PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پس از آمار مسئولان باشگاه اسپانیایی به اثبات رسید / طرفداران تراکتور بیشتر از رئال مادرید

mahdishata
01-05-2010, 21:25
طرفداران رسمی رئال مادرید 75 هزار نفر است.این در حالی است که تراکتورسازان 482 هزار هوادار رسمی دارند.

گروه اعزامی مدیران فوتبال باشگاه‌های لیگ برتری و دسته اولی فوتبال کشورمان که همراه با برخی مدیران و مسئولان اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه وارد اسپانیا شده‌اند، برنامه‌های فشرده‌ای را برای بازدید از ورزشگاه‌های مهم مادرید پشت سر گذاشتند.

این گروه در روز نخست حضور خود در مادرید از امکانات کمپ تمرینی و در حال ساخت و تکمیل شدن رئال مادرید بازدید کردند. در یکی از بخش‌های این بازدید ناصر شفق مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که حضور فعالی در تمام برنامه‌ها دارد در دیدار با یکی از مسئولان باشگاه رئال توضیحاتی در مورد تراکتورسازی ارائه کرد.

در این بخش زمانی که مسئول باشگاه رئال مادرید در جریان حضور بیش از 70 هزار تماشاگر به طور متوسط در هر بازی تیم تراکتورسازی قرار گرفت، متعجب شد. ناصر شفق نیز اعلام کرد در حال حاضر 482 هزار هوادار رسمی برای تراکتورسازی ثبت شده است که این خبر هم با تعجب رئالی‌ها همراه بود. مسئول اسپانیایی اعلام کرد که تعداد هواداران ثبت شده رئال 75 هزار نفر است!

khabaronline.ir

hoha881
01-05-2010, 21:55
اگه بلیط بازی های لیگ از 10 تومن بیشتر شد بعد بیا دوباره بشمار .تازه طرفدار های رئال چه طوری به رسمیت شناخته میشن وطرفدار های تراکتور چه طوری؟

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2010, 22:01
اگه بلیط بازی های لیگ از 10 تومن بیشتر شد بعد بیا دوباره بشمار .تازه طرفدار های رئال چه طوری به رسمیت شناخته میشن وطرفدار های تراکتور چه طوری؟
تایید میشه............وقتی میگن طرفداره رسمی .......یعنی اسمشون ثبت شده است و کارت عضویت دارن.........ولی تماشاچیای تراکتور...........کاتوره ایه:5:

pouyacapitan
01-05-2010, 22:05
تایید میشه............وقتی میگن طرفداره رسمی .......یعنی اسمشون ثبت شده است و کارت عضویت دارن.........ولی تماشاچیای تراکتور...........کاتوره ایه:5:
:2:
عزیزم همه ی این طرفدارا با کد ملیشون ثبت شدن و شماره ی هواداری دارن!
تو تبریز الان بیشتر از 100 هزار تا بلیت الکترونیکی هست!
:27:

*M!L4D*
01-05-2010, 22:16
چطور رئال فقط 75 هزار هوادار رسمی داره ؟:18:

MoJtaBa.R
01-05-2010, 22:27
:2:
عزیزم همه ی این طرفدارا با کد ملیشون ثبت شدن و شماره ی هواداری دارن!
تو تبریز الان بیشتر از 100 هزار تا بلیت الکترونیکی هست!
:27:

جسارته : در ورودیه ورزشگاه از کدوم وره ؟؟؟ چرا همیشه از در و دیوار تماشاچیا میرن تو ؟

بلیط الکترونیکی ؟

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

گروه اعزامی مدیران فوتبال باشگاه‌های لیگ برتری و دسته اولی فوتبال کشورمان که همراه با برخی مدیران و مسئولان اتحادیه فوتبال باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه وارد اسپانیا شده‌اند، برنامه‌های فشرده‌ای را برای بازدید از ورزشگاه‌های مهم مادرید پشت سر گذاشتند.

بارها گفته شده تیم پول نداره : اینا با خرج کی رفتن ؟؟ شفق رفته در مورد تراکتور تو مادرید توضیح داده ؟

این لینک خبر تکمیلی نداره ؟ جالب شده ها

.:2M:.
01-05-2010, 22:38
متاسفم برا دوستانی که عوض اینکه از یه پدیده تو فوتبال کشورشون خوشحال بشن حتی اگه مطمئن هم باشن باز میکوبنش ، حالا چرا ؟ بماند ...!
باید بدونید که تراکتور سازی برا بازی با گالتسترای قیمت بلیطهارو 5 - 7 و 10 هزار تومن اعلام کرد و مطمئن باشید بازهم جای سوزن انداختن نخواهد بود !
یه نکته دیگه هم اینکه تراکتور کارت رسمی هواداری (کارت الکترونی) صادر میکنه که مبلغش 30 تومن هست و تا حالا که چند روزه جندین هزار نفر کارت گرفتن ... حالا بلیط الکترونیکی هم بماند ...

nafas
01-05-2010, 22:44
طرفداران رسمی رئال مادرید 75 هزار نفر است.ا
:18:

خوبین شما ؟

بابا یوونتوس اون دفعه فردوسی پور گفت چند میلیون هوادار رسمی داره بعد رئال 75 هزار تا ؟؟!

هوادار رسمی باید کارت هواداری باشگاه داشته باشه

تورو خدا چند نفر تو ایران کارت رسمی دارن ؟

نکنه رئ امار مسابقه شبکه 3 که گذاشته تو سایتش

و میرین قبل مسابقه ترکیب میچنین ؟

:11:

MoJtaBa.R
01-05-2010, 22:53
لطفا یه لینک از یه سایت معتبر بزارین : من هر چی تو سایتای خارجی گشتم ندیدم همچین چیزی ، توی ایرانیا هم فعلا کسی چیزی نذاشته !

اینجوری هر کی برا اینکه بخواد تیمش رو محبوب جلوه بده میتونه هزاران هزار ازاین اخبار رو بزاره

Dr.FANOOS
01-05-2010, 23:03
طرفدارهای رسمی رئال فکر نکنم به هر کسی کارتش رو بده چون به احتمال زیاد از مزیت های اقتصادی برخوردار می شه . مثله استفاده از مجموعه ورزشی برنابئو و ..... کسانی مثل رافائل نادال طرفدار رسمی رئال هستند.در ضمن فکر نکنم زیاد جالب باشه مقایسه ای که صورت گرفته فوتبال ما با فوتبال اونها از زمین تا پلوتو فرق فوکوله!

satttanism
01-05-2010, 23:15
دوستان لطفا بحث رو به حواشی نکشونید و جنجال راه نندازید

rezanew
01-05-2010, 23:17
منبعی دیگر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MoJtaBa.R
01-05-2010, 23:29
منبعی دیگر:

تشکر از منبع

ولی این که همونه ! منظورم یه نقل از خبرگزاریای رسمی یا معتبر خارجیه

به همین راحتی شفق میره با سرانشون میحرفه : پس خبر به این مهمی توی یه جایی باید درز میکرد دیگه

Mahdi.p30
02-05-2010, 05:25
امان از توهم !!!
آخه واقعا خود این خبردهنده خندش نمیگیره از مقایسه رئال و ایران؟؟

sia-saketi
02-05-2010, 05:36
مگه اون موقع که توی برنامه 90 می گفتن پرطرفدارترین تیم دنیا هستن خنده شون گرفت که حالا به این بخندن؟؟؟!!

واقعا که مسخره ست!

آقا درش رو تخته کن الان دعوا میشه!

Retired User
02-05-2010, 07:37
یه منبع موثق برام بیارید که رئال 75000 هوادار رسمی داره
تا جائیکه من میدونم اکثر ساکنان مادرید کارت رسمی هواداری رئال رو دارند
جمعیت مادرید؟
احیانا این تراختور( دی: ) شما تو دنیا محبوبترین و پر طرفدارترین نیست؟:27::27::27:

Mahdi.p30
02-05-2010, 11:04
مگه اون موقع که توی برنامه 90 می گفتن پرطرفدارترین تیم دنیا هستن خنده شون گرفت که حالا به این بخندن؟؟؟!!

واقعا که مسخره ست!

آقا درش رو تخته کن الان دعوا میشه!
من یادمه اون موقع که توی 90 میگفتن ما از منچستر و رئال و بارسلونا پرتماشاگرتریم ، دوستان توی تاپیکای اینجا میومدن میگفتن که 90 عمدا با افراد کم عقل مصاحبه کرده یا میگفتن بالاخره توی 100 هزار نفر ، 7 8 آدم اینطوری هم پیدا میشه ، ولی الان ....
این خبر رو جلوی مرغ پخته بذاری ، به حرف میاد:27:

pcforlife
02-05-2010, 11:07
ای آقا...
خداییش هدف از این بحثا چیه...:20: جدا طرفدار های ترختور (که خودم یکیشونم) یا طرفدارای تیمای دیگه میخوان از این مقایسه چه نتیجه ای بگیرن...:31: یه خبرگزاری این خبر رو گذاشته... حالا یا واقعیت داره یا حقیقت نداشته و خواستند عرق ملی به وجود بیاورند!:18::31:
سخت نگیرید...!:10:
یاعلی:11:

farshidshd
02-05-2010, 12:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منابع خبر ها

resident_evil
02-05-2010, 12:34
يكي از يكي معتبر تر !

ali_ranger22
02-05-2010, 13:02
اصلا معنای طرفدار رسمی توی اروپا با ایران فرق می کنه
طرفدارای رسمی رئال همون کسایی هستن که در تمام مسائل مثل انتخاب مدیر عامل نقش مستقیم دارن و رای می دن ! توی ایران چی ؟

masoudtr
02-05-2010, 13:08
متاسفانه پست ها بی دلیل پاک میشه و نمیشه حرفی زد
فقط میگم خوش باشین:31:

B L A S T E R
02-05-2010, 13:11
یه چیزی بگید بگنجه بابا...
حداقل به باشگاه رئال توهین نکنین!

MOHAMMAD2010
02-05-2010, 13:56
فقط میگم خوش باشین:31:

بهترین حرفی که میشه زد همینه
...

alireza fatemi
02-05-2010, 13:59
تورو خدا چند نفر تو ایران کارت رسمی دارن ؟

من دارم:دی

آخه یه چیزی بگین با عقل جور در بیاد ، اگه بایرن مونیخ هم بود این قدر خوش بین میشدیم که باور کنیم ولی رئال دیگه ....

رئال مادرید حدود 450 میلیون نفر توی جهان هوادار داره البته رسمی و با کارت و از این جور چیزا نیستنا:دی

pouyacapitan
02-05-2010, 15:22
یه چیزی بگید بگنجه بابا...
حداقل به باشگاه رئال توهین نکنین!
lا هیچ وقت چنین ادعایی نداشتیم.
نویسنده از قصد این مقاله رو نوشته و معلومه.
هر چی باشه تراکتور تو ایران پر طرفدارترینه!
استقلا و پرسولیس راست می گن یک هفته هواداراشون تو تهرات بیشتر از تبریز بشه.
شما تو سوزشتون باشن...........:21:

Mr.Crow
02-05-2010, 15:26
7,8 سال دیگه اگه زنده بودیم اون وقت باید تعداد طرفدارای تراکتور رو ببینیم. پرسپولیس و استقلال هم یه زمانی ورزشگاه رو جوری پُر میکردن که دیگه جای سوزن انداختن نبود ...

STON-COLD
02-05-2010, 15:45
هواداران تراکتور به پرسپولیس نمیرسن
چون پرسپولیس در کل ایران طرفدار داره تراکتور فقط میان ترک ها :5:
حالا میخواد به تیم های معروف جهان برسه که تو آفریقا هم طرفدار دارن :10:

VAHID_ENGINEER
02-05-2010, 16:06
بهتره از واقعیت فرار نکنیم.

هوادارای تراکتور چنان علاقه ای به تیمشون دارن که هر کسی مدیر عامل این تیم باشه، به فکر ساماندهی این همه هوادار میفته.

من به شخصه از ناصر شفق ممنونم که کارهایی رو که تیم های بزرگ اروپایی واسه هوادارانشون انجام میدن در تراکتورسازی اجرا میکنه.

باشگاه تراکتورسازی برای کسانی که از طریق sms خودشون رو هوادار تراکتور معرفی کردن (نام و کد ملی و ... رو به شماره 10004444 فرستادن )، sms ای فرستاده بدین شرح :

اخذ کارت هواداری یکساله 30000 تومان

همچنین برای استفاده حداکثری از فروش بلیط بازی های تراکتورسازی، مقرر شد از بازی پرسپولیس و تراکتور به بعد، فروش بلیط فقط بصورت الکترونیکی باشد.

از اواسط اردیبهشت 89 هم در ورودی های استادیوم یادگار امام از سیستم گیت استفاده خواهد شد (گیت كنترل تردد متداولترین سیستم برای بازرسی و كنترل تردد افراد در زمان ورود و یا خروج از اماكن است)

و استفاده از گیت به معنی 200 میلیون تومان در هر بازی حساس تراکتور برای باشگاه خواهد بود !

کمی طولانی شد.

:20:

Mahdi.p30
02-05-2010, 16:06
lا هیچ وقت چنین ادعایی نداشتیم.
نویسنده از قصد این مقاله رو نوشته و معلومه.
هر چی باشه تراکتور تو ایران پر طرفدارترینه!
شما تو سوزشتون باشن...........:21:

توهم توطئه ، تعصب!
خودتونم خوب ميدونيد كه چرا براي استقلال پرسپوليس كمتر تماشاگر ميره ورزشگاه و براي تراختور بيشتر!
پس خودتونو به اون راه نزنيد
يه سوال برام پيش اومده:
اينايي كه تبريز ميرن استاديوم ،فوتبالم ميبينن؟؟
يا فقط ميرن ورزشگاه؟؟

vatan2009
02-05-2010, 16:11
پست من پس کوش؟؟
ای ول به تراکتور سازی و هواداراش

dizgah
02-05-2010, 16:12
دودورو دودو تراختور
:33::33::33:

taghi_ramzi
02-05-2010, 16:19
فقط پرسپولیس تنهایی یه میلیون طرفدار داره
اینو من نمی گم ، تو جنگ فوتبال آسیا که یه زمان شبکه دو پخش می کرد گفتن.

ضمناً همه ی ترکها طرفدار تراکتور نیستن ، الان تو شهر ترک نشین و مرکز استانمون ،من حتی یه نفر رو هم نمی شناسم که طرفدار تراکتور باشه
اصلا وقتی تیمهای تبریزی میان اینجا که با تیمهای ما بازی کنن ، همه می ریزن ورزشگاه که شهر خودمونو تشویق کنن ، حالا بیایم از تراکتور حمایت کنیم؟

farzad02
02-05-2010, 16:19
سوزوکی : آسیا منتظر پرسپولیس است
نوشته شده توسط پیام اسکویی
يكشنبه 12 ارديبهشت 1389 ساعت 11:03

سوزوکی خطاب به کاشانی: آسیا منتظر پرسپولیس است

مرجع خبری پرسپولیس : رئیس کمیته لیگ قهرمانان آسیا در حاشیه بازدید از باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با سرپرست باشگاه پرسپولیس خطاب به وی گفت:"با شناختی که از باشگاه پرسپولیس و علاقمندان به این باشگاه دارم یقین دارم که آسیا از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا استقبال خواهد کرد از این رو امیدوارم هرچه سریع‌تر به آسیا راه پیدا کنید."

هیات هشت نفره بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از ورود به تهران و جلسه با مسوولان فدراسیون فوتبال ماموریت اصلی خود در راستای بررسی امکانات باشگاه‌های فوتبال ایران را از باشگاه پرسپولیس آغاز کردند

رئیس کمیته لیگ قهرمانان کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه دیگر بازرسان این نهاد فوتبالی عصر دیروز از باشگاه پرسپولیس، استادیوم درفشی‌فر محل کمپ باشگاه پرسپولیس، زمین تمرین این باشگاه و استادیوم آزادی محل برگزاری بازی‌های این تیم در رقابت‌های لیگ برتر بازدید کردند و از نزدیک در جریان رویدادهای مدیریتی باشگاه پرسپولیس قرار گرفتند.

در این بازرسی که نزدیک به سه ساعت به طول انجامید بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا تمام مدارک و اسنادی که از طریق باشگاه پرسپولیس به مقرر کنفدراسیون فوتبال اسیا ارسال شده بود را به دقت مورد بررسی قرار دادند و اسناد ارسالی را با اصل مدارک تطبیق دادند، قراردادهای مالی بازیکنان و کادر فنی، سند ثبت شرکت‌های باشگاه، ترازنامه مالی، قراردادهای اسپانسرینگ، قراردادهای حق پخش تلویزیونی، قرارداد شرکت‌های طرف قرارداد باشگاه پرسپولیس، نحوه بلیت فروشی، مدیریت کانون هواداران باشگاه پرسپولیس، اسناد مالکیت زمین‌های تمرین و مسابقه از جمله مواردی بودند که از سوی بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا به دقت بررسی شدند.

در شرایطی که جلسه مدیران باشگاه پرسپولیس با بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا پشت درهای بسته برگزار شد، پس از اتمام این جلسه حبیب کاشانی با اظهاررضایت از روند جلسه اعلام کرد:" خوشبختانه با توضیحاتی که به مسوولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شد بازرسان متقاعد شدند فوتبال ایران و به وِیژه باشگاه پرسپولیس بر اساس استانداردهای روز جهان در حال حرکت است و می‌تواند در آینده‌ای نزدیک خود را به جمع تیم‌های حرفه‌ای جهان نزدیک کند.

سوزوکی رئیس لیگ قهرمانان آسیا هم در پایان مراحل بازرسی از باشگاه پرسپولیس ضمن تشکر از حبیب کاشانی و مدیریت باشگاه پرسپولیس به دلیل تلاش مضاعف برای رسیدن به معیارهای موردنظر کنفدراسیون فوتبال اسیا خطاب به سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:""با شناختی که از باشگاه پرسپولیس و علاقمندان به این باشگاه دارم یقین دارم که آسیا از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا استقبال خواهد کرد از این رو امیدوارم هرچه سریع‌تر به آسیا راه پیدا کنید."

به نظر شما چند تیم دیگه در ایران هستن که مقامات afc چنین حرفی در موردشون بزنن و خواستار حضورشون در آسیا باشن؟
با این همه افتخار و تماشاگر و حتی تحویل گرفته شدن در آسیا ما خودمون رو با تیم های بزرگ اروپایی مقایسه نمی کنیم اما ...

VAHID_ENGINEER
02-05-2010, 16:21
البته 200 میلیون در هر بازی رو با احتساب بلیط 2000 تومانی و حضور 100000 نفری در یادگار امام گفتم.

اگه قیمت بلیط رو بگن 3000 و 100000 نفر هم بیان، میشه 300 میلیون !!! در هر بازی حساس.

در طول فصل هم 10 تا بازی با 100000 نفر در یادگار داشته باشیم کافیه.

( 3 میلیارد تومن که رقم بالایی نیست.)

Rastin.
02-05-2010, 16:28
بی خیال دوستان..خبر منبع نداره! دعوا نکنید سر هیچی!

رئال مادرید حدود 450 میلیون نفر توی جهان هوادار داره البته رسمی و با کارت و از این جور چیزا نیستنا:دی

این ارقام کنتور نداره؟!:27:

البته 200 میلیون در هر بازی رو با احتساب بلیط 2000 تومانی و حضور 100000 نفری در یادگار امام گفتم.

اگه قیمت بلیط رو بگن 3000 و 100000 نفر هم بیان، میشه 300 میلیون !!! در هر بازی حساس.

در طول فصل هم 10 تا بازی با 100000 نفر در یادگار داشته باشیم کافیه.

( 3 میلیارد تومن که رقم بالایی نیست.)

اگه شفقه چیزیش به تراکتور نمی ماسه!:31:

02-05-2010, 16:28
واقعا عحیبه که یه عده وقتی حرف تراکتور میشه میگن تعصبه و فلان و ... ! مگه طرفدارای رئال با تعصب نیستن ؟ مگه طرفدارای بارسلون با تعصب نیستن ؟ و ... ! شما فقط 2 تا باشگاه پیروزی استقلال رو میبینید که طرفداراش یه ذره هم رو باشگاهشون تعصب ندارن و میان ورزشگاه که فقط فحش بدن و بگن حیا کن و رها کن و ... ! تراکتور برای آذری ها و ترکها یه تعصب بزرگه و کاملا با عشق میرن ورزشگاه و واقعا تیمشون رو دوست دارن . اونائی که از نزدیک ندیدند طبیعیه که نتونند درست اظهارنظر کنند !
درسته نه تراکتور بلکه کل ایران قابل مقایسه با یه باشگاهی مثله رئال نیست اما بلاخره اینکه یه باشگاه میتونه کم کم خیلی خوب مطرح بشه باید باعث افتخار ایرانی باشه

با آرزوی تراکتور آسیایی در فصل بعد که رکورد طرفداران آسیایی رو بهراحتی بزنن...

HUB
02-05-2010, 16:47
واقعا عحیبه که یه عده وقتی حرف تراکتور میشه میگن تعصبه و فلان و ... ! مگه طرفدارای رئال با تعصب نیستن ؟ مگه طرفدارای بارسلون با تعصب نیستن ؟ و ... ! شما فقط 2 تا باشگاه پیروزی استقلال رو میبینید که طرفداراش یه ذره هم رو باشگاهشون تعصب ندارن و میان ورزشگاه که فقط فحش بدن و بگن حیا کن و رها کن و ... ! تراکتور برای آذری ها و ترکها یه تعصب بزرگه و کاملا با عشق میرن ورزشگاه و واقعا تیمشون رو دوست دارن . اونائی که از نزدیک ندیدند طبیعیه که نتونند درست اظهارنظر کنند !
درسته نه تراکتور بلکه کل ایران قابل مقایسه با یه باشگاهی مثله رئال نیست اما بلاخره اینکه یه باشگاه میتونه کم کم خیلی خوب مطرح بشه باید باعث افتخار ایرانی باشه

با آرزوی تراکتور آسیایی در فصل بعد که رکورد طرفداران آسیایی رو بهراحتی بزنن.بله
علاوه بر اینها
تراکتور توی تبریز کل استادیوم
وتوی تهران نصف بیشتر ورزشگاه رو پر میکنه
حالا باز هم میگید
پیروزی تو کل ایران طرفدار داراه

Ezel
02-05-2010, 17:46
اگر از لحاظ اینکه کدام تیم بیشترین جمعیت رو به ورزشگاه کشونده بخواهیم بحث کنیم شکی نیست که تراکتور سازی بیشترین تماشاگر در استادیوم رو داشته ، اما اگر از لحاظ تعداد هوادارانی که در تمام ایران طرفدار کدام تیم هستند بحث کنیم فکر نمیکنم که تراکتور بیشترین هوادار در سراسر ایران رو داشته باشه ، بطور مثال وقتی پرسپولیس با ابومسلم در مشهد بازی میکنه غالب جمعیت طرفداران پرسپولیسی ای هستند که اکثریت آنها از اهالی همان استان هستند و یادمه که پرویز مظلومی دو فصل پیش میگفت ((( ما در زمین خودمون غریب بودیم))) و یادمه که در فصل اول مربیگری قطبی در بازیهای خانگی معمولا 50-60 هزار تماشاگر به طور متوسط برای بازیهای پرسپولیس به ورزشگاه میرفتند .
اما در مورد طرفداران تراکتور دربازیهای خارج از خانه جمعیت ثابتی هستند که همراه تیم از تبریز به شهرهای مختلف میروند .

در مورد خبر ابتدای تاپیک هم باید بگم که خبر ورزشی نوشته بود 20 نفر از اعضای اتحادیه مدیران باشگاهها برای الگو برداری و ارزیابی از امکانات تیمهای اسپانیایی به این سفر رفتند اما در مورد اینکه طرفداران رئال چقدر هستند مطلب موثقی نبود . :11:

MoJtaBa.R
02-05-2010, 19:34

منابع خبر ها

منابع خبري اي بزرگ و موثقن که توي سال و ماه و روز يه خبر درست درج کرده باشن و رونوشت از رو هم نگيرن

==========

يه روز گذشت ولي انگاري خبري توي سايتاي خارجي بر همين موضوع نيومده ! ايرونياش هم که از رو دس هم نوشتن

اينطور هم ميشه گفت : جناب مدير وقت شفق برا هر کاري که بوده رفته اسپانيا ! ديد چه کنه و چه نکنه يه زنگ زد به يکي از مسئولين خبرگزاريا ! گفت بنده حرف زدم و اينا رو بهم گفتن !!!!

حالا که سيزده بدر تموم شده ولي در اين صورت ميشه پي برد که يکي با جناب مدير شوخي کرده ! وگرنه استناد و دليلي بايد باشه مکتوب که بشه روش حرف زد نه اينکه از گفته ها بر اومده که ...

AAKOJ
02-05-2010, 19:38
راست و درستش بماند حالا
ولی چیزی که باید به آن اذعان کرد اینه که در این فصل از بابت هوادار هیچ تیمی به تراختور نمیرسه و انرژی که هواداران به این لیگی که در کل بازیهاش در یک هفته به 60 هراز هم نمیرسید هیچ کس نمیتونه کتمان کنه
در ضمن آمار تو کشور ما همیش سلیقه ای است منه طرف دار تراختور نه به امار این طرف توجه میکنیم و نه اون طرف .... آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

Mahdi.p30
02-05-2010, 19:41
حالا که سيزده بدر تموم شده ولي در اين صورت ميشه پي برد که يکي با جناب مدير شوخي کرده ! وگرنه استناد و دليلي بايد باشه مکتوب که بشه روش حرف زد نه اينکه از گفته ها بر اومده که ...
سیزده بدر تموم شده ولی جناب شفق در ماه آوریل در اروپا بسر میبرده
فکر کرده دروغ آوریل که میگن ، کل ماه آوریل منظورشونه!!

آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است
راست میگی!!:27:

kamran987456
02-05-2010, 19:43
متاسفانه پست ها بی دلیل پاک میشه و نمیشه حرفی زد
فقط میگم خوش باشین
شکا انگار کلا با تراکتور مشکل دارین؟

من دارم

آخه یه چیزی بگین با عقل جور در بیاد ، اگه بایرن مونیخ هم بود این قدر خوش بین میشدیم که باور کنیم ولی رئال دیگه ....

رئال مادرید حدود 450 میلیون نفر توی جهان هوادار داره البته رسمی و با کارت و از این جور چیزا نیستنا
منبع ؟

توهم توطئه ، تعصب!
خودتونم خوب ميدونيد كه چرا براي استقلال پرسپوليس كمتر تماشاگر ميره ورزشگاه و براي تراختور بيشتر!
پس خودتونو به اون راه نزنيد

میشه دلیلشو بگی که چرا برای استقلال پرسپولیس کمتر میرن؟

يه سوال برام پيش اومده:
اينايي كه تبريز ميرن استاديوم ،فوتبالم ميبينن؟؟
يا فقط ميرن ورزشگاه؟؟
منظور؟

mehryazdan
02-05-2010, 19:55
طرفداری ما فله ای نیست با کارت ملی تمام مشخصات ثبته شما هر وقت تونستین با تمام مشخصات طرفداریتونو ثبت کنید اون موقع بیایید مقایسه بکنیم :31:
افتخار ما اینه که تراکتور ببره ببازه بازم دوستش داریم به این میگن طرفدار واقعی
یه چیزه جالب تا حالا توی ورزشگاههای ما نه به مدیرعامل نه به سرمربی نه به بازیکنامون توهین نکردیم اما مال شما دم به دقیقه فحش به مربی و بازیکن و .. هست که میدن بیچاره بازیکن هم واستون زحمت میکشه هم فحش آبدار میشنوه

Mahdi.p30
02-05-2010, 20:13
منبع ؟

وقتی شما میاین از روی هوا میگین تراکتور پرطرفدارترین تیم ایرانه ، منبع میدید؟؟ ، که برای این نوع آمار منبع میخواید؟

میشه دلیلشو بگی که چرا برای استقلال پرسپولیس کمتر میرن؟
من خودم طرفدار پرسپولیسم ولی از بازیهای اخیرش اعلام برائت میکنم و اگه تهران بودم ، جاضر نبودم برای این بازی های مزخرفش به استادیوم برم
مخصوصا بازی امروزش!
ولی در هر صورت حاضر نیستم تیم مورد علاقمو تغییر بدم
من و امثال من طرفدار پرسپولیس محسوب میشیم ولی ورزشگاه نمیریم
اصلا کی گفته تعداد طرفدارای یه تیم با جمعیت ورزشگاه مشخص میشه؟؟
تا نظر بقیه چی باشه!

02-05-2010, 20:20
من خودم طرفدار پرسپولیسم ولی از بازیهای اخیرش اعلام برائت میکنم و اگه تهران بودم ، جاضر نبودم برای این بازی های مزخرفش به استادیوم برم
مخصوصا بازی امروزش!
به این میگن طرفداری ؟!!! اگه با دید شما نگا کنیم تیمی مثل اوساسونا یا تیمهای رده پایین اروپائی اصلا نباید طرفدار داشته باشن دیگه ! اما میبینی که در تمام بازیها برای تمام تیمها همیشه ورزشگاه رو پر میکنن چون از روی تعصب تیمشون رو دوست دارن ...

Sharim
02-05-2010, 20:28
آقا من که طرفدار رئالم هم توی این 75 هزار تا ثبت شدم ؟!

Mahdi.p30
02-05-2010, 21:00
به این میگن طرفداری ؟!!! اگه با دید شما نگا کنیم تیمی مثل اوساسونا یا تیمهای رده پایین اروپائی اصلا نباید طرفدار داشته باشن دیگه ! اما میبینی که در تمام بازیها برای تمام تیمها همیشه ورزشگاه رو پر میکنن چون از روی تعصب تیمشون رو دوست دارن ...
بله درسته ، ولی اینجا ایرانه
منظورم کلی بود
ما چیمون شبیه اروپاست که فرهنگ طرفداریمون بخواد شبیه اونا باشه؟؟
این خیلی واضحه که زمانی که پرسپولیس یا استقلال خوب یا زیبا بازی میکنن ، تماشاگر بیشتری هم براشون میاد
مثل پرسپولیس زمان دنیزلی یا سال اول قطبی!
ولی نمیشه گفت زمانی که بد بازی میکنن ، اوناییکه نمیان هوادار تیم نیستن
مثلا استقلال توی آسیا خوب بازی کرد ، طبیعتا توی بازیهای آسیاییش تماشاگر بیشتری اومدن
البته میدونم شما هم به این مسائل واقفید!

ولی به هر حال تراکتور در این مورد با استقلال و پرسپولیس تفاوت داره ، چون تماشاگرهاش توی هر وضعیتی میرن ورزشگاه و تعصب دارن ، ولی دلیل نمیشه که بگیم توی کل ایران طرفدار بیشتری داره

nw_nk
02-05-2010, 21:59
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5 - بر سر موضوعات خبری با هم بحث و جدال بی مورد نكنيد و به نظرات و آراء همديگر احترام بگذاريد. مطمئنا نظرات افراد در هر زمینه‌ای با هم متفاوت است.

alireza fatemi
02-05-2010, 22:29
منبع ؟

اول اینکه شما هیچ منبعی نمی تونه هوادارای غیر رسمی تیم رو دقیق مطرح کنه
دوم اینکه من مثل بعضیا رو هوا حرف نزدم اینو شرکت زیمنس که زمانی اسپانسر رئال بود گفته

kamran987456
02-05-2010, 22:38
وقتی شما میاین از روی هوا میگین تراکتور پرطرفدارترین تیم ایرانه ، منبع میدید؟؟ ، که برای این نوع آمار منبع میخواید؟

مخصوصا بازی امروزش!
ولی در هر صورت حاضر نیستم تیم مورد علاقمو تغییر بدم
من و امثال من طرفدار پرسپولیس محسوب میشیم ولی ورزشگاه نمیریم
اصلا کی گفته تعداد طرفدارای یه تیم با جمعیت ورزشگاه مشخص میشه؟؟
تا نظر بقیه چی باشه!
منبع من تعداد متوسط تعداد نفراتی بود که برای بازی به ورزشگاه می رن و نظرسنجی های تلویزیونی و مشاهدات شخصی:31:
ولی رِئال مادرید که نمیتونه بدون یه منبع خبر رو پخش کنه؟
یعنی از هر 11 نفر در جهان یکی طرفدار رئال مادریده؟:18::18:

پ.ن:میگم یه تایپک نظرسنجی برای طرفداری از تیم تشکیل بدیم تا تعداد طرفداران تیم های باشگاهی مشخص بشه و بحث تراکتور و پرسپولیس و اینا تموم بشه

ROOTKIT
02-05-2010, 22:57
طبق بررسی های انجام شده رئال مادرید در حدود ۲۸۷ میلیون طرفدار در کل دنیا داره اینهم لینکش:

alireza fatemi
02-05-2010, 23:30
طبق بررسی های انجام شده رئال مادرید در حدود ۲۸۷ میلیون طرفدار در کل دنیا داره اینهم لینکش:

من اونو از یه جای غیر رسمی برداشتم

ولی بازم 287 میلیون کجا و حداکثر 100 میلیون جمعیت ترک کجا

.SA33D.
02-05-2010, 23:52
:18: آخرالزمون شده هااااااا :18: تراکتور پرطرفدارتر از رئال؟؟؟؟ چی مییییییگی؟؟؟ نکنه منم ترکم خودم خبر ندارم؟
توی یه نظر سنجی ساده از پرسپولیس کم اوردید دیگه رئال که جای خود دارد. بیخیال بابا این بحثای الکی چیه؟ اصلا تراکتور پرطرفدارترین تیم کهکشان،بعدش چی؟ شما اول برین مس رو ببرین بعد حرف طرفداربزنین.همه چیز تیم که طرفدارش نی. برید پی نون که خربزه آبه...:19:

Rjoun
03-05-2010, 00:01
واقعا باید به حال این فوتبال گریست که افتخاراتش به جای فتح جام ها و تورنومنت ها به افتخارات پیامکی و کیلویی و نفری تبدیل شده.
متاسفم

iman_s
03-05-2010, 01:14
من دوستهای ترک زیاد دارم.اکثرنشون تا دیروز سرخابی بودند ولی الان که یک جو بین ترکها پیش اومده که تراختوری باشند اینها هم میگن ما طرفدار تراکتور هستیم ولی هنوز هم بیشتر از اینکه دنبال تراکتور باشند سرخابی هستند.فقط موندم اگه سال دیگه یک تیم دیگه تبریزی هم بیاد لیگ برتر اینها میرن سراغ کدوم تیم؟!

یه چیزه جالب تا حالا توی ورزشگاههای ما نه به مدیرعامل نه به سرمربی نه به بازیکنامون توهین نکردیم اما مال شما دم به دقیقه فحش به مربی و بازیکن و .. هست که میدن بیچاره بازیکن هم واستون زحمت میکشه هم فحش آبدار میشنوه
مهم اینه که طرفدارهای تیمها دیگه شعارهای نژادپرستانه و تجزیه طلبانه نمیدند.

mehryazdan
03-05-2010, 10:20
من دوستهای ترک زیاد دارم.اکثرنشون تا دیروز سرخابی بودند ولی الان که یک جو بین ترکها پیش اومده که تراختوری باشند اینها هم میگن ما طرفدار تراکتور هستیم ولی هنوز هم بیشتر از اینکه دنبال تراکتور باشند سرخابی هستند.فقط موندم اگه سال دیگه یک تیم دیگه تبریزی هم بیاد لیگ برتر اینها میرن سراغ کدوم تیم؟!

آخه من نمیدونم کسایی که تا حالا رنگ استادیوم تبریز رو ندیدن اومدن دم از شعار تجزیه طلبانه میدن
شعار نزاد پرستانه هم همون شعارهایی هست که تو ورزشگاه مس دیروز داشتن میدادن به اقوام ترک زبان هرچی بد و بیراه بود نثار کردن ولی متاسفانه هیچ کس نیست اونها رو ببینه در حالی که اگر یک دهم این شعارها تو ورزشگاه ما اتفاق می افتاد صدای شما گوش فلک رو کر میکرد

ali_ranger22
03-05-2010, 10:28
من نمي دونم اينا كه اين همه حرف تعصب مي زنن اون موقعي كه تراكتور توي ليگ 1 بود هم 80 هزار نفر مي رفتن استاديوم هميشه ؟ معلومه كه نه !
الان تراكتور اومده ليگ اينا همشون جو گير شدن بزار يه مدت بگذره اين هم عادي مي شه براشون ! مثل ما تهراني ها كه به ليگ برتري بودن سرخابي و هميشه بالا بودنشون عادت كرديم !

pouyacapitan
03-05-2010, 20:43
من اونو از یه جای غیر رسمی برداشتم

ولی بازم 287 میلیون کجا و حداکثر 100 میلیون جمعیت ترک کجا
ترکیه می دونی چقدر جمعیت داره؟؟!!
اذربایجان چطور؟؟
چند تا ترک تو ایران هست؟؟!
حساب دو دو تا هست!

من نمي دونم اينا كه اين همه حرف تعصب مي زنن اون موقعي كه تراكتور توي ليگ 1 بود هم 80 هزار نفر مي رفتن استاديوم هميشه ؟ معلومه كه نه !
الان تراكتور اومده ليگ اينا همشون جو گير شدن بزار يه مدت بگذره اين هم عادي مي شه براشون ! مثل ما تهراني ها كه به ليگ برتري بودن سرخابي و هميشه بالا بودنشون عادت كرديم !
استقلال یا پرسپولیس بره لیگ 1 چند تا تماشاچی دارین؟؟!
از هفته ی اول می گفتین کمتر می شه ولی بیشتر شد!

تبریز اومدی؟؟
شما برین فحشتون رو بدید!:27:

B L A S T E R
03-05-2010, 20:45
ببخشید اون وقت چرا باید تو ترکیه هوادار تراکتور باشن ؟

alireza fatemi
03-05-2010, 21:18
اذربایجان چطور؟؟
چند تا ترک تو ایران هست؟؟!
حساب دو دو تا هست!
طبق آمار سال 87 ترکیه 72 میلیون و آذربایجان 8 میلیون
ترک های ایرا هم خودت بگو! بیشتر از 20 میلیون هستن؟!
تازه مثلا توی ترکیه کسی طرفدار فنر باغچه نیست؟!

Mr.Crow
03-05-2010, 21:26
اگه بخوایم این طوری حساب کنیم که همه اهالی ترکیه طرفدار تراکتور هستن و حق طرفداری از تیم دیگه ای رو ندارن , پس نتیجه میگیریم همه چینی ها هم طرفدار فلان تیم چین هستن و پر طرفدار ترین تیم جهان مشخص میشه چون چین 1 میلیارد و 300 میلیون نفر جمعیت داره.

Alamate Soal
03-05-2010, 21:34
رئال مادريد سراسر دنيا حداقل يه 500- 600 ميليون طرفدار داره . اگه تو اسپانيا هم طرفدارش كم باشه ( به نسبت ايران ) به خاطر اينه كه اونجا همه شهرهاي بزرگ تيم دارن و تيم ها هم درست و حسابي هستن و مردم هر شهري طرفدار تيم شهر خودشون هستند .
مثل ايران نيست كه فقط 2-3 تا شهر تيم درست و حسابي داشته باشن و همه طرفدار 3-4 تا تيم باشن .
حتي تو همون مادريد هم طرفداراي اتلتيكو مادريد كمتر از رئال نيستند !

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

طبق آمار سال 87 ترکیه 72 میلیون و آذربایجان 8 میلیون
ترک های ایرا هم خودت بگو! بیشتر از 20 میلیون هستن؟!
تازه مثلا توی ترکیه کسی طرفدار پاختاکور نیست؟!

داداش عليرضا پاختاكور مال ازبكستانه ها :31: تركيه تيم هاي تاپش گالاتاستراي و فنرباغچه هستن :31:

alireza fatemi
03-05-2010, 21:49
رئال مادريد سراسر دنيا حداقل يه 500- 600 ميليون طرفدار داره . اگه تو اسپانيا هم طرفدارش كم باشه ( به نسبت ايران ) به خاطر اينه كه اونجا همه شهرهاي بزرگ تيم دارن و تيم ها هم درست و حسابي هستن و مردم هر شهري طرفدار تيم شهر خودشون هستند .
مثل ايران نيست كه فقط 2-3 تا شهر تيم درست و حسابي داشته باشن و همه طرفدار 3-4 تا تيم باشن .
حتي تو همون مادريد هم طرفداراي اتلتيكو مادريد كمتر از رئال نيستند !

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

داداش عليرضا پاختاكور مال ازبكستانه ها :31: تركيه تيم هاي تاپش گالاتاستراي و فنرباغچه هستن :31:

ایول ، عجب سوتی ای دادم:دی :39:

حالا همون فنر باغچه

کسی میشناسی ترک نباشه ولی طرفدار تراکتور باشه؟!

ali_ranger22
03-05-2010, 23:05
اصولا سوالو با سوال جواب نمی دن دوست عزیز !
شما خودت هم منظور منو گرفتی خوب هم گرفتی ولی کلا رگ غیرتت نمی زاره واقعیتو قبول کنی
پرسپولیس و استفلال هم هیچ وقت نمی رن دسته 1 خیالت راحت

dizgah
03-05-2010, 23:26

با وجود اينكه اصل خبر غير قابل باوره دوست عزيز اينكه طرفداران اين تيم جوگير شدن يا حول ورشون داشته يا هر چيز ديگه اي رو فقط زمان معلوم ميكنه
اما فكر ميكنم همگي موافق باشيم كه تيم تراكتورسازي پرشورترين هوادار رو در ليگ حاضر داره

alireza fatemi
04-05-2010, 00:05
میگم تا حالا حساب کردی چند درصد از مردم تبریز میرن ورزشگاه؟!

iman_s
04-05-2010, 00:55
آخه من نمیدونم کسایی که تا حالا رنگ استادیوم تبریز رو ندیدن اومدن دم از شعار تجزیه طلبانه میدن
شعار نزاد پرستانه هم همون شعارهایی هست که تو ورزشگاه مس دیروز داشتن میدادن به اقوام ترک زبان هرچی بد و بیراه بود نثار کردن ولی متاسفانه هیچ کس نیست اونها رو ببینه در حالی که اگر یک دهم این شعارها تو ورزشگاه ما اتفاق می افتاد صدای شما گوش فلک رو کر میکرد

تبریز اومدی؟؟
شما برین فحشتون رو بدید!:27:
نیازی به حضور فیزیک نیست.
تو بازی با پرسپولیس یا استیل آذین حتی بعضی روزنامه ها هم اشاره کردند.
یک رفیق دارم که تا پارسال بیشتر بازیهای استقلال رو میرفت استادیوم و همیشه هم یک بشکه گواش برای رنگ آمیزی خودش مصرف میکرد ولی امسال شده تراکتوری و فعلا بدجور تو جو هست و حتی بعضی بازیها رو میاد تبریز. این شعارها و فحش ها رو هم تو گوشی اون دیدم که خودش فیلمبرداری کرده بود و کلی با آب و تاب هم ترجمه میکرد.
یک نکته دیگه هم هست که یکجور احساس برتری مطلق شما رو فرا گرفته و خودتون رو تافته جدا بافته میدونید.فکر میکنید شما حق دارید هرکاری که دلتون میخواد انجام بدید ولی کسی نباید از گل نازکتر به شما نگه.
یادتون رفته وقتی با نظر سنجی مردم مشخص شد تیم شما پرطرفدارترین نیست چه بلایی سر عادل آوردید.
ما میریم تو استادیوم شعار میدیم فوتبال با سیاست نمیخوایم ولی شما میرید تو زمین ورزش شعار میدید حق ماست مستقل باشیم و تو مدرسه به زبون خودمون درس بخونیم و ....

Masoud King
04-05-2010, 08:30

Bayern is a membership-based club with more than 152,000 members.[5] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FFC_Bayern_Munich%23cite_note-annualreport0708-4) There are also more than 2,500 officially-registered fan clubs with about 181,700 members.[6] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FFC_Bayern_Munich%23cite_note-200809summary-5)
اینا چنتا کلوپ هوادار دارن مگه تو تبریز و حومه و کلا ایران ؟!؟!؟!؟!!؟!!؟؟
رئال هم حدود 1800 کلوپ هواداران داره...

good_messi
04-05-2010, 12:24
با اینکه خودم عاشق تراکتور هستم ولی رو یه خبر دروغی و شایعه چه قدر بحث میکنید
بابا رئال کجا و تیراختور کجا ؟

Boy Ka
04-05-2010, 12:24
عجب تاپیک بی خودی.

هواداران رسمی رئال مادرید که اون 70 -80 هزار نفر رو تشکیل میدن کسایی مثل دی استفانو و رونالدو هستن. یعنی هواداران خاص.

اونوقت شما اینا رو با اونایی که میان تو یادگار امام تبریز یکی میدونید؟ لول.

رئال هر هفته 80 هزار نفر فقط تماشاگر تو برنابئو داره. از این تماشاگرا فقط عده کمی هوادار رسمی هستن. درحالیکه مدیرعامل تراکتور اگه یه نفرو ببینه تو خیابون که بگه طرفدار تراکتورم اونو به عنوان هوادار رسمی خودش حساب میکنه.

جالبه تو نظرسنجی نود کلش 200 هزارتا رای به تراکتور داده شد ( نفری 3 سیمکارت ) بعدش میان میگن 500 هزارتا هوادار رسمی داریم!!

با این ملاکی که تراکتوریها هواداران خودشون رو حساب میکنن باید بگم رئال حدود 400 میلیون هوادار داره.

Rastin.
04-05-2010, 20:09
اينطور هم ميشه گفت : جناب مدير وقت شفق برا هر کاري که بوده رفته اسپانيا ! ديد چه کنه و چه نکنه يه زنگ زد به يکي از مسئولين خبرگزاريا ! گفت بنده حرف زدم و اينا رو بهم گفتن !!!!

برای ایشون هر روز سیزده به دره!:2:

منبع من تعداد متوسط تعداد نفراتی بود که برای بازی به ورزشگاه می رن و نظرسنجی های تلویزیونی و مشاهدات شخصی:31:

پ.ن:میگم یه تایپک نظرسنجی برای طرفداری از تیم تشکیل بدیم تا تعداد طرفداران تیم های باشگاهی مشخص بشه و بحث تراکتور و پرسپولیس و اینا تموم بشه

البته با تمام احترامی که برای شما قائلم رو مشاهدات شخصی که نمیشه حساب کرد...:27:
نظرسنجی تلویزیونی(برنامه نود) هم که معلومه!

hamed malekpour
04-05-2010, 21:44
یاشاسین تراختوری.........