PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از فریم ورک ؟

mohsen_ed
29-04-2010, 16:06
سلام دوستان عزیز ،

به نظر شما استفاده از فریم ورک Code Igniter برای یه پروژه 8 میلیون تومنی درسته ؟
یعنی اینکه مشکلی نداره ؟ یا امنیتش خوبه ؟

خیلی ممنون میشم اگه یه توضیح بدید .

خیلی ممنون

mohsen_ed
01-05-2010, 18:51
دوستان خواهشا جواب بدید .

mamadfelfel1988
03-05-2010, 16:37
قیمت پروژه مهم نیست مهم اشنایی شما با فریم ورک مورد نظر هست اما igniter مشکلات زیاد داره ازzend استفاده کنی بهتره

neopersia
03-05-2010, 17:06
سلام
من با این فریم ورک کار نکردم (اصولاً با هیچ فریم ورکی به صورت مطلق کار نکردم) اما چون پرسیدید نظرمو میگم

قیمت پروژه که همونطور که دوستمون گفت نمیتونه فاکتور تعیین کننده ای باشه برای انتخاب فریم ورک.
اما این فریم ورک MVC هست که به نظر من خوب میاد. zend هم میگن که MVC هست اما تا جایی که من باهاش کار کردم کاملن مطابق با این الگو نیست و بیشتر روی اکشن ها تأکید داره

من که کلاً از zend framework خوشم نیومد! رفتم سیستم خودم رو بر پایه MVC برای خودم نوشتم و ازش استفاده میکنم

mohsen_ed
03-05-2010, 17:37
قیمت پروژه مهم نیست مهم اشنایی شما با فریم ورک مورد نظر هست اما igniter مشکلات زیاد داره ازzend استفاده کنی بهتره
خیلی ممنون

سلام
من با این فریم ورک کار نکردم (اصولاً با هیچ فریم ورکی به صورت مطلق کار نکردم) اما چون پرسیدید نظرمو میگم

قیمت پروژه که همونطور که دوستمون گفت نمیتونه فاکتور تعیین کننده ای باشه برای انتخاب فریم ورک.
اما این فریم ورک MVC هست که به نظر من خوب میاد. zend هم میگن که MVC هست اما تا جایی که من باهاش کار کردم کاملن مطابق با این الگو نیست و بیشتر روی اکشن ها تأکید داره

من که کلاً از zend framework خوشم نیومد! رفتم سیستم خودم رو بر پایه MVC برای خودم نوشتم و ازش استفاده میکنم

شما با آموزش خاصی شروع کردید به نوشتن سیستم خودتون ؟

MAXXX
03-05-2010, 18:50
فریم ورک ساده و خوبیه ولی بیشتر برای پروژه های نسبتا کوچیک و برنامه نویس های تازه کار استفده میشه و نمیتونه یه فریم ورک کامل و حرفه ای باشه

شخصا از فریم ورک استفاده نمیکنم
سعی میکنم کلاس هایی رو که خودم نوشتم تکمیل کنم و بهبود بدم و از همونا استفاده کنم

tazphoenix
03-05-2010, 18:52
ئوستان میشه در مورد فریم ورک ها توضیح بدین بگین کارش چیه اصلا" چرا باید استفاده بشه و...؟

mamadfelfel1988
04-05-2010, 21:12
داستان اصلی که راجب فریم ورک تو php هست الکی کد را سنگین و پیچیده میکنه در structure base یا همان بر اساس class بندی بر اساس استاندارد ها راحت تره کلا فریم ورک از نظرم الکی پیچیده شده