PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون (تا 300 تومن)

saman65
29-04-2010, 10:48
سلام:20:

دوستان تا 300 تومان هدفون خوب چی پیشنهاد میشه؟

من مدل های نویز کنسلینگ سونی,Boss و Monster Beat Studio رو امتحان کردم.همشون هم 299 ان! ولی Monster Beat واقعا از اون 2 تا سرتره.میخواستم ببینم گزینه دیگه ای هم هست؟
مدل های in ear رو هم اگه بگین ممنون میشم.چیزی هست که بیس خیلی حوب داشته باشه؟؟؟

یه سوال دیگه.کسی میدونه تفاوت این 3 تا چیه؟

Monster Pro

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Beats Studio Red Sox

Studio

mamad gonzo
29-04-2010, 20:34
شما این سوالا رو جسارتا جواب بده یکم روشن شیم...
1. شما این پلیرهها رو تو ایران دیدی؟ اگر ندیدی که احتمالا همینطوره میخوای از انور اب بگیری؟ اگه بخوای از انور بگیری قیمتو به دلار بگو تا بهتر بشه راهنمایی کرد...
2. مورد مصرفت چی هست یعنی واسه چه کاری میخوای جز موزیک گوش دادن؟

saman65
29-04-2010, 21:17
شما این سوالا رو جسارتا جواب بده یکم روشن شیم...
1. شما این پلیرهها رو تو ایران دیدی؟ اگر ندیدی که احتمالا همینطوره میخوای از انور اب بگیری؟ اگه بخوای از انور بگیری قیمتو به دلار بگو تا بهتر بشه راهنمایی کرد...
2. مورد مصرفت چی هست یعنی واسه چه کاری میخوای جز موزیک گوش دادن؟

چشم:دی

تو ایران رو نمیدونم.ولی وقتی میگم امتحان کردم حتما دیدم دیگه:31:
قیمت هر سه مدل نویز کنسلینگ $299 هستش.سونی. monster beat studio و Boss.

Monster beat sox:350$
Monster pro:400
فقط واسه موزیک.

راستش میحوام همین Monster BEat Studio(عکس سومی) رو بگیرم.گفتم قبلش یه مشورت بکنم ببینم گزینه های بهتری هست یا نه.

mamad gonzo
02-05-2010, 19:50
الا من درمورد این مدل اطلاعات چندانی ندارم ولی شما که داری 300 دلار هزینه میکنی bose یه مدل خوب داره (bose comfort) اسمشه ..
دیگه کریتیو یه مدل x-fi داره که اونم همین قیمتس ولی فکر میکنم تو ایرانم گیر بیاد ... بیس خیلی خوبی داره و علاوه بر اون ار فناوری x-fi هم که تو 1/2 تا پلیر هاش هست هم توش استفاده کرده ...
اینا رو داشته باش...
جدا از این یه سر به سایت
testfreaks.com بزن ببین چیزی پسند میکنی...
اونجا ریویو هم ازشون گذاشته

seymour
05-05-2010, 16:23
اگه امتحان کرده ای و یه مدل خاص رو بهتر میدونی که دیگه هیچ بالاتر از این نیست ... همونطور که گفتی باس هم واسه ات مهمه که خب این هدفونها اساساً با امضای کارای هیپ هاپ تهیه شده ..

سری استودیو که نویز کنسلینگ هم داره و باتری میخوره ... شاید پول اضافه دادن باشه برای قابلیت NC اش ... باید ببینی واقعاً لازم داری یا نه ...

اون عکس اول هم به نظر میاد مدل Spin باشه .. منظورت دقیقاً کدومه؟

saman65
05-05-2010, 19:43
ممنون از جوابتون.راستش NC واسم زیاد مهم نیست.ولی اینجا خیلی هدفون ها رو امتجان کردم.هیچی مثل این بهم فاز نداد.سایت خودش مدل استودیو رو میده 350.اپل میده 300.تو Ebay تا 220 اینها هم پیدا میشه.
مدل دیگه هست که بیسش و کیفیتش مثل این باشه و NC نباشه و ارزونتر باشه؟

عکس سومی رو تو سایتش نوشته Monster Pro

Engineered and artfully designed with the pro in mind, Beats Pro were built from the ground up with the cooperation of audio professionals. They deliver pro-caliber even response and passive sound isolation, revealing every note with distortion-free clarity. And just as important, they're constructed for heavy duty use, featuring a light, yet rugged, industrial aluminum frame to endure intense use. Plus, the unique flip up ear cups and dual input/output cable ports give you ultimate convenience.

زاستش من نه بچه مایه دارم نه ولخرج.ولی واسه چیزی که وقتم رو باهاش میگزرونم حاضرم خرچ کنم
آها یه سوال دیگه.ارزش داره من همون Studio رو از یه چا مثل اپل بگیرم که 80 تا گرونتره ولی تا 1 سال گارانتی داره؟

a.z.p.z
28-06-2010, 16:20
ممنون از جوابتون.راستش NC واسم زیاد مهم نیست.ولی اینجا خیلی هدفون ها رو امتجان کردم.هیچی مثل این بهم فاز نداد.سایت خودش مدل استودیو رو میده 350.اپل میده 300.تو Ebay تا 220 اینها هم پیدا میشه.
مدل دیگه هست که بیسش و کیفیتش مثل این باشه و NC نباشه و ارزونتر باشه؟

عکس سومی رو تو سایتش نوشته Monster Pro

Engineered and artfully designed with the pro in mind, Beats Pro were built from the ground up with the cooperation of audio professionals. They deliver pro-caliber even response and passive sound isolation, revealing every note with distortion-free clarity. And just as important, they're constructed for heavy duty use, featuring a light, yet rugged, industrial aluminum frame to endure intense use. Plus, the unique flip up ear cups and dual input/output cable ports give you ultimate convenience.

زاستش من نه بچه مایه دارم نه ولخرج.ولی واسه چیزی که وقتم رو باهاش میگزرونم حاضرم خرچ کنم
آها یه سوال دیگه.ارزش داره من همون Studio رو از یه چا مثل اپل بگیرم که 80 تا گرونتره ولی تا 1 سال گارانتی داره؟

نیازی نیست از اپل بگیرید ... خود سایت beats by dre هم برید کمپانی یکسال گارانتی واسه این مدل داره!...
البته واقعا پک کاملی داره ... جدا از nc بودن و طراحی و ...

اما این مدل یعنی مدل beats pro :::

این مدل هنوز ریلیز نشده و دکتر گفته قرار هست تابستون بیاد ... این مدل مشکلات مدل استودیو برطرف و هدفون حرفه ای تر شده ...
نکته جالب اینه که این هدفون 2 تا جک 3.5 mm داره که به درد dj ها میخوره ... و به طور کلی این هدفون با قیمت 399$ به درد استفاده روزمره نمیخوره بیشتر به درد دی جی ها و ... میخوره ...
شما فول سایز میخواید مدل استودیو رو انتخاب کنید و اگرم on the ear رو میخواید مدل solo HD واقعا عالی هست ! >....من خودم تست کردم و به زودی یکی برام میاد...

saman65
28-06-2010, 16:37
نیازی نیست از اپل بگیرید ... خود سایت beats by dre هم برید کمپانی یکسال گارانتی واسه این مدل داره!...
البته واقعا پک کاملی داره ... جدا از nc بودن و طراحی و ...

اما این مدل یعنی مدل beats pro :::

این مدل هنوز ریلیز نشده و دکتر گفته قرار هست تابستون بیاد ... این مدل مشکلات مدل استودیو برطرف و هدفون حرفه ای تر شده ...
نکته جالب اینه که این هدفون 2 تا جک 3.5 mm داره که به درد dj ها میخوره ... و به طور کلی این هدفون با قیمت 399$ به درد استفاده روزمره نمیخوره بیشتر به درد دی جی ها و ... میخوره ...
شما فول سایز میخواید مدل استودیو رو انتخاب کنید و اگرم on the ear رو میخواید مدل solo HD واقعا عالی هست ! >....من خودم تست کردم و به زودی یکی برام میاد...

ممنونم.من 1 ماه پیش همون Studio رو خریدم.واقعا هم راضی ام...

a.z.p.z
28-06-2010, 16:42
خوب خیلی خوبه ... ازت میخوام هر چی نظر داری بریزی بیرون همینجا بنویس برام ...
مشکلات و مزیایا و ... ( اون باتریش سر NC اذیت میکنه !) ...

کلا هر چی میدونی بنویس ... من خودم بررسی و مقاله و ... خوندم ولی خوب نظر یه کسی که خودش تجربه کرده واسه من خیلی ارزشمند هست ... منتظرم ! ...

ممنونم ...

saman65
28-06-2010, 17:00
خوب خیلی خوبه ... ازت میخوام هر چی نظر داری بریزی بیرون همینجا بنویس برام ...
مشکلات و مزیایا و ... ( اون باتریش سر NC اذیت میکنه !) ...

کلا هر چی میدونی بنویس ... من خودم بررسی و مقاله و ... خوندم ولی خوب نظر یه کسی که خودش تجربه کرده واسه من خیلی ارزشمند هست ... منتظرم ! ...

ممنونم ...

نمیدونم راستش.هیج موقع ریویو نویس خوبی نبودم :دی
مشکلش فکر کنم فقط سایزشه...که اگه بتونی باهاش کتار بیای که حله...باطری هم که من واسش از این Rechargable ها گرفتم.2 تا رو میزارم رو هدفون.جواب 5.6 روزم رو میده.اون 2 تا رو هم 6.7 ساعته شارز میکنم.
کیفیت صدا عالیه.بیسش هم که توپ....واسه دبدن فیبم که محشره.

Farshid72
28-06-2010, 17:07
سلام:20:

دوستان تا 300 تومان هدفون خوب چی پیشنهاد میشه؟

من مدل های نویز کنسلینگ سونی,Boss و Monster Beat Studio رو امتحان کردم.همشون هم 299 ان! ولی Monster Beat واقعا از اون 2 تا سرتره.میخواستم ببینم گزینه دیگه ای هم هست؟
مدل های in ear رو هم اگه بگین ممنون میشم.چیزی هست که بیس خیلی حوب داشته باشه؟؟؟

یه سوال دیگه.کسی میدونه تفاوت این 3 تا چیه؟

Monster Pro

Beats Studio Red Sox

Studio

دوست عزیز به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراجعه کنید و مدل های اونم ببنید.شاید بدردتون بخوره.