PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد آيفون در آمريكا يا ايران

sia abedi
29-04-2010, 17:50
بچه ها يك سوال اگر دقت كنيد (كه 100% دقت كرديد)قيمت گوشي هايي كه در سايت اپل زده خييييليييي از ايران پايين تره يعني:
3GS : 199$
3G : 99$
مي‌خواستم بدونم دليل اين تفاوت قيمت چيه آخه من مي‌تونستم از آمريكا براي خودم اپل بيارم ولي نمودنم داخل ايران براش مشكلي پيش نمياد ؟ سيمكارت ايران بدون هيچ مشكلي باهاش سازگاري داره(منظورم اينه كه تبديلش راحت گير مياد يا فقط فروشنده هاي اپل دارند)؟
در كل اگر من بگم برام بيارن بدون هيچ مشكل و هزينه ي اضافه اي مي‌تونم ازش استفاده كنم؟

:11: :11: :11:

almata
29-04-2010, 17:57
دوست عزيز تو ايران بگيري بهتره. اگه گوشي رو از آمريكا بياري ايران ممكنه با خطوط ايران مشكل پيدا كني.

sia abedi
29-04-2010, 21:20
براي چي؟مگه گوشي هاي داخل ايران از امريكا وارد نشده؟

SIMON137
29-04-2010, 21:25
شما باید با شرکت AT&T قرار داد ببندی ، و ماهیانه پول بدی بابت سرویس ها ، ( مثلا ماهی 30 دلار )
مدل بدون سرویس نداره
برای قطع سرویس باید کم کم 170 دلار بدید تازه اونم تو ایران کار نمی کنه باید بازم تغییراتی بدید که تقریبا همین قیمت تموم میشه
ولی شاید مثلا 700 تومن تموم بشه کلش تو ایران
میگم نمیشه سفارش مارو هم بکنی برای ما هم بیارن ؟ :دی

almata
30-04-2010, 05:19
براي چي؟مگه گوشي هاي داخل ايران از امريكا وارد نشده؟
بله از آمریکا وارد شده ولی این گوشی ها رجیستر شده اند

sia abedi
30-04-2010, 09:20
شما باید با شرکت AT&T قرار داد ببندی ، و ماهیانه پول بدی بابت سرویس ها ، ( مثلا ماهی 30 دلار )
مدل بدون سرویس نداره
برای قطع سرویس باید کم کم 170 دلار بدید تازه اونم تو ایران کار نمی کنه باید بازم تغییراتی بدید که تقریبا همین قیمت تموم میشه
ولی شاید مثلا 700 تومن تموم بشه کلش تو ایران
میگم نمیشه سفارش مارو هم بکنی برای ما هم بیارن ؟ :دی
مگه شما نگفتيد تقريبا با ايران هم قيمت ميشه؟ پس چرا مي‌خوايد:31:
بعد من همين شكلي پرسيدم تا دليلش را بدونم تا اگر تونستم بهشون بگم
از طرفي ديگه، بدون قراردادش را سايت اپل نمي‌فروشه چون من شنيده بودم كه قرار داد را با صاحب تلفني كه شما شمارش را هنگام خريد مي‌دي مي بنده و هر جوري خريد كنه ازت شمارت را مي‌گيره براي همين بدون قراردادش گير نمياد مگر اين كه از شركت ديگه بخريد.:11:

sia abedi
30-04-2010, 17:11
راستي يك سوال ديگه برام پيش اومد شايد لي تي اند تي پول ماهانه اي كه مي گيره به خاطر سرويس هاي اپراتوريش هست و بشه آزادش را گير آورد. والا اين گوشي هايي كه وارد ميشه از كجا مياد؟

mr_rayan
30-04-2010, 19:27
راستي يك سوال ديگه برام پيش اومد شايد لي تي اند تي پول ماهانه اي كه مي گيره به خاطر سرويس هاي اپراتوريش هست و بشه آزادش را گير آورد. والا اين گوشي هايي كه وارد ميشه از كجا مياد؟
این گوشی هایی که وارد ایران میشه سفارش کشورهای دیگه هستش و توی خود آمریکا پخش نمیشه بهمین علت آنلاک فکتوری هستند.

payamf1
03-05-2010, 20:34
تورو خدا کمی تو سایت سرچ کنید بعد تاپیک جدید بسازید

تا حالا نزدیک به 4 5 بار تو تاپیک های مختلف این موضوعات توضیح داده شده

NINTENDO_DS
04-05-2010, 11:54

هرچی گوشی تو بازاره از چین و دبی وارد می شه نه از اروپا نه از آمریکا

Microsoft24
04-05-2010, 13:33

دوستان فراموش نکنید ، که گوشی های موجود در ایالات متحده ، لاک هستند و شما بدون قرارداد با کریر نمی تونید بخرید!

و از طرفی ، گوشی آیفون در چین اسمبل میشه! پس از چین به US فرستاده میشه!

اما ، جالبه که بدونید گوشی های لاک تو بازار 90 درصد پشت جعبه زده AT&T !!!!!

آی پد 72 ساعت پس از عرضه در ایالات متحده ، تهران رو فتح کرده بود! (تازه خوبه بصورت پیش فروش عرضه شده بود!)

پس ، روابط با ایالات متحده ، برعکس جو منفی ای که بر اثر تبلیغات بر کشور حاکم شده زیاد هم بد نیست!!!!!

فراموش نکنید که رئیس جمهور محترم ، فیلم Avatar رو بصورت 3D کجا(؟) و به دعوت کی(؟) دید!!!؟؟؟!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NINTENDO_DS
05-05-2010, 10:09
دوستان فراموش نکنید ، که گوشی های موجود در ایالات متحده ، لاک هستند و شما بدون قرارداد با کریر نمی تونید بخرید!

و از طرفی ، گوشی آیفون در چین اسمبل میشه! پس از چین به US فرستاده میشه!

اما ، جالبه که بدونید گوشی های لاک تو بازار 90 درصد پشت جعبه زده AT&T !!!!!

آی پد 72 ساعت پس از عرضه در ایالات متحده ، تهران رو فتح کرده بود! (تازه خوبه بصورت پیش فروش عرضه شده بود!)

پس ، روابط با ایالات متحده ، برعکس جو منفی ای که بر اثر تبلیغات بر کشور حاکم شده زیاد هم بد نیست!!!!!

فراموش نکنید که رئیس جمهور محترم ، فیلم Avatar رو بصورت 3D کجا(؟) و به دعوت کی(؟) دید!!!؟؟؟!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ جنسی تا مجوز از وزارت دفاع آمریکا نداشته باشه به ایران وارد نمی شه من خودم شرکت حمل و نقل کار می کنم و برای کلیه بارهای آمریکا حتما این مجوز لازمه تا مستقیم به ایران بیاد وگرنه میره از دبی یا چین و اونجا فاکتور کالا عوض می شه و بعد میاد ایران یا به صورت هوایی طی 2 پرواز جداگانه از آمریکا معمولا لوس آنجلس میره به فرودگاه جبل علی و بعد از اونجا به فرودگاه مهرآباد یا امام خمینی

nic_chagal
05-05-2010, 19:35
خلاصه میشه یک استاد زحمت بکشه بگه اگه از آمریکا گوشی بیاریم و آنلاک کنیم همراه اول یهش می خوره؟

NINTENDO_DS
06-05-2010, 09:07
آره می خوره ولی دیگه نباید با آیتونز با گوشیت زیاد ور بری وگرنه دوباره لاکش می کنن