PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گزارش ویژه: گزارش‌گران تلویزیون طرفدار کدام تیم‌‌اند?!

nw_nk
06-05-2010, 12:33
گزارش ویژه: گزارش‌گران تلویزیون طرفدار کدام تیم‌‌اند?!

عادل پرسپولیسی است. اگر چه در مقایسه با همکاران، بیشترین مهارت را در مخفی کردن علاقه قلبی‌اش دارد. او البته مثل مرادش کلایو تیلدسلی، گزارشگر مشهور انگلیسی، ارادت خاصی به لیورپول دارد و مثل بقیه گزارشگرها کمتر علاقه بین‌المللی‌اش را کتمان می‌کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - شاید هر از چند وقتی، یکی مثل فراز کمالوند باید پیدا شود تا جلوی چشم میلیونها نفر بیننده «نود»، حریم دوستی چندین ساله را بشکند و با اشاره به سابقه همکاری مطبوعاتی‌اش با عادل فردوسی‌پور پرده از راز پرسپولیسی بودن او بردارد. بله؛ راز حقیری است اما کسی نمی‌تواند منکر جذابیت آن شود.

بحث طرفداری گزارش‌گران تلویزیون از تیم‌های خاص در بین طرفداران فوتبال و گزارش‌گران به دو شکل مختلف جریان دارد. اصرار و انکار؛ بینندگان تلویزیونی اغلب گزارشگرها را به طرفداری از تیم رقیب و آبی یا قرمز بودن متهم می‌کنند و خود گزارشگران سعی می‌کنند در حد توان علایق رنگی‌شان را مخفی نگه دارند. و این حد توان البته که حدی دارد و گاهی نمی‌شود پرده‌پوشی کرد. کار دل است دیگر! رنگ‌ها تندتر از آنند که دیده نشوند.

عادل پرسپولیسی است. اگر چه در مقایسه با همکاران، بیشترین مهارت را در مخفی کردن علاقه قلبی‌اش دارد. او البته مثل مرادش کلایو تیلدسلی، گزارشگر مشهور انگلیسی، ارادت خاصی به لیورپول دارد و مثل بقیه گزارشگرها کمتر علاقه بین‌المللی‌اش را کتمان می‌کند.

پیمان یوسفی حتی با صراحت از عشقش به بارسا و تیم ملی برزیل صحبت می‌کند و اضافه می‌کند: «لیورپول هم که برایمان آبرو نگذاشته!» او هم علاقه داخلی‌اش را پنهان می‌کند اما گفته می‌شود از آن آبی‌هایی است که از فرط پنهان‌کاری رنگش به قرمز می‌زند.

جواد خیابانی هم وضعیتی مشابه دارد. یک استقلالی قدیمی که همیشه به پرسپولیسی بودن متهم است. او البته طرفدار بارسا و یک تیم دیگر است که لابد فکرش را هم نمی‌کنید: بورسیادورتموند!

علایق مزدک پیچیدگی چندانی ندارد. استقلالی و یوونتوسی است؛ به همین سادگی! هر چند که او هم گاهی از آن ور بام می‌افتد.

سرهنگ علیفر هم پرسپولیسی است. در گزارش‌های خارجی اما اصولاً او کاری به اسم و رسم تیم‌ها ندارد و عادلانه به آسیب‌شناسی دفاع خطی می‌پردازد. گزارش‌گران سال‌های دور کمتر نسبت به بروز علایق‌شان حساس بودند. صالح‌نیا با آن صدای بم همیشه برای قرمزها بلندتر فریاد می‌زد و عباس بهروان، آن زمان که میکروفون کنار زمین بود و گزارش‌گر سرپا بازی را گزارش می‌کرد گه‌گاه دورتر از میکروفون در حال خوش و بش با نیمکت‌نشینان آبی دیده می‌شد.

از تبار آن پیران دیر که هنوز روی آنتن هستند دو نفر تکلیفشان از همه روشنتر است. بهرام شفیع با سابقه عضویت در هیات مدیره پرسپولیس و جهانگیر کوثری با سابقه بازی به عنوان مدافع استقلال متهمانی سر به زیرند. خدا را شکر که حداقل در بعضی موارد تاریخ را نمیتوان کتمان کرد.

و البته روشن‌تر از همه تکلیف گزارشگران شهرستانی است. آنها که اغلب ناامید از صعود به صدا و سیمای مرکز، محبوبیت در حوزه استان را ترجیح می‌دهند و ابایی از گزارش یک‌طرفه علنی ندارند. به یاد بیاورید فریادهای «گـــــل» گزارش‌گر آبادانی را وقتی که صنعت نفت گل می‌زند و مقایسه‌اش کنید با گزارش گل حریف؛ انگار که تیم مهمان صاحب یک اوت‌دستی در زمین خودش شده است.

ساعی، گزارش‌‌گر تبریزی بازی‌های تراکتور می‌گوید 20 سال بیشتر ندارد و نمی‌تواند درباره کار دیگران اظهارنظر کند اما سعی می‌کند علاقه‌اش به تراکتور را دگزارش بازی بروز ندهد: «وقتی از تیم شهرت حمایت می‌کنی فقط همشهری‌ها خوش‌شان می‌آید. من اگر بتوانم بی‌طرفانه گزارش کنم فرهنگ بالای شهرم را نشان داده‌ام».

به نظر می‌آید نزدیکی به جامعه فوتبال و دانستن آن‌چه در پشت پرده آن می‌گذرد رابطه‌ای معکوس با درجه تب رنگی افراد دارد. شاید به همین دلیل باشد که پیمان یوسفی ادعا می‌کند علاقه قلبی «اگر هم باشد» تاثیر چندانی روی گزارش ندارد و: «بیشتر این مخاطب‌ها هستند که حساس‌اند. وقتی تیم‌شان نتیجه نمی‌گیرد، هر کلمه گزارش‌گر بازی ممکن است حساسیت برانگیز باشد».

وقتی از پیمان درباره گزارش‌ بازی‌های ملی می‌پرسیم با فراغ بال هواداری از تیم ملی را بدیهی و طبیعی می‌داند و ما ناخودآگاه به یاد جواد خیابانی می‌افتیم و دو گزارش معروفش؛ حماسه ملبورن و فوتبال روستایی! لیگ را به پایان می‌بریم در حالی که اگر از «تیکه»های فردوسی‌پور بگذریم، بعدها کمتر جمله‌ای از بی‌شمار حرف‌های گزارش‌گران فوتبال را به خاطر خواهیم آورد.

جام جهانی در پیش است و ما، محروم از هر حماسه‌ای، روایت مهمترین اتفاق سال را از زبان این راویان شکر سخن خواهیم شنید. من که دلم حسابی برای صدای بهرام‌خان شفیع تنگ شده؛ بی‌شوخی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عیسی عظیمی

2010/5/6

B L A S T E R
06-05-2010, 13:00
واقعا یوسفی و بیابانی :2: خیلی ضایع هواری میکنن که هیچ همش هم به رئال تیکه میندازن!!

shahab_f
06-05-2010, 13:05
ما ناخودآگاه به یاد جواد خیابانی می‌افتیم و دو گزارش معروفش؛ حماسه ملبورن و فوتبال روستایی!
این دومی چیه جریانش؟

mmiladd
06-05-2010, 13:07
جواد خیابانی: منچستر لیورپول دورتموند... ایرانی : پرسپولیسو از بچش بیشتر دوست داره....!

مرذک میرزایی: کلا از تیم های ایتالیایی خوشش میاد.. و از آلمانیا بدش.. جدیدا ارادت خاصی به بارسا پیدا

کرده..! ایرانی هم لو نمیده خودشو..!

عادل فردوسی پور: لیورپول.. منچستری هم میزنه.. از بایرن مونیخ بدش میاد.. استقلالی شک نکن..!!

پیمان یوسفی: کلا طرفدار بازی جوانمردانست..!

علیرضا علیفر : سرهنگ بازنشسته علاقه خاصی به تیم های سری B ایتالیا داره..! ایرانی هم قرمز می زنه..!

*: بد از یک دهه فوتبال نگاه کردن به این نتایج رسیدم..!

pcforlife
06-05-2010, 13:08
علیفر منچستریه! تا 90% مطمئنم! واسه همین هم هست که از سرهنگ خوشم میاد!:31:
سیانکی هم آرسنالیه! (البته باید دید آرسنالی ها راجع بهش چه قضاوتی دارند)!:20:

Ezel
06-05-2010, 13:23
این دومی چیه جریانش؟ فوتبال روستایی

بازی ایران عربستان فکر میکنم در مقدماتی جام جهانی بود که ایران جلو افتاده بود که خیابانی گفت ((( تیم عربستان در حد یک تیم روستایی داره فوتبال بازی میکنه ))) که البته باعث اعتراضات دیپلماتیک هم شد و جوادی :دی هم چند وقتی محروم از کار .

fouad-pes
06-05-2010, 13:26
مطمئنم عادل استقلالیه.
خیابانی هم پرسپولیسیه

VBYOFSKI
06-05-2010, 14:04
سیانکی هم آرسنالیه! (البته باید دید آرسنالی ها راجع بهش چه قضاوتی دارند)!

تنها گزارشگری که آرسنالیه خیابانیه (یادمه چند سال پیش خودش گفت)، تو بازی آرسنال منچستر هم معلوم بود عصابش از رونی خرد شده بود گیر داده بود به قیافش.

سیانکی و علیفر که کلا ضد آرسنالن. سیانکی آرسنال رو کرده فروشگاه و علیفر هم گیر داده به انگلیسی نبودن بازیکنا.

Mr.Crow
06-05-2010, 15:59
از خیابانی پرسپولیسی تر توی ایران نداریم !

ragbar12
06-05-2010, 16:41
با اينكه خيلي سخته باور كنم ولي بايد قبول كنيم عادل پرسپوليسيه چون عادل وكمالوند با هم همكار بودن و دليلي نداره تو برنامه پربيننده نود دروغ بگه كه عادل قرمزه
خياباني هم شك نكنيد شك نكنيد استقلاليه
از بچگي هم تو استاديوم به عشق استقلال تخمه وپفك ميفروخته!:31:

H A M A S
06-05-2010, 19:56
توی تیم های ملی در جام 2006 یا 2002 بود که خیابانی گفت طرفداره پرتغال هست

MehdiAkhbari
06-05-2010, 21:39
توی تیم های ملی در جام 2006 یا 2002 بود که خیابانی گفت طرفداره پرتغال هست

خياباني بارها و بارها اعلام كرده كه آرژانتيني هست.

pcforlife
06-05-2010, 21:42
به نظر من که این خیابانی کلا بی طرفه و میخواد با گزارش هاش، روی اعصاب طرفدارای هر دو تیمه بازی، پابرهنه، پیاده روی کنه!:31::27:

charlize
06-05-2010, 22:07
اینا رو کی گفته؟!
در مورد عادل، من یادمه که جایزه ای داشت میگرفت(فکر کنم جایزه بهترین مجری سال بود)...5-6 سال پیش..شایدم کمتر...
بعد مجری برنامه به عادل گفت : تو استقلالی هستی و الان از یه پرسپولیسی(فکر کنم مدیر عامل وقت پرسپولیس بود) جایزت رو میگیری، ناراحت نیستی...که عادل هم گفت اشکالی نداره و اینا...البته الانش رو نمیدونم اما کلا به تمام تیم های ایرانی تیکه میندازه!...ضمن اینکه علاقه شدیدی به رونالدینهو داشت و بنوعی الانم داره!
خیابانی هم که از دور نشون میده پرسپولیسیه! و البته علاقه شدیدی یه زمانی به تیری آنری داشت! الان رو نمیدونم!
مزدک استقلالیه؟!؟! بیخیال بابا! در مورد یووه هم بهتره بگیم که ایتالیایی شدید تا یوونتوسی!!
سرهنگ هم از دفاع خطی بدش میاد! هر تیمی که دفاع خطی نداشته باشه، این طرفدارشه!:دی
شفیع رو کاری ندارم که پرسپولیسیه اما علاقه عجیبی به سو کمپل داره!! یادم نمیره که داشت گزارش میکرد و 6-7 بار بازیکنای مختلف رو به اشتباه سو کمپل معرفی میکرد!!
یوسفی هم استقلالیه...تا حالا چند بار وقتی بازیکنا استقلال موقعیت خوب داشتند و تعلل میکردن برا زدن توپ، اینطوری جملش رو میگفته(مثلا برهانی): باید بزنه..نمیزنه...باید بزنه...بزن دیگه آرش!!: دی
میشه اینا رو از تو گزارششون خیلی راحت دروورد اما این نویسنده! در کل جالب ملت رو گمراه کرده! :31:

M . Sayid
06-05-2010, 22:33
کلا علیفر طرفدار تیمیه که زلاتان توش بازی می کنه و بیشتر بازی تیم زلاتان رو گزارش میکنه در ضمن بازی سوئد و ترینیداد تو 2006 رو که یادتون نرفته؟؟

مزدک عشق بارسلوناست بدون هیچ شکی

عادل و جاودانی لیورپول

خیابانی بسیار تابلو آرسنالی بود چند سال پیش

در ضمن یادمه چند سال پیش گزارشگرا بین خودشون مسابقه پیش بینی گذاشته بودن امتیازا رو می گفتن علیفر از همشون بیشتر امتیاز گرفته بود:31::31:

Mr.Crow
06-05-2010, 22:44
کلا علیفر طرفدار تیمیه که زلاتان توش بازی می کنه و بیشتر بازی تیم زلاتان رو گزارش میکنه در ضمن بازی سوئد و ترینیداد تو 2006 رو که یادتون نرفته؟؟
زدی تو خال ! هنوز بعد از این همه وقت صدای علیفر توی گوشم هست که میگفت "زلات" ! :دی

Peji2010
06-05-2010, 23:01
عادل استقلالیه و خیابانی هم پرسپولیسیه.تو اینا شک نکن!
مزدک هم به احتمال زیاد پرسپولیسیه.

beckham7
06-05-2010, 23:11
عادل :انگلیس بارسلون (4یا5 سال پیش با مزدک تو تلویزیون کل انداخته بو که این فصل رونالدینیو هم به جمعمون اضافه شد)
سرهنگ :برزیل و منچستری 100%
مزدک :ایتالیایی یوونتوسی
یوسفی :زیاد نشون نداده فک کنم تا حدی آرسنال باشه
جاودانی هم که لیورپول
خیابانی دیگه کیه نمیشناسم !!!!!! یه گزارشگر وقتی گزارش میکنه صدا تلویزیون ما بسته است صداشم کلفته شاید همین خیابانی باشه که گفتید :31:

pedramch
06-05-2010, 23:18
جواد خیابانی: منچستر لیورپول دورتموند... ایرانی : پرسپولیسو از بچش بیشتر دوست داره....!

مرذک میرزایی: کلا از تیم های ایتالیایی خوشش میاد.. و از آلمانیا بدش.. جدیدا ارادت خاصی به بارسا پیدا

کرده..! ایرانی هم لو نمیده خودشو..!

عادل فردوسی پور: لیورپول.. منچستری هم میزنه.. از بایرن مونیخ بدش میاد.. استقلالی شک نکن..!!

پیمان یوسفی: کلا طرفدار بازی جوانمردانست..!

علیرضا علیفر : سرهنگ بازنشسته علاقه خاصی به تیم های سری B ایتالیا داره..! ایرانی هم قرمز می زنه..!

*: بد از یک دهه فوتبال نگاه کردن به این نتایج رسیدم..!

دوست عزیز این دو موردو اشتباه کردی..
من خودم یه مصاحبه از خیابانی خوندم که گفته بود در جوانی استقلالی دو آتیشه بودم!
فردوسی پور هم که همه میدونن پرسپولیسیه!

ممنون/:5:

fery joon
07-05-2010, 00:39
ای بابا هرکی یه چیزی میگه :18:

حرف کی رو باور کنیم ما :31:

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 00:55
همشون طرفداره چلسی هستن............من میدونم.......خودشون به من گفتن..........:دی

A.N.A.P
07-05-2010, 10:19
خیابانی رو اگه شما هنگام گزارشگری استقلال و بارسلونا دقت کنید میفهمید با چه شور و هیجانی گزارش میکنه !!!

یادمه توی دربی وقتی استقلال گل میزد خیابانی سر از پا نمیشناخت و وقتی پرسپولیس گل میزد اون شور و هیجانو نداشت !!!

mostafa_360
07-05-2010, 11:12
عادل=استقلالی(دمش گرم)
مزدک=پرسپولیسی(دمش نه گرم)
جواد=پرسپولیسی(دمش نه گرم)
فدراسیون=پرسپولیسی(حال گیریه)

davy jones
07-05-2010, 11:33
خیابانی (حال به هم زن ترین گزارشگری که تا حالا دیدم) به همراه مزدک و پیمان یوسفی و جاودانی دارن برای بارسا پر پر میزنن. دیگه جوری شده که نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن و ایم موضوع رو ابراز نکنن.
البته مزدک یکمی به نظرم طرفدار آث میلان هم هست.
جاودانی هم قبل از این که اینجوری طرفدار بارسا بشه، طرفدار لیورپول بود و تو فینال چمپیونزلیگ 2005 که بین میلان و لیورپول بود بین دو نیمه که 3 هیچ لیورپول عقب بود، اصلا حرفی برای گفتن نداشت و بعد از نیمه ی دوم داشت با دمش بشکن میزد.
سرهنگ علیرضا علیفر هم که کلا طرفدار سری آ و تیمهای ایتالیاییه. به تیم اینتر هم مدام گیر میده که فقط دو تا بازیکن بومی داره. البته تنفرش رو از رئال مادرید هیچوقت پنهان نکرده.
تو بحث بازی های ملی هم اکثر گزارشگرها (به جز علیفر) مخالف ایتالیا هستن. نمونه اش بحث کارشناسی ای بود که قبل از شروع مرحله ی نیمه نهایی جام جهانی گذاشته بودن که از بین اون چهار تا تیم، کدوم دو تیم به فینال میرسن که اکثرشون میگفتن که آلمان و فرانسه به فینال میرسن و وقتی که حمید درخشان گفت که به نظرم حتما یه پای فینال ایتالیاس همه گزارشگرا و کارشناسای مهمون برنامه بهش خندیدن.

xerxes again
07-05-2010, 11:46
فردوسی پور 100% بارسلونایی
چون بین دو نیمه فینال بارسلونا- آرسنال هی میگفت ای کاش اینیستا بیاد تو که نتیجه جبران بشه
مزدک میرزایی هم استقلالیه

pedramch
07-05-2010, 12:43
آريالا با اطمینان بهتون میگم!

عادل : پرسپولیس
مزدک : پرسپولیس
جواد : استقلال

ممنون/:5:

charlize
07-05-2010, 13:02
تو بحث بازی های ملی هم اکثر گزارشگرها (به جز علیفر) مخالف ایتالیا هستن
داداش اگه میتونی از آرشیو صدا و سیما، برو صحبت های مزدک میرزایی با کارشناس داوری رو بعد بازی ایتالیا و کرواسی ببین...ایتالیا با ناداوری 2-1 باخت(2 گل دیگه هم زد که به اشتباه هر دو مردود شدن)...مزدک داشت اشکش در می اومد...با کارشناس داوری داشت دعواش میشد سر اینکه داور باعث حذف ایتالیا شده و اینا...
درسته که باید با توجه به چیزایی که حس کردیم تویه گزارش ها نظر بدیم اما دیگه رو سلیقه هم نمیشه گفت کی طرفدار کوووجاست!
یخورده منطقی باشیم و با توجه به چیزایی که دیدیم و شنیدیم اظهار نظر کنیم!
موفق باشید...

masud-000000
07-05-2010, 13:07
عادل:بارسا - پرسپولیس
جاودانی:بارسا(متاسفانه،روم سیاه)
خیابانی،کوتی،علیفر ،میرزایی،یوسفی:استقلال
منم بارساییم :31:

osifa
07-05-2010, 14:29
اینی که من میگم درسته:

فردوسی پور:لیورپولی تیم ملی انگلیس استقلالی
جاودانی:لیورپول,آرژانتین به بایرن مونیخ هم علاقه داره
میرزایی:یوونتوس و تیم ملی ایتالیا پرسپولیسی
یوسفی:برزیل و بارسلونا استقلالی
علیفر:تیم ملی هلند و باشگاه های ایتالیا و پرسپولیسی
خیابانی:هر سال طرفدار یه تیمه و نمیشه رو طرفداریش حساب باز کرد
تیم هایی که تاحالا گفته طرفدارشونه:آرژانتین,پرتغال ,میلان,منچستر,دورتموند
کلا همیشه طرفدار تیم قویتر و برنده هست تو یورو 2008 اگر یادتون باشه بدجور طرفدار روسیه شده بود و همش با کارشناسا راجع به فوتبال شوروی حرف میزد ولی بعد از حذف روسیه بدجور حالش گرفته شد.
پرسپولیسی هم هست اینو خودش تو صندلی داغ علنا گفت.

charlize
07-05-2010, 19:08
آريالا با اطمینان بهتون میگم!

عادل : پرسپولیس
مزدک : پرسپولیس
جواد : استقلال
+
خیابانی:استقلال

من برا جواد خیابانی هم یه مورد یادم اومد بر خلاف حرف این 2 دوستمون!
بازی استقلال بود تویه جام باشگاه های آسیا..
دقیقا یادم نیست با الهلال بود یا همین الشباب یا...
استقلال عقب بود اما فراز فاطمی اومد تو زمین و فکر کنم هتریک کرد و استقلال بازی رو برد...اونجا جواد میگفت که من پرسپولیسی هستم اما امروز من استقلالی بودم...
عادل رو هم که دلیل اوردم براش من...
مزدک هم پرسپولیسی-ه...

alidata2010
07-05-2010, 19:17
عادل که تابلو استقلالیه خودشم بیاد بگه پرسپولیسیم باورم نمیشه

fouad-pes
07-05-2010, 21:11
عادل: استقلال، منچستر، بارسلونا
ولی خودمونیم ها، عادل به نظر من طرفدار هیچ تیمی نیست!

Elendil1
07-05-2010, 21:34
عادل: استقلال، منچستر، بارسلونا
ولی خودمونیم ها، عادل به نظر من طرفدار هیچ تیمی نیست!

همه میدونن عادل لیورپولی ولی از یونایتد زیاد تعریف می کنه ، ولی از اون لیورپولی هاست !

Elendil1
07-05-2010, 21:39
تنها گزارشگری که آرسنالیه خیابانیه (یادمه چند سال پیش خودش گفت)، تو بازی آرسنال منچستر هم معلوم بود عصابش از رونی خرد شده بود گیر داده بود به قیافش.

سیانکی و علیفر که کلا ضد آرسنالن. سیانکی آرسنال رو کرده فروشگاه و علیفر هم گیر داده به انگلیسی نبودن بازیکنا.

خیابانی 10 بار گفته آرسنالیم ! یه بار هم که یادم میاد ازش پرسیدن ، فکر کنم{اگه این حافظه یاری کنه !} گفت اولین پیرنی که گرفتم {یا بابام برام گرفت:31:} ماله آرسنال بوده ! :دی
در ضمن از اون پرسپولیسی هاست !

reza2pars
08-05-2010, 08:18
این خبر قدیمیه و 180 درجه با واقعیت فرق داره به نظر میاد این خبر رو شایعه کردن که در مورد طرفداری گزارشگرا از تیمها شک و شبهه درست کنند چیزی که عیانه استقلالی بودن عادل فردوسی پور و پرسپولیس بودن یوسفی

D r i v e r
08-05-2010, 08:37
همه میدونن عادل لیورپولی ولی از یونایتد زیاد تعریف می کنه ، ولی از اون لیورپولی هاست !
عادل فکر نکنم لیورپولی باشه
توی این جمع میدونم که رضا جاودانی خیلی لیورپولیه!
در مورد استقالی و پرسپولیسی بودن هم من از قدیم یادمه میگفتن عادل پرسپولیسیه ولی من واقعا تا الان متوجه نشدم طرف کدوم تیمه

reza2pars
08-05-2010, 08:52
عادل فکر نکنم لیورپولی باشه
توی این جمع میدونم که رضا جاودانی خیلی لیورپولیه!
در مورد استقالی و پرسپولیسی بودن هم من از قدیم یادمه میگفتن عادل پرسپولیسیه ولی من واقعا تا الان متوجه نشدم طرف کدوم تیمه
من خودم از زبان عادل شنیدم که میگفت توی اروپا طرفدار لیورپوله (البته چند سال پیش)

beckham7
09-05-2010, 10:04
حیف از پستهای که درباره خیابانی بحث میشه + این پست خودم!
صدا و سیما پول مفت بهش میده بیخود نیست اینقدره

hoha881
09-05-2010, 10:44
قبلا هم گفته بودم که به خیابانی نباید از یک ساعتی به بعد گزارش بدن . چون مخش تعطیل میشه وهمش چرت و پرت می گه.
بازی دیشب بارسا رو که گزارش می کرد 2 بار گفت که اینتر با شانس بارسا رو برده. معلوم بود که تا فیها خالدونش سوخته بود.

ESTEGHLAL 67
09-05-2010, 14:10
در اینکه عادل فردوسی پور استقلالی شکی نیست اما مطمئنم خیابانی پرسپولیسیه
اینا این خبر رو گذاشتن تا یه جوری رد گم کنن تا مردم رو سردر گم کنن

majid_potter7
09-05-2010, 14:25
خیابانی پرسپولیس...
عادل پرسپولیس...من یو
مزدک استقلا . لیونل مسی شدید...:دی مسی توپ رو مثل آدم جلو هم میبره مزدک میگه یه حرکت زیبا از مسی..!!:دی
علیفر: محوطه شانزده و نیم متر...:دی