PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری بفهمم آیدیم -- شده ؟!!!!

Abolfazl_2010
03-05-2010, 15:08
سلام
من خیلی کم وارد آیدیم توی سایت یاهو میشم، در ضمن هیچ ایمیل ناشناسی رو هم باز نمی کنم. یه مدتی آفلاین های تبلیغاتی زیادی می اومد ولی الان دیگه هیچ آفی برام نمی یاد (حتی آف دوستان) ، رمز آیدیمو عوض کردم یه چند روزی دوباره برام آف های گوناگون اومد ولی دوباره الان دیگه از هیچ آفی خبری نیست.
من کاری به اومدن آف ندارم مشکل اینه که یکی با آیدیه من وارد میشه و این کار هم باعث میشه آف بپره.
الان باید چیکار کنم ؟ ( یعنی اگه پسوردم لو رفته باشه )
پسورد رو عوض کنم بعد از چند روزی دوباره این اتفاق میفته ، بدون اینکه ایمیل ناشناسی رو باز کرده باشم یا به سایت ناشناسی لینک شده باشم .
ممنون میشم کمکم کنین

ashoor
03-05-2010, 22:16
اگه از کامپیوتری استفاده می کنی که کس دیگه ای هم از اون استفاده می کنه حتما بعد از تموم شدن کارت میلت sign out کن
مرورگرتم طوری تنظیم کن که پسوردت اتوماتیک وارد نکنه.

mmiladd
03-05-2010, 22:54
سلام
من خیلی کم وارد آیدیم توی سایت یاهو میشم، در ضمن هیچ ایمیل ناشناسی رو هم باز نمی کنم. یه مدتی آفلاین های تبلیغاتی زیادی می اومد ولی الان دیگه هیچ آفی برام نمی یاد (حتی آف دوستان) ، رمز آیدیمو عوض کردم یه چند روزی دوباره برام آف های گوناگون اومد ولی دوباره الان دیگه از هیچ آفی خبری نیست.
من کاری به اومدن آف ندارم مشکل اینه که یکی با آیدیه من وارد میشه و این کار هم باعث میشه آف بپره.
الان باید چیکار کنم ؟ ( یعنی اگه پسوردم لو رفته باشه )
پسورد رو عوض کنم بعد از چند روزی دوباره این اتفاق میفته ، بدون اینکه ایمیل ناشناسی رو باز کرده باشم یا به سایت ناشناسی لینک شده باشم .
ممنون میشم کمکم کنین

دوست من شما اگه شک نداری که به بهترین شکل ممکن پسورد خودتو عوض کردی

دیگه دلیل نداره که بخواد از این ناراحت باشین....

ar.behnam
04-05-2010, 11:09
یادش به خیر آفهای مردم رو میخوندیم :دی