PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال SMS رایگان از اینترنت با شماره خودتان صد در صد واقعی و تست شده

ashkan 261
05-05-2010, 11:23
با سلام
امروز سایتی رو معرفی میکنم که صد در صد تست شده و اس ام اس رایگان ارسال میکنه
آموزش کاملا تصویری هست و همه میتونن این کار رو انجام بدن

ابتدا وارد سایت اس ام اس بشید ( لینک زیر را باز کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پس از ورود به سایت به قسمت ثبت نام وارد شوید در شکل زیر مشخص شده (SIGN UP
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی روی محلی که در عکس بالا مشخص شده کلیک کنید وارد صفحه ای به شکل زیر خواهید شد ، که باید مشخصات خودتون رو وارد کنید . از جمله نام ،ایمیل،کشور،شماره موبایل،جنسیت،سن،پسورد و همونطور که در شکل زیر مشخص هست

اگر به درستی ثبت نام شده باشید وارد صفحه ای به شکل زیر میشوید ( اگر ارور دریافت کردید مورد را بررسی کنید )

با کلیک روی قسمت مشخص شده در بالا وارد صفحه اول به شکل زیر میشوید
،
بعد از این کار ، حتما ایمیل خودتون رو چک کنید ، چرا که یک ایمیل فعال سازی برای شما ارسال شده که باید روی لینکی که در ایمیل وجود داره کلیک کنید تا حساب کاربریتون فعال بشه

محتویات داخل ایمیل شما به شکل زیر است

حالا میتونید با وارد کردن ایمیل و پسوردتون که در محل ثبت نام مشخص کرده اید وارد سیستم اس ام اس بشید مثل شکل زیر وارد کنید که در بالا هم دیدید

بعد از ورود به سیستم صفحه ای شبیه به زیر خواهید دید که باید روی دکمه sms ک هبا فلش مشخص شده کلیک کنید

بعد از کلیک روی دکمه sms صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد

در عکس بالا شما یک دکمه click here میبینید که باید روی آن کلیک کنید ، توجه کنید که شماره موبایل خودتان را وارد کرده باشید ، اگر شماره موبایل خودتان را در موقع ثبت نام داده باشید با کلیک روی این دکمه یک کد برای شما sms میشود .

کدی که برایتان آمده را در محل وارد کردن کد که در شکل مشخص هست وارد کنید . و کلید تایید را بزنید .

سپس به صفحه زیر خواهید رفت

در عکس بالا شما باید شماره کسی که میخواهید به او مسیج بفرستید را وارد کنید و در کادر بزرگتر پیامتان را بنویسید و آن را با کلیک روی دکمه send sms ارسال کنید .

با زدن دکمه ارسال وارد صفحه زیر خواهید شد که تایید کنید

همانطور که در عکس بالا پیداست اگر روی yes کلیک کنید پیام sms شما با موفقیت ارسال خواهد شد.

شما در ابتدا میتوانید 10 پیام sms ارسال کنید که با دعوت دوستانتان میتوانید تا 5000 sms اعتبار دریافت کنید .

همواره موفق باشید
نویسنده : اشکان مهین فلاح

pcnondaily
05-05-2010, 12:19
خوبه، کار میکنه، اما رایگان نیست.
:31:

younes.b.1367
05-05-2010, 12:25
از طریق پردیس همراه اول هم میشه بی نهایت اس ام اس به بی نهایت شماره( تا 20-15 شماره امتحان کردم) فرستاد. البته من از این سرویس استفاده میکنم ولی تا حالا امتحان نکردم که رایگان این کار رو انجام میده یا نه؟

ashkan 261
05-05-2010, 15:41
خوبه، کار میکنه، اما رایگان نیست.

کار میکنه رایگان هم هست
برای دسترسی از امکانات بیشتر باید پول بدید اما برای اس ام اس به ازای هر ده نفر که میفرستید 10 اس ام اس دریافت میکنید .

ashkan 261
09-05-2010, 17:27
چطور برای دوستانمان دعوت نامه بفرستیم تا اعتبار پیام کوتاه ها یمان بیشتر شود ؟

برای این کار در صفحه اصلی کنترل پنل روی لینکی که در عکس مشخص شده کلیک کنید .

سپس به صفحه زیر بروید و با وارد کردن ایمیل دوستتان و زدن دکمه سند ، دعوتنامه را برای دوستتان ارسال کنید .

Penryn
13-05-2010, 18:50
بابا این سایتهای چرت را منم امتحان کردم
هیچ ابلهی نمیاد واسه دائم چنین خدماتی بده.نهایتش یکی دو تا پیامک اونم با کاراکتر کم میتونی بفرستی باقیش باید کلی آدم دعوت کنی یا پول بدی
بیخیال اینهمه راه بری که چی بشه آخرش؟
1 پیامک با موبایل بفرست و وقتت را اینجوری الکی تلف نکن
راست میگن ایرانی جماعت وقت براش بی ارزشه

ashkan 261
16-05-2010, 15:42
بابا این سایتهای چرت را منم امتحان کردم
هیچ ابلهی نمیاد واسه دائم چنین خدماتی بده.نهایتش یکی دو تا پیامک اونم با کاراکتر کم میتونی بفرستی باقیش باید کلی آدم دعوت کنی یا پول بدی
بیخیال اینهمه راه بری که چی بشه آخرش؟
1 پیامک با موبایل بفرست و وقتت را اینجوری الکی تلف نکن
راست میگن ایرانی جماعت وقت براش بی ارزشه

لطفا سکوت را رعایت کنید .

شما با موبایلتون به امریکا ، اروپا یا هر نقطه دیگه از دنیا sms ارسال کنید ، اگر تونستید بازم سرصدا کنید .
اما اگر فقط با این سیستم تونستید با شماره خودتون به همه دنیا sms ارسال کنید دیگه سر صدا نکنید .