PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی : خرید led sharp یا سونی ex500 40 اینچ

homaan
03-05-2010, 11:30
سلام میخواستم ببینم کسی از دوستان این دو را با هم مقایسه کرده و کدام تصویر و امکانات بهتری داره ممنون

ساسان مهاجم
03-05-2010, 15:24
سلام میخواستم ببینم کسی از دوستان این دو را با هم مقایسه کرده و کدام تصویر و امکانات بهتری داره ممنون

شارپ كيفيتش خيلي بهتره.
شارپ فول ال اي دي هست . پشت كل پنل ال اي دي چيده شده. از فاصله خيلي زياد هم كه بهش نگاه ميكني ، باز هم تصوير واضحه و نور خيلي زيادي داره
علاوه بر اون پنل داغ نميكنه و واقعا با كيفيت هست.
100/120 هرتزه و براي ديدن فيلم و بازي بسيار مناسبه
علوه بر همه اينها گارانتي ماديران خيلي عاليه

از ايراد هاش:
سايزش فقط 40 اينچه
usb نميخوره
اين تلوزيون فقط يك رنگ داره و خيلي به شما گستره زيادي براي انتخاب قيافه و مدل نميده

ولي در كل ايراد فني نداره و از نظر كيفيت بهترينه

Alex2000
05-05-2010, 17:41
شارپ كيفيتش خيلي بهتره.
شارپ فول ال اي دي هست . پشت كل پنل ال اي دي چيده شده. از فاصله خيلي زياد هم كه بهش نگاه ميكني ، باز هم تصوير واضحه و نور خيلي زيادي داره

از ايراد هاش:
سايزش فقط 40 اينچه
usb نميخوره
اين تلوزيون فقط يك رنگ داره و خيلي به شما گستره زيادي براي انتخاب قيافه و مدل نميده

usb مشكل بزرگي نيست با سينماي خانگي تكميل ميشه:5::8:

smoedrib
05-05-2010, 17:50
شارپ كيفيتش خيلي بهتره.

از ايراد هاش:
سايزش فقط 40 اينچه
usb نميخوره

شما تصویر EX500 رو دیدین ؟ یا بدون این که تصویر هر دو رو ببینین رو برتری شارت صحه میزارید ؟

davidebi
08-05-2010, 11:54
من تصویر شارپ رو ندیدم اما ex500 جایگزین w550 شده وفقط یک سنسور اضافه شده و استاندارد محیط زیست رو داره ! همین فکر می کنم شارپ بهتر باشه ! چون این مدل سونی خوب اما عالی نیست !

ساسان مهاجم
18-05-2010, 09:29
شما تصویر EX500 رو دیدین ؟ یا بدون این که تصویر هر دو رو ببینین رو برتری شارت صحه میزارید ؟

من براي خريد خودم همه برند ها رو زير رو رو كردم . نه فقط شارپ و سوني
حتي پلاسما ها رو هم ديدم
پلاسما ها واقعا كيفيت و كنتراست بهتري دارن . ولي طول عمرشون كوتاه تره و در طي زمان كم مشكلات زيادي پيدا ميكنن
شارپ در حال حال حاضر بهترين ال اي دي موجوده

mp883
18-05-2010, 11:21
در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته نمي دونم اين سايت چقدر معتبر هست ولي براي سوني ex500 امتياز 5 ستاره و براي شارپ امتياز پائين 3 ستاره را داده. روي هم رفته كيفيت تصويري و صوتي شارپ le700 در هيچ سايتي امتياز خوبي نياورده است. و اكثر دوستاني كه در اين فروم اين پانل را تحسين ميكنند بي طرف نيستند و احتمالا . . .
بهتر است خودتان به اين لينك رفته و مقاسه كنيد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_rayan
19-05-2010, 00:20
من در مورد این مدل از سونی که شما مطرح کردید اطلاعاتی ندارم ولی ال ای دی شارپ هم جزء بهترین ها نیست توی سایت های خارجی اکثرا نمره خوبی آورده ولی عالی نیاورده.در کل پنل استاندارد و مناسبی هست.

Guts
19-05-2010, 10:17
من سری متوسط سامسونگ رو به جفت اینا ترجیح میدم چه LCD چه LED.

Nikonian
19-05-2010, 19:50
در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته نمي دونم اين سايت چقدر معتبر هست ولي براي سوني ex500 امتياز 5 ستاره و براي شارپ امتياز پائين 3 ستاره را داده. روي هم رفته كيفيت تصويري و صوتي شارپ le700 در هيچ سايتي امتياز خوبي نياورده است. و اكثر دوستاني كه در اين فروم اين پانل را تحسين ميكنند بي طرف نيستند و احتمالا . . .
بهتر است خودتان به اين لينك رفته و مقاسه كنيد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز لطفا سعی کنید در هنگام اظهار نظر در مورد محصولی ، دیگران را مورد نقد قرار ندهید ( البته کار شما از نقد گذشته و به تهمت رسیده ) . در صحبتهای خود تجدید نظر کنید.
بنده برای پدرم این تلویزیون را (LE700 ) گرفته ام و به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده ایم ، انصافا کیفیت تصویر بسیار بالایی دارد و با اعداد و ارقام سایت ها هم کاری ندارم . ما سعی کردیم معیارهای چند گانه را در هنگام بررسی برای خرید ملاک قرار دهیم ؛ نتیجتا هم این تلویزیون را انتخاب کردیم .
مصرف برق پایین ، کیفیت تصویر بالا (شارپنس عالی ) طراحی ساده و زیبا ، رنگهای غنی ، قیمت مناسب ( نسبت به رقبا و با توجه به ژاپنی بودن پانل ) و در زمان خرید ما سونی W550 گزینه دیگری بود که برای خرید در نظر داشتیم ، و با سنجش های مختلف شخصی نهایتا LE700 را انتخاب کردیم .

لازم به یادآوری است که در سال 2010 بنا شده که تلویزیون های سونی با استفاده از پانل های شارپ تولید شوند ، واحتمال دارد ( مطمئن نیستم ) سری جدید سونی در مدلهای مختلف از پانلهای شارپ استفاده کرده باشد . اساتید بهتر میتوانند راهنمایی کنند.

ساسان مهاجم
24-05-2010, 14:58
دوست عزیز لطفا سعی کنید در هنگام اظهار نظر در مورد محصولی ، دیگران را مورد نقد قرار ندهید ( البته کار شما از نقد گذشته و به تهمت رسیده ) . در صحبتهای خود تجدید نظر کنید.
بنده برای پدرم این تلویزیون را (LE700 ) گرفته ام و به نسبت هزینه ای که پرداخت کرده ایم ، انصافا کیفیت تصویر بسیار بالایی دارد و با اعداد و ارقام سایت ها هم کاری ندارم . ما سعی کردیم معیارهای چند گانه را در هنگام بررسی برای خرید ملاک قرار دهیم ؛ نتیجتا هم این تلویزیون را انتخاب کردیم .
مصرف برق پایین ، کیفیت تصویر بالا (شارپنس عالی ) طراحی ساده و زیبا ، رنگهای غنی ، قیمت مناسب ( نسبت به رقبا و با توجه به ژاپنی بودن پانل ) و در زمان خرید ما سونی W550 گزینه دیگری بود که برای خرید در نظر داشتیم ، و با سنجش های مختلف شخصی نهایتا LE700 را انتخاب کردیم .

لازم به یادآوری است که در سال 2010 بنا شده که تلویزیون های سونی با استفاده از پانل های شارپ تولید شوند ، واحتمال دارد ( مطمئن نیستم ) سری جدید سونی در مدلهای مختلف از پانلهای شارپ استفاده کرده باشد . اساتید بهتر میتوانند راهنمایی کنند.

من هم كه گفتم
در مقايسه شارپ و سوني (چون سوني رو همه قبول داريم روش تاكيد ميكنم) باز هم LE700 بهتره. ولي در برابر پلاسما، كيفيت پلاسما بهتره ولي با توجه به معايب پلاسما ، خريد خوبي نميتونه باشه پلاسما