PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تصویری شارژ کردن کارتریج چاپگرهای لیزری

صفحه ها : 1 [2]

mehran gorji
25-10-2011, 21:14
توی این سایتی که معرفی کردی نوشته از پودر تونر آمریکایی استفاده بکنین
من همه پودرهایی که استفاده میکنم امریکایی است.

ولی پارت تکنیک که قبلا واسم معرفی کردی ایرانی هست!
چرا با اطمینان این حرف رو میزنید؟

پارت تکنیک پودرهای استاتیک کنترل ها اصلی 10 کیاویی رو تقسیم میکنه.

پودرهای استاتیک کنترل که تو بازارند نمیدونی که کی وارد شده اند.
اما از پارت بگیری میتونی بهش اعتماد کنی.

میشه یه مارک آمریکایی درجه یک واسم معرفی بکنی که به مدل Samsung SCX-4300 هم بخوره؟
پارت تکنیک-سوپرگرافیکس-استاتیک کنترل

حساسیتم واسه این هست که از پرینتر واسه چاپ کردن نقشه مدار استفاده میکنم در نتیجه میخوام حداکثر کیفیت چاپ رو داشته باشه.
من خیلی ساله سال شارژ میکنم در صورتی که به من اعتماد ندارین میتونین از مشاوره من استفاده نکنین.

حداکثر تعدادی که میتونم پرینت بگیرم چند تا هست؟
با 100 گرم برای 4300 که پودر زائدندار 2500 تا 3000 تا میزنه.

این طور که متوجه شدم تا پیغام Toner Exhausted نداده میتونم پرینت بگیرم بعدش باید ریست بکنم، درسته؟
تمام توضیحات را دادم.

این آموزش رو هم از بوتوپ پیدا کردم که واسه پر کردن مخزن تونز Samsung SCX-4300 هست ولی یه کم با عکس هایی که تو واسه این مدل گذاشتی فرق داره. نظرت چیه؟
متاسفانه وقت ندارم دانلود کنم.

طبق همون اموزش که دادم عمل کن.
و هر سوالی داشتی بپرس.

در انتها:
توی هر کاری که حساسیت بالا نشون میدی کارت بد در میاد.

afrooz_cool
31-10-2011, 14:45
آقا این همه زحمت کشیدی فیلمای آموزشی گذاشتی دستت درد نکنه ولی الان همه ی اون فیلمای صفحه های اول از کار افتادن زمان زیادی گذشته میشه دوباره تو یه سایت خوب که لینک مستقیم داره آپ کنی . کلّی دعاتون میکنیم به خدا (ما فقط دلمون آب شد همه از کیفیت تصویر و زبونش که فارسیه تعریف کردن اگه میشه بگین سی دی آموزشیشو بخریم ) :41:

mjzaret
31-10-2011, 20:23
آقا این همه زحمت کشیدی فیلمای آموزشی گذاشتی دستت درد نکنه ولی الان همه ی اون فیلمای صفحه های اول از کار افتادن زمان زیادی گذشته میشه دوباره تو یه سایت خوب که لینک مستقیم داره آپ کنی . کلّی دعاتون میکنیم به خدا (ما فقط دلمون آب شد همه از کیفیت تصویر و زبونش که فارسیه تعریف کردن اگه میشه بگین سی دی آموزشیشو بخریم ) :41:

شرمنده دوست عزيز

من مدتي بود كه كمتر وارد انجمن مي‌شدم و براي همين نمي‌تونستم فايلها رو دوباره آپلود كنم.

در نزديكترين زمان ممكن در همون پست‌هاي خودشون لينك‌ها رو بروز مي‌كنم.

شاد باشيد:40:

e.m.kh
01-11-2011, 15:47
چه جالب 4300 مخزن زاید نداره نمی دونستم ممنون مهران جان کاشکی یکم زودتر میگفتی حالا من 4600 با قیمت بالاتر
خریدم ضرر کردم؟ مزیت های 4600 چیه؟ یکیش که رزولوشن پرینت بیشتره دیگه سرعتش
من هنوز کارتریج رو باز نکردم لطف میکنی اگه برات مقدوره یه آموزش با کیفیت بزاری
ممنون

javad530
04-11-2011, 14:22
سلام لطفاً درباره طریقه شارژ کارتریج 05A هر کسی اطلاعاتی داره بذاره.
ممنون

alireza_
09-11-2011, 10:33
آقا این همه زحمت کشیدی فیلمای آموزشی گذاشتی دستت درد نکنه ولی الان همه ی اون فیلمای صفحه های اول از کار افتادن زمان زیادی گذشته میشه دوباره تو یه سایت خوب که لینک مستقیم داره آپ کنی . کلّی دعاتون میکنیم به خدا (ما فقط دلمون آب شد همه از کیفیت تصویر و زبونش که فارسیه تعریف کردن اگه میشه بگین سی دی آموزشیشو بخریم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من با لیچر به راحتی تونستم دانلودشون بکنم شما هم امتحان بکنید تو همین فروم لیچرای خوب معرفی میکنه
:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

راستی اینجا کسی کارتریج Canon 712 رو داره آموزش باز کردنش رو ؟ یا تا بحال تو این تاپیک معرفی شده؟

ممنون میشم

jfjdfkhdd1
24-11-2011, 01:48
با عرض سلام
میخواستم بدونم که نحوه ی شارژ کردن کارتریج های چاپگرهای معمولی رنگی hp رو همیشه بذارین؟
مممنون..!

Amin_Mokari
25-11-2011, 23:20
سلام دوباره عزیزان می خواسم بدونم درام samsung620nd چنده واز کجا میشه تهیه کرد لیزری رنگی

hpsaz
29-11-2011, 10:30
ممنون خيلي كامل و جالب بود :-)

javadzare
01-12-2011, 14:52
سلام من نمی تونم دانلود کنم

mahdiw710
01-12-2011, 18:01
اساتید بفرمایند این گریس هادی برق دیگه چه صیغه ای؟
حتما باید استفاده بشه؟ از کجا تهیه کنیم؟

mohammad.t
01-12-2011, 19:28
اساتید بفرمایند این گریس هادی برق دیگه چه صیغه ای؟
حتما باید استفاده بشه؟ از کجا تهیه کنیم؟

نياز نيست حتما زده بشه بعضي كارتريج هاي نو رو براي اولين بار كه باز ميكني اين ماده براي رسانايي بيشتر بهش زدن.
تو فكرش نباش!

Amin_Mokari
02-12-2011, 00:45
سلام مي خواستم بدونم بعد اينكه يه دونه هد پلاتر يا پرينتر و كه نو هستش باز كرديم تا استفاده كنيم ولي لازم نشد چطور كنيم كه خشك نشه بايد مزطوب نگهش داريم يا نه

mohammad.t
02-12-2011, 19:35
سلام مي خواستم بدونم بعد اينكه يه دونه هد پلاتر يا پرينتر و كه نو هستش باز كرديم تا استفاده كنيم ولي لازم نشد چطور كنيم كه خشك نشه بايد مزطوب نگهش داريم يا نه

معمولا پرينتر هاي جوهر افشان با اولين استفاده كه جوهر توي هدشون بياد احتمال خشك شدن رو پيدا مي كنند.
راهي به ذهنم نمي رسه مگه مدل دقيق تر بگي.

poolpool
09-12-2011, 17:06
سلام
پرینتر من brother 7055 هستش و مدل کارتریجش هم dr2255
ممنون میشم اگه آموزش تصویریش رو بذارین

با تشکر

poolpool
13-12-2011, 09:44
سلام
پرینتر من brother 7055 هستش و مدل کارتریجش هم dr2255
ممنون میشم اگه آموزش تصویریش رو بذارین

با تشکر

کسی نیست ج بده :41:

فقط میخوام بدونم چجوری بعد پر کردن تونر باید رست کرد ؟

mohammad.t
14-12-2011, 00:32
کسی نیست ج بده :41:

فقط میخوام بدونم چجوری بعد پر کردن تونر باید رست کرد ؟

شارژش كه خيلي راحته در پوش رو بر ميداري و شارژ ميكني.
براي ريست هم اون چرخنده رو مي چرخوني و تمام!
اينجا رو ببين و صحبت هاي بچه ها رو بخون.

اگه مشكلي داشتي عكس از سمت چرخ دنده كارتريجت بگير بهت بگم توي چه حالتي بذارش.
اگه اولين بار شارژش هست بايد سعي كني پودر قبلي داخلش نمونه كه خوب چاپ كنه برات.

poolpool
15-12-2011, 22:28
شارژش كه خيلي راحته در پوش رو بر ميداري و شارژ ميكني.
براي ريست هم اون چرخنده رو مي چرخوني و تمام!
اينجا رو ببين و صحبت هاي بچه ها رو بخون.

اگه مشكلي داشتي عكس از سمت چرخ دنده كارتريجت بگير بهت بگم توي چه حالتي بذارش.
اگه اولين بار شارژش هست بايد سعي كني پودر قبلي داخلش نمونه كه خوب چاپ كنه برات.

مرسی که جواب دادین :10:

ولی مشکل اینجاست که اون چرخ دنده رو نداره !!!!

اونروز واسه شارژ هم که برده بودم ، از خود نمایندگی هم پرسیدم ، گفت که اینا مثل اون یکی ها چرخ دنده ندارن ، بعدا خود پرینتر رو بردم واسه اینکه رست کنه
ولی دقیقا متوجه نشدم که چیکا کرد که رست شد :13:

ainaz68
18-12-2011, 22:11
آموزش تصویری شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ مدل SCX-3200

وقتی برای اولین بار تونر پرینترم تمام شد و از کار افتاد ؛ به گارانتیش زنگ زدم .گفتند باید کارتریجش عوض بشه , حدود 80 هزار تومن .خیلی غیر منطقی بود . شروع کردم به جمع آوری اطلاعات .فهمیدم امکان شارژ تونر هست 15 هزار تومن . ولی نمی دونی چه تونری می ریزند و چقدر می ریزند ! قطعات دیگه کارتریج رو با کهنه عوض می کننند یا نه ! وقتی تو چند تا سایت جستجو کردم دیدم که از این مسائل زیاد پیش اومده . تازه بحث جدی تری هم مطرح بود chip reseter.شمارنده کوچکی که داخل کارتریجه و باید با هر دفعه تعویض تونر اونهم عوض بشه قیمتش هم از 15 تا 30 هزار تومن متفاوت بود .تصمیم گرفتم خودم تمومش کنم .برای اولین باربا یک سری مفاهیم آشنا شدم و دست بکار شدم .از مراحل مختلف عکس گرفتم . تونستم کارتریجو شارژ کنم و چون تا حدودی با الکترونیک آشنا هستم چیپ ریستر این پرینتر رو هم نرم افزاری ریست کردم .
حالا هم تصمیم گرفتم این تجربه رو در اختیارشما دوستان عزیز قرار بدم تا افرادی که من بعد می خواهند این کارو انجام بدن با اشراف بیشتری این کارو بکنند.
امیدوارم شما هم بتوانید با موفقیت کارتریج خود را شارژکنید.

سلام .. این فایل باز نشد برام ..
منم ازین چاپگرا دارم .. و 10 تومن بابت شارژش میدم .. اگه بشه خودم پر کنم خوبه ..
میشه برام بفرستینش ؟
ممنون ..
tasvire_sokoot@yahoo.com

saeedfm
06-01-2012, 17:10
سلام
خسته نباشد
میشه آموزش تصویری شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ مدل SCX-3201G رو بزارید
با تشکر فرآوان

saeedfm
06-01-2012, 22:36
آیا سامسونگ مدل SCX-3201Gنیاز به ریست داره؟

avajoon1
08-01-2012, 12:38
سلام شارژ کارتیج سامسونگ مدل scx-4521f

atefeh nodehi
11-01-2012, 09:14
با سلام
من نمي تونم فايل راهنماي شارژ كارتريج رو دانلود كنم .:41:
پرينتر من canon هستش

jomong666
12-01-2012, 01:48
1915 سامسونگ چه جوری شارژ میشه .
ممنون اگه یکی اموزشو بزاره .

Memonex
18-01-2012, 15:36
دوستان اگه ممکنه آموزش دقیق شارژ پرینتر Canon LBP3010 و یا مدل کاملا مشابه با اون رو قرار بدید. اینترنت پره از آموزش‌ مربوط به شارژ پرینترهای HP ولی دریغ از یک دهم اون مقدار برای کنون.

ضمنا تو سایت‌های مختلف جستجو کردم مشخص نشد کارتریج این مدل که از نوع 712 هست به چند گرم تونر نیاز داره. در این مورد هم اگه یه مقدار توضیح بدین ممنون میشم.

به عنوان سوال آخر آیا جایگزین در دسترس‌تری برای گریس هادی برق و حلالهای شستشوی درام هست؟ مثلا استفاده از اتانول و یا روغن‌های ضد اصطکاک مناسبه؟

با تشکر...

امین101
25-01-2012, 13:45
آیا سامسونگ مدل SCX-3201Gنیاز به ریست داره؟

این جور که من شنیدم نیاز به ریسیت نداره

mehrdad_294
31-01-2012, 03:48
سلام
من یه پرینتره مدل HP LaserJet Pro CP1025 دارم میخواستم شارژ کنم نمیدونم پودرشو از کجا باید تهیه کنم و چه نوع پودری بگیرم آیا باید مخصوص همین مدل باشه؟ و چیپ هم باید عوض کنم؟
اگه یه آدرس تو تهران واسه تهیه پودر بهم بدین ممنون میشم

reza_kami
08-02-2012, 20:50
سلام به همه بچه های عزیز فروم
یه سوال داشتم
من کاتریجم شماره 05A هستش. به زودی تموم میشه و میخوام خودم شارژ کنم و فیلم آموزشیشم دارم
سوالم اینه که من چه نوع جوهری بخرم ؟ یعنی چه مارکی از جوهر برای لیزری خوبه ؟
و اینی که به غیر از کیت شارژ چه چیزایی لازم میشه ؟ مثلا اسم این وسیله رو که بعد از شارژ میکشن و جوهر با درام تماس پیدا میکنه رو نمیدونم
یا مثلا مگنتو باید با چه الکلی تمیز کنم ؟
کلا میخوام بدونم چه چیزایی لازمه ؟
ممنونم

reza_kami
08-02-2012, 20:57
سلام
من یه پرینتره مدل HP LaserJet Pro CP1025 دارم میخواستم شارژ کنم نمیدونم پودرشو از کجا باید تهیه کنم و چه نوع پودری بگیرم آیا باید مخصوص همین مدل باشه؟ و چیپ هم باید عوض کنم؟
سلام دوست من
پودرو که من نمیدونم اما برای شارژ نیاز به چیپ داری که بتونی درصد باقیمانده جوهرو ببینی
کلا هر چی میخوای رو میتونی از خیابان ایرانشهر تهیه کنی چون منبع این چیزا اونجاست
و اینی که موفق باشی

reza_kami
08-02-2012, 21:04
سلام
سلام دوست من
پودرو که من نمیدونم اما برای شارژ نیاز به چیپ داری که بتونی درصد باقیمانده جوهرو ببینی
کلا هر چی میخوای رو میتونی از خیابان ایرانشهر تهیه کنی چون منبع این چیزا اونجاست
و اینی که موفق باشی

hossein3d
11-02-2012, 10:26
درود.
دوستان روش شارژ پرینتر SCX-4623F به چه صورت است؟ ممنون اگه راهنمایی کنید

Immunology
11-02-2012, 11:20
دوستان پرینتر سامسونگ 3205 هم واسه شارژ ریست میخواد؟

a_casper
12-02-2012, 17:29
من آموزش شارژ کردن کارتریج چاپگر Samdung 1660 رو میخوام... اگر کسی بلد هست لطفا من رو راهنمایی کنه...ممنونم

mohamd_0000
16-02-2012, 12:58
فكر كنم شارژ4623fخيلي سخته كه دوستان جواب نميدن.29صفحه رو از اول چك كردم امان از يك جواب براي4623f
اساتيد لطفا راهنمايي كنيد

javan
18-02-2012, 17:20
سلام
من سامسونگ 1610 را شارژ کردم البته این بار چندمش است
الان یک طرف صفحه بسیار کمرنگتر از طرف دیگه ست (در حد ناخوانا)
راهنمایی بفرمایید که علت می تونه از چی باشه

akparas
22-02-2012, 17:21
با سلام
من چاپگر canon 3010 دارم می خواستم بدونم چه طور می شه اینو شارژ کرد؟
اگه زحمت فایل این مدلو هم بزارین ممنون می شم.
آقا یکی جواب این آقا رو بده منم همین مدل رو دارم خواهشن اگه آموزش دارین ارائه بدبن.canon lbp 3010 تک رنگ

saeedfm
24-02-2012, 00:54
سلام
دوستان دارم و سایر اقلام کارتریج رو میشه با پنبه آغشته به الکل سفید پاک کرد یا خیر؟
منظورم دو میله سیاه رنگ باریک و کلفت و درام هست
پرینترم سامسونگscx2300 هست
در صورتی که هر یک ار اقلام زیر را نیاد با الکل پاک کرد ماده تمیز کننده آن را معرفی نمایید
با تشکر

houshang32
01-03-2012, 00:14
سلام
دوستان دارم و سایر اقلام کارتریج رو میشه با پنبه آغشته به الکل سفید پاک کرد یا خیر؟
منظورم دو میله سیاه رنگ باریک و کلفت و درام هست
پرینترم سامسونگscx2300 هست
در صورتی که هر یک ار اقلام زیر را نیاد با الکل پاک کرد ماده تمیز کننده آن را معرفی نمایید
با تشکر

دوست عزیز نیازی به الکل نیست !چون چربی وجود نداره که بخایی پاکش کنی!پودر تونره که از ترکیب دانه پلاستیک +رنگدانه است .شما فقط با یه پارچه که پرز نداشته باشه تمییزش کنی کافیه!!!!!!!!!!!!!

mojtaba1200
07-03-2012, 11:25
سلام
اگه میشه روش شارژ ml 1671 رو لطف کنید
این مدل هم باید ریست بشه بعد شارژ؟

farhad resalati
07-03-2012, 19:55
سلام ضمن تشکر ازmjzaret عزیز .
کاش در صفحه اول مینوشتی که مدلهای 1018-1020 و ... مثلا از مدل 12A هستند .البته این از بی تجربگی من هست که نمیدونستم همینطور مدلهای دیگر منم به دوستانی که تو زمینه پرینتر تازه کارند پیشنهاد میکنم کارتریج هاتون رو نگاه کنید اگرچه مدل پرینتر ها فرق میکنن اما مدل کارتریجشون یکی هست بنابراین دنبال مدل کارتریج باشید تا پرینتر.

اما دو تا سوال دارم ؟ اولا چرا لینک های صفحه اول دانلود نمیشه اگر لینک های اصلاحی در صفحات دیگه ای هست بگید ممنون میشم
ثانیا اگه میشه یه تاپیک برای جوهرهای پرینترهای لیزری ایجاد بشه که هم معرفی بشه هم قیمت و مارکش بحث بشه الان یکی میگه wox یکی میگه ... هر کدومم یه قیمت
ممنوم

mojtaba_2006
11-03-2012, 23:28
سلام دوستان

خواهش میکنم اگر کسی کانن MF 3010 را داره ، آموزش شارژ کارتریجش را قرار بده ،مشخصات نوشته: کارتریج 725 ، تونر 215

اگر دوستان لطف کنند ،ممنون میشم

alimohammadi
12-03-2012, 13:29
سلام خسته نباشید...
چرا فوم رول زود به زود خراب میشه ؟
مشکل از کجاست؟
فوم رو باید تمیز کرد یا نکرد؟
یکی میگه باید تمیز کنی یکی میگه باید تمیز نکنی... اصلا نباید به فوم دست زد!!!

pooriya_hp
19-03-2012, 16:10
سلام از دوستان اگر کسی روش شارژ Lexmark E260 رو بلده ف ممنون میشم بگه !

+ 2تا سوال بی ربط :

1. lexmark برند خوبی هست ؟

2. این که میگن چیپ سوزنده یا فلان کار وو کنی چیپ میسوزه یعنی چی ؟

reza_kami
21-03-2012, 18:39

+ 2تا سوال بی ربط :

سلام دوست عزیز
برندش که خوبه اما من نشنیدم کسی که داره ازش زیاد راضی باشه پیشنهاد من اچ پی هست برات

من اون موفع میخواستم همین مدلو بگیرم شنیدم که نباید بزاری جوهرش تموم بشه و کیتش بسوزه چون برای شارژش دردسر داری اما اگه به موقع شترژ کنی مشکلی نداره

mehran gorji
28-03-2012, 08:23

+ 2تا سوال بی ربط :

بغلش درب پلاستیکی داره و باز میکنی و فقط و فقط پودر مادیران 950 و یا 65 گرمی بریز.

تقریبا
اما بسته به کاربرد داره.

2. این که میگن چیپ سوزنده یا فلان کار وو کنی چیپ میسوزه یعنی چی

چیپ روی کارتریج بعد از حدود 4000 الی 5000 برگ باید عوض بشه.

و 2 مدل چیپ دارند.

11ای و 11اف

و متاسفانه چیپ دائمی موجود نیست و باید چیپ موقت خرید کنید.

موفق باشید.

haiin
04-04-2012, 01:03
سلام..بچه هر كدوم تونستيد خواهشا بهم كمك كنيد..
من Hp b209a دارم با كارتريج 564...براي اولين بار خواستم شارژ كنم همونطور كه بهم گفته بودن هم عمل كردم يعني كاغذ را تا سر سوراخ برداشتم و رنگ رو با سرنگ توي سوراخ ريختم تا جايي كه رنگ از پد پشت كم كم بياد بيرون پر كردم و سر جاش گذاشتم توي hp solution هم رفتم ولي وقتي ink رو چك ميكنم پر نشده!همون علامت اخطار زرده هست...پس اينهمه رنگ من كجا رفت؟؟؟بچه ها خواهش اگه كسي ميدونه كمك كنه... خدا خيرش بده

mosi2005
07-04-2012, 14:18
با سلام
من یک پرینتر 4 کاره پاناسونیک مدل KX-FLB 802 دارم که الان تونرش تموم شده . من تا الان تونر شارژ نکردم . میخواستم بدونم خودم میتونم اینکار رو انجام بدم ؟
اگر ممکنه فایل آموزش تصویری رو برای من قرار بدید .
با تشکر

serkaw
20-04-2012, 17:01
سلام
پرینتر من LBP3010B کانن است
لط کنید نحوه شارژ انرا بزارید
آیا لازمه چیپ آنرا عوض کنم؟

mehran gorji
20-04-2012, 18:02
سلام
پرینتر من LBP3010B کانن است
لط کنید نحوه شارژ انرا بزارید
آیا لازمه چیپ آنرا عوض کنم؟
سلام دوست عزیز.

نیاز به تعویض چیپ نمیباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bardiam
20-04-2012, 18:18
سلام دوستان ، کسی از نحوه ی شارژ تونر استارتر brother hl-2240 اطلاعی داره ؟؟ تو سایتای خارجی کیتشو گذاشتن واسه فروش ولی راهنماشو نذاشتن.ممنون میشم راهنماییم کنین.

mehran gorji
21-04-2012, 09:29
سمت راست مخزن تونر پوشش پلاستیکی رو بر میدارید و شارژ میکنید.

bardiam
21-04-2012, 09:44
سمت راست مخزن تونر پوشش پلاستیکی رو بر میدارید و شارژ میکنید.

ممنون ، ولی واسه من استارتره ! درپوش داره ولی اون چرخ دنده های معروف رو نداره ، البته اینجور که میگن !!!

justfree
23-04-2012, 18:47
آقا سلام
همگی خسته نباشید
من یه مشکلی دارم
یه پرینتر hp2055 دارم
وسیله ی کارمه
واقعا برام به صرفه نیست هر دفعه بدمش به این شرکتها برام شارژ کنن(اونم شارژی افتضاح)
=============
توی سایت ایران hp یه آموزش واسه پرینتر های 2055 و 2035 دیدم
تبدیلش کردم به فایل pdf ولی فکر میکنم توی عکس های آموزشی عکسها متعلق به کاتریج 2035 هستش
چون اصلا کارتریج من این شکلی نیست
خلاصه چه سرتونو درد بیارم
نتونستم مکان پین ها رو گیر بیارم واسه اینکه سوراخ کنم و به پین ها برسم و بتونم فک هاشو از هم جدا کنم
فایل رو ضمیمه میکنم
اگه امکان داره راهنمایی بفرمائید
ممنون از همه

printer.pdf - 430.8 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afn.gig
24-04-2012, 03:32
سلام.
یه لیزری رنگی دارم مدل 1415fnw یه بار دادم شارژش کردن (مثلا کلی تحقیق کردم) یه جور ناجوری گند زدن تو کارتریجش. کم رنگ و کثیف چاپ میکرد. بردم یه جای دیگه گفتن کارتریج رو خراب کرده قبلیه و باید نو بخری. خلاصه 4 تا طرح اصلی خریدیم از قرار هر کدوم 90 تومن. مثل فابریکش خوب بود. تموم که شدن بردیم برا شارژ یه جای دیگه. جاتون خالی چنانی گند زدن توش که اشکم در اومد. گفتن چون کارتریج هاش غیر اصلی بوده نمیشه شارژ کرد. دوباره 4 تا کارتریج دیگه خریدیم این دفه فابریک به قرار هر کدوم 120 هزار تومن ناقابل!!! !!! !!! عالی چاپ میکنن مثل روز اول. الان رو به اتمامه و من در افسردگی کامل به سر میبرم.
حالا چند تا سوال فنی پیش اومده برام:
1) یکی از آقایون شارژ کار فرمودند کارتریج های رنگی لیزری مثل سیاه و سفیداش نیست و چند بار که شارژ کنی دیگه قابل استفاده نیستن (میگفت یه ابری توش داره که خراب میشه و میشه ابره رو عوض کرد ولی خوب در نمیاد) آیا این جوریه واقعا؟
2) من تصمیم قطعی گرفتم دیگه خودم شارژ کنم. این طور که معلومه جنس تونر تو کیفیت چاپ موثره. دوستان چیپ و تونر مناسب برای پرینتر من کسی فروشی نداره؟
3) فیلم آموزش شارژ برای پرینتر من کسی نداره لینک بده؟
4) اصلا کسی شارژ نمیکنه با کیفیت خوب؟ منظورم اینه که طوری شارژ کنه که کارتریج رو به گند نده و بشه حداقل یه بار دیگه شارژش کرد... باور کنید ما پولمون رو با زحمت به دست میاریم و این جناب پرینتر ما شده پول حروم کن.
5) آموزش خصوصی کسی نمیده برای شارژ (قیمت دانشجویی) یا فیلم آموزشی فروشی کسی نداره (البته باز هم با قیمت دانشجویی)
ممنونم ازتون.

mohammad.t
24-04-2012, 12:21
سلام.
یه لیزری رنگی دارم مدل 1415fnw یه بار دادم شارژش کردن (مثلا کلی تحقیق کردم) یه جور ناجوری گند زدن تو کارتریجش. کم رنگ و کثیف چاپ میکرد. بردم یه جای دیگه گفتن کارتریج رو خراب کرده قبلیه و باید نو بخری. خلاصه 4 تا طرح اصلی خریدیم از قرار هر کدوم 90 تومن. مثل فابریکش خوب بود. تموم که شدن بردیم برا شارژ یه جای دیگه. جاتون خالی چنانی گند زدن توش که اشکم در اومد. گفتن چون کارتریج هاش غیر اصلی بوده نمیشه شارژ کرد. دوباره 4 تا کارتریج دیگه خریدیم این دفه فابریک به قرار هر کدوم 120 هزار تومن ناقابل!!! !!! !!! عالی چاپ میکنن مثل روز اول. الان رو به اتمامه و من در افسردگی کامل به سر میبرم.
حالا چند تا سوال فنی پیش اومده برام:
1) یکی از آقایون شارژ کار فرمودند کارتریج های رنگی لیزری مثل سیاه و سفیداش نیست و چند بار که شارژ کنی دیگه قابل استفاده نیستن (میگفت یه ابری توش داره که خراب میشه و میشه ابره رو عوض کرد ولی خوب در نمیاد) آیا این جوریه واقعا؟
2) من تصمیم قطعی گرفتم دیگه خودم شارژ کنم. این طور که معلومه جنس تونر تو کیفیت چاپ موثره. دوستان چیپ و تونر مناسب برای پرینتر من کسی فروشی نداره؟
3) فیلم آموزش شارژ برای پرینتر من کسی نداره لینک بده؟
4) اصلا کسی شارژ نمیکنه با کیفیت خوب؟ منظورم اینه که طوری شارژ کنه که کارتریج رو به گند نده و بشه حداقل یه بار دیگه شارژش کرد... باور کنید ما پولمون رو با زحمت به دست میاریم و این جناب پرینتر ما شده پول حروم کن.
5) آموزش خصوصی کسی نمیده برای شارژ (قیمت دانشجویی) یا فیلم آموزشی فروشی کسی نداره (البته باز هم با قیمت دانشجویی)
ممنونم ازتون.

كارتريج رنگي بيشتر حالت يكبار مصرف دارند بعد از شارژ اگه طرف حرفه اي نباشه اغلب مشكلات مثل پودر ريزي و ... پيدا مي كنه.
اگه تجربه داري شارژ كن اگه نداري بازش ميكني فوقش ببنديش ميشي مثل اونها!
به نظرم بده يه جاي حرفه اي!:

اينجا رو هم ببين:
:31:

justfree
24-04-2012, 14:51
آقا سلام
همگی خسته نباشید
من یه مشکلی دارم
یه پرینتر hp2055 دارم
وسیله ی کارمه
واقعا برام به صرفه نیست هر دفعه بدمش به این شرکتها برام شارژ کنن(اونم شارژی افتضاح)
=============
توی سایت ایران hp یه آموزش واسه پرینتر های 2055 و 2035 دیدم
تبدیلش کردم به فایل pdf ولی فکر میکنم توی عکس های آموزشی عکسها متعلق به کاتریج 2035 هستش
چون اصلا کارتریج من این شکلی نیست
خلاصه چه سرتونو درد بیارم
نتونستم مکان پین ها رو گیر بیارم واسه اینکه سوراخ کنم و به پین ها برسم و بتونم فک هاشو از هم جدا کنم
فایل رو ضمیمه میکنم
اگه امکان داره راهنمایی بفرمائید
ممنون از همه

اساتید محترم کسی نمی تونه ما رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

ehsa_v85
06-05-2012, 20:06
سلام. خسته نباشید.
اگه میشه نحوه شارژ کارتریج canon lbp5000 رو بگین ممنون میشم

mehran gorji
07-05-2012, 09:05
سلام. خسته نباشید.
اگه میشه نحوه شارژ کارتریج canon lbp5000 رو بگین ممنون میشم
این کارتریج ها تحصص بالایی میخواد.

در صورتی که دارید اعلام کنید تا اموزش شارژ رو به صورت خصوصی براتون بزارم.

ehsa_v85
07-05-2012, 16:37
اگه میشه برام نحوه شارژش رو بذار مهران جان. مرسی

Amin.ak
07-05-2012, 17:58
سلام من یه چهار کاری hp 5610
دارم الان ارور cartridge error:
refer to device documentation to troable shoot
میده
من حرکاری که فکر کنید برای پاک کردن جای کارتریج تعویض کارتریج رو انجام دادم نمی شه

mehran gorji
07-05-2012, 18:21
سلام من یه چهار کاری hp 5610
دارم الان ارور cartridge error:
refer to device documentation to troable shoot
میده
من حرکاری که فکر کنید برای پاک کردن جای کارتریج تعویض کارتریج رو انجام دادم نمی شه
عزیزم این چه کاریه!

mehran gorji
07-05-2012, 18:55
اگه میشه برام نحوه شارژش رو بذار مهران جان. مرسی
برایتان ارسال شد

david021
15-05-2012, 14:12
اگه امكان داره ادامه بده.
كارت حرف نداره.

اقا دمت گرم . واقعا زحمت کشیدی .
دمه شما گرم

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

دم شما گرم . عالی بود

taghi_ar
12-06-2012, 18:12
میشه لطفا برام اموزش پر کردن تونر KX FA85 samsung رو بزارید؟
خیلی ممنون میشم:دی

mojtaba472
08-07-2012, 16:26
دمتون گرم از صفحه اول خوندم تا صفحه 32 جالب بود :12:.
فیلم یا آموزشی برای Canon lbp2900 ندارید لینک بدین ممنون میشم :27:.

navid_poker
03-08-2012, 22:54
فایل ها دانلود نمشن که ؟

vakilileila
08-08-2012, 12:39
من هم آدرس سایتی رو قرار میدم که به نظرم در این زمینه خوب کار کرده و آموزش شارژ كارتريج پرينتر ليزري HP مدل‎هاي: ۱۰۱۰ - ۱۰۱۲ - ۱۰۱۵ - ۱۰۱۸ - ۱۰۲۰ - ۱۰۲۲ و چندكاره ۱۳۱۹ - ۳۰۱۵ - ۳۰۲۰ - ۳۰۳۰ - ۳۰۵۰ - ۳۰۵۲ - ۳۰۵۵ HP: بصورت تصویری قرار داده
ادرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dashakol67
10-08-2012, 11:37
سلام دوستان من یک پرینتر جوهر افشان canon مدل ip3600 دارم که میخوام برای اولین بار شارژش کنم ولی زیاد وارد نیستم از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه؟خیلی ممنون میشم.:11:

m_mili_k
10-08-2012, 15:50
سلام دوستان
یه پرینتر کنون 3010 دارم که بعد از چند صفحه پرینت یه صدایی داد و دیگه برگه سفید پرینت میگرفت.
امروز اومدم و کارتریجش رو باز کردم اما هر کاری می کنم نمیتونم ببندمش میشه یه آموزش تصویری از بگذارید؟
درضمن کل اینترنت رو سرچ کردم فهمیدم که هیچ سایتی مثل سایت شما نمیشه اما کل سایتتون هم گشتم و چیزی رو ندیدم
لطفا کمکم کنید
:42::37:

mehran gorji
16-08-2012, 06:34
سلام دوستان
یه پرینتر کنون 3010 دارم که بعد از چند صفحه پرینت یه صدایی داد و دیگه برگه سفید پرینت میگرفت.
امروز اومدم و کارتریجش رو باز کردم اما هر کاری می کنم نمیتونم ببندمش میشه یه آموزش تصویری از بگذارید؟
درضمن کل اینترنت رو سرچ کردم فهمیدم که هیچ سایتی مثل سایت شما نمیشه اما کل سایتتون هم گشتم و چیزی رو ندیدم
لطفا کمکم کنید
:42::37:

imish
29-08-2012, 13:04
با سلام هيچ كدوم از دوستان اموزش شارژ samsung ml-2160 رو نداره كارتريجش 101 است.

gog2000
10-09-2012, 22:01
لطفا اموزش تصویری کاتریج چند کاره پاناسونیک مدل 1900 یا 2000 را هم قرار بدین من کل اینترنت را زیر و رو کردم هیچی نیافتم

حالا اگه کسی بلده خودش بدون تصویر هم توضیح بده بازم خوبه

ممنون

mjzaret
11-09-2012, 00:07
لطفا اموزش تصویری کاتریج چند کاره پاناسونیک مدل 1900 یا 2000 را هم قرار بدین من کل اینترنت را زیر و رو کردم هیچی نیافتم

حالا اگه کسی بلده خودش بدون تصویر هم توضیح بده بازم خوبه

ممنون

فكر نكنم زياد سخت باشه.

فقط بايد اون مخزن رو از جاش دربياري و پودر بريزي داخلش.

gog2000
12-09-2012, 11:44
مخزن پودر ضایعات چی میشه
من همین کار را کردم مخزن پودرهای ضایعات را هم باز کردم و خالی کردم ولی وقتی مخزن پودر را پر کردم و جا زدم باز دستگاه خطای خالی بودن تونر را داد و وقتی دوباره مخزن را در اوردم دیدم هیچ پودری توش نیست گویا همش به مخزت ضایعات رفته بود

چرا ؟؟؟نمیدونم؟؟؟؟ چه قسمتی را باید تنظیم می کردم که نکردم
کسی میدونه؟؟؟

gog2000
12-09-2012, 18:22
خیر
این مشکل ما حل نشد
میگن پاناسونیک ها اصلا ضایعات ندارن درست میگن؟؟؟؟
مشکل ما که حل نشد و همچنان خطای تونر خالی است میده؟؟
گویا موردش اورژانسی است

MasoudBJ
25-09-2012, 16:35
این پودری که توی مخزن تونر زائد هستش قابل استفاده س؟ یعنی میشه ریختش توی مخزن تونر و دوباره ازش استفاده کرد؟

MasoudBJ
30-09-2012, 20:42
این پودری که توی مخزن تونر زائد هستش قابل استفاده س؟ یعنی میشه ریختش توی مخزن تونر و دوباره ازش استفاده کرد؟

ممنون که بچه ها اینقدر فعالند سوال رو از کسی پرسیدم
جواب: خیر اون پودر سوخته است و قابل استفاده نیست.

vahid13333
10-10-2012, 11:36
با سلام اگه میشه یه لطفی کنید طریقه شارژ سامسونگ scx-3201g را به صورت تصویری بزارید

araz1araz
13-10-2012, 20:49
سلام
من یه چندکاره مدل Lexmark x204n دارم که میخواستم آموزش شارژ تونر رو برام قرار بدین در ضمن آیا با تمام شدن تونر احتیاج به تعویض چیپست هم هست یا نه

edris.noei
21-10-2012, 23:14
سلام دوستان

من تو آموزش canon LBP2900 دیدم که بعد از این که در پوش تونر رو برداشت از یه دستگاهی استفاده می کنه که انگار داخل تونر رو تمیز می کنه.آیا این دستگاه همون جاروبرقی هستش؟

حتما باید تمیزش کرد؟آخه شنیدم که اگه تمیز نشه فقط 2 تا 3 بار میشه از کارتریج استفاده کرد و عمرش کم میشه. دوستان نطراتتون رو بفرمایین

m_2t_ab
21-10-2012, 23:34
سلام دوستان

من تو آموزش canon LBP2900 دیدم که بعد از این که در پوش تونر رو برداشت از یه دستگاهی استفاده می کنه که انگار داخل تونر رو تمیز می کنه.آیا این دستگاه همون جاروبرقی هستش؟

حتما باید تمیزش کرد؟آخه شنیدم که اگه تمیز نشه فقط 2 تا 3 بار میشه از کارتریج استفاده کرد و عمرش کم میشه. دوستان نطراتتون رو بفرمایین

سلام دوست عزیز
غالبا بوسیله دمنده مخزن پودر سوخته رو تخلیه و تمیز می کنن. البته مکنده ها هست اما کمه چون تونر ریزه و باید فیلتر ریزی داشته باشه که به همین علت معمولا از دمنده استفاده می کنن درفضای آزاد.
درمورد عمر کارتریج در اثر خالی کردن و یا نکردن اطلاعی ندارم اما احتمالا با تمیز کردن عمرش بیشتر میشه.
موفق باشید

Garoto
22-10-2012, 22:26
سلام کاش همه آموزش ها یک جا و تو صفحه اول بود
آدم مجبور نبود همه صفحه ها رو بگرده:(

من پرینتر سامسونگ clp 300 دارم آموزشی واسش هست؟
ممنون

edris.noei
27-10-2012, 14:01
مخزن پودر ضایعات چی میشه
من همین کار را کردم مخزن پودرهای ضایعات را هم باز کردم و خالی کردم ولی وقتی مخزن پودر را پر کردم و جا زدم باز دستگاه خطای خالی بودن تونر را داد و وقتی دوباره مخزن را در اوردم دیدم هیچ پودری توش نیست گویا همش به مخزت ضایعات رفته بود

با سلام

میگم قضیه مخزن ضایعات چیه؟پرینتر های canon هم همین طوری هستن؟
نریم شارژ کنیم همه پودرمون باطل بشه!

armp30
30-10-2012, 15:35
کسی آموزش شارژ کارتریج canon mf 4010 (fx10) رو داره

مال من 2 سه تا خط میندازه و وقتی از پایینش نگاه می کنم تونر رو قسمت فلزی اش جمع میششه به نظرتون مشکل از چیه

mehrsan_co
17-11-2012, 21:18
خسته نباشید ولی لینکا کار نمیکنند لطفأ چک کنید

neda88
27-11-2012, 13:57
سلام
من یه پرینتر کنن مدل lbp6000b دارم.دادم کارتریجشو شارژ کردن.کم رنگ چاپ میکنه.بهشون هم گفتم دفعه اولشه که شارژ میشه.
چی کار باید بکنم؟

Ghaioom
27-11-2012, 15:06
سلام
من یه پرینتر کنن مدل lbp6000b دارم.دادم کارتریجشو شارژ کردن.کم رنگ چاپ میکنه.بهشون هم گفتم دفعه اولشه که شارژ میشه.
چی کار باید بکنم؟

سلام

تو یه سیستم دیگه تست کنید.
شاید شارژو درست نکردن نبری دوباره بهشون بگی؟

mohsenkezim0677
27-11-2012, 18:18
سلام ممنون از کمکهای خوبتان

neda88
28-11-2012, 01:42
روی دو تا سیستم تست کردم .فرقی نداره.

m_2t_ab
28-11-2012, 05:24
روی دو تا سیستم تست کردم .فرقی نداره.

سلام
تو تنظیمات پرینتر Density رو زیاد کنید تا رنگ بیشتر بشه.

Ghaioom
28-11-2012, 09:48
سلام
تو تنظیمات پرینتر Density رو زیاد کنید تا رنگ بیشتر بشه.
سلام

ببخشید میگم چطوری وقتی چیزی چاپ میکنم کم رنگ چاپ بشه؟

اون گزینه شما رو تو تنظیمات پرینتر hp پیدا نکردم. تو نرم افزاریش منظورم.

m_2t_ab
28-11-2012, 18:09
سلام

ببخشید میگم چطوری وقتی چیزی چاپ میکنم کم رنگ چاپ بشه؟

اون گزینه شما رو تو تنظیمات پرینتر hp پیدا نکردم. تو نرم افزاریش منظورم.

دوست عزیز قضیه اش یکم مفصله! اگر علاقه مند هستید که با نحوه کار این دستگاه ها آشنا بشید از طریق گوگل مطالب خوبی می تونید پیدا کنید.
اما خلاصه اش اینه که یه قطعه داخل کارتریج هست به نام درام که لیزر به اون تابیده میشه و تونر بهش میچسبه. به مرور زمان و استفاده، قدرت جذب درام کم میشه و باید لیزر رو با قدرت بیشتری تابوند که همون زیاد کردن دنسیتی هست.
بعد از یه مدت دیگه کلا باید درام عوض بشه.
موفق باشید

neda88
30-11-2012, 20:36
با زیاد کردن density هم کاملا ًدرست نمیشه.
انگار که صفحه مه آلوده.

m_2t_ab
01-12-2012, 00:28
من در مورد دستگاه های لیزری تجربه زیادی ندارم.
توصیه می کنم به تعمیرگاه مراجعه کنید تا مشکل تون حل بشه.
البته کیفیت بد پودری که برای شارژ استفاده شده هم می توه باعث کمرنگ چاپ شدن بشه

mahdi64740
01-12-2012, 14:20
با سلام خيلي خيلي ممنون - بسيار اموزنده بود / مهدي

aliacc
09-12-2012, 20:28
سلام
آموزش شارژ canon 4410
لینکاش جواب نمیده
HELP!!!!

omid13782000
16-12-2012, 00:07
با سلام من یک چاپگر canon lbp5050 دارم
نحوه ی شارژ تصویری اونو میخواست هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم
با تشکر

omid13782000
16-12-2012, 13:00
با سلام من یک چاپگر canon lbp5050 دارم
نحوه ی شارژ تصویری اونو میخواست هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم
با تشکر
در صورت امکان اگه کسی بلده جواب بده
:1::36::32::32:

befermatooo
23-12-2012, 11:43
سلام

شارژ کردن ویدیویی P1102 رو ندارین ؟

عکس نه ! ویدئویی .

ممنون

farzadvahidnya
31-12-2012, 11:43
سلام
لطفاً آموزش شارژ کارتریج canon mf 3010 رو هم بذارین درضمن علّت كم رنگ شدن بعد از شارژ رو می خواستم؟؟؟؟؟؟ و پودری که خود شرکت بصورت تست تو کارتریجش ریخته مشخصاتش چیه؟ ممنون

alireza_ghfr
01-01-2013, 12:40
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید فن

بنده قبلا HP 2050 داشتم و با طرز شارژ کردن و کارهای دیگش آشنا بودم
الان به دلیل نیازم به رنگ CANON 7018 گرفتم که سیستمش کلا با اون فرق میکنه! یه درام داره فقط و چهار مخزن کوچیک تونر که به صورت مکانیکی توی پرینتر جا به جا می شن!! هیچی راجه بهش نمی دونم
امکانش هست در مورد شارژ کردنش راهنماییم کنید؟ الان 4 تا کارتریج 729 STARTER توشه
هزینه شارژ کردنش رو بهم گفتند 100 هزار تومن ناقابل که با توجه به دانشجو بودنم برام به صرفه نیست

پیشاپیش ممنونم

mostafadc
01-01-2013, 13:04
ميخواستم بدونم كه ارزون ترين پرينتر ليزري رنگي الان چنده؟

alireza_ghfr
01-01-2013, 13:31
ميخواستم بدونم كه ارزون ترين پرينتر ليزري رنگي الان چنده؟

سلام دوست عزیز
والا من که هفته پیش خریدم پرینتر نو زیر 410 هزار تومن CANON 7018 تو بازار پیدا نکردم.

gholamreza_p30
05-01-2013, 09:28
سلام
لطفاً آموزش شارژ کارتریج canon mf 3010 رو هم بذارین درضمن علّت كم رنگ شدن بعد از شارژ رو می خواستم؟؟؟؟؟؟ و پودری که خود شرکت بصورت تست تو کارتریجش ریخته مشخصاتش چیه؟ ممنون

سلام---من هم دقیقا همین سوال رو داشتم!ممنون میشم نحوه آموزش کارتریج این مدل رو بزارید!
با تشکر

shermanpop
06-01-2013, 01:25
سلام خدمت اساتید

پرینتر سامسونک scx-3200 دارم میخوام تونرش رو شارژ کنم. چطوری انجام میشه.
لطاً آماتوری توضیح بدید. توی سایت گشتم چیزی پیدا نکردم.

ممنون

nazanin66
10-01-2013, 18:50
سلام
هيچ كدوم از فيلم هاي آموزشي اي كه صفحه اول اين تاپيك هست، دانلود نميشه و لينكهاش خرابه. ميشه دوباره آپ كنيد؟
ممنون
با تشكر
:n16:

maryam74114
11-01-2013, 23:04
آموزش تصویری شارژ کردن کارتریج چاپگر 1600 اچ پی

اين چاپگر از نوع رنگي مي‌باشد و داراي 4 كارتريج هست.

حجم فايل: 28 مگابايت

شاد باشيد :11:

سلام کسی این فیلمها رو نداره آپ کنه من خیلی بهش نیاز دارم:n16::n16::n16:

salar_khan
27-01-2013, 12:08
کسی از دوستان نحوه شارژ کارترج چاپگر سامسونگ ML 1915 بلده؟
قبلا ریستش کردم اما الان می خوام شارژ کنم همجاش پرس شدس.
با تشکر

mjzaret
27-01-2013, 14:13
کسی از دوستان نحوه شارژ کارترج چاپگر سامسونگ ML 1915 بلده؟
قبلا ریستش کردم اما الان می خوام شارژ کنم همجاش پرس شدس.
با تشکر

براي اينكه بتونيد اين مدل رو شارژ كنيد بايد با هويه پرسها رو باز كنيد.

سعي كنيد به آرامي و با حوصله اين كار رو انجام بديد.

فرقي بين اينكه پيچ داشته باشند يا پرس باشند وجود نداره و سبك پارژشون به يك طريق هست.

شاد باشيد:n12:

mjzaret
27-01-2013, 14:14
سلام کسی این فیلمها رو نداره آپ کنه من خیلی بهش نیاز دارم:n16::n16::n16:

راستيتش نمودنم آيا اين فايلها رو دارم يا نه.

سعي مي‌كنم فايلها رو پيدا كنم و دوباره براتون آپشون كنم.

mjzaret
27-01-2013, 14:17
سلام

سلام---من هم دقیقا همین سوال رو داشتم!ممنون میشم نحوه آموزش کارتریج این مدل رو بزارید!
با تشکر

شارژ اين مدلها كمي سخت شده و بايستي از جايي كه مگنت قرار داره پودر ريخته بشه.

من خودم از پودر شركت سوپرگرافيكس استفاده ميكنم.

چند سالي هست كه دارم ازش استفاده مي‌كنم و تا حالا باهاش مشكلي نداشتم.

كم رنگ شدن كارتريج در صورتي كه درام سالم باشه از بليد هست.

با تميز كردن اين قطعه مشكل حل ميشه.

m_2t_ab
27-01-2013, 18:36
شارژ اين مدلها كمي سخت شده و بايستي از جايي كه مگنت قرار داره پودر ريخته بشه.

من خودم از پودر شركت سوپرگرافيكس استفاده ميكنم.

چند سالي هست كه دارم ازش استفاده مي‌كنم و تا حالا باهاش مشكلي نداشتم.

كم رنگ شدن كارتريج در صورتي كه درام سالم باشه از بليد هست.

با تميز كردن اين قطعه مشكل حل ميشه.

دوست عزیز خیلی ممنونم که به سوالات جواب میدید.
امیدوارم بصورت پایدار این کار رو بکنید.
واقعا جای خالی شما احساس می شد تو این بخش.
بازم ممنون

mjzaret
29-01-2013, 01:59
لينك فايلهاي صفحه اول تاپيك دوباره آپلود شد:

HP 1010

HP 1300

HP 1320

HP Color Laserjet

payma
31-01-2013, 15:27
من 1212nf دارم کارتریج رو دادم شارژ کردن اصلا مثل کارتریج اصلیش پرینت نمیگیره
اینم مقایسه اسکن پرینت کارتریج اصل و شارژ شده

رفتم به طرف گفتم این چه وضعیه میگه تونر اصل تو ایران نیست این بهترین تونر موجود تو ایرانه برات ریختم!!!
15 پول شارژ دادم میگه 15 هم بده مگنت رو عوض کنم تا با پودری که ریختم سازگار باشه!
خلاصه داستانیه این شارژ کارتریج!
کارتریج رو جلوی خودم شارژ کرد و مگنت و بلید رو هم فقط با یه پارچه تمیز کرد همین

حالا خودم پودر بگیرم درست پرینت میگیره؟
پودر چی بگیرم برای 85A ؟ استاتیک کنترل؟ پارت تکنیک؟
به نمایندگی سوپر گرافیکس هم زنگ زدم گفت برای 1005 تونر داریم اما رو کارتریج 85A کمرنگ میزنه تونر تخصصی برای 85A نداریم!

rezapourmanesh
31-01-2013, 21:31
سلام دوستان
اگه ممکنه در باره شارژ سامسونگ 2510 نیز توضیح بدهید
فکر کنم کارتریجش 1610 باشه
با تشکر
در ضمن اگه کسی می دونه چرا بعد از اینکه می دمش بیرون شارژش می کنن باز هم کم رنگ می زنه؟
ممنونم

david_zboy
02-02-2013, 15:33
بچه ها درود.ببخشید آموزش تصویری شارژ کردن سامسونگ SCX4300 رو میگذارین.توی صفحه 25 بودش ولی لینکش رو خط فاصله گذاشته وسطش نامفهوم شده نمیشه دانلودش کرد مرسی...

david_zboy
02-02-2013, 22:37
بچه ها وقتی ریست میکنیم پرینتر scx 4300 رو باید رو چیپ چسب باشه یا نه؟؟ چون من دانلود اوکی هم میده ولی باز مینویسه تونر خالیه ولی وقتی چسب میزنم روش میشه 100% کانترش هم صفر کردم چیکار باید بکنم؟؟؟

neda88
10-02-2013, 11:27
سلام
من رفتم پودر برای کارتریج کانن 6000 بگیرم فروشنده بهم پودر hp 1005/1006 داد.گفت فرقی نمیکنه.میخواستم بپرسم آیا راست گفته؟همینو بریزم توش؟

xxxxhossein
11-02-2013, 06:32
با سلام

تا چند وقت پیش داشتن یک چاپگر برای مصارف خانگی یک کالای لوکس محسوب می‌شد، اما با پیشرفت تکنولوژی، هزینه تولید چاپگر نیز پایین آمد و خرید آن برای خانواده‌ها و مصارف خانگی ممکن شد.

یکی از قطعات اصلی چاپگر کارتریج می‌باشد که قسمت مهم و اصلی آن نیز محسوب می‌شود.

از مشکلاتی که حتماً با آن مواجه خواهید شد تمام شدن جوهر یا پودر کارتریج هست. بیشتر افراد با دادن کارتریج به یک متخصص و پرداخت هزینه آن را شارژ نموده و دوباره از آن استفاده می‌نمایند.

در این قسمت ما قصد داریم چند فایل آموزشی شارژ کارتریج را قرار دهیم تا با نحوه صحیح شارژ کردن آشنا شوید.

دوستان دیگر نیز در این زمینه ما را یاری نمایند.

تمامی آموزشهای چاپگر‌های لیزری به زبان شیرین فارسی هست.

:11:
ممنون دوست عزیز

xxxxhossein
11-02-2013, 06:55
لينك فايلهاي صفحه اول تاپيك دوباره آپلود شد:

HP 1010

HP 1300

HP 1320

HP Color Laserjet

ممنون عزیز حتما پیام خصوصیتو چک کن جوابمو بده داداشی منتنظرم

kamran_kr
18-02-2013, 12:41
سلام
نحوه شارژ کارتریج hp2050 رو لطف میکنید:n18: مدل کارتریجشم 122xl
بعد جوهر مخصوصی لازم داره یا از همین جوهراست که برا اپسون استفاده میکنن؟

m_2t_ab
18-02-2013, 23:40
سلام
نحوه شارژ کارتریج hp2050 رو لطف میکنید:n18: مدل کارتریجشم 122xl
بعد جوهر مخصوصی لازم داره یا از همین جوهراست که برا اپسون استفاده میکنن؟

سلام دوست عزیز
جوهر اپسون به اچ پی نمی خوره.
توصیه می کنم از کیت های شارژ استفاده کنید که هم جوهر مناسب داره وهم پایه مخصوص برای هواگیری.
موفق باشید

rezapourmanesh
19-02-2013, 06:39
اموزش شارژ سامسونگ 1640.4521.1610.......

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

سلام اگه ممکنه کمی بیشتر توضیح بدهید در مورد شارژ این نوع کارتریج.
همچنین دلیل کمرنگ زدن آن بعد از تعویض درام و تونیر چی می تونه باشه؟
بلید رو چطوری تمیز کنم؟
با تشکر

h_khozooei
19-02-2013, 16:20
اگر تونرت خوب باشه کمرنگ نمی شه
بشرطی که قبل از شارژ هم کم رنگ نباشه

kamran_kr
19-02-2013, 22:04
سلام دوستان
برای پرینتر سامسونگ ml-2160 بعد از اینکه شارژش کردم چیپ رو چطور باید ریست کنم راهی هست؟ یا باید چیپ بخرم؟ ممنون :n01:

matin724
16-04-2013, 09:20
سلام . نحوه شارژ canon 6000bرا مبخواستم

shm744
23-04-2013, 09:25
با سلام . کسی هست راهنمایی کامل بکنه در این مورد که چه کارتریج هایی مشابه هستند و پودرهای یکسان استفاده می شه توشون . خواهشان عنوان کنین چون خیلی مهمه . با تشکر ...

h_khozooei
23-04-2013, 17:40
با سلام . کسی هست راهنمایی کامل بکنه در این مورد که چه کارتریج هایی مشابه هستند و پودرهای یکسان استفاده می شه توشون . خواهشان عنوان کنین چون خیلی مهمه . با تشکر ...

تو اون یکی تاپیک جواب دادم

hesam10002
26-04-2013, 13:42
سلام دوستان خسته نباشید. من یه پرینتر HP DeskJet 2050 دارم یه چند روزی هست ای ارور رو می ده و کار نمی کنه ( ink cartridge failure ) کسی می دونه باید چی کار کنم .
خیلی هم ممنون

775e
26-04-2013, 14:14
سلام آموزش برای hp1200 هم بزارید.

abc_ramak
26-04-2013, 14:36
سلام
خیلی تشکر می کنم بابت این آموزش ها، بخصوص 4 تا فیلم آموزشی
شارژ canon 6000b شبیه کدوم ایناس؟
به نظرتون با دیدن این فیلم ها میتونم خودم شارژش کنم؟

hesam10002
28-04-2013, 16:07
لطفا جواب من رو هم هر کی می دونه بده نمی دونم چی کار کنم.

h_khozooei
28-04-2013, 19:11
سلام دوستان خسته نباشید. من یه پرینتر HP DeskJet 2050 دارم یه چند روزی هست ای ارور رو می ده و کار نمی کنه ( ink cartridge failure ) کسی می دونه باید چی کار کنم .
خیلی هم ممنون
احتمالا کارتریج تو باید عوض کنی
بهتره که اول کارتریج ها رو در بیاری قسمت مسی اتصال رو هم رو پرینتر و هم رو کارتریج تمیز کنی با دستمال و الکل (دستگاه خاموش) بعد دستگاه رو بعد از اینکه خشک شد روشن کنی و یکی یکی کارتریج ها رو جا بزنی
انشالله که درست می شه

hesam10002
28-04-2013, 23:01
خیلی خیلی ممنون حتما امتحان می کنم.

amirkalak6
02-05-2013, 12:08
سلام

دوستان امکان داره با کیفیتترین و بهترین فیلم برای شارژ کارتریج hp p1005 رو بزاریدئ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirkalak6
02-05-2013, 13:47
بعد اینکه چند گرم توش تونر جا میشه؟؟ بیرون ببرم شارج کنن بهتر نیست؟؟

h_khozooei
05-05-2013, 17:45
65 گرم
تونر هم خواستی بگیری کرونا بگیر خیلی عالیه من از یه اقای تو ایرانشهر جنوبی می گیرم مغازه اقای اژدری (اگر اشتباه نکنم)

r.s5544
06-05-2013, 04:50
با سلام نحوه شارژ کارتریج رنگی سامسونگ مدل 670 رو میخواستم ممنون

pasha2000
13-05-2013, 10:57
salam khoob hastin
agha man ampozeshe hamrah ba tasvire sharj kardane printere lazeri samsung modele 4521 ro mikham
agar darid mitoonid baram email konid ....
koko2000lr@yahoo.com

shermanpop
18-05-2013, 13:58
سلام.
1-شارژ نیاز به تخصص دارد.باید حواستان جمع باشد.
2-تا انجایی که امکان دارد خودتان شارژ نکنید.
اول از همه باید گفت که کارتریج های 1660 پرسی است و این کار کمی کار را بیشتر برای مبتدی ها سخت میکند.
اول از همه قابهای بقل چپ و راست را باز کنید.
در مجموع 6 تا پرس است یا ببرید با کاتر یا با پیچ گوشتی ریز بشکانید{مواظب باشید}
حالا قابها را باز کنید.
نوبت میرسد به جدا کردن مخزن زائد از مخزن پودر.
مخزن زائد مخزن بالایی است.
حالا 2 تا پرس مخزن زائد را هم بشکانید و مخزن زائد را جدا کنید.

اول مخزن زائد را خالی میکنیم.
فوم پلاستیکی را {لوله سیاه رنگ}را جدا نمایید.و با دستمال کاغذی خشک ان را خیلی ارام و بدون فشار اضافی تمیز کنید.
و حالا بلید{تیغه فلزی نقره ای}را جدا کنید.2 تا پیچ داره.و داخش مخزن زائد است ان را تخلیه کنید و داخلش رو باد بگیرید.
و حالا بلید و فوم را جا بزنید.
کار مخزن زائد به اتمام رسید.
حلا توبت به مخزن پودر میرسد.
در سمت راست مخزن پودر پستانک را جدا کنید و داخلش پودر بریزید.
و پستانک را جا بزنید و مخزن زائد را روی کارتریج ببنید و قابهای بقل را هم جا بزنید.

پرس هایی که شکاندید را باید چسپ بزنید با چسپ حرارتی این کار را انجام بدهید و مقدار خیلی کمی چسپ بزنید تا ول نشود.

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

دقت کنید به درام دست نزنید و حتی با دستمال هم تمیز نکنید {لوله سبز رنگ}

حتما باید مخزن زائد رو باز و تمیز کنیم؟ اگر این کارو نکنیم چی میشه؟
چه مارک پودر استفاده کنیم بهتره؟ کیفیتش خوب باشه.
چه مقدار مخزن رو پر کنیم؟

h_khozooei
18-05-2013, 15:28
اگر مخزن پودر ضایعات رو خالی نکنی احتمال داره پر بشه و پرینت رو کثیف تحویلت بده
من خودم پودر کرونا رو مصرف می کنم خیلی عالیه
80 درصد مخزن تو پر کن

razinjar
04-06-2013, 16:45
سلام دوستان خسته نباشید
کسی روش شارژ کنون 4330 را می دونه لطفاً اگه میدونید همراه عکس بزارید.
ممنون:n13:

dvd2010
05-06-2013, 08:22
سلام.ميخواسم كارتريج پرينترمو شارژ كنم هزينه شارژ چقدره؟در ضمن دفعه قبل كه بردم دادن شارژش كردن در امش راهم عوض كردن بعد كه اوردم تستشش كردم ديدم روي تمام برگها بصورت عرضي خط مي اندازه !مشكلش چي ميتونه باشه؟

mahdy359
05-06-2013, 18:21
سلام کسی میتونه نحوه شارژ کردن تونر کانون 6000 بی رو بزاره یا اگه لینکش در سایت موجوده لینکش رو بزاره با سپاس

hossputer7
17-06-2013, 07:31
در زیر با نحوه شارژ کارتریچ MLT-D101S که مربوط به مدل های
ML-2160 / ML-2164 / ML-2165 / ML-2165W / ML-2167 / ML-2168 / ML-2168W
SCX-3400 / SCX-3400F / SCX-3405 / SCX-3405F / SCX-3405W / SCX-3405FW / SCX-3407
است آشنا می شوید.

hossputer7
17-06-2013, 07:41
کارتریج مدل MLT-D105 که در پرینترهای ML-1910 ، ML- 1915 ، ML-2525 ، ML-2540 ، ML-2580N ، SCX-4600 ، SCX-4623 ، SCX-4623F ، SCX-4623FN ، SCX- 4623FH ، SF-650 ، SF-650P و مدل های مشابه استفاده می شود.

hossputer7
17-06-2013, 07:42
کارتریج مدل MLT-D108 که در پرینترهای ML-1640 ، ML-1641 ، ML-1645 ، ML-2240 ، ML-2241 و مدل های مشابه استفاده می شود.

BARABOX
26-07-2013, 09:32
چاپگرهای برادر هم آموزشش رو گذاشتین؟

برادر 2130

h_khozooei
27-07-2013, 14:26
سلام.ميخواسم كارتريج پرينترمو شارژ كنم هزينه شارژ چقدره؟در ضمن دفعه قبل كه بردم دادن شارژش كردن در امش راهم عوض كردن بعد كه اوردم تستشش كردم ديدم روي تمام برگها بصورت عرضي خط مي اندازه !مشكلش چي ميتونه باشه؟

مدل دستگاهت رو بگو تا بشه قیمت گفت ولی کارتریج معمولی از 10 تا 20 می گیرن شارژ می کنن.
اون مشکل می تون برا درام باشه یا فوم PCR یا مگنت
ولی معمولا فوم هستش

h_khozooei
27-07-2013, 14:27
سلام کسی میتونه نحوه شارژ کردن تونر کانون 6000 بی رو بزاره یا اگه لینکش در سایت موجوده لینکش رو بزاره با سپاس

تو youtube می تونی پیدا کنی اگر اشتباه نکنم با 1600 HP یکی هست
تونر رنگی هم بنظر من کرونا بگیر بریز خیلی عالی جواب می ده.

houshang32
07-09-2013, 10:36
دوستان ! سلام
آموزش تصویری پرینتر سامسونگ3201g راخواستم خیلی گشتم نبود حتی چند بار دوستان نوشتندولی کسی جواب نداد خواهشاً وبرادرانه اگر کسی بلده توضیح بده !!!!!!!1:n16::n12::n16:

mohrd
10-09-2013, 12:45
سلام.
(امیدوارم بالاخره یکی پست‌های این تاپیک رو جواب بده!)
من مشهد هستم....
1. تونر برای HP P1006 از کجا بگیرم؟ چه نوعی؟
2. استفاده از دمنده‌ی هوا و گریس هادی الزامیه؟ چیز دیگه‌ای نمیشه به‌جاش استفاده کرد؟

اگر 2 تای بالا رو نمی‌دونید، حداقل یک مرکز معتبر و کاردرست! توی مشهد معرفی کنید برای شارژ P1006. جایی که قبلاً دادم شارژ کردن پودرش خوب نبود الان کمرنگ میزنه...
ممنون.

h_khozooei
10-09-2013, 20:18
پودر تونر کرونا بخر. می تونی از تهران هم تهیه کنی برات ارسال می کنن. نیازی به دمنده و گریس هادی هم نیست. ولی باید تمیز کار کنی و به نظر من گریس هادی مضر هم هست.
خواستی یه سرچ تو اینترنت بکن تونر کرونا رو پیدا می کنی. Corona toner

robimax9
13-10-2013, 22:27
سلام آموزش شارژ تونر کانن مدل i-SENSYS MF4010 رو میخوام و این که چه پودری خوبه ازش استفاده کنم و در کل برای شارژش گیریسی چیزی هم اگه نیاز داره بفرمایید ممنون میشم .الان گوشه کاغذو تا حدی سیاه میکنه.
میخوام باز کنم تمیزش کنم اما گفتم اول آموزشش رو ببینم ممنون از توجهتون!!!!!!!!!!!!!!:n17::n16:

robimax9
14-10-2013, 14:16
سلام آموزش شارژ تونر کانن مدل i-SENSYS MF4010 رو میخوام و این که چه پودری خوبه ازش استفاده کنم و در کل برای شارژش گیریسی چیزی هم اگه نیاز داره بفرمایید ممنون میشم .الان گوشه کاغذو تا حدی سیاه میکنه.
میخوام باز کنم تمیزش کنم اما گفتم اول آموزشش رو ببینم ممنون از توجهتون!!!!!!!!!!!!!!:n17::n16:
آقا کسی نیست جواب بده؟

h_khozooei
14-10-2013, 21:02
تونر رو پیشنهاد می دهم تونر کرونا بخری. نیازی به گریس هم نیست. اگر کاغذت هم سیاه می شه یه قطعه ای معیوب شده . عکس پرینت رو بگذار تا بهت بگم کدوم قطعه است.
نیازی نیست که کارتریج رو باز کنی تمیز کنی فقط شارژ کن. آدرس ایمیلتو بده تا برات اموزشش رو ایمیل کنم.

vajihe mirzaei
18-10-2013, 12:20
منو مچل کرد ید با این سایتتون اول که اجبار ثبت نام بعد url یه سایت دیگه و register اون یه عکس انیمیشن گذاشتن این قدر سخته؟
بعدم ادرس ها ............. اخ خدایا چقدر سر کار بودن و علاف بودن سخته.

ادرس ایمیل من vajihe.mirzaei@yahoo.com

شوربا
22-10-2013, 22:26
با عرض سلام و خسته نباشید
چطور میشه این فایل های آموزشی را باز کرد (دانلود کرد ) و دیگر اینکه چگونه میشود تشکر کرد هیچ گزینه ای وجود ندارد
قبلا از راهنماییتان تشکر میکنم :n16:

saeedfm
21-11-2013, 13:06
دوستان ! سلام
آموزش تصویری پرینتر سامسونگ3201g راخواستم خیلی گشتم نبود حتی چند بار دوستان نوشتندولی کسی جواب نداد خواهشاً وبرادرانه اگر کسی بلده توضیح بده !!!!!!!1:n16::n12::n16:

دوست گرامی اگر منظورتون کار با پرینتر هست کپی ،اسکن و پرینت و این جور چیزا که چیزی نداره .!!!!!!!
اگر آموزش شارژ کارتریجش رو میخواین با VPN به این سایت مراجعه کنید

nimahandsomboy
21-11-2013, 18:46
اقا لطف میکنی اموزش تصویری شارژ کاتریج hp1212 را بزارید
خیلی ممنون میشم

saeedfm
22-11-2013, 17:00
اقا لطف میکنی اموزش تصویری شارژ کاتریج hp1212 را بزارید
خیلی ممنون میشم

سلام امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

nimahandsomboy
23-11-2013, 17:22
سلام امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

اقا لطف میکنی تو سایت اپلود کنی یا یه جای دیگه

چون من به فیلترینگ دسترسی ندارم

خیلی ممنون میشم..من هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم

nimahandsomboy
24-11-2013, 16:42
اقا لطف میکنی تو سایت اپلود کنی یا یه جای دیگه

چون من به فیلترینگ دسترسی ندارم

خیلی ممنون میشم..من هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم

اقا یه نفر این ویدیو تو سایت اپلود کنه من به فیلترینگ دسترسی ندارم

خدا خیرتون بده

5264254
05-12-2013, 10:00
پس كو اموزشش/اينجا كه چيزي نيست.

Armani2
22-12-2013, 16:34
یوتیوب فیلتره:n03::n03::n03: جای دیگه آپلود کنید لطفا

saeedfm
28-12-2013, 22:15
یوتیوب فیلتره:n03::n03::n03: جای دیگه آپلود کنید لطفا

ف یلت ر ش ک ن عزیز
:n06:

nimahandsomboy
29-12-2013, 12:08
تونر رو پیشنهاد می دهم تونر کرونا بخری. نیازی به گریس هم نیست. اگر کاغذت هم سیاه می شه یه قطعه ای معیوب شده . عکس پرینت رو بگذار تا بهت بگم کدوم قطعه است.
نیازی نیست که کارتریج رو باز کنی تمیز کنی فقط شارژ کن. آدرس ایمیلتو بده تا برات اموزشش رو ایمیل کنم.

masoud_Weekend@yahoo.com

اقا برای من ارسال کن یه دنیا ممنون

hp1212 بدون باز کردن کاتریج چطوری تونر رو بریزم داخل کاتریج؟؟؟

nimahandsomboy
29-12-2013, 12:18

masoud_Weekend@yahoo.com

اقا برای من ارسال کن یه دنیا ممنون

hp1212 بدون باز کردن کاتریج چطوری تونر رو بریزم داخل کاتریج؟؟؟

mahdiooo
20-01-2014, 14:00
آموزش شارژ کارتریج پرینتر 4870dn کنون رو هم اگر ممکنه بزارید

microp_2006
05-03-2014, 12:41
من کارتریجم رو داده بودم بیرون شارژ کرده بودن
دفعه ی بعدش خودم شارژ کردم
ازونجا که فکر میکنم نوع و سبک رنگ ها تو این دو مرحله شارژ فرق داشت کیفیت پرینت به شدت اومده بود پایین و رنگ ها غیر واقعی بودند.بعد بردم دادم با شستشو درستش کردن و مجدد شارژ کردن
میخواستم بدونم این شستشوی داخلی کارتریج به چه صورته و خودمم میتونم انجام بدم؟
اخه الان رنگ هام رو دستم باد کرده :n15:

h_khozooei
05-03-2014, 13:27
من کارتریجم رو داده بودم بیرون شارژ کرده بودن
دفعه ی بعدش خودم شارژ کردم
ازونجا که فکر میکنم نوع و سبک رنگ ها تو این دو مرحله شارژ فرق داشت کیفیت پرینت به شدت اومده بود پایین و رنگ ها غیر واقعی بودند.بعد بردم دادم با شستشو درستش کردن و مجدد شارژ کردن
میخواستم بدونم این شستشوی داخلی کارتریج به چه صورته و خودمم میتونم انجام بدم؟
اخه الان رنگ هام رو دستم باد کرده :n15:

دستگاه پرینترت چی هست و کارتریجت چی هست؟

microp_2006
05-03-2014, 17:34
HP Deskjet 3054A e-All-in-One Printer - J611j ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارتریج ش هم فابریک خودشه(لازمه حتما اسمشو بگم؟چون الان دسترسی ندارم:n03:)
اما اگر مهمه شب نگاه میکنم میگم:n01:

imanparsa
05-03-2014, 22:26
نوع دستگاه : SAMSUNG SCX-4300 کارتریجش هم فابریک خودشه و 2سال به صورت معمولی و بدون مشکل کار کرده اما ...
دوستان کارتریج من مشکلی نداشت فقط پودرش کم شده بود
بازش کردم و کل درام رو با الکل پزشکی تمیز کردم بعد پودر ریختم بعد بستمش
الان وقتی پیرینت میکنم بعضی از جاها رو پرینت نمیکنه
مثلا بعضی از متن ها و کلمات کمرنگن یا نیوفتادن

prestige1
25-03-2014, 02:44
دانلود نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

raminfarvardin
25-03-2014, 08:56
من یه p50 دارم دو رنگش نمیزد خیلی هزینه کردم و خیلی جاها بردمش ولی نشد . یه سایت پیدا کردم و مشکل و بهش گفتم سه سوت پرینترم درست شد .

electrobaghery
29-03-2014, 20:37
با سلام کارتریج پرینترم یه سیاهی فجیعی روی کل صفحه میندازه و متن رو هم اینقدر کم رنگ میزنه که قابل خوندن نیست در حالی که تونر هم داره
مشکل از کدام قطعات کارتریج میتونه باشه ؟

faded
19-04-2014, 20:40
اموزش سامسونگ 2160 کجاست؟

ЯΣZΛ
20-04-2014, 08:29
با سلام
گريس هادي چي هست كه تو شارژكارتريج زده بايد به قسمت فلزي درام ماليده بشه؟
از كجا ميشه خريد؟؟
تشكر...

h_khozooei
20-04-2014, 18:30
با سلام
گريس هادي چي هست كه تو شارژكارتريج زده بايد به قسمت فلزي درام ماليده بشه؟
از كجا ميشه خريد؟؟
تشكر...
نیاز به این گریس نیست
میتونی بدون اون انجام بدی
اگر بود بزن ولی فکر نکنم به راحتی گیر بیاری

h_khozooei
20-04-2014, 18:32
با سلام کارتریج پرینترم یه سیاهی فجیعی روی کل صفحه میندازه و متن رو هم اینقدر کم رنگ میزنه که قابل خوندن نیست در حالی که تونر هم داره
مشکل از کدام قطعات کارتریج میتونه باشه ؟

یه نمونه پرینت تو بگذار مدل دستگاه هم بنویس چی هست.

h_86
27-04-2014, 14:28
سلام، من نتونستم این آموزشها رو دریافت کنم یا حتی ببینم! نمیدونم مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید.

alimoh asl
16-05-2014, 13:14
با درود به همه دوستان من تازه عضو شدم و مشکلی که دارم . یک دستگاه کپی شارپ arm236 دارم .که نمیدونم که در هر بار شارژ کارتریچ باید چقد از تونر رو پر کنم یعنی چند گرم ؟اگه اطلاعات دارید کمکم کنید

ali_12
16-05-2014, 14:33
سلام
میشه طرز شارج و تعویض چیپ ست پرینتر اچ اپی 175 nw رو آموزششو قرار بدید
ممنونم

MasoudBJ
26-07-2014, 20:06
سلام
من یک پرینتر سامسونگ مدل scx-3200 دارم که دو سال پیش تونر کارتریجش تموم شد
همونطور که میدونید برای شارژش باید یا چیپستش رو ریست کرد یا با یک روش دیگه کاری کرد که پرینتر دیگه کاری به چیپست نداره و میشه بدون چیپست از استفاده کرد
من هم طبق آموزش، روش دوم رو انجام دادم و پرینتر بدون چیپست کار میکرد تا اینکه یک دفعه که چاپ کمرنگ شده بود با ریختن تونر مشکل حل نشد و برادر برد نمایندگی تا کارتریجش رو عوض کنن
حالا دوباره شارژ کارتریج تموم شده ولی این دفعه به جای اینکه اولش کمرنگ چاپ کنه؛ کلاً دیگه چاپ نمیکنه!
اون روش قبلی رو دوباره انجام دادم ولی درست نشده و چراغ led قرمز میمونه
من فکر میکنم که نمایندگی یک کاری کرده که دیگه نشه کارتریج رو شارژ کرد و هر دفعه مجبور بشیم عوضش کنیم!
درسته؟ اگه اینطوره آیا راهی هست که کار اونا رو بی اثر کنم و مثل اولش کنم؟

1334
23-08-2014, 17:29
با سلام و خسته نباشید لطفا نحوه آموزش تصویری شارژ کردن کاتریج HP Laser Jet P1006بفرمایید اگر فارسی باشد بهتره با تشکر
09123940247

h_khozooei
24-08-2014, 12:48
یه پیغام بگذار تو یاهو
تا برات بفرستم

mysamsung
18-12-2014, 20:37
دوستان من کارتریج سامسونگ مدل scx-2400 رو برای اولین بار دادم شارژ کردن الان که تو دستگاه میزارم میگه کارتریج رو تو دستگاه بزار با اینکه من اینکارو کردم بردم پیش طرف میگه من شارژش کردم ولی این سامسونگ ها چیزهای مزخرفین از چیپش هست و ما هم خرابش نکردیم ببر نمایندگی یا بگو ریست کنن یا عوض کنن.حالا من موندم لطفا راهنمایی کنید بدجوری گیر کردم

mysamsung
18-12-2014, 20:38
ببخشید3400 نه 2400

h_khozooei
18-12-2014, 23:48
خوب چیپش رو عوض کن
اون موقع که می گیم سامسونگ نخرید که گوش نمی دید می رید می خرید. حالا مشکلی نیست برو چیپش رو عوض کن. اگر فیوزی هست فقط فیوز امپر خودش رو بنداز روش نه هر فیوزی رو .

tim4950
03-01-2015, 11:13
با سلام نحوه شارژکارتریج چاپگر3کاره سامسونگ scx 3200 نیز آموزش دهید
مرسی

ali_12
09-01-2015, 23:50
سلام
میشه طریقه شارژ جوهر و تعویض چیپ پرینتر زیرو بگذارید لطفا
Hp laserjet 100 color MFP M175 PCL6
سپاس

h_khozooei
10-01-2015, 15:26
رنگی شارژ کردن یه ذره سخت تر از کارتریج مشکی تک رنگ هست. به نظر من اگر تا حالا شارژ نکردی بی خیالش شو.

image369
24-01-2015, 02:19
درود خدمت اساتید
برای هر بار شارژ کاتریج 49A (پریتر 1320 HP)
چه مقدار پودر تونر باید بریزیم
و همین طور بهترین پودر تیونر که با این مدل سازگار باشه چیه؟

:n16:

h_khozooei
31-01-2015, 13:43
حدود 120 تا 150 گرم بریز
به نظر من پودر کرونا رو امتحان کن پشیمون نمی شی.

h_khozooei
31-01-2015, 13:43
حدود 120 تا 150 گرم بریز
به نظر من پودر کرونا رو امتحان کن پشیمون نمی شی.

JOSTOJUGAR
17-04-2015, 18:49
سلام
لطف میکنید یه بار دیگه نحوه شارژ کارتریج CANON 2900 رو بذارید لینکها مشکل داشتن کلی هم سایتها رو گشتم خیلی ضروریه لطفا دوستان هرچه سریعتر راهنمایی کنین ممنون میشم

Memonex
17-04-2015, 21:26
سلام اقا دستم به دامنتون من پرینتر lbp3010 دارم تازه کارم رنگش تموم شده نمیدونم چطوری شارژ کنم چه پودری براش بخرم. کلا بار اولمه میخوام شارژ کنم. هرچی هم سرچ میکنم اموزشی برای شارژش نیست

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

Memonex
18-04-2015, 19:26
اقا من رفتم پودر بگیرم یارو میگه سرطان زاست کار خودت نیست باید ماسک بزنی و ... اصلا این حرف درسته؟ حالا دادم برام شارژ کنه فردا تحویل بگیرم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

h_khozooei
19-04-2015, 17:59
سلام یه ادرس ایمیل بگذار برات بفرستم

h_khozooei
19-04-2015, 18:01
پودر کرونا بگیر خیلی خوبه
بله هر الودگی سرطان زاست حتی دود تولید شده ماشین. ولی اورانیم با تشعش نیست.
خواستی یه کار بهش بدی، تو هم قبول کردی حالا یه ذره ته دلت رو خالی کرده.

hamed-sos
22-04-2015, 07:26
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید فن

بنده قبلا HP 2050 داشتم و با طرز شارژ کردن و کارهای دیگش آشنا بودم
الان به دلیل نیازم به رنگ CANON 7018 گرفتم که سیستمش کلا با اون فرق میکنه! یه درام داره فقط و چهار مخزن کوچیک تونر که به صورت مکانیکی توی پرینتر جا به جا می شن!! هیچی راجه بهش نمی دونم
امکانش هست در مورد شارژ کردنش راهنماییم کنید؟ الان 4 تا کارتریج 729 STARTER توشه
هزینه شارژ کردنش رو بهم گفتند 100 هزار تومن ناقابل که با توجه به دانشجو بودنم برام به صرفه نیست

پیشاپیش ممنونم
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

h_khozooei
23-04-2015, 20:18
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:

پرینتر های لیزری ارزان قیمت معمولا درام کیت دارن و چهار تا نیم پوکه کارتریج دارن. شما باید اون چهار عدد رو شارژ کنید. اگر مخزن مصرفی هم پر شده بود باید درام کیت رو خالی کنی و چیپش رو عوض کنی. ولی اگر 100 هزار تومان گفتن و تونر کامل می ریزن بهتره خودت اینکار رو نکنی.
ولی خیلی راحته چون نصف یه کارتریج هستش.

bashkhosh
06-06-2015, 01:26
با عرض سلام و احترام
دوست عزیز بسیار ممنون از اینکه چنین مطالب مفیدی را در رابطه با شارژ کارتریجهای لیزری گذاشتید ولی لینکها از کار افتاده و فایلهای ویدیویی دیگر در دسترس نیستند و نمیتوانیم دانلود کنیم. محبت کنید در صورت امکان لینکهای جدید بگذارید چون خیلیها مانند من به این مطالب نیاز فوری دارند. باز هم سپاسگذارم از زحمتی که کشیده اید و میکشید. ممنون. منتظر لینک دانلود این ویدیوهای ارزشمند هستم.

bashkhosh
06-06-2015, 01:35
با عرض سلام و احترام
دوست عزیز بسیار ممنون از اینکه چنین مطالب مفیدی را در رابطه با شارژ کارتریجهای لیزری گذاشتید ولی لینکها از کار افتاده و فایلهای ویدیویی دیگر در دسترس نیستند و نمیتوانیم دانلود کنیم. محبت کنید در صورت امکان لینکهای جدید بگذارید چون خیلیها مانند من به این مطالب نیاز فوری دارند. باز هم سپاسگذارم از زحمتی که کشیده اید و میکشید. ممنون. منتظر لینک دانلود این ویدیوهای ارزشمند هستم.

hesamtavakoli
21-07-2016, 12:53
سلام
پرينتر canon lbp6020-b
نحوه شارژ كارتريج چگونه هستش؟
اگر لينك فيلم يا آموزش تصويري باشه ممنون ميشم.

ali_12
21-07-2016, 13:46
سلام
میشه آموزش شارژ کارتریج رنگی لیزری m175nw آموزش بدید؟
چیپ میتونم با نرم افزاری ریست کنم؟
چیپ از کجا باید بخرم
لطفا آموزش کامل
ممنون

saeedmohammad1356
21-09-2016, 16:18
اگر نتونستید درست حسابی خودتون انجام بدید از کیت شارژ استفاده کنید خود من نتونستم یک کیلو پودر خراب کردم یسر بزنید به
تلگرام tonerkit@
کارم رو اسون کردش تازه یه اموزشی داره ببخشیدا با این چیزاییکه بعضا نوشته شده زمین تا مریخ فاصله داره یا حق

sos88
23-10-2016, 20:00
سلام کسی میدونه چیپ سامسونگ scx 3200 را چطوری ریست سریالی باید کرد؟

mrramz
11-02-2018, 13:38
با عرض سلام
من نمی توانم آموزش ها را دانلود کنم مدام به جاهای مختلف میفرسته چیکار کنم راهنمایی کنید
خیلی برام مهمه .در ضمن من برای پرینتر canon4010 میخواهم لطفا خیلی زود بهم جواب بدید .
با تشکر از سایت خوب شما

mrramz
11-02-2018, 13:46
لطفا راهنمایی کنید نمی توانم دانلود کنم

mrramz
11-02-2018, 13:47
لطفا راهنمایی کنید نمی توانم دانلود کنم

ziazarifi
16-02-2020, 07:46
سلام دوستان

از دستگاه دمنده استفاده میکند باد را با فشار زیاد عبور میده و داخل سطل آشغال و جاهایی که پودری شده را غیر از مغناطیس باد میگیرند که تو پرینت مشکلی پیش نیاید