PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ه سیستم دارم که وقتی کلید برق پشت کیس رو میزنم فن سی پی یو خود به خود شروع به چرخش میکنه و دکمه پاور هیچ تاثیری نداره

shayan.mr
29-04-2010, 11:13
فقط فن های سیستمم کار میکنه!!کمک می خوام!!!
یه صفحه ابی ظاهر شد که در موورد رم یه چیزی نوشته بود؛بعد ریست شد و ویندوز بالا نیومد ،می گفت باید سی دی یا فلاپی ریکاوری رو قرار بدم.!!!
خوب منم ریست کردم ، از اون موقعه به بعد فقط فن ها روشن می شن و جالب اونجاست که به مح!!ض اتصال دوشاخه به برق روشن میشه و با دکمه های پاور و ریست هیچ کاری نمیشه کرد!!!
برای خاموش کردن باید از پیریز بکشمش.
هیچ صفحه ای نشون نمیده!!که بتونم به تنظیمات بایوس دسترسی داشته باشم.
لطفا هر کس هر چی می دونه به من کمک کنه ،اخه برای پرژه ام به کامپیوتر خیلی نیاز دارم.
از طرفی اونقدر قدیمی شده که دیگه نمی خوان زیاد خرجش کنم تا بتونم یه نو بگیرم >
دوستان الان به کمکتون نیاز فوری دارم!!!پس من رو راهنمای کنید!

یه چیز دیگه :
الان اون سیمهای مربوط به پنل پاور و ریست و لامپاشون رو از مین کشیدم باز همون طوری روشن شد و هیچ تغیری نکرد.
تروو به خدا کمکم کنید.

HORROR
29-04-2010, 16:44
سلام
شاید پاور شما خراب یا اتصالی داشته باشه یا مینبرد بهترین کار بردن تعمیرگاه هست.... کل سیستمو ببری بهتره

shayan.mr
29-04-2010, 19:48
سلام
شاید پاور شما خراب یا اتصالی داشته باشه یا مینبرد بهترین کار بردن تعمیرگاه هست.... کل سیستمو ببری بهتره

احتمالا شکا درست میگید.
من خودم حدس میزنم که مین باشه ،چون لامپ مین روشن نمیشه.
بازم ممنون .اگه مسی در مورد این مشکل کن اطلاعاتی داره خوشحال میشم من رو در جریان بگذاره.

HASHEM289
29-04-2010, 20:20
کابل 24 پیم پاور رو از روی مین جدا کن پاور رو بزن به برق اگر روشن شد پاورتون مشکل داره
اگه روشن نشد مین بوردتو اتصالی داره
(به فکر یه سیستم جدید باش )

shahinfarasystem
30-04-2010, 13:08
سلام
به نظرم بهترین کار اینه که اول پاورت رو یه جورایی با یه پاور دیگه تست بگیری (از آشنایی کسی قرض بگیر که رو دستت نمونه اگه مال خودت سالم بود)

بعد اگه نشد برو سراغ مادر برد...

shayan.mr
03-05-2010, 21:24
ممنون با یه پاور دیگه (به توصیه دوستان) امتحان کردم
مشگل ار پاور بود.