PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترم تابستانه دانشگاه ها

Sharim
06-05-2010, 09:51
سلام
کسی از اوضاع ترم تابستانه امسال خبر نداره ؟!
کدوم دانشگاه ها ترم تابستانه میدن ، چه شرایطی دارن ؟
فقط مربوط به تابستان 89 رو میخام ها !

ممنون .

hoha881
06-05-2010, 09:55
دانشگاه فردوسی هر سال دروس عمومی مانند ریاضی 1 و ریاضی2 و معادلات ومحاسبات و امار و فیزیک 1و2 رو به صورت مجازی ارائه میده. فقط واسه امتحان های میان و پایان باید حضور داشته باشی.

Fxsignal
07-05-2010, 10:16
دوست من باید به آموزش بخشتون مراجعه کنید برای اینکه دروس ارائه شده برای ترم تابستون چی هستند ! ارائه دروس دست دانشگاست و بخش و هیچ قائده ای نداره که همه دانشگاها موظف به تبعیت از آن شند ....

Hamid-kakero
19-05-2010, 10:46
اون طوری که من میدونم فقط درسهای پایه و عمومی رو ارائه میدن.تقریبا اکثر دانشگاه ها این دروسو ارئه میدن منتها شهریه شبانه ازت میگیرن و استادای خوبشونم نمیارن.

Life24
19-05-2010, 11:05
فکر کنم اکثرا این جوری هست
که خود دانشگاه درس های لازم رو اصولا ارائه میدن و کارت راه میافته
اگر واحد دیگه جز واحد خودت بخواهی
عمومی بهت میدن
آموزش هم باید تائید کنه
نصف شهریه ثابت + پول 6 واحد درس

hamed2005
01-06-2010, 20:49
1.دانشگاه کاشان بصورت مجازی
2.دانشگاه صنعتی قم (ریاضی2-فیزیک2-معادلات-آمار و احتمال)
3.شهید بهشتی هم هر سال داره.

$*BEHNAM*$
06-06-2010, 11:16
سلام

کسی از دانشگاه شهید بهشتی خبر داره چی ارائه میده ؟ من امروز زنگ زدم معاونت آموزش لیست دروس رو بگیرم ولی گفت روی سایت هست ، هر چی هم گشتم چیزی پیدا نکردم .

در ضمن من دروس محاسبات عددی و ریاضی مهندسی رو برای واحد تابستان میخوام ، به غیر از شهید بهشتی کجا می تونم این دروس رو پیدا کنم ؟

راستی از دانشگاه دولتی میشه رفت دانشگاه آزاد ترم تابستون برداشت ؟!!!

Life24
06-06-2010, 11:52
راستی از دانشگاه دولتی میشه رفت دانشگاه آزاد ترم تابستون برداشت ؟!!!
نه :31::31::31:

.:2M:.
06-06-2010, 11:59
خود دانشگاه آزاد چطوریه ؟! میتونیم اختصاصی ورداریم ؟! :دی کسی هست یه توضیح کامل بده ؟!... ممنون

$*BEHNAM*$
06-06-2010, 12:21
نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خود دانشگاه آزاد چطوریه ؟! میتونیم اختصاصی ورداریم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی هست یه توضیح کامل بده ؟!... ممنون دانشگاه آزاد که راحته . همه دانشگاه هاش ارائه میدن

--------------------------------

لیست دروس تابستون دانشگاه شهید بهشتی رو از کدوم قسمت سایتش میتونم پیدا کنم . توی صفحه اول فقط دروس دانشگاه یزد رو زده .

دانلود واحد های تابستون دانشگاه یزد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Life24
06-06-2010, 12:45
خود دانشگاه آزاد چطوریه ؟! میتونیم اختصاصی ورداریم ؟! :دی کسی هست یه توضیح کامل بده ؟!... ممنون
واحد خودت تخصصی هم میده
واحد دیگه بخواهی بری فقط میزاهر عمومی بگیری.

HOJ-JAT
07-06-2010, 12:37
دانشگاه صنعتی سیرجان (دانشگاه خودم):
ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان 14/04/1389 لغايت 18/04/1389
شروع کلاسهاي تابستان 20/04/1389
امتحانات ترم تابستان 30/05/1389 لغايت 03/06/1389
دروس ارائه شده در ترم تابستان:رياضي 1، فيزيک 1، برنامه نويسي 1
انديشه اسلامي 2، رياضي 2، معادلات ديفرانسيل، زبان عمومي

$*BEHNAM*$
07-06-2010, 12:54
من دنبال دروس معادلات دیفرانسیل ، آمار ، محاسبات عددی و ریاضی مهندسی می گردم . میدونم تعداد واحدهاش زیاده ، فقط 2 تا از این درس ها رو می خوام . هر کسی توی دانشگاهش ( دولتی ) این درس ها رو ارائه میده ، لطفا خبر بده .

fanoos1
14-06-2010, 16:47
با سلام
ميخواستم بدونم در کلاس هاي تابستاني دانشگا ها که براي هر درس 6 جلسه کلاس هست،از نظر حجم مطالب در اين 6 جلسه به اندازه ي 16 جلسه ي ترم هاي عادي تدريس ميشه؟!!
واگر خير به چه صورته و با توجه به اينکه بنده روزانه هستم ارزش داره که پول بدم شرکت کنم يا نه؟

fanoos1
17-06-2010, 19:32
کمک ک ک ک ک ک ک

Sharim
22-06-2010, 20:30
آقا ممنون از همگی .
توی اصفهان فقط دانشگاه صنعتی آموزش الکترونیکی گذاشته . مشهد و کاشان هم مجازی میدن .
یزد و بیرجند و رشت هم میدونم ترم غیر حضوری دارن .

کسی تا حالا آموزش الکترونیکی برداشته ؟
ظاهرا نوشته برای اولین بار ، حالا نمیدونم توی دانشگاه صنعتی برای اولین باره یا توی کل کشور !
مشکلم سر اینه که دانشگاه صنعتی خیلی سخت میگیره ، میگم نکنه بگیریم نمره نیاریم ! غیر حضوری هم که هست . مایه آبرو ریزی نشه :31:

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

دوست من باید به آموزش بخشتون مراجعه کنید برای اینکه دروس ارائه شده برای ترم تابستون چی هستند ! ارائه دروس دست دانشگاست و بخش و هیچ قائده ای نداره که همه دانشگاها موظف به تبعیت از آن شند ....

دانشگاه خودمون که نمیده ، میخام یه شهر دیگه بگیرم ، برای همین این جا پرسیدم :10:

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

اون طوری که من میدونم فقط درسهای پایه و عمومی رو ارائه میدن.تقریبا اکثر دانشگاه ها این دروسو ارئه میدن منتها شهریه شبانه ازت میگیرن و استادای خوبشونم نمیارن.

اتفاقا خیلی معدودن دانشگاه هایی که میدن !
توی کل استان اصفهان فقط 2 تا دانشگاه میدن ، اونم غیر حضوری !

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

1.دانشگاه کاشان بصورت مجازی
2.دانشگاه صنعتی قم (ریاضی2-فیزیک2-معادلات-آمار و احتمال)
3.شهید بهشتی هم هر سال داره.

من اطلاعیه دانشگاه قم رو پیدا نکردم ، یه لطف میکنی بذازی آدرس اطلاعیش رو ؟ مجازیه یا حضوری ؟
شهید بهشتی چی ؟ غیر حضوری یا حضوری ؟

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

فکر کنم اکثرا این جوری هست
که خود دانشگاه درس های لازم رو اصولا ارائه میدن و کارت راه میافته
اگر واحد دیگه جز واحد خودت بخواهی
عمومی بهت میدن
آموزش هم باید تائید کنه
نصف شهریه ثابت + پول 6 واحد درس

من تا حالا چنین چیزی نشنیدم ، کاش این طوری بود ، منظورت اینه که دانشگاه خودمون بده کارم راه بیفته ؟!! نه بابا ! دقیقا اینا نمیدن که کارت راه نیفته !!

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

واگر خير به چه صورته و با توجه به اينکه بنده روزانه هستم ارزش داره که پول بدم شرکت کنم يا نه؟

جواب سوال اولت رو نمیدونم ، اگر مجبور نیستی نه ، ارزش نداره ، ولی من 4 واحد عقب افتاده دارم ، سال آخ هم هستم ، باید بگیرم تا بتونم به موقع درسم رو تموم کنم .

maskmax
30-06-2010, 23:08
این لینک مربوط به ترم تابستانی در دانشگاه شهید بهشتی هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

malaki_mall
30-06-2010, 23:19
واسه ارشد سازه کسی خبری نداره؟

$*BEHNAM*$
03-07-2010, 17:18
ثبت نام واحد ها توی دانشگاه شهید بهشتی چه طوریه ؟؟ ایترنتی ؟ 14 و 15 تیر نمیخواد تهران باشیم ؟ توی سیستم گلستان دانشگاه گزینه متقاضی مهمان نداره ؟!!!

MaaRyaaMi
03-07-2010, 19:39
من یه سوال دارم
کلا تو تابستون چند واحد میشه برداشت ؟

عمومی و اختصاصی ؟؟؟؟/

امير موسر
03-07-2010, 19:45
من یه سوال دارم
کلا تو تابستون چند واحد میشه برداشت ؟

عمومی و اختصاصی ؟؟؟؟/

8 واحد با وصایا و قرآن !
9 واحد با وصایا و قرآن در صورتی که ترم آخر باشی !
برای دانشگاه آزاد البته !

MaaRyaaMi
03-07-2010, 19:54
وصایا و قران ؟؟؟

یعنی هر ترم وصایا و قران ؟ یا همون یه بار ؟؟؟ :دی

امير موسر
03-07-2010, 20:16
وصایا و قران ؟؟؟

یعنی هر ترم وصایا و قران ؟ یا همون یه بار ؟؟؟ :دی

یه بار دیگه ! آگه قبلا برداشته باشی و یا نخوای برداری هم میشه 6-7 !

ssamsoon
23-05-2012, 10:26
سلام دوستان .
میخواستم بدونم کسی در مورد نحوه ی گرفتن ترم تابستونه تو دانشگاه شهید بهشتی چیزی میدونه ؟؟؟ اینکه ریاضی 2 و آمار ارائه میشه یا نه ؟؟؟ زمان ثبت نام از کی شروع میشه ؟؟؟؟ خوابگاه نمیدن ؟؟

armin_punisher6
23-05-2012, 10:35
8 واحد با وصایا و قرآن !
9 واحد با وصایا و قرآن در صورتی که ترم آخر باشی !
برای دانشگاه آزاد البته !
مگه آزاد با غیر انتفاعی تو این موضوع فرق میکنن؟

fmpr
05-06-2012, 23:04
سلام دوستان .
میخواستم بدونم کسی در مورد نحوه ی گرفتن ترم تابستونه تو دانشگاه شهید بهشتی چیزی میدونه ؟؟؟ اینکه ریاضی 2 و آمار ارائه میشه یا نه ؟؟؟ زمان ثبت نام از کی شروع میشه ؟؟؟؟ خوابگاه نمیدن ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا تمام اخبار مربوط به بهشتی رو میتونید اینجا بخونید ... هنوز اعلام نشده واحدایی که قراره ارائه بشه و طبق حرفی که آموزش امروز به من زد 20 به بعد ....

mt.live
06-06-2012, 17:43
من دانشگاه فردوسي مشهدم مي خواستم ترم تابستانه بردارم رفتم آموزش دانشكده (مهندسي) گفت فقط درس عمومي مي توني برداري چه تو اين دانشگاه چه تو دانشگاه ديگه. اطلاعيه دانشگاه هاي ديگه رو هم رو برد زدن پايينش نوشتن دانشجويان مهندسي فقط مجاز به انتخاب دروس عمومي مي باشند. آخه چرا اين طوريه؟

cool11
06-06-2012, 18:57
من دانشگاه فردوسي مشهدم مي خواستم ترم تابستانه بردارم رفتم آموزش دانشكده (مهندسي) گفت فقط درس عمومي مي توني برداري چه تو اين دانشگاه چه تو دانشگاه ديگه. اطلاعيه دانشگاه هاي ديگه رو هم رو برد زدن پايينش نوشتن دانشجويان مهندسي فقط مجاز به انتخاب دروس عمومي مي باشند. آخه چرا اين طوريه؟

برای اینکه استاد ها براشون نمی صرفه به خاطر یه حق التدریس خشک و خالی تابستونشون رو خراب کنن

تقاضا واسه درس اختصاصی هم تابستون ها کمه

EngineeR EhsaN
06-06-2012, 19:38
بچه ها من الان دانشگاه ارومیه ام میگن که امسال دانشگاه ترم تابستون نداره ، میتونم تو دانشگاه صنعتی ارومیه بردارم عمومیا رو؟

xxstar
26-06-2012, 15:59
دوستان ی سوال داشتم ترو خدا جواب بدید//من الان ترم 4 مهندسی برق الکترونیک هستم؛ترم 3 دانشگام رو عوض کردم؛بعد ی سری واحد رو قبول نکردن؛بعد من فیزیک 1 و معادلات و فیزیک 2 رو هنوز دارم؛ی مشکلی پیش اومد و نتونستم این ترم هم پاس کنم؛یعنی الان من 2 بار فیزیک 1 زو افتادم,2 بار هم معادلات رو حذف کردم؛الان ترم تابستون میخوام بردارم و 2 تاشون رو فقط میتونم بردارم؛بعد الان من میخواستم بدونم وااسه ترم مهر ماه چطوری میتونم مدار و این درسایی رو که فیزیک 2 و معادلات پیش نیازشونه بردارم،چون گویا اگه درسی رو 2 بار حذف کنی هم نیاز میشه یا ی همچین چیزی

hermione
26-06-2012, 16:30
دوستان ی سوال داشتم ترو خدا جواب بدید//من الان ترم 4 مهندسی برق الکترونیک هستم؛ترم 3 دانشگام رو عوض کردم؛بعد ی سری واحد رو قبول نکردن؛بعد من فیزیک 1 و معادلات و فیزیک 2 رو هنوز دارم؛ی مشکلی پیش اومد و نتونستم این ترم هم پاس کنم؛یعنی الان من 2 بار فیزیک 1 زو افتادم,2 بار هم معادلات رو حذف کردم؛الان ترم تابستون میخوام بردارم و 2 تاشون رو فقط میتونم بردارم؛بعد الان من میخواستم بدونم وااسه ترم مهر ماه چطوری میتونم مدار و این درسایی رو که فیزیک 2 و معادلات پیش نیازشونه بردارم،چون گویا اگه درسی رو 2 بار حذف کنی هم نیاز میشه یا ی همچین چیزی

یه صحبت باهاشون کن ببین می تونی توی تابستون فیزیک 2 و معادلات رو برداری و بعدا فیزیک 1 رو پاس کنی یا نه
اون قانون رفع پیشنیازی توی بعضی از دانشگاه ها اجرا میشه بعد از 2 بار افتادن همنیاز می کنن ... این قانون شامل حذف نمیشه

ms368
28-06-2012, 08:33
سلام دوســـــــتان

دانشگاه ما ترم تابستونه فقط 6 واحد میشه گرفت ( غیر انتفاعی - شیراز )

من کاردانی پیوسته هستم ( از اینا که باید بعد از فوق دیپلم دوباره کنکور داد :دی )
این ترم تابستونه برای معدل کل هم در نظر گرفته میشه ؟
مثلا من کاردانی رو توی 4 ترم تموم میکنم + 1 ترم تابستونه
بعد اینا 5 ترم رو در نظر میگیرن واسه معدل کل یا همون 4 ترم رو ؟

یه سوال دیگه
از دوستام شنیدم که اگه معدل کل زیر 14 بیاد ، توی دوره کارشناسی باید حدود 24 واحد رو بیشتر از بقیه بگذرونی ؟
راسته ؟

thanx

golijon
28-06-2012, 23:44
دانشگاه آزاد 6 واحد می شه برداشت؟ الان یکی بهم گفت 10 واحد شده

تو سایت چیزی ننوشته، الان هم یه شهر دیگه هستم نمی تونم برم دانشگاه.

hayede
30-06-2012, 06:42
سلام دوستان گرامی
دانشگاه قم امسال(تابستان 91) اقدام به برگزاری ترم تابستانی به صورت مجازی کرده است.این دروس برای رشته مهندسی کامپیوتر می باشد.تا 20 تیر 91 مهلت ثبت نام است.اگه تمایل داشتین،نام و نام خانوادگی و اسم دانشگاه و درسی رو که می خواین بگذرونین به vcq1391@gmail.com ایمیل بزنید.
تا الآن دروس معماری کامپیوتر،ذخیره و بازیابی اطلاعات،ساختمان داده و طراحی الگوریتم به حد نصاب نسبی رسیده.برای اطلاع از جزئیات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت "برنامه کلاس های فوق برنامه تابستان دانشگاه قم" مراجعه نمائید.
با تشکر فراوان

Ali/sh
26-03-2013, 19:34
سلام کسی ترم تابستونی شهید بهشتی تا حالا برداشته؟میخوام فیزیک 1 بردارم استاداش نمره میدن؟

alavi71
27-03-2013, 09:45
سلام کسی ترم تابستونی شهید بهشتی تا حالا برداشته؟میخوام فیزیک 1 بردارم استاداش نمره میدن؟

سلام
ترم تابستان اساتید یکسانی رو نداره و هر سال تغییر میکند.
بهتر است از دانشچویان این دانشگاه سوال کنید

wooooow
15-04-2013, 19:05
سلام دوستان
دانشجوی کارشناسی نا پیسته برق قدرت هستم و تصمیم دارم ترم تابستون بردارم (( الان ترم 1 هستم ))

تو تابستون ارزش داره ریاضی مهندسی و مغناطیس بردارم ؟؟
چون اصلا با این درسا رابطه خوبی ندارم و میخام زودتر پاس بشن

بعضیا میگن ارزش نداره و ......

دوستان نظر شما چیه ؟؟

rezakkkkkkkkkk
21-11-2013, 14:58
سلام دوستان
کسی جزوه ها و دی وی دی های گروه استاد حسین احمدی رو خواست با قیمت باورنکردی میفروشم . با قیمت خیلی پایین . مثلا جزوه شیمی رضا یزدانی از خودش بخوای بخری 100 هزار تومنه ولی من همون جزوه رو میدم 15 تومن . کسی خواست بیاد یاهو من هستم . reza.gatab@yahoo.com