PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هفته 35 لالیگای اسپانیا

nw_nk
30-04-2010, 14:49
مصدومیت ژاوی در تمرینات امروز بارسلونا

هافبک خلاق آبی و اناری ها تمرینات امروز تیمش را به دلیل مصدومیت ترک کرد.

سایت گل - به گزارش نشریه آس، تمرینات امروز تیمش را به دلیل مصدومیت پای چپ ترک کرد. او باید برای مشخص شدن میزان مصدومیت مورد آزمایش های بیشتر قرار بگیرد.

ژاوی که در دیدار دیشب تیمش مقابل اینتر، که با ناکامی آبی و اناری ها در رسیدن به فینال لیگ قهرمانان همراه بود، بازو بند کاپیتانی تیم را به بازو بسته بود، همراه با پزشک تیم تمرینات را ترک کرد. پزشکان تیم باید برای مشخص شدن میزان مصدومیت و دوران بهبودی ژاوی، آزمایشات بیشتری روی او انجام دهند.

در حالی که اینیستا نیز به دلیل مصدومیت حدود یک ماه است که نمی تواند در ترکیب بارسا به میدان برود، مصدومیت ژاوی می تواند در آستانه دیدار حساس تیم مقابل ویارئال، قدرت بازیسازی خط میانی تیم بارسا را با مشکل جدی مواجه کند.

شکست در مقابل زیر دریایی های زرد می تواند موجب از دست رفتن برتری یک امتیازی بارسا در مقابل رئال مادرید شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2010/4/29

nw_nk
30-04-2010, 14:51
La Liga
Jornada 35

Deportivo - Zaragoza --- 5/1/10 18:00 CET
Tenerife - Racing --- 5/1/10 18:00 CET
Valladolid - Getafe --- 5/1/10 18:00 CET
Malaga - Sporting de Gijon --- 5/1/10 18:00 CET
Xerez - Almeria --- 5/1/10 18:00 CET
Espanyol - Valencia --- 5/1/10 20:00 CET
Villarreal - Barcelona --- 5/1/10 22:00 CET
Sevilla - Atletico Madrid --- 5/2/10 17:00 CET
Real Madrid - Osasuna --- 5/2/10 19:00 CET
Athletic Bilbao - Mallorca --- 5/2/10 21:00 CET

nw_nk
30-04-2010, 14:56
خوان لاپورتا به بازیکنان بارسا: سرتان را بالا بگیرید

رئیس باشگاه بارسلونا از بازیکنان تیم خواست که قهرمانی لالیگا را از دست ندهند.

سایت گل - به گزارش نشریه مارکا، خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، که تیمش شب گذشته در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط شاگردان مورینیو از رسیدن به فینال بازماندند، در تمرینات امروز تیمش حضور پیدا کرد و با بازیکنان تیم به گفتگو پرداخت.

او گفت که از تلاش بازیکنان تیم احساس غرور می کند و از بازیکنان تیم خواست که به تلاش شان برای رسیدن به عنوان قهرمانی لالیگا ادامه دهند.

او گفت: "برای قهرمانی در لالیگا باید در هر چهار بازی باقیمانده به پیروزی برسیم. مطمئنم که می توانیم به این هدف برسیم. اگرچه ما در جدول وضعیت خوبی داریم اما نمی توانیم از جایگاهمان اطمینان داشته باشیم. نیاز داریم که بر روی ذهنیت تیم کار کنیم. بازیکنان باید سرشان را بالا بگیرند زیرا آنها بهترین تیم جهان هستند.
بازیکنان سرافکنده به نظر می رسند. ما باید این شرایط را پشت سر بگذاریم و اشتباهات مان را تجزیه و تحلیل کنیم، آنها را برطرف کنیم و به سیستم بازی مان اعتقاد کامل داشته باشیم. اینتر شایسته تحسین است زیرا آنها می دانستند چطور بازی کنند و سیستم بازی ما را به هم بریزند."

2010/4/29

MORINIO
30-04-2010, 19:48
بارسلونا اين هفته در ديداري دشوار ميهمان ويارئال است.

سايت گل- رقابت هاي هفته سي و پنجم لاليگا فردا آغاز خواهد شد و تيم بارسلونا سه روز پس از شكست در مقابل اينتر و نرسيدن به فينال ليگ قهرمانان اروپا در مقابل ويارئال قرار خواهد گرفت. اكنون بارسلونا تنها مي تواند در لاليگا به قهر ماني برسد و براي اينكه اين جام را نيز از دست ندهد بايد در چهار بازي باقي مانده به پيروزي برسد. آنها در حال حاضر تنها يك امتياز با رئال فاصله دارند و حتي يك تساوي نيز مي تواند موجب از دست رفتن صدرنشيني آنها شود. رئال مادريد نيز روز يكشنبه در سانتياگو برنابئو ميزبان اوساسونا خواهد بود.

اعداد داخل پرانتز، رتبه تيم ها در جدول رده بندي است:

شنبه

خرس(20)- آلمريا(13)

تنريفه(19)- راسينگ سانتاندر(15)

دپورتيوو لاكرونيا(9)- ساراگوسا(17)

وايادوليد(18)- ختافه(7)

مالاگا(16)- خيخون(14)

اسپانيول(11)- والنسيا(3)

ويارئال(6)- بارسلونا(1)

يك شنبه

سويا(5)- اتلتيكو مادريد(10)

رئال مادريد(2)- اوساسونا(12)

اتلتيك بيلبائو(8)- مايوركا(4)

Ezel
30-04-2010, 21:19
روزنامه هاي اسپانيايي خبر دادند که مهاجم ملي پوش اين کشور در فصل نقل و انتقالات تابستاني با عقد قراردادي 40 ميليون پوندي به تيم فوتبال بارسلونا محلق خواهد شد.

سایت گل - پس از جدايي ساموئل اتوئو از تيم فوتبال بارسلونا و حضور زلاتان ابراهيموويج در اين تيم، مسئولان باشگاه بارسلونا رضايت چنداني از عملکرد مهاجم سوئدي خود ندارند و به همين دليل براي جذب يک مهاجم جديد مذاکراتي را با چند بازيکن آغاز کرده اند.

ديويد ويا، مهاجم والنسيا يکي از بازيکنان مورد علاقه بارسلوناست که در هفته هاي اخير مذاکرات جدي با مدير برنامه هاي اين بازيکن انجام شده است. روزنامه هاي اسپانيايي امروز با انتشار خبري اعلام کردند که توافق نهايي با مدير برنامه هاي ويا براي حضور در نيوکمپ انجام شده است، به طوري که در فصل تابستان قرارداد اين بازيکن به منعقد خواهد شد. ويا پيش از اين بارها براي حضور در تيم بارسلونا ابراز تمايل کرده است و به نظر مي رسد اين بازيکن فصل آينده با پيراهن بارسلونا در ميادين فوتبال به ميدان برود.

ويا در اين زمينه گفت:‌ بارسلونا از جمله تيم هاي بزرگ جهان است که هر بازيکني آرزوي بازي کردن در چنين تيمي را دارد. وي با بيان اين که هنوز حضورش در تيم بارسلونا قطعي نشده است، افزود: در فصل نقل و انتقالات تابستاني تيم هاي اروپايي اين موضوع مشخص خواهد شد.

davy jones
30-04-2010, 21:42
روزنامه هاي اسپانيايي خبر دادند که مهاجم ملي پوش اين کشور در فصل نقل و انتقالات تابستاني با عقد قراردادي 40 ميليون پوندي به تيم فوتبال بارسلونا محلق خواهد شد.

سایت گل - پس از جدايي ساموئل اتوئو از تيم فوتبال بارسلونا و حضور زلاتان ابراهيموويج در اين تيم، مسئولان باشگاه بارسلونا رضايت چنداني از عملکرد مهاجم سوئدي خود ندارند و به همين دليل براي جذب يک مهاجم جديد مذاکراتي را با چند بازيکن آغاز کرده اند.

ديويد ويا، مهاجم والنسيا يکي از بازيکنان مورد علاقه بارسلوناست که در هفته هاي اخير مذاکرات جدي با مدير برنامه هاي اين بازيکن انجام شده است. روزنامه هاي اسپانيايي امروز با انتشار خبري اعلام کردند که توافق نهايي با مدير برنامه هاي ويا براي حضور در نيوکمپ انجام شده است، به طوري که در فصل تابستان قرارداد اين بازيکن به منعقد خواهد شد. ويا پيش از اين بارها براي حضور در تيم بارسلونا ابراز تمايل کرده است و به نظر مي رسد اين بازيکن فصل آينده با پيراهن بارسلونا در ميادين فوتبال به ميدان برود.

ويا در اين زمينه گفت:‌ بارسلونا از جمله تيم هاي بزرگ جهان است که هر بازيکني آرزوي بازي کردن در چنين تيمي را دارد. وي با بيان اين که هنوز حضورش در تيم بارسلونا قطعي نشده است، افزود: در فصل نقل و انتقالات تابستاني تيم هاي اروپايي اين موضوع مشخص خواهد شد.

سایت گل این خبرا رو از کجا میاره. داوید ویا که قرار بود از بین چلسی و منچستر یکی رو انتخاب کنه و بره انگلیس. بارسلونا یهو از کجا پیداش شد؟

Ezel
30-04-2010, 21:49
البته فصل پیش هم صحبت این بود که ویا یا به رئال میره یا به بارسا که تا اونجایی که من یادمه مسئولان والنسیا اجازه اینکار رو ندادند .

nw_nk
01-05-2010, 02:15
گواردیولا: پس از باخت به اینتر متزلزل نیستیم

مربی بارسلونا تیمش را در شرایط خوبی می بیند.

سایت گل - پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا پس از تمرینات امروز تیمش در کنفرانسی خبری شرکت کرد و در صحبتهایی اعلام کرد که شکست مقابل اینتر، تاثیری برروی عملکرد تیمش در رقابتهای لالیگا نخواهد داشت.

گواردیولا در صحبتهایی که در روزنامه مارکا منتشر شد، گفت: «شکست خوردن، به معنای آن نیست که تیم ما را تیمی متزلزل و سست دانست. کسب سه عنوان قهرمانی امری استثنایی است ولی در ورزش، شاید شکستها بیشتر از موفقیتها باشد.»

گواردیولا درادامه در مورد کورس قهرمانی موجود میان رئال مادرید و بارسلونا گفت: «حتی اگر مقابل ویارئال تن به شکست دهیم، هنوز هم می توانیم قهرمان شویم. اگر پیروز نشویم، نباید با جام قهرمانی لالیگا خداحافظی کنیم، چرا که معتقدم که تکلیف قهرمان لالیگا در دیدار پایانی یا یکی مانده به پایانی مشخص خواهد شد.»

این مربی جوان در بخش پایانی صحبتهایش در مورد انتقال ویا به رختکن این تیم گفت: «طبیعی است که در چنین شرایطی چنین اخباری منتشر شود، و من فرد مناسبی برای صحبت کردن در این رابطه نیستم.»

2010/4/30

Ezel
01-05-2010, 09:54
به نظر می رسد که مصدومیتها ستاره های متعدد تیم مادریدی را از همراهی این تیم بازداشته اند.

سایت گل- رائول، گوتی و فان درفارت در جلسه تمرینی روز جمعه تیمشان نیز غایب بودند و به نظر می رسد که روند مصدومیت این ستاره ها همچنان ادامه دارد.

بدین ترتیب این ستاره ها جلسات پایانی تمرینات تیمشان در آستانه رویارویی با اوساسونا را از دست دادند و این در حالی است که محمدو دیارا، لاسانا دیارا و آلوارو آربلوا نیز روز جمعه به دلیل مصدومیتهای متعددی، تمرینات این تیم را ترک کرده و در داخل سالن بدنسازی به تمرین پرداختند.

مانوئل پیگرینی، روز جمعه تمرینات تیمش را در حالی آغاز کرد که در ابتدای این جلسه ، مذاکره ای با سرخیو راموس داشت و در طول این زمان،سایر بازیکنان به انجام تمریناتشان می پرداختند. آربلوا، لاسانا دیارا و محمدو دیارا نیز در داخل سالن، با امیدواری برای حضور در دیدار یکشنبه شب، به تمرین می پرداختند.

مشخص نیست که آیا این بازیکنان بتوانند در دیدار یکشنبه شب تیم مادریدی مقابل اوساسونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان بروند یا خیر.

رائول و رافائل فان درفارت، قطعا به این بازی نخواهند رسید و سایر دیدارهای باقی مانده رئال در رقابتهای این فصل را از دست خواهند داد و این در حالی است که گوتی در 4 روز اخیر همراه با تیمش به تمرین نپرداخته است.

Ezel
01-05-2010, 10:11
به نظر می رسد که ستاره باشگاه والنسیا فصل بعد را در رختکن بارسلونا توپ خواهد زد.

سایت گل- طبق گزارشی اختصاصی که در روزنامه مارکا منتشر شده است، سران دو تیم والنسیا و بارسلونا توافق کرده اند تا در تابستان پیش رو، این ستاره اسپانیایی به نوکمپ بپیوندد.

بر طبق این گزارش، این مهاجم به جمع شاگردان گواردیولا اضافه خواهد شد. این در حالی است که ویا سال گذشته نیز در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار داشت ولی مذاکرات با بن بست مواجه شد ولی اکنون این طور به نظر می رسد که سران دو باشگاه بایکدیگر به توافق رسیده اند و انتقال رسمی این بازیکن به رختکن بارسا در پایان رقابتهای این فصل اعلام خواهد شد.

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، خواهان آن بود تا پیش از پایان دوران مدیریتش در رختکن این تیم و پیش از برگزاری انتخابات در روز سیزدهم ژوئن، این معامله را به اتمام برساند. به علاوه او می خواست که تا پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی داوید ویا را خریداری نماید، چرا که قطعا در پایان این رقابتها قیمت او به مراتب افزایش خواهد یافت.

روزنامه مارکا در گزارش خود اعلام کرده که قیمت ویا حدود 40 میلیون یورو خواهد بود و البته در این میان معامله دوجانبه میان دو تیم نیز ممکن است. بدین ترتیب که الکساندر هلب(که فعلا به صورت قرضی در اشتوتگارت توپ می زند)و بویان کرکیچ نیز ممکن است روانه والنسیا شوند.

ویا در رقابتهای این فصل سومین گلزن برتر لالیگاست و تاکنون 21 گل به ثمر رسانده و 6 بار کمتر از لیونل مسی، ستاره بارسا به گل رسیده است.

nw_nk
01-05-2010, 14:17
کره شمالی جلوی ما مثل اینتر بازی می کند / نکونام: دوست دارم با رئال جوری بازی کنیم که بارسا قهرمان بشود!

شرایط پایم صددرصد مطلوب نیست اما نمی خواهیم بازی خوبی مثل رئال مادرید را از دست بدهم . فوتبالیست همیشه با درد همراه است و در طول دورانی که بازی می کنم درد در جاهای مختلف پایم وجود داشته است.

سایت گل - جواد نکونام هنوز ستاره اصلی ایران در فوتبال اروپاست. بازيكني كه نوع حرف‌زدنش، شكل فوتبالش و رفتارش با بيرون از زمين حتي براي اسپانيايي‌ها، كه همواره ميزبان فوتباليست‌هاي بزرگي است سراسر دنيا هستند جذاب است. با نكو پيش از بازي دشوار اوساسونا مقابل رئال مادريد صحبت كرديم. او با وجود مصدوميتي كه در تمرين دچارش شده خود را آماده اين مسابقه كرده است ... به هر حال نكو مي‌خواهد دينش را به بارسا تيم مورد علاقه‌اش ادا كند. درست مثل پارسال كه در برنابئو دروازه كاسياس را فرو ريخت.

* روزنامه دی ناورا اسپورت در مورد بازگشت تو به تمرینات نوشت "نکو با بازگشت خود شادابی و اعتماد به نفس را به اوساسونا برگرداند". نظرت چیست؟

اینجا دوست داشتند من در سه بازی قبلی باشم اما متاسفانه نتوانستم کنار تیم باشم. الان برگشتم و آماده بازی کردن هستم. خودم هم به شدت اشتیاق داشتم چون من از تمرین کردن لذت می برم. یکسال بد را برای مصدومیت تجربه کردم و دوباره این تجربه تلخ را به سراغم آمد اما این بار خدا را شکر مدتش کوتاه بود.

* از شرایط الان بگو؟

خیلی الکی مصدوم شدم و سه بازی را نتوانستم بازی کنم. هنوز هم خوب نشدم اما با این حال می خواهم بازی کنم.

* چطور شد مصدوم شدی؟

در جلوی من بازیکن ما و بازیکن حریف در حال درگیری روی توپ بودند که بازیکن ما با تمام وزن روی زانوی من افتاد و زانویم به داخل برگشت.

* نترسیدی که باز هم اتفاقی برای رباط صلیبی که جراحی کردی بیفتد؟

خیلی ترسیده بودم و نمی خواستم فکر کنم که دوباره روز های تلخ بر می گردند. شب بعد بازی خوابم نبرد و همه شب را فکر می کردم تا اینکه جواب M. R .I رسید که خوشبختانه برای زانویم اتفاقی نیفتاده بود اما مچ پام آسیب دیده بود.

* در سه بازی نبودی و اوساسونا هم نتوانست بردی به دست بیاورد؟

بازی با مایورکا را باید می بردیم. بعد گلی که زدیم؛ ین تیم را دست کم گرفتیم. خوب بازی کردیم و مایورکا هم تیم خوبی است. بازی با بیلبائو هم باید نتیجه بهتری می گرفتیم. اگر به برتری تیم در طول بازی امتیاز می دادند؛ اوساسونا این فصل قهرمان لیگ می شد اما ما از برتری ای که داریم استفاده نمی کنیم.

* در این بازی ثابت شد که تو ستاره این تیم هستی و بدون تو این تیم برنده نشد. نقش یک ستاره اینجا مشخص می شود؟

نه اینطور نیست ... فوتبال بازی گروهی است و یک بازیکن به تنهایی کاری نمی تواند انجام دهد. اوساسونا از جمله تیم هایی است که به بازیکن متکی نیست و بازیکن محور نیست. ما روی کار تیمی به موفقیت می رسیم.

* گفتی مصدویتت هنوز بر طرف نشده؟

آره درسته ... هنوز به طور صددرصد خوب نشدم اما می خواهم برگردم. برای اوساسونا بازی کنم.

* فکر نمی کنی این کار ریسک باشد؟

شرایط پایم صددرصد مطلوب نیست اما نمی خواهیم بازی خوبی مثل رئال مادرید را از دست بدهم. فوتبالیست همیشه با درد همراه است و در طول دورانی که بازی می کنم درد در جاهای مختلف پایم وجود داشته است.

* بازی با رئال ارزش دارد که با این پا بازی کنی؟

شرایط پای من برای بازی مشکلی ندارد ولی همچنان درد دارد. بازی سختی داریم و رئال برای قهرمانی در لالیگا به این جام (3 امتیاز؟) نیاز دارد. فکر میکنم در این بازی اوساسونا می تواند کار بزرگی انجام دهد. بازی خوبی انجام خواهیم داد این را مطمئن هستم.

* اوساسونا در بازی های بزرگ نتیجه خوبی بدست می آورد . در این بازی هم امیدواری که نتیجه دلخواه را به دست بیاورید؟

ما واقعا در بازی با بارسا و رئال خوب بازی می کنیم و در این بازی ها بارسا و رئال برتری کاملی به تیم اوساسونا نداشته است. بعضا نتایج خوبی هم در این بازی ها گرفتیم. فصل قبل در دو بازی پایانی هم بارسا را شکست داریم و هم رئال را بردیم.

* گفتی فصل قبل؛ سال گذشته در سانتیاگو برنابئو توانستی گل بزنی و فردا بازهم به این استادیوم بر می گردی. این بار با چه هدفی؟

می خواهم اوساسونا خوب بازی کند و همه از بازی تیم ما لذت ببرند. هدف من این است که با برد به پامپلونا برگردیم و اگر گل هم بزنم عالی می شود. چون گل زدن لذت بخش است.

* سه هفته بازی نکردی؛ این غیبت طولانی روی کارت تاثیر نمی گذارد؟

امیدوارم که نگذارد. اما به هر حال تاثیر دارد.

* رئال این فصل با تیم فصل قبل چه تفاوتی دارد؟

بازیکنان بزرگ تری در این تیم هستند و تیم تر هستند. مربی خوبی هم دارند. من از کار پلگرینی خوشم می آید و نوع تیم او را دوست دارم.

* اگر از رئال امتیاز بگیرید بارسا خیالش از قهرمانی تا حدودی راحت می شود؟

امیدوارم این اتفاق بیفتد ... چون شخصا دوست دارم بارسلونا قهرمان لالیگا شود. ولی با اینکه من دوست دارم رئال امتیاز بدهد اما بازی سختی خواهیم داشت.

* نقطه قوت رئال مادرید کجاست؟

آنها در فاز حمله خیلی قوی هستند و بازیکنان خطرناکی در خط حمله رئال وجود دارد. آنها همه نوع بازیکن در خط حمله دارند. رونالدو شرایط خوبی دارد. ایگواین هم این روزها خوب گل می زند.

* چه برنامه ای برای مهار آنها دارید؟

ما برای مهار بازیکنی برنامه نداریم و با کار تیمی آنها را مهار می کنیم. ما تاکتیک رئال را می شناسیم و بر اساس تاکتیک آنها تمرین کردیم.

* برای کاماچو هم مثل تو این بازی مهم است؟

نه برای او مهم نیست. کاماچو یک مادریدی است و برای این تیم بازی و مربیگری کرده است. اما برای او برد اوساسونا در این بازی مهم است.

* اوساسونا خطر سقوط را احساس می کند؟

روی کاغذ گزینه سقوط هستیم اما این اتفاق نمی افتد. نه خطری وجود ندارد.

* در این فصل خیلی اصرار داشتی به جام یوفا بروید . خیلی هم نزدیک بودید اما نشد؟

اگر به جام یوفا نرفتیم مقصر خودمان بودیم. ما در بیشتر بازیها تیم برتر زمین بودیم ولی از این برتری استفاده نکردیم. در بعضی ها هم به راحتی نتیجه را به حریف دادیم. می توانستیم به جام یوفا برسیم و این فرصت را راحت ازدست دادیم .

* شرایط اوساسونا نسبت به فصل گذشته بهتر بود؟

خیلی بهتر بودیم و هنوز لیگ تمام نشده و می توانیم آخرفصل با رتبه یک رقمی کار را تمام کنیم.

* نظرت در مورد گروه ایران در جام ملت ها آسیا چیست؟

همه گروه ها مثل هم هستند. ما تیم خوب آسیا هستیم و سایر تیم های گروه باید از حضور ایران در این گروه حرف بزنند.

* چرا از حضور کره شمالی در گروه ایران خوشحال نشدی؟

ایران همیشه در بازی با کره شمالی برنده بوده اما نوع بازی آنها را دوست ندارم. این بار هم کره به ما می بازد اما وقتی با کره شمالی بازی می کنیم از فوتبال لذت نمی برم. من ضد فوتبال را دوست ندارم . نمونه این تیم اینتر میلان بود که مقابل بارسلونا قرار گرفت. هیچ کس از بازی اینتر لذت نبرد. از بازی بحرین هم خوشم نمی آید چون ضد فوتبال بازی می کنند. دوست داشتم عربستان در گروه ما قرارداشت.

* چرا عربستان؟

وقتی عربستان در تهران ایران را شکست داد چند بازیکن این تیم حرکاتی انجام دادند که به من برخورد. ولی دو تیم عربی در گروه ایران قرار داد که بازی با آنها سخت است. به نظرم عراق تیم کلیدی این گروه است. از عراق شناختی نداریم. آنها قهرمان دوره قبل هستند و بدون بازی به جام آمدند. مدتهاست که بازی رسمی از آنها ندیدم. باید برای شناخت عراق صبر کرد تا بازی کنند.

* کدام بازی گروهی به نظر تو مهم است؟

از بازی اول تا آخرین بازی در جام ملت ها شرایطی یکسان دارد و هیچ فرقی بین بازی ها وجودندارد.

* اما امارات همیشه به ما باخته است و سه امتیاز این بازی برای ایران است؟

اصلا اینطور نیست. به گذشته اهمیت نمی دهم. روز بازی معلوم می شود چه شرایطی داریم. در صورت صعود با کره جنوبی و استرالیا همگروه می شویم.

* نظرت چیست؟

شاید هم با بحرین بازی کنیم. ایران حداقل باید تا چهار تیم بالا برود و با هر تیمی بازی کنیم باید به فکر برد باشیم.

* ایران مدعی قهرمانی است؟

تورنمنت سختی است و نمی شود صددرصد به تیمی شاس بدهیم.

* رقبای ایران را در این تورنمنت چه تیم هایی می بینی؟

تا شروع بازی ها زمان زیاده مانده است و از حالا نمی شود نظر داد. یک مشکلی وجود دارد. تیم های مدعی و کره از جام جهانی به جام ملت ها می آیند. مثلا کره شمالی با پرتغال و برزیل بازی می کند و به دیدار ما می آید.

* ایران چه برنامه ای دارد؟

اگر می خواهیم در جام ملت ها موفق باشیم باید برنامه ریزی و هزینه انجام دهیم. فکر می کنید عربستان و امارات که در جام جهانی نیستند همین طور می نشینند.

* حرف آخر؟

از صعود سه تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا خوشحال شدم و از اینکه اکثر تیم های عربی صعود نکردند. متاسفم که تیم خوب سپاهان حذف شد. آنها می توانستند قهرمان آسیا شوند اما بدشانس بودند.

2010/5/1

علی خماند

Ezel
01-05-2010, 17:33
رئال به دنبال دانيله دروسي

سايت گل- به گزارش نشريه ماركا، باشگاه رئال مادريد قصد دارد در فصل نقل و انتقالات دانيله دروسي، هافبك جنگنده تيم رم را به خدمت بگيرد.

فلورنتينو پرس قصد دارد در تابستان پيش رو بار ديگر چند ستاره مطرح را به پايتخت اسپانيا ببرد و دروسي نيز در فهرست او جاي دارد البته همچنان گزينه اول باشگاه سسك فابرگاس است.

باشگاه رئال براي به خدمت گرفت دروسي بايد چيزي نزديك به 50 ميليون يورو به تيم رم بپردازد. به نظر مي رسد كه دروسي در باشگاه رم در حال پيمودن مسيري است كه پيش از اين فرانچسكو توتي رفته است و به همين دليل به خدمت گرفتن او كار دشواري خواهد بود. او پيش از اين بارها وفاداري اش را به باشگاه رم ابراز كرده بود و اعلام كرده بود كه هرگز از تيم شهر زادگاهش جدا نخواهد شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مانوئل پيگريني: ويارئال مي تواند بارسا را شكست دهد.

سايت گل- در حالي كه در روزهاي اخير شايعات فراواني در مورد نشستن ژوزه مورينيو روي نيمكت مربيگري رئال در مسابقات فصل آينده منتشر شد، اما مانوئل پيگريني، سرمربي كهكشاني ها در كنفرانس مطبوعاتي امروزش در آستانه ديدار مقابل اوساسونا، اين اخبار را به شدت تكذيب كرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فكر مي كنم بهتر باشد در مورد چيزهايي كه ذهنم را مشغول كرده باشما صحبت كنم، نه در مورد چيزهايي كه اصلا به آن فكر نمي كنم."

او سپس در مورد رقابت قهرماني صحبت كرد و تاكيد كرد كه ويارئال، تيم سابقش، مي تواند بارسلونا را شكست دهد اما در صورت رقم خوردن اين نتيجه رقابت قهرماني به پايان نخواهد رسيد.

" من مطمئنم كه ويارئال تيم خوبي است و اين مسئله را در چند بازي اخير نشان داده اند. آنها پيش از اين بارسلونا را شكست داده اند اما اگر بخواهند اين كار را بار ديگر انجام دهند، بايد بازي بسيار خوبي ارائه دهند.

بارسلونا بايد در يك ديدار شكست بخورد يا مساوي كند و ما پيروز شويم اما اين تعيين كننده نخواهد بود زيرا قهرمان تا هفته آخر مشخص نخواهد شد. تنها چهار بازي ديگر باقي مانده و تيمي كه در صدر قرار دارد از شانس بيشتري برخوردار است اما همه بازي ها مشكل و حساس هستند."

nw_nk
02-05-2010, 01:47
ویارئال 1 - بارسلونا 4
گل های بارسا: دوتا از مسی یکی ژاوی یکی کرکیچ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Villarreal 1 - 4 Barcelona
19' Lionel Messi
34' Xavi
42' Bojan Krkic
67' Joseba Llorente
88' Lionel Messi

بارسلونا با 3 بازی باقیمانده 90 امتیازی شد. مسی در لالیگا 29 گله و در کل رقابت ها 42 گله شد.

Retired User
02-05-2010, 07:52
ژاوی یه گل و سه پاس گل
واقعا این ژاوی رو نداشتید چی کار میکردید؟
منم پشت سرم ژاوی بازی میکرد بهترین بازیکن تمام دنیا :2:میشدم

p3yman_xl
02-05-2010, 08:24
ژاوی یه گل و سه پاس گل
دوباره شروع شد...

Ezel
02-05-2010, 09:40
سرمربی تیم ملی پرتغال معتقد است که رونالدو به مراتب بهتر از مسی است ولی هردوی این بازیکنان می توانند به تاریخ دنیای فوتبال بپیوندند.

سایت گل- کارلوس کئیروش، سرمربی تیم ملی پرتغال، در صحبتهایی اعلام کرده که به نظر او رئال مادرید می تواند با پیشی گرفتن از بارسلونا، جام قهرمانی رقابتهای این فصل لالیگا را از آن خود کند.

کئیروش در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شد، گفت:« فکر می کنم که رئال مادرید قهرمان رقابتهای این فصل لالیگا خواهد شد.من که به عنوان یک فصل مربی گری رئال را عهده دار بودم، امیدوارم که این اتفاق بیفتد.»

مربی سابق باشگاه مادریدی به علاوه در صحبتهایش اعلام کرده که کریستیانو رونالدو ، کاپیتان تیم ملی پرتغال به مراتب بهتر از لیونل مسی است ولی در عین حال اعلام کرد که تیم ملی پرتغال به این ستاره جوان وابسته نیست.

او در ادامه گفت:« من سالها با رونالدوتمرین کرده ام. من پرتغالی ام و سرمربی تیم ملی پرتغال نیز هستم. فکر می کنم که کریس بهترین است و بدون هیچ شک و شبهه ای این را می گویم.»

کئیروش در ادامه با مقایسه کریس با مسی گفت:« هردوی آنها بازیکنان بزرگی هستند و در سالهای آینده می توانند مبدل به اسطوره های فوتبال شوند.کریس یکی از بزرگترین بازیکنان تیم ملی پرتغال به رغم سن کمش است.البته ما نشان دادیم که می توانیم بدون او هم بازی کنیم.چرا که در برخی از دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی کریس را در اختیار نداشتیم ولی در نهایت توانستیم به جام جهانی برسیم. تیم ملی پرتغال، ساختار بسیار محکمی دارد .»
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته ایشون نتایجشون با رئال و تیم ملی پرتغال گویای همه چیز هست ، ایکاش کارلوس کرش ( کئیرش) در منچستر میموند چون یکی از برترین مربیان ( نه سرمربیان) و از تئوریسینهای خوب فوتبال هست .

Ezel
02-05-2010, 12:15
گوارديولا پس از پيروزي 4 بر يك مردانش برابر ويارئال گفت: اين يكي از 4 فينال ما بود و بايد در 3 فينال ديگر نيز به پيروزي برسيم.

سایت گل- بارسلونا که هفته پيش از رسيدن به فينال ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا بازماند ، بامداد يکشنبه موفق شد در زمين ويارئال به يک برد پرگل برسد و فاصله خود را با رئال مادريد بيشتر کند.این تیم برخلاف انتظار اولیه بسیار باانگیزه و تهاجمی نشان داد و در همان نیمه اول با درخشش ژآوی حریف را خرد کرد.

بارسلونا در اين بازي حساس که از هفته سي و پنجم دسته اول باشگاه هاي اسپانيا برگزار شد توانست ميزبان خود را با نتيجه چهار بر يک نقره داغ کند . " ليونل مسي " مهاجم چپ پا و ارژانتيني در دقايق 19 و 88 ، " ژاوی" هافبک طراح در دقيقه 34 و " بويان کرکيچ " در دقيقه 42 دروازه ميزبان را به توپ بستند.

تنها گل تيم ويا رئال توسط " لورنته " در دقيقه 67 وارد دروازه بارسلونا شد.

گواردیولا مربی بارسا بعد از این بازی گفت : نتايجي كه رئال مادريد در اين 4 بازي كسب مي‌كند براي من و مردانم هيچ اهميتي ندارد و ما بايد در هر 3 بازي باقي مانده به پيروزي برسيم حتي اگر زودتر از آن قهرماني خود را قطعي بدانيم.

در ديگر بازي مهم ، تيم والنسيا با حساب دو برصفر در زمين اسپانيول به برتري رسيد.

هفته سي و پنجم ، يکشنبه شب ادامه مي يابد که در يکي از بازيهاي حساس و سرنوشت ساز تيم رئال مادريد به مصاف اوساسونا مي رود .اوساسونا از جواد نکونام و مسعود شجاعي دو ملي پوش ايراني سود مي برد . در حال حاضر تيم بارسلونا با 90 امتياز از 35 بازي صدرنشين لاليگا است و رئال مادريد با 86 امتياز از 34 بازي در رده دوم جاي دارد .

والنسيا نيزبا کسب 65 امتياز از 35 بازي در جاي سوم ايستاده است .

B L A S T E R
02-05-2010, 13:10
نکونام باز زر زد!
پارسال یه گل به رئال زد تا هفته ها اخبار ورزشی میگفت!

B L A S T E R
02-05-2010, 13:26

Ezel
02-05-2010, 14:00
پارسال یه گل به رئال زد تا هفته ها اخبار ورزشی میگفت!
البته روی سر کاناوارو به کاسیاس گل زدن کار هر کسی هم نبود . ( هرچند که کاناوارو رو به افول بود ) . در هر حال فکر میکنم این گل به مراتب از گلهای دایی به چلسی و میلان خاطره انگیز تر باشه ،

Rastin.
02-05-2010, 16:31
ژاوی یه گل و سه پاس گل

ژاوی محصول خود بارسلونه...حلالشون باشه!:20:

B L A S T E R
02-05-2010, 17:04
البته روی سر کاناوارو به کاسیاس گل زدن کار هر کسی هم نبود . ( هرچند که کاناوارو رو به افول بود ) . در هر حال فکر میکنم این گل به مراتب از گلهای دایی به چلسی و میلان خاطره انگیز تر باشه ،
چه ربطی داره ؟
مگه من گفتم بد گل زد ...؟
میگم خوب گل زد دستش درد نکنه دیگه شورش رو نیارید!

Ezel
02-05-2010, 17:29
چه ربطی داره ؟
مگه من گفتم بد گل زد ...؟
میگم خوب گل زد دستش درد نکنه دیگه شورش رو نیارید!
اگر به سطح فوتبال فعلی ایران و سطح فعلی بازیکنان فوتبال ایران به خصوص لژیونرهای ایرانی ( که اکثرا در امارات هستند ) دقت کنیم میبینیم که بدون شک نکونام ستاره ی این نسل بی ستاره ی فوتبال ایرانه ( و واقعا جای تاسف داره که هافبک دفاعی ستاره یک نسل باشه و البته نسلی که میگم مربوط به بعد از علی کریمی هست )در کل منظورم این بود که کار نکونام به اون اندازه ای که شما گفتید قابل تقدیر بود.

Ezel
02-05-2010, 18:14
ستاره باشگاه بارسلونا معتقد بود که حضورش در بازی دیشب تیمش لازم بود و این ممکن است حضور او در جام جهانی را با مشکلاتی مواجه سازد.

سایت گل- ژاوی ارناندس، مغز متفکر باشگاه کاتالان دیشب در حالی در ترکیب تیمش در دیدار مقابل ویارئال قرار گرفت که در یکی از عضلات پایش، پارگی 3 سانتی متری ای دیده می شد. خود چابی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« پارگی در بخش پائینی عضله پایم بود و حدود 3سانتی متر بود. البته اتفاقی نمی افتد و می خواستم میزان مصدومیت را محک بزنم. »

ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا ادامه داد که نهایت تلاشش را برای موفقیت بارسلونا در سه دیدار باقی مانده به کار خواهد گرفت تا تیمش رقابتهای این فصل را با قهرمانی به پایان برد.

او در این رابطه گفت:«هنوز سه بازی دیگر از رقابتهای این فصل باقی است و باید نهایت تلاش را به کار گرفت و اگر من هم به تلاش و کوشش می پردازم به این دلیل است که ارزشش را دارد.»

در ادامه پپ گواردیولا با اشاره به تعهدفراوان چابی نسبت به تیمش گفت:« ژاوی مصدومیتی دارد که ممکن است باعث غیبت او در رقابتهای جام جهانی شود ولی او نسبت به تیم احساس تعهد می کند و واقعا الگویی برای همگان است. به همین دلیل می بایست او را بهترین بازیکن خط میانی بارسلونا در طول تاریخ دانست. من به او گفتم که خودت بدنت را بهتر از هر کس دیگری می شناسی و او تصمیم گرفت که برای تیم به میدان برود و خوشبختانه اتفاقی هم نیفتاد.»

B L A S T E R
02-05-2010, 19:22
اگر به سطح فوتبال فعلی ایران و سطح فعلی بازیکنان فوتبال ایران به خصوص لژیونرهای ایرانی ( که اکثرا در امارات هستند ) دقت کنیم میبینیم که بدون شک نکونام ستاره ی این نسل بی ستاره ی فوتبال ایرانه ( و واقعا جای تاسف داره که هافبک دفاعی ستاره یک نسل باشه و البته نسلی که میگم مربوط به بعد از علی کریمی هست )در کل منظورم این بود که کار نکونام به اون اندازه ای که شما گفتید قابل تقدیر بود.

قبوله بر منکرش لعنت!
ولی نه اینکه یه گل و انقدر بزرگ کنن!

pcforlife
02-05-2010, 22:22
تبریک به رئالی ها!:10:
عجب بازی ای بود!:31:

mashhadkhafan
02-05-2010, 22:36
مبارک رئلی ها باشه

B L A S T E R
02-05-2010, 22:43
لعنت ! قلبم تو حلقم بود واقعا !
شبیهه بازی با سویا شد !
این اوساسونا همیشه جلو تیمای قوی خوب و بسته بازی میکنه ! اون ضربه رونالدو به تیرک هم خیلی قشنگ بود !
بهترین بازیکن زمین هم فک کنم مارسلو بود!
دفاع رئال هم واقعا فجیع بود !!
فعلا!

Ezel
02-05-2010, 22:54
تیم مادریدی توانست با پیروزی 3 بر 2 مقابل اوساسونا همچنان به قهرمانی دررقابتهای این فصل لالیگا امیدوار باشد.

سایت گل- حساس ترین دیدار یکشنبه شب از هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا با برتری رئال مادرید مقابل اوساسونا پایان یافت.

بدین ترتیب تیم مادریدی با برتری 2-3 مقابل میهمانش اوساسونا، توانست امیدهایش برای قهرمانی دررقابتهای این فصل لالیگا را زنده نگاه دارد. البته این اتفاق به لطف گل دقیقه 89 کریس رونالدو رخ داد.

کهکشانی ها در حالی تیم پیروز این میدان لقب گرفتند که اوساسونای میهمان دو بار توانست از حریفش پیشی بگیرد.

اولین گل این دیدار در دقیقه 5 توسط آراندا برای تیم میهمان از راه رسید.کریس رونالدو در دقیقه 23 این گل را جبران کرد.

وادوکس در دقیقه 41 برای بار دوم اوساسونا را پیش انداخت و این بار این مارسلو در دقیقه 43 توانست بار دیگر بازی را به تساوی بکشد.

در نیمه دوم اوساسونا می توانست با شوتی که مسعود شجاعی روانه دروازه خالی رئال نمود، به گل برتری اش دست یابد ولی این طور نشد و در حالی که بازی تا دقایق پایانی با تساوی دنبال می شد، پاس تماشایی ایگواین و گل تمام کننده کریس کافی بود تا رئال با کسب سه امتیاز این دیدار، به تعقیب و گریز بارسلونا ادامه دهد.

B L A S T E R
02-05-2010, 22:56
اولین گل این دیدار در دقیقه 5 توسط آراندا برای تیم میهمان از راه رسید.منظورش دقیقه هفته!
•••••••••

shahshahani
03-05-2010, 09:46
این بنزما واقعا اعصاب خورد کنه...:2:
مردم و زنده شدم تا بازی تموم شد...

pcforlife
03-05-2010, 10:37
اون صحنه ای که شجاعی دروازه خالی رو زد بیرون دیگه آخرش بود...:31: فکر کنم ناقصرو زدم...:27: خوبه حالا گل نشد!:20:

ali_ranger22
03-05-2010, 10:43
الان دو ساله اين بازيكناي ايراني اوساسانا تو سانتياگو گل مي زنن به ما :27:
ولي ايول برديم مهم هم همين بود
اميدوارم بارسا لغزش كنه

Ezel
03-05-2010, 11:52
متاسفانه برای رئال تبدیل به عادت شده که توی اکثر بازیها گل اول رو دریافت کنه ، دیشب که دوبار از اوساسونای پایین جدولی عقب افتاد ولی خوشحالم که تونست جبران کنه ، مدافعان رئال هم که هر هنری داشتند دیشب بروز دادند .

nw_nk
03-05-2010, 14:30
هفته 35 لالیگا - پیروزی سویا و مایورکا

هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا یکشنبه شب با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید.

سایت گل - علاوه بر دیدار دو تیم رئال مادرید و اوساسونا، دو دیدار دیگر نیز از رقابتهای هفته سی و پنجم لالیگا برگزار شد و طی آن تیمهای مایورکا و سویا مقابل حریفانشان به برتری دست یافتند.بدین ترتیب هفته سی و پنجم این رقابتها به پایان رسید.

سویا توانست با نتیجه 1-3 از سد اتلتیکو مادرید عبور کند. درابتدا این لوئیس فابیانو بود که در دقیقه 5 برای تیمش به گل رسید و 3 دقیقه بعد تیاگو گل خورده را جبران کرد که بازی با تساوی 1-1 دنبال شود. در دقیقه 13 داور ضربه ای پنالتی را به نفع تیم میزبان اعلام کرد و آلوارو نگردو آن را مبدل به گل ساخت. در دقیقه 40 نیز پنالتی دیگری به نفع سویا اعلام شد و بار دیگر نگردو پشت این توپ قرار گرفته و آن را نیز به گل تبدیل کرد تا بازی سویا و اتلتیکو با نتیجه 1-3 به نفع سویای میزبان پایان یابد.

در دیگر دیدار برگزار شده نیز مایورکا موفق شد تا با نتیجه 3-1 مقابل میزبانش اتلتیک بیلبائو به برتری دست یابد. گلهای این دیدار را کاسترو (43)، نونس (49) و آدوریس (52) به ثمر رساندند و تک گل بیلبائو نیز در دقیقه 45 توسط یورنته به ثمر رسید.

بدین ترتیب در پایان هفته سی و پنجم رقابتهای لالیگا، بارسلونا با 90 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. رئال با 89 امتیاز رده دوم را به خود اختصاص داده و والنسیا با 65 امتیاز در رده سوم جدول است. تیمهای مایورکا (59)، سویا (57)، ویارئال (52) و ختافه (51) در رده های چهارم تا هفتم جدول هستند.

2010/5/3

nw_nk
03-05-2010, 14:37
مغز متفكر بارسا بر سر دوراهي

کاپيتان دوم تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا با وجود مصدوميت از ناحيه زانوي راست قصد دارد در هر سه بازي باقي‌مانده لاليگا حضور پيدا کند.

ژاوي ارناندس ملقب به مغز متفکر بارسلونا نقشي مهم در پيروزي 4 بر 1 شنبه شب تيمش برابر ويارئال داشت.

وي به رغم مصدوميت شديد از ناحيه زانوي راست و حتي با وجود دستور ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، مبني بر استراحت خانگي باز هم با پيراهن بارسلونا وارد ميدان شد و براي تيمش گل زد.

ژاوي حداقل در 2 گل ديگر نقش کليدي ايفا کرد و در پايان بازي گفت: به خاطر قراردادم با بارسلونا بازي نمي‌کنم ؛ بلکه به خاطر مردم بازي مي‌کنم و مصدوميت براي من هيچ اهميتي ندارد.

وي در خصوص خطر غيبت در جام جهاني به خاطر تشديد مصدوميت خود گفت:‌ اکنون براي من مهم بارسلونا است و هرگز به درد زانوي خود فکر نمي‌کنم. نمي‌خواهم وارد مباحثي شوم که خبرنگاران از آن سوء استفاده سياسي کنند اما همين قدر اشاره مي‌کنم که بارسلونا مرتبه‌اي پايين‌تر از تيم ملي براي من ندارد.

اکنون ژاوي بايد يکي از دو راه را در سه بازي باقي مانده از لاليگا انتخاب کند چرا که پزشکان بارسلونا اطمينان دارند وي در صورت ادامه حضور در زمين، جام جهاني را از دست خواهد داد.

دوشنبه 13/02/1389

s_sarvi
03-05-2010, 15:29
مغز متفكر بارسا بر سر دوراهي

کاپيتان دوم تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا با وجود مصدوميت از ناحيه زانوي راست قصد دارد در هر سه بازي باقي‌مانده لاليگا حضور پيدا کند.

ژاوي ارناندس ملقب به مغز متفکر بارسلونا نقشي مهم در پيروزي 4 بر 1 شنبه شب تيمش برابر ويارئال داشت.

وي به رغم مصدوميت شديد از ناحيه زانوي راست و حتي با وجود دستور ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، مبني بر استراحت خانگي باز هم با پيراهن بارسلونا وارد ميدان شد و براي تيمش گل زد.

ژاوي حداقل در 2 گل ديگر نقش کليدي ايفا کرد و در پايان بازي گفت: به خاطر قراردادم با بارسلونا بازي نمي‌کنم ؛ بلکه به خاطر مردم بازي مي‌کنم و مصدوميت براي من هيچ اهميتي ندارد.

وي در خصوص خطر غيبت در جام جهاني به خاطر تشديد مصدوميت خود گفت:‌ اکنون براي من مهم بارسلونا است و هرگز به درد زانوي خود فکر نمي‌کنم. نمي‌خواهم وارد مباحثي شوم که خبرنگاران از آن سوء استفاده سياسي کنند اما همين قدر اشاره مي‌کنم که بارسلونا مرتبه‌اي پايين‌تر از تيم ملي براي من ندارد.

اکنون ژاوي بايد يکي از دو راه را در سه بازي باقي مانده از لاليگا انتخاب کند چرا که پزشکان بارسلونا اطمينان دارند وي در صورت ادامه حضور در زمين، جام جهاني را از دست خواهد داد.

دوشنبه 13/02/1389
دمش گرم تا چش رئال دراد....

Ezel
03-05-2010, 15:42
مربی شیلیایی از اینکه تیمش توانست پس از دو بار عقب افتادن از تیم منطقه پامپلونا،به پیروزی برسد، احساس آرامش کرد.

سایت گل- مانوئل پیگرینی، مربی شیلیایی باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی در مورد پیروزی 2-3 تیمش مقابل اوساسونا صحبت کرد و البته از اینکه تیمش توانست در نهایت سه امتیاز حساس این دیدار را مال خود کند ابراز رضایت کرد.

کریس رونالدو دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند و رئال مادرید در حالی که از تیم حریف دو بار عقب افتاد در نهایت پیروزی را از آن خود نمود.

بدین ترتیب رئال با یک امتیاز فاصله نسبت به بارسلونای صدرنشین همچنان به رقابت برای کسب عنوان قهرمانی ادامه می دهد. در پایان این دیدار مانوئل پیگرینی در صحبتهایی در این رابطه گفت:« اوساسونا به شدت ما را آزار داد. بدترین بازی تیم ما از نظر تدافعی بود ولی با توجه به سه گلی که به ثمر رساندیم،شایستگی این پیروزی را داشتیم.»

مربی باتجربه رئال مادرید ادامه داد:« بسیار خوشحالم که بازیکنی مثل کریس رونالدو را در تیممان می بینیم که واقعا تفاوتها را رقم می زنند.»

پیگرینی در ادامه در مورد سرنوشت عنوان قهرمانی رقابتهای این فصل گفت:« برنامه بازیها بسیار سخت است ولی فکر می کنم که سرنوشت قهرمانی در آخرین روز رقابتها مشخص شود. تیم ما نشان داده که دل بزرگی دارد و این برای سه دیدار باقی مانده فصل بسیار مهم است. »

----------------------
چهارشنبه با جدیت تمام بازی خواهیم کرد و می بایست نتایج تلاشهایمان را بگیریم.

سايت گل ـ خوسه آنتونيو كاماچو مربی سابق رئال مادريد و مربي فعلي اوساسونا از نمايش بازيكنانش در بازي مقابل رئال تقدير كرد. اوساسونا در بازي شب گذشته نبرد سختي با رئال داشت و تيم گرانقيمت مادريدي به سختي توانست از سد شاگردان كاماچو بگذرد.

كاماچو در اين‌باره مي‌گويد:«ما مي‌توانيم از اين شكست نكات مثبتي بيرون بياوريم. نكته مهم اين بود كه ما تا آخرين لحظه دست از جنگ نكشيديم. اگر ما در بازي‌هاي قبلي هم با همين سطح بازي مي‌كردم. نتيجه مي‌گرفتيم.»

كاماچو با اشاره به فرصتي كه مسعود شجاعي در زمان تساوي 2 بر 2 از دست داد مي‌گويد:«توپي كه مسعود وارد دروازه نكرد به نظر من يك گل مسلم بود و من از دور ديدم كه اين توپ وارد دروازه نشد، به نظر من در اين موقعيت شانس با ما يار نبود.ما می توانستیم با نتیجه مثبتی زمین مسابقه را ترک کنیم ولی در نهایت شکست خوردیم. این ها درسهایی است که باید بیاموزیم. »

مربی اوساسونا در بخش پایانی صحبتهایش در مورد بازی چهارشنبه شب تیمش مقابل دپورتیوو گفت:« بازی چهارشنبه را با جدیت تمام برگزار خواهیم کرد و می بایست به نتیجه مطلوبی دست بیابیم. قول می دهم که هرسه امتیاز لازم را کسب کنیم تا از حضورمان در رقابتهای فصل بعد لالیگا مطمئن شویم.»

Ezel
03-05-2010, 19:01
ستاره پرتغالي در مورد عملكرد هم تيمي هايش در بازي با اوساسونا صحبت كرد.

سايت گل- كريس رونالدو، در مصاحبه اي كه پس از بازي مقابل اوساسونا انجام داد، نمايش تيمش در اين بازي را "بسيار بد" توصيف كرد.

علي رغم پيروزي در بازي ديشب، رونالدو انتقاد زيادي از تيمش كرد.

او گفت:" به نظر من همه بازيكنان تيم بسيار بد بازي كردند. من در مورد خط حمله، خط مياني و خط دفاعي تيم صحبت مي كنم. ما نبايد اجازه مي داديم كه اوساسونا به گل برسد و ما را به دردسر بيندازد.

ما بايد درك كنيم كه براي قهرماني در لاليگا مي جنگيم و نياز داريم كه تمركز بيشتري داشته باشيم. نبايد اجازه دهيم چنين اتفاقي تكرار شود زيرا بار ديگر امكان جبران وجود ندارد. اميدواريم كه بتوانيم موفق شويم.

اگر در اين مقطع از فصل امتياز از دست بدهيد، قهرماني را واگذار خواهيد كرد. خدا را شكر كه توانستيم گل سوم را بزنيم و بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم. بايد به پيروزي هايمان ادامه بدهيم. بارسلونا تيم بزرگي است اما تيم هاي بزرگ نيز شكست مي خورند. ما بايد اميدوار باشيم كه آنها امتياز از دست بدهند و ما پيروز شويم."

B L A S T E R
03-05-2010, 20:09
دمش گرم تا چش رئال دراد....
چه ربطی به چشم رئالی ها داشت اونوقت ؟:20: