PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم 0 - اینتر 1 / نرآتزوری قهرمان کوپا ایتالیا

mahdishata
05-05-2010, 19:15
خاوير زانتي: براي قهرماني به رم آمده ايم
سايت گل- خاوير زانتي، كاپيتان تيم اينتر، كه تيمش امشب براي به دست آوردن اولين جام فصل در مقابل رم قرار مي گيرد، انتظار دارد كه نرآتزوري اولين قهرماني اش را امشب به دست بياورد.

اينتر كه به فينال ليگ قهرمانان رسيده و مدعي اصلي كسب عنوان قهرماني در سري آ نيز هست، به دنبال به دست آوردن يك سه گانه تاريخي در اين فصل است؛ و زانتي اميدوار است كه اولين جام اين سه گانه را امشب به دست بياورند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" ما امشب براي پيروزي به رم آمده ايم. ما پيش از اين نيز در اينجا به پيروزي رسيده ايم و اكنون صدر نشين ليگ هستيم. ما به چيز ديگري فكر نمي كنيم. ما تنها به هدفمان فكر مي كنيم و براي به دست آوردن كوپا ايتاليا در رم هستيم."

در چند هفته اخير رسانه ها دائما از خروج ژوزه مورينيو از سن سيرو در پايان فصل خبر مي دهند و قهرماني در ليگ قهرمانان مي تواند موجبات حضور سرمربي پرتغالي در سانتياگو برنابئو را فراهم كند اما زانتي اميدوار است كه سرمربي سابق پورتو و چلسي در اينتر بماند.

" آيا مورينيو از تيم جدا خواهد شد؟ او در تيم ما وضعيت بسيار خوبي دارد. اين يك انتخاب شخصي است اما من اميدوارم كه او بماند."

شب گذشته عده اي از هواداران رم براي برهم زدن آرامش بازيكنان اينتر در مقابل هتل محل اقامت آنها به سر و صدا پرداختند كه با حضور پليس،‌ آنها متفرق شدند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
------------------------
یکی بیاد بگه این طرفدارای اینتر که موقع باخت بارسا داشت میلیونی میشدن کجان؟

mahdishata
05-05-2010, 19:39
هواداران جلوروسی، تقلید از تاکتیکی که بارسلونایی اتخاذ کرده بودند را آغاز کردند

سایت گل- هواداران باشگاه رم با الهام گرفتن از سیستم هواداران بارسلونا، سعی کردند تا در حالی که بازیکنان تیم اینتر در هتلی در شهر میلان مستقر و در حال استراحت بودند، مانع از آرامش آنها شوند.

این در حالی است که این دو تیم چهارشنبه شب در دیدارفینال رقابتهای کوپا ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت.

حدود 100 نفر از هواداران رم دیشب در اطراف هتل کاوالیه ری تجمع کرده و در ساعت 21.30 یکصدا شروع به سردادن سرودهای ضد اینتر و ضد لاتزیو پرداختند و نسبت به اتفاقاتی که هفته گذشته در فوتبال ایتالیا رخ داد اعتراض کردند.

در این میان اتومبیلهای پلیس نیز وارد صحنه شده تا به پراکنده ساختن این افراد و ساکت کردن محیط بپردازند. این اتومبیلها همچنان ورودی های هتل را نیز مسدود کردند.

پس از حدود 90 دقیقه ، ماریو بالوتلی و مارکو آرنائوتوویچ از پنجره های اتاقهایشان به بیرون آمده تا ببینند که چه اتفاقی در حال وقوع است.

هواداران در این زمان، با فریادهایی خطاب به بالوتلی اعلام می کردند که به بیرون از اتاقش و به خیابان بیاید.

مسئولان و نیروهای پلیس در این میان مشغول انجام عملیات امنیتی برای حفاظت از سلامت بازیکنان بودند.

طبق اخبار منتشره در پی این برخوردها یک نفر مصدوم شده که آن هم در اثر اصابت ضرباتی به کمرش بوده است. دیدار فینال کوپا ایتالیا امشب میان دو تیم اینتر و رم برگزار می شود.

MORINIO
05-05-2010, 20:39
فینال تک بازیه ؟ اگه تک بازیه چرا رم میزبانه؟ قرعه کشی شده؟ چقدر سوال پرسیدم:دی

mahdishata
05-05-2010, 21:05
همشون اره:31:
قرعه کشی بوده مورینیوهم مصاحبه کرده شاکی شده.

بابا این دایل اپ پدرم رو دراورد.368 dc شدم:31:

pcforlife
05-05-2010, 21:25
اگه تک بازیه چرا رم میزبانه؟
الان دو ساله که تو رم هستش...
ایتالیا هم میخواد مثل انگلیس فینال های جام حذفیش رو تو یه استادیوم برگذار کنه، اونم تو پایتختش و تو المپیک رم...

IceLord
06-05-2010, 01:00
مبارکه اینتر قهرمان شد.

Mourinho: "The first dream has become reality"

اولین جام از سری جام های اینتر در این سال

بایرن مونیخ ما اومدیم...

mahdishata
06-05-2010, 05:59
سایت گل- اینتر برای ششمین بار توانست تیم قهرمان کوپا ایتالیا لقب گیرد. تیم مورینیو به لطف تک گل دیه گو میلیتوی آرژانتینی تیم پیروز این میدان شد.

در جریان این دیدار، توتی به دلیل خطای خشنی که برروی بالوتلی انجام داد، با دریافت کارت قرمز مستقیم مجبور به ترک زمین مسابقه گردید.

علاوه بر این جدال رودر رو، دو تیم اینتر و رم برای فتح اسکودتو نیز با هم مبارزه می کنند. در حال حاضر اینتر با دو امتیاز برتری نسبت به رم، در صدر جدول رقابتهای سری آ قرار دارد.

قهرمانی در کوپا ایتالیا، اولین عنوان قهرمانی اینتر در رقابتهای این فصل است. نرآتزوری می بایست روز بیست و دوم ماه می در مادرید مقابل بایرن مونیخ فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کند و علاوه بر آن نیز شانس قهرمانی در رقابتهای سری آ را نیز دارد.

hoha881
06-05-2010, 07:07
خوب شد نیمه دوم رو خوابیدم.عجب دروارزه بانی هست این سزار:42:
تبریک به اینتری ها:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::2 6:
اولین کاپ رو هم اینتر گرفت.به امید 2 کاپ بعدی.

arsess2012
06-05-2010, 07:42
از همین الآن هر دوتا رو گرفته!!!!!!!!!

Ezel
06-05-2010, 09:03
توتی که گویا ضربه زدن به سر بازیکنان اینتر رو کنترات ( کانترکت ) گرفته بود :دی هرکی که می افتاد روی زمین توتی بلافاصله بهش ابراز علاقه میکرد .

راستی به نظر شما توتی اضافه وزن زیادی نداشت ؟

pcforlife
06-05-2010, 09:03
تبریک!:26::40:

AhmadReza.
06-05-2010, 11:55
تبریک به تمام اینتری ها و طرفداران اینتر و خودم.....:11:
انشاالله دوتا جام دیگه مونده که اونا رو هم میگیره..:40::40::40::40:
راستی توتی چه بازیکن عقده ای هستا...

*M!L4D*
06-05-2010, 12:06
تبریک به اینتری ها

pcforlife
06-05-2010, 12:11
دانلود تک گل بازی توسط میلیتو

دانلود همین گل با گزارش پیمان یوسفی (با تشکر از سایت تاپ گل):

دانلود صحنه خطا و اخراج توتی: (دانلود نکنید از دستتون پریده:18: - حرکت توتی قطعا به ورزشی غیر از فوتبال مربوط بوده!:18:):

دانلود همین صحنه با گزارش پیمان یوسفی (با تشکر از سایت تاپ گل):

این هم خلاصه بسیار کوتاهی از صحنه های بازی (از ابتدا تا مراسم اهدای جام):

دوستان چون سرعت رپید شیر خیلی پایین اومده، میتونن لینک های رپید شیر رو از این سایت لی؟چ کنن (کاملا تست شده):

ویدیوهای دیگه هم پیدا کردم، حتما تو انجمن قرارشون میدم.
قربون همتون:40:
یاعلی:11:

nw_nk
06-05-2010, 12:25
اينتر - رم؛ ‌كثيف‌ترين فينال ممكن

تنش‌هاي اين مسابقه از زماني شروع شد كه ماركو ماترازي مدافع بي‌كله اينتر در نيمه اول با تمارضي آشكار در محوطه جريمه رم خود را به زمين كوبيد تا بدين وسيله باعث اخراج مدافع رم را فراهم آورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - آنچه كه در مسابقه اينتر و رم در فينال كوپاايتاليا اتفاق افتاد عجيب‌ترين اتفاق ممكن بود. اين دو تيم كه در سال‌هاي اخير تبديل به دشمنان بزرگ يكديگر به دليل رقابت بر سر كسب عنوان مختلف قهرماني در ايتاليا شده‌اند، با اتخاذ شيوه‌هاي به شدت خشن، اعتبار خود را زير سوال برده‌اند.

هنوز چيزي از پايان بازي نگذشته بود كه گزارشگران شبكه راي به عنوان كثيف‌ترين فينال ممكن ياد كردند. فينالي كه بازيكنان در آن با هدف گرفتند ساق پاي يكديگر و همين‌طور انجام مكرر خطاهاي وحشتناك، فوتبال را قرباني كردند.

تنش‌هاي اين مسابقه از زماني شروع شد كه ماركو ماترازي مدافع بي‌كله اينتر در نيمه اول با تمارضي آشكار در محوطه جريمه رم خود را به زمين كوبيد تا بدين وسيله باعث اخراج مدافع رم را فراهم آورد. اما داور با اطلاع از اينكه او به دليل خطا يك كارت زرد داشت، از اخراج او چشم‌پوشي كرد تا با آغاز نيمه دوم، تنش‌ها به اوج برسد.

به جز ماتراتزي، بالوتلي بازيكن ياغي اينتر هم در ايجاد اين فضاي منفي سنگ تمام گذاشت. در رم هم طبق معمول فيليپ مكسس، با نمايشي خشن اعتبار فوتبالي خود را خدشه‌دار كرد. اما در نيمه دوم اتفاقات تازه‌اي در راه بود در حالي كه رم براي جبران نتيجه به در بسته مي‌كوبيد خطاهاي متوالي بازيكناني مثل توني، توتي، موتا، تاديي و ... چهره مسابقه را زشت كرد.

رم كه از حملات خود نتيجه‌اي نمي‌گرفت عصباني‌تر بازي را دنبال مي‌كرد و بعد از آنكه تياگو موتا در دقايق پاياني به دليل انجام كار مشابه آنچه در مسابقه بارسلونا انجام داده بود، بازي را به وقفه انداخت، توتي با واكنشي باورنكردني در لحظات پاياني با لگد به پاي بالوتلي كوبيد و يكسره از زمين اخراج شد. اين خطا يكي از بدترين خطاهاي ممكن و رفتاري كاملا غير ورزشي از كاپيتان تيم رم بود كه باعث قطعيت شكست رم در المپيكيو شد، كاري كه اعتراض رانيري را نيز در پي داشت.

جالب اينكه با پايان بازي نيز درگيري شديدي در زمين رخ داد و دخالت نيروي‌هاي پليس اوضاع را به حالت عادي برگرداند. اين درحالي است كه بعد از جشن قهرماني اينتر هم درگيري‌ها به سطح شهر كشيده شد.

در نهايت گرچه اينتر با مشقت فاتح اين جام شد اما ويژگي‌هاي فني اين ديدار يكسره تحت تأثير رفتارهاي غيرورزشي بازيكنان قرار گرفت. چيزي كه به هيچ وجه انتظارش نمي‌رفت. البته نبرد اين دو تيم همچنان ادامه خواهد داشت ...

2010/5/6

pcforlife
06-05-2010, 12:28
اينتر - رم؛ ‌كثيف‌ترين فينال ممكن
خشن ترین فینال ممکن تیتر مناسب تری بود! (البته به نظر من!):20:

Ezel
07-05-2010, 14:00
سوپر ماریو کاپیتان رم را به استفاده از الفاظ نژاد پرستانه متهم کرد.

سایت گل- ماریو بالوتلی، مهاجم تیم اینتر، اعلام کرد که فرانچسکو توتی، کاپیتان تیم رم، او را با الفاظ نژادپرستانه مورد خطاب قرار داده است.

توتی در بازی فینال کوپا ایتالیا در مقابل اینتر که روز چهارشنبه در ورزشگاه المپیک رم برگزار شد، به دلیل ضربه ای که آشکارا به بالوتلی زد، با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد و در مصاحبه های بعد از بازی تاکید کرد که بازیکن جوان اینتر او را تحریک کرده است.

اما بالوتلی در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت به این ادعای توتی پاسخ داد.
کاکا سیاه، بله، این چیزی است که او به من گفت."

توتی همچنین ادعا کرده بود که بالوتلی نیز در این بازی چندین بار او را به عمد با خطا متوقف کرده بود. اما مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی این مسئله را تکذیب کرد.

" اگر او چنین چیزی گفته، نشان می دهد که او چنین ذهنیتی دارد، رفتاری که باید از آن اظهار انزجار کرد. ماریو قسم خورده که به کسی توهین نکرده است. او تایید کرده که تنها به او گفته است که دست از بچه بازی بردارد و به جای لگد زدن، فوتبال بازی کند. او چیز بیشتری نگفت و توتی بود که بقیه ماجرا را رقم زد."

pcforlife
07-05-2010, 22:14
خوب!:5:
اونایی که سوپر ریکشن مورینیو تو بازی اینتر - رم رو بعد از گل آفساید میلیتو میخوان ببینن! حتما فایل زیر رو دانلود کنن!:31:(به خصوص سروش جان!:46:) (با تشکر از سایت تاپ گل)

Ezel
08-05-2010, 11:31
کاپیتان جلوروسی در ستون هفتگی اش در روزنامه کوریریه دلو اسپورت به شرح جزئیات درگیری اش با مهاجم اینتر پرداخت.

سایت گل- فرانچسکو توتی، کاپیتان تیم رم، سرانجام به دلیل واکنشی در بازی با اینتر در فینال کوپا ایتالیا انجام داد، عذرخواهی کرد اما تاکید کرد که بالوتلی موجب تحریک او شده است.

او در ستون هفتگی اش در روزنامه کوریریه دلو اسپورت نوشت:" من در بازی چهارشنبه شب اشتباه کردم؛ این مسئله غیر قابل انکار است. اما همه جوانب باید در نظر گرفته شود. بازی های ما مقابل اینتر همیشه جنجال ساز بوده است. قبل و بعد از بازی، با تصمیمات داوری بحث بر انگیز که همگی علیه ما بوده است."

سپس توتی بدون اینکه نامی از بالوتلی بیاورد، در مورد این بازیکن به اظهار نظر پرداخت. توتی دو دقیقه قبل از پایان بازی فینال کوپا ایتالیا، به دلیل لگد زدن به بالوتلی با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد.

" او در تمام طول بازی او رفتار تحریک آمیزی در مقابل هم تیمی های من داشت. این مسئله پیش از این نیز در مقابل ما رخ داده بود. باید به یاد داشته باشید که او چه جملاتی در مقابل کریستین پانوچی به زبان آورد یا خوشحالی اش در مقابل جایگاه هوادارن ما. این مسئله همیشه توسط این بازیکن در همه بازی های داخلی و اروپایی انجام می شود. او یک دردسر ساز است به همین دلیل است که هیچ گاه از سوی هم تیمی ها، بازیکنان تیم های دیگر و تیم ملی مورد حمایت قرار نمی گیرد.

همان طور که گفتم من اشتباه کردم و باید مورد تنبیه قرار بگیرم اما احساس عجیبی دارم. وقتی کارت قرمز دریافت کردم، هیچ یک از بازیکنان اینتر از او حمایت نکرد. این مسئله من را به فکر انداخت..."

MORINIO
08-05-2010, 12:16
خوب!:5:
اونایی که سوپر ریکشن مورینیو تو بازی اینتر - رم رو بعد از گل آفساید میلیتو میخوان ببینن! حتما فایل زیر رو دانلود کنن!:31:(به خصوص سروش جان!:46:) (با تشکر از سایت تاپ گل)

این صحنه دیگه آخرش بود:دی

Ezel
09-05-2010, 09:14
پیش از بازی فینال من 6 بازی رم را با دقت بررسی و نقاط ضعف آنها را یادداشت کردم؛ 18 ساعت کار کردم، برای هر بازی 3 ساعت

سایت گل - بعد از اظهار نظر نسبتا تند کلودیو رانیری سرمربی رم درباره تاکتیک مورینیو در دیدار فینال جام حذفی ایتالیا سرمربی پرتغالی اینتر به سبک خود پاسخ بسیار تندی به او داد: «رم باید در مسابقه چهارشنبه شب با 6 بازیکن بازی را به پایان می رساند. مکسس، توتی، پروتا، تادی و بوردیسو مستحق اخراج بودند و حالا رمی ها از بازیکنان پرتحرک سخن می گویند. تاکتیک ما با کار گروهی هرروزه و تمرینی پس از تمرین دیگر شکل گرفته است. اینطور نیست که نشسته و فقط یک فیلم از بازی حریف دیده و به فینال کوپا ایتالیا آمده باشیم. بازیکنان ما حرفه ای های بسیار جدی هستند نه یک مشت بچه. ما ترجیح می دهیم که کار کنیم و به نوع تمرینات تنبل پرور رم توجهی نداریم!

او با انتقاد از رانیری ادامه داد :اگر من تیمم را پیش از بازی فینال به دیدن فیلم گلادیاتور می بردم، بازیکنانم به من می خندیدند یا یک دکتر را خبر می کردند تا مرا معاینه کند.

پیش از بازی فینال من 6 بازی رم را با دقت بررسی و نقاط ضعف آنها را یادداشت کردم؛ 18 ساعت کار کردم، برای هر بازی 3 ساعت. پس از آن ساعت های بیشتری را برای انتخاب بخش های تمرینی مفید صرف کردم. البته راحت تر بود که قبل از بازی فینال یک فیلم انتخاب می کردم، اما ظاهرا رانیری فراموش کرده که بازیکنانش قهرمانند، نه یک مشت بچه!

جالبترین حرف مورینیو این است :من هیچ وقت نگفتم که پدیده ام اما قطعا این گناه من نیست که سال 2004 به چلسی آمدم. وقتی از مسئولان تیم پرسیدم که چرا با رانیری ادامه نمی دهید آنهاگفتند که می خواهند برنده شود. کاری که با او هرگز نمی توانستند انجام دهند. این گناه من نیست.

:27: