PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کنترل پهنای باند اینترنت

Andaron
04-05-2010, 19:11
بنام خدا

سلام علیک

یه من اینترنت ماهیانه حجمی گرفتم و میخوام روی این حجم کنترل بیشتری داشته باشم برای مثال بفهمم امروز چه قدر از حجم مصرف شده و چه قدر مونده و مثلا وقتی دانلود و یا وب گردی می کنم نشون بده چه قدر پهنای باند مصرف شده
آخه من نمی ددونم چرا این قدر زود اینترنت من تموم میشه :41:وبرای همین می خوام بفهممم وقعا همین طور هست یا isp ماگول میزنه

pcnondaily
04-05-2010, 20:18
دوست عزیز من خودمم از اینترمت حجمی استفاده می کنم. قبلا از Bandwide meter استفاده می کردم که توی 7 کرک نمی شه خوب و کلی ناز داره. اما توی تحقیقاتم(!) اینو پیدا کردم که بسار بسیار عالی و البته رایگانه!

NetWorx – Free Bandwidth Monitoring and Usage Reporting
لینک معرفی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود نسخه قابل نصب (1.6MB):

دانلود نسخه پرتابل (1.5MB):

برای مدیریت حجمی، اول توی تنظیمات، قسمت Advanced، ساعات روز رو به On-Peak و Off-Peak تقسیم و تنظیم کن، توی قسمت Quota برو توی Setup، اونجا می تونی بر مبنای On-Peak و Off-Peak محدودیت حجم دانلود، آپلود و یا دانلود/آپلود رو تعیین کن. مثلا واسه من شبا از 1 تا 6 رایگانه، اونو یه پیک (حالا یا on یا off) کردم و باقی روزو یه پیک.
توی همون Quota هم پایینش یه گزینه داره که با فعال سازیش بهت بعد از مصرف درصد معینی از حجم تعینی هر پیک هشدار میده!
اینا فقط یه بخش از امکاناتشه، خیلی گسترده هست. فقط یادت باشه توی تنظیمات، تب Main، قسمت Monitored Interfaces، حتما کانکشنی رو که باهاش کانکت میشی انتخاب کنی.
راستی زبان فارسی رو هم ساپورت می کنه. دیگه چی از این بهتر!
:31:

Masоud
04-05-2010, 20:39
سلام

موفق باشید :40:

ghasem13
04-05-2010, 20:56
اگه از صبا نت گرفتی فکر کنم بتونی از طریق سایت شرکت هم ببینی این اطلاعاتی رو که می خوای

!As@d
07-05-2010, 20:03
pcnondaily عزيز....
برنامه خوبي رو معرفي كرديد.... البته اگه كمي گرافيك اين گراف بهتر بود ديگه حرف نداشت....
من بجاي DU Meter ديگه از اين استفاده مي كنم..... حداقل عذاب وجدانم كمتر ميشه..... :31:

pcnondaily
07-05-2010, 20:16
گرافیکش بده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:

xeNociDe
08-05-2010, 14:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DU Meter 4.16 build R3102 | 1.95 Mb

dezashop
27-10-2012, 10:01
ممنون خیلی برنامه خوبی بود این networx ولی متاسفانه من نتونستم کاری کنم که وقتی ترافیک تموم میشه اینترنت قطع بشه .کسی میتونه کمک کنه .

dezashop
26-11-2012, 15:11
سلام هیچ برنامه ای برای این کار وجود نداره .متاسفانه.

kurdtarfand
02-12-2012, 00:46
بنام خدا

سلام علیک

یه من اینترنت ماهیانه حجمی گرفتم و میخوام روی این حجم کنترل بیشتری داشته باشم برای مثال بفهمم امروز چه قدر از حجم مصرف شده و چه قدر مونده و مثلا وقتی دانلود و یا وب گردی می کنم نشون بده چه قدر پهنای باند مصرف شده
آخه من نمی ددونم چرا این قدر زود اینترنت من تموم میشه :41:وبرای همین می خوام بفهممم وقعا همین طور هست یا isp ماگول میزنه

دوست عزیز تنها نرم افزاری که خیلی عالی کار می کنه و خودم هم ازش استفاده می کنم نرم افزار BW METER هستش که حتی اگه برنامه ها بخوان خودشون رو آپدیت کنند باید خودت اجازه بدی ... وافعا فوق العاده هستش !!