PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام پاور قدرتمندتر است ؟

toorajjj
05-05-2010, 18:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام دوستان با توجه ویژگیهای این دو پاور کدام قدرتمند تر است ؟برای سیستمی که کارت گرافیک و سی پی یو آن مصرف بالایی دارد و اور کلاک متوسط میشود

mehryazdan
05-05-2010, 19:27
هر دو خوبن و البته معتبر ولی اگر من بخوام بین این دو انتخاب کنم کمی سخته ولی گرین رو به خاطر گارانتی تعویض ترجیح میدم چون این گارانتی تعویض خیلی به دردم خورده یارو مال منو بدون تست و حتی پرسش تعویض کرد و یدونه نوشو داد اکثر جزئیاتشون هم مثل همه ببین بقیه دوستان نظرشون چیه

TREASURES
05-05-2010, 19:43
گرین بهتره همون طور که دوستمون اشاره کردن بخاطر سرویس خوبش :20: در ضمن اگه یه نگاه به مشخصاتشون بندازی میبینی که آمپرای گرین بیشتر از MEMONEX هست البته به جز شاخه ی 12V

toorajjj
05-05-2010, 23:44
با تشکر از نظرتون
1- برای ما شهرستانیها گارانتی تعویض وجود نداره
2- آخه چرا با وجود اینکه 600 واته 15 وات از اون بیشتره قدرتش کمتره ؟
600 واته 15 وات بیشتره .این یعنی قدرتشو زیاد نمیکنه ؟

DAVOOD24
06-05-2010, 00:07
گرین بهتره امتحان خودشو پس داده .

mehryazdan
06-05-2010, 00:29
15 وات خیلی رقم بالایی نیست قطعاتی که تو محصولات گرین به کار میره کیفیت خوبی داره و البته ممونکس
من خودم شهر همسایه هستم یعنی تبریز ولی خیلی راحت عوض کردند اگر دنبال دردسر نیستی گرین بگیر ولی خوب ممونکس هم مورد تایید هست هر کدوم رو بخری خیالت راحت باشه

Benygh
06-05-2010, 00:47
من گرين رو توصيه ميکنم ...

1- برای ما شهرستانیها گارانتی تعویض وجود نداره

سلام
دوست عزيز اگر نماينده شهر شما يا کسي که ادعاي نماينده بودن رو ميکنه از انجام چنين کاري منع ميکنه با شماره تلفن زير تماس بگيريد و گزارش بديد ...

شرکت آينده سيما :

02188911378

البته دقت کنيد که گرين به راحتي نمايندگي نميده به فروشگاهي ... اکثرا به دليل اينکه محصولات گرين رو گران ميدانند از خريد آن صرف نظر ميکنند، البته منظور افرادي است که اطلاعات کافي ندارند ...

toorajjj
06-05-2010, 10:35
من گرين رو توصيه ميکنم ...

سلام
دوست عزيز اگر نماينده شهر شما يا کسي که ادعاي نماينده بودن رو ميکنه از انجام چنين کاري منع ميکنه با شماره تلفن زير تماس بگيريد و گزارش بديد ...

شرکت آينده سيما :

02188911378

البته دقت کنيد که گرين به راحتي نمايندگي نميده به فروشگاهي ... اکثرا به دليل اينکه محصولات گرين رو گران ميدانند از خريد آن صرف نظر ميکنند، البته منظور افرادي است که اطلاعات کافي ندارند ...
ممنون از جوابتون پس با این حال فقط از جایی بخرم که نماینده گرین باشه نه هر مغازه ای که پاور گرین داره ؟ درسته ؟
مثلا یک مثال میزنم اینجا اگه قطعه ای خراب بشه و ببریم پیش فروشنده برای گارانتی میگه که باید مثلا 10 هزار تومان پول کرایه بدیم تا بفرسته تهران برای گارانتی .!!! آخه من نمیدونم این چه نوع گارانتیه ای !!!!!؟؟؟؟

TREASURES
06-05-2010, 13:48
ممنون از جوابتون پس با این حال فقط از جایی بخرم که نماینده گرین باشه نه هر مغازه ای که پاور گرین داره ؟ درسته ؟
مثلا یک مثال میزنم اینجا اگه قطعه ای خراب بشه و ببریم پیش فروشنده برای گارانتی میگه که باید مثلا 10 هزار تومان پول کرایه بدیم تا بفرسته تهران برای گارانتی .!!! آخه من نمیدونم این چه نوع گارانتیه ای !!!!!؟؟؟؟

آره درسته فقط نماینده ی گرین چون اگه یکی مثل من که اعصاب درستی نداره یه پاور بخره و مشکل داشته باشه و سریع عوضش نکنن خودم شخصا در اونجا رو گل میگیرم :31::18:

toorajjj
06-05-2010, 15:21
آره درسته فقط نماینده ی گرین چون اگه یکی مثل من که اعصاب درستی نداره یه پاور بخره و مشکل داشته باشه و سریع عوضش نکنن خودم شخصا در اونجا رو گل میگیرم :31::18:
دست خوش بابا .قربون اعصاب مصاب برم . به قولی خوشگل مشگلا:31::10:

toorajjj
13-05-2010, 10:11
آقا من تو یک چیز موندم چه جوری که 43 آمپر گرین تو شاخه 12 ولت جمعش 516 وات شده !!!! ولی ممونکس 45 آمپرش در مجموع 455 آمپر شده ؟!! ( با توجه به عکسهای بالا)فکر کنم اگه بتونیم جواب این سوال را پیدا کنیم به جواب سوال اول من که مطرح کردم به طور علمی شاید بتونیم برسیم. از دوستان و اساتیدی که اطلاعات در این مورد دارند خواهش میکنم پاسخ دهند .

TREASURES
13-05-2010, 10:20
آقا من تو یک چیز موندم چه جوری که 43 آمپر گرین تو شاخه 12 ولت جمعش 516 وات شده !!!! ولی ممونکس 45 آمپرش در مجموع 455 آمپر شده ؟!! ( با توجه به عکسهای بالا)فکر کنم اگه بتونیم جواب این سوال را پیدا کنیم به جواب سوال اول من که مطرح کردم به طور علمی شاید بتونیم برسیم. از دوستان و اساتیدی که اطلاعات در این مورد دارند خواهش میکنم پاسخ دهند .

شما توضیحات فارسی گرین رو بخون :31: البته بستگی به بازدهی پاور هم داره :40:

toorajjj
13-05-2010, 16:31
شما توضیحات فارسی گرین رو بخون :31: البته بستگی به بازدهی پاور هم داره :40:

میشه شما که خوندید لوب مطلب را بگید تا ما هم بدونیم که چرا اینجوریه؟ در ضمن اونجایی که گفتید راندمان هم تاثیر داره مثل اینکه بعضی از بچه ها با این نظر مخالفند و میگند که راندمان یعنی اینکه مصرف کمتر و بازدهی بیشتر . ولی شما میگی راندمان یعنی وات بیشتر درسته ؟

TREASURES
13-05-2010, 20:39
میشه شما که خوندید لوب مطلب را بگید تا ما هم بدونیم که چرا اینجوریه؟ در ضمن اونجایی که گفتید راندمان هم تاثیر داره مثل اینکه بعضی از بچه ها با این نظر مخالفند و میگند که راندمان یعنی اینکه مصرف کمتر و بازدهی بیشتر . ولی شما میگی راندمان یعنی وات بیشتر درسته ؟

آها الان فهمیدم اون 516 وات هم مال 12 ولته هم 5 ولت هم 3.3 ولت :31: ولی خودمم گیج شدم یه جای دیگه خوندم که نوشته توان شاخه ی 12 ولت 45 آمپر با 540 وات :41: ولی 100 درصد بازدهش از ممونکس بیشتره بازده یعنی دادن واتاژ بیشتر با توجه به توان کلی پاور الان اینی که این پایین نوشته در دمای بالا 83 درصد بازدهی داره در دمای پایین 87 درصد که میانگینش میشه 85 درصد بازدهی :8:

toorajjj
14-05-2010, 10:16
آها الان فهمیدم اون 516 وات هم مال 12 ولته هم 5 ولت هم 3.3 ولت :31: ولی خودمم گیج شدم یه جای دیگه خوندم که نوشته توان شاخه ی 12 ولت 45 آمپر با 540 وات :41: ولی 100 درصد بازدهش از ممونکس بیشتره بازده یعنی دادن واتاژ بیشتر با توجه به توان کلی پاور الان اینی که این پایین نوشته در دمای بالا 83 درصد بازدهی داره در دمای پایین 87 درصد که میانگینش میشه 85 درصد بازدهی :8:

نه جمع اون سه تا نیست دوباره دقت کن . چون اونجوری وقتی با سمت راست جدول جمع میکنی خیلی بیشتر از 585 میشه . ولی اونطوری که من فهمیدم شرکت گرین خواسته یا ناخواسته جمع شاخه های 12 ولت را بیشتر نوشته . البته مطمعن نیستم مثل اینکه یک نکته ای اینجا هست که ما غافلیم .که منظورشم مشخصه چون اکثر افراد سریع به وات نگاه میکنند و حواسشون به آمپراژ نیست .

iriali
14-05-2010, 12:30
با سلام

من که هر کاری کردم نتونستم عکسها رو ببینم اما

12x43=516
W=IxV

12x45=540

اما مونومکس میگه 455 وات نمیدونم چطور حساب کرده

باز فردا جواب کاملتری میدم

موفق باشید

TREASURES
14-05-2010, 19:58
یه نگاه دقیق هم به این بندازید :31:

iriali
15-05-2010, 09:30
با سلام

امیدوارم که رفع ابهام بشه :

اعداد آمپراژ درج شده در هر شاخه ، میزان آمپراژی می باشد که خود آن شاخه به صورت مجزا و واحد توانایی ارائه آنرا دارد .

در لیبل های استاندارد پاورها برای مجموع آمپراژ شاخه های 5+ و 3/3+ یک توان مشترک در نظر گرفته شده است . یعنی به شرطی شما می توانید از شاخه 5+ میزان عدد درج شده آمپراژ را استخراج نمایید که مجموع توان کلی شاخه های 5+ و3/3+ از حداکثر توان درج شده برای مجموع این دوشاخه بالاتر نرود .

همین قضیه در مورد شاخه های 12+ نیز صادق است . یعنی شما به شرطی می توانید از یکی از شاخه های 12 ولت ، آمپراژ اعلام شده را دریافت کنید که مجموع کل توان مصرفی از شاخه 12 ، بیشتر از عدد کومباین (برآیند) شاخه های 12 ولت نشود.یعنی برای مجموع توان شاخه های 12+ نیز ، یک حداکثر (کومباین) در نظر گرفته می شود.

در آخر نیز مجددا برای مجموع توان های خروجی شاخه های 12+ ولت و مجموع توانهای خروجی شاخه های 5+ و3/3+ ولت ، نیز یک حداکثر (کومباین) در نظر گرفته می شود . به عبارتی شما به شرطی می توانید میزان توان مندرج خروجی های 12+ را استخراج نمایید ، که مجموع توان مصرفی این شاخه ها و مجموع توان شاخه های 5+و3/3+ از میزان توان ( کومباین) کلی در نظر گرفته شده تجاوز ننماید .

این موضوع را در نظر داشته باشید که میزان کومباین ها و آمپراژ های در نظر گرفته شده ، مختص به هر مدل و طراحی خاص در هر مدل پاور می باشد

موفق باشید

toorajjj
15-05-2010, 12:31
ممنون از این که وقت گذاشتید متشکرم