PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty: Black Ops - نسخه PC

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Spaniuly
02-05-2010, 21:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدمه

برای اولین بار بازی ندای وظیفه با عنوان Call of Duty توسط شرکت بازی سازی Infinity Ward ساخته و توسط ناشر بزرگ یعنی Activision در 29 اکتبر سال 2003 به دنیای گیم عرضه شد . چندی بعد در 25 اکتبر 2005 بار دیگر دومین نسخه بازی با عنوان Call of Duty 2 باز هم توسط iw و بار دیگر پیرامون رویداد جنگ جهانی دوم توسط کمپانی اکتیویژن عرضه شد.
در نوامبر 2006 بازی Call of Duty 3 توسط سازنده Treyarch تهیه شد. این عنوان یکی از پر طرفدارترین بازی ها به شما می رفت و از طرفی سازنده جدید. با ایده های جدیدتر توانست عطفی در این سری ایجاد کند. این نسخه برای اکثر کنسول های معروف عرضه شد و اولین نسخه ای بود که نسخه Next Generation آن ساخت و عرضه شد.

اما زمانی بازی CoD مانند یک بمب صدا کرد که در سال 2007 شرکت بازی سازی iw بازی جنگاوری نوین رو با عنوان چهارمین نسخه بازی CoD به دنیای گیم معرفی کرد این بازی توانست جایگاه خاصی در بین بازیهای سال 2007 پیدا کند و جوایز ویژه ای را در نمایشگاه های بین المللی کسب کند. این محصول بشی 13 میلیون کپی به فروش رساند که تا آن زمان یک رکورد به شمار می رفت.

سال 2008 نوبت Treyarch بود که یک بار دیگر هنر نمایی خود را در شبیه سازی جنگ جهانی نشان دهد بازی Call of Duty: World at War پنجمین بازی این سری بود که توانست موفقیت های خوبی را کسب کند اما از خیلی جهات نتوانست بر بازی جنگاوری نوین برتری یابد. ولی با مود های جالبی که برای اولین بار عرضه کرد توانست افق جدیدی را در بخش بازی چند نفره در این سری در برابر گیمر ها نمایان کند. این بازی موفق شد 11 میلیون کپی به فروش رساند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در ادامه داستان بازی Modern Warfare اولی بار دیگر توسط iw ساخته شد که از دیدگاه بسیاری از منتقدین یکی برترین بازی های حال حاضر برای ژانر FPS محسوب می گردد. این بازی همچون دو نسخه اخیر سری بازی های Call of Duty با کیفیت NG برای کنسول های نکست و کامپیوتر عرضه گردید. و فروش گسترده این بازی هنوز هم ادامه دارد.

شناسنامه بازی

عنوان ویدئو گیم : Call of Duty: Black Ops
ژانر : FPS (اول شخص - شوتر)
پلتفورم ها : PS3 , XBOX360 , PC
سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
قابلیت بازی آنلاین : دارد
تاریخ انتشار رسمی : 9 نوامبر 2010 (روز سه شنبه هیجدهم آبان سال 1389 هجری شمسی)
رتبه سنی

باکس شات بازی

PC

بزرگنمایی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

X360

بزرگنمایی

PS3

بزرگنمایی

Wii

بزرگنمایی

اسکرین شات ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک ها

سایت بازی راه اندازی شد!

تریلر رسمی آنونس بازی
Debut Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 50110_t1_140.jpg

دانلود

کیفیت مناسب و حجم 9 مگ

کیفیت SD و حجم 18 مگ با فرمت flv

کیفیت HD و حجم 78 مگ با فرمت flv

Call of Duty: Black Ops Multiplayer Teaser Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mul_080910_140.jpg

دانلود با فرمت flv و حجم 15.2 مگ

بالاخره ساخت هفتمین شماره بازی پر طرفدار CoD در تاریخ 31 آوریل 2010 از سوی کمپانی بزرک اکتیویژن تائید شد. بازی Call of Duty : Black Ops توسط شرکت بازی سازی Treyarch که نسخه پنجم بازی رو هم ساخته بود در حال توسعه هست. و بنا به گفته کمپانی ناشر یعنی Activision در تاریخ نهم نوامبر سال جاری بر روی کنسول های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 و کامپیوتر عرضه خواهد شد. اطلاعات رسیده حاکی از در جریان بودن این بازی در مناطقی همچون کوبا و ویتنام و همچنین سرزمین های شمالی است. نسخه های پیشین که غیر از دو عنوان Modern Warfar همگی پیرامون رویداد جنگ جهانی بود که این بار قرار است یک تغییر اساسی در مورد جریان و رخداد های بازی شاهد باشیم. اما تریلر بازی که امروز توسط ناشر بازی عرضه شد گویای مطالب جالبی بود از جمله تائید شایعه ای که در مورد جریان داشتن بازی در مورد جنگ ویتنام و همچنین سرزمین های شمالی.

در نگاهی که سایت vg247 به این تریلر داشته به این موضوع که قالب های مثل جنگ سرد در این بازی در جریان خواهد داشت اشاره شده. همچنین در تریلر منتشر شده صحنه هایی از پرتاب موشک ها و اسلحه های قاره پیما در حال شلیک شدن به وضوح قابل مشاهده است. همچنین صحنه انفجار یک مجتمع روسی و یک هلیکوپتر UH-1A Huey

در جای دیگری از این تریلر نشانه هایی از سرزمین های شمالی و پوشیده امکان احیای یک وسیله مکانیکی و نشانه ای از امکان راه اندازی یک هلیکوپتر یا یک سوئیت پک برای انجام ماموریتی دیده می شود.

نکاتی در رابطه با گیم پلی که Treyarch فاش کرده!

1- طبق نکاتی که در سایت مترو درج شده سازنده بازی خاطر نشان کرده که در این بازی. گیمر ها شانس این را خواهند داشت که به عنوان عضو سرویس ویژه هوایی (S.A.S) در جریان مامورت نبردی که در سال 1980 در جریان محاصره سفارت خانه ایرانیان به وقوع می پیوندد بازی کنند.

2- مود زامبی همچون نسخه پیشین در این بازی نیز گنجانده شده. که یکی از مود های محبوب نیز به شمار می رفت و گیمر ها می توانند موج حملات زامبی ها را دفع و با گرفتن امتیازات رکورد ثبت کنند.

مود های موجود در بازی

1- مود سینگل پلیر : توی این مود که در واقع داستان اصلی و روند بازی توی اون جریان داره گیمر ها می تونند یک تمرین نیز در درجه سختی های مختلف تجربه کنند. فعلا جزئیاتی پیرامون داستان و روند اون منتشر نشده فعلا در همین حد که بازی در سرزمین های شمالی آمریکای لاتین (کوبا) و البته ویتنام و در قالب جنگ سرد نیز در جریان هست معلوم شده

2- مود مولتی پلیر رقابتی : توی این مود در واقع با دوستانتون رقابت می کنید و یه حالت مقابل هم داره و شما با دوستانی که باهاشون دارید آنلاین یا شبکه بازی می کنید رقابت دارید. مثل مودی که توی MW هم وجود داشت و اکثرا بیشتر مراحل آنلاین اون در همین قالب در جریان بود

3- مود مولتی پلیر دسته جمعی یا Co-op : که توی نسخه WoW شکل جالب و کاملی از این مود رو کال آف خور ها تجربه کردند. توی این مود شما همراه دوستانتون در یک تیم و گروه هستید و بر علیه AI یا همون هوش مصنوعی cpu بازی قرار می گیرید و با هم پیش می رید و همدیگه رو حمایت می کنید. این مود در قسمت مود زامبی هم می تونه تلفیق بشه

تالیف و ترجمه : Krauser

لطفا در صورت کپی برداری از مطالب فوق حتما به منبع forum.p30world.com لینک داده شود!

منابع مورد استفاده:

tothegame.com
ve3d.ign.com
gamespot
vg247.com
metro.co.uk
en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty

mohammad_twe
02-05-2010, 21:13
ممنون بابت زحماتت :40:

روز سه شنبه هیجدهم سال 1389 هجری شمسی
شرمنده اما این رو تصحیح کن :دی

mosolim
02-05-2010, 21:17
خیلی ممنون از اطلاعات کاملت. من یکی که خیلی خوشحال شدم . بالاخره دیوانه این بازیم. راستی اون تاریخ رو که زدی ماه رو ذکر نکردید که میشه 18 آبان ماه. البته جسارته.

Spaniuly
02-05-2010, 22:02
ممنون بابت زحماتت :40:

شرمنده اما این رو تصحیح کن :دی

خیلی ممنون از اطلاعات کاملت. من یکی که خیلی خوشحال شدم . بالاخره دیوانه این بازیم. راستی اون تاریخ رو که زدی ماه رو ذکر نکردید که میشه 18 آبان ماه. البته جسارته.

بله یادم رفت آبان رو ذکر کنم از قلم افتاده بود که تصحیح کردم... کلا ذوق زده شدم همه اش دارم دنبال مطلب جدید می گردم در حال دانلود تریلر و آپدیت کردن پست اول هستم مود های موجود رو هم الان می ذارم. دیگه آپدیت لحظه به لحظه شده. خیلی خبر خوشحال کننده ای بود. تاریخ انتشار باز هم زیاد دور نیست و به زودی می تونیم بازی کنیم اگه عمری باقی بمونه.

قربون همه برو بچه ها بشم. زحمت کدومه عشق CoD ما رو به این کار ها وا می داره. همه اینها تقدیم به بچه های گل این انجمن. و دوستان عزیزتر از جونم که تنها منبع انرژی من برای فعالیت هستند همینطور برا بچه های مدیر و همکار این انجمن. موفق و گیمر باشید بچه ها...:11:

vahidgame
02-05-2010, 22:08
آرمین جان پس اون خبر که قراره بازی در جنگ ویتنام باشه حقیقت نداره؟
این خبرو سایت گیم اسپات گذاشته بود.

Bs_panzer
02-05-2010, 22:10
COD داره از MOH و BF عقب میوفته......

داره مثل بازی های capcom میشه

Advanced Ali-001
02-05-2010, 22:17
سلام آرمین جان خوبی جیگر بابا!!!!!!!!!!!!
ممنون بابت تایپیک ولی من شنیده بودم تو جنگ ویتنام هستااا؟؟؟؟
این کمپانیشم فرق میکنه یوبی نیست دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
02-05-2010, 22:21
آرمین جان پس اون خبر که قراره بازی در جنگ ویتنام باشه حقیقت نداره؟
این خبرو سایت گیم اسپات گذاشته بود.

تا اونجایی که من دستگیرم شد مناطقی که بازی توش جریان خواهد داشت
ویتنام
کوبا
سرزمین های شمالی

خواهد بود البته باید باز هم منتظر باشیم احتمال داره جاهای دیگه ای باشه ولی این سرزمین ها و به قول معروف Area ها چه جوری به جنگ سرد و ... ربط داده میشن نمی دونم فعلا باید منتظر جزئیات داستان باشیم.

بهداد رو چه حسابی می گی داره عقب می مونه تا الانش که CoD داره سلطنت می کنه توی ژانر خودش فعلا که بازی نیومده من خودم به این نسخه امیدوارم می دونی یادمه وقتی WoW اومد حسابی کوبوندمش هی غر می زدم که از MW ضعیف تر شده ولی وقتی بیشتر در مورد مودهای جدید و ابتکاراتش دقت کردم دیدم عنوان کمی نیست امکان Co-op که همین تریارچ نوآوری کرد توی سری CoD چیز کمی نبود. اصلا بهدا می دونی چیه تو همیشه آیه یاسی :31: تو رو ول کنیم روز قیامت رو واسه فردا Schedule می کنی:27: بخند دنیا به روت بخنده بابا جان من...

شوخی های منو به دل نگیریا یه وقت :46:

سلام آرمین جان خوبی جیگر بابا!!!!!!!!!!!!
ممنون بابت تایپیک ولی من شنیده بودم تو جنگ ویتنام هستااا؟؟؟؟
این کمپانیشم فرق میکنه یوبی نیست دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره دیگه گفتم که هست و احتمالا اصل ماجرا هم توی همین محیط در جریان خواهد بود

یوبی چیه آبرومون رو بردی پسر:31: از اول هم ناشر اکتیویژن بود. پست اول کاملا این موارد رو توی مقدمه توصیف کردم مختصر تا یه آشنایی به دست بیارن بچه هایی که زیاد آشنایی ندارن که البته دیگه CoD از بس توی ایران محبوبه که خیلیا اینار فول هستند:46: سازنده ها هم که از ابتدا iw و ta بودن یک چند تا هم شرکت بازی سازی بودن که برای عنوان ها DLC دادن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه به لینکی که از ویکیپدیا گذاشتم توی پست اول مراجعه کنید

sinak3
02-05-2010, 22:23
با اجازه آرمین جان یه سری عکس تو دی بازی دیدم که از تریلر ها گذاشته شده.با اجازه آرمین جان میذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منبع:

titanium_zarin
02-05-2010, 22:27
سلام...
اگه اينو گذاشته بودين معذرت...
من اينو توي قسمت خبرهاي بازي هم ميزارم....
اگه صلاح دونستين از يكي پاك كنيد....

CoD: Black Ops و مرحله ای در فضا
همانطورکه میدانید چندی پیش از بازی جدید سری CoD با نام Black Ops رونمایی شد. بعلاوه ترلیر گیم پلی این بازی هم امروز صبح منتشر شد ، این ترلیر به قدری سریع است که شاید شما پایان آن را از دست داده باشید - یک ماموریت واضح در خارج از فضا.

در این ترلیر مردی را می بینیم که لباس کامل فضایی و تجهیزات را پوشیده است - و موشک هایی به در زمین در حال گردش اند. این ترلیر در نمای اول شخص، سربازی را نشان میدهد که در یک آزمایشگاه نظامی خصوصی بیدار میشود. همچنین دیگر تصاویر به این اشاره دارند که این بعد از یورش توسط پرسنل ارتشی بوده است.

اما آیا واقعا این بازی مرحله ای در فضا دارد ؟ باید صبر کرد و دید..

گفتنی است قبلا هم رئیس استدیو Treyarch آقای Mark Lamia گفته بود تمرکز تمام استدیوی آنها بر روی این بازی است " با تیم های اختصاص داده شده به Multiplayer ، Single-Player و Co-op ای که در حال ساخت قوی ترین ، مبحوت کننده و میخکوب کننده تجربه ی ممکن برای طرفداران مان در تمام جبهه ها هستیم" - این گفته نشان میدهد که قابلیت Co-op هم در این بازی موجود می باشد.

ترلیر این بازی را می توانید در این لینک تماشا کنید

Bs_panzer
02-05-2010, 22:27
بهداد رو چه حسابی می گی داره عقب می مونه تا الانش که CoD داره سلطنت می کنه توی ژانر خودش فعلا که بازی نیومده من خودم به این نسخه امیدوارم می دونی یادمه وقتی WoW اومد حسابی کوبوندمش هی غر می زدم که از MW ضعیف تر شده ولی وقتی بیشتر در مورد مودهای جدید و ابتکاراتش دقت کردم دیدم عنوان کمی نیست امکان Co-op که همین تریارچ نوآوری کرد توی سری CoD چیز کمی نبود. اصلا بهدا می دونی چیه تو همیشه آیه یاسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو رو ول کنیم روز قیامت رو واسه فردا Schedule می کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخند دنیا به روت بخنده بابا جان من...

شوخی های منو به دل نگیریا یه وقت شما مولتی پلیر بتلفیلد رو بازی کنی درک می کنی چی میگم :دی قبل این که Bad company 2 بخرم mw2 hardcore fan بودم

باید جزئیاتی از مولتی پلیر منتشر بشه تا بشه نظر داد

alis63
02-05-2010, 22:37
خوب حالا از سیستم مورد نیاز چی کسی خبر داره چه سیستمی میخواد؟

Spaniuly
02-05-2010, 22:39
شما مولتی پلیر بتلفیلد رو بازی کنی درک می کنی چی میگم :دی قبل این که Bad company 2 بخرم mw2 hardcore fan بودم

باید جزئیاتی از مولتی پلیر منتشر بشه تا بشه نظر داد

بهداد داشتم شوخی می کردم من منکر محسنات بازی های مثل BF نیستم ولی منظورم اینه که به این راحتی ها عنوان هایی مثل CoD از چشم نمی افتن و عقب بمون نیستن چون واقعا نزد گیمر ها جا افتاده شدن. قبول داری؟

خوب حالا از سیستم مورد نیاز چی کسی خبر داره چه سیستمی میخواد؟

ای خدا کاش توی اولین ساعاتی که آدم تاپیک می زنه این سوال ها پرسیده نشه...
سیستم چی می خواد؟
عکس منتشر نشده ازش؟
چند تا DVD هست؟
آیا بقالی سر کوچه مون بازی رو میاره روز انتشار؟
میشه لینک دانلود بازی رو هم بذارید؟
میشه وقت برنامه تون رو بیشتر کنید؟

بابا جون ما بیخیال...

آخه جیگر طلا قربون تو برم الهی اگه سیستم منتشر شده بود که می ذاشتم... ببین دوست خوبم معمولا سیستم مورد نیاز بازیها چند هفته مونده به انتشار ریلیز میشه ولی نگران اونش نباش می تونی با سیستمی که MW2 رو بازی کردی این رو هم بازی کنی. موتور گرافیکی بازی های حال حاضر به گونه ای نیست که با سیستم های نسبتا روز سازگار نباشه. وقتی پلتفورم های PS3 , XBOX360 مطرح هست یعنی با سیستم نسبتا خوب میشه بازی رو اجرا کرد فقط می مونه مسئله کیفیت گرافیکی که جزئیاتش زمانی مشخص میشه که سیستم مورد نیاز رسما اعلام بشه.

starn
02-05-2010, 23:22
از همون نسخه ی اول بازی رو دنبال کردم واقعا عالی بوده
بی صبرانه منتظر این نسخه نیز میمانیم ....:8:

mosolim
02-05-2010, 23:31

سلام
اصلا این حرف و نزن. کال اف کجا مدال و بتلفید کجا... . هنوز هیچی بازی تو این سبک رو دست کال آف نیومده. EA حالا حالا باید بدو تا به treyarch اکتیوژن برسه دیگه انفینیتی بماند.

Mohammad Hosseyn
02-05-2010, 23:54
قبلا هم شایعاتی در مورد وجود ماموریت در ایران برای این بازی ها بود ... ولی هیچ کدوم عملی نشد ... این یکی ببینیم میشه یا نه ... 

Turok-71
03-05-2010, 00:39
آرمین جان دستت درد نکنه!
فقط مطمئنی در کوبا و ویتنام هم ماموریت داره؟

Spaniuly
03-05-2010, 06:18
آرمین جان دستت درد نکنه!
فقط مطمئنی در کوبا و ویتنام هم ماموریت داره؟

والا البرز جان من هم چیز هایی رو نوشتم که توی سایت گیم اسپات مترو VG247 و ... درج شده بود و توی همه اونها دقیقا به این موارد اشاره شده فقط اون پاراگراف که از قول سایت مترو ترجمه کردم کمی برای خودم عجیب بود. بخصوص اون قسمت که دقیقا از وجود ماموریتی خبر داده که در مورد کنسولگری ایرانیان هست و محاصره میشه در سال 1980. ولی تریلر بازی گویای مطالب کاملی از Area ها هست و همه سایت ها متفق القول بودند که بازی توی ویتنام کوبا و سرزمین های شمالی بوده بدون شک این اخبار نمی تونه غلط باشه چون اکتیویژن همه این ابار رو تائید کرده و هیچ سایت خبری اونها رو تکذیب هم نکرده. به هر حال عنوان منحصر به فردی می تونه باشه. دیگه بعد چند عنوان جنگ جهانی و مدرن وارفار یه جریان جدید می تونه خیلی جالب و جذاب باشه.

Turok-71
03-05-2010, 15:03
پس با وجود این باید منتظر یک تبلیغ بزرگ سفارشی دیگه از این شرکت باشیم!
در هر صورت امیدوارم دیگه در تبلیغات شون (مثل نسخه قبل) زیاده روی نکنن.

sinak3
03-05-2010, 18:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان این آخرین پست من تا 25 خرداد بود.بدی خوبی از ما دیدید تا اون موقع حلالمون کنید.دی:

779
03-05-2010, 19:05
سلام
اصلا این حرف و نزن. کال اف کجا مدال و بتلفید کجا... . هنوز هیچی بازی تو این سبک رو دست کال آف نیومده. EA حالا حالا باید بدو تا به treyarch اکتیوژن برسه دیگه انفینیتی بماند.

عزیز تا الان که بیشتر افتخارات COD به Infinity Ward بوده و الانم که دیگه این استودیو داره کم کم نابود میشه ( و شده ) Treyarch که یک COD 3 و World at War زده که زیادم خوب در نیومده! پس حرف ایشون کاملا واضح هستش!
COD داره یکم زیاده روی میکنه آخه خیلی جالبه هم Treyarch و هم استودیویه تازه تاسیس Sledgehammer و هم استودیویه به هم ریخته ی Infinity Ward همه دارن COD میزنن! ( تازه Sledgehammer گفته میخواد Action Advanture و سوم شخص بزنه!!! امسال فکر کنم 2 تا COD داریم! )

google_boy07
03-05-2010, 19:22
متاسفانه این بازی هم از جنگ جهانی که همیشه انتظار داشتم اومده بیرون و داره رو به جنگ مدرن می ره...:41:
من برای آخرین سری بازی که mw 2 بود رو بازی کردم و از لحاظ خود بنده اگه بخوام به این بازی نمره بدم براش نمره 7 از 10 رو در نظر می گیرم. البته این نظر شخصی منه چون مهمترین نکته در یک بازی که داستان بازیست در نسخه mw 2 وجود ندارد و بازی روح ندارد. و فقط و فقط بکش برو جلو :31:. همینو بس...

جنگ جهانی اگر از لحاظ گرافیکی و ... دارای ضعفهایی باشد اما از لحاظ داستان و محتوا قوی می باشد. شاید مهمترین ویژگی در یک بازی آن هم در این سبک داستان بازیست. .....

با تشکر .....:5:

REZAt1980
03-05-2010, 23:45
سلام.

دوستان توجه داشته باشند، جریان کنسولگری ایران سال، 1980 بود. که توی انگلیس اتفاق افتاده و ربطی به داخل ایران نداره.

hosseincode2008
04-05-2010, 19:29
اون تريلر رو حالت آهسته حتما ببينيد . خيلي تريلر باحالي بود .
مثل اينكه اينبار Treyarch ميخواد دست به كار بزرگي بزنه .

Big-Boss
04-05-2010, 20:17
سلام.

دوستان توجه داشته باشند، جریان کنسولگری ایران سال، 1980 بود. که توی انگلیس اتفاق افتاده و ربطی به داخل ایران نداره.

اگه داخل ایران بود که دیگه کنسولگری نمیشد.
طبیعتا کنسول گری های هر کشوری خارج از اون کشوره.

(این جریان یه بار دیگه تو یه بازی ویدئویی هم بود)

halflife g
04-05-2010, 20:47
من که امید زیادی به این بازی ندارم کلا بازیهایی که Treyarch میسازه چندان جالب ازآب درنمیاد.......... .

خداییش این call of duty رو هم با ساختن بازیهای بی شمار ازش به نابودی کشوندن ....... .

Spaniuly
04-05-2010, 22:34
من که امید زیادی به این بازی ندارم کلا بازیهایی که Treyarch میسازه چندان جالب ازآب درنمیاد.......... .

خداییش این call of duty رو هم با ساختن بازیهای بی شمار ازش به نابودی کشوندن ....... .

تقریبا باهات موافقم چون وقتی چیزی هر ساله میاد از چشم میافته. حالا از سال 2003 تا حالا هر ساله شاهد یک بازی CoD هستیم. من خیلی ها رو دیدم که هنوز اندر خم CoD 2 موندن:18:

ÖMID
04-05-2010, 23:00
من که از این خبر خیلی خیلی خوشحالم !
جدا از BF که بازی کردم(انلاین) که سبک خیلی خاصی داره. ولی cod یه چیزی دیگست و من بیشتر ازش خوشم میاد.
چون وقتی یکی میاد بازیهای دیگه ای رو مقایسه میکنه و نظر خودشو میگه بقیه هم احساسات خیلی خاصشون گل میکنه میان همدیگرو تایید میکنن !! و یه خودی نشون میدن!(واقعیتی که هزار بار دیدم تو همین فروم)
1.این تایپک مقایسه بازی ها نیست.
2.مجبور نیستید در تاپیک هایی که از بازیشون خوشتون نمیاد پست بدید.

Ami R 940
05-05-2010, 15:40
سلام...
اگه اينو گذاشته بودين معذرت...
من اينو توي قسمت خبرهاي بازي هم ميزارم....
اگه صلاح دونستين از يكي پاك كنيد....

CoD: Black Ops و مرحله ای در فضا

همانطورکه میدانید چندی پیش از بازی جدید سری CoD با نام Black Ops رونمایی شد. بعلاوه ترلیر گیم پلی این بازی هم امروز صبح منتشر شد ، این ترلیر به قدری سریع است که شاید شما پایان آن را از دست داده باشید - یک ماموریت واضح در خارج از فضا.
در این ترلیر مردی را می بینیم که لباس کامل فضایی و تجهیزات را پوشیده است - و موشک هایی به در زمین در حال گردش اند. این ترلیر در نمای اول شخص، سربازی را نشان میدهد که در یک آزمایشگاه نظامی خصوصی بیدار میشود. همچنین دیگر تصاویر به این اشاره دارند که این بعد از یورش توسط پرسنل ارتشی بوده است.

اما آیا واقعا این بازی مرحله ای در فضا دارد ؟ باید صبر کرد و دید..

]

این فرم لباس که شبیه لباس های فضانوردی هست در این بازی , یکی از فرم های لباس خلبانی هواپیماهای جنگیه موسوم به SR 71 هست . این هواپیما جنگی تا چندین برابر ارتفاع بالاتر از سایر هواپیماهای جنگی می تونه پرواز داشته باشه واس همین خلبان به همچین فرم و پوششی که به چتر نجات و اکسیژن اضطراری مجهزه نیاز داره .

عکس این هواپیما جنگنده

نوع پوشش

Nafiseh_N
05-05-2010, 17:33
با اینکه از بازیهای خشن متنفرم ولی امیدوارم گرافیک خوبی داشته باشه!

Bs_panzer
05-05-2010, 22:28
من نمی دونم چطوری به این نتیجه زسیدن یه همچین اسمی بذارن روش

Mostafa NBA
05-05-2010, 22:49
من نمی دونم چطوری به این نتیجه زسیدن یه همچین اسمی بذارن روش

Black ops یک صفتیه برای گروه هایی که از طرف دولت یک کشور مجهز میشن و دستور میگیرن ولی هیچ گونه موجودیتی ندارن و یک ارگان نظامی به حساب نمیان ! یک جورایی مثل نیروی مخلصٍ :27: بسیج ٍ خودمون .

Dark Kingdom
05-05-2010, 23:13
ای کاش همشو میدادن همین Treyarch .
infinity ward گند زد به بازی . کاش modern warfare یه بازیه جدا بود و اسم COD رو خراب نمیکرد .

virus2009
06-05-2010, 07:37
ما همچنان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم از ورژن های قبلی بهتر باشه

vahidgame
07-05-2010, 17:47
اسلحه های تایید شده در بازی:

RPK

AK-47

AUG

SPAS-12

MP5?

CAR-15

M4 or M4A1?

منبع:

valapeji
09-05-2010, 17:52
ممکنه رودتر منتشر بشه؟

محمد ه ف
09-05-2010, 20:17
ممکنه رودتر منتشر بشه؟
دیرتر امکان داره ولی زودتر ابدا

amirpers
10-05-2010, 16:09
اين كال آو ديوتي هم داستاني شده ها.شده پوز زني شماره قبلي.

djmd
11-05-2010, 15:11
آقا این تریلری تحلیلی که GT گذاشته خوبه ولی بازی هیچ پیشرفت گرافیکی نداشته کلا چیزه خاصی مشخص نبود ... تازه بعضی جاها کیفیت تکسچرها واقعا مذخرف بود ! این چی بود کلا ما که نفهمیدیم ...

Bs_panzer
11-05-2010, 15:55
آقا این تریلری تحلیلی که GT گذاشته خوبه ولی بازی هیچ پیشرفت گرافیکی نداشته کلا چیزه خاصی مشخص نبود ... تازه بعضی جاها کیفیت تکسچرها واقعا مذخرف بود ! این چی بود کلا ما که نفهمیدیم ...

کلا از نسخه 4 به بعد گرافیک نمی دونم چرا هیچ فرقی نمی کنه !

تا وقتی ار اون اینجین چرتشون استفاده می کنن

فقط فریم بالا میده و بس

djmd
11-05-2010, 16:29
ولی یه چیزی هست ... اگر این Respawn که دیگه تقریبا همه می دونیم کیا هستن بیان از موتور Idtech 5 استفاده کنن (موتور Doom 4 , RAGE) فکر کنم دوباره بتونیم یه بازی خوف دیگه رو تجربه کنیم ازونجایی که اینا اعضای اخراجی هستن و دله پری از اکتیویژن دارن دوباره می تونن یه بازی رویایی رو خلق کنن ... مخصوصا که ID Tech 5 تو طراحی محیط های بزرگ بسیار عالی عمل کرد (تریلرهاشو دیگه فکر کنم اکثرا دیدین RAGE) .... اگر بشه چی میشه ؟!

Hunter lord
11-05-2010, 20:15
کلا از نسخه 4 به بعد گرافیک نمی دونم چرا هیچ فرقی نمی کنه !

تا وقتی ار اون اینجین چرتشون استفاده می کنن

فقط فریم بالا میده و بس

به بیان روشنتر گرافیک بازی از شماره 4 به بعد کاهش یافت . ( البته شماره 5 خوب بود . )

Mostafa NBA
12-05-2010, 01:50
به بیان روشنتر گرافیک بازی از شماره 4 به بعد کاهش یافت . ( البته شماره 5 خوب بود . )

به نظر من اینطور نیست, همیشه همینطوریه! وقتی یک بازی در زمان خودش خیلی زیبا بوده و باهاش حال کردیم فکر میکنیم دیگه هیچ بازی مثل اون نیست ولی شما برو یک بار COD 4 رو نصب کن و دوباره مقایسه کن, کاملا متوجه میشی.حداقل من به این نتیجه رسیدم که گرافیک و صداگذاری بازی خیلی پیشرفت داشته. ولی در مجموع من همچنان MW رو به MW2 ترجیح میدم :8:

محمد ه ف
12-05-2010, 17:02
COD:BlacK Ops برای WII تایید شد

امروز ActiVision طی مصاحبه ای با EUROGAMER گفت که بازی COD:Black ops برای Wii همانند Xbox360 و ps3 در روز 9 نوامبر 2010 در دسترس خواهد بود و دارندگان WII میتونن این بازی روی کنسول خودشون تجربه کنند

بازی Cod:black ops در تاریخ 9 نوامبر 2010 برای Xbox360 PS3 PC و WII عرضه خواهد شد

منبع :

ترجمه :

LadyS
14-05-2010, 16:42
خیلی جالبه بازی گرافیکی در سطح تیم ملی داره...!
انگار که فیلم سینماییه!
البته بازیهای Call of Duty از نسخه 2 به بعد مثل فیلم سینمایی شد...
اولین صحنه اش هم همون نبرد روس با المان هست که توی راهرو رادیو اعلام میکنه:
مردم روسیه...
ولی بازم معلومه که هیچّی به پای MW1 نمیرسته خداییش هیچی کم نداشت!

hosseincode2008
15-05-2010, 07:51
اسكن هاي OXM و اطلاعات جديد

از نكات جالبي كه عنوان شده يكي اينكه شخصيت اول بازي علي رغم تمام نسخه هاي اين سري قابليت حرف زدن خواهند داشت . همچنين Treyarch ادعا كرده فرق بين World at War و Black Ops در حد تفاوت بين COD2 و COD4 هست .
اطلاعات بيشتر در بخش هاي اصلي ،‌ تك نفره ، چند نفره ، اسلحه ها و گيم پلي در :

LadyS
15-05-2010, 14:58
اسکرین شات های بازی:
منبع:

vahidgame
16-05-2010, 22:49
مثل اینکه به احتمال زیاد قراره دوباره بخش بسیار جالب Zombie Mode در این شماره برگرده و در بازی وجود داشته باشه.به طور رسمی تایید نشده ولی احتمال وجود این مد در بازی خیلی زیاده:

Layken
16-05-2010, 23:08
به به چه جالب این اکتیوژن رو کرد قسمت جدید رو ......
منتظر خواهیم ماند...حتما بازی خوبی خواهد بود.

jericho-sina
18-05-2010, 20:20
امشب قراره یه trailer جدید ازش پخش کنن
نقل از سایت call of duty : black ops

Black Ops Reveal Trailer on ESPN 5/18! 1

Treyarch’s worldwide reveal trailer for Call of Duty: Black Ops will air on ESPN during the NBA’s Eastern Conference Finals on May 18th 2010. This is a brand new, never before seen trailer that consists entirely of in-game footage.

You can catch the promo commercials on ESPN beginning tonight, and of course be sure to tune-in to
Game 2 on Tuesday, May 18th for the worldwide reveal trailer for COD: Black Ops.

Watch the Debut Tease Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) now if you haven’t already, but it’s not nearly as comprehensive as what’s airing on ESPN – the reveal trailer on ESPN is brand new, and has a ton more in-game footage

jericho-sina
19-05-2010, 09:22
Tune-in Trailer

امروز رلیز شد
در سایت Black Ops به نمایش گذاشته شده خودم هم از اونجا دیدم

حتما ببینید
قسمت های داخل بازی رو نشون میده

Turok-71
19-05-2010, 10:37
|
|
|
|
|

pedram_sad
19-05-2010, 10:56
از این shot ها که گرافیک بازی خیلی باحال به نظر میاد

Turok-71
19-05-2010, 11:03
رفقا به نظرتون تو عکس دوم اون کاپیتان پرایس نی؟!!!
خیلی شبیه اونه...

Mostafa NBA
19-05-2010, 11:36
خیلی شبیه اونه...
اتفاقاً منم با اولین نگاه به همین پی بردم. شک ندارم که خودشه ! کاملاً از سبیلش معلومه :10:

Turok-71
19-05-2010, 11:43
البته اگه با عکس سوم مقایسش کنید ممکنه اون باشه...
آره همون عکس سومه به احتمال زیاد...

Arrowtic
19-05-2010, 13:18
فکر نمیکنم پرایس باشه.عکس چهارمو نگاه کنید.به پرایس شبیه نیست.(البته دومیه هست)

Arrowtic
19-05-2010, 13:32
جنگ ویتنام و فضاپیما!!؟:دی
جدا از این من یه چی میگم:یه حسی بهم میگه بازی خوب نمیشه.دارن COD رو به گند میکشن.iw خیلی عالی میساخت.MW دیدید چه عالی بود؟؟؟World At War در مقابل اون هیچ بود.MW2 هم خیلی خوب بود.امیدوارم این بارو مثل قبلیاشون گند نزنن.

توجه:این نظر منه!

toorajjj
19-05-2010, 14:17
سلام بچه ها دارم چی می بینم مگه میشه بهترین بازی مورد علاقه من در سبک اول شخص شوتر براش تاپیک بزنن و من بعد از 6 صفحه با خبر بشم !!!!! اصلا کار خوبی نکردید . :31: بی صبرانه منتظریم . ممون از اطلاعاتتون

xeNociDe
19-05-2010, 14:21
جنگ ویتنام و فضاپیما!!؟:دی
جدا از این من یه چی میگم:یه حسی بهم میگه بازی خوب نمیشه.دارن COD رو به گند میکشن.iw خیلی عالی میساخت.MW دیدید چه عالی بود؟؟؟World At War در مقابل اون هیچ بود.MW2 هم خیلی خوب بود.امیدوارم این بارو مثل قبلیاشون گند نزنن.

توجه:این نظر منه!
خیلی ببخشید ولیش شما تا وقتی MW2 نیومده بود که هی می گفتید:
WAW چه گرافیکیو ال و بل...
حالا که MW2 اومد دیگه WAW بد شد؟
ببینید الان شما Bad Company رو ببینید اصلاً ضایع بود که میخواد MW2 رو کپی بزنه ولی نتونست .
مطمئن باش دیگه هیچ بازی مثل یک بازی خوش نمیدرخشه ... مثلاً ممکنه که MW2 عالی باشه ولی حتماً Black OPS بهتره چون گرافیک جهانی داره بهتر میشه.

A.M.D.D.E.V.I.L
19-05-2010, 14:26
تریلر رسمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز YOUTUBE هست
ولی گرافیکش خوب به نظر نمیاد
آخرش مینویسه 9/11 یعنی شهریور میاد بیرون؟؟؟؟؟؟؟

شخصیت های COD 6 توش هستند؟

UP-SNAKE
19-05-2010, 16:41
من که حالم به هم خورد واقعاً که يه مزخرف ديگه از trayarch

Arrowtic
19-05-2010, 16:49
خیلی ببخشید ولیش شما تا وقتی MW2 نیومده بود که هی می گفتید:
WAW چه گرافیکیو ال و بل...
حالا که MW2 اومد دیگه WAW بد شد؟
ببینید الان شما Bad Company رو ببینید اصلاً ضایع بود که میخواد MW2 رو کپی بزنه ولی نتونست .
مطمئن باش دیگه هیچ بازی مثل یک بازی خوش نمیدرخشه ... مثلاً ممکنه که MW2 عالی باشه ولی حتماً Black OPS بهتره چون گرافیک جهانی داره بهتر میشه.

من نظرمو گفتم.ولی اینم میگم:من قبل از اینکه WAW بیادش هم میگفتم که موفق نمیشه مثل MW .ولی وقتی MW2 داشت می اومد میدونستم بازی قشنگی میشه.هر چی که iw ساختش عالی دراومد.اینم میگم خوب در نمیاد.(این نظر منه!!!!!!)
در ضمن شما فکر کنم اشتباه گرفتی من هیچ وقت نگفتم که WAW چه گرافیکیو ال و بل... .از نظر من فقط:
COD1
COD2
COD:MW
COD:MW2
در حد COD بودن.
جاویدان باشید

Hunter lord
19-05-2010, 17:10
اتفاقا این شماره فوق العاده می شه و بهتر از اون MW2 مسخره می شه .

من برای MW احترام زیادی قایل هستم ولی شماره دوم به قدری پسرفت داشت که بعد از 2 بار بازی کردن می فهمیدید .

گرافیک و صداگذاری MW2 خیلی پسرفت داشت . ( این واقعا ناامید کننده است . )
طراحی تفنگ ها اصلا جالب نبود بر خلاف شماره 1 .
تنها صحنه های سینمایی این بازی جالب بود .

شماره 3 یک مزخرف به تمام معنا بود و تکراری بر شماره قبل ولی برعکس شماره پنجم اشتباهاتش را جبران کرده بود . این شماره هم فوق العاده تر می شه .

A.M.D.D.E.V.I.L
19-05-2010, 17:17
ببخشید ها
شما MW2 رو انلاین بازی نکردین که اینهمه بهش بد و بیراه بیگید

R O O T
19-05-2010, 17:53
ولی خدا کنه تعداد اسلحه ها و مرحله ها بیشتر باشه

Arrowtic
19-05-2010, 19:05
MW2 آنلاینش چیز مخوفی بود.(البته در زمینه ی آنلاین به پای BF نمیرسید)
دوستان اصلا چیزی از داستان معلومه؟؟شخصیت ها؟؟؟

mosolim
19-05-2010, 19:31
خیلی شبیه اونه...

سلام
باور کنید خودشه. این کاپیتان جونه سگ داره. به همین راحتیا دست بردار نیست. مطمئنا برای جذاب تر شدن بازی قرارش دادن. البته منم بدم نمیاد که باشه.

alihamid
19-05-2010, 19:49
واقعا mw2 مزخرف بود؟؟؟؟یکی از بهترین ها تو سبکش بود و بهترینم میمونه

A.M.D.D.E.V.I.L
19-05-2010, 19:56
منم میگم که COD 6 بهترین COD بود که تاحالا ساخته شده
بعضی ها تو فروم های خارجی میگن که اون کاپیتان هست ولی نه پرایس
به چشماش نگاه کنید دقیقا چشم های تصویر شماره ی 4 هستش
که پرایس نیست

jericho-sina
19-05-2010, 22:59
اگه دقت کنین این کسی که سیبیل پرایس رو داره همونی هست که تو trailer آخری توی مرحله برفی با شما از طناب آویزونه بعد دو نفری میرین تو شیشه

از روی صدا و لهجه آمریکاییش معلومه که پرایس نیست

Arrowtic
19-05-2010, 23:50
بچه ها این عکس به عنوان عکس روی جلد معرفی شده :(به نقل از Covershut)

REZAt1980
20-05-2010, 09:18
اگه دقت کنین این کسی که سیبیل پرایس رو داره همونی هست که تو trailer آخری توی مرحله برفی با شما از طناب آویزونه بعد دو نفری میرین تو شیشه

از روی صدا و لهجه آمریکاییش معلومه که پرایس نیست

درسته.

در ضمن اصلا پرایس انگلیسی بود ، در حالی که جنگ ویتنام انگلیسی ها شرکت نداشتند.

mosolim
20-05-2010, 13:42
درسته.

در ضمن اصلا پرایس انگلیسی بود ، در حالی که جنگ ویتنام انگلیسی ها شرکت نداشتند.

ای ول این شد یه دلی موجه برای اینکه اون شخص پرایس نیست. بله احتمالا من اشتباه کردم. حقیقتش با دیدن چهره اون شخص از ذوق و شوقی که داشتم فکر نکرده حرف زدم. تریلر رو هم که دیدم حق با دوستمون سینا ست.

alireza2099
20-05-2010, 16:05
ببخشید ها
شما MW2 رو انلاین بازی نکردین که اینهمه بهش بد و بیراه بیگید

من انلاینش رو بازی کردم همچین بازی دندونگیری نبود والله .
من که به این نسخه بازی زیاد خوشبین نیستم .
نسخه MW2 اینقدر زد توذوقم که نمیدونم چی بگم . توی سری COD شماره 2 :32:رو میشه یه اسطوره FPS قلمداد کرد . البته MW1 هم بازی واقعا محشری بود .:8:

jericho-sina
20-05-2010, 19:00
توی عکس هایی که دوست ما توی پست 52 قرار دادن...بین عکس 2 و 4....

من احساس میکنم که این دونفر در واقع یک نفر هستند در دو زمان مختلف

عکس 4 مال جنگ ویتنامه....عکس 2 مال مدتی (شاید چند سال) بعد

البته این نظر منه

جایی این تایید نشده

یک شایعه درست شده در مورد این دو عکس

عکس اول: عکس تفنگی که میگن Lee Harvey Oswald از اون استفاده کرده و کندی رو کشته

دوم صحنه ای توی trailer آخری که سایه یه تفنگ شبیه اون وجود داره:

میدونید که توی trailer هم گفته بود: " قرار نیست هرچه که به عنوان تاریخ نوشته میشه ، درست باشه"

Davood_titan
20-05-2010, 19:30
باید  حسابی رو داستانش  کار کرده باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sima_6600
20-05-2010, 19:55
اقا من تمام پست ها رو خوندم چرا یک سری چرت میگن بازی رشد گرافیکی نداشته
والا با یک نگاه میشه تشخیص داد
MW1<WOW<MW2<Black ops
خوب اگر نمیفهمد و تفاوت رو حس نمیکنید پس یا چشماتون مشکل داره یا ... مشکل داره:31:
در مورد Bad Company 2 باید بگم این بازی ارزش نداره چون پر باگه اخه با این همه باگ چطور میتونید با mw مقایسش کنید
اصلا میدونید چند نفر mw رو انلاین بازی کینن پس محبوبیت یک بازی رو زیر سوال نبرید.من میگم این سری Black ops پوز همه رو میزنه چون باید خیلی اکشن باشه من که این طور فکر میکنم در هنگام بازی مواضب باشد سکته نکنید دور اول رو هارد برید تا حالت جا بیاد نگی زود تمو شد خیلی کوتاه بود چرا انقد مراحلش کم بود.هر کسی یک نظری داره و نظر هر کس محترمه در صورتی که نظری که میده منتقی و درست باشه.:10:از حرف های من ناراحت نشید چون حقیقت رو گفتم.
چاکر همه شما هم هستم:11:

xeNociDe
21-05-2010, 07:55
اقا من تمام پست ها رو خوندم چرا یک سری چرت میگن بازی رشد گرافیکی نداشته
والا با یک نگاه میشه تشخیص داد
MW1<WOW<MW2<Black ops
خوب اگر نمیفهمد و تفاوت رو حس نمیکنید پس یا چشماتون مشکل داره یا ... مشکل داره:31:
در مورد Bad Company 2 باید بگم این بازی ارزش نداره چون پر باگه اخه با این همه باگ چطور میتونید با mw مقایسش کنید
اصلا میدونید چند نفر mw رو انلاین بازی کینن پس محبوبیت یک بازی رو زیر سوال نبرید.من میگم این سری Black ops پوز همه رو میزنه چون باید خیلی اکشن باشه من که این طور فکر میکنم در هنگام بازی مواضب باشد سکته نکنید دور اول رو هارد برید تا حالت جا بیاد نگی زود تمو شد خیلی کوتاه بود چرا انقد مراحلش کم بود.هر کسی یک نظری داره و نظر هر کس محترمه در صورتی که نظری که میده منتقی و درست باشه.:10:از حرف های من ناراحت نشید چون حقیقت رو گفتم.
چاکر همه شما هم هستم:11:
بلاخره یکی پیدا شد ارزش COD رو بفهمه!

Arrowtic
21-05-2010, 09:45
دوستان من فکر میکنم عکس 2 و 4 هر دو یک نفرن و در یک زمان نه زمان های متفاوت.عکس 2 چون تو برفه فکر میکنیم پیره.

sima_6600
21-05-2010, 12:39
اقا این کاپیتان پرایس دیگه باید تو سری بعد ژنرال شده باشه والا با ابن همه فدا کاری نمیدونم چرا هیچ پیشرفتی نمیکنه.:31:.منظورم سری 7 نیست سری 8 بازی رو میگم این بازی خیلی باحال شده هر سال یک شماره میدن بیرون تنوع زیادی هم داره من که خیلی حال کردم.چون حالا دو سبک شده خیلی بیشتر حال میده 1 سال مشغول جنگ مدرن هستیم یک سال با این ویتنامی ها درگیریم:31:
در کل من یک نظر دارم شاید خیلی حا با من موافق نباشن کلا داستان شماره 4 mw1 از همه بهتر بود و خیلی خفن کار شده بود.

vahidgame
28-05-2010, 20:24
یه سری عکس جدید از بازی اومده که عکسای قشنگی هستن. فقط نمیشه اینجا اونارو گذاشت. می تونید از اینجا اونارو ببینید:

یه مصاحبه هم با رئیس شرکت Trayarch انجام شده که می تونید از اینجا اونو ببینید:

LiverBarca
28-05-2010, 23:25
دستت درد نکنه عالی بود...راستی کال اف 6 رو تو ایران میشه تو گیمنت گروهی بازی کرد؟؟؟

vahidgame
29-05-2010, 17:17
اطلاعات جدید از بازی اومده. همه سایت ها این یکی دو روزه یه سری اطلاعات و همین طور پیش نمایشی از بازی گذاشتن. فعلا خلاصه اونو می ذارم:

سینگل پلیر

ویتنام فقط بخش کوچکی از داستان بازی هست.داستان بازی در یک دوره زمانی وسیع قرار داره.
بعضی نقشه های بخش سینگل پلیر بر روی بخش مولتی پلیر هم قرار دارند.
در بعضی ماموریت ها می تونید انتخاب کنید که به طور مخفیانه حرکت کنید یا اینکه با تفنگ همه جا را به آتش بکشید.
هوش مصنوعی دشمنان بهتر و قوی تر شده.اگه شما آن ها را نشانه بگیرید سعی می کنند جا خالی بدهند.

مولتی پلیر

وسائل نقلیه بر می گردند.
ساختن یک Class 2.0 شامل تنظیمات و خصوصیات جدید.
بعضی اسلحه حای نام آشنا مثل AK-47 برگشته اند.
فیلتر منطقه برگشته است.
matchmaking و server browser بهبود یافته.
سرور Modern Warfare 2 انتقال یافته است.
هدفگیری خودکار می تونه فعال یا غیر فعال باشه.
PC گیمرها قادرند از سروهای تخصیص یافته راحت لذت ببرند.
تیم بازی بر روی ابعاد مولتی پلیر بازی تمرکز می کنه که دو برابر World at War است.

مد co-op

2-4 بازیکن در co-op وجود خواهند شد.
2 بازیکن در split-screen آفلاین پشتیبانی می شوند.
این بخش در campaign سینگل پلیر قرار نخواهد گرفت.
زامبی ها ممکن است دوباره از World at War بگردند.

متفرقه

موتور بازی ورژن اصلاح شده موتور IW است که در World at War استفاده شده بود.
بازی در 60 فریم اجرا میشه!
تخریب فیزیک بازی قصد داره محدود باشه.بنابراین بازی به سبک تخریب پذیری Battlefield Bad Company 2 نیست.
نسخه PC بهتر از نسخه کنسولی ظاهر خواهد شد.
بیش از 200 فرد مشغول کار بر روی Black Ops هستند!

m_kasaeei
29-05-2010, 17:37
بازم همون موتور چرت

اینا عرضه نداشتن یه موتور از خودشون بدن دارن از موتور iw استفاده می کنن ببین بازیش چی میشه

مولتی پلیر WAW که بعد 1 ماه دل آدمو میزد

REZAt1980
01-06-2010, 16:03
سلام.

کسی هست که این رو ترجمه ی کلی کنه؟

E Z I O
01-06-2010, 17:55
سلام.

کسی هست که این رو ترجمه ی کلی کنه؟

درحال ترجمه هستم به زودي...

Spaniuly
01-06-2010, 21:30
درحال ترجمه هستم به زودي...
ممنونم محمد جان واقعا تو تکی پسر...:46: کمکی خواستی بگو در خدمتیم گرچه به خاطر مشکلات کاری و شغلی حسابی گرفتار هستم ولی از این که در کنار بچه های گلی مثل تو و سایرین هستم همیشه باعث دلخوشی هام بوده.

Spaniuly
03-06-2010, 00:49
خوب من این ها رو به پست اول تاپیک اضافه کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک ها

E Z I O
03-06-2010, 20:32
والپیپر از بازی نیومده؟

E Z I O
03-06-2010, 20:43
مترجم : hdgt
ویراستار : hdgt
ادیتور : S A A M
منبع : Game Spot

نگاهی به بازی call of duty : black ops

ما با SR-71 Blackbird به روسیه ، دهه 1960 سفر میکنیم ، سپس در ویتنام توقف کوتاهی میکنیم !

تریلری که اخیرا در مورد این بازی منتشر شده ، با صدایی بسیار مصمم این جمله رو بیان میکنه "ما در دنیایی زندگی میکنیم که هر چیزی که میدانید اشتباه است" ! هرچند که این جمله خیلی جسورانست ، اما یک حقیقت و مدرک جهانی نیست ! احتمالا میدونید که با مشت به جنگ کوسه رفتن، حقیقتا ایده وحشتناک و مسخره ایه ! ولی وقتی در تاریخ جنگی و نظامی وارد میشیم میبینیم که این ایده کمتر از واقعیت نیست ! واقعیت و حقیقتی که تمام سری های call of duty عمیقا در اون فرو رفته ! شاید با black ops و Treyarch تمام حقایق و اسرار تاریخ نظامی امریکا فاش نشه ، اما با این وجود ، توسعه دهنده کاملا توجهش رو به کند و کاو روی عملیات های مخفیانه و زیر زمینی که در طول و راستای جنگ سرد انجام شده و همچنین درگیری های بیشتر و بزرگتر مثل درگیریهای ویتنام که در آن عصر رخ داده معطوف کرده و اما در مورد بازی ، به نظر میرسه که ترکیبی از اکشن سریع و خشن - تیر اندازی با حق انتخاب باشه . و همچنین treyarch آپشن های جدیدی در مورد گیم پلی رو فاش کرد تا به تصویر سازی مردم ، از آنچه که در دید و خارج از دید عموم رخ می ده کمک کنه.

ما اخیرا بر روی دو پیش نمایش از این بازی بحث میکنیم که دو روی کاملا متفاوت از Black Ops را نشان میدهد در ابتدا ، یک پیشروی بسیار آرام و حساب شده ، در کوههای برفی اطراف روسیه (سال 1968) بود . این پیش نمایش از دید یک شخص اول ، از داخل یک هواپیمای Blackbird SR-71 ، در پایگاه هوایی طوفان زده شمال کالیفرنیا و در هوای طوفانی آغاز شد .
هواپیما با تمام قدرت در باند فرودگاه شروع به حرکت میکنه ، بازیکن (گیمر) دسته ی جوی استیک (گیم پد) رو به سمت پایین میکشه و یک لحضه بعد ، هواپیمای SR-71 ، در بالای زمین به پرواز در می یاد و آماده انجام عملیات اکتشافی (جاسوسی) ، در بالای قلمرو دشمن می شه . به بازیکن شخص اول ، یک صفحه با اشکال نا مفهوم از یک جاده و تعدادی ساختمان نشان داده میشه و همچنین نقاط آبی رنگ روشنی روی صفحه رادار که به صورت گروهی حرکت می کنند . بعدا معلوم میشه که این نقاط در واقع نیروهای زمینی بودن بازیکن شخص اول در هواپیمایی با توانایی پرواز در ارتفاع 80.000 پایی زمین !! نشسته و در همین حال لباسی پوشیده که در حقیقت فضانوردان می پوشن ! تا این نیرو های زمینی را به جایی که میخوان برن هدایت کنه ! به شکلی که تقریبا میشه گفت در این زمان یک بازی استراتژی بصورت real time در حال انجامه ! اما همه این دستورات (به نیروهای زمینی) فقط برای نشان دادن و قشنگی نیست ! در واقع جایی که شما این نیرو ها رو میفرستید ، برخورد و عملکرد شما رو در سکانس بعدی این مرحله تعیین میکنه ! و در یک لحظه ، بازی ، سربازان نیروهای زمینی رو نشون میده که ناگهان با استقبال نیروهای دشمن غافلگیر میشن ! قسمت بعدی پیش نمایش ، باز هم با دید یک شخص اول شروع میشه که اینبار با پوششی از شاخ و برگ درخت در جنگل مخفی شده و آرام حرکت میکنه در حالیکه یک گشت(پاسدار) ناشی روسی ، بی خبر از وجود این شخص داره راه میره ! که حتی 10 پا هم از اون فاصله نداره !

<<پیام بازرگانی >>
این رو هم بگم که هر 3 پا یا feet تقریبا 1 متره ، یعنی 10 پا تقریبا 3.5 متره (جسارت خدمت اساتید نشه ، اینو واسه امثال خودم گفتم که نمیدونستم و نمیدونستند)
<<پیام بازرگانی >>

بازیکن (گیمر) شخص اول ، به همراه گروهش از بوته ها بیرون میان ، در حالیکه یک کمان در دست داره ، به همراه گروهش حرکت روی یک تپه برفی شیبدار رو آغاز میکنه .از کنار یک صخره با کمک یک طناب ، که دو قلاب به عنوان نگه دارنده و رها کننده به این طناب ها متصل اند ، با حالتی خاص با سمت پایین حرکت میکنن (حالتی که بدن رو با کمک فشار پا به سطح یا دیوار به سمت پایین و عقب هول میدن) ، از طریق پنجره های ساختمان ایستگاه ارتباطات شوروی ، به این مرکز نفوذ میکنند تا یک استیل تیر اندازی قدیمی و مرسوم و خوشگل سری call of duty رو پیاده کنند ! نفوذ کردن از پنجره ها به داخل ، خودش جذابیت خاصی داره و تاثیرگذاره ، به خصوص زمانی که قبل از وارد شدن به مرکز ، شخص اول ، خودش رو به کمک طناب به سمت عقب و پایین هول میده تا به شیشه لگد بزنه که در همین حال تصویر به حالت Slow Motion در میاد !

در قسمت بعد ، زمانی که همه جا ساکته و نیروهای دشمن توسط تیر کمانهای بسیار بی صدا و مرگبار از فاصله ای دور ، تیر خوردند ، بازیکن از یک سلاح ترکیبی دهه 60 ، برای از بین بردن کامل دشمن استفاده میکنه .یکی از ویژگیهای جدیدی که اظافه شده ، گنجانده شدن انواع سلاحهای متناوب در بازی هستش (یعنی سلاحهایی که متناسب با عملیات هر مرحله به بازیکن داده میشه ، مثل همین تیر کمان) و در مورد تیر کمان ، میتونه تیرهایی رو که مواد منفجره زماندارهم بهش وصل شده ، بصورت زمان بندی شده و در فاصله های زمانی برابر ، به طرف هدف شلیک کنه وقتی که تیری توسط این اسلحه به سمت پای هدف یا همون دشمن شلیک شد ، علاوه بر اینکه این تیر به پای هدف فرو رفت ، نور سبز رنگی از روی تیر چشمک میزد ! و دو ثانیه بعد ، خودش و هر کسی که اطرافش بود رفتن رو هوا !! بالاخره این مرحله روسی که به اسم Dubbed WMD (دو برابر ، سلاحهای کشتار جمعی) بود ، داشت تمام میشد
بازیکن شخص اول به همراه تیمش که از ریزش بهمن فرار میکردند ، روی یک تپه برفی رسیدند که به یک دره خیلی بزرگ مشرف بود اونا بسرعت از بالای تپه به سمت پایین و لبه ی تپه دویدند و به نقطه ای رسیدن که فقط ابرها قابل دیدن بودند !! اون (کاراکتر اصلی) هیچ انتخابی نداشت ! پس دورخیز کرد ، با تمام قدرت دوید و از لبه ی تپه به سمت پایین پرید ! در حالیکه کاراکتر اصلی بازی نفس نفس میزد ، صدای زوزه ی ناشی از شکافته شدن باد ، بسرعت محو شد ! دقیقا زمانی که کاراکتر داشت به سرعت به زمین نزدیک میشد ، تصویر قطع شد و این پیش نمایش بالاخره به پایان رسید . پیش نمایش دوم ، از همون اول هم معلوم و واضح بود که ارتباطی با پیش نمایش اول نداره ! مخصوصا وقتی که عنوان سکانس مرحله رو "کشتارگاه" معرفی کردند ، که در ویتنام واقع شده بود ! بازی در منطقه ای جنگی ، پر از هرج و جرج و آتش و انفجار و دود آغاز شد ، به شکلی که همه چیز قرمز به نظر میرسید !! همه چیز وقتی به هم ریخت که هلکوپتری که در حال پایین فرستادن بازیکن شخص اول بود ، تیر خورد و تمام افرادی که در حال پایین آمدن بودند ، در یک ساختمان سقوط کردند .

در داخل ساختمان ، افراد تیم موفق شدند تعدادی شات گان (shutgun) بردارند که به گلوله های آتش زا مجهز بودند !
انفجار حاصل از شلیک این تفنگ ، بیشتر شبیه اگزوز اتوموبیل مسابقه ای بود که بد کار میکرد ! در واقع این شات گان ، اصلا شبیه شات گانهایی که قبلا در call of duty دیده شده بود ، نبود !بقیه کارها در این مرحله بیشتر بر محور تیر اندازی و کار با اسلحه بود .این مرحله ، خیلی شبیه مرحله ای در MW 2 بنظر میرسید که در اون مرحله ، بازیکنها سعی میکردند راهشون رو از بین ساختمان های عراقی باز کنند و در عین حال با شورشیها مبارزه کنند فقط تنها فرقی که داشت ، حالا دشمنان ویتنامی بودند و افراد و همچنین مردم عادی که تلاش میکردند ار محل فرار کنند در ویتنام بودند .در قسمت بعد ، بازیکن یک وسیله رادیویی را از یک تفنگدار دریایی زخمی گرفت که بوسیله اون با یک هلیکوپتر تماس برقرار کرد و خواست به سمت دشمنانی که از روی بالکن و پشت بوم خونه ها به سمت افراد تیم تیراندازی میکردند حمله کنه !
این قسمت دقیقا مثل یک هرج و مرج واقعی بود !! آوار ساختمان های مخروبه مدام روی خیابان ها می ریخت ، همه جا در حال انفجار و آتش سوزی بود ! و در تمام مدت ، یک سرباز دشمن با صدای بلند ، مدام شما (کاراکتر اصلی) را مسخره میکند و به شما طعنه میزند !! چیز دیگه ای که ما رو در هر دو پیش نمایش ، تحت تاثیر قرار داد ، پچ پچ هایی بود که مدام بین کاراکتر ها رد و بدل میشد ! به خصوص که این بار ، کاراکتر اصلی بازی که توسط شما کنترل میشود ، صدا دارد و صحبت میکند ، که هیچوقت در call of duty ، دیده یا بهتر بگم شنیده نشده بود !!
شما دیگه یک سوپر سرباز لال رو کنترل نمیکنید ، نه تنها اون صحبت میکنه ، بلکه تمام ایده ها و افکارش رو در مورد اتفاقاتی که افتاده ، مدام با خودش زمزمه میکنه . ما خیلی مشتاقیم که ببینیم treyarch ، چطور جنبه داستان و داستان سرایی رو در blackops حفظ میکنه ، با توجه به اینکه تمایل داره ماجراجویی خیلی بیشتری رو نسبت به سری های قبلی در طرح اصلی داستان بازی وارد کنه ! همه چیز در نظر گرفته شد ، Black Ops ، واقعا تاثیرگذار بنظر میرسه !!
البته یادمون نره که داریم در مورد یک سری از سری های call of duty صحبت میکنیم ! پس این ویژگیها خیلی هم عجیب و غافلگیر کننده نیست ! اما تنوع ، ویژگیهای جدید گیم پلی و تنظیمات جدید ، ترکیبی بسیار جذاب خلق میکنه ! و ما هم همچنان منتظریم تا ببینیم Tryarch در 9 نوامبر چه چیز دیگه ای تو آستینش داره که رو کنه !!!

Source:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم از پیشنمایشی که قولشو داده بودم راستش دیگه نمیخواستم اینجا فعالیت کنم ولی به خاطر قولی که دادم گفتم این آخریش باشه!

چاکر رفقای قدیمی !:40: ای کاش اون روزا برمیگشت...

مترجم : hdgt
ویراستار : hdgt
ادیتور : S A A M
منبع : Game Spot

Spaniuly
03-06-2010, 21:17
پیش نمایش توی پست اول قرار گرفت...

PC باکس شات

XBOX360 باکس شات

PS3 باکس شات

hdgt
04-06-2010, 03:10
سلام به همه
آقای E Z I O یا S A A M یا ... !
من برای این ترجمه زحمت کشیدم !
وقت گذاشتم !!
این بود رسمش ! دستت درست !
آخه ما با هم صحبت کردیم !!

////////////////////////////

مترجم ، وبراستار ، برگرداننده اصطلاحات به فارسی : hdgt

با این همه ، تو bc گفتم اینجا هم میگم !

ادیتور نهایی(اضافه کردن عکسها) : S A A M یا E Z I O

Regards
Hadi.M

E Z I O
06-06-2010, 08:52
سلام به همه
آقای E Z I O یا S A A M یا ... !
من برای این ترجمه زحمت کشیدم !
وقت گذاشتم !!
این بود رسمش ! دستت درست !
آخه ما با هم صحبت کردیم !!

////////////////////////////

مترجم ، وبراستار ، برگرداننده اصطلاحات به فارسی : hdgt

با این همه ، تو bc گفتم اینجا هم میگم !

ادیتور نهایی(اضافه کردن عکسها) : S A A M یا E Z I O

Regards
Hadi.M

سلام به همگی!

با این پست همه چیز برای همه روشن میشه...

تقریبا یک هفته پیش بود که دوست عزیز و صمیمیه بنده یعنی hdgt (هادی جان) اومده بود p30world و دیده بود یوزر قبلیه من یعنی S A A M بن شده به همین خاطر ID یاهوی منو برداشت و خوشبختانه من همونوقت آنلاین بودم اومد و با هم احوال پرسی کردیما کلی از از این که همدیگرو پیدا کردیم خوشحال بودیم! بعد طی صحبت هایی که با هم داشتیم قرار شد که با هم همکاری کنیم یعنی یه متنی را یا با همکاری هم ترجمه کنیم و یا این که یه نفرمون کامل ترجمه کنیم من به خاطر اینکه اصلا وقت نداشتم به هادی جان گفتم این بار را تو ترجمه کن دفعه بعد من ترجمه میکنم پس هادی قبول کرد و برای این پیشنمایش COD:BO خیلی زحمت کشید و کلا کار ترجمه و ادیت متن با خودش بود من فقط متن و عکس را کمی ادیتش کردم، این شد که هادی جان بعد از ترجمه و ادیت کامل متن را برای من ارسال کرد و قرار شد در همکاری هایی که با هم میکنیم حتما اسم از هم در پست هامون ببریم ولی من عمدا اسمی از هادی جان نبردم تا هادی جان این پست را بده و من دوستانم رو خوب بشناسم و ببینم چی درمورد من فکر میکنند؟ که خوشبختانه خیلیاشون را هم شناختم! و به دوستی و صداقت و اطمینان کامل بعضی از دوستانم هم اعتقاد کامل پیدا کردم که اسمی ازشون نمیبرم. دقیقا همون چیزی شد که میخواستم!

هادی جان خیلی خیلی پوزش میطلبم مجبور شدم این کارو بکنم !:11:

hdgt
07-06-2010, 21:49
سلام به همه
خواهش میکنم محمد جان ، این حرفا چیه ! از اینکه وظیفت رو در قبال رعایت حق کپی رایت انجام دادی خوشحالم !
البته ظاهرا شما یک بار هم Game Spot رو امتحان کردی ببینی دوست واقعیت هست یا نه !!
و خیلی از دوستان دیگه هم ظاهرا توسط شخص مهم و شخیص شما ، به این آزمایش خطیر و هوشمندانه شما مبتلا شدن !!
و خیلی ها هم کاملا در جریانند ! درسته ؟!
از اینکه تاپیک رو به حاشیه کشیدم عذر میخوام !

Regards
Hadi.Mousavi

B3HZ@D
07-06-2010, 22:27
چه جالب...!
هم این که جناب SAAM سابق برگشته البته با نام کاربری جدید که جای بسی خوشحالیه و هم این که از روش جالبی برای شناخت دوستانش استفاده میکنه
به کل توی همین مدت کم مستفیض شدیم.
بابت ترجمه هم ممنون...فوق العاده بود

Spaniuly
07-06-2010, 22:32

ولی عجب گرافیکی....

jericho-sina
09-06-2010, 16:26
یه نفر ترجمه کنه

سریع

باورتون نمیشه!

هرچند خیلی دیر شده

sir payman
09-06-2010, 16:57
این بازی از DX11 پشتیبانی نمیکنه؟

vegas
09-06-2010, 17:23
این بازی از DX11 پشتیبانی نمیکنه؟
فعلا که خبری از همون DX 10 هم نیست دیگه چه برسه به DX 11
تا وقتی بازی های PC با کنسول ها مشترک هستند و تمرکز بیشتر بروی کنسول ها هست نباید انتظار بازی های با کیفیت بالا و Directx 11 داشته باشی همین Bad company 2 هم از dx11 استفاده میکرد ولی تفاوت خیلی جزئی بین نسخه PC و کنسول بود ...:46:

Dark Soul
11-06-2010, 18:28
امروز توی pmc پیش نمایششو دیدم یه جوری بود ،به نظرم گرافیک پایینی داشت مثلا اون صحنه ای که یه هلیکوپتر داشت سقوط می کرد...
اینطور نیست یا من توهم زدم !!

sima_6600
11-06-2010, 19:35
امروز توی pmc پیش نمایششو دیدم یه جوری بود ،به نظرم گرافیک پایینی داشت مثلا اون صحنه ای که یه هلیکوپتر داشت سقوط می کرد...
اینطور نیست یا من توهم زدم !!
ای بابا نمیدونم چرا همه به سری قدیمی Call Of duty حساس شدن وقتی WaW منتشر شد همه میگفتن گرافیکش از MW1 کمتره:31:جالب که بیشتر هم بود.این نشخه هم با تصحیح موتور همین MW2 ساخته میشه پس بیشتره :21:

Torch Bearer
11-06-2010, 20:52
تنها چیزی که از تریلر فهمیده میشه تقلید از MW2 هستش!
در ضمن گرافیک هم پایینه!این نکته تایید میشه.به انفجارها دقت کنید.

jericho-sina
11-06-2010, 23:10
دوستان عزیز
زود قضاوت نکنین
یه سر به link پایین بزنین

دارن روی بازی خیلی خوب تبلیغ می کنن
حتما از کارشون اطمینان دارن

sima_6600
11-06-2010, 23:30
تنها چیزی که از تریلر فهمیده میشه تقلید از MW2 هستش!
در ضمن گرافیک هم پایینه!این نکته تایید میشه.به انفجارها دقت کنید.
خوب دوست من بازی هنوز هم در مراحل ساخت هست شما اینو میدونی یا نه در ضمن تریلر با کیفیت نیست که بی کفیت شک نکن این بازی هم خیلی خوب از اب در میاد در مورد تقلید از روی MW2 باید بگم تمام سری این بازی تقلید از روی سری قبل + یک سری چیز اضافه هست:31:پس انقدر ارزش یک بازی رو پاین نیارید.:11:

Al!R3ZA
12-06-2010, 00:19
با سلام خدمت دوستان
با اجازتون اضافه میکنم :

این بار Treyarch به سال 1960 رفته كه در حقیقت دوران اوج جنگ سرد بود. داستان كمی واقعی است و در رابطه با نیروهای مخفی به نام Black Ops است. Activision تریلری از گیم پلی بازی عرضه كرد كه در نماهایی، خیلی شبیه به فیلم Jacob's Ladder بود. دنیایی جنگلی با یك بیمارستان عجیب. این اولین COD خواهد بود كه در آن شخصیت اول حرف می زند و صدا دارد كه یك تنوع در این سری به حساب می آید. مراحل بخش تك نفره طبق شواهد خیلی متنوع هستند و لحظه به لحظه دارای نو آوری خواهند بود. از آنجایی كه Infinity Ward روز به روز به نابودی نزدیك می شود، Treyarch از این كه یكه تاز این سری بازی ها شده، خوشحال است. خیلی جالب است كه از دید یك نیروی Black Ops وارد محیط های گوناگون (از یخ گرفته تا آتش) می شوید. بگذارید اول سراغ یخ برویم. سال 1968، می توانید هر كجا و هر زمان كه می خواهید لپ تاپ خودتان را به برق وصل كنید و از دید نیروهای ویژه وارد این سال شوید. این مرحله در روسیه اتفاق می افتد. برف شدیدی می بارد، قله برفی كوه ها با نور خورشید درخشندگی خاصی دارند، این یك جنگ سرد است، به سردی یخچال های روسیه! مرحله در ارتفاع بالایی آغاز می شود. شما خود را گرفتار در زیر یك ورقه فلزی كه از وسایل حامل نیروی تجسس بوده، پیدا می كنید

صحنه قطع می شود و یك راست به تیراندازی می رود، جایی كه همانند یكی از مراحل Modern Warfare 2 باید از ارتفاعات بلند، تیم های پایینی را اسكورت كنید. دوباره با یك كات روبرو می شویم و به پایین می رویم كه در قالب نیروهای كمكی قصد دارید به یك تشكیلات نظامی مخفی در زیر برف و یخ حمله كنید. دشمنان، راه های پیچیده و برف زیادی در سر راه شما است. با دوربین قدیمی خود می توانید مسافت دشمن را تخمین بزنید. به پایگاه دشمن نزدیك می شویم و این بار Treyarch كاری كرده که هر موقع بخواهید، وارد حالت مخفی كاری شده و از فاصله دور دشمنان را به آرامی از پای در بیاورید و حتی با منفجر كردن سوخت آن ها خسارت زیادی از فاصله دور به آن ها زده و ناگهان حمله غفلگیر كننده ای به آن ها بكنید. اگر چه این بازی هم مانند سری های قبلی یك بزن و برو است و نیازی به تاكتیك چیدن نیست، ولی می توانید از پشت به دشمن حمله كرده و با چاقوی خود به آرامی گلویش را ببرید و یا بدون كشتن آن ها از كنارشان رد شوید. حالا وقت سر خوردن به پایین از روی كوه ها است و این بار نبردی سخت شكل می گیرد و باید طی 20 دقیقا دائما با سربازهای بی شمار روسی مبارزه كنید. پس از این جنگ سخت، وارد تشكیلات و اطلاعات كامپیوتری روس ها می شوید و حالا باید اطلاعات را از كامپیوترها کپی كنید.

سربازهای زیادی در این اتاق كوچك به شما حمله می كنند كه باید نزدیك سیستم مانده تا تمام اطلاعات كپی شوند. در آخر، محیط را با راكت بمباران می كنند و همه چیز به هم می ریزد و تمام صخره ها و سنگ ها بر سر شما خراب می شوند و از همه بدتر بهمن شروع به ریزش می كند و چاره ای جز پریدن از كوه و دره نیست. البته نگران نباشید، چون یك چتر نجات به همراه دارید. مرحله آتش باز هم در همان سال است، ولی این بار در شهر Hue ویتنام هستیم و همه چیز به هم ریخته است. آسمان پر از هلیكوپترهای آمریكایی، ساختمان ها خراب شده اند و فضا از آتش به رنگ قرمز درآمده است. مرحله، از پایین آمدن یك هلیكوپتر آغاز می شود كه در آن وارد یك خیابان می شوید و هلیكوپتری كه شما را پیاده كرده، آسیب دیده است و در چند بلوك آن طرف تر سقوط می كند. كنترل و گیم پلی خیلی بهتر از نسخه های قبل است. همه چیز مخروبه بود و واقعا حس می كنید که در ویتنام هستید. از هر اتاق كه به اتاق بعدی می روید، عكس ها و صحنه های جالبی را می بینید كه هر كدام به نوعی شما را شوکه می کنند. در یک سمت، مردی سعی دارد با شكستن شیشه ها از ساختمان فرار كند، از آن طرف شخص دیگری نیم خیز با یك تكه تیز كنده شده از در، قصد دارد هر كسی را كه سر راهش می بیند بكشد.

این در حالیست كه شاتگان قدرتمند شما انگار حالت آتشی را دارد كه علاوه بر ضربه زدن به دشمن او را دچار سوختگی هم می كند، چیزی شبیه به بعضی سلاح های BioShock ولی كمتر از آن. در یكی از خیابان ها شورش شده و باید از دل این شورش به مكانی كه با منور مشخص شده، بروید و پس از یك جنگ طولانی همه چیز تمام می شود. فضای Black Ops و آسمان قرمز پر از تیر و دود آن خیلی شبیه به Call of Duty 4 است. BO همانند تمام CODها بخش تك نفره ای پر از صحنه های سینمایی است كه Treyarch قول داده خیلی بهتر و عمیق تر از نسخه های قبل باشد.

Shahroozs2
12-06-2010, 09:10
سلام
چرا این نسخه ادامه نسخه قبل نیست که توش makarov رو بکشیم؟

jericho-sina
12-06-2010, 11:39
سایت GKNOVA6 به عنوان یک سایت تبلیغاتی برای بازی CoD 7 : Black Ops عمل میکند

در اوایل ماه آپریل یک فلش مموری ناشناس برای چندین سایت بازی مانند IGN و Kotaku فرستاده میشود که شامل یک نوشته با متن زیر و یک فایل صوتی بود

Cryptography
Isotope
Philanthropy
Hydrogen
Ember
Rebirth

سرآغاز ای کلمات CIPHER به معنای حروف رمزی است
فایل صوتی شامل صدای یک مرد بود:

"آنچه ما آرزو میکنیم، آنچه به راحتی باور میکنیم، آنچه که خودمان می پنداریم،تصور می کنیم که دیگران نیز اینطور فکر می کنند"

و سپس صدای یک زن :

M O D [*sound of 3 chimes] Z Z Z J N Q R Y D 3 F R P

*:صدای 3تا زنگ

جمله اول نقل قولی از جولیوس سزار هستش، که در اصل راهنمایی میکنه که از Caesar Cipher که نوعی روش نگارش رمزی است استفاده کنیم که در این روش هر حرف الفبای انگلیسی nامین حرف بعد از خودش نوشته میشه

3تا صدای زنگ یعنی اینکه هر حرف کد رمزی بالا 3حرف جلوتر از حرف واقعی خودش قرار داره
اگر الفبا را به این صورت بگیریم :
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
کد رمزی بالا پس از رمز گشایی به صورت زیر در می آید
w w w g k n o v a 6 c o m

میتونی به سایت مرموز سر بزنید

این کد اولین بار در بلاگ joystiq رمز گشایی شد

ادامه دارد...

[قضیه این سایت خیلی گنده تر از این حرفاست این تازه اولش بود..اگه دوست دارین دنبال کنیم این قضیه رو بگین که ادامه بدم]

jericho-sina
12-06-2010, 19:51
اگر همین الان وارد این سایت بشین یک تلویزیون با 6 تا دکمه می بینیند
هر کدوم از این دکمه ها یک پیام رمزی رو برای شما میخونه
در ابتدا که سایت پیدا شد فقط یک دکمه بود و یک پیام و تا الان 6 تا پیام داده شده
من از پیام اول شروع می کنم

پیام ارسالی شماره یک
صدای یک مرد:

Men have sought to make a world from their own conception and to draw from their own minds all the
material which they employed

سپس صدای یک زن:
[صدای 2 زنگ] M O D

سپس صدای یک زن و یک مرد که هر دو کلمه NOVASIX رو میگن (به فایل صوتی روی سایت حتما مراجعه کنید)
و در نهایت صدای یک مرد که میگوید: HELL IS PURPLE
__________________________________________________ ______________
جمله اول ازFrancis Bacon هستش که نوعی روش مخصوص رمزنگاری داشته بنام Baconian Cipher
در این روش هر حرف الفبا با تعداد خاصی از حروف A یا B مشخص میشه
برای مثال :
a=AAAAA
b=AAAAB
c=AAABA
این نوع رمز گشایی به صورت دستی خیلی سخته

Hell is purple به سایتی ارجاع داره به نام Purple hell

که یک نوع سیستم برای رمز گزاری و رمزگشایی بر اساس Bacon Cipher داره

دو نوع ورژن برای این سیستم در این سایت است که صدای 2تا زنگ به ما میگه که باید از ورژن 2 سیستم ها استفاده کنیم

اگر در نظر بگیریم که هر حرفی که اون زن در هنگام گفتن کلمه novasix میگفته A باشه و هر حرفی که مرد میگفته B باشه خواهیم داشت:
AAAAAABBBBBAAABABAAAABABBBABBAAABAAAABAAABABABAABB BABBAABBBA
اگر این حروف را در سیستم استفاده کنیم و از دستور Decode (رمزگشایی) استفاده کینم ، جمله اصلی این خواهد بود:

APRIL WEEK TWO

پیام ارسالی دوم در 9 آپریل 2010 روی سایت قرار گرفت

MobinS
12-06-2010, 23:41
ایول! خدا کنه دیگه فقط جنگ نباشه و مثل کال آو 4 یکم چیز میزای اضافه و چشم گرد کن هم داشته باشه!

jericho-sina
14-06-2010, 13:30
در ابتدا قکر میکردند که سایت GKNOVA6 یه سایت برای Fallout : New Vegas یا COD 7 هستش اما بعدا در فروم اصلی Fallout اعلام شد که این سایت به هیچ یک از بازی های Fallout ارتباطی نداره
__________________________________________________ ______________________________

Spaniuly
16-06-2010, 00:11
دانلود با فرمت FLV و حجم 11 مگ

mes que un club
16-06-2010, 09:59
salam.in ro ham az dast nadid.:18:

aminbritney
19-06-2010, 14:02
کسی میدونه این بازی move پی اس3 رو ساپورت میکنه یا نه؟

آخه اول شخص با دسته حال نمیده و موس بهتره.حالا اگهmove باشه که عالیه

Hikan
19-06-2010, 14:25
به به !چه گرافیکی!

A.M.D.D.E.V.I.L
25-06-2010, 20:09
امید وارم bloom رو عوض نکرده باشن
حالا چرا همه ی بازی های باحال نوامبر ریلیز میشن؟

sima_6600
25-06-2010, 22:12
کسی میدونه این بازی move پی اس3 رو ساپورت میکنه یا نه؟

آخه اول شخص با دسته حال نمیده و موس بهتره.حالا اگهmove باشه که عالیه
سلام مشخص نیست هنوز خوب ولی اگر Move داشته باشه که خیلی جالب میشه ولی خوب برای این بازی به صورت چند نفره زیاد جالب نیست

Layken
25-06-2010, 23:14
من به جرات می تونم بگم گرافیکی در حد کیلزون 2...

Torch Bearer
26-06-2010, 15:13
یکنکته ای که از تریلر ها میشه فهمید اینه که ادما بر اثر انفجار به طرزی فانتزی و شبیه فیلم های اکشن درجه چندم به اطراف پرت میشن!(انگار دارن با کابل به این ور اون ور کشیده میشن):31:

ALI&SOAP
26-06-2010, 17:45
فكر كنم يه مرحلشم تو سفارت ايران در لندنه خدايي اون مرحلش حال ميده:21:

sima_6600
26-06-2010, 20:36
یکنکته ای که از تریلر ها میشه فهمید اینه که ادما بر اثر انفجار به طرزی فانتزی و شبیه فیلم های اکشن درجه چندم به اطراف پرت میشن!(انگار دارن با کابل به این ور اون ور کشیده میشن):31:
سلام ببخشید اینو میگم اما اگر زیر شما یک نارنجک بترکه چی میشه:31:.خوب معلومه همون جا نمیمیری حد اقل یک 10 متری به اطراف پرت میشی و بعد میمیری :31:
البته خدا نکنه :10:

paroucia
29-06-2010, 21:57
مد co-op
2-4 بازیکن در co-op وجود خواهند شد.
2 بازیکن در split-screen آفلاین پشتیبانی می شوند.
این بخش در campaign سینگل پلیر قرار نخواهد گرفت.
زامبی ها ممکن است دوباره از World at War بگردند.
با درود
میشه در این ورد بیشتر توضیح بدید؟یعن یمن و داداشم می تونیم با هم با دو تا دسته این بازیو انجام بدیم؟ایا تو نسخه های قبلی این بوده یا چیز جدیدیه؟
سپاس

Spaniuly
29-06-2010, 22:59
با درود
میشه در این ورد بیشتر توضیح بدید؟یعن یمن و داداشم می تونیم با هم با دو تا دسته این بازیو انجام بدیم؟ایا تو نسخه های قبلی این بوده یا چیز جدیدیه؟
سپاس

با دو تا دسته چیه بازی اول شخص هست شما کافی هست 2 تا PC داشته باشید با کابل از طریق شبکه به هم وصل باشید بعد می تونید Jion بشید و دو تا ای Co-op بازی کنید. ما مود زامبی ها رو توی WaW به صورت دسته جمعی بازی می کردیم یه بار قسمت شد 4 تا PC انداختیم یه جا 4 نفری افتادیم به جون زامبی ها یادش بخیر.

پ.ن. البته اینم بگم من برای پلتفورم PC میگم روی کنسول ها دقیقا نمی دونم جریانش چیه اساتید کنسولی باید در این باره نظر بدن

موفق باشید

luchooo
01-07-2010, 12:35
چقدر خوب بود حالاکه تهیه کننده گان این بازی به همه جنگ های قرن اخیر سر میزنند یه مقدار عقب تر هم میرفتند ومثلا ازجنگهای داخلی امریکا یاحتی عقب تر جنگ های صلیبی هم استفاده میکردند حتما جذاب میشد.:8:

Torch Bearer
01-07-2010, 23:41
جنگ های صلیبی
برای بازی شوتر؟:دی

*Mehran*
02-07-2010, 15:18
با سلام دوستان ، این بازی کی منتشر میشه ، در کدوم ماه ایران ؟ ، آیا این بازی رو هم میشه آنلاین بازی کرد ؟

google_boy07
02-07-2010, 21:10
حیف شد دیگه سری جنگ جهانی رو نمیزنن :41:... فکر میکردم این یکی بعد از mw2 جنگ جهانی باشه اما خیلی حیف شد ....

من mw2 رو بازی کردم ....به نظره من اصلا داستان نداره و هیچ احساسی به ادم دست نمیده ...حیف ...

امیدوارم در سالهای بعد یک سری جدید جنگ جهانی منتشر بشه ...خیلی با جنگ جهانی حال میکنم

فکر کنم این عکسها جدید باشه

vegas
03-07-2010, 20:30
حیف شد دیگه سری جنگ جهانی رو نمیزنن :41:... فکر میکردم این یکی بعد از mw2 جنگ جهانی باشه اما خیلی حیف شد ....

من mw2 رو بازی کردم ....به نظره من اصلا داستان نداره و هیچ احساسی به ادم دست نمیده ...حیف ...

امیدوارم در سالهای بعد یک سری جدید جنگ جهانی منتشر بشه ...خیلی با جنگ جهانی حال میکنم

اخه با فروش نجومی بازی هایی مثل Modern warfare دیگه کدوم سازنده بازی میاد بازی جنگ جهانی میسازه ؟!
وقتی مدال افتخار جدید شده دیگه....

virtualworld
08-07-2010, 19:55
سلام بچه ها هرچی سرچ کردم تایپیک رو پیدا نکردم خودم یکی ساختم تا اینکه یه دوست اومد و خبر داد که تایپیک اینجاست خب بد نیست به مال منم سر بزنید چندتا عکس گذاشتم دانلود کنین فعلا بای
انتقال هم داداه شد

niluo
09-07-2010, 22:00
به شدت منتظر آبان ماهم دلم لک زده برای Call of Duty:26:

H.P1366
13-07-2010, 14:14
Black Ops و پیش فروشی فراتر از Modern Warfare 2
اوان ویلسون تحلیلگر مجمع اقتصادی Pacific Crest اذغان دارد که ورژن بعدی از سری بازی محبوب ندای وظیفه (COD) با پسوند Black Ops ساخته استدیو Treyarch در زمینه پیش فروش روی هم رفته نسبت به Modern Warfare 2 سریعتر عمل کرده است.

به عقیده تحلیلگران در این زمینه، Balck Ops میتواند در طول فصل تعطیلات پیش رو 12 میلیون واحد فروش داشته باشد که با سودی معادل 20 درصد نسبت به همتای پیشین خود MW2 با فروش 10 میلیون نسخه ای همراه خواهد بود!
ویلسون طرح خود را پس از صحبت با خرده (جزئی) فروش های مرمرتبط با مجمع Pacific Crest عنوان کرده است آنها نیز به افزایش پیش فروش Black ops نسبت به Modern Warfare 2 اشاره کرده اند.

با این حال، اوان ویلسون گفت: هر یک از نسخه های سری بازی Call of Duty فروش بسیار خوبی رو در این زمینه به ثبت رساندن همراه با فروشی عالی در دراز مدت روندی که با عرضه نسخه ششم این سری با نام Modern Warfare 2 به پایان رسید.
البته ویلسون بر این عقیده است بدلیل رقابت، بازاریابی ضعیف و وضعیت مناسب استدیو بازی سازی Infinity Ward عنوان Black Ops بعید است که با فروش عالی و دراز مدتی همچون MW2 همراه داشته باشد.

Call of Duty: Black Ops در تاریخ ششم نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PC , X360 , PS3 و WII ریلیز خواهد شد.

Mostafa NBA
13-07-2010, 20:55
دوستان عزیز, من از اول اطلاعت Black OPS رو دنبال نکردم الان کمی برام این موضوع گنگ هست که چرا Infinity Ward بزرگ داره نابود میشه !؟؟ پرفروشترین نسخه های سری COD یعنی همون MW و MW2 توسط همین شرکت ساخته شده ! پس چرا نابودی ؟

H.P1366
14-07-2010, 08:14
دوستان عزیز, من از اول اطلاعت Black OPS رو دنبال نکردم الان کمی برام این موضوع گنگ هست که چرا Infinity Ward بزرگ داره نابود میشه !؟؟ پرفروشترین نسخه های سری COD یعنی همون MW و MW2 توسط همین شرکت ساخته شده ! پس چرا نابودی ؟

دقیق یادم نیست ولی در همان دوران mw2 کمی بعد از اینکه من بازی رو تمام کردم یه خبر دیدم مبنی بر اینکه دو تا از رؤسای Infinity Ward با کمپانی activision بر سر مسائل مالی دعواشون شده و صحبت از این بود که Infinity Ward به کمپانی ea بپیوندد
باز می گم دقیق یادم نیست اگر کسی خبر رو دقیق می دونه لطفا اصلاح کنه.

Spaniuly
20-07-2010, 14:54
PC

بزرگنمایی

X360

بزرگنمایی

PS3

بزرگنمایی

Wii

بزرگنمایی

kurosh08
30-07-2010, 11:33
اون دموی طولانی E3 رو دیدم
فقط میتونم بگم که فوق العادهست. :8:

don mohsen
30-07-2010, 17:26
این خبر مبنی بر پیوستن IW به الکترونیک ارتز به نظرم شایعه هست...

چون بازار یکی از پرطرفدار ترین بازی های شوتر اول شخص از بین میره ...یا مدال افتخار دیگه نمیسازه یا COD از IW ...

البته نظر من هستش چون تفسیر من هست و بودن این دو بازی در یک ناشر دور از ذهن می باشد با توجه به رقیب بودن طولانی این دو بازی...

amin 2010
30-07-2010, 17:42
این خبر مبنی بر پیوستن IW به الکترونیک ارتز به نظرم شایعه هست...

چون بازار یکی از پرطرفدار ترین بازی های شوتر اول شخص از بین میره ...یا مدال افتخار دیگه نمیسازه یا COD از IW ...

البته نظر من هستش چون تفسیر من هست و بودن این دو بازی در یک ناشر دور از ذهن می باشد با توجه به رقیب بودن طولانی این دو بازی...

EA فقط ناشر میشه اگه این اتفاق بیفته ، به develop بازی مربوط نمیشه .EA بدش نمی اد با بازی COD سود کلانی به جیب بزنه!!!

Spaniuly
30-07-2010, 19:10

کمپانی n-Space قراره که بازی بلک آپس رو برای کنسول نینتندو دی-اس توسعه بده. ناشر بازی یعنی اکتیویژن چندی پیش اجازه آنونس چند اسکرین شات و اطلاعاتی از این بازی را داد. طبق اطلاعات رسیده بازی بلک آپس برای نینتندو دی اس دارای مود مولتی پلیر آنلاین 6 نفره است. و علاوه بر این دو مود بازی تکنفره و دو نفره تیمی نیز در بازی وجود دارد تعدادی از اچیومنت ها نیز در این دو مود برای بدست آوردن گنجانده شده.

شش اسکرین شات منتشر شده از این بازی رو برای کنسول دی اس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

تاریخ انتشار بازی برای این کنسول 9 نوامبر سال جاری (2010) تعیین شده است.

منبع : tothegame.com

Killzone2
01-08-2010, 00:40
لیست اسلحه های Call of Duty: Black Ops
هنوز اطلاعاتی در باره ی سلاح های بازی منتشر نشده ولی میتوان از تریلر و اسکرین شات ها لیستی از سلاح ها تهیه کرد. در زیر این اسلحه ها را می بینیم
M60
Manufacturer: US Military
Model: M202A1 Flame Assault Shoulder Weapon
Prototype: 1960s
Production: 1978
Country of origin: United States of America
Caliber: 66mm
Fire modes: Multi-shot
Rate of fire: N/A
Range: 750m

اسکرین شات مربوط به این سلاح در تریلر

SPAS-12
Manufacturer: Franchi S.p.A.
Model: Special Purpose Automatic Shotgun 12
Prototype: Unknown
Production: 1979
Country of origin: Italy
Caliber: 12 gauge
Fire modes: Pump-action / gas-actuated
Rate of fire: 4 rounds/second
Range: Dependent on ammunition

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M1911
Manufacturer: Colt Manufacturing Company
Model: Colt Government M1911A1
Production: 1911 (A1 designation in 1924)
Caliber: .45 ACP
Fire modes: Semi-automatic
Range: 60m

اسکرین شات مربوط به این سلاح

MAC M10
Manufacturer: Military Armament Corporation
Model: Military Armament Corporation Model 10
Prototype: 1966
Production: 1969
Caliber: .45 ACP
Fire modes: Fully automatic
Rate of fire: 1,145 rounds/minute
Range: 70m

M60
Manufacturer: Saco Defense, U.S. Ordnance
Model: M60, unknown specification
Prototype: 1947
Production: 1957
Caliber: 7.62x51mm NATO
Rate of fire: 550 rounds/minute
Range: 1,100m

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crossbow
Manufacturer: Unknown
Model: Unknown Specification
Production: Unknown
Country of origin: Unknown
Caliber: N/A
Fire modes: N/A
Rate of fire: Unknown
Range: Unknown

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CAR-15 Commando (XM177)
Model: Nonexistent flat-top CAR-15 based on the XM-177E1
Production: 1966
Caliber: 5.56x45mm NATO
Fire modes: Semi- / Fully automatic
Rate of fire: 750 rounds/minute
Range: 400m

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK-47
Manufacturer: World-wide production
Model: Avtomat Kalashnikova 47
Prototype: 1944
Production: 1947
Country of origin: USSR
Caliber: 7.62x39mm
Rate of fire: 600 rounds/minute
Range: 300m

M16A1
Model: XM16E1 / Colt Model 603
Prototype: 1957
Production: 1967
Rate of fire: 650-750 rounds/minute
Range: 550m

AUG A1
Manufacturer: Steyr
Model: Stg.77 Armee Universal Gewehr A1
Prototype: 1977
Production: 1978
Country of origin: Austria
Rate of fire: 650 rounds/minute
Range: 450m

MP5k Prototype
Manufacturer: Heckler & Koch
Model: Maschinenpistole 5 Kurz
Production: 1976
Country of origin: Germany
Caliber: 9x19mm Luger/Para
Rate of fire: 900 rounds/minute
Range: 100m

RPK-74
Model: Ruchnoy Pulemjot Kalashnikova 74
Production: 1974
Caliber: 5.45x39mm
Rate of fire: 600-650 rounds/minute
Range: 800m

RPG-7
Model: Rocket-propelled grenade 7
Production: 1961
Caliber: 40mm
Fire modes: Single-shot
Range: 920m (automatic detonation)

Carcano
Manufacturer: Mannlichter-Carcano
Model: Carcano M91/38
Prototype: 1891
Production: 1892
Country of origin: Italy
Caliber: 6.5x52mm Mannlichter-Carcano
Fire modes: Bolt-action
Range: 600m

Machete
Manufacturer: Unknown
Model: Unknown Specification
Production: Unknown
Country of origin: Unknown
Caliber: N/A
Fire modes: N/A
Rate of fire: Unknown
Range: Unknown

منبع:

matrix_3s
02-08-2010, 21:19
ممنون از اطلاعاتتون
دیونه ی این نسخه شدم من..................
گرافیکش هم که خوب شده

B.3.S.T
03-08-2010, 10:15
'گرافیکش باید از MOH پایینتر باشه!(Call Of Duty:Black Ops--Medal Of Honor) این 2 بازی تاریخ انتشارشون نزدیک به همه و رقابت جالبیه واسه تصاحب فروش بیشتر و احتمال غریب به یقین انتخاب بازی برتر سال....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MobinS
08-08-2010, 17:04
بالاخره واسه wii هم میاد؟

Lamanta
08-08-2010, 21:55
چرا اصلا COD رو دوتا شرکت میسازن ؟
چه دلیلی داره که اینفینیتی وارد که cod رو بهتر میسازه هر 2 سال یکبار میسازه ؟

UP-SNAKE
08-08-2010, 22:41
همين که ميشه راحت online بازی کرد خودش خيلی خوبه ، zombie هم داره انگار که باز هم اين خيلی خوبه ولی فک نميکنم به پای MW ها برسه

Spaniuly
10-08-2010, 15:04
Call of Duty: Black Ops Multiplayer Teaser Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mul_080910_140.jpg

دانلود با فرمت flv و حجم 15.2 مگ

منبع : tothegame

A.M.D.D.E.V.I.L
10-08-2010, 15:15
امید وارم حد اقل چیت داشته باشه که بتونیم همه یاسلحه ها رو تو یک مرحله حمل کنیم
چون ممکنه مولتی پلیرش کرک نشه

Khashayar King
10-08-2010, 21:43
چرا اصلا COD رو دوتا شرکت میسازن ؟
چه دلیلی داره که اینفینیتی وارد که cod رو بهتر میسازه هر 2 سال یکبار میسازه ؟
خوب اولا که اینفینیتی منحل شد متاسفانه ، ولی این یکی از سیاست ها اکتیوژن هست ! یا دلیل خاصی داره شاید ، البته تری آرک

رو نباید دست کم گرفت ! با اون تریلری که از مولتی پلیرش دیدم ، فک کنم فروشیکمتر از Mw2 نداشته باشد !

چون واقعا فوق العاده بود ! حتما دانلود کنید !!!!

خط داستانی به نظر قوی تر میاد !

ولی هیچوقت شاهکاری مثل MW 2 رو هیچکس نمیتونه بسازه ...

امیدوارم که MW 3 هم در کار باشه ولی توسط سازندگان اصلیش ! واقعا اکتیوژن خیلی بد بخت هست ! که اینطور با اینفینیتی رو از دست داد ! خود خواهی هم حد داره !

gta6767
13-08-2010, 12:55
آقا تو ايران چه تاريخي مياد؟

A.N.A.P
15-08-2010, 02:25
آقا تو ايران چه تاريخي مياد؟
بفرمایید :

شناسنامه بازی

عنوان ویدئو گیم : Call of Duty: Black Ops
ژانر : FPS (اول شخص - شوتر)
پلتفورم ها : PS3 , XBOX360 , PC
سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
قابلیت بازی آنلاین : دارد
رتبه سنی

---------- Post added at 03:25 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

بالاخره واسه wii هم میاد؟

بالا نوشته شده :

Spaniuly
20-08-2010, 09:52
اسکرین شات های جدیدی از PS3 منتشر میشه...

Screens added on: Aug 19, 2010

Spaniuly
20-08-2010, 10:00

لینک های بزرگ نمایی

Damian
20-08-2010, 11:29
چقدر طبیعیه اگه واقعا یه همچین گرافیکی داشته باشه یه پیشرفت فوق العاده رو نسبت به نسخه های قبل شاهد خواهیم بود.
راستی موتور گرافیکی این بازی چیه؟

ATA FARZADI
20-08-2010, 13:11
این گیم برای کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز دلم نمیاد نسخه قبلی شو پاک کنم این نسخه بیاد تا حداقل Modern Warfare 2 پاک کنم.

با تشکر

hamijoon
20-08-2010, 13:15
يه حسي دارم به اين ورژن بازي .. دلم ميگه مثل ورژن هايه قبلي نميگيره آخه Infinity نزده . نگرانم :دي

كاش بهتر از قبلي بشه البته MW2 خيلي معركه بود اما اين بايد معركه تر بشه...

Killzone2
20-08-2010, 13:53
این گیم برای کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز دلم نمیاد نسخه قبلی شو پاک کنم این نسخه بیاد تا حداقل Modern Warfare 2 پاک کنم.

با تشکر
این بازی قراره 6 نوامبر منتشر بشه.

يه حسي دارم به اين ورژن بازي .. دلم ميگه مثل ورژن هايه قبلي نميگيره آخه Infinity نزده . نگرانم :دي

كاش بهتر از قبلي بشه البته MW2 خيلي معركه بود اما اين بايد معركه تر بشه...
شما یه نگاه به Call of Duty world at war بندازی میبینی که بازی خوبی بوده و black ops از بازی modern warfare 2 هم بیشتر روش خرج شده...این بازی خودشو با دموها و تریلر ها تا الان بهترین نشون داده و حالا هم که black ops هم از دیگر موفقیت ها هسته.و حتما از شماره قبلی خودش بهتر ظاهر میشه.
موفق باشید.:11:

ATA FARZADI
21-08-2010, 10:27
دل منو با امضا و آوتارت بردی

کی میشه این یکی بیاد

ولی اصلا هیچ سنخیت با نام کاربریت نداره

آخه شنیدم این دوتا با هم دشمنن

Mohammad King
22-08-2010, 23:01
استفاده از تکنولوژی فیلم آواتار در سری جدید «Call Of Duty»

نظر به اینکه سری بازی Call Of Duty هر سال چیز شگفت‌آوری را به بازار عرضه می‌کند این موضوع کمی دشوار به نظر می‌آید که بخواهیم هر بار با عرضه هر شماره از این بازی شگفت‌زده و هیجان‌زده بشویم ولو اینکه باز هم از همان فرمول همیشگی استفاده شده باشد.

این فرمول برای امسال نیز صدق می‌کند و ما امسال نیز انتظار عرضه نسخه شگفت‌آور جدیدی از این سری بازی هستیم، انتظاری که سازندگان این بازی با نمایش یک زمان‌شمار در بالای وب‌سایت ویژه این بازی آن را برای ما به شمارش درآورده‌اند.
شماره جدید این بازی با عنوان Call of Duty: Black Opsیک نبرد سرگرم‌کننده است که شما را به درگیری‌هایی در سراسر جهان به عنوان برگزیدگان نبردهای سیاه و عملیات‌های فوق‌محرمانه و جنگ‌های مخفی که در زیر پوشش جنگ سرد اتفاق می‌افتد، خواهد برد که هیچ کس جز شما و گروه شما از آن خبر ندارد.

سبک اول شخص عملیات‌های سیاه (Black Ops)، امسال بی‌گمان قرار است همه را دوباره شگفت زده کند. در نمایشگاه E3 امسال، ما یک نمایش کوتاه از ۲ مرحله این بازی دیدیم که فوق‌العاده به نظر می‌آمد. اولی مرحله‌ای بود که WMD نامیده می شد و از حضور در محل‌های برفی و سرد کوهستان‌های روسیه خبر می‌داد که در آن یک واحد نظامی سعی بر تخریب تاسیسات آنجا را داشت.

مدیر انجمن سری بازی‌های ندای وظیفه آقای جاش‌الین در این خصوص می‌گوید: این بازی قابلیت‌های بیشتری نسبت به بازی‌های قبلی داراست که از جمله آنها می‌توان به کنترل یک هواپیمای جنگی در یک قسمت جداگانه از مراحل بازی که خود بازیکن انتخاب خواهد کرد اشاره کرد.

وی در ادامه می‌افزاید: شما حتی می‌توانید در بازی فرماندهی را بر عهده بگیرید و دستوراتی را به سربازان خود ابلاغ کنید تا از شما پیروی کنند و یا وقتی جایی برای فرار و تحمل مبارزه ندارید از پوشش هوایی کمک بگیرید تا راه را برایتان هموارتر سازد.
از سوی دیگر توسعه‌دهندگان آخرین نسخه از بازی ندای وظیفه اعلام کرده‌اند که برای این سری از تکنولوژی منحصر به فرد جیمز کامرون در فیلم آواتار استفاده کرده‌اند.

جاش الین در این خصوص اعلام کرد که برای این سری از بازی ندای وظیفه به منظور ایجاد حس سینمایی بیشتر از قابلیت‌های فیلم آواتار جیمز کامرون استفاده شده و حتی این شرکت از استودیوهای خود کامرون برای القاء بهتر کار بهره برده است.
از ظواهر امر این طور بر می‌آید که این بازی به خلاقیت‌های فردی شما نیز تکیه دارد و باید در هنگام انجام بازی شما خود را جای یک کماندو جنگنده‌ای که قابلیت های انعطافی زیادی دارد، قرار دهید تا بازی برای شما و کسانی که کنار شما حضور دارند، جذاب‌تر به نظر برسد.
یک نکته جالب دیگر این بازی این است که بعد از اتمام مراحل آن شما به یک قسمت جداگانه بازی می‌روید که مرحله زامبی نام دارد که در سری جنگ جهانی این بازی پیش از این عرضه شده بود.
سیستم اعلام شده و مورد نیاز برای این بازی:

Intel Processor: Core 2 Duo E4700 2.6GHz

AMD Processor : Athlon 64 X2 Dual Core 5600+

Nvidia Graphics Card : GeForce 8800 GTS

ATI Graphics Card : Radeon X1900 Series

RAM Memory : 2GB

Hard Disk Space : 10GB

Direct X: 9
این بازی هفتمین سری بازی Call of Duty است و آن طور که در وب‌سایت ویژه این بازی دیده می‌شود، این بازی در ۹ نوامبر (حدودا سه ماه دیگر) به بازار عرضه خواهد شد و سبک بازی نیزهدف گیری اول شخص و ژانر آن حادثه‌ای اعلام شده است.

ما هم مانند شما منتظر عرضه این بازی می‌مانیم و تا آن زمان دلمان را به دیدن تریلرهای این بازی خوش می کنیم.

mohammadaliarmin
22-08-2010, 23:36
بابا لینک عکسا می گذاشتی این عکسا هم حجمشون زیاده هم تا بیان یک ساعت طول میشه
شما که کاربر فعالی

B.3.S.T
23-08-2010, 00:32
تو یکی از عکسها معلومه که باید یه جاهایی هلی کوپترم کنترل کنی!!!اگر این طور باشه خیلی کامل میشه دیگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
23-08-2010, 01:35
این که به سربازها دستور بدی فکر نکنم چیز جالبی باشه!

worldclass
23-08-2010, 13:30
سلام
این نسخه Historic هست پس چطور میگید از MW2 بهتره؟!

Mohammad King
23-08-2010, 21:20

اتفاقا ن خیلی جالبه.

صبر کن...

Alireza.M67
23-08-2010, 23:38

موافقم .
اگه یه همچین چیزی باشه گند می خوره تو بازی .
مثلا flash point & ghost recon که حالم از جفتشون بهم میخوره .

Mohammad King
24-08-2010, 00:05
موافقم .

اصلا ن شاید یه جور دیگه ای باشه!

مطمئم باش عاشق همین امکانش میشی.

چون کالاف دیوتی همیشه غافل گیرت میکنه...

B.3.S.T
24-08-2010, 00:09
خیلی اعصاب خرد کن میشه اگه بخوای به نیروهات دستور بدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدم تو بازی هم خودشو جمع کنه نمی خواد بقیه رو هدایت کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Damian
24-08-2010, 01:05
موافقم .

هنوز چیزی مشخص نیست
شاید این قسمت اینقدر جذاب و احتمالا حیجان انگیز بشه که با بازی کردن این بخش به اون دو بازی هم روی اوردی

وین رونی
24-08-2010, 09:50
این دستور دادن به نیروها یعنی یه چیزی تو مایه های Brother in Arms؟تو اون بازی که من از این قابلیت خیلی استفاده می کردم

Arrowtic
24-08-2010, 10:37
من یکی از دلایلی که کالاف رو دوست دارم اینه که امکان دستور دادن نداشت.دلیل دیگم داستان بود و دلیل آخر گرافیک و گیم پلی خوب.حالا که امکان دستوردادن گذاشته باید قید کالاف رو بزنم.من خودمو نمیتونم درست کنترل کنم چه برسه به یارا!

ATA FARZADI
24-08-2010, 10:57
در حالت عادی که دنبالت میان این که خوبه

درحالت دفاع پناه میگیرن ومیتونی دشمن رو غافلگیر کنی

در حالت حمله هم میتونی تک تیر انداز بشی اونا رو هم بفرستی قلب دشمن
تا دشمن به هم بریزه بعدم تک تک با اسنایپرت بزنیدشون ((اینکه خدای حال دیگه))

shaaheen
24-08-2010, 11:02
خیلی اعصاب خرد کن میشه اگه بخوای به نیروهات دستور بدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدم تو بازی هم خودشو جمع کنه نمی خواد بقیه رو هدایت کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:
راس میگه بابا...اگه میشد با زبون فارسی باهاشون مکالمه کرد یه چیزی!!!تا بخوای با کامپیوتر خنگ به سربازا دستور بدی دشمن یه 300-400 تایی گلوله حروم ما کرده.

Arrowtic
24-08-2010, 11:17
:31:
راس میگه بابا...اگه میشد با زبون فارسی باهاشون مکالمه کرد یه چیزی!!!تا بخوای با کامپیوتر خنگ به سربازا دستور بدی دشمن یه 300-400 تایی گلوله حروم ما کرده.
زبون فارسیش هم بد بود!اولا باید صدا بلند باشه.مجبوری تو خونه داد بزنی!بعدشم بازی آدمو جوگیر میکنه دیگه!مثلا میمیری بلند بلند یاراتو به فحش میکشی!بازم آبروریزی میشه!:31:

GAM3-OV3R
31-08-2010, 02:59
دوستان از کجا مطمئنین باید به نیروهای خودی دستور بدی تا کاورگیری کنن تو بازی؟؟؟اینجوری که آدم گیج میشه!

وین رونی
31-08-2010, 08:37
دوستان از کجا مطمئنین باید به نیروهای خودی دستور بدی تا کاورگیری کنن تو بازی؟؟؟اینجوری که آدم گیج میشه!
آقا گیچ شدن نداره مگه بازی Brother In Arms دستور نمی دادیم تا کاور بگیرن؟یا دستور می دادیم تیراندازی پوششی انجام بدن؟مگه اینکه عین گیجها برن جلو تیر و منتظر دستور ما باشن که این یعنی هوش مصنوعی صفر

B.3.S.T
01-09-2010, 00:28
باوووو..خدا نکنه اینجوری باشه!سری COD همینش جالب بود که مثل چریکها هجوم میاوردن سمت دشمن حالا فکر کنین باید مثل بازیه فوق چرند فلش پوینت باید دستور بدی بهدار بیاد چسب زخم بزنه بهت تا نمیری!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایشالا که همچین فاجعه ای نیست...امیدوار باشین:31:

popowoody
01-09-2010, 21:23
خبری از سیستم مورد نیاز بازی نشد ؟؟؟ با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

B.3.S.T
02-09-2010, 00:42
خبری از سیستم مورد نیاز بازی نشد ؟؟؟ با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

امکانش ضعیفه که جواب نده!

Zaghan_13
02-09-2010, 01:11
باوووو..خدا نکنه اینجوری باشه!سری COD همینش جالب بود که مثل چریکها هجوم میاوردن سمت دشمن حالا فکر کنین باید مثل بازیه فوق چرند فلش پوینت باید دستور بدی بهدار بیاد چسب زخم بزنه بهت تا نمیری!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایشالا که همچین فاجعه ای نیست...امیدوار باشین:31:

باهات موافقم,فوق چرندو خوب اومدی

رضا جنگنده
02-09-2010, 19:35
سلام
توش خودمون مي تونيم كاور كنيم؟

mes que un club
04-09-2010, 10:59
اینم لینک تریلر جدید از مد ها : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر از آندسته از افرادی هستید که اخبار Black Ops را دنبال می کنید حتما تریلر جدید این بازی را تماشا کرده اید در این مطلب می خاهم در مورد جزئیات جدید این بازی صحبت کنیم.
مسولان اکتیویژن به این نتیجه رسیده اند که بخش مولتی پلیر این سری بازیها توانسته مخاطب بیشتری را به خود جذب کند بنابراین بیشتر انرژی و زمان خودرا صرف این قسمت در سری جدید COD کرده اند.
ابتدا در مورد مادهای جدید بازی سخن یگوییم باید به سری مادهای Wager Matches اشاره کرد که از جنس Free For All هستند و همانطور که از معنی آن پیداست یک نوع مسابقات شرطی است (اسمش دقیق رو خودتون بفهمید)

Wager Matches به چهار نوع ماد تقسیم می شود که شامل One in the Chamber و Sticks and Stones و Gun Game و در آخر SharpShooter می باشد.
One in the Chamber : در این ماد شما فقط یک تیر دارید که با آن دشمنان را بکشید در صور از دست دادن آن می توانید از چاقو استفاده کنید ولی البته با کشتن هر دشمن یک تیر بدست می آورید . در این ماد شما تنها 3 جان دارید یا به عبارت دیگر 4 بار می توانید respawn کنید
Sticks and Stones : مثل ماد بالاست ولی از 3 اسلحه چاقوپلاستیکی (اسم مناسبتر بنظرتون چیه؟) و کمان و تبر استفاده می کنید . اگر بتوانید دشمن را با تبر بکشید دشن شما هر 3 جان خود را از دست می دهد . !!!!!
Gun Game : بازی را با یک کلت شروع می کنید و با کشتن هر دشمن اسلحه ای قوی تر می گیرید در واقع با گرفتن اسلحه قوی تر یک lvl بالا رفته اید . برنده نهایی کسی است که به lvl عدد 20 برسد.البته در صورتیکه knife شوید lvl شما 1 می شود و ازنوع باید لاش کنید. !
SharpShooter : هر بازیکن بصورت اتفاقی با یک اسلحه شروع به بازی میکند برای زمان محدودی که پس از آن زمان دوباره بصورت اتفاقی اسلحه شما تغییر می کند.
دو مد آخری در MW2 -- سرور من خودم دیده بودم.
امتیاز سری مدهای Wager Matches بنام CoD Points هستند که در صورت بدست آوردن آنها می توانید به خرید اسلحه و یا perk و killstreak بپردازید.
دقت کنید CoD Points جدای از XP و score می باشد.
از دیگر مادها می توان به Team Deathmatch, Capture the Flag, Free-For-All, Search-and-Destroy, Headquarters و غیره اشاره کرد.
جزئیاتی برای perk های بازی هست که فعلا بصورت تیتر وار می نویسم :
Perk 1
Lightweight – Move Faster (Pro)
Scavenger – Pick up ammo from fallen enemies. Replenish lethal grenades. (Pro)
Ghost – Undetectable by the Spy Plane and the Blackbird.
Flak Jacket – Reduces explosive damage.
Hardline – Killstreaks require 1 less kill.
Perk 2
Hardened – Bullets penetrate better.
Scout – Hold breath longer.
Steady Aim – Increased hip-fire accuracy.
Sleight of Hand – Faster reloads.
Warlord – Equip two attachments to your primary weapon.
Perk 3
Marathon – Longer sprint.
Ninja – Silent movement.
Second Chance – Pull out your pistol before dying.
Hacker – Ability to detect enemy equipment and explosives.
Tactical Mask – Reduces the effect of flash and concussion grenades.

ودر آخر killsteak ها :
3 – Spy Plane
3 – RC-XD (remote bomb)
4 – Counter Spy Plane
4 – SAM Turret
5 – Care Package
5 – Napalm Strike
6 – Sentry Gun
6 – Mortar Team
7 – Attack Helicopter
7 – Valkyrie Rockets
8 – Blackbird
8 – Rolling Thunder
9 – Chopper Gunner
11 – Attack Dogs
11 – Gunship

منبع:

Killzone2
08-09-2010, 11:50
اقای Michael Sportouch مدیر سری بازی‌های Call of Duty در قاره اروپا در این باره به وبسایت MCV گفت هدف ناشر در این نسخه بهبود فروش بازی در مقایسه با رکورد ثبت شده نسخه قبلی این سری که توسط Infinity Ward حاصل شد، می‌باشد. وی در ادامه افزود: ما هم‌اکنون یک بازی و بخش بازاریابی خارق‌العاده در اختیار داریم بنابراین با همتی بلند در صدد ثبت رکوردی دیگری هستیم، همانگونه که با MW2 توانستیم به آن برسیم.
منابع و جراید مختلفی در حال رسیدگی به بخش توسعه‌ای بازی و آماده کردن شرایط کافی هستند تا یک تجارت و بازاریابی حداکثری را برای Activision به ارمغان بیاورند. آرزوی ما تنها کسب یک عنوان یک بازی بزرگ نیست بلکه می‌خواهیم تا عنوان برترین انتشار بازی سال را نیز بدست آوریم.

این بازی قراره دهم نوامبر منتشر بشه این در حالی هست که قرار بود در 6 نوامبر منتشر شود.

Killzone2
08-09-2010, 12:01
عکس های جدید که 6 عکس از بازی زیبای Call of Duty:Black ops هست :

عکس ها با سایز کوچک:

عکس ها با سایز بزرگ:

B.3.S.T
08-09-2010, 15:48
چیزی که از تصاویر میشه واسه گرافیکش نظر داد اینه که *mw2 حالا حالاها بهترین cod باقی خواهد ماند*!

GAM3-OV3R
08-09-2010, 16:46
اصلآ بازی تو سبک جنگ ویتنام جالب نبوده هیچوقت درست مثل کال آف 5 که نسبت به کال آف 4و6 چیز مالی از آب در نیومد:41:

amin 2010
08-09-2010, 16:53
سهیل ممنون از عکس ها .
خوب حالا میشه گفت که با یگ سنت شکنی در سری COD روبرو خواهیم بود و گرافیک بازی فدای FPS نشده !! واقعا چشم نوازه . در کل بستر برای یک بازی بزرگ مهیاست فقط کافیه داستان بازی جذاب باشه و مثله همیشه گیم پلیی زیبا ارائه بده .

Damian
08-09-2010, 19:34
اصلآ بازی تو سبک جنگ ویتنام جالب نبوده هیچوقت درست مثل کال آف 5 که نسبت به کال آف 4و6 چیز مالی از آب در نیومد:41:
دوست عزیز نسخه 5 مربوط به جنگ جهانی دوم بود نه جنگ ویتنام

sima_6600
08-09-2010, 20:54
سلام به هر حال این عکس ها همه مال نسخه کنسول هست و هنوز مال پی سی منتشر نشده :20:.
من خیلی بازی ها بوده به خاطر داستان و گیم پلی بازی کردم و بازی های بوده که گرافیک خوبی داشته اما گیم پلی نداشته و بازی نکردم به نظر من
اول داستان دوم گیم پلی و اخر هم گرافیک
من همه سری COD رو بازی کردم و باید بگم همش خوب بوده و هیچ کدوم بد نبوده من زیاد با MW2 حال نکردم قسمت مولتی شو میگم ولی خوب شاید تو شماره بعد درست بشه:46:

B.3.S.T
08-09-2010, 23:58
سلام به هر حال این عکس ها همه مال نسخه کنسول هست و هنوز مال پی سی منتشر نشده :20:.
من خیلی بازی ها بوده به خاطر داستان و گیم پلی بازی کردم و بازی های بوده که گرافیک خوبی داشته اما گیم پلی نداشته و بازی نکردم به نظر من
اول داستان دوم گیم پلی و اخر هم گرافیک
من همه سری COD رو بازی کردم و باید بگم همش خوب بوده و هیچ کدوم بد نبوده من زیاد با MW2 حال نکردم قسمت مولتی شو میگم ولی خوب شاید تو شماره بعد درست بشه:46:

مولتی mw2 جالب نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (خوبه گفتی از نظر خودت عزیزم!:20:) دیگه همه میدونن سری COD با MW2 تکمیل شد و بعد از WORLD AT WAR که واقعآ خراب کرد ولی MW2 تمام حیثیت COD رو یجا خرید...واقعآ اگر قرار بود بعد از MW1 که این همه نوآوری و پیشرفت ارائه داد زمان خودش,حالا یک world at war بیاد تا روند پیشرفت و نوآوریشو حفظ کنه که اصلآ باید با cod کلآ وداع کرد!
mw2 هنوز که هنوزه جزء با گرافیکترین, بهترین گیم پلی, داستان پردازی و .. . . بوده,هست و خواهد بود(حداقل تا سال دیگه)...............

sima_6600
09-09-2010, 00:41
مولتی mw2 جالب نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (خوبه گفتی از نظر خودت عزیزم!:20:) دیگه همه میدونن سری COD با MW2 تکمیل شد و بعد از WORLD AT WAR که واقعآ خراب کرد ولی MW2 تمام حیثیت COD رو یجا خرید...واقعآ اگر قرار بود بعد از MW1 که این همه نوآوری و پیشرفت ارائه داد زمان خودش,حالا یک world at war بیاد تا روند پیشرفت و نوآوریشو حفظ کنه که اصلآ باید با cod کلآ وداع کرد!
mw2 هنوز که هنوزه جزء با گرافیکترین, بهترین گیم پلی, داستان پردازی و .. . . بوده,هست و خواهد بود(حداقل تا سال دیگه)...............
خوب واسه کسای که Noob هستن این بهترین بازی چون کل بازی Noob میباشد از او Akimbo مسخره بگیرکه مثل نقل تیر میزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا کل اسلحه هاش همه چیز این بازی یک جور زد حال بود در کل مولتی بازی BFBC2 خیلی خوب بید:31:.خوب اگر بگم بهترین سری cod کدومه بدمون شک cod4 بهترین از نظر داستانی از نظر گیم پلی و از نظر مولتی پلی و از نظر گرافیکی.داستان بازی که دیگه نگو یک شاهکار بود مخصوصا جای که میری Zakhayef رو بکشی با Snip دیگه رو دستش نمیاد.بازم میگم همه cod ها قشنگ هستن اما cod4 یک چیز دیگه بود
:46::10:.

damn
09-09-2010, 05:31
:10:.........................

Diazepam
11-09-2010, 14:48
آقا اين Call of duty black ops اومده بيرون يا نه؟

Armin 7
11-09-2010, 16:36
آقا اين Call of duty black ops اومده بيرون يا نه؟

Killzone2
11-09-2010, 20:18

Treyarch امروز خبری با این عنوان که بخش مولتی پلیر بازی COD:Black ops به صورت Free خواهد بود منتشر کرد در واقع به این معنا که شما برای بازی کردن این بازی به صورت آنلاین دیگر نیاز به خرید Keycode و فعال کردن بازی ندارید و طرفداران این سری محبوب حتی با نسخه های غیر اورجینال این بازی میتوانند به محض گرفتن بازی از بخش مولتی پلیر آن لذت ببرند.و البته بخش مولتی پلیر بازی همانند نسخه های قبلی به همراه خود بازی در اختیار کاربران قرار میگیرد.

و اما ترجمه ی صحبتهای MCV در این باره:

به جرات میتوان گفت که بخش Multiplayer بزرگترین عامل موفقیت سری cod بوده است و انقدر جذابیت دارد که هیچوقت از آن خسته نمیشوید همانطور که میدانید میلیونها گیمر در سراسر دنیا هنوز از انجام این سری بازیها لذت میبرند.
بخش Multiplayer این سری باعث شد تا مردم از انجام آن لذت ببرند و ما میخواهیم که این لذت بردن متداوم شود و برای مدت بیشتری حفظ شود.

گروهی که بخش مولتی پلیر بازی را پیش میبرد هنوز مشغول به کار است و هم اکنون این تیم در حال کار بر روی بازی World At War میباشد.ما این کار را برای مدت طولانی انجام دادیم همانطور که برای نسخه ی جدیدمان انجام خواهیم داد.
بنابراین ما تصمیم گرفته ایم که این کار را انجام دهیم تا طرفدارانمان از ما راضی باشند ولی انتظار ما از آنها این است که به انجام بازی ادامه دهند و به خرید و فروش آن نپردازند.

Call of Duty: Black Ops در تاریخ 9 November برای پلتفرمهای PC, PS3, Wii, and Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع:

Spaniuly
11-09-2010, 21:56
ممنونم سهیل جان منم صبح که متن خبر رو توی سایت VG247 خوندم در رابطه با مجانی بودن بخش بازی چند نفره حسابی ذوق زده شدم. واقعا جای تقدیر داره. نمی دونم کجا بود خوندم مود پزبوتش هم فابریک توی بازی هست. حسابی داره تیریپ مرام به خرج میده این ترای آرچ... تنها چیزی که می تونم بگم اینه که دمش گرم :7: :26:

UP-SNAKE
11-09-2010, 22:12
خب از بچه هايي که multi به صورت حرفه ای بازی ميکنن کسی ميدونه که mod هاش کی مياد؟

sima_6600
11-09-2010, 22:52
خب از بچه هايي که multi به صورت حرفه ای بازی ميکنن کسی ميدونه که mod هاش کی مياد؟
خوب اول بزارید بازی منتشر بشه تا ببینیم چطوریه ایا Detected Server هست که اگه باشه بچه های ایران زود براش یک سرور میزنن و اگر هم نباشه بازم یک کاریش میکنیم مود بازی هم باید اول خود کمپانی بده بیروم بعد بچه ها خودشون ادیت میکنن و مد میسازن.:10:.راستی من همیشه میگم اینا بامرام ترن همه میگن نه :31:
حالا دیگه باید روز شماری کرد تا بازی منتشر بشه من که قبل از این که تکنفره برمش میرم سر بخت مولتی :31:

djmd
11-09-2010, 22:56
خوب اول بزارید بازی منتشر بشه تا ببینیم چطوریه ایا Detected Server هست که اگه باشه بچه های ایران زود براش یک سرور میزنن و اگر هم نباشه بازم یک کاریش میکنیم مود بازی هم باید اول خود کمپانی بده بیروم بعد بچه ها خودشون ادیت میکنن و مد میسازن.:10:.راستی من همیشه میگم اینا بامرام ترن همه میگن نه :31:
حالا دیگه باید روز شماری کرد تا بازی منتشر بشه من که قبل از این که تکنفره برمش میرم سر بخت مولتی :31:

قبلا گفته بودن که DS داره ... آخ بمیره این سازنده PROMOD که باز زرت اول بازی میری.ـه به بازی :دی پرومودی ها هم که خسته نمیشن لامذهبا , فکر کنم اینقدر مپهای همین COD4 واسشون تکراری شده که دیگه با یه اتاق 10*10 خالی هیچ فرقی نمی کنه مپها واسشون ...

EngineeR EhsaN
11-09-2010, 23:00
بچه ها اين بازي از لحاظ نرم و روان بودن به بازيهاي infinity ward ميرسه؟ چون دو تا از بازيهاي اين كمپاني ( جيمز باند + world at war ) رو بازي كردم واقعا حال نميداد خدا كنه اين يكي اينطوري نباشه :19:

mes que un club
11-09-2010, 23:24
اینم به خاطر سیاوش گل:31:

در ادامه ی انتشار اخبار بازی Black Ops آقای pcdev در فروم سایت COD در مورد ویژگیهای انحصاری نسخه رایانه نوشت که یصورت تیتروار برای شما دوستان عزیز می نویسم :
مشخصات تایید شده از سوی سازنده بازی :
1.سرورهای ثابت (Dedicated Servers) که برخلاف MW2 این قابلیت دوباره اضافه شده است .
2. نوع جدید جستجوی سرور (یعنی مثلا در MW2 از گزینه FINDE GAME برای جستجو استفاده می کردیم و IWNET بصورت اتوماتیک بازیکنان را براساس پینگ با هم مچ می کرد ولی در BO از این نوع جستجو استفاده نمی شود. الحمدالله)
3. امکان استفاده از Dev console
4.قابل برنامه ریزی برای مادها, perks, killstreaks, classes
5.اضافه شدن سروهای رانک و غیر رانک (در واقع می شود گفت همان Public و Private)
6.Map rotation
7.نرم افزار RCon
8.ban کردن دیگران از سرورهای اختصاصی خودتان

مشخصاتی که steam به کاربران ارائه می دهد :
آپدیت کردن اتوماتیک بازی

مشخصات VAC :
از این سیستم مثل MW2 برای جلوگیری از -- و چیت کاربران استفاده می شود.

ویزگیهای از Public Server Files :
بیانگر این موضوع است که فایلهای مادر برای ساخت سرور قابل ویرایش نیست که این عمل از دستکاری بیش از حد سرورهای بازی جلوگیری می کند . یعنی مثل COD 4 شاهد سروهای که مدل آنها عجیب و غریب باشد نیستیم.(با ماد سازی اشتباه نگیرید ساخن ماد دلخواه امکان پذیر است)

منبع:

sima_6600
12-09-2010, 10:12
اینم به خاطر سیاوش گل:31:

در ادامه ی انتشار اخبار بازی Black Ops آقای pcdev در فروم سایت COD در مورد ویژگیهای انحصاری نسخه رایانه نوشت که یصورت تیتروار برای شما دوستان عزیز می نویسم :
مشخصات تایید شده از سوی سازنده بازی :
1.سرورهای ثابت (Dedicated Servers) که برخلاف MW2 این قابلیت دوباره اضافه شده است .
2. نوع جدید جستجوی سرور (یعنی مثلا در MW2 از گزینه FINDE GAME برای جستجو استفاده می کردیم و IWNET بصورت اتوماتیک بازیکنان را براساس پینگ با هم مچ می کرد ولی در BO از این نوع جستجو استفاده نمی شود. الحمدالله)
3. امکان استفاده از Dev console
4.قابل برنامه ریزی برای مادها, perks, killstreaks, classes
5.اضافه شدن سروهای رانک و غیر رانک (در واقع می شود گفت همان Public و Private)
6.Map rotation
7.نرم افزار RCon
8.ban کردن دیگران از سرورهای اختصاصی خودتان

مشخصاتی که steam به کاربران ارائه می دهد :
آپدیت کردن اتوماتیک بازی

مشخصات VAC :
از این سیستم مثل MW2 برای جلوگیری از -- و چیت کاربران استفاده می شود.

ویزگیهای از Public Server Files :
بیانگر این موضوع است که فایلهای مادر برای ساخت سرور قابل ویرایش نیست که این عمل از دستکاری بیش از حد سرورهای بازی جلوگیری می کند . یعنی مثل COD 4 شاهد سروهای که مدل آنها عجیب و غریب باشد نیستیم.(با ماد سازی اشتباه نگیرید ساخن ماد دلخواه امکان پذیر است)

منبع:
سلام ممنونم عباس گلم :31:
خوب دیگه ارچر دیگه نشون داد معرفتش از این یکی کمپانی خیلی بیشتره و فقط به فکر پول نیست:31:.:27:
این Detected Server به نظر من فعلا جواب گو هست و روش که در MW2 استفاده شده به نظر من برای الان که همه دسترسی به اینترنت پرسرعت رو ندارن امکان پزیر نیست:31:.در کل امید وارم زود تر این بازی بیاد تا بترکونم تون:27:.:31::10:

Khashayar King
12-09-2010, 12:49
بچه ها اين بازي از لحاظ نرم و روان بودن به بازيهاي infinity ward ميرسه؟ چون دو تا از بازيهاي اين كمپاني ( جيمز باند + world at war ) رو بازي كردم واقعا حال نميداد خدا كنه اين يكي اينطوري نباشه :19:
هنوز معلوم نیست !!! ولی 100% برای اینکه مثلا بگن ما از infinity بهتریم نهایت تلاششون رو میکنن ! شاید به

پشتوانه ی همون infinity که MW , MW2 رو ساخت ! و زیر عنوان Cod قرار داد شاید اینها هم فروش خوبی کنند ! ولی

معتقدم هیچ وقت شاهکار های infinity تکرار نمیشه. مخصوصا mw 1 که به پشتوانه اون mw2 فروش بسیار زیادی

پیدا کرد که هیچ کس باورش نمیشد ! هرچند آخر سرش اکتیویژن این بد بختا رو که این همه زحمت کشیدن رو اینجوری

رووند !

رضا جنگنده
12-09-2010, 21:35
سلام
مي شه يه تريلري بزارين كه توش گيم پلي بازي مشخص باشه؟

B.3.S.T
12-09-2010, 23:05
هر چند که طرفداران گیم باز هم به خانواده cod دل می بندن چه با infiniti و چه با activision .... خاصیت محبوبیت سری cod اینه که طوری بازیو طراحی و تولید کنن که خسته کننده نباشه.همونطور که بقیه سریها کاملآ متنوع از لحاظ مراحل بوده
امیدوارم black ops حرفی واسه گفتن داشته باشه و نام بزرگ Call Of Duty رو به بازی نگیره!!!

vegas
12-09-2010, 23:36
به نظر من و با توجه به تریلر ها این بازی تقلیدی بیش از cod 4 و mw 2 نیست ... بهتر بود Treyarch همون سری جنگ های جهانی رو میساخت ...

sima_6600
13-09-2010, 00:15
به نظر من و با توجه به تریلر ها این بازی تقلیدی بیش از cod 4 و mw 2 نیست ... بهتر بود Treyarch همون سری جنگ های جهانی رو میساخت ...
خوبه والا این Treyarch نمیدونه به چه ساز این ملت برقصه :41:.تا وقتی که در جنگ جهانی بود میگفتن بهتره مدرن بشه حالا که مدرن شده میگن بهتره ... :13:.خوب خوشت نمیاد بازی نکن دلیل نداره که بازی رو تخریب کنی.
برو با بازی های دیگه حال کن.:46:.من یکی از کسای هستم که با cod بزگ شده از اولین نسخه همین طور بازی Medal که همه برای من شدن یک خاطره:40:

vegas
13-09-2010, 08:15
--------------

Arrowtic
16-09-2010, 00:22
خوب نظرشو گفت!:13:
منم از نظرم مثل كارهاي infi نميشه!ولي خوب بايد صبر كنيم تا بياد!

ATA FARZADI
17-09-2010, 14:53
تاریخ ارائه این بازی کیه

به شمسی بگید من میلادی پیلادی حالیم نیست

با تشکر

Retired User
17-09-2010, 15:55
تاریخ ارائه این بازی کیه

به شمسی بگید من میلادی پیلادی حالیم نیست

با تشکر
خوندن پست اول ثواب داره :31:
(روز سه شنبه هیجدهم آبان سال 1389 هجری شمسی)

iCe m@n
17-09-2010, 19:24
سلام
مي شه يه تريلري بزارين كه توش گيم پلي بازي مشخص باشه؟

همونطور که دوست عزیزمون گفت یه تریلر بذارید.:46:

ممنون:11::11:

Enemy Killer
17-09-2010, 22:01
پس امسال بازی را Treyarch میسازه به نظر من گیم پلیش با تغییر کرده باشه دوستان پس infi چی می سازه ؟

به هر حال بیاد ببینیم چیه

masoud93
21-09-2010, 18:14
تاریخ عرضه این بازی بر روی pc (به شمسی باشه بهتره ) کی هست ؟

ممنون.

sima_6600
21-09-2010, 19:15
تاریخ عرضه این بازی بر روی pc (به شمسی باشه بهتره ) کی هست ؟

ممنون.
یا خدا چند بار بگیم زبون بچه مو دراورد :31: یعنی ما ترکی میگیم کسی نمیفهمه
خوندن پست اول ثواب داره :31:
(روز سه شنبه هیجدهم آبان سال 1389 هجری شمسی)
عجب بابا :10:.

halflife g
21-09-2010, 20:04
خوب یه خبر مهم وجالب:

برای اولین بار میتوین مدهای آنلاین این بازی رو بصورت splitscreen آفلاین یا انلاین بازی کنید.......تو آفلاینش باید با هوش مصنوعی مپ های مولتی پلیر رو بازی کنید و تو آنلاینش هم میتویند splitscren بازی کنید...... .

sima_6600
21-09-2010, 21:27
خوب یه خبر مهم وجالب:

برای اولین بار میتوین مدهای آنلاین این بازی رو بصورت splitscreen آفلاین یا انلاین بازی کنید.......تو آفلاینش باید با هوش مصنوعی مپ های مولتی پلیر رو بازی کنید و تو آنلاینش هم میتویند splitscren بازی کنید...... .
پس دیگه باید دور این MW2 رو خط بکشیم چون این بازی داره میترکونه همه چیز اماده شده برای گیمر ها دیگه چی میخواید اینا دیگه سنگ تموم گزاشتن :31:.

vegas
21-09-2010, 22:27
پس دیگه باید دور این MW2 رو خط بکشیم چون این بازی داره میترکونه همه چیز اماده شده برای گیمر ها دیگه چی میخواید اینا دیگه سنگ تموم گزاشتن :31:.
زیاد خوشحال نباش ...
Split screen فقط برای کنسول ها هست ...

sima_6600
21-09-2010, 22:43
زیاد خوشحال نباش ...
خوب باشه من هم کنسول دارم مال خودم نیست اما تا سال دیگه تابستون اینجاست :31:.

halflife g
21-09-2010, 23:26
زیاد خوشحال نباش ...

درسته نمیشه با pc بصورت split بازی کرد عوضش همین که بشه مدهای مولتی پلیر رو آفلاین بازی کرد(مثه gears یا killzone )خودش خبر خوبیه حتی واسه pc بازا.........

IRAN_KING
22-09-2010, 23:49
این سری تجهیزات چی داره تانک هم داره با ار پی جی بترکونیم ... سری قبلی توپ بود ولی تانک نداشت ..یک مرحله جدید صحرایی هم باید اضافه کنن تا جالب بشه وبا تنوع شه ..!

حالش به اینکه تو صحرا بری بالای تپه بگی (الله اکبر) با ا ارپی جی تانک اوراق کنی ...نه

B.3.S.T
23-09-2010, 00:46
این سری تجهیزات چی داره تانک هم داره با ار پی جی بترکونیم ... سری قبلی توپ بود ولی تانک نداشت ..یک مرحله جدید صحرایی هم باید اضافه کنن تا جالب بشه وبا تنوع شه ..!

حالش به اینکه تو صحرا بری بالای تپه بگی (الله اکبر) با ا ارپی جی تانک اوراق کنی ...نه

یعنی بودن تانک تو یک بازی اینقدر واجبه واسه شما؟!!!

نکاتی که در پست اول بود :

اطلاعات رسیده حاکی از در جریان بودن این بازی در مناطقی همچون کوبا و ویتنام و همچنین سرزمین های شمالی است.

فکر نمی کنم تو این مناطق صحرا وجود داشته باشه!!!

IRAN_KING
23-09-2010, 11:33
ا؟!!!

نکاتی که در پست اول بود :

فکر نمی کنم تو این مناطق صحرا وجود داشته باشه!!!

تف چه بد شد برای من ...حتما این ویتنامی ها مثله میمون از درخت ها اویزان می شن تیر می زنن...:31:

تانک خیلی واجبه ...! ! ! به آدم هیجان دو چندان میده ! ! !

خدا کنه در مدال افتخار تانک داشته باشه...دیگگه...؟

sima_6600
23-09-2010, 11:40
تف چه بد شد برای من ...حتما این ویتنامی ها مثله میمون از درخت ها اویزان می شن تیر می زنن...:31:

تانک خیلی واجبه ...! ! ! به آدم هیجان دو چندان میده ! ! !
یادم نبود به شرکت زنگ بزنم برای شما یک تانک بزارن:31:.
خوب بجاش گفتم برایت هلیکوپتر بزاره تا حال کنی:46:.:10:.حیف دیگه AC130 نداره :31:.خیلی خز بود :31:.از اون بالا همه رو میترکونی چه حالی میداد:31:.

B.3.S.T
23-09-2010, 14:24
حیف دیگه AC130 نداره
واقعآ حیف.....:41:
105 میلی متری میزدی تو یک نقطه مثل بمب اتمی تخریب می کرد:10:
خیلی جالب بود

Zaghan_13
29-09-2010, 15:51
سیستم من اینه:

cpu:AMD Athlon(tm) II X2 245 Processor 2.90 GHz
RAM:2.00 GB
اون یارو گرافیک هم:NVIDIA GeForce 9400 GT
یعنی امیدی هست که کامل نه روون و خوب طوریکه بشه بازی کردو لذت برد؟

Ho$∑∫N
02-10-2010, 15:40
سیستم من اینه:

cpu:AMD Athlon(tm) II X2 245 Processor 2.90 GHz
RAM:2.00 GB
اون یارو گرافیک هم:NVIDIA GeForce 9400 GT
یعنی امیدی هست که کامل نه روون و خوب طوریکه بشه بازی کردو لذت برد؟

بله برای این بازی شما میتونید حتی روی medium هم روان اجرا کنید.

popowoody
02-10-2010, 15:46
ایا این بازی مثل 2 نسخه قبل توش زامبی ها هستن ؟؟

mosolim
02-10-2010, 18:10
ایا این بازی مثل 2 نسخه قبل توش زامبی ها هستن ؟؟
سلام
منم همین سوال رو دارم. حالا نه زامبی اما مرحله جایزه ای و امتیازی تو انتهای بازی هست؟

Leon-117
02-10-2010, 19:31
سلام
منم همین سوال رو دارم. حالا نه زامبی اما مرحله جایزه ای و امتیازی تو انتهای بازی هست؟
سلام.بله مد زامبي براي اين بازي تاييد شده.

jericho-sina
02-10-2010, 19:37
حضور زامبی ها در cod 7 تایید شده

توی سایت gknova6 که یه سایت تبلیغاتی وابسته به activision و cod 7 بوده در اوایل یه سری کد ها و رموز عجیب رو پخش میکرده که قابل رمزگشایی بوده
(پست 108)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ویدیو ای که به تازگی بر روی سایت رفته زامبی ها نشون داده شدن
این در حالی بود که در گذشته سازندگان بازی حرفی در مورد زامبی ها به طور رسمی نمیزدند

aha2012
02-10-2010, 20:02
این زامبی ها ترکوندنا.کل بازیها شده زامبی.انقدر هم بدم میاد ازشون.مثل این احمقا میان جلوت عملیات انتحاری میزنن روت:31:

Armin 7
03-10-2010, 19:05
زامــبــی :18:
بابا مگه Evil که زامبی گذاشتن توش !
یکم توضیح میدین
مگه مراحل بازی کجاست ؟

mosolim
03-10-2010, 19:15
زامــبــی :18:
بابا مگه Evil که زامبی گذاشتن توش !
یکم توضیح میدین
مگه مراحل بازی کجاست ؟

شما نسخه 5 این بازی رو بازی کنید بعد از اتمام تمام مراحل و پایان بازی یک مرحله ای جایزه وجود داره که در اون هر چقدر میتونید باید زامبی نازی بکشید و امتیاز بگیرید. یادمه قدیم یجا خوندم که اگه زامبیا و نازیا نبودند صنعت بازی چطور می خواست پیشرفت کنه.؟ حالا جفتش با هم مخلوط شده.

halflife g
05-10-2010, 12:03
اطلاعات جدید از بخش Combat Training

همانطور که می دانید در جریان رونمایی از بخش Multiplayer عنوان Black Ops در یکم سپتامبر Mode جدیدی به نام Combat Training معرفی شد. در این Mode شما می توانید بخش مالتی پلیر این بازی را بصورت آفلاین تجربه کنید. حال اطلاعات جدیدی از این قسمت بازی منتشر شده است که هم به آنها نگاهی می اندازیم.

Combat Training برای کسانی است که از اتصال به اینترنت محرومند و می خواهند بخش چندنفره ی این بازی را بصورت آفلاین تجربه کنند. برای کسانی که می خواهند تاکتیک های جدید خود را امتحان کنند ویا با اسلحه های جدید خود تمرین کنند. این بخش دقیقا مثل بخش آنلاین شامل سیستم Rank جداگانه و همچنین سیستم Unlock می باشد و فقط بجای دشمنان آنلاین، هوش مصنوعی قرار دارد. شما می توانید این بخش رو به همراه دوستان خود بصورت اسپیلت اسکرین هم تجربه کنید. بازیکن می تواند در این بخش درجه سختی هوش مصنوعی های بازی را از میان درجه های Recruit ، Regular ، Hardened و Veteran انتخاب کند. همچنین Combat Training فقط دارای دو مود Free-For-All و Team Deathmatch هست که بر روی تمام مپ های بازی قابل بازی هستند.

چیزی که درباره Combat Training گفتنی است، قابل بازی نبودن مود های مبتنی بر تاکتیکی چون Search & Destroy در این قسمت از بازی است. آقای David Vonderhaar سرپرست طراح بخش مالتی پلیر بازی در انجمن رسمی CoD در پاسخ به سوالی در این رابطه اظهار کردند : هوش مصنوعی های بازی هنوز به آن اندازه ساخته نشده اند که ماموریت هایی چون گرفتن پرچم ها و یا بمب گذاشتن و خنثی کردن انجام دهند. همچنین ادامه دادند که هوش مصنوعی های هوشمندتر می تواند در عنواین آینده ی Call of Duty باشد. البته هنوز این مسئله که Wager Match ها در Combat Training قابل بازی باشند نامشخص است.

منبع:بازینما

vahidgame
05-10-2010, 12:07
این بخش Combat Training برای پی سی وجود نداره؟

halflife g
05-10-2010, 12:13
این بخش Combat Training برای پی سی وجود نداره؟

چیزی در مورد اینکه واسه pc هست یا نه نگفتن ولی به احتمال بسیار زیاد هست.....فقط نمیشه تو pc دونفره یا split بازی کرد.

Killzone2
05-10-2010, 12:22

36 روز به عرضه ی عنوان Black Ops مانده است و میزان پیش فروش این عنوان بر طبق وبسایت VGChartz برای نسخه ی Xbox 360 به 888,229 واحد و برای نسخه ی PS3 به 475,616 رسیده است که در مجموع نزدیک به 1.5 میلیون پیش فروش در کشور آمریکا برای این بازی به دست آمده است.

مطمئنا این آمار حتی بدون وجود پیش فروش های نسخه PC بسیار قابل توجه است اما آیا Black Ops می تواند جایگزین Modern Warfare 2 در موفقترین لانچ سرگرمی های تاریخ شود ؟ باید صبر کرد و دید.

گفتنی است که دیروز هم ویدیویی جدید از بخش شحصی سازی این بازی منتشر شد که در آن سازندگان بازی در مورد این قابلیت بازی صحبت می کردند. در این ویدیو نشان داده شد که بازیکن می تواند حتی رنگ صورت شخصیت خود را تغییر دهد و حتی Red Dot Sight خود را از میان تعداد فراوان آن ها انتخاب و رنگ آن را نیز تعیین کند.

منبع:

ANAMORPH
05-10-2010, 19:46
به نظر میرسه COD تو این قسمت بیشتر رو تغییر چهره و اسکین ها کار شده :5:
ای کاش رو مراحلش بیشتر کار شده باشه تا خاطره خوبی به جا بذاره

هیچی قدیما نمیشه ، حتی بازیا

کسی خبر داره Black Ops میشه سوار تانک شد یا نه ؟:41:

ANAMORPH
05-10-2010, 21:40
هلیکوپترش باید باحال باشه، اگه جز بازی باشه

halflife g
05-10-2010, 22:39
هلیکوپترش باید باحال باشه، اگه جز بازی باشه

بله جزو بازی هستش...... .

راستی یه خبر مهم:

تمامی نسخه های بازی یعنی pc , x360 . ps3 دارای امکان بازی بصورت 3D یا همون سه بعدی خواهند بود و این امکان تو منوی بازی هست که میتونین روشن یا خاموش کنین....

jericho-sina
05-10-2010, 23:20
مثل اینکه achievement ها برای black ops رونمایی شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته ای که میخواستم بگم اینه:
یه دونه از این اچیومنت ها مربوط به اینه که باید فیدل کاسترو رو بایه گلوله بکشین! DEATH TO DICTATORS
قبلا هم گفته بودن بازی تو کوبا هم اتفاق می افته!

kortol
06-10-2010, 00:03
نکته ای که میخواستم بگم اینه: بیخیال.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه موقع نیان بگن ایرانی ها روهم با یه تیر بکشید توی بازی بهتون هوارتا اچیومنت می دیم......................حالا چرا این فیدل بیچاره.....این همین جوریش رو به موته!!!!!!!!!!............خوب یه بهانه هم برای این که این بازی در ایران ممنوع بشه پیدا شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نیست تا حالا اونهایی که ممنوع شدن رو بازی نکردیم این هم میره تنگ اونها!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jericho-sina
06-10-2010, 12:42
بیخیال.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه موقع نیان بگن ایرانی ها روهم با یه تیر بکشید توی بازی بهتون هوارتا اچیومنت می دیم......................حالا چرا این فیدل بیچاره.....این همین جوریش رو به موته!!!!!!!!!!............خوب یه بهانه هم برای این که این بازی در ایران ممنوع بشه پیدا شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نیست تا حالا اونهایی که ممنوع شدن رو بازی نکردیم این هم میره تنگ اونها!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محض اطلاع میدونین که فیدل کاسترو جزو رکورد دارهای جون سالم به در بردن از ترور هستش
یه جا خوندم که یه سری از اسرار CIA که فاش شده بود توش نقشه هایی که واسه قتل فیدل کشیده بودن و عملی نشد موجوده

__________________________________________________ _________________________________________________

Fabian Escalante, who was long tasked with protecting the life of Castro, estimated the number of assassination schemes or attempts by the CIA to be 638.

hadi h
06-10-2010, 22:20
:40::40:سلام به همه من بی صبرانه منتظر این بازی هستم !!!!!!!!!!!:40::40:
سیستم من هم اینه :
Intel core i3 2.9 Ghz => over to 3.3 Ghz => یعنی الان 3.3 هست :31:
RAM 4 GB DDR3
GeForce GT 220 (که اینم اورکلاک کردم الان کورکلاکش 770 Mhz هست :31:)

من با این سیستم mw2 رو 50 فریم می گرفتم (تو رزولبشبن 1280*1024)
تو این بازی هم می تونم ته گرافیکو با همین رزولیشینبگیرم ؟؟؟؟؟؟؟/

بعدشم خبری از انلاین نیست ؟
یعنی باید مثل mw2 بدبختی بکشیم تا 1 دست بزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdy.z
08-10-2010, 15:11
:40::40:سلام به همه من بی صبرانه منتظر این بازی هستم !!!!!!!!!!!:40::40:
سیستم من هم اینه :
Intel core i3 2.9 Ghz => over to 3.3 Ghz => یعنی الان 3.3 هست :31:
RAM 4 GB DDR3
GeForce GT 220 (که اینم اورکلاک کردم الان کورکلاکش 770 Mhz هست :31:)

من با این سیستم mw2 رو 50 فریم می گرفتم (تو رزولبشبن 1280*1024)
تو این بازی هم می تونم ته گرافیکو با همین رزولیشینبگیرم ؟؟؟؟؟؟؟/

بعدشم خبری از انلاین نیست ؟
یعنی باید مثل mw2 بدبختی بکشیم تا 1 دست بزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز یه ماه مونده به انتشار بازی برای این صحبتها یه کم زوده!

Real Madrid C.F
09-10-2010, 13:15
چرا اینقد زود بحث در مورد این بازی شروع شد!!! من یادمه از اول تابستون میگفتن قراره کال آف جدید بیاد من فکر کردم آپدیت برای وارفیر 2 هستش!!! حالا خبر ندارین به صورت چند DVD میادش!!!

mosolim
09-10-2010, 14:21
چرا اینقد زود بحث در مورد این بازی شروع شد!!! من یادمه از اول تابستون میگفتن قراره کال آف جدید بیاد من فکر کردم آپدیت برای وارفیر 2 هستش!!! حالا خبر ندارین به صورت چند DVD میادش!!!

در این مورد نمیشه نظر داد اما احتمالا 3 یا 4 دی وی دی باشه . فکر نکنم دیگه کمتر باشه مثلا دو تا. بماند که نسخه قبلی که محصول تریارچ بود 2 دی وی دی بود.

halflife g
10-10-2010, 20:21
تریلر بخش داستانی black ops:

تریلر جدید بازی Call of Duty: Black Ops فردا شب در ایالات متحده در طول بازی فوتبال آمریکایی بین وایکینگها مینه سوتا و نیویورک جتز پخش خواهد شد.در این تریلر خواهید دید : پرتاب موشک به فضا و سقوط هلیکوپتر و بیشتر........... .

vahidgame
12-10-2010, 13:52
این تریلر از بخش سینگل پلیر یا داستانی بازی که دیروز منتشر شد رو از اینجا می تونید دانلود کنید. به نظرم جالب بود فقط یکمی کوتاه بود....

کیفیت: پایین
فرمت: MP4
حجم: 5.2 MB

کیفیت: متوسط
فرمت: FLV
حجم: 10 MB

کیفیت: HD 720p
فرمت: MP4
حجم: 22 MB

black.assassin
12-10-2010, 14:30
به نظر من ایندفعه مثل سری 5 یه کوچولو افت خواهد داشت COD . البته نظر شخصی منه و می تونه یه شاهکار باشه . البته دلیل زیاد محکمی هم واسه حرفم ندارم . :دی

jericho-sina
14-10-2010, 09:32
خب یک نکته در مورد سایت gknova6 و آخرین تریلر Black Ops

این نکته رو carbonfibah که موسس سایت معروف codz یا همون call of duty zombies هستش پیدا کرده نه من!

تصویر اول برای ویدیو هستش که از سایت gknova6 پخش میشه و تو این ویدیو بود که وجود zombie ها در Black Ops رسما تایید شد (البته احتمالا به عنوان بخشی از بازی نه single-player campaign )
تصویر دوم و سوم مال تریلر جدید هستش

پیشنهاد میکنم اگه سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید براتون بالا میاد برین و حتما اون ویدیو زامبی رو ببینین
یا اینم لینک دانلودش که امیدوارم کار کنه براتون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو در ضمن یه وقت از روی این پست فکر نکنین که تو بخش داستانی بازی zombie وجود داره!
احتمالا یا یه campaign دیگه هستش یا co-op وmultiplayer داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو راستی یک نکته دیگه:
کسی اینجا خبر داشت که REZNOV تو این بازی برگشته؟

یه چیز دیگه
اینو خودم پیدا کردم
منظورم این یارو سفید پوشیده هست!
نمیدونم درسته حدسم یا نه!

halflife g
14-10-2010, 12:57
دوست عزیز این چه وضع عکس گذاشتنه؟؟؟حجمشو کم کن بذار تو تاپیک دیگه........ .نصف حجم اینترنتون پرید.