PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال فایلهای 1 سیستم به دیگری بدون شبکه

tadaie123
06-05-2010, 11:26
من می خوام از یک سیستم که به سبکه وصل نیست اطلاعاتم رو به یه محیط مجازی بفرستم و با یک سیستم دیگه که online چند ساعت بعد اون اطلاعات را دریافت کنم . حتی اگه توی این فاصله سیستم اول خاموش شد نباید اطلاعات جابجا بشه . درضمن فرمان ارسال نیز باقی بمونه . می دونم شدنیه دیدم که این کارو کردن توی فاصله خیلی کوتاه اما نمی دونم چطوری

coder1984
09-05-2010, 12:31
کاری که شما میخایین انجام بدین اینه که بین دو تا کامپیوتر یه فضایی وجود داشته باشه که pc1 اطلاعاتشو اونجا قرار بده , pc2 بعدا اون اطلاعات رو دریافت کنه
توی شبکه که ارسال و دریافت بین دو تا سیستم به صورت دو طرفه هستش یعنی سیستم اول از دریافت اطلاعات سیستم دوم میتونه باخبر میشه و بسته ها رو به مقصد میفرسته
اما مورد شما چون در یک لحظه هر دو سیستم همدیگه رو نمیبینن ، باید یه جوری اطلاعاتتو جایی upload کنی و سیستم مقصد بعدا بیاد از این فضای میانی اطلاعاتو دریافت کنه
میتونین از فضاهای رایگانی که بعضی سایت ها در اختیارتون میزارن استفاده کنین
بسته ها نمیتون بلاتکلیف توی مسیر باقی بمونن باید یا به جایی برسن یا پاک بشن.

tadaie123
10-05-2010, 13:38
میدونم که باید یه جایی بزارم اما حتما باید جایی باشه که براحتی بتونم از طریق سیستم دوم اونارو بردارم . حالا بگین اون محلهای رایگانی که می گین مثل چیه ؟ البته بگم که سیستم اول اصلا به شبکه وصل نیست .

coder1984
10-05-2010, 19:09
سیستم اول باید یه جوری با دنیای بیرون ارتباط داشته باشه که در اینجا اینترنت منظورمه
سایت های رایگان زیادی هست
اگه ایرانی بخای persiangig.com سایت خوبیه
خارجی hotfile.com , mediafire.com , rapidshare.com , ...

tadaie123
11-05-2010, 10:42
آره من خودم از 4share استفاده می کنم . یعنی تو ویندوز هیچ دریچه ای از راه کپی نیست تا بتوان به اونجا منتقل کرد یا به اکانتی ارسال کرد که بتونم بعدا دریافت کنم ؟

coder1984
11-05-2010, 18:03
راه حل دیگه به ذهنم نمیاد ، شاید دوستان دیگر راه حل دیگه ای هم داشته باشن