PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وارد شدن به جیمیل

rassool
02-05-2010, 11:04
سلام دوستان من 2 روزه میخام به جیمیلم وارد بشم با این پیغام روبه رو میشم چیه؟چجوری حلش کنم ؟ ممنون
ویرایش: صفحه سنگین شد لینکشو گزاشتم :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mmiladd
02-05-2010, 12:49
کدوم ارورو...؟

almata
02-05-2010, 12:53
پیغام خطا یا تصویری از اون رو لطف کن بده تا ببینیم مشکلت چیه.

rassool
02-05-2010, 12:54
عکس ارورو گذاشتم دیگه اگه نمیبینید این لینکشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rassool
02-05-2010, 13:04
اینم عکس ارور تو پرشین گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ar.behnam
02-05-2010, 13:25
بچه ها یکی کمک کنه این مشکل رو من میخوام جیمیل بسازم میگه نام کشور و شماره موبایلت رو وارد کن تا واست کد فعال سازی بفرستم ولیکن ایران رو آدم حساب نکرده
افغانستان رو قبول داره فکر کنم

ar.behnam
02-05-2010, 13:49
بچه ها این حار و توجه کنید عحیب گوگل 3 پیچ شده

I don't have a phone. Can I sign up?

If you're trying to sign up for a Google Account, you may be asked to provide a phone number to verify your identity -- you have the option to use SMS verification or our Voice Call option.

If you choose SMS verification, make sure the phone you use has text-messaging capabilities. If you don't have a mobile phone and are prompted to enter your phone number, you may want to ask a friend if you can use his or her number to receive a code via SMS.

Note: SMS verification is not available in Japan or Iran.

If you use the Voice Call option, Google will dial your phone and you'll hear an automated message with a verification code. Enter the code on the page to complete the process.

Note: For both the SMS and Voice Call options, standard messaging and calling charges apply. Check with your phone provider for details regarding billing prior to using this service.

Why am I being asked to provide a mobile number?

In an effort to protect our users and combat abuse of our systems, we sometimes ask users to verify their identity via SMS or a phone call before they're able to create accounts.

We take spam and abuse very seriously, so there are numerous things we do to block spammers and their messages. Sending verification codes to phones is just one way to address this.
If I verify via SMS or Voice Call, will it cost me money to receive the message or call?

We suggest contacting your mobile phone provider for details on costs associated with text messaging and phone calls. These costs vary, depending on your plan and provider.
If I verify via SMS or Voice Call, how long will it take to get the message?

Usually, you'll receive a text message very quickly after it's sent, but sometimes the delivery can be delayed. If you've waited more than 24 hours and don't have the verification message, you can request that the code be resent. If you request a Voice Call, you should receive a call immediately.

Will Google keep or use my mobile phone number?

Google will use your phone number to send you a verification code either via text message or phone call. We do store each phone number to make sure it is not being used to create a large number of accounts, but we will not sell your personal information for marketing purposes without your permission, nor will we contact you using this number without your expressed permission.

For more information, please review the Google Privacy Policy:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
How do I know my if phone can receive text messages?

Most recent models of mobile phones support the ability to send and receive text messages. We suggest contacting your mobile phone provider for details on your subscription services.
Why is my country not available for SMS verification?

There are a number of countries and carriers for which we don't provide this service because of varying limitations. If possible, you may want to try a friend's phone on another carrier.

I don't see the option to request a Voice Call.

The Voice Call option is available from 9 a.m. to 9 p.m. within your country's time zone. You can wait until Voice Calls are available or, outside these hours, you can try to verify via SMS.

I selected Voice Call, and I am seeing the notification that the selected country is not supported for verification. Now what?

If your local time is within the Voice Call window, but you choose a different country whose time zone is not within the 9 a.m. to 9 p.m. window, you will see an error message "Sorry, the selected country is not supported for verification."

If your local time is indeed within the 9 a.m. to 9 p.m. window, please select the country that you are in. If not, you can wait until Voice Calls are available or, outside these hours, you can try to verify via SMS.

I'm getting the notification that I've created the maximum number of accounts. Now what?

If you see the error message, "This phone number has already created the maximum number of accounts," you will have to use a different number to verify. In an effort to protect our users and combat abuse of our systems, we limit the number of accounts each phone number can create.

marid
02-05-2010, 14:32
حیف حیف
البته برای دوستانی که جیمیل نتدارند
امن ترین و بهترین سرویس میل است

ar.behnam
02-05-2010, 14:56
یه uk رو توی چت خر کردم موبایلش رو بهم داد فرستادم به شمارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
gmail jadid daram یو هوووووووووو مرگ بر بانیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
02-05-2010, 14:57
من چیکار کنم حالا :37:

ar.behnam
02-05-2010, 15:03
تو هم همینکار رو بکن موفقیت آمیزه

rassool
02-05-2010, 15:10
تو هم همینکار رو بکن موفقیت آمیزه
اصلا زبانم خوب نیست به خدا. میتونی برام زحمتشو بکشی؟

marid
02-05-2010, 17:57
برید تو انجمن آموزش زبان انگلیسی یاد بگیرید

hassanshaikhi
02-05-2010, 19:17
این جیمیل چه مرگش شده؟:2:
منم همین مشکل رو دارم
امروز ظهر که میخاستم وارد میلم بشم اینجوری شد
حالا شماره تلفن خارج از کشور از کجام در بیارم

ar.behnam
02-05-2010, 22:40
اگه بخوای چشم ، 5 دقیقه مخ زنی لازمه

rassool
03-05-2010, 09:16
اگه بخوای چشم ، 5 دقیقه مخ زنی لازمه
دمت گرم حاجی :11:مشکلم حل شد یه ایرانی اونور آب پیدا کردم زحمتشو برام کشید :31:.کدو برام فرستاد :10:

ar.behnam
03-05-2010, 10:14
دمت گرم حاجی :11:مشکلم حل شد یه ایرانی اونور آب پیدا کردم زحمتشو برام کشید :31:.کدو برام فرستاد :10:
ماشالله انقدر فراری اونور آب زیاد داریم :دی تادلت بخواد !منم بهشون چند وقت دیگه میپیوندم !

hassanshaikhi
03-05-2010, 11:34
ما هم یه شماره موبایل پیدا کردیم:31:
فکر کنم به خاطر این جیمیلم غیر فعال شده بود چون 2 نفر از یه جای دیگه وارد میلم شده بودنه:18:
بعد از اینکه کد رو وارد کردم پیغام داد که پسوردت رو باید عوض کنی:13:

RmaNTrance
04-05-2010, 10:55
آقا ميدونين دليلش چيه.احتماالا از --- استفاده ميكنين و با Ip هاي مختلف login ميكنين.حالا اين هيچ.

اين رو ميشه جلوگيري كرد.كسايي كه از مرورگر Chrome استفاده مي كنن خود مرورگر فرت و فورت ميره sign in ميكنه و bookmark ها رو sync ميكنه.البته اين ته قابليته ولي همين باعث ميشه كه وقتي --- زدي هي واست لوگين مشكوك رد شه!

ar.behnam
04-05-2010, 11:08
ما هم یه شماره موبایل پیدا کردیم:31:
فکر کنم به خاطر این جیمیلم غیر فعال شده بود چون 2 نفر از یه جای دیگه وارد میلم شده بودنه:18:
بعد از اینکه کد رو وارد کردم پیغام داد که پسوردت رو باید عوض کنی:13:

آدرس این رو بده ؟

hassanshaikhi
05-05-2010, 19:24
آقا ميدونين دليلش چيه.احتماالا از --- استفاده ميكنين و با Ip هاي مختلف login ميكنين.حالا اين هيچ.

اين رو ميشه جلوگيري كرد.كسايي كه از مرورگر Chrome استفاده مي كنن خود مرورگر فرت و فورت ميره sign in ميكنه و bookmark ها رو sync ميكنه.البته اين ته قابليته ولي همين باعث ميشه كه وقتي --- زدي هي واست لوگين مشكوك رد شه!

فکر نمیکنم مشکل به خاطر استفاده از وی پی n باشه:13: اگه توی عکس نگاه کنی قبل از اینکه اکانتم مسدود بشه تمام از یک ip ثابت وارد میشدمه !!!
در ضمن اون 2 تا ip رو که مشخص کردم جز ip هایی که دارم نیست:19: و همون طور که معلومه توی قسمت access type نشون داده که با موبایل وارد شده!!!.
قبلا هم با چند ip وارد میشدمه ولی مشکلی وجود نداشت.
از مرورگر فایرفاکس هم استفاده میکنم

الان هم با چند ip وارد جیمیل شدم ولی اکانتم غیر فعال نشد!!! :31:

آدرس این رو بده ؟

توی جیمیل پایین رو details کلیک کن

MaSoOd
08-05-2010, 19:24
E d i t t e d

javady
19-06-2010, 10:00
آقا یکی به ما بگه آخر باید چیکار کرد؟ درست راهنمایی کنید تر خدا...

sama.sabzevari
20-12-2010, 20:10
سلام
خدمت کسایی که با این موضوع مشکل دارن عرض کنم که ماله منم همیجوری شده بود.
من ایران رو انتخاب کردم و شماره تلفنمو دادم.اونا هم بهم زنگ زدن و code به صورت کامپیوتری برام خونده شد.من هم زدم و درست شد.فقط موقع وارد شدن باید پسوردتونو عوض کنید.بعد دوباره که وارد شدید می تونید برید و پسوردو عوض کنید.
مشکل هم از این بود که با وی پی n من وارد می شدم که ip یه کشور دیگه بود و روز بعد از ایران وارد شدم.همین.

soksok
05-01-2011, 06:43
سلام.من پسورد جی میلم رو فراموش کردم.امروز 2بار پسوردمو عوض کردم اما باز ارور incorrect username or password ‎‏ رو میده.ممنون میشم راهنمایی کنید..

---------- Post added at 06:43 AM ---------- Previous post was at 06:42 AM ----------

سلام.من پسورد جی میلم رو فراموش کردم.امروز 2بار پسوردمو عوض کردم اما باز ارور incorrect username or password ‎‏ رو میده.ممنون میشم راهنمایی کنید*