PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیتونم وارد جی میلیم بشم !

.:2M:.
29-04-2010, 21:54
سلام به تمام دوستان .
متاسفانه امروز که رفتم ایمیلهام رو چک کنم (منتظر یه میل مهم ام) دیدم نمیتونم وارد این جی میلیم بشم و با این اخطار مواجه شدم ! مشکل از کجاست و چه کنم ؟
>>پروکـــســـی هم چک کردم اما بازم نرفت و همین هشدار رو داد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Macushla
29-04-2010, 23:37
احتمالا يكي قصد داشته به جي ميل شما دسترسي پيدا كنه و به همين خاطر جي ميلتون غير فعال شده .
مثلا وار كردن پسورد اشتباه بيش از يه حد خاص و ... ميتونه باعت اين مشكل بشه .
به هر حال با پر كردن فرم و پاسخ صحيح به سوالات ميتوني دوباره جي ميلت رو پس بگيري .

موفق باشي:11:

04-05-2010, 16:22
ممنون از کمکهای بیشمار دوستان !! :دی
حالا بعد اینم یه صفحه میاد که شماره موبایل میخواد تا یه کد فعال سازی بفرسته که بدبختانه ایران ساپرت نمیشه !! چه کنم ؟!

mojtaba182003
04-05-2010, 17:42
هيچكي بلد نيست

مال منم اينجوري شده ؟

joe_satriani
04-05-2010, 18:30
ممنون از کمکهای بیشمار دوستان !! :دی
حالا بعد اینم یه صفحه میاد که شماره موبایل میخواد تا یه کد فعال سازی بفرسته که بدبختانه ایران ساپرت نمیشه !! چه کنم ؟!

متاسفانه جديدا اينطوري شده :13:

mojtaba182003
06-05-2010, 09:35
هيچكي راه حلي واسه حل اين مشكل پيدا نكرده ؟

21-05-2010, 14:01
کسی نیست که بتونه راهنمائی کنه ؟! نه میتونم از جی میلهای قبلیم استفاده کنم و نه میتونم جی میل جدید بسازم !! همون صفحه ای که بالا عکسش رو گذاشتم یا همون صفحه درخواست شماره تلفن میاد ! چه کنیم ؟!

gmuosavi
21-05-2010, 14:14
سلام

1- من الان چک کردم راحت وارد میشه
2- در مورد شماره تلفن هم من تا الان به چند سایت ( مثل فیسبوک و ... ) شماره دادم و مشکلی هم نبوده و اس ام اس شون هم برام اومده
یه تستی بکنید

EXTREME
21-05-2010, 14:20
با یه مرورگر دیگه مثل فایرفاکس هم امتحان کنید قبلش حافظه ی cache مرورگرو پاک کنید و تو حالت basic html جی میل رو باز کنید
برای استفاده از سرویس های میل حتما تاریخ سیستم باید بروز باشه وگرنه مشکل بوجود میاره

21-05-2010, 14:21
سلام

1- من الان چک کردم راحت وارد میشه
2- در مورد شماره تلفن هم من تا الان به چند سایت ( مثل فیسبوک و ... ) شماره دادم و مشکلی هم نبوده و اس ام اس شون هم برام اومده
یه تستی بکنید
بله ، البته شما به زودی بلوک میشی !! من 3-4 تا جی میل استفاده میکردم که به ترتیب همشون بلوک شدن !
در مورد شماره تلفن هم خودش میزنه که ساپرت نمیشه و ...!

mortezaon
21-05-2010, 14:42
با يه مرور گر ديگه مثل اپرا يا فاير فوكس امتحان كن نتيجش رو اطلاع بده

21-05-2010, 21:02
با مرورگرهای : Internet Explorer و Mozilla Firefox و Opera و Safari و Google Chrome تست کردم همه همین ارور رو میده و شماره تلفن میخواد...

amir.moeiny
06-06-2010, 17:43
سلام
من یه نظری دارم
همیونطور که می دونید قبلا که اکانت جیمیل می ساختیم حداقل تعداد کاراکتر های پسورد میشد که 6تا باشه
ولی حالا شده 8تا
من یه جیمیل داشتم با پسورد 6کاراکتری که جالا همون اروری که دوستان میگن رو میده و ازم شماره تلفن می خوادم بعد هم میگه که ایران نمیشه
ولی یه 8تایی داشتم که اون میره تو
پس اصلا به IP و مرورگر ربطی نداره
الته این یه نظریه هستا

amir.moeiny
06-06-2010, 17:51
آقا فکر کنم اون جیمیل هایی که پسوردشون 6کاراکتری بوده اینجوری شده
چون اوایل که جیمیل می ساختی پسورد میشد که حداقل 6کاراکتری باشه
ولی حالا باید حداقل 8کاراکتری باشه
مال من که اینجوری بود
من یه جیمیل با پسورد 6کاراکتری داشتم که حالا همون اروری که دوستان اشاره می کنن رو میده ولی یه جیمیل دارم که پسوردش 8 کاراکتریه و راحت وارد میشه
پس به IP و مرورگر هیچ ربطی نداره
البته یه نظریه دیگم هست ها :
شاید اون جیمیل هایی که در اوایل ساخته شده اینجوری شده باشن
این فقط یه نظریه هست