PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار صحبت رایگان اینترنتی

Fxsignal
06-05-2010, 01:45
با سلام مدتی هست دنبال نرم افزار های فوقالعاده قوی چت صوتی ( ویس ) بین 2 تا کامپیوتر رو دارم ! :5:
البته یاهو و اسکایپی رو دارم ولی نمیدونم چرا وقتی که اتصال انجام میشه بسیار صدا قطع و وصل میشه !
ADSL 128 من دارم و طرف مقابل wireless 512 !

حالا من از شما تقاضا دارم چند نرم افزار قوی که برای چت صوتی بدون قطعی صدا کارامد باشه ! و واقعا تست شده باشه رو به من معرفی و لینک دانلود ان را قرار دهید
خدا حفظ و پناهتان باشد

Dr.FANOOS
06-05-2010, 11:56
اصلا سراغ yahoo نرو. اگه می خوای فقط با یک نفر صحبت کنی google talk خیلی عالیه.اینترنت کمی می خوره اما برنامه اش طوری هست که همزمان نمی تونی با چند نفر صحبت کنی. از همه ی اینها بهتر skype هستوskype چند وقته سیاسی شده بعضی چت روم هایش به خاطر همین مورد عنایت سربازان گمنام ....قرار گرفته. اما یه سری تنظیمات خاص داره که اگه بخوای بهت می گم که دیگه قطع نشه. من خودم با skype می چتم. صداش عالیه و می تونی همزمان با چند نفر صحبت کنی مثل yahoo . اما یه مشکل داره اون هم اینه که خیلی اینترنت می خوره.اما در کل نرم افزار کاملی و قوی هست.

Fxsignal
06-05-2010, 14:43
با سلام ممنون میشم اگر راه حلتون رو واسم پ خ بدید !
دوست من یه مشکل که با اسکایپی دارم اینه که نمیتونم طرف مقابل رو ادد کنم ! نمیدونم چشه ؟ و یا پیام هام به اونطرف نمیرسه !
شما لطفا نسخه ای که خودتون استفاده میکنید رو به من بدید تا منم استفاده کنم !
ضمنا دوست من شما فکر میکنید سرعت اینترنت من کمه ؟ که با گوگل تالک که استفاده میکنم صدام قطع و وصل میشه ( adsl 128 )

siavash66
06-05-2010, 17:34
اگه اینم مثل skype نبندند خوبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasibi01
06-05-2010, 22:20
دوست من یه مشکل که با اسکایپی دارم اینه که نمیتونم طرف مقابل رو ادد کنم ! نمیدونم چشه ؟ و یا پیام هام به اونطرف نمیرسه !
سلام
من هم از skype استفاده میکنم و همین مشکل رو دارم و جالب اینجاست که طرف مقابل من رو ادد کرده و میگه که الان آنلاین هستم ولی وقتی که من آدرس ایمیلش رو میدم و سرچ رو میزنم پیداش نمیکنه ( هیچ کسی رو پیدا نمیکنه )

Fxsignal
07-05-2010, 01:11
سلام
من هم از skype استفاده میکنم و همین مشکل رو دارم و جالب اینجاست که طرف مقابل من رو ادد کرده و میگه که الان آنلاین هستم ولی وقتی که من آدرس ایمیلش رو میدم و سرچ رو میزنم پیداش نمیکنه ( هیچ کسی رو پیدا نمیکنه )
دقیقا مشکب من هم همین جاست ... یا اسکایپی ... ؟ به نظر شما راه حل چیه ؟

ghasem13
07-05-2010, 07:18
این جور که شما تعریف میکنید قضیه سیاسی شده و تا مشکل حل شه بهتره از یه نرم افزار دیگه استفاده کنید:41:

Amin.P30
07-05-2010, 08:19
من مثلا ای دی yahoo or gmal دارم..
میشه در skype لاگین شوم..یا حتما باید ای دی ش را داشته باشم؟؟؟
در مورد نم افزار های دیگه هم همینطور..

Fxsignal
07-05-2010, 09:59
من مثلا ای دی yahoo or gmal دارم..
میشه در skype لاگین شوم..یا حتما باید ای دی ش را داشته باشم؟؟؟
در مورد نم افزار های دیگه هم همینطور..
نه نمیشه با اکانت جیمیل و یاهو به سکایپی وارد شی !

1-منم دقیقا دنبال یه نرم افزاری هستم که واقعا کیفیت چت صوتی ش بالا باشه !
البته یه سئال دیگم داشتم !
2-حداقل سرعت مورد نیاز برای یه چت صوتی چقدره ؟
3- چرا با گوگل تالک به شدت قطع و وصل میشه هنگام چت صوتی ؟

Dr.FANOOS
07-05-2010, 15:14
شما قبل از sign in شدن باید این تنظیمات را مطابق تصاویر زیر انجام دهید.

حالا شما sign شده اید و مطمئنا به این شکل هستید:
برای اینکه از این حالت در بیایید مطابق عکس زیر باید چند بار روی online (حداقل 3 بار) کلیک کنید.{هر وقت بصورت off lineشدید روی online کلیک کنید پشت سر هم این کار را انجام ندهید} و اونوقت دوستانتان هم به شکل سبز برای شما به نمایش گذاشته می شود فقط باید کمی تحمل داشته باشید.

Fxsignal
07-05-2010, 17:59
متاسفانه مشکل من این 2 تا است با اسکایپی :
1- با انجام مراحل بالا باز نمیتونم ارسال IM کنم و بکنم هم به دیت طرف نمیرسه بصورت افلاین یا انلاین
2- میخواهم بدونم چرا با اینکه من از گوگل تالک استفاده میکنم و سرعت من ADSL 128kbs و دوستم adsl 512 kbs است ولس صدا هر دوتامون به کلی و بسیار شدید قطع و وصل میشه ؟
هرچه مصرف اینترنت داشته باشه مشکلی نداره فقط میخواهم که صدا بدون قطعی و صاف باشه چه کنم ؟

Dr.FANOOS
07-05-2010, 20:37
متاسفانه مشکل من این 2 تا است با اسکایپی :
1- با انجام مراحل بالا باز نمیتونم ارسال IM کنم و بکنم هم به دیت طرف نمیرسه بصورت افلاین یا انلاین
2- میخواهم بدونم چرا با اینکه من از گوگل تالک استفاده میکنم و سرعت من ADSL 128kbs و دوستم adsl 512 kbs است ولس صدا هر دوتامون به کلی و بسیار شدید قطع و وصل میشه ؟
هرچه مصرف اینترنت داشته باشه مشکلی نداره فقط میخواهم که صدا بدون قطعی و صاف باشه چه کنم ؟
من خودم 128 دارم و با گوگل تالک این مشکلاتی که شما دارید رو ندارم. نسخه ی بتا رو داری؟ اگه نداری برو از وطن دانلود بگیر. شاید نسخه ای که استفاده می کنی مشکل داره به رفیقت هم بگو همین کا رو بکنه.
skype برای توراه نیفتاد؟ یه راهه دیگه هم هست اون هم استفاده از ف.ی.ل.ت.ر. شکن . زمانی که می خوای sign in بشی برنامه فیل ....تر رو راه بنداز . من خودم با skype زیاد چت می کنم خیلی هم راحت وصل می شم از طریق همون راهی هم که گفتم وصل می شم.

Fxsignal
07-05-2010, 23:30
سلام
من میتونم با اسکایپی sing in کنم و هیچ مشکلی ندارم ولی مراحل کار شما رو انجام دادم وآنلاین هستم و لی همه فکر میکنم آفلاین هستم و هرچه پیام میدم به دیگری نمیرسه( که اون آنلاین هست و جالب اینجاست من فکر میکنم اومنم آفلاین هست ) ! ؟؟

hasibi01
08-05-2010, 19:57
من دقیقا برعکس دوستمون هستم
همه میگم من آنلاین هستم و برام pm میدم ولی چیزی به من نمیرسه و من هم همه اونها رو آفلاین میبینم
دیگه دارم کلا بیخیالش میشم