PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 36 لالیگای اسپانیا / در پایان: بارسلونا 93 و رئال مادرید 92 امتیاز

nw_nk
04-05-2010, 20:44
La Liga
Jornada 36

Barcelona - Tenerife --- 5/4/10 20:00 CET
Almeria - Villarreal --- 5/4/10 20:00 CET
Getafe - Sporting de Gijon --- 5/4/10 20:00 CET
Valencia - Xerez --- 5/4/10 22:00 CET

Racing - Sevilla --- 5/5/10 20:00 CET
Zaragoza - Espanyol --- 5/5/10 20:00 CET
Osasuna - Deportivo --- 5/5/10 20:00 CET
Athletic Bilbao - Malaga --- 5/5/10 20:00 CET
Atletico Madrid - Valladolid --- 5/5/10 20:00 CET
Mallorca - Real Madrid --- 5/5/10 22:00 CET

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1- Barcelona 90
2- Real Madrid 89
3- Valencia 65
4- Mallorca 59
5- Sevilla 57 35
6- Villarreal 52
7- Getafe 51
...

nw_nk
04-05-2010, 20:58
مانوئل پيگريني: نبردن حتي يك جام بزرگترين تنبيه براي ماست

سرمربي كهكشاني ها بازي فرداشب تيمش مقابل مايوركا را دشوار ترين ديدار تا پايان رقابت ها دانست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - مانوئل پيگريني، سرمربي تيم رئال مادريد، امروز در كنفرانس مطبوعاتي به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و گفت كه بسيار دشوار خواهد بود اگر رئال مادريد اين فصل را بدون كسب جام به پايان برساند.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "براي ما و بارسلونا، اينكه فصل را بدون حتي يك جام به پايان برسانيم، بزرگترني تنبيه است. براي ما شرايط دشوارتر است زيرا ما فصل قبل نيز جامي به دست نياورده ايم. بسيار اميدواريم كه بازي هاي بسيار خوبي كه در ليگ انجام داديم، به فتح جام منجر شود."

پيگريني در پاسخ به اظهار نظر روز گذشته گوارديولا اعلام كرد كه رئال مادريد نيز شايستگي كسب عنوان قهرماني را دارد. "همه چيزي كه بايد مورد توجه قرار بگيرد، امتيازاتي است كه دو تيم تاكنون به دست آورده اند. اما تنها يك تيم قهرمان مي شود و اميدوارم كه آن تيم ما باشيم. هر دو تيم براي قهرماني تحت فشار هستند."

او در پايان صحبت هايش بازي فردا شب تيمش مقابل مايوركا را دشوار ترين ديدار تا پايان رقابت ها دانست. مايوركا در حال حاضر در رتبه چهارم جدول قرار دارد و اميدوارند كه فصل آينده در رقابت هاي ليگ قهرمانان حضور داشته باشند.

2010/5/4

خوان لاپورتا: آنري مي تواند برود

به نظر مي رسد دوران حضور مهاجم فرانسوي در نوكمپ به پايان رسيده است.

سايت گل - خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا اخيرا اعلام كرد آنري مي تواند باشگاه را ترك كند؛ و به اين ترتيب به نظر مي رسد كه تيري آنري، مهاجم باتجربه فرانسوي، بايد در تابستان آينده به دنبال يافتن باشگاهي ديگر براي خود باشد.

آنري در سال 2007 به تيم بارسلونا پيوست اما هيچ گاه نتوانست بازي هاي درخشانش در تيم آرسنال را با پيراهن بارسلونا تكرار كند. او حتي در اين فصل جايگاهش را در تركيب اصلي تيم از دست داد.

لاپورتا در مصاحبه با نشريه اسپورت گفت: "او هنوز يك سال با ما قرارداد دارد اما پس از فصلي نااميدكننده نمي دانم او چه تصميمي خواهد گرفت. ما در بارسلونا به قراردادها احترام مي گذاريم اما شايد او تصميم ديگري داشته باشئد به همين دليل من مي گويم كه اگر او مي خواهد مي تواند در فصل نقل و انتقالات تابستاني برود."

اين در حالي است كه در چند هفته اخير شايعاتي در مورد حضور آنري در ليگ آمريكا و بازي براي تيم نيويورك رد بولز به گوش مي رسد.

2010/5/4

nw_nk
04-05-2010, 21:11
کرایوف: خوشحالم مورینیو مربی بارسا نیست

مربی هلندی در صحبتهایی از مورینیو، مربی پرتغالی اینتر صحبت کرده است.

سایت گل - یوهان کرایوف، رئیس افتخاری باشگاه بارسلونا در صحبتهایی در مورد مورینیو به این نکته اشاره کرده است که بسیار خوشحال است که مورینیو مربی تیم کاتالان نیست.

به نظر می رسد که کرایوف از اینکه اینتر با غلبه بر بارسلونا راهی فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا شده، بسیار ناراحت است و در صحبتهایی در این رابطه به گاتزتادلوسپورت گفت: «چند سال پیش مورینیو ممکن بود مربی بارسلونا شود و اکنون و با گذشت زمان، می توانم بگویم که بسیار خوشحالم که او مربی تیم ما نشده است.»

مورینیو مدتی را در نوکمپ به عنوان دستیار بابی رابسون سپری می کرد و البته گزارشهای اخیر منتشره در ایتالیا حاکی از آن است که این مربی پرتغالی ممکن است فصل بعد را برروی نیمکت مربی گری رئال مادرید سپری کند.

2010/5/4

مسي به دنبال شكستن ركورد گلزني رونالدو

ستاره آرژانتيني مي تواند يك ركورد ديگر به نام خود ثبت كند.

سايت گل - ليونل مسي، ستاره آرژانتيني تيم بارسلونا به دنبال اين است ركورد گلزني باشگاه كه توسط رونالدوي برزيلي در فصل 97-1996 به ثبت رسيد، بشكند.

در آن فصل رونالدو در 37 بازي، ركورد خيره كننده 34 گل را به نام خود ثبت كرد و به اين ترتيب كفش طلاي فوتبال اروپا را از آن خود كرد.

مسي در اين فصل تاكنون در 32 بازي براي تيمش 29 بار گلزني كرده و براي اينكه بتواند با ركورد بازيكن برزيلي برابري كند، بايد در 3 بازي باقي مانده 5 گل به ثمر برساند. يك گل ديگر او را در كنار روماريو، ساموئل اتوئو و ماريانو مارتين قرار مي دهد كه موفق شده اند در يك فصل 30 بار دروازه حريفان را باز كنند.

در صورتي كه مسي با ركورد گلزني رونالدو در يك فصل برابري كند، مي تواند به ركورد 47 گلي كه او در همه ديدارهايي كه براي بارسا به ميدان رفته، برابر شود. البته رونالدو تنها 49 بازي براي بارسا انجام داد و با اين تيم قهرماني در كوپا دل ري و جام برندگان جام اروپا را جشن گرفت. او همچنين توپ طلاي اروپا و عنوان بازيكن سال فيفا را از آن خود كرد.

بارسلونا در سه بازي باقيمانده فصل در مقابل تنريفه، سويا و وايادوليد قرار مي گيرد؛ شايد شكستن ركورد رونالدو كار دشواري براي مسي باشد اما او پيش از اين در مقابل سه حريف آينده تيمش در ماه ژانويه شش بار موفق به گلزني شده بود.

2010/5/4

nw_nk
04-05-2010, 21:39
بارسلونا-تنه‌ريف شروع شد. توضیح زنده این بازی:

دیدارهای هفته بعد (= 37) بخاطر حساسیت قهرمانی همزمان برگزار میشه.

B L A S T E R
04-05-2010, 21:45
نامردیه کلاً !
همش بازیای بارسا قبل از بازیای رئاله !
این باعث میشه فشار روی بازیکنای رئال بیشتر باشه!

MORINIO
04-05-2010, 21:50
مسی گل اول رو زد!

nw_nk
04-05-2010, 21:58
نامردیه کلاً !
همش بازیای بارسا قبل از بازیای رئاله !
این باعث میشه فشار روی بازیکنای رئال بیشتر باشه!

در مورد بازیکنا نمی دونم اما مجموعه تیم معمولا علاقه دارن بازیشون بعد باشه. اطلاع از نتیجه حریف امتیازیه که همواره بهش اعتراض میشه.

nw_nk
04-05-2010, 22:00
تکل های از پشت روی مسی شروع شد.

shahshahani
04-05-2010, 22:15
بازی 1-1 مساوی شد.
آخ جون

nw_nk
04-05-2010, 23:05
تا دقیقه 75 با گل های مسی و کرکیچ 2 بر 1 به نفع بارسلونا. به توپ بسته.

nw_nk
04-05-2010, 23:11
گل سوم رو پدرو روی پاس مسی زد.

ترکیب ابتدایی رو گواردیولا با تمام توان نزاشته بود. حمله کرکیچ و زلاتان و مسی. پدرو جای پیکه, بوسکت جای زلاتان و آنری جای کرکیچ وارد شد.

nw_nk
04-05-2010, 23:22
مسی چهارمی رو هم در وقت های تلف شده زد.

nw_nk
04-05-2010, 23:49
Barcelona 4-1 Tenerife: Blaugrana Go Four Points Clear Of Real Madrid With Home Win

Messi, Barcelona, Tenerife

nw_nk
05-05-2010, 10:52
بارسلونا 4- تنریفه 1؛ بارسا به مسیر پیروزی ادامه داد

بارسلونا با پیروزی و کسب سه امتیاز ارزشمند دیدار خانگی گامی دیگر در مسیر قهرمانی برداشت.

سایت گل - تیم کاتالان سه شنبه شب در هفته سی و ششم رقابتهای لالیگا، میزبان تنریفه بود و در دیداری جذاب موفق شد تا با نتیجه 1-4 از سد میهمانش عبور کند. این برد، بردی راحت، زیبا و آسان بود و در حالی که در نیمه اول تیم میهمان موفق شد تا بازی را به تساوی بکشاند ولی در نیمه دوم شاگردان گواردیولا به سادگی از سد تیم حریف عبور کردند.

بازیکنان جوان و توانای بارسا که از آنها به عنوان پسران بارسا یاد می شود برای این تیم گلزنی کردند، مسی، بویان و پدرو گلهای تیم کاتالان را به ثمر رساندند و زمانی که گل تنریفه به ثمررسید اندکی ترس و وحشت بر نوکمپ حاکم شد ولی بلافاصله پس از آن اوضاع مجددا تحت کنترل آبی اناری پوشان درآمد.

گلهای این دیدار را مسی (17 و 93)، بویان (63) و پدرو (77) برای بارسا و رومان (39) برای تنریفه به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای برگزار شده نیز نتایج زیر به دست آمد:

*آلمریا 4- ویارئال 2
گلها: کروسات (15)، اوچه (29 و 43) و پیاتی (90) برای آلمریا و مارکانو (53) و ایباگاسا (66) برای ویارئال

* ختافه 1- اسپورتینگ خیخون 1
گلها: سولدادو (47) برای ختافه و میگل (17) برای خیخون

*والنسیا 3- خه رس 1
گلها: ماتا (45 و 58) و سیلوا (68) برای والنسیا و آرمنترو (37) برای خه رس

بدین ترتیب و پس از برگزاری این 4 دیدار، بارسلونا با 93 امتیاز در صدر است، رئال مادرید با یک بازی کمتر و 89 امتیاز در رده دوم قرار دارد و والنسیا 68 امتیازی جایگاه سوم را به خود اختصاص داده. مایورکا و سویا نیز در حالی که هنوز دیدار هفته سی و ششم خود را انجام نداده اند با 59 و 57 امتیاز در رده های بعدی هستند.

2010/5/5

پدرو: امیدوارم که در دو دیدار دیگر هم همینطور آماده باشم

ستاره جوان باشگاه بارسلونا یکی از چهارگل تیمش در دیدار مقابل تنریفه را به ثمر رساند.

سایت گل - پدرو در دیدار یکشنبه شب ورزشگاه نوکمپ بسیار مفید و موثر بود و در پایان این دیدار در صحبتهایی گفت:« از سه امتیازی که ما را به فتح لالیگا نزدیک تر کرده است، بسیار خوشحالم.از نظر جسمانی شرایط بسیار خوبی دارم و امیدوارم که بتوانم به همین روند در دو دیدار باقی مانده از فصل ادامه دهم.»

ستاره باشگاه بارسلونا در ادامه صحبتهایش با تمجید از تیم تنریفه گفت: «آنها بسیار خوب بازی کردند و این پیروزی را برای ما بسیار سخت نمودند.» پدرو در پاسخ به این سوال که آیا بازی رئال را تماشا خواهد کرد یا نه گفت: «اگر شرایطش دست بدهد، بازی را تماشا خواهم کرد. بهترین آرزوها را برای تنریفه در دوره پایانی فصل دارم. امیدوارم که آنها به دسته پائین تر سقوط نکنند و فکر می کنم که اگر به همین ترتیب به بازی شان ادامه دهند، به خواسته شان خواهند رسید.»

2010/5/5

nw_nk
05-05-2010, 10:54
راموس: آنهایی که بازی ما را دوست ندارند، تلویزیون را خاموش کنند

من در مادرید خوشحالم و اگر آنها مرا برای تمدید قرارداد صدا کنند با چشم بسته این کار را انجام خواهم داد.

سایت گل - سرخیو راموس مدافع ملی پوش رئال مادرید، پس از انتقادات بی شماری که درباره بازی نه چندان جذاب رئال در این روزها مطرح شده است در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی این هفته با لحن تندی به مخالفان پاسخ داد.

او گفت: در حال حاضر ما در شرایط خوبی به سر می بریم و باید همه امتیازات باقی مانده را ببریم و 98 امتیازی، لیگ را تمام کنید و هر غفلتی در این زمینه ویرانگر است.

او درباره این جمله آندرس اینیستا هافبک بارسلونا که گفته بود رئال غیرجذاب فوتبال بازی می کند، جواب داد: رئال خیلی هم بد بازی نکرده، من از بازی کردن با این سبک خوشحالم و هر کس که از بازی ما خوشش نمی آید می تواند تلویزیون را خاموش کند.

راموس درباره سئوالی پیرامون سرنوشتش در رئال گفت: من در مادرید خوشحالم و اگر آنها مرا برای تمدید قرارداد صدا کنند با چشم بسته این کار را انجام خواهم داد.

2010/5/4

B L A S T E R
05-05-2010, 11:05
او درباره این جمله آندرس اینیستا هافبک بارسلونا که گفته بود رئال غیرجذاب فوتبال بازی می کند، جواب داد: رئال خیلی هم بد بازی نکرده، من از بازی کردن با این سبک خوشحالم و هر کس که از بازی ما خوشش نمی آید می تواند تلویزیون را خاموش کند.
اگه درست باشه خوب حال اینیستا مثلا مقدس رو گرفته!
من نمیدونم اینا چرا همش درباره مادرید نظر میدن ؟!!

Ezel
05-05-2010, 12:28
لاپورتا : فشار روی رئال مادرید است.

سايت گل - خوئان لاپورتا رئيس باشگاه بارسلونا بعد از پيروزي درخشان تيمش مقابل تنه‌ريف تاكيد كرد كه برخلاف نظر ديگران اين رئال‌مادريد است كه زير فشار بازي مي‌كند؛ نه بارسلونا.

در حالي كه بارسلونا 4امتياز از حريف خود در ليگا پيش است و به نظر با روش قدرتمندانه خود، فرصت را به آن تيم واگذار نخواهد كرد، ‌لاپورتا گفت: «تيم ما يك بار ديگر كار خود را به خوبي انجام داد و حالا فشار روي رئال است؛ چراكه بازي مايوركا بازي ساده‌اي نيست».

او با تاريخي ارزيابي كردن ليگ امسال گفت: «ما بايد به اين پيروزي‌ها ادامه بدهيم. ليگ امسال ليگ عجيب و غريبي است و ما با 93امتياز بايد در ساير بازي‌ها هم به پيروزي برسيم و ركوردمان را افزايش دهيم».

او درباره سفر به آندلوس و بازي دشوار مقابل سويا در ليگا هم اميدوارانه صحبت مي‌كند و مي‌گويد: «من فكر مي‌كنم بازي مقابل سويا دشوار خواهد بود البته من اميدوارم مايوركا خيال ما را راحت كند».

گوارديولا دلواپس ازدست‌دادن قهرماني نيست.

سايت گل – پپ گوارديولا سرمربي بارسلونا بعد از يك نمايش موفق ديگر در كنفرانس مطبوعاتي بعد از پيروزي مقابل تنه‌ريف، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

او كه تيمش اختلاف امتيازي خود را با رئال به چهار رسانده، دراين‌باره مي‌گويد: «رئال شايسته قهرماني است و ما نيز. چيزي كه برعهده من است، انجام وظيفه به بهترين شكل در اين هشت روز باقي‌مانده است. من هرگز بازيكنانم را ملامت نمي‌كنم و از آنها تقاضاي چيز بيشتري نخواهم كرد. چگونه مي‌شود از يك تيم خواست كه ليگ را فتح كند؟ اگر آنها اين كار را انجام بدهند كه فوق‌العاده است و اگر موفق نشوند باز هم بزرگي خود را از دست نخواهند داد.

اين مربي ادامه مي‌دهد: «من در بين نيمه به بازيكنانم گفتم سعي‌تان را براي پيروزي بكنيد و اگر اين اتفاق نيفتاد هم نگرانش نباشيد. من به‌عنوان يك فوتباليست قديمي از انجام آنچه كه اين بازيكنان انجام داده‌اند ناتوانم. اين بازيكنان استثنايي‌اند؛ چه ما اين جام را ببريم و چه اين اتفاق نيفتد».

اين سخنان احترام‌برانگيز و احساساتي خبرنگاران حاضر در سالن كنفرانس را به واكنش واداشت اما گوارديولا چنين ادامه داد: «در حال حاضر ملاك ارزشيابي پيروزي يا عدم پيروزي است اما اين من را نگران نمي‌كند وقتي كه ما به خط پايان برسيم خوشحال خواهيم بود حتي اگر به پيروزي نرسيده باشيم. من در پايان اين هشت روز دشوار همه چيز را فراموش خواهم كرد و درباره فصلي كه گذشت خواهم گفت اين استثنايي بود».

گوارديولا مي‌گويد: «ما 93امتياز داريم و اين عالي است. ما به سويا خواهيم رفت تا به قهرماني برسيم و اين هفدهمين پيروزي متوالي ما خواهد بود اگر اتفاق بيفتد. اين تلاش اعجاب‌انگيز است».

Ezel
05-05-2010, 12:49
به نظر می رسد که سران باشگاه مادریدی در خریداری ستاره جوان آرژانتینی موفق شده اند.

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه اوله، سران باشگاه مادریدی مراحل خرید آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی بنفیکا را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

این در حالی است که این ستاره 22 ساله پس از درخشش در ترکیب تیم پرتغالی، نظر مثبت سران باشگاه های متعددی را به خود جذب کرده است. دی ماریا در رقابتهای این فصل لیگ پرتغال 11 پاس گل داده است.

سران باشگاه های چلسی و منچسترسیتی نیز تمایل زیادی به جذب این ستاره آرژانتینی داشتند ولی گزارشهای منتشره در آرژانتین حاکی از آن است که سران باشگاه مادریدی با قراردادی 34.5 میلیون یورویی این ستاره را به رختکن تیم خود خواهد برد که این مبلغ رکورد نقل و انتقالات درلیگ پرتغال را شکسته است.

پس از آنکه سران باشگاه پرتغالی روز دوشنبه نیکلاس گائیتان ، ستاره بوکاجونیورس را به خدمت گرفتند، شایعه جدایی دی ماریا بیش از پیش پررنگ شد.

دی ماریا در لیست دیه گو آرماندو مارادونا سرمربی تیم ملی آرژانتین نیز حضور دارد و در سال 2007 با قراردادی 8 میلیون یورویی از روساریو به بنفیکا پیوسته بود.

B L A S T E R
05-05-2010, 13:54
پاسخ منفی بنزما به منچستر؛ در مادرید می مانم

کريم بنزما بر خلاف انتظارها با حضور در رئال مادريد نتوانسته درخشش قبلي خود را داشته باشد و همواره در اين تيم اسپانيايي به عنوان بازيکن ذخيره وارد ميدان مي شود با این احوال سران باشگاه منچستريونايتد به درخواست سر الکس فرگوسن سخت خواهان جذب مهاجم فرانسوي رئال مادريد هستند،اما بنزما امروز اعلام کرد تمايلي به ترک رئال ندارد.
بنزما گفت: از حضور در رئال مادريد خيلي خشنود هستم و هيچ علاقه اي به ترک اين تيم ندارم. براي قرار گرفتن در ترکيب ثابت و گلزني هاي مطلوب تنها نيازمند زمان هستم و معتقدم تا سال آينده مي توانيم بازي هاي به مراتب بهتري را براي رئال مادريد انجام دهم.
مهاجم فرانسوي که این فصل تحت تاثیر ایگواین مهاجم آرژنتینی رئال بوده ، با امیدواری می گوید: من براي آنکه بتوانم عملکرد بهتري در رئال داشته باشم يک معلم خصوصي زبان اسپانيايي استخدام کرده ام و در حال فراگيري اين زبان هستم چون دوست دارم سال هاي بيشتري را در اين تیم بزرگ تجربه کنم.
بنزما ادامه داد: می دانم باشگاه منچستريونايتد خواهان جذب من است، اما رئال گزينه اول و آخرم خواهد بود و تمايلي به جدايي از اين تيم ندارم.

این مصاحبه رو شرکت سایت رئال با کریم انجام داده و تو سایت هم هست!
خوشحالم از این خبر!

pcforlife
05-05-2010, 13:59
پاسخ منفی بنزما به منچستر؛ در مادرید می مانم
البته بعضی از این حرفا (با وجود صحتش) بیشتر برای بازار گرمی هستند که به قولی بازیکن رو مفت ترانسفر نکنن... مگه برای رونالدو این قضیه ایجاد نشد؟ سران رئال و یونایتد و خود رونالدو هر روز یه چیزی می گفتن...:20:

B L A S T E R
05-05-2010, 14:02
البته بعضی از این حرفا (با وجود صحتش) بیشتر برای بازار گرمی هستند که به قولی بازیکن رو مفت ترانسفر نکنن... مگه برای رونالدو این قضیه ایجاد نشد؟ سران رئال و یونایتد و خود رونالدو هر روز یه چیزی می گفتن...:20:
تجربه نشون داده پرز بازیکنی رو که خودش میخره حتی اگه بد هم باشه به این راحتیا نمیفروشه :)

nw_nk
05-05-2010, 16:04
آندري آرشاوين: در تابستان به بارسلونا خواهم رفت

بازيكن روس يك بار ديگر به شايعاتي كه در اطرافش وجود دارد، دامن زد.

سايت گل - آندري آرشاوين، مهاجم تيم آرسنال، ادعا كرد كه آماده است كه در تابستان از آرسنال جدايي شود و به بارسلونا بپيوندد.

اين بازيكن روس به تازگي مدعي شده بود كه بازي براي بارسلونا اوج دوران بازي يك فوتباليست است؛ مسئله اي كه موجب شد آرسن ونگر نااميدي اش را از جدايي اين بازيكن اعلام كند.

او همچنين ادعا كرد كه گائل كليچي نيز در سفر به كاتالونيا او را همراهي خواهد كرد.

آرشاوين در مصاحبه با نشريه پيپل گفت: "من در تابستان به بارسلونا خواهم پيوست. همواره روياي من حضور در فوتبال اسپانيا و بازي كردن براي بهترين تيم دنيا بوده است.
وقتي من در روسيه بازي مي كردم، آنها نسبت به توانايي هاي من ترديد داشتند اما من به آنها نشان دادم كه چه توانايي هايي دارم و اكنون مي دانم كه آنها آماده صحبت كردن با ما هستند.
من مي خواهم براي بهترين تيم دنيا بازي كنم و تلاش كنم كه در همه رقابت ها به قهرماني برسم. فكر نمي كنم بتوانيد تيمي را بهتر از بارسا بدانيد. من مي خواهم براي آنها بازي كنم و اين رويايي است .كه هيچ وقت تغيير نمي كند.
من مي دانم كه گائل كليچي هم دوست دارد در بارسلونا بازي كند. او مي تواند در اين تيم خوب كار كند."

2010/5/3

فرانك ريبري: آرزويم بازي در رئال يا بارسا است

ستاره فرانسوي هيچ صحبتي از حضور در استمفورد بريج نكرد.

سايت گل - فرانك ريبري، مهاجم فرانسوي بايرن مونيخ، با رد شايعات حضورش در تيم چلسي، تاييد كرد كه تصميم دارد دوران بازي اش را در يكي از دو تيم بارسلونا يا رئال مادريد ادامه دهد.

ريبري در مصاحبه با سايت فيفا، در پاسخ به سوالي در مورد بازيكني كه بيش از همه دوست دارد در كنارش بازي كند، گفت: "بي ترديد ليونل مسي. دوست دارم در كنار او و ژاوي بازي كنم. ژاوي مي داند كه چطور تيمش را سرو سامان دهد و تيم را به جلو هدايت كند. او قابليت پاسوري بالايي دارد.
تيم هاي زيادي هستند كه من آرزوي بازي در آنها را دارم. مثل رئال و بارسا."

او در مورد رقابت هاي جام جهاني نيز اظهار نظر كرد و گفت كه به موفقيت فرانسه در اين رقابت ها اميدوار است.
"من بسيار اميدوارم كه بازي هاي خوبي انجام دهيم زيرا اين رقابت هايي است كه در آن روي ما بسيار حساب مي كنند. هدف اول ما صعود از مرحله گروهي است. هنوز زمان زيادي داريم كه به حضور در فينال فكر كنيم. اميدوارم كه تيمي كه در نهايت جام را فتح خواهد كرد، فرانسه باشد. ما بازيكنان خوبي داريم و واقعا اميدوارم كه بتوانيم فاتح جام باشيم. البته ساير تيم ها نيز از بازيكنان خوبي برخوردارند. انگليس و اسپانيا تيمهاي بسيار قدرتمندي هستند."

2010/5/3

اگه درست باشه خوب حال اینیستا مثلا مقدس رو گرفته!
من نمیدونم اینا چرا همش درباره مادرید نظر میدن ؟!!

اینم نمی دونید چرا رئالی ها و منچستری ها تاپیک های بارسلونا-اینتر رو قرق می کنن و حتی مجال اظهار نظر به اینتری ها نمی دن؟ از لحظه اتمام بازی رفت تا همین حالا.

در ضمن رعایت قوانین در مورد منبع اینقدر سخته؟

VBYOFSKI
05-05-2010, 16:14
آندري آرشاوين: در تابستان به بارسلونا خواهم رفت

آقا خواهشا خبر هایی رو که خود بازیکن تکذیب کرده رو نذارید.
برای خودن تکذبیه این خبر هم از خود آندری هم از وکیلش هم از ونگر میتونید برید به آرسنال . آی آر.

ممنون. :11:

mahdishata
05-05-2010, 19:01
بارسلونا رکورد بیشترین امتیازهای به دست آمده درطول یک فصل را شکست.

آبی- اناری‌ها سه‌شنبه شب در شروع هفته 36 رقابت‌های لیگ برتر میزبان تنریف بودند و در پایان توانستند مهمان خود را با حساب 4 بر یک شکست داده و همچنان پیشتاز جدول رقابت‌های لالیگا باقی بمانند.

لیونل مسی، گلزن آرژانتینی بارسا در این بازی آمار گل‌های زده‌اش در طول فصل جاری را به عدد 31 رساند. در کنار دو گلی که مسی در این بازی به ثمر رساند، بویان کرکیچ و پدرو دیگر گل‌های تیم کاتالانی را به ثمررساندند. بارسا با این برد 93 امتیازی شد. این بیشترین امتیازی است که یک تیم در رقابت‌های لالیگا به دست آورده است. رکوردی که در دو بازی باقیمانده فصل نیز قابل ارتقا خواهد بود.

پیش از این رئال مادرید در فصل 1997-1996با هدایت کاپلو توانسته بود 92 امتیاز را جمع‌آوری کرده و رکورددار بیشترین امتیازهای به دست آمده باشد.

بارسا در صورت شکست رئال در بازی چهارشنبه برابر مایورکا می‌تواند گام بلندی به سوی قهرمانی در فصل جاری رقابت‌ها بردارد.

در دیگر دیدارها والنسیا 3 بر یک خرس را برد. آلمریا 4 -2 ویارئال را شکست داد. ختافه و اسپورتینگ با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند.
برنامه دیدارهای چهارشنبه

راسینگ سانتاندر - سویا

آتلتیک بیلبائو- مالاگا

رئال ساراگوسا - اسپانیول

آتلتیکومادرید - رئال وایادولید

اوساسونا - دپورتیوو لاکرونیا

مایورکا - رئال مادرید

در جدول رقابت‌های لالیگا، بارسا با 93 امتیاز از 36 بازی صدرنشین هستند. رئال مادرید با 89 امتیاز از 35 بازی در مکان دوم جای دارد. والنسیا با 68 امتیازاز 36 بازی سوم است.

B L A S T E R
05-05-2010, 19:08
فرانك ريبري: آرزويم بازي در رئال يا بارسا استغلط کرده مردک رسوا!
بی غیرت ترین بازیکنی که تو عمرم دیدم!

اینم نمی دونید چرا رئالی ها و منچستری ها تاپیک های بارسلونا-اینتر رو قرق می کنن و حتی مجال اظهار نظر به اینتری ها نمی دن؟ از لحظه اتمام بازی رفت تا همین حالا.

در ضمن رعایت قوانین در مورد منبع اینقدر سخته؟ دارید اعضای این سایت رو با بازیکن یه تیم که حرفش همه جا بازتاب داره یکی میکنید ؟ جالبید در کل!
بازم میگم هر کی هر کجا دلش خواست میتونه تو فروم اظهار نظر کنه !

با جمع‌آوري 93 امتياز، در لالیگا بارسا رکورد رئال را شکست
رکورد رئال 98 امتیازه !

ShayaN3K
05-05-2010, 20:52
رکورد رئال 98 امتیازه !

60تا خبرگذاری معتبر این خبر رو گذاشتن حالا احتیاج به تایید شما داره !!!؟ :13:

Dr.FANOOS
05-05-2010, 20:58
بازیکنای آرسنال به درد خوده آرسنال می خورن و آرسن ونگر.هر کدومشون که از آرسنال رفته دیگه اون بازیکن سابق نبوده.خرید آرشاوین هم حماقته .

nw_nk
05-05-2010, 21:33
ليگ هاي اروپايي در يك قدمي سرنوشت: اسپانيا؛ هيجان انگيزترين رقابت دو نفره

در حالي كه ليگ هاي اروپايي به روزهاي حساس خود رسيده است، سايت گل نگاهي گذرا به وضعيت تيمها در اين ليگ ها انداخته است.

سايت گل - دسته اول اسپانيا (لاليگا)

قوانين ليگ:
در اين ليگ 20 تيم حضور دارند. تيم هاي اول تا چهارم به ليگ قهرمانان اروپا خواهند رفت. تيم هاي پنجم و ششم در ليگ اروپا حضور پيدا خواهند كرد. سه تيم پاياني نيز به ليگ پايين تر سقوط مي كنند.

مدعيان قهرماني:

بارسلونا: 36 بازي، 93 امتياز - بازي هاي باقي مانده: سويا (خارج از خانه) وايادوليد (خانگي)
رئال مادريد: 35 بازي، 89 امتياز - بازي هاي باقي مانده: مايوركا (خارج از خانه) اتلتيكو بيلبائو (خانگي) مالاگا (خارج از خانه)

بارسلونا در صورتي كه بتواند در دو ديدار باقي مانده به پيروزي برسد، عنوان قهرماني را از آن خود خواهد كرد. رئال براي قهرماني بايد در ديدارهاي باقي مانده دو امتياز بيش از بارسلونا به دست بياورد. در صورتي كه دو تيم هم امتياز شوند، بارسلونا به دليل نتايج بهتر در ديدارهاي رودررو عنوان قهرماني را از آن خود خواهد كرد.

2010/5/5

غيبت احتمالي پيكه در ديدار مقابل سويا

احتمالا آبي و اناري ها در بازي حساس اين هفته در مقابل سويا مدافع نفوذ ناپذيرشان را در اختيار نخواهند داشت.

سايت گل - به گزارش نشريه اسپورت، حضور خرارد پيكه، مدافع مركزي تيم بارسلونا، در ديدار حساس اين هفته اين تيم در مقابل سويا در ورزشگاه سانچز پيس خوان به دليل مصدوميت از ناحيه پاي راست كه در ديدار شب گذشته بارسا در مقابل تنريفه اتفاق افتاد، در هاله اي از ابهام قرار دارد.

در حالي كه امروز ساير بازيكنان تيم، تمرينات آمادگي شان را براي بازي بعدي آغاز كردند، پيكه زير نظر كادر پزشكي تيم آزمايشات تكميلي را انجام داد. بسياري اعتقاد دارند كه سرنوشت قهرماني لاليگا در اين هفته رقم خواهد خورد. امشب رئال بايد در خانه مايوركا، تيم چهارم جدول به پيروزي برسد و سويا نيز آخرين حريفي است كه ممكن است بارسلونا در مقابل آن امتياز از دست بدهد.

پپ گوارديولا تصميم گرفته بازيكنانش را در روز پنج شنبه به يك گردش تفريحي ببرد و شايد اين فرصتي مناسب براي پيكه باشد تا بار ديگر با پشت سر گذاشتن مصدوميت، به تركيب تيم بازگردد.

2010/5/5

nw_nk
06-05-2010, 00:32
نیمه اول مساوی

May 5, 2010
La Liga
Mallorca 1-1 Real Madrid

charlize
06-05-2010, 01:27
دم این مسئولین صدا و سیما گرم انصافا که دل تمام فوتبال دوستان ایرانی رو به دست میارن!
آخه همه فوتبال رو برا دیدن یه بازی زیبا و پرگل و پاسها و دریبل های خوب میبینن و این ها رو کی داره؟! بارسا! و خب این عزیزان تمام بازیهای تیم بارسا رو نشون میدن و عملا دل تمام مردم رو به دست میارن!!!
الان بعد بازی اینتر و رم، حتی مراسم قهرمانی رو ندادن و تموم کردن برنامه ورزشی رو...رئال هم که اصلا مهم نیس! یوسفی هم که خودش رو خفه کرد که بگه بارسا رو اینتر با نامردی برده! بدبخت!
جالبه برام که همین چند روز پیش، دقیقا همین شرایط پیش اومد اما اینا بازی بارسا رو، 10 دقیقه اخر نیمه اول و نیمه دوم رو بطور کامل و زنده پخش کردن!!!
خوبه هیچ پولی هم برا بازی ها نمیدن خوشکل کپی میکنن از عربا!
عدالت از سر و روشون میباره! بقول عادل، همه چیمون باید به هم بخوره!
باید بشینیم یه مشت برنامه هویچ گونه ببینیم بجای اینکه بتونیم هتریک رونالدو رو ببینیم!
برد 4-1 رو به همه هوادارای رئال تبریک میگم که واقعا مسئولین بهشون فکر میکنن و براشون بازی های بارسا رو میذارن که اینا از پاس های ژاوی لذت ببرن!!
در آخر فقط اینکه برن بمیرن این مسئولین با این عدالتشون...(کی ما از دست اینا راحت میشیم؟!)

nw_nk
06-05-2010, 02:35
Mallorca 1-4 Real Madrid

دم این مسئولین صدا و سیما گرم انصافا که دل تمام فوتبال دوستان ایرانی رو به دست میارن!
آخه همه فوتبال رو برا دیدن یه بازی زیبا و پرگل و پاسها و دریبل های خوب میبینن و این ها رو کی داره؟! بارسا! و خب این عزیزان تمام بازیهای تیم بارسا رو نشون میدن و عملا دل تمام مردم رو به دست میارن!!!
الان بعد بازی اینتر و رم، حتی مراسم قهرمانی رو ندادن و تموم کردن برنامه ورزشی رو...رئال هم که اصلا مهم نیس! یوسفی هم که خودش رو خفه کرد که بگه بارسا رو اینتر با نامردی برده! بدبخت!
جالبه برام که همین چند روز پیش، دقیقا همین شرایط پیش اومد اما اینا بازی بارسا رو، 10 دقیقه اخر نیمه اول و نیمه دوم رو بطور کامل و زنده پخش کردن!!!
خوبه هیچ پولی هم برا بازی ها نمیدن خوشکل کپی میکنن از عربا!
عدالت از سر و روشون میباره! بقول عادل، همه چیمون باید به هم بخوره!
باید بشینیم یه مشت برنامه هویچ گونه ببینیم بجای اینکه بتونیم هتریک رونالدو رو ببینیم!
برد 4-1 رو به همه هوادارای رئال تبریک میگم که واقعا مسئولین بهشون فکر میکنن و براشون بازی های بارسا رو میذارن که اینا از پاس های ژاوی لذت ببرن!!
در آخر فقط اینکه برن بمیرن این مسئولین با این عدالتشون...(کی ما از دست اینا راحت میشیم؟!)

الان فرقی نمیکنه. بازی دیشب بارسلونا رو شبکه 3 نشون داد؟ اتفاقا با همین نتیجه تموم شد و لحظات تماشایی زیادی داشت. از عید کلا پخش بازیها همینطوری شده.

Ezel
06-05-2010, 09:08
تیم مادریدی با هت تریک کریستیانو رونالدو موفق شد تا به پیروزی مقتدرانه ای در خانه حریف دست بیابد.

سایت گل- هر اتفاقی که بیفتد کریس دست از درخشش نمی کشد.این تحلیلی است که روزنامه مارکا در تحسین عملکرد قابل توجه کریس رونالدو در دیدار چهارشنبه شب تیم مادریدی ارائه کرده است. مادریدی ها در دیدار هفته سی و ششم خود موفق شدند تا به لطف درخشش کریس رونالدو به پیروزی ارزشمندی دست بیابند.

اولین گل این دیدار را آدوریس برای مایورکا به ثمر رساند و پس از آن کریس رونالدو، سه گل تیمش را به ثمر رساند. آخرین گل رئال مادرید را ایگواین وارد دروازه تیم میزبان نمود.آدوریس در دقیقه 16 تک گل تیمش را به ثمر رساند و گلهای کریس در دقایق 26، 57 و 72 از راه رسیدند.ایگواین نیز در دقیقه 81 آخرین گل تیم مادریدی رابه ثمر رساند.

با شکست مایورکا و سویا اوضاع تیم چهارم جدول نیز دچار تغییر و تحول شد.بدین ترتیب مایورکا برای حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا می بایست چشم انتظار شکست سویا بماند.

اوضاع جدول رقابتهای لالیگا در پایان هفته سی و ششم این رقابتها بدین ترتیب است:

بارسلونا با 93 امتیاز صدرنشین این رقابتهاست، رئال مادرید 92 امتیازی و در رده دوم است و والنسیا با 68 امتیاز رده سوم جدول را اشغال کرده است. سویا با 60 امتیاز خود را به رده چهارم رساند و مایورکا با 59 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

در دیگر دیدارهای برگزار شده چهارشنبه شب نتایج زیر به دست آمد:

* اتلتیک بیلبائو 1- مالاگا1

گلها: توکرو (4) برای اتلتیک و دودا (19) برای مالاگا

* اتلتیکو مادرید 3- وایادولید 1

گلها: خوانیتو (42) ، خورادو(67) و فورلان (73) برای اتلتیکو و گونسالس (78) برای وایادولید

* اوساسونا 3- دپورتیوو لاکرونیا
گلها: کامونیاس (11)، پاندینی (24) و خوانفران(32) برای اوساسونا و ریکی (15) برای دپور

* راسینگ سانتاندر 1- سویا 5

گلها: چیته (61) برای راسینگ و نگردو (2و 89)، کانوته (21،پنالتی)، ناواس (46) و کاپل (48) برای سویا

* ساراگوسا 1- اسپانیول0

گل: کلونگا (78، پنالتی)

MORINIO
06-05-2010, 10:57
Mallorca 1-4 Real Madrid

الان فرقی نمیکنه. بازی دیشب بارسلونا رو شبکه 3 نشون داد؟ اتفاقا با همین نتیجه تموم شد و لحظات تماشایی زیادی داشت. از عید کلا پخش بازیها همینطوری شده.

بازی بارسا - تنریف رو که با تاخیر پخش کرد ! با گزارش سرهنگ علیفر !:دی

vahidgame
06-05-2010, 12:17
هفته بعد دیگه تا حدودی زیادی معلوم میشه قهرمان چه تیمی هست. بارسلونا توی زمین سویا بازی داره که بازی سختی هستش. اگه بتونه ببره دیگه قهرمانه چون هفته آخر توی زمین خودش بازی آسونی داره. همه چی به بازی بارسلونا با سویا بستگی داره.

pcforlife
06-05-2010, 12:19
هفته بعد دیگه تا حدودی زیادی معلوم میشه قهرمان چه تیمی هست. بارسلونا توی زمین سویا بازی داره که بازی سختی هستش. اگه بتونه ببره دیگه قهرمانه چون هفته آخر توی زمین خودش بازی آسونی داره. همه چی به بازی بارسلونا با سویا بستگی داره.

دقیقا... سویا یه مساوی هم بگیره، واسه رئال بسه!:20:

Ezel
06-05-2010, 12:43
فراموش نکنیم که سویا بارسا رو از جام حذفی حذفید :دی

پس منتظر میمونیم شاید سویا بتونه ترمز بارسا در لالیگا رو بکشه .

MMM52
06-05-2010, 12:45
دقیقا... سویا یه مساوی هم بگیره، واسه رئال بسه!:20:
انشاالله که نمیگیره!!!!!

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

فراموش نکنیم که سویا بارسا رو از جام حذفی حذفید :دی

پس منتظر میمونیم شاید سویا بتونه ترمز بارسا در لالیگا رو بکشه .

البته بارسا اونجا تو سویا 1-0 برد.....

B L A S T E R
06-05-2010, 12:46
بعید میدونم سویا بتونه کاری بکنه!
البته خیلی انگیزه دارن چون دارن واسه CL میجنگن با باخت مایورکا هم کارشون راحت تر شده!

Ezel
06-05-2010, 13:03
-البته بارسا اونجا تو سویا 1-0 برد.....

و البته به علت شکست در بازی رفت حذف شد ....

در کل میخواستم بگم سویا تیم بسیار خطرناکیه و دیشب هم 5-1 پیروز شد ، تا جایی که توی سانتیاگو برنابئو 2-0 از رئال جلو افتاد ( هرچند که رئال با گل لحظات پایانی فن در فارت اون بازی رو 3-2 برد ) .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و متاسفانه دیشب باز هم رئال گل اول رو دریافت کرد ، گویا به عادت تبدیل شده برای رئال :41::41::41:

pcforlife
06-05-2010, 13:03
فراموش نکنیم که سویا بارسا رو از جام حذفی حذفید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مگه اتلتیکو مادرید بارسا رو حذف نکرد؟!

Ezel
06-05-2010, 13:09
مگه اتلتیکو مادرید بارسا رو حذف نکرد؟!

نه ، سویا بود . بازی رفت رو 2-1 در نیوکمپ برد بازی برگشت 1-0 باخت .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

pcforlife
06-05-2010, 13:18
نه ، سویا بود . بازی رفت رو 2-1 در نیوکمپ برد بازی برگشت 1-0 باخت .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:
اوکی!:31: پس چرا من فک می کردم اتلتیکو مادرید بارسا رو حذف کرده!:blink:
خلاصه ممنون!:11::31: