PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ==> چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم

Dr Hannibal
02-05-2010, 13:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مطلب برای انجمن p30world نوشته شده و کپی برداری باید با ذکر به نقل از forum.p30world باشد !

چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم ؟

( کمی صبر کنید تا نمودار ها و عکس ها لود شوند. نمودار ها در حال حاظر جدیدترین تست ها هستند )

این سوالیه که برای همه ایجاد میشه و بعضی بنا به گفته دوستان آشنایان و بعضی تست ها ویا با این جمله ساده که من انتی ویروس x رو چند وقت دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم ، برای سیستم انتخاب میکنند.

سعی شده در این تاپیک فقط بهترین روش رو برای انتخاب آنتی ویروس و فایروال مناسب ارائه شود نه توصیه برای انتخاب برنامه ای خاص ، پس دوستان از قرار دادن پست با اشاره به انتخاب برنامه ای خاص خوداری فرمایند. (در همه تاپیک های امنیتی این چنین بحث ها و یا کل کل ها به اندازه کافی انجام شده)

آنتی ویروس:

بخش اول:
انتظار ما نسبت به برنامه آنتی ویروس هست. در اینجا استاندارد ترین هدف رو انتخاب میکنیم پس قصد ما انتخاب برنامه یا برنامه هایی هست که امنیت قابل توجهی به ما ارائه کند.

بخش دوم:
انتخاب مرجع هست تا مسیر انتخاب رو پیگیری کنیم.

چه مرجعی رو باید برای خود انتخاب کنیم:

نکته اول هیچ وقت گفته دیگران و یا حتی کسی که چندین سال از یک برنامه امنیتی استفاده کرده را نمیشه ملاک در نظر گرفت.

حالا برای انتخاب مرجع یک سری به سایت رسمی آنتی ویروس های معروف دنیا میزنیم.

سایت کسپرسکی در بخش why kaspersky? وارد میشیم تا دلیل انتخاب محصولات معتبر کسپرسکی رو از نظر خودش جویا بشیم.

اولین گزینه که میبینیم تست های مقایسه ای است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این بخش تمرکز اصلی تست های گرفته شده شرکت AV-comparatives است که کسپرسکی رتبه های خیلی خوبی رو گرفته که حتی مربوط به آخرین تست های شرکت مذکور هم نمی باشد. این خود دلیل اهمیت تست می باشد که با گذشت زمان هنوز تست های گذشته را دلیل انتخاب کسپرسکی میدانند.

به همین ترتیب وارد سایت های دیگه میشیم.

خب تا الان تونستیم یکی از معتبر ترین تست هارو به عنوان مرجع انتخاب کنیم.( از vb به عنوان تاییدیه بعدا می توان استفاده کنید )

تست انتخاب شده و معتبر تست AV-comparatives هست.

حالا یکم در باره شرکت بیشتر بدونیمAV-comparatives :

این شرکت یک شرکت اتریشی هست که بی طرف ترین شرکت در مقایسه آنتی ویروس هاست. تست های انتی ویروس ها معمولا با قصد و منظور انجام میشه و میبینید در یک تست یک محصول اول میشه و محصولی دیگه رد میشه در تست دیگیری عکس این اتفاق می افته این به دلیل غیرواقعی بودن تست هاست برای همین هست که خود شرکت های تولید کننده تست av-comparatives رو به عنوان تایید صحت گفته هایشان در نظر میگیرند.

حتی اگر بخواهند یکم مغایر با واقعیت هم تستی رو بذارند با گذاشتن تستی نامعلوم یا بخشی جزئی از این شرکت سعی در بزرگ نمایی شرکت خود میکنند.

در این تست ها روش ها کاملا علمی هست و نتیجه هر بخش کاملا مجزا در نظر گرفته شده و خواننده تست با جزئیات خوبی میتواند به مقایسه آنتی ویروس ها بپردازد . تست ها هر 3 ماه یک بار انجام میشود.

آدرس سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بخش سوم:

مطالعه کامل تست ها از روی مرجع منتخب.

این که ما وارد سایت بشیم و آخرین تست انجام شده رو باز کنیم تا رتبه اول مشخص بشه اشتباه هست. به چند دلیل:

نوع تست ها و ملاک ها در هر تست گرفته شده متفاوت هست. 3 نوع اصلی تست داریم.

تست هایی که بیشتر روی database تکیه شده .

یعنی تست ها زمانی گرفته شده که آنتی ویروس ها آپدیت بودند پس بیشتر database آنتی ویروس ها محک می خورد تا هوش مصنوعی. به این گونه تست ها تست On-Demand Test می گوییم.

برای روشن شدن موضوع به ناچار آخرین تست On-Demand Testرو اینجا قرار میدم اما روش کلی ثابت هست شما هروقت خواستید مسیر انتخاب رو پیگیری کنید روش کلی این چنین است.

خب بخش زیر نشون دهنده درصد پیدا کردن ویروس هاست و رتبه بندی به این شکل بوده که بیش از یک ملیون ویروس انتخاب شده را با انتی ویروس های زیر فقط اسکن کردند و نتیجه بدین شکل شده است.

نکته:

بخش بعدی تست فالس آلارم هست که نشون دهنده خطای آنتی ویروس ها در تست هست که به اشتباه فایل سالمی را ویروس تشخیص دادند. این قسمت از تست false posivite / alarm test نام دارد. که در اخر شرکت با جمع این 2 رده بندی یک درجه به انتی ویروس ها داده است که فعلا این ملاک رو ما روی برسی تاثیر نمیدیم. یعنی نموداری که بالا گذاشتم با نمودار فالس آلارم جمع شده و این رتبه داده شده شده است.

نکته:

برای برسی این بخش On-Demand Test بهتر است که یک الی دو تست قبل رو نیز کنار تست اخر گذاشت و صرفا به اخرین تست اکتفا ننمود.

===========================

تست بعدی تست Retrospective-Testنام دارد. در این بخش دیگه انتی ویروس ها آپدیت نبودند ( مدت کم ) و قدرت تشخیص ویروس های ناشناخته به کار گرفته شده. این تست بیشتر روی هوش مصنوعی تکیه داره تا دیتابیس آنتی ویروس ها.

دلیل تشخیص کم انتی ویروس ها هم در این تست همین هست. من باز آخرین تست رو اینجا قرار میدم تا بتونیم مسیر رو پیگیری کنیم وگرنه وقتی خواستید شما مسیر رو پیش برید باید روی اخرین تست پیش روی کنید.

خب نتیجه این تست با تست قبلی کاملا متفاوت هست.یک دلیل اینکه اعلام شد نباید فقط آخرین تست رو در نظر گرفت همین هست.

حالا با در نظر گرفتن این تست با تست On-Demand Testیک بخش از کار رو ما مشخص کردیم اما... !

نکته:

در هر دو تست اعلام شده بالا یک نکته مهم در نظر نگرفته شده ! اون نکته تکنولوژی behavior blocker آنتی ویرس ها ست که در 2 تست بالا اعمال نشده.

این تکنولوژی توانایی تشخیص ویروس ها و برنامه های مخرب ار روی عمل و رفتار اونها است. پس به همین دلیل تا وقتی که نمونه ها اجرا نشوند این تکنولوژی به کار گرفته محک نمیخورد. نمونه های بالا فقط اسکن شدند و نتایج حاصل شده.

یعنی آنتی ویروس های که تمرکز خوبی روی رفتاری ویروس ها دارند در تست های بالا نشون داده نشده که از جمله محصولات سیمانتک و کسپرسکی.

Dynamic Test

خب پس ما یک بخش دیگه هم نیاز داریم تا بتونیم انتخاب خود رو تکمیل کنیم.

برای این کار که یکی از مهمترین قسمت ها هم هست وارد برسی Dynamic Testآنتی ویروس ها می شویم. تا بطور دستی ویروس ها رو چک کنیم.

پس در این تست نمونه ها run شدند. دلیل run شدن نمونه های این هست که تا نمونه اجرا نشه آنتی ویروس نمیتونه از رفتار آن مخرب بودنش را تشخیص دهد. برای استفاده بهتر از این آپشن شما باید نسخه اینترنت سکوریتی آنتی ویروس مورد نظرتون رو استفاده کنید.
در تست زیر آنتی فیشینگ و بلاک سایت های آلوده نیز تست شده.

و نتیجه حاصل بسیار مسیر انتخاب مارو حرفه ای تر میکنه.

برای درک بهتر رفتار شناسی به این تاپیک مراجعه کنید:

دانلود جدیدترین ویروس و تروجان ، تست آنتی ویروس ها! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب حالا ما یک نتایج کاملا حرفه ای در اختیار داریم و با کمی دقت می تونیم انتخاب خوبی رو انجام بدیم. ممکنه هر کسی با این نتایج یک انتخابی انجام بده ولی مطمئنا انتخاب خوبی از آب در خواهد آمد. دیگه هرکسی به شما گفت من این برنامه خاص رو دارم و همه جوره تست کردم خوبه یک جمله پیش پا افتاده می تونه براتون باشه و حالا خودتون می تونید صاحب نظر باشید.

( البته تست شخصی آنتی ویرس ها برای اطلاع خوبه اما برای ملاک میشه گفت کاملا گمراه کننده هست )

شک نکنید که با نکات بالا آنتی ویروس خوبی رو انتخاب کردید. تبریک میگم ;)

+++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++

فایروال:

قسمت مهم دیگه از امنیت سیستم رو فایروال بر عهده دارد. که باهم مسیر ساده ای رو برای انتخاب پیگیری میکنیم.

باز هم مثل قسمت قبل مرجع معتبر رو برای خود انتخاب میکنیم.

مثل قبل وارد سایت های رسمی تولید کننده برنامه های امنیتی می شیم.

در قسمت why kaspersky و تست های به عمل آمده برای فایروال ما تست matousec را مشاهده میکنیم.

به همین ترتیب وارد سایت های تولید کننده برتر فایروال ها می شویم.

خب کاملا مشخص هست که برترین تستی که می توان انتخاب کنیم تست matousec است.

بسیار ساده تر از قسمت آنتی ویروس تست های matousec رو مقایسه می کنیم.

matousec ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : فایروال ها فقط مسئول چک کردن ارتباط شما با اینترنت نیستند بلکه میتونند با HIPS خودشون جلوی اجرای ویروس ها رو بگیرند که این بخش نیاز به تنظیم هست.

دقت کنید یک HIPS قوی خیلی بهتر میتونه از بهترین آنتی ویروس جلوی اجرای ویروس رو بگیره پس در انتخابش دقت کنید.

خب حالا شما با مراجعه به این مرجع و مشاهده اخرین تست ها پس تونستید فایروال های نمونه رو شناسایی کنید.

نکته: اگر کار با فایروال انتخابی براتون مشکل بود فایروال خوبه دیگه ای از تست امتحان کنید.

و حالا بازم تبریک میگم که تونستید بهترین فایروال رو انتخاب کنید.

======================================

جمع بندی:

حال با برسی و یک مقدار تحلیل شما به 2 گزینه برای انتخاب برنامه امنیتی سیستم دست پیدا کردید (آنتی ویروس + فایروال). حالا نگاه میکنیم اگر آنتی ویروس انتخابی ما به نام X anti virus بود و فایروال انتخابی ما از همان شرکت تولید کننده بود. شما جمع این دو محصول را نصب و استفاده می کنید با نام X internet security است.( X = شرکت انتخابی )

همواره سربلند و پیروز باشید.
drhaniball

mohsen_1363
02-05-2010, 13:48
بابا ایول داری خیلی زحمت کشیدی
مرسی
روشن شدم

alireza_farshid
03-05-2010, 01:54
خسته نباشی دُکی !
خیلی زحمت کشیدی

hanieh63
03-05-2010, 04:31
اينطور كه معلومه خيلي جامع و كامل بايد باشه،‌فعلا خسته نباشيد رو داشته باش تا بعد:31:

ariajoker
03-05-2010, 07:31
ولی درنهایت خود شما نظرتون روی چه کمپانی هست؟

Dr Hannibal
03-05-2010, 08:17
ولی درنهایت خود شما نظرتون روی چه کمپانی هست؟

نظر شخصی ارزشی نداره( فقط ار روی علاقه و تعصب میشه )

با توجه به بحثی که انجام شد نمیشه کمپانی خاصی رو در نظر گرفت و بهترین دونست اما بهترین ها میشه مشخص کرد.

این مورد هم فقط برای یک بخش آنتی ویروس و یا فایروال است. پس باز نام بردن یک کمپانی خاصی ارزشی نداره.

( برای همین خواستم این بود که توی این جا به یک چیز خاص اشاره نشه و فقط راهکار برای شناسایی باشه)

caca_caca888
03-05-2010, 12:42
ما که از اینا سر در نمیاریم!!!
اصلا فرق فایر وال با آنتی ویروس چیه؟

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

Dr Hannibal
03-05-2010, 12:55

فایروال برای کنترل داده های منتقل شده بین شبکه و سیستم هست. چه از داخل به خارج و چه از خارج به داخل. پس بستن پورت های ازاد تروجان ها و کرم ها و جلوگیری از نفوذ به سیستم.

خود ویندوز هم فایروال دارد.

ariajoker
03-05-2010, 13:06
با این حال خود شما از چه برنامه ای استفاده میکنین؟
چرا؟ در رابطه با پردازش های ابری کدوم برنامه ها موفق تر هستن؟

Dr Hannibal
03-05-2010, 13:33
با این حال خود شما از چه برنامه ای استفاده میکنین؟
چرا؟

قرار شد اشاره خاص نکنیم دیگه ;)

در رابطه با پردازش های ابری کدوم برنامه ها موفق تر هستن؟

این مورد رو فقط در آنتی ویروس پاندا خبرش رو شنیده بودم و اطلاع دارم معنای اصلی اون هم باز برمیگرده به real time بودن اون که اکثر انتی ویروس های امروزی کاملا real time هستند و چیزه خیلی عجیبی نیست.

amir.7
03-05-2010, 22:59
سلام

دستتون درد نکنه ، واقعا جا داره که از شما و همه دوستانی که توی p30 زحمت میکشن و باعث بالا رفتن سطح اطلاعات دوستان میشن

تشکر کنیم ، من خودم رو مدیون بچه ها میدونم ، سربلند و پیروز باشید .

ارادتمند شما امیر

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

DariushGreat
04-05-2010, 09:42
دوستت دارم خیلی زیاد! :دی

دستت درست :11: الهی 10 به توان 100 در دنیا و 10 به توان n در آخرت نسیبت بشه... :46:

hanieh63
04-05-2010, 19:09
خب من هم بالاخره خوندمش مرسي:20: خيلي خوب بود الان وقتش كه تبريك بگم:31:خيلي وقت گذاشتي.
بد نبود در مورد سرعت اجراي اين برنامه ها به همراه پايين آوردن سرعت سيستم هم يه بحثي ميذاشتي موردي كه فكر كنم درجه اهميتش براي كاربراني كه صرفا به امنيت سيستم فكر نكنند مهم باشه، به اضافه اين كه امنيتي كه اين برنامه ها براي كاربر ميارن تا چه حدي براي اونها ميتونه دست و پاگير باشه!

Dr Hannibal
04-05-2010, 19:41
خب من هم بالاخره خوندمش مرسي:20: خيلي خوب بود الان وقتش كه تبريك بگم:31:خيلي وقت گذاشتي.
بد نبود در مورد سرعت اجراي اين برنامه ها به همراه پايين آوردن سرعت سيستم هم يه بحثي ميذاشتي موردي كه فكر كنم درجه اهميتش براي كاربراني كه صرفا به امنيت سيستم فكر نكنند مهم باشه، به اضافه اين كه امنيتي كه اين برنامه ها براي كاربر ميارن تا چه حدي براي اونها ميتونه دست و پاگير باشه!

سلام

بخش اول:
انتظار ما نسبت به برنامه آنتی ویروس هست. در اینجا استاندارد ترین هدف رو انتخاب میکنیم پس قصد ما انتخاب برنامه یا برنامه هایی هست که امنیت قابل توجهی به ما ارائه کند.

اخیرا تمام برنامه ها خیلی روی سرعت سیستم تاثیر نمی گذارند. 5 سال پیش نورتون که اسمش رو میاوردن یعنی خداحافظ سرعت سیستم ولی الان همون سنگین ترین برنامه در عرض 2 دقیقه نصب میشه و کاملا روان. کسپرسکی ورژن 2011 اعلام شده سبکترین ورژن خواهد بود.

و اگر بخواهیم حرف سرعت سیستم رو بزنیم کلا از بحث اصلی یعنی داشتن امنیت مناسب گمراه شدیم.
( تمام برنامه های که بالا برای انتخاب پیگیری میکردیم فقط برای کاربران خونگی بوده )

hanieh63
04-05-2010, 20:50
اما اگه هنوز كساني باشن كه سيستم ضعيفي داشته باشن و بخوان اين برنامه ها رو اجرا كنن فكر كنم بشتر از 2 دقيقه طول بكشه كه همون بحث به روز بودن پيش مياد به اضافه اينكه كساني كه به هر دليلي نتونن از اينترنت پرسرعت استفاده كنن تو به روز كردن اينها دچار مشكل ميشن. ولي خب ربطي به قضيه امنيت نداره گويا بحث فقط امنيت.

Dr Hannibal
04-05-2010, 21:51
اما اگه هنوز كساني باشن كه سيستم ضعيفي داشته باشن و بخوان اين برنامه ها رو اجرا كنن فكر كنم بشتر از 2 دقيقه طول بكشه كه همون بحث به روز بودن پيش مياد به اضافه اينكه كساني كه به هر دليلي نتونن از اينترنت پرسرعت استفاده كنن تو به روز كردن اينها دچار مشكل ميشن. ولي خب ربطي به قضيه امنيت نداره گويا بحث فقط امنيت.

ویرایش:

یکم صبر کنید نتایج رو قرار میدم. در حال آماده سازی :20:

Dr Hannibal
05-05-2010, 14:50
به دلیل در خواست برسی سرعت های آنتی ویروس های مختلف این قسمت اضافه شد.

منبع av-comparatives

تست:

performance test

خب توی این تست سیستمی که در نظر گرفته شده Intel core 2 duo e8300 / 2 gig ram / win xp sp3

هارد دفرگ شده و تمام تنظیمات ریجیستری به حالت درست است. و سیستم عامل کاملا آپدیت شده.

نتایج :

سرعت کپی شدن اطلاعات در هارد و جابه جایی آنها:

سرعت آرشیو شدن فایل ها

سرعت نصب شدن نرم افزار ها و پاک شدن:

سرعت اجرای برنامه ها:

سرعت دانلود از اینترنت:

alireza_farshid
06-05-2010, 06:19
ظاهرا عکس دانلود از اینترنت درست نیست دکتر
زحمتش رو بکش لطفا

فوق العاده بود ( در ضمن)

Dr Hannibal
06-05-2010, 11:24
ظاهرا عکس دانلود از اینترنت درست نیست دکتر
زحمتش رو بکش لطفا

فوق العاده بود ( در ضمن)

بله انجام شد :)

alis63
06-05-2010, 11:45
خوب دوستان یه سوال اگه به همراه انتی ویروس یه نرم افزار ضد -- و ضد جاسوسی نصب کنیم کافیه یا باز به فایروال نیاز داریم مگه خود آنتی ویروس ها (مثلا نود32 ) فایروال ندارن اگه هست کفایت میکنه یا نه ؟البته اگه جای سوال اینجا نیست عذر میخوام. ممنون.

Dr Hannibal
06-05-2010, 12:29
خوب دوستان یه سوال اگه به همراه انتی ویروس یه نرم افزار ضد -- و ضد جاسوسی نصب کنیم کافیه یا باز به فایروال نیاز داریم مگه خود آنتی ویروس ها (مثلا نود32 ) فایروال ندارن اگه هست کفایت میکنه یا نه ؟البته اگه جای سوال اینجا نیست عذر میخوام. ممنون.

برنامه های آنتی ویروس و آنتی تروجان و .... برای پاک کردن ویروس و.... استفاده میشه. کار فایروال چیزه دیگست که مختصرش رو گفتم.

در مورد نود32:

شرکت eset دو نوع محصول داره.

1_ نود32 آنتی ویروس.( فقط شامل انتی ویروس هست )

2_ اسمارت سکوریتی.( که انتی ویروس + فایروال هست )

توی تست ها ببینید اگه اسمارت سکوریتی رتبه خوبی داره در تست های فایروالش کفایت میکنه.

hanieh63
06-05-2010, 16:04
ممنون از تست سرعتي كه انجام دادي حالا هر كس بنا به نيازي كه داره و مواردي كه براش اهميت داره نسبت به اولويت هاش ميتونه تصميم بگيره :20:

___lord___
06-05-2010, 22:11
ممنون از دكتر به خاطره ابر تاپيكش
خيلي عالي بود
منو كه به شخصه از گمراهي در آورد
مطالب بسيار روان بيان شد كه حتي اونايي فقط اسم چنتا انتي ويروس رو شنيدن هم ميتونن يه انتخاب جامع داشته باشن
يه سوال؟
اشتفاده از 2 آنتي ويروس كه مشكلي نداره؟
مثلا آويرا و كسپر ؟
آويرا به عنوان آنتي ويروس و يه اسكن كننده ي قوي براي جلوگيري از ورود ويروس(با توجه به تست هاي اوليه)
و كسپر هم براي متوقف كردن ويروس ها (با توجه به تست هوش مصنويي)

Dr Hannibal
06-05-2010, 22:29
ممنون از دكتر به خاطره ابر تاپيكش
خيلي عالي بود
منو كه به شخصه از گمراهي در آورد
مطالب بسيار روان بيان شد كه حتي اونايي فقط اسم چنتا انتي ويروس رو شنيدن هم ميتونن يه انتخاب جامع داشته باشن
يه سوال؟
اشتفاده از 2 آنتي ويروس كه مشكلي نداره؟
مثلا آويرا و كسپر ؟
آويرا به عنوان آنتي ويروس و يه اسكن كننده ي قوي براي جلوگيري از ورود ويروس(با توجه به تست هاي اوليه)
و كسپر هم براي متوقف كردن ويروس ها (با توجه به تست هوش مصنويي)

سلام

خیلی ممنون:)

در یک ویندوز فقط یک انتی ویروس ریل تایم باید فعالیت کنه. عمل 2 انتی ویروس با هم تداخل ایجاد میکنه. یک ویندور باید یک انتی ویروس ریل تایم و یک فایروال داشته باشه. اما برای نرم افزار اضافی فقط انتی ویروس هایی که ریل تایم نیستند رو می تونید استفاده کنید که جدا برنامه باز شه و فقط برای اسکن استفاده بشه.

مثلا برنام های trojan remover و یا Malwarebytes' Anti-Malware free از مکمل ها برای انتی ویروس هستند.

hanieh63
07-05-2010, 15:41
من شنيده بودم يكي رو ويندوزش 2تا آنتي ويروس داشت كه براي خودمم عجيب بود يكيش كسپر بود و يكي هم avg بهش گفتم فكر نميكنم همچين چيزي بشه!

DariushGreat
07-05-2010, 15:53
من شنيده بودم يكي رو ويندوزش 2تا آنتي ويروس داشت كه براي خودمم عجيب بود يكيش كسپر بود و يكي هم avg بهش گفتم فكر نميكنم همچين چيزي بشه!

شدنش که می شه! اما بابای ویندوز در میاد! :31:

amir.7
07-05-2010, 16:59

سلام

من خودم این کار رو کردم ولی همونطور که دوستمون هم گفتند فشار زیادی به سیستم میاره و در بعضی مواقع که آنتی

ویروسها با هم مشکل دارند شاید اصلا سیستم بالا نیاد ، حتی اگه یکی شونو هم غیر فعال کنی بازم روی بالا اومدن

سیستم تاثیر میذاره .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

monikaa
20-05-2010, 08:04
دوست عزیز خیلی دلم می خواهد بدانم شما کدام فایروال و آنتی ویروس را استفاده می کنید و از راضی هستید.در ضمن اگر هم فایروال و هم آنتی ویروس را بر روی سیستم داشته باشیم.حجیم نمیشه و سرعت سیستم کم نمیشه؟

Dr Hannibal
21-05-2010, 08:32
دوست عزیز خیلی دلم می خواهد بدانم شما کدام فایروال و آنتی ویروس را استفاده می کنید و از راضی هستید.در ضمن اگر هم فایروال و هم آنتی ویروس را بر روی سیستم داشته باشیم.حجیم نمیشه و سرعت سیستم کم نمیشه؟

سلام

فایروال ram و cpu رو خیلی اندک در گیر میکنه و اصلا حس نمیشه. کند شدن سیستم مربوط به انتی ویروس هاست که اون هم لازمه فعالیتشون هست.

موفق باشید.

alireza_farshid
21-05-2010, 11:19
در مورد 2 تا آنتی ویروس باید این رو هم مد نظر داشته باشیم که میشه اویرا رو در کنار آنتی ویروس های دیگه نصب کرد البته به این شرط که حتما در زمان نصب گارد رو غیر فعال کنیم یعنی تیکش رو برداریم .
همینطور که اساتید معظم هم بارها گفتن با توجه به اسکن بر اساس الگوریتم هایی که در نرم افزارهای ضد ویروس انجام میگیره اگر همزمان 2 تا آنتی ویروس با هم به صورت ریل تایم فعال باشن علاوه بر درگیر شدن زیاد و البته غیر مفید رم و پروسسور شاهد کند شدن و حتی هنگ کردن های زیادی با توجه به قدرت سیستم و نوع سیستم عامل هستیم.
بهترین راهکار امنیتی استفاده از یک نرم افزار قوی برای آنتی ویروس و بسته به نباز و البته دانش شما در زمینه امنیت یک نرم افزار فایروال برای امنیت در شبکه و اینترنت هستش . در کنار این 2 تا میشه از انتی تروجان های غیر ریل تایم مثل همین مواردی که دکتر عزیز فرمودند یا اویرا بدون گارد استفاده کرد
خب شرمنده که خیلی الکی طولانی شد:31:

S0R3N4
31-05-2010, 23:17
آقا بسیار عالی بود
خسته نباشی واقعا...

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

آقا بسیار عالی بود
خسته نباشی واقعا...

Dr Hannibal
07-06-2010, 09:44
برای درک بهتر اهمیت رفتار شناسی آنتی ویروس تاپیک تست جدیدترین مخرب ها در قسمت دینامیک تست پیوست شد.

موفق باشید.

jamy_khoshtip
14-06-2010, 09:43
دوست عزیو. اما خوب منی که قبلا هر ماه ویندوز عوضمی کردم مجبور به استفاده از nod بودم . به همین خاطر به خاطر راحتی و .... اش از این آنتی ویروس استفاده می کردم .

نکته دیگر این جا است اکنون که حدودا 3 الی 4 اه است ویندوز را وض نکردم بازهم از این آنتی ویروس استفاده می کنم .

راضی هستم . اما بسیار دوست دارم ببینم منی که ADSL دارم و خیلی چیزها به دستگاه متصل می کنم و بسیار جابه جایی اطلاعات دارم چه چیزی بریزم بهتر است .

من در نظر سنجی ها و .... کهع پیش گرفتم Avira را مد نظر دارم . اما می خواستم در مورد نحوه آپدیت آن و برداشتن آن برای انتقال به کامپیوتر دیگر و .... رو بررسی کنم و اطلاعاتی را بدست آ/ورم .

با تشکر

Dr Hannibal
14-06-2010, 12:25
شما اگر مسیر رو پیگیری کردید و به نود32 رسیدید هم فایروال و هم آنتی ویروس مشکلی نیست و پس لازم نیست برنامه امنیتی سیستم رو تعویض کنید.

اگر منظورتون این بود که من با این برنامه کار کردم و کافی برام بازم انتخاب با خودتون هست.

اگر منظورت این بود که تنظیمات و روش کار فلان آنتی ویروس رو بگید باید به تاپیک اختصاصی خودش مراجعه کنید.

jamy_khoshtip
14-06-2010, 13:14
نه من می گویم که من به انتخاب خودم تنها برای اینکه برایداشتن آپدیت و آپدیت کردن ناد خوب بود اون رو انتخاب کردم .
من در این مسیر به AVIRA رسیدم . می خواستم بدونم آیا AVIRA مانند ناد راحت هست یا خیر . برایم مشکلی پیش می آید یا خیر .

نظر شما چیست ؟؟؟

Dr Hannibal
14-06-2010, 13:48
نه من می گویم که من به انتخاب خودم تنها برای اینکه برایداشتن آپدیت و آپدیت کردن ناد خوب بود اون رو انتخاب کردم .
من در این مسیر به AVIRA رسیدم . می خواستم بدونم آیا AVIRA مانند ناد راحت هست یا خیر . برایم مشکلی پیش می آید یا خیر .
نظر شما چیست ؟؟؟

آویرا : لایسنس راحت 3 ماهه. اپدیت نسبتا کم حجم . بک اپگیری راحت. اینا مشخصات غیر حرفه ای هست.

هرمشکلی داشتید باید توی تاپیک خودش سوال بفرمایید تا دوستان پاسخ بدن.

موفق باشید.

vista7
14-06-2010, 22:17
سلام
میخواستم بگم یه جمع بندی از مطالب داشته باشید
مثلا آنتی ویروس:
رتبه 1=x
رتبه 2=x

منظورم هم نظر شخصی نیست،بر اساس تست های سایت های بی طرف که معرفی کردید که بتونیم یه انتخابی بکنیم که کدوم رو دانلود کنیم

ممنون:11:

edi2
14-06-2010, 22:31
من که kasper 2011 بهت پیشنهاد میکنم

vista7
14-06-2010, 22:34
سلام
مثلا آنتی ویروس:
رتبه 1=x
رتبه 2=x

منظورم هم نظر شخصی نیست،بر اساس تست های سایت های بی طرف که معرفی کردید که بتونیم یه انتخابی بکنیم که کدوم رو دانلود کنیم

Dr Hannibal
14-06-2010, 23:28
سلام
مثلا آنتی ویروس:
رتبه 1=x
رتبه 2=x

سلام. تست دیتا بیس و هوش مصنوعی که کاملا واضح هست. فقط دینامیک تست مهم بود که اونم توی تاپیکی که پیوست شده نشون داده میشه. حتی بهتر از تست های اصلی. به کمک دوستان.

یه نکته دیگه وجود داره حتی با همه ی تست ها باز هم نمیشه به یک انتی ویروس خاص رسید شما انتخاب خودتون رو بکنید قطعا انتخاب خوبی هست.

موفق باشید.

n.nurse
15-06-2010, 00:06
ممنون از مطالب مفیدتون
دوست عزیز من زیاد از کامپیوتر سر در نمیارم .
ولی بنا به اقتضای کارم روی مقوله امنیت اطلاعات فوق العاده حساسم .

تو ایران که بودم واسه از دست دادن اطلاعاتم مشکلی نداشتم . ولی اینجا همیشه باید نگران دزدی اطلاعات هاردم باشم .
الان هم کسپر 2010 اینترنت سکوریتی رو لپ تاپم نصبه .
حالا واسم سوال هست که آیا میتونم به فایروال کسپر اطمینان کنم ؟ به عنوان یه فایروال حرفه ای مثل کومودو .

چون به نود 32 دیگه اصلا اصلا اصلا اعتماد ندارم .

Dr Hannibal
15-06-2010, 10:34
سلام . بله فایروال کسپر فعلا قابل اعتماد هست.

n.nurse
16-06-2010, 16:51
سلام . بله فایروال کسپر فعلا قابل اعتماد هست.
منظورتون از فعلا چیه ؟

چون امنیت واسه من بسیار مهمه .

Dr Hannibal
17-06-2010, 20:00
منظورتون از فعلا چیه ؟
چون امنیت واسه من بسیار مهمه .

توی مسیر فایروال برید و آخرین تست ها رو نگاه کنید هروقت که نشون میداد وضعیتش خوبه قابل قبوله.

برای امنیت اطلاعاتتون فقط فایروال خب کافی نیست. یک تروجان ناشناخته می تونه تمام قدرت فایروال رو از بین ببره.

n.nurse
17-06-2010, 22:13
توی مسیر فایروال برید و آخرین تست ها رو نگاه کنید هروقت که نشون میداد وضعیتش خوبه قابل قبوله.

برای امنیت اطلاعاتتون فقط فایروال خب کافی نیست. یک تروجان ناشناخته می تونه تمام قدرت فایروال رو از بین ببره.
بالاخره مجبورم دیگه !

ممنون

جاسم کدخدایی بنت
24-06-2010, 01:53
یک تشکر ویژه از دوست خویمون که این همه زحمت میکشن تا سطح اطلاعات ما ودوستان نسبت به دنیای کامپیوتر رو بالا میبرن واقعا خیلی ممنون

دستت طلا هم شما وهم همه ی دوستان دیگه که زححمت میکشن

Booseh_ye_Irani
05-07-2010, 21:35
داداسی دمت گرم، به معلومات ما اضافه کردی :blush:
ماچچچچچچچ

panther99
06-07-2010, 01:01
من 3 صفحه اول رو خوندم . اطلاعات جالبی بود ممنون از همه دوستان .
الان روی سیستمم ESET ورژن 3 رو دارم ( البته بیش از 2 ساله ) ولی جدیدا اپدیت نمیشه !!! حتی با ریانستال و عوض کردن ورژن به ورژن بالاتر باز هم آپدیت نشد !!! یه جا اینرو مطرح کردم یکی از دوستان گفت آنتی ویروس با یه ویروس مورد حمله قرار گرفته و دیگه آپدیت نمیشه !!! البته قبلا هم ویروسی بود که اذیت میکرد و من اون رو با Avira از بین بردم !!!!!!! الان یه جورایی به این نتیجه رسیدم که یه مقدار ضعیفه تو پیدا کردن ویروس و از بین بردن اون !!!!
بنابراین میخوام یه آنتی ویروس دیگه رو امتحان کنم . نظرم رو نورتون هست چون شنیدم ورژنهای جدیدش مثل قبلی ها سنگین نیستن روی سیستم !!!!
نظر دوستان چیه ؟؟؟ به نظرتون بهتر از eset هست ؟؟؟؟ تو کرک کردن و استفاده بلند مدت به مشکل نمیخوره ؟؟؟ آپدیتهاش راحت نجام میشه ؟؟؟؟
کلا اگه به یه جمع بندی مثبت برسم با نورتون عوضش میکنم . اگه نظر دوستان مثبت هست ( البته با دلیل و پاسخ به سوالهای من ) بگید از چه ورژنی استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون .

panther99
06-07-2010, 23:55
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr Hannibal
07-07-2010, 00:10
نظرم رو نورتون هست چون شنیدم ورژنهای جدیدش مثل قبلی ها سنگین نیستن روی سیستم !!!!
بله سبک شده. ولی نه به اندازه eset . سبک تر از کسپرسکی تقریبا در حد آویرا

نظر دوستان چیه ؟؟؟ به نظرتون بهتر از eset هست
و کرک کردن و استفاده بلند مدت به مشکل نمیخوره ؟؟؟ آپدیتهاش راحت نجام میشه ؟؟؟؟ نصب کنید حتما ویروس هایی پیدا میکنه که نود پیدا نکرده. از این لینک استفاده کنید به مشکل بر نمی خورید.

اینترنت سکوریتی لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید360 درجه لینک زیر. البته همون اینترنت سکوریتی کافیه و قدرت 2 محصول در برابر ویروس و فایروال یکی هست ولی اگه به نرم افزار های جانبیش علاقه مندین 360 رو نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدTitle=Norton-360-2010-4.0-Build-127

اگه سوال در مورد آنتی ویروس نورتون داشتید می تونید در تاپیک اختصاصی نورتون بپرسید.

man12
23-07-2010, 01:04
به نام خدا
سلام:33:
شاید باورتان نشه ولی حدود 50 درصد از سرچ ها ی غیر تخصصی من ( غیر از رشته دانشگاهی خودم) به مباحث امنیت رایانه مربوط میشه.....!
به نظر من ( که با تحقیقات شخصی بدست آمده) حتما حتما باید یکی از مدیران یک تاپیک جدید و تخصصی در مورد کرک برنامه های امنیتی تاسیس! کنند.
به نظر من یکی از معضلات وحشتناک ما ( که براحتی از کرک و برنامه های تقلبی استفاده می کنیم) اینست که دچار پدیده ی مهندسی اجتماعی معکوس می شویم. ( عمیق شوید-معکوس!)
به نظر من تاپیک های بسیار عالی ای در این سایت در مورد کیفیت آنتی ویروس ها به بحث گذاشته می شود، اما لطفا در همه نظر دهی های خود بر این نکته تاکید داشته باشید که نتایج، مربوط به برنامه های اصلی هستند.
لطفا متخصصان این امر! در مورد این مشکلات هم به کرات! صحبت کنند.
مثلآ:
......
به نظر من یکی از مهمترین بحران های روز در برنامه های امنیتی که با سریال های تقلبی ( یا ...) کار می کنند اینست که این برنامه ها توسط سرور های دیگری ( و نه سرور های شرکت مجاز) آپدیت می شوند و این یعنی یک دزدی خوب!!!.... و البته گاهی آپدیت شدن راحت توسط سرور های مجاز یک دزدی خوب تر است!!!....

( فراموش نکنید که از آنجا که مهندسی اجتماعی معکوس یک روش عالی در مباحث امنیت است، بنابراین جدی می گویم که برای کارهای مهم خود به هیچ برنامه ای ( گاهی حتی اصلی ها هم ) اطمینان نکنید.

البته مطالب پراکنده ای وجود دارد اما تلاش های متمرکز بیشتر لازم است ....
( این مطالب فقط نظرات من! است)
یا علی
:rolleye:

wordship
23-07-2010, 17:46
:11:
به نام خدا
سلام:33:
شاید باورتان نشه ولی حدود 50 درصد از سرچ ها ی غیر تخصصی من ( غیر از رشته دانشگاهی خودم) به مباحث امنیت رایانه مربوط میشه.....!
به نظر من ( که با تحقیقات شخصی بدست آمده) حتما حتما باید یکی از مدیران یک تاپیک جدید و تخصصی در مورد کرک برنامه های امنیتی تاسیس! کنند.
به نظر من یکی از معضلات وحشتناک ما ( که براحتی از کرک و برنامه های تقلبی استفاده می کنیم) اینست که دچار پدیده ی مهندسی اجتماعی معکوس می شویم. ( عمیق شوید-معکوس!)
به نظر من تاپیک های بسیار عالی ای در این سایت در مورد کیفیت آنتی ویروس ها به بحث گذاشته می شود، اما لطفا در همه نظر دهی های خود بر این نکته تاکید داشته باشید که نتایج، مربوط به برنامه های اصلی هستند.
لطفا متخصصان این امر! در مورد این مشکلات هم به کرات! صحبت کنند.
مثلآ:
......
به نظر من یکی از مهمترین بحران های روز در برنامه های امنیتی که با سریال های تقلبی ( یا ...) کار می کنند اینست که این برنامه ها توسط سرور های دیگری ( و نه سرور های شرکت مجاز) آپدیت می شوند و این یعنی یک دزدی خوب!!!.... و البته گاهی آپدیت شدن راحت توسط سرور های مجاز یک دزدی خوب تر است!!!....

( فراموش نکنید که از آنجا که مهندسی اجتماعی معکوس یک روش عالی در مباحث امنیت است، بنابراین جدی می گویم که برای کارهای مهم خود به هیچ برنامه ای ( گاهی حتی اصلی ها هم ) اطمینان نکنید.

البته مطالب پراکنده ای وجود دارد اما تلاش های متمرکز بیشتر لازم است ....
( این مطالب فقط نظرات من! است)
یا علی
:rolleye:

سلام
ممنون ولی چرا اینقدر کتابی نوشتی؟
کرک کردن شاید از سرور های دیگه دانلود شه فایل اپدیت ولی سریال نامبر خیر!
پس سعی کن تحقیقات رو بیشتر کنی چون اگه تو 50 درصد تویه سرچ امنیت هستی یکی مثله ما 99 درصد و همه ویروس ها رو هم رویه کامپیوترو لپ تاپمون تست میکنیم و قبل از اپدیت و بعد از اپدیت یررسی میکنیم و..
:11:

kian-sh
08-08-2010, 17:29
دکی جون دمت گرم با این اطلاعاتی که به ما دادی باعث شدی چشم و گوشمون رو بیشتر باز کنیم و تعصب رو بزاریم کنار.بازم از این مطالب مفید بزار. بازم به خاطر تاپیک توپت ممنون.:31:

reza,n
03-09-2010, 12:01
دوستان میخواستم لطف کنید و در مورد Trend Micro Titanium Maximum Security هم نظر بدید حقیقتش میخوام یه مدتی بصورت آزمایشی از این محصول روی نوت بوکم استفاده کنم اینو هم اضافه کنم که نوت بوک هر وقت که روشنه به اینترنت هم وصله و در واقع یه امنیت کامل میخوام فکر میکنید بتونم بدون مشکل از این آنتی ویروس استفاده کنم؟؟؟ حقیقتش تعریفش رو زیاد شنیدم ولی چون تا حالا استفاده نکردم یه مقداری تردید دارم.

Dr Hannibal
03-09-2010, 22:37
دوستان میخواستم لطف کنید و در مورد Trend Micro Titanium Maximum Security هم نظر بدید حقیقتش میخوام یه مدتی بصورت آزمایشی از این محصول روی نوت بوکم استفاده کنم اینو هم اضافه کنم که نوت بوک هر وقت که روشنه به اینترنت هم وصله و در واقع یه امنیت کامل میخوام فکر میکنید بتونم بدون مشکل از این آنتی ویروس استفاده کنم؟؟؟ حقیقتش تعریفش رو زیاد شنیدم ولی چون تا حالا استفاده نکردم یه مقداری تردید دارم.

سلام.

چه خصوصیتی از این انتی ویروس رو تعریف کردند؟

چندتا تکنولوژی توی پست اول اشاره شده. این انتی ویروس در این 3 نوع اصلی خیلی ضعیف نشون داده.

به نظرم گزینه بهتری رو برای تست انتخاب کنید. مثلا شما به انتی ویروسی علاقه دارید که دیتابیس قوی داشته باشه با توجه به تست مثلا جی دیتا رو تست کنید یا اگر هوش مصنوعی مثلا پاندا و یا رفتارشناسی مثلا نورتون رو تست کنید.

موفق باشید.

moji67
05-09-2010, 23:14
سلام دکی! کل این 6 صفحه رو خوندم تا بفهمم خودت چی استفاده میکنی !!! اما پیدا نکردم...
دست رو هر آنتی ویروس و فایروالی بذاری من امتحان کردم جز کسپر که خیلیا تعریف میکنن ...
الانم اومدم که بهم بگی خودت کدومو قبول داری؟؟؟؟
اگه اینجا نمیگی پیغام خصوصی بهم بده بگو...
ممنونم.

noproblem
06-09-2010, 10:26
سلام دکی! کل این 6 صفحه رو خوندم تا بفهمم خودت چی استفاده میکنی !!! اما پیدا نکردم...
دست رو هر آنتی ویروس و فایروالی بذاری من امتحان کردم جز کسپر که خیلیا تعریف میکنن ...
الانم اومدم که بهم بگی خودت کدومو قبول داری؟؟؟؟
اگه اینجا نمیگی پیغام خصوصی بهم بده بگو...
ممنونم.

خب همون کسپر هم یه تستی کن ضرری نداره.

hofman1970
06-09-2010, 11:19
سلام دوست گرامی .اگر هارد و سیستم خوبی داری.من الان از panda internet scurity 2011 استفاده می کنم که نا سه ماه هم خود شرکت برای شما trial می کنه. ولی ضعفش تو ویروس usb می باشد .البته خودش در فولدر drive :c یک آتنی ویروس usb داره ولی هنوز سر در نیاوردم.و اصلا سرعت اینترنت را پائین نمیاره.ولی اگر اینترت پر سرعت بالای 256 داری . از.0.1.400 kaspersky internet security 2011 استفاده کن که هم firewall قوی داره و با نصب هر usb بلافاصله آنرا چک میکنه . البته فراموش نکن این ورژن 2011 برای ویندوز 7 به کار میره به گفته خود سایت کاسپرسکای.من تو xp امتحان کردم خیلی سنگین بود و منصرف شدم. مقایسه کن ببین کدوم بهتره با توجه خواسته شما. موفق و پیروز باشی.

dehghani1375
15-09-2010, 09:51
اقا من تا مدت ها انتی ویروسام رو کرک می کردم پدرم با این اپدیت های افلاین در اومد برین 60 70 تومن پول بدین یه سالشو بخرید خیرشو ببینید از نتایج هم چیزای جالبی معلوم می شه من رو یه سیستمم جی دیتا می ریزم رو یکیش هم کسپر هر کی می دونه جی دیتا یه ساله چنده پیغام خصوصی بده لطفا.

AMIR.KIK
23-09-2010, 13:37
یکی به من بگه کدوم از همه بهتره که من نصب کنم؟

kases
23-09-2010, 17:45
دوستان طبق تجربه 5 ساله من انتی ویروس رو دست کسپر نیومده و نخواهد امد از همه لحاظ حر فه ای طراحی شده و بعد از کسپر نورتون میتونه بهترین انتخاب باشه

amuzgar
24-10-2010, 13:14
ممنون عالی بود

Karkas20
26-10-2010, 06:47
اگر حرفه ای هستی کسپر یا کمودو برای امنیت 99درصد که خودتون باید تنظیمش کنید توصیه میشه.اگر نیمه حرفه ای وزیاد با اینترنت سروکله نمیزنید نورتون خوب است.اگر مبتدی هستی نود واویرا و یا ای وی جی خوب است.

mohsentanha
11-11-2010, 22:46
اگر حرفه ای هستی کسپر یا کمودو برای امنیت 99درصد که خودتون باید تنظیمش کنید توصیه میشه.اگر نیمه حرفه ای وزیاد با اینترنت سروکله نمیزنید نورتون خوب است.اگر مبتدی هستی نود واویرا و یا ای وی جی خوب است.
اگه کسپر رو داشته باشیم کنارش کمودو نصب کنیم مشکل پیش نمیاد؟

Dr Hannibal
12-11-2010, 10:29
اگه کسپر رو داشته باشیم کنارش کمودو نصب کنیم مشکل پیش نمیاد؟

KAV رو میشه با comodo بدون آنتی ویروس نصب کرد.

هر سوالی دیگه ای در مورد آنتی ویروس مورد نظر داشتید در تاپیک اختصاصی خودش بپرسید.

موفق باشید

Arash4484
13-11-2010, 08:20
این مورد رو فقط در آنتی ویروس پاندا خبرش رو شنیده بودم و اطلاع دارم معنای اصلی اون هم باز برمیگرده به real time بودن اون که اکثر انتی ویروس های امروزی کاملا real time هستند و چیزه خیلی عجیبی نیست.

در مورد پردازش ابری به نظر من بیشترین ارزشش در مستقل بودنش از سیستمه ؛مثل این که با یه سیستم مادر تمیز و قوی یک سیستم آلوده رو چک میکنی,مثل حالت چک با دیسک نجات. ولی آنتی ویروس در هر حال یک جزئی از نرم افزارهای سیستم عامله وامکان آلودگیش میره .
البته هنوز این نوع نرم افزارها جای کار داره و در این مورد بیشتر یک مکمله برای پکیج امنیتی سیستم....

Dr Hannibal
13-11-2010, 10:32
در مورد پردازش ابری به نظر من بیشترین ارزشش در مستقل بودنش از سیستمه ؛مثل این که با یه سیستم مادر تمیز و قوی یک سیستم آلوده رو چک میکنی,مثل حالت چک با دیسک نجات. ولی آنتی ویروس در هر حال یک جزئی از نرم افزارهای سیستم عامله وامکان آلودگیش میره .
البته هنوز این نوع نرم افزارها جای کار داره و در این مورد بیشتر یک مکمله برای پکیج امنیتی سیستم....

اون پست پردازش های ابری که جواب دادم کامل نیست. + اون انتی ویروس ابری پاندا ، کمودو هم پردازش ابری داره. نورتون هم با سونار ، هیتمن هم کاملا ابری : دی

اما ویژگی خوب cloud scanning بیشتر به خاطر سرعت وارد شدن نمونه ها به دیتابیس و شناسایی ویروس ها بدون دریافت آپدیت هست.

پست 17 سرور آپلودش احتمالا حذف شده. انجام میشه.

ممنون.

vista7
19-11-2010, 21:52
میگم چرا توی پست های اولیه خبری از Comodo نیست؟

Dr Hannibal
19-11-2010, 21:55
میگم چرا توی پست های اولیه خبری از Comodo نیست؟

آنتی ویروس comodo آنتی ویروس نو پایی هست. هنوز در تست های av comparative شرکت نکرده.

موفق باشید

FeelGood
01-12-2010, 19:45
این کاسپر جان نفس سیستمو میگیره نمیشه با سیستم کار کرد مجبور شدم real time monitor واسه چند دقیقه غیر فعال کنم واسه همین سیستم ویروسی شد کاسپر هم هیچی نگفت برام سوال چرا عکس العملی نشون نداد!! ویروس هم یه ویروس قدیمی و آشنا بود

Karkas20
01-12-2010, 19:54
این کاسپر جان نفس سیستمو میگیره نمیشه با سیستم کار کرد مجبور شدم real time monitor واسه چند دقیقه غیر فعال کنم واسه همین سیستم ویروسی شد کاسپر هم هیچی نگفت برام سوال چرا عکس العملی نشون نداد!! ویروس هم یه ویروس قدیمی و آشنا بود

سلام.
دوست عزیز.
شما با این کار جلو قدرت کسپر را گرفته اید.
چون در نبود گارد انتی ویروس
تنها قدرت انتی ویروس به اسکن است.
پس نباید ناراحت باشید.
چون خودتون باعث شدید که ویروس وارد سیستم شما شود.
پس شما بهتر است سیستم را یکبار با کسپرسکی اسکن کنید.
موفق باشید.

Gharibane
05-12-2010, 18:51
خدمت drhaniball

مطالب خيلي مفيد بودن ممنون از شما.

FeelGood
05-12-2010, 20:36
سلام.
دوست عزیز.
شما با این کار جلو قدرت کسپر را گرفته اید.
چون در نبود گارد انتی ویروس
تنها قدرت انتی ویروس به اسکن است.
پس نباید ناراحت باشید.
چون خودتون باعث شدید که ویروس وارد سیستم شما شود.
پس شما بهتر است سیستم را یکبار با کسپرسکی اسکن کنید.
موفق باشید.
ممنون دوست عزیز ولی دیگه از کسپر استفاده نمیکنم چون شدیدا باعث افت سرعت میشد و پیغام هم زیاد میداد.

*hamedkhatar*
19-12-2010, 18:21
سلام مخلصم
رفتم تو سایت matousec.com
دیدم تستهای جدید گذاشته شده برای فایروال
یکم تغیرات داشته
و البته Nod 32 هم خیلی پیشرفت داشته که واقعا چشمگیر هست
و کسپر هم کمی توی جدول جاش عوض شده
کومودو همچنان سر جای خود نشسته و هنوز به خود تکانی نداده

از دکتر عزیز خواهش میکنم پست اول رو با این عکس آپدیت کنند
ممنون

Dr Hannibal
22-12-2010, 19:38
خدمت drhaniball

مطالب خيلي مفيد بودن ممنون از شما.

سلام مخلصم
رفتم تو سایت matousec.com
دیدم تستهای جدید گذاشته شده برای فایروال
یکم تغیرات داشته
و البته Nod 32 هم خیلی پیشرفت داشته که واقعا چشمگیر هست
و کسپر هم کمی توی جدول جاش عوض شده
کومودو همچنان سر جای خود نشسته و هنوز به خود تکانی نداده
از دکتر عزیز خواهش میکنم پست اول رو با این عکس آپدیت کنند
ممنون

2 تا تست رو باید اصلاح کنم. متاسفانه الان سرور آپلودم ایراد پیدا کرده. درست میشه.

ممنون.

Gharibane
22-12-2010, 23:15
يك سوال برام به وجود اومده، اگه سيستمي توسط يكي از همين ويروس‌ها يا تروجان دانلودرها آلوده بشه آيا حجم ترافيكي كه داره از سيستم خارج ميشه توسط فايروال نشون داده ميشه؟

منظورم اينه كه ميتونه ويروس يا تروجان طوري عمل كنه كه فايروال نتونه درست عمل كنه و ترافيك خروجي يا ورودي رو درست ببينه؟

ممنون از زحمات شما

Dr Hannibal
22-12-2010, 23:28
يك سوال برام به وجود اومده، اگه سيستمي توسط يكي از همين ويروس‌ها يا تروجان دانلودرها آلوده بشه آيا حجم ترافيكي كه داره از سيستم خارج ميشه توسط فايروال نشون داده ميشه؟

منظورم اينه كه ميتونه ويروس يا تروجان طوري عمل كنه كه فايروال نتونه درست عمل كنه و ترافيك خروجي يا ورودي رو درست ببينه؟

ممنون از زحمات شما

نتورک مانیتور فایروال ها اگه از آلودگی باشه نشون میده. البته نه هر فایروالی.

اگه توی نتورک مانیتور میبنید یک فایل داره به نت وصل میشه و سند و ریسیو داره اول یک کپی ازش با winrar بگیرید. بعد با فایروال بلوکش کنید. بعد اون فایل چک بشه ببینیم کدوم انتی ویروس شناسایی داره تا سیستم پاک بشه.

البته چندثانه ای روشن و خاموش شدن چراغ مودم یا سند و ریسیو کمی که توی کانشکن مینویسه رو نمیتونید ملاک آلودگی بگیرید.

Gharibane
22-12-2010, 23:39
نتورک مانیتور فایروال ها اگه از آلودگی باشه نشون میده. البته نه هر فایروالی.

اگه توی نتورک مانیتور میبنید یک فایل داره به نت وصل میشه و سند و ریسیو داره اول یک کپی ازش با winrar بگیرید. بعد با فایروال بلوکش کنید. بعد اون فایل چک بشه ببینیم کدوم انتی ویروس شناسایی داره تا سیستم پاک بشه.

البته چندثانه ای روشن و خاموش شدن چراغ مودم یا سند و ریسیو کمی که توی کانشکن مینویسه رو نمیتونید ملاک آلودگی بگیرید.

پس اين طور كه متوجه شدم اگه سيستم به يكي از انواع اين ويروس ها آلوده بشه روي كار فايوال براي نشون دادن ترافيك ورودي و خروجي نميتونه تاثير بذاره درسته؟ يعني به صورت مخفيانه نميتونه عمل كنه؟

Dr Hannibal
23-12-2010, 20:16
پس اين طور كه متوجه شدم اگه سيستم به يكي از انواع اين ويروس ها آلوده بشه روي كار فايوال براي نشون دادن ترافيك ورودي و خروجي نميتونه تاثير بذاره درسته؟ يعني به صورت مخفيانه نميتونه عمل كنه؟

من نمیدونم شما با چه نرم افزاری نتورک مانیتور می کنید. اما اگه فایروال خوبی نصب دارید بله این مورد یا کاملا منفی هست یا بسیار نادر و عجیب.

و همینطور نگفتید به چه علت میگید آلوده هستید. اما اگه فایلی مشکل ایجاد کرده با نتورک مانیتور ببینید ایشون کجا ساکن هست بعد چکش کنید دیگه :46: نتورک مانیتور مثل اوت پست یا کمودو.

Gharibane
23-12-2010, 21:16
من نمیدونم شما با چه نرم افزاری نتورک مانیتور می کنید. اما اگه فایروال خوبی نصب دارید بله این مورد یا کاملا منفی هست یا بسیار نادر و عجیب.

و همینطور نگفتید به چه علت میگید آلوده هستید. اما اگه فایلی مشکل ایجاد کرده با نتورک مانیتور ببینید ایشون کجا ساکن هست بعد چکش کنید دیگه :46: نتورک مانیتور مثل اوت پست یا کمودو.

ممنون از توضیحات مفیدتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با نتورک مانیتورینگ فایروال های کسپر و بیت دیفندر کمی آشنا هستم و دیدم که ورودی و خروجی یک سری اپلیکشنها رو نشون میده، بعد از دیدن یک سری مطالب این سوال برام به وجود اومد زمانی که یه ویروس یا تروجانی شناخته نشه پس این احتمال هم میتونه وجود داشته باشه که طوری نوشته شده باشه که خودش و ترافیکی ارسالی یا ورودی مربوط به خودش رو مخفی کنه و فایروال نتونه تشخیص بده و کاربر اصلا متوجه ورود و خروج این اطلاعات نشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فقط زمانی که کانکشن ها رو کاربر نگاه کنه و ببینه چه حجمی رو بدون اطلاع دریافت یا ارسال کرده بفهمه که سیستمش آلوده شده و اینجوری شه:19:

راستش از این مطالبی که خوندم این سوال برام به وجود اومده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما با توضیحات شما متوجه شدم که احتمالش خیلی ضعیف میتونه باشه و یا اصلا احتمالش صفره:20:

Dr Hannibal
24-12-2010, 07:38
ممنون از توضیحات مفیدتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با نتورک مانیتورینگ فایروال های کسپر و بیت دیفندر کمی آشنا هستم و دیدم که ورودی و خروجی یک سری اپلیکشنها رو نشون میده، بعد از دیدن یک سری مطالب این سوال برام به وجود اومد زمانی که یه ویروس یا تروجانی شناخته نشه پس این احتمال هم میتونه وجود داشته باشه که طوری نوشته شده باشه که خودش و ترافیکی ارسالی یا ورودی مربوط به خودش رو مخفی کنه و فایروال نتونه تشخیص بده و کاربر اصلا متوجه ورود و خروج این اطلاعات نشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فقط زمانی که کانکشن ها رو کاربر نگاه کنه و ببینه چه حجمی رو بدون اطلاع دریافت یا ارسال کرده بفهمه که سیستمش آلوده شده و اینجوری شه:19:

راستش از این مطالبی که خوندم این سوال برام به وجود اومده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما با توضیحات شما متوجه شدم که احتمالش خیلی ضعیف میتونه باشه و یا اصلا احتمالش صفره:20:

بله درسته. نمایش توی نتورک مانیتور نیاز به شناخته بودن تروجان نداره. این احتمال خیلی کمی که باید براش گذاشت از روی شناسایی یک باگ و ایراد پیدا شده روی فایرواله که تروجان از این ایراد استفاده کنه نمایش داده نشه. این موارد قطعا بسیار نادره.

TeachMe
17-01-2011, 18:57
سلام.اگه شرکت تولید کننده فایروال و آنتی ویرو س یکی نباشن آیا تداخلی به وجود نمیاد توی سیستم ؟ مثلا آنتی ویروس x با فایر وال y ...و آنتی ویروس ها و فایر وال های رایگان کدوم هستن و صرف رایگان بودنشون دلیلی بر عدم کارایی و کیفیت پایینشو ن هست ؟ و یه سوال دیگه در مورد استفاده رایگان از آنتی ویروس های غیر رایگان هست آنتی ویروسهای کرک شده چه تفاوتی با نسخه اصلی دارند؟ و همون کارایی رو دارن؟
جناب دکتر خیلی از زحمتتون سپاسگزارم.خداوند دستتون رو بگیره .همه ی صفحات رو خوندم و برام خیلی جالب بود و مطالب خوبی رو یاد گرفتم .بااینکه مدت زیادی از این پست میگذره اما واقعا تشکر میکنم .
از دیگر دوستانم ممنون هستم. منتظر پاسخ امیدوار کننده تون هستم .سپاسگزارم.

pasargadd
17-01-2011, 20:14
سلام.اگه شرکت تولید کننده فایروال و آنتی ویرو س یکی نباشن آیا تداخلی به وجود نمیاد توی سیستم ؟
نه مشکلی نداره

آنتی ویروس ها و فایر وال های رایگان کدوم هستن و صرف رایگان بودنشون دلیلی بر عدم کارایی و کیفیت پایینشو ن هست ؟
avira
avast
comodo
رایگان بودن هم هیچ کاری به کاراییش نداره.

و یه سوال دیگه در مورد استفاده رایگان از آنتی ویروس های غیر رایگان هست آنتی ویروسهای کرک شده چه تفاوتی با نسخه اصلی دارند؟ و همون کارایی رو دارن؟
بهتره کرک نشه و کلید هایی که دوستان قرار میدن استفاده کنین.
برای nod32 که فراووانه و کسپرسکی هم زیاد هست ولی برای بعضی دیگر چاره ای به جز کرک کردن نیست.

TeachMe
17-01-2011, 23:07
کنین.
برای nod32 که فراووانه و کسپرسکی هم زیاد هست ولی برای بعضی دیگر چاره ای به جز کرک کردن نیست.
ممنونم دوست عزیز..اما این کلیدکه میگین همون شماره سریال هست؟ نحوه آپدیت شدن کسپر و nod با اون کلیدا به چه شکلیه؟ و هر کلید تا چه مدتی قابل استفاده هست؟

jmfnima
09-02-2011, 19:13
با سلام به همه دوستان
خودتون رو زیاد خسته نکنید چون من اکثر آنتی ویروس ها رو داشتم ولی از همه بهتر مایکروسافت اسنشیال بود که واقعا عالیه .

AMIR.KIK
25-02-2011, 15:47
سلام من میخوام یه آنتی ویروس خوب نصب کنم که سرعن دانلود رو پایین نیاره؟؟؟چون بیشتر با دانلود سرو کار دارم .
الان آویرا رو نصب دارم از این بهتر کدام آنتی ویروسه؟

imanpod
26-02-2011, 00:41
سلام من میخوام یه آنتی ویروس خوب نصب کنم که سرعن دانلود رو پایین نیاره؟؟؟چون بیشتر با دانلود سرو کار دارم .

avast free 6 از آویرا قویتر نیست ولی خیلی کاملتره . این رو تست کن :

AlexanderMahone
23-03-2011, 01:07
دوست من بهترین گزینه برای شما NortonInternetSecurity 2011 هست که واقعا جواب میده :10:

vazirdaftar
27-03-2011, 14:39
سلام علیکم و خسته نباشید
یه آنتی ویروس میخواستم که زیاد گیر نده و سوال نکنه؛(اگر به فایروال هم نیاز نداشته باشم بهتره)؛ضمنا ترجیحا از بین این سه تا باشه:
AVG
Microst
F-secure

jolan57
27-03-2011, 15:12
سلام علیکم و خسته نباشید
یه آنتی ویروس میخواستم که زیاد گیر نده و سوال نکنه؛(اگر به فایروال هم نیاز نداشته باشم بهتره)؛ضمنا ترجیحا از بین این سه تا باشه:
AVG
Microst
F-secure

هر آنتی ویروسی تنظیماتی دارد که به قول شما زیاد گیر ندهد و سوال نکند,بستگی به تنظیماتی دارد که انجام می دهید,از بین 3 آنتی ویروس زیر هم من به شما F-secure رو پیشنهاد میکنم
در مورد فایروال هم اگر با اینترنت زیاد سر و کار دارید حتما نسخه ی اینترنت سکوریتی که دارای فایروال است رو نصب کنید و اگر با اینترنت زیاد سر و کاری ندارید نسخه ی آنتی ویروس را نصب کنید که فاقد فایروال است

vazirdaftar
27-03-2011, 16:11
تشکر،ولی یه سوال دیگه از اونجایی که f-secure تجاری هست و باید با کرک نصب بشه،به نظرتون مشکلی پیش نمیاد(آپدیت و ...)؟بهتر نیست یه برنامه رایگان نصب کنم؟اگر خودتون برنامه بهتری سراغ دارید حتما معرفی کنید،چون اطلاعات من کمتره ،ببخشید اینا رو یادم رفته بود بنویسم.من خودم کمودو استفاده میکنم و راضی ام منتها برای کس دیگری میخواستم که به نظرم کمودو برایش مناسب نیست و یه آنتی ویروس راحتتر میخواستم.

jolan57
27-03-2011, 16:44
تشکر،ولی یه سوال دیگه از اونجایی که f-secure تجاری هست و باید با کرک نصب بشه،به نظرتون مشکلی پیش نمیاد(آپدیت و ...)؟بهتر نیست یه برنامه رایگان نصب کنم؟اگر خودتون برنامه بهتری سراغ دارید حتما معرفی کنید،چون اطلاعات من کمتره ،ببخشید اینا رو یادم رفته بود بنویسم.من خودم کمودو استفاده میکنم و راضی ام منتها برای کس دیگری میخواستم که به نظرم کمودو برایش مناسب نیست و یه آنتی ویروس راحتتر میخواستم.

بله F-secure را برای استفاده بلند مدت باید کرک کرد,بنده خودم تمام نرم افزارهای امنیتی که استفاده میکنم یا رایگان هستند و یا با سریال اکتیو میکنم,آنتی ویروس مایکروسافت رایگان است و همچنین AVG هم آنتی ویروس رایگان دارد,حالا هر کدوم رو که دوست داشتین نصب کنید
ضمنا آویرا و آواست هم محصولات رایگان دارند که از بین محصولات رایگان هم پیشنهاد شخصی من آواست است:31:
البته اینجا تاپیک نظرات شخصی نیست ولی دیگه پیش اومد:31:

geysar
10-04-2011, 22:37
یکی لطفا نتیجه اخرین تستهایی که درمورد انتی ویروسها شده را دراینجا قراربده .ببینیم کدوم انتی ویروس رتبه ی خوبی کسب کرده

Dr Hannibal
11-04-2011, 20:44
نتایج پست اول بروز هست

JOOYAND
14-05-2011, 16:20
نتایج پست اول بروز هست
سلام دکتر جان دستتان درد نکند همه 10 صفحه را خواندم . عالی بود االبته این را هم نفهمیدم که آیا آنتی ویروسها با تهیه سریال نامبر کاربرد اصلی را دارد؟ پس پول الکی ندهیم؟
ضمنا نفهمیدم آنتی ویروس را بررسی کرده یا سکیوریتی سوییت هم هست! ضمنا دینامیک تست را پیدا نکردم

Dr Hannibal
14-05-2011, 17:42
سلام دکتر جان دستتان درد نکند همه 10 صفحه را خواندم . عالی بود االبته این را هم نفهمیدم که آیا آنتی ویروسها با تهیه سریال نامبر کاربرد اصلی را دارد؟ پس پول الکی ندهیم؟
ضمنا نفهمیدم آنبی ویروس را بررسی کرده یا سکیوریتی سوییت هم هست! ضمنا دینامیک تست را پیدا نکردم

بله قدرت ها یکی هستند ،

آنتی ویروس + پرواکتیو فایروال رو شما دیدید.

پست اول یک پست برای کاربر آماتور محسوب میشه و شما پایه کار رو خوندید ، مقایسه های بیشتر بخش های دیگه کامل میشه. ;)

hivs2006
13-08-2011, 16:58
امکان نصب آنتی ویروس کسپر (بدون فایروال) به همراه فایروال کومودو هست؟ اصلا می ارزه چنین تلفیقی یا نه؛ اینترنت سکوریتی کومودو یا اینترنت سکوریتی کسپر رو نصب کنم...

AMINGERAMI
13-08-2011, 17:20
امکان نصب آنتی ویروس کسپر (بدون فایروال) به همراه فایروال کومودو هست؟ اصلا می ارزه چنین تلفیقی یا نه؛ اینترنت سکوریتی کومودو یا اینترنت سکوریتی کسپر رو نصب کنم...

وقتی پای کسپرسکی وسط میاد پس بهتره اینترنت سکوریتی کسپر رو نصب کنید!

با کومودو هم میتونید نسخه های رایگان آویرا یا آواست رو نصب کنید.

hivs2006
13-08-2011, 17:23
و اینکه آیا آنتی ویروس آویرا قوی تر از کومودو هست؟

Jadda
13-08-2011, 22:24
و اینکه آیا آنتی ویروس آویرا قوی تر از کومودو هست؟

نظر شخصی:

من کاری به تستهای گذشته ندارم...... همین الان من حاضرم کمودو را با آوست یا آویرا تست کنم قرار ما هم توی این تاپیک:

بسم الله . . . .:11:

ramzdar
23-08-2011, 12:47
دوستان من دارم یه برنامه مینویسم که نتایج تست های AV-Comparatives و AV-Test رو داره.
از امکاناتی که توی برنامه میذارم ایناست:
* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت فوق بطور جداگانه
* مشاهده نتایج تست های انجام شده بر روی آنتی ویروس ها بطور جداگانه (با کلیک روی اسم آنتی ویروس، اطلاعات تست اون نشون داده میشه)
* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از سایت های فوق.

به نظر من این برنلمه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن.

حالا میخواستم نظر شما رو بپرسم. به نظر شما این برنامه رو بنویسم یا نه؟

این برنامه میتونه کمکی برای کسایی باشه که با خوندن آماری که این سایت ها میدن، گیج میشن و نمیدونن کدومشونو انتخاب کنن. پس برنامه رو از دست ندین.

نسخه اول برنامه PCSoft AV List:

از امکانات برنامه:

* مشاهده نتایج تست های انجام شده توسط هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test بطور جداگانه

* مشاهده نتایج تست های انجام شده بر روی آنتی ویروس ها بطور جداگانه (با کلیک روی اسم آنتی ویروس، اطلاعات تست اون نشون داده میشه)

* مشاهده 3 آنتی ویروس برتر از دید هر یک از دو سایت AV-Comparatives و AV-Test

دانـــــلــــــــود:

در نسخه بعدی روی گرافیک برنامه بیشتر کار میکنم.
لطفاً نظراتتون رو هم بگین. اگه ایراد یا مشکلی هم توی برنامه بود اعلام کنید که رفع کنم.

salar_aziz
14-09-2011, 15:12
سلام دوستان
من لپ تاپمو که خریدم روش یه آنتی ویروس نورتون اورجینال 60 روزه بود و مدتش تموم شد متاسفانه!!
حالا بنظرتون از این آنتی ویروسهای کرک شده و غیر اورجینال کدوم رو نصب کنم بهتره؟!!

ممنونم

Dr Hannibal
14-09-2011, 15:20
سلام دوستان
من لپ تاپمو که خریدم روش یه آنتی ویروس نورتون اورجینال 60 روزه بود و مدتش تموم شد متاسفانه!!
حالا بنظرتون از این آنتی ویروسهای کرک شده و غیر اورجینال کدوم رو نصب کنم بهتره؟!!

ممنونم

ما توی این تاپیک سریال های اورجینال میذاریم ، و دوباره میتونید اورجینال اکتیو کنید.

تاپیک اختصاصی محصولات Symantec ← ابتدا پست اول و دوم را مطالعه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برای قسمت دوم ، اگر نظرات شخصی رو می خواهید به این تاپیک مراجعه کنید.

كدام آنتي ويروس ... !!؟؟ ╣══ تبادل نظر کاربران،نظرات شخصی و تجربی ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

salar_aziz
15-09-2011, 15:34
ما توی این تاپیک سریال های اورجینال میذاریم ، و دوباره میتونید اورجینال اکتیو کنید.

تاپیک اختصاصی محصولات Symantec ← ابتدا پست اول و دوم را مطالعه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

برای قسمت دوم ، اگر نظرات شخصی رو می خواهید به این تاپیک مراجعه کنید.

كدام آنتي ويروس ... !!؟؟ ╣══ تبادل نظر کاربران،نظرات شخصی و تجربی ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
نظر خودتون چیه؟
واقعت زحمت میکشید که اورجینال میزارید ولی تو این اورجینالهایی که کد فعالسازی میزارید کدوم یکی رو پیشنهاد میدید؟

kases
27-10-2011, 16:20
دوستان برای لینوکس اوبونتو فایروال می خوام به نطرتون از چی استفاده کنم ؟

shahin_mp3
08-12-2011, 20:51
الان من یه چیز توپ و کامل رو سیستم نصب کنم چیه ؟

AlexanderMahone
08-12-2011, 21:24
دوستان برای لینوکس اوبونتو فایروال می خوام به نطرتون از چی استفاده کنم ؟

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

الان من یه چیز توپ و کامل رو سیستم نصب کنم چیه ؟

NortonInternetSecurity
F-SecureInternetSecurity
BitDefenderInternetSecurity

shahin_mp3
14-12-2011, 11:40
NortonInternetSecurity
F-SecureInternetSecurity
BitDefenderInternetSecurity

واقعا Norton حرف نداره دیروز با Nod32 رو Pc رفیقم چک کردم 5 تا ویروس بود یکیرو پاک کرد 4 تا شو نتونست Nod32 رو پاک کردم Norton ریختم 73 تا پیدا کرد همه رو هم پاک کرد

omid-p30
14-12-2011, 11:58
بحث ها رو در تاپیک کدام آنتی ویروس متمرکز کنید و فقط اونجا پست بدید :

هدف سازنده این تاپیک، چیز دیگه ای بوده که در پست اول بهش اشاره کرده.