی نسبت به برخورد زننده و عدم رعایت اخلاق حرفه ای در قبال سرمربی به کمیته انضباطی احضار شد. آرش برهانی و امیر حسین صادقی هم در طول بازی استقلال تهران و راه آهن مرتکب مرتکب تخلفاتی شدند که هر کدام به ترتیب به توبیخ درج درپرونده و پرداخت یک و دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.»

pcforlife
10-05-2010, 23:21
سوپر گل های پولادی در بازی ترختور با استقلال اهواز!:18:
گل اول:

گل دوم:

یاشاسین ترختور!:40:
یاعلی:11: