PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاتل :::> کدام سرویس سرعت بهتری دارد ؟ ECO یاART ?

Doublex
30-04-2010, 21:46
سلام ... این که سرویس شاتل آشغال به معنای خالصه شکی نیست .... ولی خوب اعداد و ارقامی که بعضی از
دوستان از سرعت دانلود به ما نشون میدن ما رو که هیچ مدیر خود شاتل رو کاری کرده کف و خون قاطی کنه ...
البته دروغ یا راستش پای شما ...
تو این سرعت های دانلود عده ای از دوستان میگن سرویس آرت دارند بعضی ها هم اکو .... من که خودم اکو دارم (اکو 512 ) اصلا هم از سرعتش راضی نیستم ...
لطفا هر دوستی وارد میشه سرویس و سرعت دانلودش رو بگه و در نهایت بگه آیا سرویس اکو بهتره یا آرت ؟

به نظر شما تفاوتی بجز محدودیت حجمی در این دو سرویس هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ibiza
30-04-2010, 21:58
من ارت 2 دارم تا یه ماه پیش 108 کی دان داشتم
الان که نزدیک تمدید دوره شده سرعت به 60 هم میرسه
این تستم ام سرعت دانم این نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Doublex
01-05-2010, 11:55
کسی دیگه نیست ؟

mefmef
01-05-2010, 12:16
دوست عزیز چطور می شه بشکل مطمئن سرعت دانلود رو اندازه گیری کرد ؟

pidram
02-05-2010, 14:46
بستگی به شهرت داره
مثلا من که شیرازی ام . دو تا سرویس را امتحان کردم (art1 , eco128 ). سرعت دانلود art به زحمت از 20 بیشتر میشه ولی eco ثابت 60 تا سرعت داره .

online_amin
02-05-2010, 15:35
من چندین بار گفتم اما کسی به حرف من گوش نکرد.

همه این ها چرت و پرته.

جفتشون یکی هستند. چه فرقی میکنه؟ هیچی...

همش بر میگرده به منطقه مخابراتی شاید, یا به شانس خودت. وگرنه این شرکت با اون شرکت این سرویس با اون سرویس هیچ فرقی نداره.

به خدا خودتون رو خسته میکنید.

KING_DESIGNER
02-05-2010, 15:53
خر با کره خر چه فرقی داره ؟
جفتشون از نژاد خر هستند
شاتل اکو چه فرقی داره با ارت؟
به خدا یه چیزایی میپرسین ادم شاخ در میاره همشون از یه قماشن .
من جای شما بودم به فکر استافده از اینترنت ماهواره ای میفتادم و خودمو خلاص میکردم حیف که مشکل نقدینگی هست وگرنه بهترنی سرویس همون ما ه واره ای هستش.

ibiza
02-05-2010, 21:25
دوست عزیز چطور می شه بشکل مطمئن سرعت دانلود رو اندازه گیری کرد ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو این سایت سرعت تست کن

t_tanhayam
03-05-2010, 01:05
من از اكو استفاده ميكنم دوره قبل ارت داشتم تفاوتي نميكنه به اون صورت تو بعضي منطقه ها اكو حتي بهتر از ارت هست
منطقه مخابراتي خيلي مهم

ferimobham
09-09-2012, 23:49
من الان اکو 2 مگ دارم خیلیم راضیم وسرعت دانلودم تو روز 550 تو شب ساعات رایگان 250 هست.خیلی راضی هست البته قبلش اکو 128 داشتم تو روز همین بود ولی ساعت رایگان 40 بیشتر نمیرفت.از قدیم گفتن هرچی پول بدی اش میخوری.مشهد هستم من