PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل توی ساختن ایمیل در یاهووو!

Vahid.Mob.14
02-05-2010, 18:56
سلام. من میخوام یه ایمیل توی یاهو بسازم که وقتی توی قسمت ایجاد اون میرم همه ی موارد رو درست پر میکنم ولی توی قسمتی که باید چندتا حرف و عدد چرت و پرت رو از روی عکسش تایپ کنم هر چی میزنم میگه فط اینجاش اشتباه است. حروف بزرگ و کوچیک رو هم رعایت میکنم و مطمئنم که درست نوشتم. اگه میشه راهنماییم کنید.

mmiladd
02-05-2010, 19:14
دوست من شما گزینه آگرریو انتخاب می کنی..؟

اگه میبینی اون کد امنیتی سخته بهتره چند بار ریفرش کنین تا ساده ترین بیاد..!

مشکلی خاصی نیست.. چند بار تست کنین..!

Vahid.Mob.14
02-05-2010, 19:51
من این آگرریو که گفتید رو جایی ندیدم و نزدم.
من همه ی موارد رو پر میکنم و وقتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو درپایین صفحه میزنم فقط همون قسمت رو مینویسه

Please try this code instead. چند بار هم تست کردم.

mmiladd
02-05-2010, 20:02
من همه ی موارد رو پر میکنم و وقتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو درپایین صفحه میزنم فقط همون قسمت رو مینویسه

براتون پیغام گذاشتم..!

ar.behnam
02-05-2010, 22:45
براتون پیغام گذاشتم..!
قرار نشد دادا .... در گوشی نداریم

tosan622
17-05-2010, 06:41

اگه مشکلت حل نشد احتمال داره active x و یا کوکی هات در مرورگرت غیر فعال باشه . باید فعالش کنی.

Amin_4past
17-05-2010, 15:11
فکر کنم یه ذره دست از این خنگ بازی هات برداری بتونی درست بنویسیشوی:27:

ramin2020
18-05-2010, 05:17
بالای کد یه دکمه داره به نام need audio assistance.که می تونی باهاش همون چرت و پرتی که میگی رو گوش کنی.
در واقه اون کد را برات می خونه. فکر کنم اینجوری احتمال خطا به صفر میرسه
موفق باشی

mamal_hiv
18-05-2010, 13:34
کشورتو بجای ایران انتخاب کن افغانستان حل میشه
یاهو با ایرانی جماعت سرخوش نیست

codhaa
19-05-2010, 12:17
من هرچی میزنم برام نمیخونه
به خاطر سرعت پایینه؟:13:

mmiladd
19-05-2010, 12:20
هیچ دلیلی وجود نداره که فعال نشه..!

ربطی هم به سرعت پایین و عدم ساپورت ایران نداره..

ramin2020
19-05-2010, 13:18
سلام. من میخوام یه ایمیل توی یاهو بسازم که وقتی توی قسمت ایجاد اون میرم همه ی موارد رو درست پر میکنم ولی توی قسمتی که باید چندتا حرف و عدد چرت و پرت رو از روی عکسش تایپ کنم هر چی میزنم میگه فط اینجاش اشتباه است. حروف بزرگ و کوچیک رو هم رعایت میکنم و مطمئنم که درست نوشتم. اگه میشه راهنماییم کنید.
احتمالا مشکل از browser شما هست. یا از یک browser دیگه استفاده کنین و یا دوباره همینو نصب کنین

من هرچی میزنم برام نمیخونه
به خاطر سرعت پایینه؟:13:
میتونه به خاطر سرعت پایین هم باشه. اگه یکم دقت کنین نیازی به خوندن صوتی نداره.:5: