PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط مكالمات تلفت ثابت

babi
04-05-2010, 18:59
با سلام خدمت دوستان عزيز .
من يك برنامه ميخواهم كه با آن بتوانم مكالمات تلفن ثابت را ضبط كنم .

ghasem13
04-05-2010, 21:10
می تونی از این دو تا استفاده کنی Advanced Phone Recorder و Modem Spy .به نظرم مودم اسپی بهتر باشه برا دان هم اگه تو گوگل سرچ کنی حتما لینک رو پیدا میکنی

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

می تونی از این دو تا استفاده کنی Advanced Phone Recorder و Modem Spy .به نظرم مودم اسپی بهتر باشه برا دان هم اگه تو گوگل سرچ کنی حتما لینک رو پیدا میکنی:10:

***Spring***
05-05-2010, 09:59
سلام ...

Phone Recorder Plus | سیستم خودتون رو به یک تلفن مجهز تبدیل کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mobile Master نرم افزار قدرتمند برقراری ارتباطی کامل با تمامی مدل های گوشی های موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VentaFax & Voice Business | يك فكس با منشي تلفني بدرد شما هم مي خوره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضبط مکالمات تلفنی با تلفنخانه امین _ویرایش شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC-Telephone نرم افزاری جهت تبدیل سیستم به تلفن ,ماشین فکس و دیتا , منشی تلفنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Phone Recorder 1.79 نرم افزاري قدرتمند براي ضب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.