PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امید به در آمدن ریش تا چه سنی هستش ؟

toty123
29-04-2010, 16:50
سلام دوستان

من 25 سالمه و فقط یه مقداری در ناحیه چانه ریش در آوردم بقیه صورتم در نیامده :41:

تا چه سنی احتمال در اومدن ریش هست ؟ تا کی امیدوار باشم درمیاد ؟ یا دیگه باید بیخیال ریش بشم ؟

ممنون

toty123
29-04-2010, 17:55
اگر دکتر بخوام برم باید پیش چه دکتری برم ؟

shahedi
30-04-2010, 14:59
اگر دکتر بخوام برم باید پیش چه دکتری برم ؟
عزیز چرا می خوای آسایش خودتو به هم بزنی

شما به یک متخصص پوست ، مو ، زیبایی باید مراجعه کنید

dsa dsa
30-04-2010, 15:20
ما نفهمیدیم اونایی که ریش دارن می خوان در نیاد اونایی که ندارن می خوان ریش داشته باشن !

ولی کلا ریش داشتن خوبه یه جورایی محافظ پوست هست ..

ریش درآوردن به ژن/تغذیه/سن/محیط و .. بستگی داره.

shahab-rayane
30-04-2010, 15:27
همه میرن لیزر میکنن تا ریش در نیارن تا مصرف تیغ را بیارن پایین - ولی اگر میخوای باید پیش دکتر غدد بری چون هورمون ها را هم بی تاثیر نیستند:2:

madson
30-04-2010, 17:26
من یه دوستی دارم موی یه طرف صورتش سریع تر رشد میکنه و پرپشت تره ولی طرف دیگه اینجوری نیس. هر چی بهش می گم برو دکتر زیر بار نمیره . به نظر شما مشکلش چیه؟:13:

mohsen_gh1991
30-04-2010, 17:32
نمیدونم شاید اگه از ماینوکسیدیل استفاده کنی روبه راه بشه.

toty123
01-05-2010, 10:13
حدود دو سه هفته ای ماینوکسیدل میزدم بد نبود یه خورده سیاهی میزد اما وقتی قطع کردم دوباره شد مثل قبل
پیش دکتر پوست و مو اگه برم همین ماینوکسیدل رو معرفی میکنه (دوستام رفتن)
دکتر غدد شاید بهتر جواب بده ...

آخه یکی از دوستام میگفت یکی از آشناهاشون تو 26 سالگی ریش در آورده میخواستم ببینم اینجا هم کسی این مشکل رو داشته یا نه

من خیلی ها رو دیدم که تو سن 20 تا 22 سالگی ریش در آوردن اما تا سن 25 هنوز در نیومدن یه خورده یه جوریه :41:
اون جوری هم نیستم که اصلا مویی نباشه رو صورتم هست منتها خیلی نازک و کم رنگ که تقریبا دیده نمیشه مگر در زاویه هایی خاص ...:41:

shahedi
01-05-2010, 13:02
سلام این فروم هم تخصصی مطالب پزشکی و مشکلات را دنبال می کنه می تونی ببینید واستون مفیده یا نه علاوه راه حل های ذکر شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gama
01-05-2010, 13:53
جناب toty خيلي باحالي.منكه كلي خنديدم.حالا خودمونيم اين تاپيكو باز كردي كه تعداد پستاتو ببري بالا يا واقعا برات مشكله كه ريش نداري؟
كاش منم مثل تو بودم مردم از بس جلوي آينه وقت گذاشتم واسه اصلاح.

alan wake
01-05-2010, 14:09
اونایی که میگن که ریشو میخوای چی کار به نظر من یکم فکر کنن بعد حرف بزنن

درسته که رویش سریع و زیاد ریش هم جالب نیست ولی برای یه مردی که 22 و یا 25 سالشه واقعآ جالب نیست!

در ضمن من به این مساله اعتقاد دارم که رویش کامل و بی نقص ریش تو مذکر ها یکم حالت شانسی داره.

toty123
01-05-2010, 18:47
جناب toty خيلي باحالي.منكه كلي خنديدم.حالا خودمونيم اين تاپيكو باز كردي كه تعداد پستاتو ببري بالا يا واقعا برات مشكله كه ريش نداري؟
كاش منم مثل تو بودم مردم از بس جلوي آينه وقت گذاشتم واسه اصلاح.

آخه تعداد پست به چه درده من میخوره ؟
شما دوست داشتی وقتی به هر کی میگی 25 سالمه یه لبخند بهت بزنه؟ تازه اگه شخصیت داشته باشه و متلکی بهت نندازه ؟
تا حالا برام مهم نبود چون فکر میکردم بالاخره در میاد اما الان دیگه کم کم دارم نگران میشم ... البته فکر کنم دیگه دیره برای نگران شدن :41:

اونایی که میگن که ریشو میخوای چی کار به نظر من یکم فکر کنن بعد حرف بزنن

درسته که رویش سریع و زیاد ریش هم جالب نیست ولی برای یه مردی که 22 و یا 25 سالشه واقعآ جالب نیست!

در ضمن من به این مساله اعتقاد دارم که رویش کامل و بی نقص ریش تو مذکر ها یکم حالت شانسی داره.

حرف های شما رو کاملا قبول دارم

hamid_diablo
04-05-2010, 18:11
من خودم تا 23 سالگی تقریبا رو صورتم هیچی نداشتم اینهو بچه ها بودم ولی نمیدونم چی شد تو 1 سال تمام ریشم در اومد

mohsen_gh1991
04-05-2010, 19:12
اگه شما صورتتو با تیغ اصلاح کنی ممکنه کم کم موهای روی صورتت ضخیم بشن و اون حالتی که میخوای رو به خودشون بگیرن.

kiarash3500
04-05-2010, 20:10
چقده عشق ریشی بابا!!!
میخوای چی کار
فرض کن در اومد هر روز صبح با یه ژیلت و یه کاسه آب باید جلو آینه باشی خش خش تیغ بزنی صورتت رو...!!!

hoha881
04-05-2010, 20:31
از لوسیون ماینوکسیدیل استفاده کن سبب کلفت شدن موها وافزایش رشد مو میشه.(اینو واسه کچلی میدن)
در کل ریش داشتن فقط برای مشاغل خاص لازمه.

piroooz
07-05-2010, 10:26
از لوسیون ماینوکسیدیل استفاده کن سبب کلفت شدن موها وافزایش رشد مو میشه.(اینو واسه کچلی میدن)
در کل ریش داشتن فقط برای مشاغل خاص لازمه.
اینو با هستم تا آخر:31:
و در جواب کسایی که میگن ریش میخوای چیکار باید بگم وقتی یه انسان در هر موردی با بقیه فرق کنه (ریش ، کچلی و...) یه جورایی باعث از دست رفتن فرصت ها برای فرد میشه حالا در هر زمینه ای و همه ش میشه افسردگی ...

halflife g
07-05-2010, 11:30
داشتن ریش باعث تغییرات زیادی تو میمیک صورت میشه........اولا سن اون فرد رو زیادتر جلوه میده که برای یه پسر 20 یا 20 و چند ساله مهمه(حتی اگه بزنیدش هم ته ریشش تاثیر داره)
دوما به هرحال یک نوع زیبایی مردانه به شمار میره الان شاید شما به این گفته من بخندید ولی این حقیقته مردی که ریش دره(البته منظم و فرم دار ) نه مثه .......... .زیباتر دیده میشه..... .

toty123
07-05-2010, 17:48
من خودم معتقدم ریش هر چه قدر دردسر داشته باشه و خوب نباشه اما داشتنش برای یه مرد لازمه مخصوصا در دوران جونی ...

البته بعضی ها رو آدم میبینه که ریشاشون خیلی مرتب و تمیز با تراکم مناسب در اومده که خیلی توی زیبایی چهره شخص میتونه تاثیر مثبت داشته باشه ...

(البته من ریش نداشتن رو ترجیح میدم تا اینکه بخواد تا توی چشمام ریش در بیاد!!!)

ما که فعلا به همون روش تیغ زدن هر روزه ی صورت متوصل شدیم تا ببینیم چی میشه ... ممنون از کمک دوستان

Arpanet
07-05-2010, 18:57
سلام دوستان

من 25 سالمه و فقط یه مقداری در ناحیه چانه ریش در آوردم بقیه صورتم در نیامده :41:

تا چه سنی احتمال در اومدن ریش هست ؟ تا کی امیدوار باشم درمیاد ؟ یا دیگه باید بیخیال ریش بشم ؟

ممنون
درامدن ريش تا حدودي به ژنتيك وابسته است اگه علائم ديگه اي مثل اشكال در ميل يا صفات ثانويه جن +سي داري لازمه به متخصص غدد مراجعه كني و ازمايش هورمونهاي تستوسترون / پرولاكتين و اگه لازم باشه ديگر هورمونهاي جن+سي رو بدي ./ كلا ايا هيچ علامت ديگه اي داري؟ هر چي كه باشه

toty123
08-05-2010, 15:39
درامدن ريش تا حدودي به ژنتيك وابسته است اگه علائم ديگه اي مثل اشكال در ميل يا صفات ثانويه جن +سي داري لازمه به متخصص غدد مراجعه كني و ازمايش هورمونهاي تستوسترون / پرولاكتين و اگه لازم باشه ديگر هورمونهاي جن+سي رو بدي ./ كلا ايا هيچ علامت ديگه اي داري؟ هر چي كه باشه

من تقریبا تا سن 18 سالگی هیچ نوع علایمی که مربوط به بلوغ در پسران باشه رو نداشتم یا خیلی خفیف بودن مثلا مثل دو رگه شدن صدا و ...
اما الان فکر میکنم به جز ریشام مشکل دیگه ای نداشته باشم!

NaKhoda BiBaK
08-05-2010, 15:48
بابا بیخیال ! ریش واسه چیته ؟؟؟

من ... خودم رو پاره کردم ریشام در نیاد ! پوست به این صافی و قشنگی بدون ریش !!!
چیه ریش !!!

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

من تقریبا تا سن 18 سالگی هیچ نوع علایمی که مربوط به بلوغ در پسران باشه رو نداشتم یا خیلی خفیف بودن مثلا مثل دو رگه شدن صدا و ...
اما الان فکر میکنم به جز ریشام مشکل دیگه ای نداشته باشم!

اما من یادمه از 10 سالگی بالغ شدم ! :31:

Arpanet
09-05-2010, 19:09
[QUOTE=toty123;4925399]من تقریبا تا سن 18 سالگی هیچ نوع علایمی که مربوط به بلوغ در پسران باشه رو نداشتم یا خیلی خفیف بودن مثلا مثل دو رگه شدن صدا و ...
اما الان فکر میکنم به جز ریشام مشکل دیگه ای نداشته باشم![/QUOTE
به نظر من لازمه بري پيش متخصص غدد قضيه رو بگي و به احتمال زياد يك ازمايش خون مينويسه كه مقدار هورمونها به خصوص تستسترون چك بشه . به غير از ريش مسائل مهمتري در اثر اختلالات هورموني پيش مياد كه هر چه زودتر معلوم بشه بهتره:11:

arshia27
20-08-2013, 10:01
من از 15 سالگی کم کم ریش دراوردم :)))))) بستگی به عوامل ارثی داره ! چون بابامم تقریبا همین طور بود :))))

safe2012
18-10-2013, 19:23
خیلی از رفقای من از سن 14 یا 15 سالگی بطور کامل موهای صورتشون درآمده بود ولی ریزش موی سر داشتن.
از نطر من داروهای موضعی تأثیری در این زمینه نداره، چون این مسئله به ژنتیک و هورمون بستگی داره.