PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مقاله ای حیاتی

mahmoodtaker
05-05-2010, 17:59
سلام دوستان.
یه مقاله میخواستم در حد حدودا 3 صفحه A4 به زبان انگلیسی همراه با ترجمه اش:31:
از هر موضوعی شد ،شد!(فقط ماله جهان کامپیوتر باشه)
به خدا خیلی احتیاج دارم.
ممنون میشم کمکم کنید:40:

Open-Source
05-05-2010, 21:25
زیر نویس فیلم خوبه؟؟
من خیلی دارم.
:31:

mahmoodtaker
12-05-2010, 09:12
پاک نامیدم کردین که!

mmiladd
12-05-2010, 11:09
دوست من بهترین کار اینه که شما یه مقاله خارجی پیدا کنی و بعد بدی برات ترجمه کنن

این طوری خیلی سخت گیر میاد...!

***Spring***
16-05-2010, 10:57
سلام ...

هارددیسک :

UNDERSTANDING HARD DISKS

What Is a Hard Disk?
A hard disk or drive is the part of your computer responsible for long-term storage of
information. Unlike volatile memory (often referred to as RAM) which loses its stored
information once its power supply is shut off, a hard disk stores information permanently, allowing you to
save programs, files, and other data. Hard disks also have much greater
storage capacities than RAM; in fact, current hard disks may contain over 19 GB of
storage space.
.
.
.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کتاب و مقاله به زبان انگلیسی :

Implementing Service Quality in IP Networks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Motherboard, CPU, RAM Diagnostics Flowchart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Microsoft Natural Keyboard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Computer Sound Cards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Graphics Workshop - Scanners ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Graphics Workshop - Printers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ADSL Problems ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Laptop VS Desktop Computers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wiping a Hard Drive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Plasma vs LCD TVs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

prince_69
02-01-2011, 03:36
سلام ...

هارددیسک :

UNDERSTANDING HARD DISKS

What Is a Hard Disk?
A hard disk or drive is the part of your computer responsible for long-term storage of
information. Unlike volatile memory (often referred to as RAM) which loses its stored
information once its power supply is shut off, a hard disk stores information permanently, allowing you to
save programs, files, and other data. Hard disks also have much greater
storage capacities than RAM; in fact, current hard disks may contain over 19 GB of
storage space.
.
.
.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کتاب و مقاله به زبان انگلیسی :

Implementing Service Quality in IP Networks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Motherboard, CPU, RAM Diagnostics Flowchart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Microsoft Natural Keyboard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Computer Sound Cards ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Graphics Workshop - Scanners ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Graphics Workshop - Printers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ADSL Problems ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Laptop VS Desktop Computers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wiping a Hard Drive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Plasma vs LCD TVs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ترجمه ی این مقاله هارد دیسک رو بهش احتیاج مافوق حیاتی دارم....ندارین؟

عجله ایه

***Spring***
02-01-2011, 13:35
ترجمه ی این مقاله هارد دیسک رو بهش احتیاج مافوق حیاتی دارم....ندارین؟

عجله ایه

سلام ...

نه ... از دوستان توی تاپیک پایین کمک بگیرید ... موفق باشید ...

تر جمه -- Translation 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])