PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بایرن مونیخ 0 - اینتر 2 / قهرمانی اینتر در لیگ قهرمانان اروپا 2010

صفحه ها : [1] 2

matarsaak
29-04-2010, 00:22
کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟

InterMilan

FC Bayern Munich

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
29-04-2010, 01:37
بنظرتون چه تیمی قهرمان جام باشگاههای اروپا میشه؟

اینتر میلان

بایر مونیخ

عنوان تاپیک تصحیح شد.

نسخه قبلی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیش بینی کاربران در نسخه دوم:

2010 UEFA Champions League Final
Bayern Munich - Internazionale
22 May 2010

matarsaak
29-04-2010, 01:49
پیش بینی کاربران در نسخه اول

ارمغان جنون
29-04-2010, 02:10
قطعا غول های سرخ باواریا

ارمغان جنون
29-04-2010, 02:11
قطعا غول های سرخ باواریا

Mr.Crow
29-04-2010, 10:13
پیش بینی کاربران در نسخه اول

بایرن که کلآ توی ایران آدم حساب نمیشه متآسفانه ...
ولی جالبه اینتر هم مثل بایرن کمترین رآی رو گرفته ! دو تا تیمی که به فینال رسیدن :دی

Masoud King
29-04-2010, 10:26
منکه امیدوارم بایرن قهرمان بشه... اگه همینطور که جلو منچستر و لیون بازی کرد تو فینال هم همینطور باشه قهرمانیش خیلی محتمل هستش ;)

fire159
29-04-2010, 10:46
به امید قهرمانی بایرن مونیخ :40:

vroom
29-04-2010, 11:13
به طرفداران اینتر پیشنهاد میکنم برن بازی بایرن - یونتوس را 1 بار دیگه تماشا کنن به ویژه بازی برگشت:21:
نکات اموزنده زیاد داره براشون:دی

Peji2010
29-04-2010, 12:13
فقط بایرن..:33:

Vah!d
29-04-2010, 12:21
FC BAYERN MUNCHEN

malaki_mall
29-04-2010, 12:33
خیلی بعیده بایرن حریف اینتر بشه.

B L A S T E R
29-04-2010, 12:33
با توجه به این که ریبری از فینال محروم شد من میگم شانس اینتر بیشتره...

pcforlife
29-04-2010, 12:52
:40:به امید قهرمانی اینتر :40:

Aref_2008
29-04-2010, 13:01
:40: بایر مونیخ :40:

:2: اینتر :2: چپه می شه :27:

MORINIO
29-04-2010, 13:02
فکر میکنم اینتر ...

ولی بایرن هم کم تیمی نیست فکر میکنم شانس دو تیم مساویه ...

AhmadReza.
29-04-2010, 16:12
اینتر :40::40::40::40:
قهرمان

OSEN
29-04-2010, 17:22
امیدوارم بایران قهرمان شه . هرچند محرومیت ریبری کارو خیلی سخت میکنه !.

arvinivra
29-04-2010, 18:06
این اینتر که ما می بینیم بایرنو میخوره ، البته بایرن هم کم تیمی نیست منچسترو حذف کرد (دوباره یادش افتادم):19:

Hamid-kakero
29-04-2010, 19:09
فقط FC InterNazionale

ragbar12
29-04-2010, 19:33
پيش بيني سخته ولي يه جسي بهم ميگه بايرن قهرمان ميشه

bleu2u4u
29-04-2010, 20:07
این مورینیو بارسا رو با تفکرات گاس هیدینک تونست ببره
بایرن رو میخواد با تفکرات کدوم مربی ببره ؟
مغز خودش که کار نمیکنه

matarsaak
29-04-2010, 20:29
مغز خودش که کار نمیکنه

:27:
اره تازه از تفکر جناب صدر هم استفاده کردن
عجب طرز فکری داری
:31:

charlize
29-04-2010, 22:15
مغز خودش که کار نمیکنه

یعنی واقعا اینطوری فکر میکنید؟!؟!
خودش نقش هویج رو داشته آره؟!

واقعا سخته پیش بینی...
دو تیم خیلی برابر هستن با هم....
خط حمله بایرن اخیرا تو لیگ قهرمانان عالی بوده اما از اون ور هم دفاع اینتر واقعا کم نقص کار میکنه...
مربی های دو تیم بزرگ هستن اما من برتری رو با مورینیو میدونم...
ورزشگاه هم احتمالا جوش به نفع اینتر باشه! یعنی اگه رئالی ها برن ورزشگاه، بخاطر مورینیو هم شده، طرفداری میکنن از اینتر...!
به هر حال من رای به اینتر دادم..
اما در کل فکر کنم فینال خیلی قشنگی باشه...

B L A S T E R
29-04-2010, 22:17
در کل فینال پیش بینی نشده ای بود :دی

Aref_2008
29-04-2010, 22:23
یعنی واقعا اینطوری فکر میکنید؟!؟!
خودش نقش هویج رو داشته آره؟!

واقعا سخته پیش بینی...
دو تیم خیلی برابر هستن با هم....
خط حمله بایرن اخیرا تو لیگ قهرمانان عالی بوده اما از اون ور هم دفاع اینتر واقعا کم نقص کار میکنه...
مربی های دو تیم بزرگ هستن اما من برتری رو با مورینیو میدونم...
ورزشگاه هم احتمالا جوش به نفع اینتر باشه! یعنی اگه رئالی ها برن ورزشگاه، بخاطر مورینیو هم شده، طرفداری میکنن از اینتر...!
به هر حال من رای به اینتر دادم..
اما در کل فکر کنم فینال خیلی قشنگی باشه...

مگه ایرانه که فینال هر جا باشه مردم اون شهر می رن تماشای بازی اونجا

قانون داره داداش :27:

فینال بازی اینتر و بایر مونیخ هست یه تیم ایتالیایی و یه تیم آلمانی رئالی ها می خوان بیان چی کار؟؟؟؟:13:

تازه مرز های کشورهای اروپایی آزاده یه آلمانی مثل آب خوردن با ماشینش می تونه بره اسپانیا بدون هیچ دردسری تازه کشورهای اروپایی هم خیلی کوچیک هستن :46:

A.N.A.P
29-04-2010, 22:40
توپ رسمی فینال 2010 مادرید :

ghermezeteh
30-04-2010, 04:35
بایرن که کلآ توی ایران آدم حساب نمیشه متآسفانه ...
ولی جالبه اینتر هم مثل بایرن کمترین رآی رو گرفته ! دو تا تیمی که به فینال رسیدن :دی

بایرن چند روز بعد از ایجاد اون نظرسنجی به گزینه ها اضافه شد!
یعنی اول تو نظرسنجی نبود
و خیلی ها که می خواستن به بایرن رای بدن به تیم های دیگه رای داده بودن

mamadclub
30-04-2010, 05:56
به نظر من بایرن قهرمان میشه.
از مورینیو خیلی بدم میاد آدم مغروریه!

almata
30-04-2010, 06:00
FC Bayern Munich

S0R3N4
30-04-2010, 11:47
من بعید میدونم مورینیو رو کسی بتونه شکست بده...

Peji2010
30-04-2010, 14:16
من بعید میدونم مورینیو رو کسی بتونه شکست بده...

به جز فان خال..:31:

deaddeaddead
30-04-2010, 15:31
BayerN MUncheN

Kasra 91
30-04-2010, 15:53
Pazza Nerazzurri

matarsaak
30-04-2010, 16:56

و همینطور گریه های اتوو در بازگشت به نیوکمپ و شکست بارسا

sasan816
30-04-2010, 17:09
بایرن امسال قهرمانه از 2 تا بیشتر هم به اینتر میزنه همون بلایی رو سرش میاره که سر یوونتوس اورد

davy jones
30-04-2010, 17:19
به نظر من، اینتر قهرمان میشه چون بایرن تو این دوره حریف سرسختی رو مقابل خودش ندید البته به جز فیورنتینا. یونتوس و لیون که واقعا در حد مدعی نبودن و تو لیگ خودشون هم ضعیف عمل کردن (خصوصا یووه) و منچستر هم موقعی به بایرن خورد که مصدومیت گریبانگیر این تیم شده بود و بایرن هم در اوج بود و البته به نظرم یکمی هم شانس یار بایرن بود (تابلو شد که منچستریم:46:).
ولی در عوض اینتر تیمیه که روزهای سخت رو تجربه کرده و حریفای قدرتر از بایرن رو حذف کرده. هر سه تیمی که اینتر اونها رو در مراحل حذفی برده از جمله تیمهای استخون دار و قوی هستن (بارسا و چلسی و زسکا)
در کل بنده شانس رو به اینتر میدم. مثلا تاکتیک ها بایرن چه چیز سرتری نسبت به بارسا داره که اینتر نتونه از پسش بربیاد؟

metallica is me
30-04-2010, 17:22
با اینکه کلا از بایرن بدم میاد ولی با جون و دل دوست دارم بایرن ببره که حال مورینیو که جز غرور و تکبر منیت هیچی نداره گرفته بشه
راستی ریبری محرومه؟؟؟

majid_potter7
30-04-2010, 17:30
چون فن گال رو قبول دارم دوس دارم قهرمان شه...

ارمغان جنون
30-04-2010, 18:47
به نظر من، اینتر قهرمان میشه چون بایرن تو این دوره حریف سرسختی رو مقابل خودش ندید البته به جز فیورنتینا. یونتوس و لیون که واقعا در حد مدعی نبودن و تو لیگ خودشون هم ضعیف عمل کردن (خصوصا یووه) و منچستر هم موقعی به بایرن خورد که مصدومیت گریبانگیر این تیم شده بود و بایرن هم در اوج بود و البته به نظرم یکمی هم شانس یار بایرن بود (تابلو شد که منچستریم:46:).
ولی در عوض اینتر تیمیه که روزهای سخت رو تجربه کرده و حریفای قدرتر از بایرن رو حذف کرده. هر سه تیمی که اینتر اونها رو در مراحل حذفی برده از جمله تیمهای استخون دار و قوی هستن (بارسا و چلسی و زسکا)
در کل بنده شانس رو به اینتر میدم. مثلا تاکتیک ها بایرن چه چیز سرتری نسبت به بارسا داره که اینتر نتونه از پسش بربیاد؟
عجب!
از کی تا حالا زسکا در حد چلسی و بارسا شده؟
و شده تیم قوی و استخون دار؟!:18:
در بازی رفت بایرن منچستر بایرن روبن رو به خاطر مصدومیت و شواین اشتایگر رو به خاطر محرومیت نداشت پس نمی تونی بگی مصدومیت گریبانگیر منچستر بود چون بیشتر گریبانگیر بایرن بود.ضمنا بازی رو که ببینی می بینی در مجموع سه نیمه بازی دست بایرن بود و یک نیمه دست منچستر که آمار درصد مالکیت توپ هم اینو نشون میده.اینکه اونا به گل زود هنگام رسیدن به خاطر استباهات خط دفاع بایرن بود.در بازی برگست هم 20 دقیقه قبل از اخراج رافائل بازی دست بایرن افتاده بود.گل اولیچ در اواخر نیمه اول زده شد که هنوز رافائل تو زمین بود و موج حملات پیاپی بایرن هم مشاهده میشد.ضمنا در بازی بایرن لیون هم بایرن 10 نفره شد ولی دیدیم که بازم ابتکار عمل دستش بود.حالا اینکه منچستر وقتی 10 نفره میشه از هم میپاشه این دیگه تقصیر مربیشه که نمی تونه راهکاری ارائه کنه نه کس دیگه ای.
اینتر هم والا کم مونده خود موراتی هم خت شه بیاد تو زمین دفاع کنه اینجوری بردن ارزش نداره!
مثل یونان 2004 حالا یونان تیمی بود که ستاره نداشت ولی اینتر چی با این همه بازیکن بزرگ باید اینجوری بازی کنه!؟
ضمنا مورینیو شاگرد فنگال بوده این خودش یه برتری بایرن نسبت به اینتر هست.ضمنا بایرن بازیکنان شوتزن زیاد داره نسبت به بارسا پس اگر اینتر حتی مثل پریشب مقابل بایرن دفاع کنه بایرن شانس بیشتری خواهد داشت.

mmiladd
30-04-2010, 18:49
بایرن مونیخ...

فک کنم بهترین انتخاب باشه برای جام امسال....

davy jones
30-04-2010, 19:30
عجب!
از کی تا حالا زسکا در حد چلسی و بارسا شده؟
و شده تیم قوی و استخون دار؟!:18:
در بازی رفت بایرن منچستر بایرن روبن رو به خاطر مصدومیت و شواین اشتایگر رو به خاطر محرومیت نداشت پس نمی تونی بگی مصدومیت گریبانگیر منچستر بود چون بیشتر گریبانگیر بایرن بود.ضمنا بازی رو که ببینی می بینی در مجموع سه نیمه بازی دست بایرن بود و یک نیمه دست منچستر که آمار درصد مالکیت توپ هم اینو نشون میده.اینکه اونا به گل زود هنگام رسیدن به خاطر استباهات خط دفاع بایرن بود.در بازی برگست هم 20 دقیقه قبل از اخراج رافائل بازی دست بایرن افتاده بود.گل اولیچ در اواخر نیمه اول زده شد که هنوز رافائل تو زمین بود و موج حملات پیاپی بایرن هم مشاهده میشد.ضمنا در بازی بایرن لیون هم بایرن 10 نفره شد ولی دیدیم که بازم ابتکار عمل دستش بود.حالا اینکه منچستر وقتی 10 نفره میشه از هم میپاشه این دیگه تقصیر مربیشه که نمی تونه راهکاری ارائه کنه نه کس دیگه ای.
اینتر هم والا کم مونده خود موراتی هم خت شه بیاد تو زمین دفاع کنه اینجوری بردن ارزش نداره!
مثل یونان 2004 حالا یونان تیمی بود که ستاره نداشت ولی اینتر چی با این همه بازیکن بزرگ باید اینجوری بازی کنه!؟
ضمنا مورینیو شاگرد فنگال بوده این خودش یه برتری بایرن نسبت به اینتر هست.ضمنا بایرن بازیکنان شوتزن زیاد داره نسبت به بارسا پس اگر اینتر حتی مثل پریشب مقابل بایرن دفاع کنه بایرن شانس بیشتری خواهد داشت.

همیشه بازی کردن جلوی تیمهای روسی به دلیل فیزیک بدنی بالای بازیکنان روس سخته. اینو همه میدونن. مگه بارسا نبود که به روبین کازان باخت؟ مضافا بر این که تیمهای اروپای غربی و میانی به دلیل سرمای روسیه در بازی با تیمهای این کشور تو خونه ی حریف مشکل دارن. حالا باز خوبه خودت قبول داری چلسی و بارسا استخون دارن و نیاز نیست که استخون اونها رو برات ثابت کنم.:27:

در مورد منچستر؛ بنده هم نگفتم که بازی دست منچستر بود. گفتم بایرن موقعی به منچستر خورد که بهترین مهاجمی که میتونس بازی بده برباتف شده بود و بهترین هافبکش اسکولز 35 ساله. با این موج حملات پیاپی هم خیلی حال کردم. خنده دار بود.:16: تو بازی رفت که دو تا گل شانسی زدین. یکی بعد از برخورد به دیوار دفاعی و کمونه کردنش به سمت مقابل، یکی دیگه اش هم روی سوتی واضح پاتریس اورا که توپ رو عملا از ویدیچ گرفت و به اولیچ پاس داد.:13: گل روبن تو بازی برگشت هم درسته که خیلی قشنگ بود ولی هر وجدان سالمی قبول میکنه که اون گل اتفاقی بود و روبن نمیتونه ادعا کنه که دقیقا توپ رو میخواسته همون جا بفرسته یا اینکه اگه ده بار دیگه هم چنین موقعیتی گیرش بیاد هر 10 بار رو گل میکنه. بهتره شما بری بازی رو یه بار دیگه ببینی.:46:

شما بازیکنای اینتر رو با بازیکنای بارسا داری مقایسه میکنی؟:18: معلومه که تو هر پست، بارسا ستارگان بهتری داره. در ثانی، انتظار داری اینتر با یه یار کمتر در حالیکه احتیاج به گل هم نداره بیاد حمله کنه؟ تو بازی رفت که احتیاج به گل داشت 3 تا زد.:5:

اگه مورینیو کمک مربی فن گال بوده دلیل برتری مورینیو هستش نه فن گال. چون شناختی که یک دستیار از سرمربی داره بیشتره تا شناخت سرمربی از دستیار.:10:

در مورد شوت زن بودن بایرنی ها هم باید بگم که دروازه بان اینتر توی هیچ زمینه ای مطرح نباشه تو این موضوع که دروازه بان شوت گیریه معروفه. تازه اگه موقعیت شوت گیر هافبکای بایرن بیاد چون گیر هافبک های بارسا نیومد. یعنی نذاشتن که بیاد.:27::15:

و نکته ی آخر این که بایرن جلوی تیمای ایتالیایی همواره مشکل داشته. نمونه اش همین فیورنتینا بود که به زور و به لطف داور اومدن بالا. یا سال 2006 که بالاک هم تو بایرن بود و دروازه بانشون هم اولی کان بود و ... 4 تا از میلان خوردن.:thumbsup::thumbsdow

نادر1368
30-04-2010, 21:43
معلومه دیگه اینتر قهرمانه اینم سوال داشت!من از بعد اون بازی اینتر چلسی بر این امر واقف بودم:31:.

davy jones
30-04-2010, 21:59
معلومه دیگه اینتر قهرمانه اینم سوال داشت!من از بعد اون بازی اینتر چلسی بر این امر واقف بودم:31:.

احسنت به شما با این بصیرت و وقوفتون:31:

sAeEd_kHaAn
01-05-2010, 09:00
از نتیجه نظر سنجی مشخصه که اینتر قهرمانه :31:

mmiladd
01-05-2010, 09:08

که این طور..!

چقدر دیر واقف شدین.. بایرن این واقف بودن شما رو به کل عوض می کنه..!

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

از نتیجه نظر سنجی مشخصه که اینتر قهرمانه :31:

شما به این نظر سنجی ها زیاد دلخوش نکن..!

جام بالای سر بایرنه..!

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

احسنت به شما با این بصیرت و وقوفتون:31:

زیاد احسنت خرج نکن.. واسه اول خرداد واسه ما بایرنی ها کم میاریا..!!!

mmiladd
01-05-2010, 09:18
همیشه بازی کردن جلوی تیمهای روسی به دلیل فیزیک بدنی بالای بازیکنان روس سخته. اینو همه میدونن. مگه بارسا نبود که به روبین کازان باخت؟ مضافا بر این که تیمهای اروپای غربی و میانی به دلیل سرمای روسیه در بازی با تیمهای این کشور تو خونه ی حریف مشکل دارن. حالا باز خوبه خودت قبول داری چلسی و بارسا استخون دارن و نیاز نیست که استخون اونها رو برات ثابت کنم.:27:

در مورد منچستر؛ بنده هم نگفتم که بازی دست منچستر بود. گفتم بایرن موقعی به منچستر خورد که بهترین مهاجمی که میتونس بازی بده برباتف شده بود و بهترین هافبکش اسکولز 35 ساله. با این موج حملات پیاپی هم خیلی حال کردم. خنده دار بود.:16: تو بازی رفت که دو تا گل شانسی زدین. یکی بعد از برخورد به دیوار دفاعی و کمونه کردنش به سمت مقابل، یکی دیگه اش هم روی سوتی واضح پاتریس اورا که توپ رو عملا از ویدیچ گرفت و به اولیچ پاس داد.:13: گل روبن تو بازی برگشت هم درسته که خیلی قشنگ بود ولی هر وجدان سالمی قبول میکنه که اون گل اتفاقی بود و روبن نمیتونه ادعا کنه که دقیقا توپ رو میخواسته همون جا بفرسته یا اینکه اگه ده بار دیگه هم چنین موقعیتی گیرش بیاد هر 10 بار رو گل میکنه. بهتره شما بری بازی رو یه بار دیگه ببینی.:46:

شما بازیکنای اینتر رو با بازیکنای بارسا داری مقایسه میکنی؟:18: معلومه که تو هر پست، بارسا ستارگان بهتری داره. در ثانی، انتظار داری اینتر با یه یار کمتر در حالیکه احتیاج به گل هم نداره بیاد حمله کنه؟ تو بازی رفت که احتیاج به گل داشت 3 تا زد.:5:

اگه مورینیو کمک مربی فن گال بوده دلیل برتری مورینیو هستش نه فن گال. چون شناختی که یک دستیار از سرمربی داره بیشتره تا شناخت سرمربی از دستیار.:10:

در مورد شوت زن بودن بایرنی ها هم باید بگم که دروازه بان اینتر توی هیچ زمینه ای مطرح نباشه تو این موضوع که دروازه بان شوت گیریه معروفه. تازه اگه موقعیت شوت گیر هافبکای بایرن بیاد چون گیر هافبک های بارسا نیومد. یعنی نذاشتن که بیاد.:27::15:

و نکته ی آخر این که بایرن جلوی تیمای ایتالیایی همواره مشکل داشته. نمونه اش همین فیورنتینا بود که به زور و به لطف داور اومدن بالا. یا سال 2006 که بالاک هم تو بایرن بود و دروازه بانشون هم اولی کان بود و ... 4 تا از میلان خوردن.:thumbsup::thumbsdow

نمی خواستم وارد این بحث شم اما دیدم خیلی زورم داره میاد..!

شما هر 4 تا گل بایرنو شانسی دونستی تو بازی با منچستر.. خوب اگه این طوره

خیلی راحت اگه رونی گل نمیزد دقیقه دو فک کنم بایرن تو اون بازی 5 تا میزد منچسترو.. اینا که حرف نمیشه

دوست من گل روبن شانسی بود نمی دونم گل اولیچ اون بلا سرش اومد.. مهم اینه که الان فینال هستیم و

شما هم برو دعا کن که بتونین اول شین تو لیگ برتر..

بعدشم بایرن کی مشکل داشته با تیم های ایتالیایی..؟

یوونتوس یادت رفته..؟ اشک بوفون در اومده بود..! داری میگی داور کاری کرد بایرن بیاد بالا.. خوب یادمه فینال 99

کمک داور یه تک به تک نازو از از یانکر گرفت.. من آرشیو ذهنیم خداست تا دلت بخواد دارم از اینا..!

برعکــــــــــس این ون گاله که خوب مورینیو رو می شناسه چون این سرمربی که مربیه خودشو انتخاب می کنه

و از توانایی های اون آگاه..!

به هر حال ما بعد از ریال پر افتخار ترین تیم اروپا هستیم... شما هم هر چند به چند وقت گل روبنو نگاه کن

همون گلی که به منچستر زد.. من لینکشو تو یوتوپ دارم خواستی بگو بهت بدم..!

خوش باشی دوست من...

mmiladd
01-05-2010, 09:30
این که بایرن بعد از ریال پر افتخاترین تیم اروپاست.. از نظر جام هایی که تو اروپا و لیگ خودش گرفته

مورد منظور بود..

sAeEd_kHaAn
01-05-2010, 09:40
میلاد جان تو اتاقت زیاد موندی برو بیرون یه بادی به کلت بخوره :31:

خودتم میدونی اینتر قهرمانه ولی داری خودتو دلداری میدی :46:

mmiladd
01-05-2010, 13:20
میلاد جان تو اتاقت زیاد موندی برو بیرون یه بادی به کلت بخوره :31:

خودتم میدونی اینتر قهرمانه ولی داری خودتو دلداری میدی :46:

بخش جک و sms های بامزه تو پی سی ورد یه جای دیگست..!

دوستان اسپم نشن..!

mostafa_khan001
01-05-2010, 13:27
چه کسی این نظر سنجی رو راه انداخته که نوشته"بایر مونیخ"
بچه دبستانی هم میدونه بایرن با بایر فرقش زمین تا اسمونه

به امید قهرمانی بایرن همیشه دوست داشتنی

Rastin.
01-05-2010, 14:03

بایرن و بارسلون رو نمیشه مقایسه کرد...بارسلون در بازی هجومی و رو به جلو رو دست نداره و گرچه بهترین دفاع امسال لالیگا رو داشته اما در بازی دفاعی ضعف داره (چیزی که در دیدار رفت مقابل اینتر و بعد از زدن گل اول مشخص شد)
بایرن تیمیه که منظم و با حوصله بازی میکنه و در بازی دفاعی بهتر از بارسلونه, ضمن این که مربی باتجربه ای داره و مطمئنا از اشتباهات گواردیولا خیلی چیزا یاد گرفته! مسئله خستگی هم دیگه برای بایرن وجود نخواهد داشت...:27:کلا کار اینتر در برابر بایرن مشکلتره مخصوصا که از الان خودشون رو قهرمان فرض کردن با حذف بارسلون!

شما بازیکنای اینتر رو با بازیکنای بارسا داری مقایسه میکنی؟:18: معلومه که تو هر پست، بارسا ستارگان بهتری داره.

در خط حمله قبول دارم اما در خط دفاع و حتی هافبک دفاعی اینتر بازیکنان بهتری داره..
خود اینتر بدون شک جزء پرمهره ترین تیمهای اروپاست.

றД ĵ ĭ Đ
01-05-2010, 15:13
طرفدار هیچکدوم نیستم ولی دوست دارم اینتر ببره

AhmadReza.
01-05-2010, 15:30
بابا چقدر کل کل میکنید ..
معلومه دیگه اینتر قهرمانه
اگه شک دارید به نظرسنجی هم یه نگاهی بندازید...

pcforlife
01-05-2010, 15:36
اگه شک دارید به نظرسنجی هم یه نگاهی بندازید...
اگه به نگاه کردن نظرسنجی باشه که بارسا باید قهرمان میشد! (نظر سنجی قبلی رو می گم):31:
ولی خدا کنه اینتر قهرمان بشه...

ghermezeteh
01-05-2010, 16:42
خدا کنه بایرن :40: قهرمان بشه

hoha881
01-05-2010, 17:09
اینتر چلسی رو حذف کرده دیگه بایرن که جای خود داره.

mmiladd
01-05-2010, 17:13
اینتر چلسی رو حذف کرده دیگه بایرن که جای خود داره.

بایرن منچسترو که حذف کرد ؛ دیگه اینتر جای خود داره..!

Pami
01-05-2010, 17:21
برام جالبه یکسری از دوستانی که طرفدار بارسا بودن با حذف شدن این تیم طرفدار بایرن شدن ! :13:
ولی همونطور که قبلا حذف بارسا رو پیش بینی کردم این دفعه هم بدون کل کل پیش بینی میکنم اینتر قهرمان خواهد شد .

بایرن منچسترو که حذف کرد ؛ دیگه اینتر جای خود داره..!

اگه اینطوریه اینتر هم پرادعاترین تیم این دوره که بارسا بود رو حذف کرد از همه اینها بالاتر

mmiladd
01-05-2010, 17:28
برام جالبه یکسری از دوستانی که طرفدار بارسا بودن با حذف شدن این تیم طرفدار بایرن شدن ! :13:
ولی همونطور که قبلا حذف بارسا رو پیش بینی کردم این دفعه هم بدون کل کل پیش بینی میکنم اینتر قهرمان خواهد شد .

اگه اینطوریه اینتر هم پرادعاترین تیم این دوره که بارسا بود رو حذف کرد از همه اینها بالاتر

کی گفته پر ادعا ترین تیم بارسا بوده..؟

جام میره مونیخ.... شما شک نکن...

vroom
01-05-2010, 17:52

جالبتر اینکه
اونایی هم که طرفدار رئال و منچستر بودن الان طرفدار اینتر شدن:دی
که البته هیچ ایرادی هم نداره:46:

sAeEd_kHaAn
01-05-2010, 17:52
میلاد جان خیلی قاط زدیا باشه پست های من اسپم هستن ولی پست های تو پربار :31: گریه نکن عزیزم تا همینجاشم بالا اومدین بستونه قهرمانی دیگه

L.A.M.P.A.R.D
01-05-2010, 17:55
منم دوست دارم بایرن ببره..........گناه داره خوب :دی.............تازه اینتر چلسی رو حذف کرده :41:

mmiladd
01-05-2010, 18:02
میلاد جان خیلی قاط زدیا باشه پست های من اسپم هستن ولی پست های تو پربار :31: گریه نکن عزیزم تا همینجاشم بالا اومدین بستونه قهرمانی دیگه

آره بخدا جای قاط زدن داره.. آخه تا دیروز اینتر اصلا طرفدار نداشت...

من فک کنم اندرلخت هم بیاد فینال سال بعد اینجا همه بگن از بچگی عشق بلژیک بودیمو اندرلخت..!

باشه ؛ شما فک کن بستی قهرمانی.. ببین همون چوبش نصیب شما میشه..!

matarsaak
01-05-2010, 19:06

Rastin.
01-05-2010, 19:19

جالبتر اینکه
اونایی هم که طرفدار رئال و منچستر بودن الان طرفدار اینتر شدن:دی
که البته هیچ ایرادی هم نداره:46:

از اون جالبتر تاپیک بارسون_اینتر بود که طرفداران همه تیمها بخاطر شکست بارسلون جشن گرفته و مشغول تخلیه خودشون بودن!!:27:

البته نظر دادن با رعایت احترام و منطق اشکالی نداره...که توی اون تاپیک رعایت نشد.

matarsaak
01-05-2010, 19:19
اینتر که تونسته چلسی و بارسا (عزیزم) رو حذف کنه شکست بایرن مث فوت ابه
تیمای المانی هم شدن تیم
در ضمن ریبری هم که نیست

Peji2010
01-05-2010, 19:36
تیمای المانی هم شدن تیم
در ضمن ریبری هم که نیست

بایرن که تونسته منچسترو حذف کنه که شکست اینتر مث فوت آبه :27:
درضمن بایرن منجستر نیست که با نبود یه بازیکن اونقد متحول بشه!

xeNociDe
01-05-2010, 19:43
خب دیگه همه چی مشخص شد...
فینال اینتر بایرن رو میزنه اونم 8 تا ( لیگ هندوستانه دیگه!:31:)
تازه خبر رسیده بایرن میخواد رشوه بده ریبری بیاد بازی کنه! خ خ خ خخخخخخخخخ!:31:

pcforlife
01-05-2010, 20:33
بایرن با شانس تونست منچستر رو ببره
برادر سه دو باخت!: دی
در مجموع هر دو تیم با همه مسائل پیش اومده، پتانسیل و استحقاق رسیدن به فینال رو داشتند...:20: اما خوب (طرفدارای بایرن کفری نشن:46:)... اینتر امسال به غیر از دو باختش به بارسلون (قهرمان دوره قبل)،به تیم دیگه ای نباخت...:31:

mmiladd
01-05-2010, 20:37
خب دیگه همه چی مشخص شد...

مگه اینتر تو لیگ هندوستان بازی می کنه....؟

نه دوست من بایرن از این پولا نمیده..!

فک کردی همه موراتین..؟ فوتبال آلمان از این کاغذ بازیا نداره..!

اونجا ایتالیاست..!

ارمغان جنون
01-05-2010, 20:38
تیمای المانی هم شدن تیم
در ضمن ریبری هم که نیست[/QUOTE
[QUOTE=msaadat73;4904044]خب دیگه همه چی مشخص شد...
بایرن تیمی نیست که اینتر بیاد 12 نفره جلوش دفاع کنه ما که بارسلون نیستیم که خلاصه شده باشیم در مسی و زاوی ما یک تیمیم غول های سرخ باواریا
ضمنا ریبری با نفوذ مافیایی ایتالیا محروم شد که هر عقل سالمی میگه اون خطا سه جلسه محرومیت نداشت تازه بایرن اگر بتونه محرومیتشو از بین ببره تونسته حق طبیعیشو ایفا کنه
حرفا میزنیا رشوه؟:13:
مگه ما تیم ایتالیایی هستیم که سر کارمون با رشوه و زیرمیزی باشه :31:

بایرن با شانس تونست منچستر رو ببره.با مصدومیت رونی و حرکت بچه گانه رافائل .
ولی خب هر بازی واسه خودش یک داستانی داره. با وجود سزار توی دروازه و لوسیو و زانتی و ساموئل , مسی و ژاوی نتونستن جفتک بندازن چه برسه به بایرنی ها.

اگه به مصدویمت باشه که ما هم روبن رو در بازی رفت نداشتیم همینطور اشتایگر به خاطر محرومیت
ضمنا روبن نشون داد که اگر مرد شیشه ای نباشه و زیاد مصدوم نشه امثال رونی پیشش سوسکن :27:

ضمنا برام جالبه بعد از حذف منچستر همه منچستریا دل به قهرمانیه لیون بسته بودن :18:
آخه من نمدونم چرا همچین فکری کردن که لیون میتونه قهرمان بشه!!
همش میگفتن لیون تیمیه که رئال رو حذف کرده و خیلی غوله ولی وقتی دیدن این غول پیش بایرن مث موش شد گفتن لیون که تیم درپیتی بود اگه راس میگین اینترو ببرین
حالا هم دارن از اینتر میرن بالا که این نشان از سوزش شدید ناشی از باخته که هنوز التیام نیافته :27:
خدا همرو به راه راست هدایت کنه
حتما بعد از فینال هم که اینتر باخت میان میگن زمین کج بود داور موهاشو شونه نکرده بود مورینیو سرماخورده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmiladd
01-05-2010, 20:42
بایرن با شانس تونست منچستر رو ببره.با مصدومیت رونی و حرکت بچه گانه رافائل .
ولی خب هر بازی واسه خودش یک داستانی داره. با وجود سزار توی دروازه و لوسیو و زانتی و ساموئل , مسی و ژاوی نتونستن جفتک بندازن چه برسه به بایرنی ها.

شما چرا این همه گیر دادین به اشتباه رافایل با مصدومیت رونی..؟

فعلن که رفتیم فینال.. شما برو لیگو از چلسی بگیر...

خدا رو شکر تو ایران طرفدارای منچستر هم زمان طرفدار اینتر هم هستن..!

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

در مجموع هر دو تیم با همه مسائل پیش اومده، پتانسیل و استحقاق رسیدن به فینال رو داشتند...:20: اما خوب (طرفدارای بایرن کفری نشن:46:)... اینتر امسال به غیر از دو باختش به بارسلون (قهرمان دوره قبل)،به تیم دیگه ای نباخت...:31:

کفری نمی شیم دوست من.. چون سومین شکست تو فینال رخ میده..

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

بایرن مونیخ قهرمان بوندس لیگا شد...!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تبریک به همه بایرنی ها....

matarsaak
01-05-2010, 20:57
آقا تبریک به هم بایرنی ها و هم اینتری های گلم
خوشم میاد غول های اروپا رو این دو تیم حذف کردن فکر کنم در کل فینال جذابی خواهیم داشت
2 تیمی که اصلا بلد نیستن چطوری لیگ قهرمانان رو ببرن به فینال رسیدن (به کوری چشم بعضی ها )
امید وارم اینتر قهرمان بشه
یعنی باید بشه
بعد از 40 سال

Forza Inter

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

sasan816
01-05-2010, 21:07
بایرن قهرمانه

sina1415
01-05-2010, 21:08
تبریک به بایرنی ها ....

به امید لت و پاره شدن اینتر در فینال ....

بایرن چی کارش می کنه ....................

pedramch
01-05-2010, 21:11
من فکر میکنم اینتر قهرمان بشه!
فقط عمو خوزه:دی

ممنون/:5:

metallica is me
01-05-2010, 21:20
انشا الله بایرن منفجر میکنه اینتر و دارو دسته اینتر و
و انشا الله که ریبری هم در بازی باشه

xeNociDe
01-05-2010, 21:35
انشا الله بایرن منفجر میکنه اینتر و دارو دسته اینتر و
و انشا الله که ریبری هم در بازی باشه
نمی خوام دعوا بشه ولی ریبری چطور میخواد در بازی باشه؟؟؟

نادر1368
01-05-2010, 21:39
چقدر دیر واقف شدین.. بایرن این واقف بودن شما رو به کل عوض می کنه..!

جل الخالق:31:.

matarsaak
01-05-2010, 22:20
نمی خوام دعوا بشه ولی ریبری چطور میخواد در بازی باشه؟؟؟

شما به دل نگیر
اینا حرف الکی زیاد میزنن
همونطور که میگن ریبری توی بازی هست همونطور هم میگن بایرن میبره
ریبری که معلومه بازی نمیکنه
اینتر هم معلوم میشه قهرمانه

*M!L4D*
01-05-2010, 22:28
دیگه نظر سنجی لازم نبود ... اینتر قهرمانه

vroom
01-05-2010, 23:29
2 تیمی که اصلا بلد نیستن چطوری لیگ قهرمانان رو ببرن به فینال رسیدن (به کوری چشم بعضی ها )

اره خب اینتر همینطوریه که میگی , ولی بایرن خیلی خوب بلده لیگ قهرمانان را ببره :دی

-------
میبینم که طرفداران سابق منچستر هم پیداشون شده و اخیرا طرفدار اینتر شدن:27:

---------
اولین قهرمانی بایرن تو این فصل را هم به طرفداران تبریک میگم:11: ایشالا دومی و سومیش:8:

Retired User
02-05-2010, 07:54
امیدوارم مورینیو قهرمان نشه
چون اینطوری اومدنش به رئال خیلی محتمل تره

هر چند از بایرن متنفرم

sAeEd_kHaAn
02-05-2010, 08:36

فقط 1 باخت داشته بازی رفت 0-0 شد تو بارسلون 2-0 باخت :5:

davy jones
02-05-2010, 09:28
فقط 1 باخت داشته بازی رفت 0-0 شد تو بارسلون 2-0 باخت :5:

بازی برگشت نیمه نهایی رو هم که همین هفته پیش 1 بر صفر باخت.:27:

bisquit
02-05-2010, 09:33
ما با PES بازی رو شبیه سازی کردیم بایرنش بسی بهتر بود!:5:
امیدوارم توی واقعیت هم همین بشه تا حال این مورینیو اساسی گرفته شه :21:

Ezel
02-05-2010, 10:11
امیدوارم مورینیو قهرمان نشه
چون اینطوری اومدنش به رئال خیلی محتمل تره

هر چند از بایرن متنفرم
به نظر من اگه اینتر قهرمان بشه اومدن مورینیو به رئال محتمل تره چون در اینصورت با اینتر دیگه انگیزه ای برای ادامه کار نداره ( و جام باشگاههای جهان هم که چندان ارزشی نداره ) .

من طرفدار هیچیک از این دو تیم نیستم اما به اینتر رای دادم ، البته نمیشه از ونگال ( فان خال ) صاحب سبک به راحتی عبور کرد اما فراموش نکنیم مورینیو استاد مسلم متوقف کردن تیمهای تهاجمیه ( به خصوص بایرن که معمولا حملاتش از گوشه های چپ و راست زمین طراحی میشه . )

xeNociDe
02-05-2010, 11:57
ما با PES بازی رو شبیه سازی کردیم بایرنش بسی بهتر بود!:5:
امیدوارم توی واقعیت هم همین بشه تا حال این مورینیو اساسی گرفته شه :21:
خب شما ریبری رو برداشتی؟؟؟
در ضمن یک طوری باید بازی میکردی که (...) هستی...
بی ادبی نشه ولی سرمربی بایرن هم (...) هست!:5:

metallica is me
02-05-2010, 12:27
شما به دل نگیر
اینا حرف الکی زیاد میزنن
همونطور که میگن ریبری توی بازی هست همونطور هم میگن بایرن میبره
ریبری که معلومه بازی نمیکنه
اینتر هم معلوم میشه قهرمانه
فقط لطفا بدون اطلاع حرف نزنید ......:27:
گفت انشا الله که هست نگفتم 100 درصد هست....
منبع

scali
02-05-2010, 12:49
با این که از بایرن خوشم نمیاد ولی دوست دارم حال مورینیو گرفته بشه .

ایشالله بایرن میزنه

hoha881
02-05-2010, 13:42
تفاوت مربیان دو تیم

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

دم مورینیو گرم که حال خیلی ها رو گرفت مخصوصا بارسایی ها رو

xeNociDe
02-05-2010, 14:31
آخرین گزارشات از تمرینات دو تیم:
Butt مسدوم شد!
--------------------
Zanetti خداحافظی ام با قهرمانی در لیگ قهرمانان!

hoha881
02-05-2010, 14:58
نه تو رو به خدا.:41:
زانتی کجا میری .
مگه از کریم موندی.:21:
حداقل تا جام جهانی می موندی :11:

matarsaak
02-05-2010, 15:07
تیپ مورینیو خدایش ببین
عجب کلاس داره این مربی
:21:

VAHID_ENGINEER
02-05-2010, 15:14
شانس بایرن مونیخ (FC Bayern Munich) برای قهرمانی : 999999...99.999999 %

شانس اینتر (FC Internazionale Milano ) برای قهرمانی : 000001...0.000000 %

امیدوارم بایرن حتی اگر Frank Ribery را هم در اختیار نداشته باشد، قهرمان شود.

:20:

mmiladd
02-05-2010, 15:21
هنوز اینجا بحثه..؟

بسه تو رو خدا..!

جام میره مونیخ...!

xeNociDe
02-05-2010, 15:44
هنوز اینجا بحثه..؟

بسه تو رو خدا..!

جام میره مونیخ...!
احتمالاً دیشب خواب دیده خوابنما شده...!
جدی اش نگیرید!

Peji2010
02-05-2010, 16:57
امسال بایرن قهرمانه... اینقد جوک نگید.:47:

xeNociDe
02-05-2010, 17:31
امسال بایرن قهرمانه... اینقد جوک نگید.:47:
طرفداران اینتر دست بجنبونید من تنهام!:19:

Kasra 91
02-05-2010, 17:31
میگم قهرمان نشیم بهتره هم مرینیو میره هم کاپیتانمون ولی وقتی جامو میبریم دراماتیک میشه رفتنشون

xeNociDe
02-05-2010, 17:40
میگم قهرمان نشیم بهتره هم مرینیو میره هم کاپیتانمون ولی وقتی جامو میبریم دراماتیک میشه رفتنشون
از شما ها بعیده تیم فروشا!

ارمغان جنون
02-05-2010, 17:51
اینتر کیه دیگه
بایرن قهرمانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*M!L4D*
02-05-2010, 18:01
نه خداییش شما انتظار دارین بایرن قهرمان شه ؟؟ : دی

Kasra 91
02-05-2010, 18:43
از شما ها بعیده تیم فروشا!

فرق شوخی با حرف جدی رو متوجه نمیشین شما ؟

ولی وقتی جامو میبریم دراماتیک میشه رفتنشو

این جمله رو میخوندین متوجه میشدین که داشتم شوخی میکردم

mmiladd
02-05-2010, 19:20
احتمالاً دیشب خواب دیده خوابنما شده...!
جدی اش نگیرید!

من احتیاجی به جدی گرفته شدن از طرف شما و طرفدار های اینتر ندارم..!

بعد از چندین سال اومدین فینال شنگول می زنین....

آخه تا همین دو سال پیش اصلا آمار نداشتین تو اروپا..!

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

طرفداران اینتر دست بجنبونید من تنهام!:19:

مگه اینتر طرفدار هم داره..؟

hoha881
02-05-2010, 19:28
پارسال بایرن چند تا از بارسا خورد.:39::39::39::39:
دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره:27:
البته سوز داره ولی مال بایرنی های (میتونی از بارسایی ها بپرسی)

Kasra 91
02-05-2010, 19:45
مگه اینتر طرفدار هم داره..

اره یکیش منم :46:

ارمغان جنون
02-05-2010, 19:49

بایرن پارسال رو داری با امسال مقایسه می کنی؟
اون تیم کلینزمن بی تجربه رو!؟
امسال با استاد فنگال هر سه جام رو فتح می کنیم که یکیشو فتح کردیم مونده دو تاش
برمن و اینتر هم عددی نیستن که جلوی اراده بایرن رو بگیرن
و البته سوپر جام اروپا و آلمان و جام باشگاه های جهان هم هست که اونا رو هم میگیریم
امسالم بارسا شانس اورد به فینال نرسید قسر در رفت وگرنه انتقام سختی در انتظارش بود :27:

AhmadReza.
02-05-2010, 22:20
بایرن پارسال رو داری با امسال مقایسه می کنی؟
اون تیم کلینزمن بی تجربه رو!؟
و البته سوپر جام اروپا و آلمان و جام باشگاه های جهان هم هست که اونا رو هم میگیریم
امسالم بارسا شانس اورد به فینال نرسید قسر در رفت وگرنه انتقام سختی در انتظارش بود :27:
نه بابا..:18:
یهو بیا جام ملت های آسیا هم بگیر ..دی
دیشب تو آب نمک خوابیدی با نمک...:31:
اینتر قهرمانه :40::40:

mmiladd
02-05-2010, 22:28
اره یکیش منم :46:

همون.....!

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

شما دوست من بالاخره طرفدار اینتر هستی یا منچشتر یا بارسا...؟

خوبه والا هر تیمی یه ذره گُر می گیره کلی طرفدار پیدا می کنه..!

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

خبر نداشتم مهران مدیری هم اینجا اَکانت داره...!

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

خبر نداشتم مهران مدیری هم اینجا اَکانت داره...!

alone_boy
02-05-2010, 22:35
به نظر من اگه اینتر مثل بازی برگشت با بارسا بازی کنه میبازه

اگه بایرن هم مثل برگشت با لیون بازی کنه میبره

Peji2010
02-05-2010, 22:46

فکر کنم شما دیشب اصلا نخوابیدی!

*M!L4D*
03-05-2010, 12:22

:27: خوابی که تعبیر نمیشه

fery joon
03-05-2010, 14:32
جام قهرماني اروپا مال اينتره شك نكنين :21:

farshidshd
03-05-2010, 14:34
:27: خوابی که تعبیر نمیشه

جوجه رو آخر پاییز میشمرن

Masoud King
03-05-2010, 14:41
تقدیم به بایرنی ها:

hoha881
03-05-2010, 15:39
حالا بازیش چندمه؟
زیادم بایرنی ها:2: دلتون رو صابون نزنین چون مورینیو:king::40: واسه این جام نقشه ها کشیده.
کاپیتان زانتی:6: هم چون اخرین بازیشه از جون مایه میگزاره.
:26::26::26::26::26: پیشاپیش قهرمانی رو به اینتری ها تبریک میگم.

ارمغان جنون
03-05-2010, 15:57
تقدیم به بایرنی ها:

خیلی عکس های زیبایی بود
اینکارا فقط از هوادارای خوش ذوق بایرن بر میاد :40:
و گرنه این تریها که از این کارا بلد نیستن فقط بلدن 18 نفره دفاع کنن :27: :2:

charlize
03-05-2010, 16:28
تقدیم به بایرنی ها:

حیف نمیشه تشکر کرد...
این حرکت هوادارا بایرن واقعا زیبا بود..دستت درد نکنه یاداوری کردی..
دوربین که دور میخورد و نشون میداد، واقعا آدم لذت میبرد...
البته تیمهای زیادی از اینکار ها میکنن اما اینطور هماهنگی، فقط کار آلمانیهاست..

xeNociDe
03-05-2010, 16:36
اینتریها کم شدن...
من تنهام!:41:

hoha881
03-05-2010, 17:04
بردن این سه جام فقط کار اینتره.italian job
چون بازی تو مادرید برگزار میشه اکثر مادریدی ها میان طرف اینتر رو میگیرن و اجازه چنین صف ارایی رو به بایرنی ها نمی دن.

xeNociDe
03-05-2010, 17:20
ایول بلاخره یک اینتری با تعصب!

charlize
03-05-2010, 17:25
بردن این سه جام فقط کار اینتره.italian job
ایول حرکت خوبی بود!
بخاطر این حرکتت، ایندفعه بیشتر تاکید میکنم که تیم مورینیو میبره!: دی(درصد قهرمانی 60 به 40 الان به نفع اینتر!)

Kasra 91
03-05-2010, 17:36
داره جام رو میاره جوزپه مه اتزا برای اینتریها

xeNociDe
03-05-2010, 17:56
داره جام رو میاره جوزپه مه اتزا برای اینتریها

ببخشید از اینکه به شما اهانت کردم!

sAeEd_kHaAn
03-05-2010, 18:45
اینتریها کم شدن...
من تنهام!:41:

خدا نکنه پس من اینجا چوب بلالم ؟

اینتر این فصل 3تا جامو میگیره بازیه دیشبو که حال کردین :31:

136209
03-05-2010, 19:10
این که پرسیدن نداره
اینتر میلان

Mohammad_666
03-05-2010, 19:26
به امید پیروزی بایرن ولی حیف الیور نیست که جام رو ببره بالا!:41::41::46:

matarsaak
03-05-2010, 19:29
عزیزم فقط nerazzurri
دیشب هم که لاتزیو بیچاره رو به توپ بست
دسته کمش 15 تا موقعیت گل عالی داشت (حیف که نزدن تو گل)
این برای اونایی که به بازی اینتر مقابل بارسا خرده میگرفتن که فقط دفاع کرد
باید بگیم که موقعی که پیروزی نیازه فقط حمله میکنیم (بازی دیشب مقابل لازیو یه توپ هم پبش خولیو سزار نیومد)

matarsaak
03-05-2010, 19:34

Mr.Crow
03-05-2010, 20:44
دیشب هم که لاتزیو بیچاره رو به توپ بست
دسته کمش 15 تا موقعیت گل عالی داشت (حیف که نزدن تو گل)
این برای اونایی که به بازی اینتر مقابل بارسا خرده میگرفتن که فقط دفاع کرد
باید بگیم که موقعی که پیروزی نیازه فقط حمله میکنیم (بازی دیشب مقابل لازیو یه توپ هم پبش خولیو سزار نیومد)
دوست عزیز همچین از لاتزیو میگین که آدم فکر میکنه تیم دوم , سوم سری آ هست !
دیگه اگه اینتر از پس تیم 16 ام لیگ (که تفاضل گل منفی 7 داره !) هم برنیاد که هیچی !!

Peji2010
03-05-2010, 20:45
تقدیم به بایرنی ها:

دمت گرم عکسای توپی بود.فقط یه 10_ 15 دقیقه ای طول کشید تا دانلود شه:31:

matarsaak
04-05-2010, 12:43
بهترین بازیکن جهان
عکس قدیمی

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

*LionHeart*
04-05-2010, 12:44
بایرن مونیخ

matarsaak
04-05-2010, 12:44

Scrat
05-05-2010, 18:12
آقا بازی کِی هستش ؟!

Advanced Ali-001
05-05-2010, 18:27
هیچ کدوم مسخره ترین بازی عمرمو حالم بهم میخوره شده عین جنگ جهانی دوم میمونه مصاف هیتلر وبرنسلی

osifa
05-05-2010, 18:30
آقا بازی کِی هستش ؟!

شنبه اول خرداد ساعت 23:15 دقیقه

matarsaak
06-05-2010, 01:44
هیچ کدوم مسخره ترین بازی عمرمو حالم بهم میخوره شده عین جنگ جهانی دوم میمونه مصاف هیتلر وبرنسلی

باید هم عصبانی باشی عزیزم
این دو تیم تیمهاتون رو زدن لت و پار کردن :31:

اینتر قهرمان جام حذفی ایتالیا شد :11:

با گلی که میلیتو زد قهرمان شدیم
امسال نوبت ماست که همه جامها رو درو کنیم (مثل بارسا)

Ezel
06-05-2010, 09:04
پس از درخواست تجدید نظر سران بایرن در مورد محرومیت فرانک ریبری اکنون مشخص شد که این ستاره فرانسوی به طور قطع شانس حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا را نخواهد داشت.

سایت گل- در حالی که مسئولان یوفا محرومیتی را برای فرانک ریبری به دلیل برخورد خشنش در جریان دیدار بایرن مقابل لیون، برای این ستاره فرانسوی در نظر گرفته بودند، مسئولان بایرن درخواست تجدید نظرشان را در رابطه با این حکم ارائه کردند و بدین ترتیب این ستاره قطعا شانس حضور در دیدار فینال رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که روز بیست و دوم ماه می در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود را نخواهد داشت.

ستاره سابق باشگاه مارسی در جریان دیدار رفت تیمش در مرحله نیمه نهایی مقابل لیون، خطای خطرناکی را برروی لیساندرو لوپس انجام داد و با دریافت کارت قرمز مستقیم مجبور به ترک زمین مسابقه شد و به علاوه محرومیتی سه جلسه ای برای او در نظر گرفته شد.

مسئولان تیم باواریایی امیدوار بودند که با درخواست تجدید نظر بتوانند از محرومیت او بکاهند ولی روز چهارشنبه متوجه شدند که از بخشش خبری نیست.

ریبری در حال حاضر یک جلسه از محرومیتش را در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل المپیک لیون پشت سر گذاشته و البته سران باواریایی هنوز این شانس را دارند که به دادگاه داوری ورزشی درخواست تجدید نظر در این حکم را بدهند و منتظر تصمیم نهایی این دادگاه باشند.

Ezel
06-05-2010, 13:04
تنها راه باقيمانده براي بايرن اعتراض مجدد به اين حكم و ارجاع آن به دادگاه عالي ورزش (cas) است كه كارل هانيز رومنيگه نايب رئيس بايرن اعلام كرد كه بايرن اين كار را انجام مي‌دهد.

سايت گل ـ پيشنهاد فرجام خواهي فرانك ريبري ستاره فرانسوي بايرن از سوي يوفا رد شد و اين بازيكن به طور قطع مسابقه فينال ليگ قهرمانان مقابل اينتر را از دست خواهد داد.

ريبري در ديدار رفت بايرن مقابل لیون با كف پا ساق پاي ليساندرو لوپز را مورد هدف قرار داد كه به دليل اين كار از طرف يوفا سه جلسه محروم شد. اين تصميم با اعتراض بايرن همراه بود، اما اعتراض بايرن به حكم اوليه مورد توجه يوفا قرار نگرفته است و در حال حاضر قرار بر عدم حضور او در فينال است.

تنها راه باقيمانده براي بايرن اعتراض مجدد به اين حكم و ارجاع آن به دادگاه عالي ورزش (cas) است كه كارل هانيز رومنيگه نايب رئيس بايرن اعلام كرد كه بايرن اين كار را انجام مي‌دهد. در حال حاضر اينتر نيز تياگو موتا هافبك دفاعي خود را براي اين بازي به همراه ندارد.

sasan816
07-05-2010, 17:25
من فکر میکنم اینتر قهرمان بشه!
فقط عمو خوزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
09-05-2010, 16:54
سرمربي پرتغالي اينتر براي ديدن بازي بايرن مونيخ و هرتا به آلمان رفته بود اما ديدن اين بازي نكته جديدي براي او نداشت.

سايت گل- ژوزه مورينيو، سرمربي تيم اينتر گفت كه سفرش به آلمان براي مشاهده بازي بايرن مونيخ، حريف تيمش در فينال ليگ قهرمانان اروپا، تنها وقت تلف كردن بود.

تيم باواريايي با پيروزي 3-1 در مقابل هرتابرلين در هفته آخر بوندس ليگا، قهرماني اش را تثبيت كرد اما سرمربي پرتغالي نرآتزوي نتوانست نكات جديد و تازه اي از بازي بايرن با ديدن اين مسابقه به دست بياورد.

او در مصاحبه با تله لومبارديا گفت:" اين بازي تقريبا يك بازي دوستانه بود زيرا قهرماني بايرن مونيخ و سقوط هرتا از پيش مشخص شده بود. من بازي آنها و نحوه بازي بازيكنان را ديدم اما فكر مي كنم بهتر باشد به فيلم بازي هاي آنها در ليگ قهرمانان مراجعه كنم."

اينتر روز 22 مي در ورزشگاه سانتياگو برنابئو در مقابل بايرن قرار خواهد گرفت و مورينيو در اين مورد افزود:" دشوار است كه روي بازي با بايرن تمركز كنيم در حالي كه هنوز دو بازي ديگر در سري آ در پيش داريم. اما ما مجبوريم كه اينكار را انجام دهيم و چاره ديگري نداريم. ما دو بازي حساس مقابل كيه وو و سيه نا پيش رو داريم كه براي قهرماني در كالچو بسيار حياتي است."

اينتر امروز در سن سيرو ميزبان كيه وو است و يكشنبه آينده، در آخرين هفته رقابت ها، به مصاف سيه نا خواهد رفت.

Masoud King
10-05-2010, 14:33
سرمربي پرتغالي اينتر براي ديدن بازي بايرن مونيخ و هرتا به آلمان رفته بود اما ديدن اين بازي نكته جديدي براي او نداشت.

خوشم میاد کنف برگشته : دی

Ezel
15-05-2010, 13:54
سايت گل ـ‌ فروش بليت‌هاي فينال ليگ قهرمانان در ايتاليا آغاز مي‌شود و اين در شرايطي است كه متقاضيان بسياري براي 5هزار بليت اختصاص داده شده به هواداران اين باشگاه وجود دارد.

امروز يك هوادار خوش‌شانس اينتر با لطفي كه ژوزه مورينيو به ولي كرد، صندلي خود را در فينال رزو كرد. مورينيو البته اين لطف را مجاناً‌ انجام نداد و 225 يوروي‌اي كه بهاي بليت بود را براي صرف در امور خيريه از وي گرفت.

پائولو ساكو اين هوادار اينتر است كه در صف آنلاين خريد يكي از 5هزار بليت اختصاص داده شده به هواداران اينتر در بانك پوپولاره است. صفي كه از روزهاي پيش تشكيل شده و دوشنبه با آغاز فروش بليت‌ها به اوج ازدهام خواهد رسيد.

پائولو كه با خوش‌شانسي به عنوان جوان‌ترين هوادار اين هديه را از طرف مورينيو دريافت كرده، بايد پول اين بليت را بپردازد، مورينيو در اين‌باره گفت:«من اين كار را كردم كه به هواداران بگويم چقدر برايشان ارزش و احترام قائلم.»

وي افزود: به اين هواداران فداکار که مي خواهند بازي فينال را ببينند، افتخار مي کنم.

مورينيو سپس تاکيد کرد که اين هديه يک حرکت مالي نبوده و ساکو بايد پولي که بابت بليت کنار گذاشته است را صرف خيريه کند.

اين اولين بار نيست که "آقاي خاص" دست به چنين کارهاي عجيب و غريبي مي زند.

وي بعد از قهرماني چلسي در مسابقات ليگ برتر 2005 و 2006 نيز مدال قهرماني خود را به سوي جمعيت پرتاب کرد.

Ezel
15-05-2010, 14:14
سایت گل -

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران،ايويکا اوليچ،مهاجم باشگاه بايرن در مصاحبه اي با بيلد اعلام کرد که ميخواهد در فينال ليگ قهرمانان اروپا و به اينترميلان گلزنی کند و آقای گل اروپا شود.
او در اينباره ميگويد:

من ميخواهم در فينال ليگ قهرمانان به اينتر گل بزنم،برای من خيلی مهم است که در دو جام باقی مانده،قهرمان شويم،گرفتن سه جام در اين فصل آرزوی من بوده است،من به بايرن مونيخ افتخار ميکنم،ما تيم بسيار خوبی داريم و مستحق قهرمانی هستيم،لوئيس ونگال مربی بسيار خوبی است و به راحتی توانست ما را قهرمان بوندسليگا کند،اميدوارم که در دو جام ديگر هم قهرمان شويم.

همچنين،چندی پيش شنيده شده بود که بعضی از باشگاه های انگليسی به دنبال جذب او هستند.

او در ادامه درباره اينکه در بايرن مونيخ خواهد ماند يا قصد دارد به باشگاه ديگری برود گفت:
من ميخواهم در بايرن بمانم و هيچ برنامه اي برای جدايی از اين باشگاه ندارم،در حال حاضر من يک سال است که در اين باشگاه بازی ميکنم و ميخواهم در اين باشگاه به فوتبال خود ادامه دهم و برنامه دارم که در همين باشگاه از فوتبال خداحافظی کنم

xeNociDe
15-05-2010, 15:11
همین مونده که Olic بیاد به اینتر گل بزنه...
یکی نیست بگه بدبخت Messi و گنده ترش توهاشم نتونستم به اینتر گل بزنن اون وقت تو کوچولو...

OSEN
15-05-2010, 21:20
من که 2 تا تیمو رو دوست دارم ولی ازونجا که خیلی دوست دارم بایرن بعد از چندسال تو سطح ارویا برسه به اون بالابالاها ، آرزو میکنم و امیدوارم بایرن قهرمان بشه .

یادش بخیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ezel
15-05-2010, 21:35
سايت گل ـ‌ ژوزه مورينيو اعلام كرد كه قصد دارد به هر ترتيبي شده در اين فصل يك سه‌گانه تاريخي را براي باشگاه اینتر رقم بزند،‌ به همين دليل تمام تمركزش را بر روي آخرين بازي اين فصل سري آ و پس از آن فينال ليگ قهرمانان اروپا خواهد گذاشت.

اينتر در صورت پيروزي در مقابل سيه نا پنجمين قهرماني پياپي‌اش در ايتاليا را جشن خواهد گرفت و پس از آن مورينيو بايد شاگردانش را براي ديدار حساس فينال چمپيونز ليگ در مقابل بايرن مونيخ آماده كند.

او در مصاحبه با سايت يوفا گفت:«نمي‌توانم بگويم به بازي فينال فكر نمي‌كنم، اما سعي مي‌كنم خيلي به آن فكر نكنم. بايرن قهرماني‌اش را در آلمان تثبيت كرده است،‌ اما ما هنوز قهرمان ايتاليا نشده‌ايم. هنوز يك بازي ديگر باقي است و اين قهرماني براي ما از اهميت بسيار زيادي برخوردار است. اما نبايد فراموش كنيد كه ما در فينال مادريد حضور داريم، ديداري ويژه كه هر كسي دوست دارد در آن حضور داشته باشد. اين ديدار براي اينتري‌ها نيز بسيار حائز اهميت است زيرا حدود 50 سال است كه آنها در اين ديدار حضور نداشتند.»

او افزود كه تيمش براي پيروزي در دو ديدار پيش رو بايد انسجامش را حفظ كند:«من فكر مي‌كنم كه بايد متحد و در كنار هم باشيم، من فكر مي‌كنم اين مسأله بسيار مهمي است به ويژه وقتي شما به استقبال لحظاتي بزرگ مي‌رويد، همه بايد به همديگر اعتماد داشته باشيم، ما در لحظاتي بحراني در اين فصل در كنار هم بوديم و تنها دو بازي ديگر باقي مانده است. ما براي دو جام ارزشمند تلاش مي‌كنيم و بايد آنها را به دست آوريم.»

vroom
15-05-2010, 21:39
من که 2 تا تیمو رو دوست دارم ولی ازونجا که خیلی دوست دارم بایرن بعد از چندسال تو سطح ارویا برسه به اون بالابالاها ، آرزو میکنم و امیدوارم بایرن قهرمان بشه .

یادش بخیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دکمه ی تشکر کجاست؟:10:
دمت گرم با این پستت رفتم تو فینال سال 2001
عاشق اون پیراهن ابیش با لوگوی اُپل ام:40:

hoha881
16-05-2010, 09:00
victory is near
اینتر قهرمانه.

mmiladd
16-05-2010, 09:11
باز این تاپیک اومد بالا که...

آقا بسه...!

جام میره مونیخ...

amir_dvb
16-05-2010, 09:12
بایر مونیخ قهرمانه چون یه نموره اریاییه
ولی گذشته از شوخی تیم داره رو برنامه میره جلو بعیده اینتر ببره
بازی دیشب رو تو جام حذفی با اقتدار برد تو چشمهای بازیکنا میشد عطش برد تو لیگ قهرمانها رو دید :10:

sAeEd_kHaAn
16-05-2010, 09:36
فوتینا همتون توهم زدین از نوع فانتزیش :31:
only champion inter

mmiladd
16-05-2010, 09:46
فوتینا همتون توهم زدین از نوع فانتزیش :31:
only champion inter

اول خرداد اینورا میای دیگه...؟

اگه شکست خوردین.... فقط بیا یه تبریک کوچولو بگو به بایرنی ها... باشه....؟

بیای ها .. منتظرم...!

AhmadReza.
16-05-2010, 14:25
اول خرداد اینورا میای دیگه...؟

اگه شکست خوردین.... فقط بیا یه تبریک کوچولو بگو به بایرنی ها... باشه....؟

بیای ها .. منتظرم...!
همینطور برعکس
شما هم بیای ها:27::27:

mmiladd
16-05-2010, 14:27
همینطور برعکس
شما هم بیای ها:27::27:

بله دوست من ؛ شما شک نکن..! بعد از بردن جام سوم میام همین جا....

Ultra_Black
16-05-2010, 14:40
در این که بایرن تیم خوبیه شکی نیست
ولی تیم مورینو هم تیمی نیست که به آسونی وا بده!:46:
دیگه بایرن که قویتر از بارسلونا نیست:5:

mmiladd
16-05-2010, 14:43
در این که بایرن تیم خوبیه شکی نیست
ولی تیم مورینو هم تیمی نیست که به آسونی وا بده!:46:
دیگه بایرن که قویتر از بارسلونا نیست:5:

ملاک قوی بودن یک تیم چی می تونه باشه...؟

قهرمانی.. بردن جام..!

بارسا این فصل هنوز یکیشو نبرده.. ولی بایرن داره سومین جامو میاره..

پس بایرن از بارسا قوی تره..

Ultra_Black
16-05-2010, 15:00
ملاک قوی بودن یک تیم چی می تونه باشه...؟

قهرمانی.. بردن جام..!
مسلما قهرمانی و بردن جام ملاک قدرت نیست
و سطح فوتبال لالیگا و بوندسلیگا هم خیلی متفاوت هست

بارسا این فصل هنوز یکیشو نبرده.. ولی بایرن داره سومین جامو میاره..

پس بایرن از بارسا قوی تره.. نتیجه گیری جالبی بود!:31:
ولی این فقط حرف من نیست که بارسلونای فعلی پر قدرت ترین بارسلونای تاریخ هست
(البته سوء تفاهم نشه بنده رئالی هستم:46:)

mmiladd
16-05-2010, 15:05
مسلما قهرمانی و بردن جام ملاک قدرت نیست
و سطح فوتبال لالیگا و بوندسلیگا هم خیلی متفاوت هست
نتیجه گیری جالبی بود!:31:

من کاری به مقایسه لیگ ندارم..

دارم می گم بایرن امسال از بارسا امسال قوی تره... نمونشم چون به فینال نیومد ؛ چون هنوز جامی نگرفته..

شما شکن نکن دوست من به هر ملاک قوی بودن هر تیمی به جام بردن اون بستگی داره...

اگه جز این باشه تیم های قبرسی هم پس فردا شاخ میشن..!

پس مادریدی هستین ؛ جالب شد..!!!!!!

Ultra_Black
16-05-2010, 15:41

بنده اصلا منکر این قضیه نیستم
ولی شرایط گرفتن جام و نوع جام هم خیلی مهمه
راجع به تیم های قبرسی هم دقیقا با شما موافقم!
ممکنه تیمی تو کشورش 4 تا جام ببره ولی این اصلا دلیل نمیشه که تیم خیلی پر قدرتی تو سطح جهان باشه

پس مادریدی هستین ؛ جالب شد..!!!!!! بله
از اون رئالی های متعصب هستم:5:
و از اینتر فقط به خاطر مربیش یعنی آقای خاص خوشم میاد:31:
و مطمئنم که امسال جام مال مورینیو هست:8:

mmiladd
16-05-2010, 15:45
بنده اصلا منکر این قضیه نیستم
ولی شرایط گرفتن جام و نوع جام هم خیلی مهمه
راجع به تیم های قبرسی هم دقیقا با شما موافقم!
ممکنه تیمی تو کشورش 4 تا جام ببره ولی این اصلا دلیل نمیشه که تیم خیلی پر قدرتی تو سطح جهان باشه
بله
از اون رئالی های متعصب هستم:5:
و از اینتر فقط به خاطر مربیش یعنی آقای خاص خوشم میاد:31:
و مطمئنم که امسال جام مال مورینیو هست:8:

اُوکی ؛ حرفی نیست..

تا تا اول خرداد صبر می کنیم..

Masoud King
16-05-2010, 15:54
دیگه بایرن که قویتر از بارسلونا نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
چه ربطی داشت به فتح خرمشهر!؟!!
بارسلون از فلان تیم توی لالیگا می بازه بعد اون تیم از تیمایی که بارسلون رو نبردن قوی تره؟!؟

بایرن کسی رو مثه فن گال داره... مورینیو خودش دستیار فن گال بوده تو بارسا..

Ultra_Black
16-05-2010, 16:16
اُوکی ؛ حرفی نیست..

تا تا اول خرداد صبر می کنیم..
موافقم

چه ربطی داشت به فتح خرمشهر!؟!!
آخه میگن گواردیولا و حسین فمیده پسر خاله بودن انگار!:31: دی:

بارسلون از فلان تیم توی لالیگا می بازه بعد اون تیم از تیمایی که بارسلون رو نبردن قوی تره؟!؟

بایرن کسی رو مثه فن گال داره... مورینیو خودش دستیار فن گال بوده تو بارسا..
مسلما دستیار فن گال بودن بیشتر به نفع اینتر هست تا بایرن
دستیار بیشتر با تاکتیک و روش استادش آشناتره تا بر عکسش:46:

nw_nk
16-05-2010, 16:30
...

من کاری به مقایسه لیگ ندارم..

دارم می گم بایرن امسال از بارسا امسال قوی تره... نمونشم چون به فینال نیومد ؛ چون هنوز جامی نگرفته..

...

البته بارسلونای سال قبل پرقدرت‌ترین بارسلونای تاریخ خطاب میشد که در نتیجه هم هر چند بی ربط هر 6 جام ممکن رو برد.

بارسلونای فعلی هم شاید در اون حد نباشه اما قدرتمندترین تیم فعلی جهان محسوب میشه. نه تنها نتایج و رنکینگ و نظر کارشناسان حتی بازیکنان و مریبان مخالفش هم اینو تایید می کنند. از صحبت های اتوئویی که با اون دلخوری جدا شده پس از حذف بارسا توسط اینتر تا ادعاهای چابی آلونزوی رئالی در آستانه الکلاسیکو که بارسلونا رو نه تنها قدرتمند‌ترین تیم فعلی جهان بلکه قدرتمندترین تیم 20 سال اخیر میدونه.

جناب mmiladd نمی دونم چه علاقه ای به عنوان قدرتمندترین دارید! اما به عنوان هوادار بایرن این صحبت ها حتما برای شما دارای معنی خواهد بود:

(نیمه نهایی امسال)

فان خال: بارسلونا تیم بسیار قدرتمندی است و اگر آنها 10 بار مقابل ما قرار بگیرند، شاید در 9 بازی به پیروزی برسند. البته این امکان وجود دارد که ما در یک بازی مقابل آنها به برتری برسیم و شاید این یک بازی هم در فینال برنابئو باشد.

من همیشه گفته ام که بارسلونا بهترین تیم اروپاست و تیمهایی مثل چلسی، آرسنال و منچستر در رده های بعدی هستند. ما در حال حاضر از سد یونایتد عبور کرده ایم و نشان داده ایم که می توانیم هر تیمی را شکست دهیم.

بارسا بهترین است ولی شکست ناپذیر نیست.

فان خال: با بارسلونا هم ارتباط دارم آنها زيباترين فوتبال را ارائه مي‌دهند بارسا درتمام فصل الگوي ما بود. همواره براي بازيكنانم شيوه بازي بارسا را ترسيم كرده‌ام.

روبن: من منتظر خوزه مورينيو و اينتر هستم، نه بارسلونا. به عنوان يك تيم بدون ترديد اين براي ما بهتر است،‌ چون ما مقابل بارسلونا مشكلات بسياري خواهيم داشت.

اینم نکته ای که باید در نظر داشت:

(پس از حذف بارسلونا)

اتوئو در مصاحبه با اینتر چنل: شکست دادن تیمی مثل بارسلونا همیشه جذاب است. باید برای مورینیو به دلیل شکست دادن قدرتمند ترین تیم دنیا اعتبار و احترام زیادی قائل شد. باید یادآوری کنم که همیشه قوی ترین تیم در دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی نمی رسد.

4umbaz
16-05-2010, 16:46
سطح بازیا در عدم حضور تیمای انگلیسی و عدم حضور بارسا:40: تو فینال پایینه..
امیدوارم اینتر بزنه که چمپینز لیگ از اینی که هست دیگه خز تر نشه ...لا اقل بگن یه مربی داشت که قهرمان شد...

mmiladd
16-05-2010, 17:11
البته بارسلونای سال قبل پرقدرت‌ترین بارسلونای تاریخ خطاب میشد که در نتیجه هم هر چند بی ربط هر 6 جام ممکن رو برد.

بارسلونای فعلی هم شاید در اون حد نباشه اما قدرتمندترین تیم فعلی جهان محسوب میشه. نه تنها نتایج و رنکینگ و نظر کارشناسان حتی بازیکنان و مریبان مخالفش هم اینو تایید می کنند. از صحبت های اتوئویی که با اون دلخوری جدا شده پس از حذف بارسا توسط اینتر تا ادعاهای چابی آلونزوی رئالی در آستانه الکلاسیکو که بارسلونا رو نه تنها قدرتمند‌ترین تیم فعلی جهان بلکه قدرتمندترین تیم 20 سال اخیر میدونه.

جناب mmiladd نمی دونم چه علاقه ای به عنوان قدرتمندترین دارید! اما به عنوان هوادار بایرن این صحبت ها حتما برای شما دارای معنی خواهد بود:

(نیمه نهایی امسال)

فان خال: بارسلونا تیم بسیار قدرتمندی است و اگر آنها 10 بار مقابل ما قرار بگیرند، شاید در 9 بازی به پیروزی برسند. البته این امکان وجود دارد که ما در یک بازی مقابل آنها به برتری برسیم و شاید این یک بازی هم در فینال برنابئو باشد.

من همیشه گفته ام که بارسلونا بهترین تیم اروپاست و تیمهایی مثل چلسی، آرسنال و منچستر در رده های بعدی هستند. ما در حال حاضر از سد یونایتد عبور کرده ایم و نشان داده ایم که می توانیم هر تیمی را شکست دهیم.

بارسا بهترین است ولی شکست ناپذیر نیست.

فان خال: با بارسلونا هم ارتباط دارم آنها زيباترين فوتبال را ارائه مي‌دهند بارسا درتمام فصل الگوي ما بود. همواره براي بازيكنانم شيوه بازي بارسا را ترسيم كرده‌ام.

روبن: من منتظر خوزه مورينيو و اينتر هستم، نه بارسلونا. به عنوان يك تيم بدون ترديد اين براي ما بهتر است،‌ چون ما مقابل بارسلونا مشكلات بسياري خواهيم داشت.

اینم نکته ای که باید در نظر داشت:

(پس از حذف بارسلونا)

اتوئو در مصاحبه با اینتر چنل: شکست دادن تیمی مثل بارسلونا همیشه جذاب است. باید برای مورینیو به دلیل شکست دادن قدرتمند ترین تیم دنیا اعتبار و احترام زیادی قائل شد. باید یادآوری کنم که همیشه قوی ترین تیم در دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی نمی رسد.

به هر حال بهترین بازیکنا و بهترین مربیا هم اشتباه می کنن..

دیدید که اصلا بارسا به فینال نیومد.. و پیش بینی ها غلط شد..

من به بارسای پارسال کاری ندارم الان ملاکه...

الان ما تو فینال هستیم و بارسا داره واسه یه جام می جنگه.. همون بارسایی که به قول شما پارسال 6 تا جامو

گرفته بود..

گذشته ملاک نیست ؛ حال و آینده مهمه..

هامبورگ ؛ آث میلان , آژاکس ؛ لیورپول... اینا همه فاتح جام شدن.. الان کجا هستن دوست من..؟

این که بارسا تیم تقریبا خوبه شکی نیست ؛ بله درست تایپ کردم تیم تقریبا خوبی...!

چون هنوز هم میگم ملاک خوب بودن بالا بردن جام ِ نه چیزه دیگه..!

من هم اصلا نمی دونم چرا شما حرف های مربی و بازکن های بایرن رو در مورد بارسا کپی کردین..

همه فک می کردن که فینال با بارسا باشه ولی این طور نشد...

حالا هم اون حرفایی که زده شده دیگه جنبه خبری نداره..

یعنی الان به نظر شما ون گال میاد از خوب بودن بارسا بگه..؟ بارسا اگه خوب بود چرا اینتر تو فیناله..؟

امیدوارم امشب یه جام بگیرین تا روتون بشه یکم پست بذارین..

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

امیدوارم اینتر بزنه که چمپینز لیگ از اینی که هست دیگه خز تر نشه ...لا اقل بگن یه مربی داشت که قهرمان شد...

همون پس ؛ خودت اعتراف کردی که مورینیو رو از اینتر فاکتور بگیری اینتر چیزی نیست..!

ای شالا سال بعد بایرن تو فینال با یکی از تیم های انگلیسی بازی می کنه..

شما زیاد نگران نباش..!

B L A S T E R
16-05-2010, 18:01

مطمئن باش تیمایی که لیاقتشو داشتن اومدن بالا!

pcforlife
16-05-2010, 18:26
دوست عزیز (آقا میلاد)!:20:

این طرز صحبت شما، راجع به تیمی مثل بارسا واقعا (با عرض پوزش) بچه گانست! من طرفدار بارسا نیستم و نمیخوام دایه عزیزتر از مادر باشم...
اما همین بارسایی که شما اینطوری میکوبینش، تنها تیمی که از آغاز قرن 21 (تو این 10 سال اخیر) موفق شده، دو بار چمپیونز لیگ رو فتح کنه... این دو قهرمانی در شرایطیه که به گذشته زیاد دور هم مربوط نیست و به فصل قبل و 4 فصل قبل برمیگرده و بازیکنانی از تیم 4 فصل قبل هم تو بارسا هستند... در صورتی که از آخرین قهرمانی شما تو چمپیونز لیگ 9 سال میگذره و ضمنا این تنها قهرمانی شما با فرمته جدید لیگ قهرمانانه. هدفم از این حرفا، مقایسه افتخارات دو تیم بایرن و بارسا نیست!... هدفم اینه که بفهمیم بارسا تو این دو سه سال اخیر با رشدی که داشته، ثابت کرده که تو بسیاری از موارده فوتبالی، یک سرو گردن از تیم های قدرتمند دیگه، بالاتره...:20: شما همچین میگی با گذشته کار نداشته باشید مثل اینکه میخوایم بریم راجع به بازی های پلاتینی و رودگولیت حرف بزنیم...

من با اینکه تیمم تو بازی فینال پارسال از بارسا شکست خورد، اما همیشه گفتم که اون قهرمانی و 5 قهرمانی دیگه، حقه بارسا بود...
اگر امسال هم بارسا به فینال نرسید، دلیلش نداشتن لیاقت نبود (به طرفدارای اینتر جسارت نشه، ضمنا خودم شدیدا فن اینترم:40:) بلکه به خاطر فقط دفاع کردن و البته منطقی دفاع کردن اینتر در بازی برگشت بود... امسال هم انصافا بارسا تا مرحله نیمه نهایی با اقتدار کامل بالا اومده بود...:20:

ضمنا بشین خداوکیلی رو لحن صحبتت کار کن... ای کاش جنبه طرفدارای رئال رو (با اون همه افتخاراتش و ستارگانش) بعضی از تیم ها داشتند که تا یه افتخاری رو میارن، اینقدر جوگیر نشن...:20:
طرفدارای بایرن اگه متن بالا رو خوندن از دست من ناراحت نشن، و خواهشا یه بار دیگه پستم رو با حالت بی طرفی بخونن.
قربون همتون:40:
یاعلی:11:

mmiladd
16-05-2010, 18:35
دوست عزیز (آقا میلاد)!:20:

این طرز صحبت شما، راجع به تیمی مثل بارسا واقعا (با عرض پوزش) بچه گانست! من طرفدار بارسا نیستم و نمیخوام دایه عزیزتر از مادر باشم...
اما همین بارسایی که شما اینطوری میکوبینش، تنها تیمی که از آغاز قرن 21 (تو این 10 سال اخیر) موفق شده، دو بار چمپیونز لیگ رو فتح کنه... این دو قهرمانی در شرایطیه که به گذشته زیاد دور هم مربوط نیست و به فصل قبل و 4 فصل قبل برمیگرده و بازیکنانی از تیم 4 فصل قبل هم تو بارسا هستند... در صورتی که از آخرین قهرمانی شما تو چمپیونز لیگ 9 سال میگذره و ضمنا این تنها قهرمانی شما با فرمته جدید لیگ قهرمانانه. هدفم از این حرفا، مقایسه افتخارات دو تیم بایرن و بارسا نیست!... هدفم اینه که بفهمیم بارسا تو این دو سه سال اخیر با رشدی که داشته، ثابت کرده که تو بسیاری از موارده فوتبالی، یک سرو گردن از تیم های قدرتمند دیگه، بالاتره...:20: شما همچین میگی با گذشته کار نداشته باشید مثل اینکه میخوایم بریم راجع به بازی های پلاتینی و رودگولیت حرف بزنیم...

من با اینکه تیمم تو بازی فینال پارسال از بارسا شکست خورد، اما همیشه گفتم که اون قهرمانی و 5 قهرمانی دیگه، حقه بارسا بود...
اگر امسال هم بارسا به فینال نرسید، دلیلش نداشتن لیاقت نبود (به طرفدارای اینتر جسارت نشه، ضمنا خودم شدیدا فن اینترم:40:) بلکه به خاطر فقط دفاع کردن و البته منطقی دفاع کردن اینتر در بازی برگشت بود... امسال هم انصافا بارسا تا مرحله نیمه نهایی با اقتدار کامل بالا اومده بود...:20:

ضمنا بشین خداوکیلی رو لحن صحبتت کار کن... ای کاش جنبه طرفدارای رئال رو (با اون همه افتخاراتش و ستارگانش) بعضی از تیم ها داشتند که تا یه افتخاری رو میارن، اینقدر جوگیر نشن...:20:
طرفدارای بایرن اگه متن بالا رو خوندن از دست من ناراحت نشن، و خواهشا یه بار دیگه پستم رو با حالت بی طرفی بخونن.
قربون همتون:40:

شما لحن منو پیگیری کن دوست من..

کجاش بد بود..؟

دارم می گم بایرن امسال از بارسای امسال بهتره..؟ شما رو این شک داری..؟

آخه جالبش می دونیه چیه..؟ اینجا هر کس واسه خودش طرفدار 10 تا تیمه... این تیم حذف میشه میگه اون یکی

اون یکی حذف میشه میگه این یکی..!!

آخه شما به من بگو لیون طرفدار داره تو ایران که وقتی بازی بایرن و لیون میشه اینجا چند تا لیونی پیدا میشن..؟

نه دوست من ؛ خوب نیست ! آدم طرفدار اندرلخت باشه با شاختار باشه ولی رو حرفش بمونه..!

vroom
16-05-2010, 18:57
مطمئن باش تیمایی که لیاقتشو داشتن اومدن بالا!

خب ممنون دوست عزیز که بدون تعصب حرف حق را زدید
فینال امسال به نظرم خیلی جالب و جذابه ....واقعا هر دو تیمه فینالیست امسال عالی کار کردن هم بایرن هم اینتر
هر کدوم از این 2 تیم هم که قهرمان بشه بدون شک شایسته ترین تیم اروپا برای کسب این مقام بوده

1عده از دوستان من نمیدونم برای چی میان اینجا پست میدن!!
بارسا بهترین تیمه؟ چه ربطی داره به این تاپیک؟
عنوان تاپیک: " کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (فینال)"
حالا اینکه پارسال بارسا چیکار کرد و امسال چیکار میخواست بکنه ولی نشد و.... را بهش میگن قصه ی حسین کرد شبستری :دی این تاپیک هم جای قصه گفتن نیست
لطفا طرفداران بارسا و منچستر و..... تاپیک را منحرف نکنن و ادامه ی کل کل را بذارن برای سال اینده:46:

پ.ن:اگه فینال امسال 3 جانبه بین بایرن و اینتر و چلسی بود خیلی جالب میشد:دی

mmiladd
16-05-2010, 19:01
خب ممنون دوست عزیز که بدون تعصب حرف حق را زدید
فینال امسال به نظرم خیلی جالب و جذابه ....واقعا هر دو تیمه فینالیست امسال عالی کار کردن هم بایرن هم اینتر
هر کدوم از این 2 تیم هم که قهرمان بشه بدون شک شایسته ترین تیم اروپا برای کسب این مقام بوده

عنوان تاپیک: " کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (فینال)"
حالا اینکه پارسال بارسا چیکار کرد و امسال چیکار میخواست بکنه ولی نشد و.... را بهش میگن قصه ی حسین کرد شبستری :دی این تاپیک هم جای قصه گفتن نیست
لطفا طرفداران بارسا و منچستر و..... تاپیک را منحرف نکنن و ادامه ی کل کل را بذارن برای سال اینده:46:

پ.ن:اگه فینال امسال 3 جانبه بین بایرن و اینتر و چلسی بود خیلی جالب میشد:دی

حیف که این پایین گزنیه تشکر نداره...:40:

pcforlife
16-05-2010, 19:40

دوست گرامی:20:
اولا این حق به همه عضوهای فروم داده شده که طبق قوانین، در هر انجمنی پست بدن.
ثانیا، کسایی که طرفدار بارسا یا منچستر یا هر تیم دیگه هستند، موقعی تو این تاپیک پست دادن که تیمشون توسط فرد یا گروهی مورده کارشناسی قرار گرفته یا حتی زیر سوال رفته... نمونش همین جریان بارسا بهترینه یا بهترین نیست!، این موضوع رو دو یوزر طرفدار رئال و بایرن مطرح کردند. بالتبع حرفی زده شده، که همکار این انجمن (که طرفدار بارساست) خواسته راجع به تیمش صحبت کنه...:20:
ثالثا (این مربوط به پست خودمه) پستی که من دادم، به هیچ وجه با موضوع تاپیک (که لیگ قهرمانان اروپاست) مغایرت نداشت و درباره 4 فینالیست دو فصل اخیر لیگ قهرمانان بوده که بحث های مطرح شده، تماما حقیقت داشته...
کسی که با پست من مشکل داره، یا از حقیقت میترسه یا تیمای ذکر شده تو پستم.:20:
پ.ن: یه نکته جالب رو امروز دیدم و اون اینه که ظی دو دوره‏ی اخیری که اسپانیایی ها قهرمان چمپونز لیگ شده (کاری با قهرمانی فصل قبل بارسا ندار) یعنی فوصول 02-2001 و 06-2005، پس از آنها یک تیم ایتالیایی قهرمان شده... و اگر اینتر قهرمان بشه، این اتفاق برای سومین بار تکرار میشه...
جالبتر اینکه از سال 2004-2005 به بعد به ترتیب تیم های انگلیسی، اسپانیایی و ایتالیایی قهرمان شدند و بر طبق احتمالات، امسال نوبت اینتر هستش!:31:

خلاصه به امید قهرمانی اینتر!:40:

mmiladd
16-05-2010, 19:45
ثانیا، کسایی که طرفدار بارسا یا منچستر یا هر تیم دیگه هستند، موقعی تو این تاپیک پست دادن که تیمشون توسط فرد یا گروهی مورده کارشناسی قرار گرفته یا حتی زیر سوال رفته... نمونش همین جریان بارسا بهترینه یا بهترین نیست!، این موضوع رو دو یوزر طرفدار رئال و بایرن مطرح کردند. بالتبع حرفی زده شده، که همکار این انجمن (که طرفدار بارساست) خواسته راجع به تیمش صحبت کنه...:20:
ثالثا (این مربوط به پست خودمه) پستی که من دادم، به هیچ وجه با موضوع تاپیک (که لیگ قهرمانان اروپاست) مغایرت نداشت و درباره 4 فینالیست دو فصل اخیر لیگ قهرمانان بوده که بحث های مطرح شده، تماما حقیقت داشته...
پ.ن: یه نکته جالب رو امروز دیدم و اون اینه که ظی دو دوره‏ی اخیری که اسپانیایی ها قهرمان چمپونز لیگ شده (کاری با قهرمانی فصل قبل بارسا ندار) یعنی فوصول 02-2001 و 06-2005، پس از آنها یک تیم ایتالیایی قهرمان شده... و اگر اینتر قهرمان بشه، این اتفاق برای سومین بار تکرار میشه...
جالبتر اینکه از سال 2004-2005 به بعد به ترتیب تیم های انگلیسی، اسپانیایی و اسپانیایی قهرمان شدند و بر طبق احتمالات، امسال نوبت اینتر هستش!:31:

خلاصه به امید قهرمانی اینتر!:40:

میشه منظورتو از پی نوشتت واضح تر بگی...؟

pcforlife
16-05-2010, 20:04
میشه منظورتو از پی نوشتت واضح تر بگی...؟

البته قهرمانی بایرن در سال 2001 بعد از قهرمانی یه تیم اسپانیایی (قهرمانی رئال در دوره قبل یعنی سال 2000) صورت گرفت.

mmiladd
16-05-2010, 20:08

البته قهرمانی بایرن در سال 2001 بعد از قهرمانی یه تیم اسپانیایی (قهرمانی رئال در دوره قبل یعنی سال 2000) صورت گرفت.

در کل جالبین..!

vroom
16-05-2010, 20:17

عزیز دل برادر!
بله درست, کسی هم نگفت اینجا پست ندین
ولی
پست باید در ارتباط با موضوع تاپیک باشه :46:
درسته؟!

خب بله پستی که به تاپیک ربطی نداره منجر میشه به کل کل و جنجال
ضمنا اون دوستمون که طرفدار بایرن هستن , موضوعی را مطرح نکردن به قول شما فقط جواب دادن
همکار انجمن هم باید پستی که به تاپیک ربطی نداشت را پاک میکردن نه اینکه تازه جواب هم بدن(البته صلاح مملکت خویش خوسروان دانند:46:)

ببین عزیز مشکل همین جاست که شما حتی موضوع تاپیک را متوجه نشدین , تکرار میکنم: کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (فینال)

موضوع تاپیک به هیچ وجه "لیگ قهرمانان اروپاست" نیست!
کسی نه از حقیقت میترسه نه از تیمی که شما طرفدارشی(قبلنا منچستر و اخیرا هم اینتر!!!!)
علی یارتون:46:

pcforlife
16-05-2010, 21:05
ضمنا اون دوستمون که طرفدار بایرن هستن , موضوعی را مطرح نکردن به قول شما فقط جواب دادن
همکار انجمن هم باید پستی که به تاپیک ربطی نداشت را پاک میکردن نه اینکه تازه جواب هم بدن(البته صلاح مملکت خویش خوسروان دانند:46:)
فکر کنم فقط مدیرا بتونن تاپیک ها و پست ها رو مدیفای کنن! ضمنا همکار انجمن قبل از اینکه همکار انجمن باشن، عضو فروم هستند و همینطور که طرفدار بایرن میتونن جواب بدن، ایشون هم میتونن... (البته من وکیل وصی جناب nw_nk نیستم... خود ایشون بیان پاسخ بدن بهتره):20:

ببین عزیز مشکل همین جاست که شما حتی موضوع تاپیک را متوجه نشدین , تکرار میکنم: کدام تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 2010 خواهد شد؟ (فینال)
موضوع تاپیک به هیچ وجه "لیگ قهرمانان اروپاست" نیست!

شما یه چرخ بزن تو این تاپیک، موارد بهتری از متوجه نشدن موضوع تاپیک را پیدا میکنی! (جسارت نشه هم از خودتون و هم از دیگر یوزرهای طرفدار تیم مورد علاقت:46:) من موارد خیلی بهتری سراغ دارم... خواستی بگو واست پ.خ کنم.:20:
بالتبع موضوع تاپیک هر چقدر هم محدود، به تیم و زمان باشه، باز هم بحث گذشته و تیم های حذف شده توسط طرفدارای تیم های فینالیست مطرح میشه والا اگه این تاپیک بعد از قهرمانی یکی از دوتیم بایرن یا اینتر زده میشد، بهتر بود که...:5:
درضمن من که اینتر تیم مورد علاقم (بعد از یونایتد) هستش کلا با این پستم 7 تا پست تو این تاپیک دادم... که اگر خیلی از دوستان از حرفای منو نقل قول نمیکردن این تعداد از تعداد انگشتای یه دست هم کمتر بود...:20:

(قبلنا منچستر و اخیرا هم اینتر!!!!)
اینقدر تو این انجمن خبر ورزشی منو مورد امواجی از تهمت، تحقیر و حتی ناسزا قرار دادن (و البته خود اون افراد خراب شدن) که دیگه عادت کردم!:13: باز حالا دوز این حرف شما (که یکی دو بار تو همین تاپیک به طور غیر مستقیم اشاره کرده بودید) در مقابل حرفای گذشته خیلی کمتره...!!:41:
عزیز جان... این پست منو ببین، قبل از حذف یونایتد بوده در لیگ قهرمانان اروپا، برای دوستان دیگه نقل قول می کنم که ببینن:

دوست دارم فینال منچستر اینتر باشه... چون هر دوتاشون رو خیلی دوست دارم...
از طرفی دوست دارم باز یه فینال انگلیسی ببینم یعنی منچستر آرسنال!
اما انتقام هم گاهی اوقات شیرینه... پس منچستر بارسا هم فینال عالی ای هستش...!:دی

قضاوت با اونایی که حرف منو شما رو میخونن.:20:

xerxes again
17-05-2010, 08:58
حتماَ بایرن بهترین تیم جهانه؟
قهرمانی تو اون لیگ آلابختکی که فقط یه تیم داره و بقیه ی تیم ها فقط برای نیافتادن می جنگن خیلی کار شاخی نیست.
بایرن شانس اوورد منچستر نزدش.
90% اینتر قهرمان میشه.

Mohammad_666
17-05-2010, 09:30
لیگ آلمان سومین لیگ جهانه اگه نمیدونستی بدون و لیگ ایتالیا از آلمان پایین تر هست خوشم میاد منچستری ها ناجور از بایرن زخم خوردن تو الترافورد اشکال نداره کرم زدسوزش جواب میده استفاده کنید یادت نره یوونتوس رو هم 4تا توی زمین خودش زدیم تا یادش بمونه !

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:26 AM ----------

چه قدر هم روتون زیاده انگار یادشون رفته بایرن منچستر رو توی آلمان زد اونم دوتا تازه بیشترم جا داشت اما فاندرسار خوب کار کرد یه جور حرف میزنن انگار از آسمون اومدن اون گله رویایی روبن رو زدن !
بابا جون این حرف ها رو بریز دور جاش یه کرم سوختتگی بخر استفاده کن حالشو ببر !:16::16::16::16::16::16::16::16:

masoudtr
17-05-2010, 10:23
جالبه سر جمع بگیری طرفدارای بایرن تو این انجمن 10 نفر هم نیست
با اینکه از اینتر بدم می یاد ولی وقتی بایرن را سوراخ کرد دیدن داره قیافه بعضی ها:31:

Mr.Crow
17-05-2010, 10:33
بایرن شانس اوورد منچستر نزدش.بایرن شانس آورد یوونتوس رو برد
بایرن شانس آورد فیورنتا رو زد
بایرن شانس آورد منچستر رو توی بازی رفت برد و توی بازی برگشت با اینکه 3 تا گل خورده بود , انقدر تیم بود که جبران کرد
بایرن شانس آورد که لیون , تیمی که رئال مادرید رو حذف کرده بود شکست داد
...
هفته دیگه :
بایرن شانس آورد اینترمیلان رو برد ...

Mohammad_666
17-05-2010, 10:54
با اینکه از اینتر بدم می یاد ولی وقتی بایرن را سوراخ کرد دیدن داره قیافه بعضی ها:31:

تو که راست میگی ولی توهم پماد زدسوزش رو برات تجویز میکنم تا سال آینده جواب میده!:27:

ارمغان جنون
17-05-2010, 11:40
این آمار رو از کجا میاری؟!!
لابد اسنادشم موجوده آره؟:31:
میخوای یه نظرسنجی بزنیم ببینی بایرن جزو پرطرفدارترینهاست؟
اگه مدیریت اجازه بده می زنیم همچین نظرسنجی
البته قبلا هم بوده یادمه بایرن جزو 5 تای اول بود
بایرن یکی از پرطرفدارترین تیمها در ایران هست اینو دیگه خود شبکه سه که همیشه ضد بایرن بوده بهش اعتراف کرد!!

من به رده بندی لیگا کاری ندارم. منظورم اینه که توی آلمان هیج تیمی بازیکنای بایرن و توان رقابت باهاشو نداره ، پس خیلی شاهکار نکرده.:13:
کی از لیگ ایتالیا تعریف کرد؟:18:
من منچستریم؟ من از هر چی تیم انگلیسیه:2:(به خصوص منچستر) به جز آرسنال بدم میاد، ولی حق منچستر بود که بیاد بالا.
شما برید نماز شکر به جا بیارید که از فلان قسمت بدنتون میارید.
ببین کار ما به کجا کشیده که طرفدارای تیمی که سالهاست داره تو اروپا در جا میزنه واسه ما شاخ شدن.
یه بار اومدین فینال بعد از سال ها بایدم عروسی بگیرین.
ای کاش بارسا تو فینال بود و دهن بایرنو مورد عنایت قرار میداد. با این که از اینترم خوشم نمیاد ولی امیدوارم بایرنو له کنه.:21:
شما که به زده بندی لیگ ها کاری نداری پس به چی کار داری؟
لابد از یوفا و فیفا بیشتر می فهمی؟

ضمنا نکته جالب اینه که هر موقع که بایرن قهرمان بوندسلیگا میشه میگن سطح بوندسلیگا پایینه و تک قطبی هم هست و بایرن هنر نکرده که قهرمان میشه
و هر موقع هم که تیم دیگری قهرمان میشه میگن بایرن ضعیف شده نمیگن تیمای دیگه قوی شدن
یعنی همیشه یه بهانه ای میارن اونم از نوع بنی اسراییلی
من قبول دارم بهترین تیم دهه اخیر بارسلونا بوده و شاید بهترین تیم امسال هم بارسلونا بود و اگر بارسا به فینال می رسید فینال جذابتری داشتیم :10:
ضمنا در تیم منتخب سال 2010 4 بازیکن از بایرن حضور دارن و از بارسلونا 3 تا
تنها تیمی که در ده سال اخیر دو بار قهرمان اروپا شده بارسلونا بوده و اگر بایرن امسال قهرمان بشه بایرن هم دومین تیمیه که در طول ده سال اخیر دو بار قهرمان شده یعنی 2001 و 2010 :8:

Masoud King
18-05-2010, 09:17
چون اون تاپیک لیگ قهرمانان بسته شد خبر رو اینجا میزارم!

ونگال: مورينيو خودخواه است

تيم ما کاملاً آماده است و ما برای قهرمانی به زمين خواهيم آمد...

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران،لوئيس ونگال در آستانه بازی فينال ليگ قهرمانان مقابل اينتر درباره اخلاق سرمربی باشگاه اينترميلان ايتاليا،خوزه مورينيو،اظهار نظر کرد.
او در اينباره ميگويد:
من فکر نميکنم که مورينيو تيمش را طوری بچيند که در مقابل ما فوتبال تهاجمی بازی کند،مورينيو بيشتر به فکر دفاع کردن است و هدف او همين است،من فکر ميکنم که هر مربی بهتر از ديگران ميداند که چه چيزی از تيمش انتظار دارد و به چه هدفی ميخواهد برسد،من و او ميدانيم که چه گونه بايد مربيگری کنيم،من درسهايی زيادی در بارسلونا به او دادم اما مطمئنم که او نميتواند از اين درسها بر عليه تيم من استفاده کند.
او آدم خودخواهی بود و فقط به فکر خود بود و زمانی که در بارسلونا با هم کار ميکرديم به هر قيمتی حاضر بود تيمش برنده شود،من نميتوانم هيچوقت مانند او باشم،برای من مسائل ديگر هم مهم است،هيچ مربی بيش از حد نميتواند به بازيکنانش فشار بياورد تا برنده از زمين خارج شوند چون در آينده مشکلات بزرگتری پيدا خواهند کرد.
به نظر من مورينيو در حرف زدن آدم حرفه اي است و فقط در فکر بر هم زدن جو تيمهای حريف است،حتی در بارسلونا به خاطر اين رفتارها،من چند بار به رئيس باشگاه،هشدار دادم که من اصلاً دوست ندارم او اينکارها را انجام دهد.
من مطمئنم که تيم ما کاملاً آماده است و ما برای قهرمانی به زمين خواهيم آمد،اميدوارم که بتوانيم بازی خوبی از خود ارائه دهيم.

A.N.A.P
18-05-2010, 09:49
تلفظ صحيح نام من لويي فان‌خال است

سرمربي هلندي تيم فوتبال بايرن‌مونيخ گفت: در همه جاي دنيا نام مرا با تلفظ‌هاي متفاوت بکار مي‌برند در حالي که تلفظ صحيح نامم لويي فان‌ خال است.

لويي فان‌خال در گفت‌وگو با شبکه دوم تلويزيون آلمان(ZDF) اظهار داشت: ‌تاکنون به نقاط زيادي در سراسر دنيا سفر کرده‌ام. هرکس به فراخور زبان مادري نامم را تلفظ کرده و با تلفظ‌هاي متفاوتي روبرو شده‌ام. بعنوان مثال در جايي به من لوييز وان ژال گفتند. حتي بارها شنيده‌ام که مرا لوئيس ون گال، ون جال يا فان ژال صدا زده‌اند. ظاهرا نامم مثل خودم، به موضوعي بحث‌انگيز تبديل شده که اينجا تلاش مي‌کنم تلفظ صحيح را بيان کنم.

وي که پس از پيروزي 4 بر صفر مقابل وردربرمن و قهرماني تيمش در استوديو اين شبکه مستقر در ورزشگاه المپيک برلين، در جمع نزديک به 60 نفر تماشاگر اين برنامه حضور يافته بود، به سئوالات مجري برنامه بطور زنده پاسخ داد.

فان‌خال که تابستان گذشته زمام امور مونيخي‌ها را برعهده گرفت و هفته گذشته مقام قهرماني بوند‌س‌ليگا را کسب کرد، گفت: نه فقط در بايرن بلکه زمان حضور در بارسلونا نيز بازيکنان، مربيان، مسئولان و حتي تماشاگران در بکار بردن صحيح تلفظ نامم دچار مشکل بودند. اين مشکل البته کم و بيش براي ديگر همکارانم نيز هست. مثلا در مورد مورينيو، مربي اينترميلان، برخي او را خوزه يا يوزه صدا مي‌زنند که در اصل ژوزه است. اجازه دهيد يک بار براي هميشه تلفظ صحيح‌ اسمم را بيان کنم. من لوئي فان خال هستم که لويي يک نام کوچک فرانسوي مورد علاقه پدرم بوده؛ اما هيچ يک از وابستگان خانوادگي‌ام فرانسوي‌ نبوده‌اند.

وي که بابت کسب عنوان قهرماني در جام حذفي بسيار شادمان بود،‌ اظهار داشت: بابت قهرماني نبايد تنها به من تبريک گفته شود. اين پيروزي نظير موفقيت در قهرماني در بوندس‌ليگا متعلق به همه است. البته بيشتر به هواداران بايرن که هميشه تيم را مورد تشويق و حمايت قرار داده‌اند.

مربي پيشين تيم‌هاي بارسلونا و ملي هلند تصريح کرد: براي رسيدن به اين نقطه همه متحمل زحمت زيادي شدند. بازيکنانم با شور و اشتياق سختي‌ها را به جان خريدند و از موانع سخت عبور کردند. من مي‌دانم براي يک بازيکن حتي حرفه‌اي انجام چند ساعت‌ تمرين پرفشار روزانه چقدر سخت و طاقت فرسا است؛ ولي بازيکنانم با شور و شوق بسيار آن را انجام دادند و اکنون به جايي رسيده‌اند که حتي پس از بازي سنگين با وردربرمن‌، احساس خستگي نمي‌کنند. اين مسئله براي من بسيار حائز اهميت است.

فان خال گفت: زماني که تابستان گذشته زمام امور بايرن را برعهده گرفتم، به اين مجموعه به عنوان يک خانواده نگريستم. خانواده‌اي که همه از خوشحالي هم خرسند مي‌شويم و بابت غم هم، گريه مي‌کنيم. تحت اين شرايط توانستم نقطه نظرات تاکتيکي‌ام را به بهترين شکل ممکن به مورد اجرا بگذارم که بايد همين جا بابت همکاري خوب و شايسته بازيکنانم از همه آنها تشکر کنم.

اين مربي در مورد بازي هفته آينده فينال ليگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو مادريد برابر اينترميلان گفت: همه چيز براي اين بازي از روز دوشنبه (امروز) شروع مي‌شود. از اين تاريخ خانواده بايرن براي کسب موفقيتي ديگر هم قسم خواهد شد. البته بايد اعتراف کرد جدال با اينترميلان سخت ترين بازي يک سال اخير تيم خواهد بود که بايد راه‌هايي براي دسترسي به دروازه حريف پيدا کنيم.

nw_nk
18-05-2010, 13:29
« قوانین و توصیه های انجمن خبر » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5 - بر سر موضوعات خبری با هم بحث و جدال بی مورد نكنيد و به نظرات و آراء همديگر احترام بگذاريد. مطمئنا نظرات افراد در هر زمینه‌ای با هم متفاوت است.

7 - هر نوع پست نامربوط، توهین‌آمیز یا ... را با کلیک روی دکمه‌ گزارش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدیریت انجمن اطلاع دهید و از بحث درباره اون پرهیز کنید.

nw_nk
18-05-2010, 13:44
رای یوفا به قوت خود باقی است؛ ریبری محروم از فینال اروپا

ریبری كه در بازي رفت مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا به دلیل تکل خشنش اخراج شده بود، امكان بازي در ديدار نهايي ليگ قهرمانان اروپا را نخواهد داشت.

سایت گل - دادگاه عالي ورزش روز سه‌شنبه اعلام كرد راي يوفا در مورد فرانك ريبري بابت سه جلسه محروميت در رقابت‌هاي اروپايي درست است.

فرانك ريبري روز دوشنبه (ديروز) به همراه كارل‌ هاينس رومينيگه، معاون باشگاه بايرن و وكلاي مونيخي‌ها در محل این دادگاه در شهر لوزان سوئيس حاضر شد و برابر قاضي به سئوالات پاسخ داد.

پس از آنکه یوفا ریبری را به سه جلسه محرومیت به دلیل خطای شدید روی لیساندرو لوپز محکوم کرد، باشگاه پرطرفدار آلماني نامه اعتراضي به اين سازمان ارسال كرد و خواهان راي استيناف شد كه بعد، مقامات اين ارگان اعلام كردند تكل ريبري بسيار خشن بوده و جريمه در نظرگرفته شده صحيح است.

درپي آن مونيخي‌ها توجه خود را معطوف دادگاه ورزشي جهان كردند تا بلكه با راي كاهش محروميت اين بازيكن مواجه شوند و براي بازي با اينتر، هافبك تيم ملي فرانسه را در اختيار داشته باشند. تلاش بي‌وقفه آلمان‌ها كه روز شنبه شاهد موفقيت تيم‌شان در فينال جام حذفي كشور بودند، با صدور راي نهايي دادگاه ورزشي جهان بدين ترتيب به پايان رسيد و بازيكن فرانسوي در جدال نهايي ليگ قهرمانان، در عمل دومين جلسه اين محروميت را پشت سر خواهد گذاشت..

2010/5/18

mmiladd
18-05-2010, 14:08

شما فک کنم ریاضیت یه ذره ضعیف باشه..!

جدول ضربو خوب یاد گرفتی بهت یه سوال انتگرال میدم..!

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

حتماَ بایرن بهترین تیم جهانه؟
قهرمانی تو اون لیگ آلابختکی که فقط یه تیم داره و بقیه ی تیم ها فقط برای نیافتادن می جنگن خیلی کار شاخی نیست.
بایرن شانس اوورد منچستر نزدش.
90% اینتر قهرمان میشه.

اگه این طوره بردن تیم هایی مثل هال سیتی.. ختافه.. پیاجنزا هم نباید کار زیاد سختی باشه...!

شما که هنوز داری حرف منچسترو می زنی.. بابا چلسی قهرمان شد آ..!

mehryazdan
18-05-2010, 14:30
با اینکه طرفدار هیچ کدوم نیستم ولی 100 درصد اینتر

Peji2010
18-05-2010, 16:54

شما یه تجدید نظری بکن!
قیافه ی شما اینتریها که از همین الانم دیدنش حال میده.آخه از ترس بایرن حسابی رنگ عوض کردید:43:

Ezel
18-05-2010, 21:28
سايت گل- به گزارش بخش ايتاليايي سايت گل، ماريو بالوتلي، مهاجم تيم اينتر، دچار مصدوميت شده و حضورش در ديدار فينال ليگ قهرمانان اروپا در هاله اي از ابهام قرار دارد.

او به دليل درد شديد در پشت پا، تمرينات امروز تيمش را بسيار زود ترك كرد. ميزان مصدوميت او هنوز مشخص نيست اما ممكن است او همين به دليل فينال مادريد را از دست بدهد. او اكنون بايد منتظر نظر پزشكان تيم باقي بماند.

انتظار مي رفت بالوتلي پس از پشت سر گذاشتن اختلافات طولاني مدتش با مورينيو در ديدار مقابل بايرن مونيخ در تركيب اصلي اينتر قرار بگيرد اما اكنون او بايد ابتدا اين مصدوميت را پشت سر بگذارد.

ايوان كوردوبا نيز در تمرينات امروز حضور نداشت. اينتري ها در بازي فينال تياگو موتا را نيز به دليل محرومیت در اختيار نخواهند داشت.

A.N.A.P
19-05-2010, 02:22
جدول گلزنان برتر ليگ قهرمانان اروپا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جدول گلزنان برتر لیگ قهرمانان اروپا درآستانه دیدار نهایی میان بایرن مونیخ آلمان و اینترمیلان ایتالیا به شرح زیر اعلام شد.
1.لیونل مسی از باشگاه بارسلونا با هشت گل زده
2.کریستیانو رونالدواز باشگاه رئال مادرید با هفت گل زده
3.ایویکا اولیچ از باشگاه بایرن مونیخ باهفت گل زده
4.نیکلا بندتنر از باشگاه آرسنال با پنج گل زده
5.وین رونی از باشگاه منچستر یونایتد با پنج گل زده
6.مروان کاماچ از باشگاه بوردو با پنج گل زده
7.مایکل اوون از باشگاه منچستر یونایتد با چهار گل زده
8.استفان یاووتیچ از باشگاه فیورنتینا با چهارگل زده
9.ادین دزکو از باشگاه ولسفبورگ باچهار گل زده
10.آرین روبن از باشگاه بایرن مونیخ با چهار گل زده
11.سس فابرگاس از باشگاه آرسنال با چهار گل زده
12.فالکو از باشگاه پورتو چهار با گل زده
13.پدرو رودریگز از باشگاه بارسلونا با چهار گل زده
14.میرالم پیانیک از باشگاه المپیک لیون با چهار گل زده
15.زلاتان ابراهیموویچ از باشگاه بارسلونا با چهار گل زده
16.میلوس کراسیچ از باشگاه زسکا مسکو چهار با گل زده
17.دیه گو میلیتو از باشگاه اینترمیلان با چهار گل زده

jingool
19-05-2010, 02:32
به امید خدا بایرن امسال به حقش میرسه...

hoha881
19-05-2010, 09:27
اینتر قهرمانه.
این قدر حرص و جوش نزنین.
:21:

davy jones
19-05-2010, 14:17
بایرن میخواد چه چیز اضافه تری نسبت به بارسا برای اینتر رو کنه که داعیه ی قهرمانی داره؟
دیگه اوج سبکی که بایرن الان داره بازی میکنه رو بارسا داره دیگه که اونم حریف اندیشه های مورینیو نشد.

mmiladd
19-05-2010, 14:24
بایرن میخواد چه چیز اضافه تری نسبت به بارسا برای اینتر رو کنه که داعیه ی قهرمانی داره؟
دیگه اوج سبکی که بایرن الان داره بازی میکنه رو بارسا داره دیگه که اونم حریف اندیشه های مورینیو نشد.

من نمی دونم چه ربطی داره بارسا با بایرن....!

هر بازی واسه خودش یه دنیای دیگست...!

بایرن چیزه خاصی نمی خواد رو کنه..

آخه اینتر ارزش رو کردن نداره..!

davy jones
19-05-2010, 14:35
من نمی دونم چه ربطی داره بارسا با بایرن....!

هر بازی واسه خودش یه دنیای دیگست...!

بایرن چیزه خاصی نمی خواد رو کنه..

آخه اینتر ارزش رو کردن نداره..!

خب پس بهشون بگو پشتشون رو بکنن:31:

Peji2010
19-05-2010, 15:48
همش بحث بارسا رو میکشن وسط! بازی برگشتو که باختید که هیچ. میمونه بازی رفت که بردید و اونم شرایطی داشت! اونجا زمین اینتر بود و تماشاچیا همه اینتری بودن که تو فینال دیگه ازین خبرا نیست.اون بازی نیمه نهایی بود و برگشت داشت اما دیگه برگشتی در کار نیست.بارسا سال قبل قهرمان شده بود و برای همین انگیزش از اینتر کمتر بود.
درضمن اون بارسلونا بود و این بایرن مونیخه !

METZELDER
19-05-2010, 15:54
بايرن مونيخته

davy jones
19-05-2010, 17:08
همش بحث بارسا رو میکشن وسط! بازی برگشتو که باختید که هیچ. میمونه بازی رفت که بردید و اونم شرایطی داشت! اونجا زمین اینتر بود و تماشاچیا همه اینتری بودن که تو فینال دیگه ازین خبرا نیست.اون بازی نیمه نهایی بود و برگشت داشت اما دیگه برگشتی در کار نیست.بارسا سال قبل قهرمان شده بود و برای همین انگیزش از اینتر کمتر بود.
درضمن اون بارسلونا بود و این بایرن مونیخه !

چه دلایل محکمی!!!:27:

Peji2010
19-05-2010, 20:39
همین دلایلم فرق بین بازی بایرن_اینتر و بارسا _اینتر رو مشخص میکنه:5:

ارمغان جنون
19-05-2010, 20:51
تقدیم به بایرنیهای گل :11:
اینتریها برن کنار زیر دست و پا له نشن
افتخاراتو ببینید کف کنید

FC Bayern Munchen
CL Meister: 1974 - 1975- 1976 - 2001

sinath
19-05-2010, 21:24
جفاي يوفا به بايرن

بايرن مونيخ در آستانه ديدار فينال ليگ قهرمانان اروپا، با راي cas دادگاه ورزشي عالي جهان، از حضور فرانك ريبري در بازي فينال محروم شد.

محروميت سه جلسه اي ريبري به دليل خطا بر روي بازيكن ليون، به عقيده برخي از ناظران، محصول حواشي مربوط تخلف جنسي اين بازيكن است و گر نه تا كنون كمتر پيش آمده كه يوفا سخت گيريهايي از اين دست را در قبال يكي از فيناليست هاي ليگ قهرمانان اروپا از خود بروز دهد.

مثلاً در سال 1993 پس از آنكه مارسي در فينال اين تورنمنت با شكست دادن آث ميلان به قهرماني رسيد، معلوم شد كه تباني با يك تيم نروژي، در كسب اين موفقيت از سوي مارسي تاثيرگذار بوده است. ولي با اين حال، يوفا حاضر نشد كه عنوان قهرماني مارسي را، به رغم درخواستهاي مكرر آث ميلان، از تيم فرانسوي پس بگيرد.

اما الان سخت گيري كم نظير يوفا با يك بازيكن فرانسوي، به دليل ناراحتي ميشل پلاتيني رئيس يوفا از رسوايي جنسي فرانك ريبري، تصميمي است كه دودش بيش از همه به چشم باشگاه نجيب بايرن مونيخ مي رود؛ باشگاهي كه نه خريدهاي كلان و سرسام آور مي كند و نه با پول تبليغات ستاره هايش، تجارت مي كند.

mmiladd
19-05-2010, 22:00
خب پس بهشون بگو پشتشون رو بکنن:31:

که این طور...!!

AhmadReza.
19-05-2010, 22:46
شما که هنوز دارین کل کل میکنید
تیم به این باحالی و مربی به این خوبی معلومه دیگه :40:اینتر:40: قهرمانه.......
...............

MehdiAkhbari
19-05-2010, 23:02
ونگال: مورينيو خودخواه است
تيم ما کاملاً آماده است و ما برای قهرمانی به زمين خواهيم آمد...

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران،لوئيس ونگال در آستانه بازی فينال ليگ قهرمانان مقابل اينتر درباره اخلاق سرمربی باشگاه اينترميلان ايتاليا،خوزه مورينيو،اظهار نظر کرد.
او در اينباره ميگويد:
من فکر نميکنم که مورينيو تيمش را طوری بچيند که در مقابل ما فوتبال تهاجمی بازی کند،مورينيو بيشتر به فکر دفاع کردن است و هدف او همين است،من فکر ميکنم که هر مربی بهتر از ديگران ميداند که چه چيزی از تيمش انتظار دارد و به چه هدفی ميخواهد برسد،من و او ميدانيم که چه گونه بايد مربيگری کنيم،من درسهايی زيادی در بارسلونا به او دادم اما مطمئنم که او نميتواند از اين درسها بر عليه تيم من استفاده کند.
او آدم خودخواهی بود و فقط به فکر خود بود و زمانی که در بارسلونا با هم کار ميکرديم به هر قيمتی حاضر بود تيمش برنده شود،من نميتوانم هيچوقت مانند او باشم،برای من مسائل ديگر هم مهم است،هيچ مربی بيش از حد نميتواند به بازيکنانش فشار بياورد تا برنده از زمين خارج شوند چون در آينده مشکلات بزرگتری پيدا خواهند کرد.
به نظر من مورينيو در حرف زدن آدم حرفه اي است و فقط در فکر بر هم زدن جو تيمهای حريف است،حتی در بارسلونا به خاطر اين رفتارها،من چند بار به رئيس باشگاه،هشدار دادم که من اصلاً دوست ندارم او اينکارها را انجام دهد.
من مطمئنم که تيم ما کاملاً آماده است و ما برای قهرمانی به زمين خواهيم آمد،اميدوارم که بتوانيم بازی خوبی از خود ارائه دهيم.

AhmadReza.
19-05-2010, 23:09
فکر کنم این حرف هارو زده تا مورینیو رو عصبانی کنه تا مورینیو دست به کار اشتباهی بزنه...:41:
ولی موینیو از این حرف ها زرنگتره:21:

A.N.A.P
19-05-2010, 23:59
به نظر من باخت بارسلونا تو بازی رفت با اینتر خستگی راه بود که با اتوبوس اومدن !!!

البته اون اتوبوس مثل این اتوبوس های ایرانپیما نبود !!!:31:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

مورينيو: ليگ قهرمانان بزرگتر از جام جهاني است

سرمربي پرتغالي اينترميلان گفت: اعتبار و درجه هيجان و حساسيت ليگ قهرمانان اروپا بسيار بيشتر از جام جهاني است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوزه مورينيو تصريح کرد: فينال ليگ قهرمانان اروپا بزرگتر از جام جهاني است. ممکن است عده‌اي در جهان پيدا شوند که برخي بازي‌هاي جام جهاني را مشاهده نکنند اما کسي در جهان نيست که فينال ليگ قهرمانان اروپا را تماشا نکند.
وي گفت: تيم‌هاي اروپايي همواره اعتبار فوتبال جهان بوده‌اند و به عقيده من اعتبار و سطح استاندارد ليگ قهرمانان اروپا و يا جام ملت‌هاي اروپا به مراتب بالاتر و بهتر از جام جهاني است.
اين مربي پرحاشيه اينتر درباره آينده خود تاکيد کرد: تا پايان هغته آينده تکليف خود را روشن مي‌کنم.
فينال ليگ قهرمانان اروپا شنبه اول خرداد ميان اينترميلان و بايرن مونيخ در ورزشگاه سانتياگو برنابئو مادريد برگزار خواهد شد.

ارمغان جنون
20-05-2010, 01:07
فکر کنم این حرف هارو زده تا مورینیو رو عصبانی کنه تا مورینیو دست به کار اشتباهی بزنه...:41:
ولی موینیو از این حرف ها زرنگتره:21:

این حرکات فقط از شخصی مثل مورینیو بر میاد که ضد فوتبال ضد اخلاق و ضد انسانیت هستن ایشون نه از جنتلمنی چون فنگال.ای مورینیو در مقابل استادت فن گال تعظیم کن

Mr.Crow
20-05-2010, 06:07
ولی موینیو از این حرف ها زرنگتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره ماشالله انقدر زرنگه که دقیقآ 3,4 روز قبل از بازی با بایرن , میاد میگه فصل بعد توی رئال هستم !! میتونست بذاره فردای بازی بگه نه اینکه به خاطر جذب یه عده رئالی توی ورزشگاه خودشون برای حمایت از اینتر این حرف رو بزنه !
من بیشتر از اینکه دوست داشته باشم بایرن جام رو بگیره , دوست دارم مورینیو رو ناراحت ببینم :دی

Ultra_Black
20-05-2010, 08:52
من بیشتر از اینکه دوست داشته باشم بایرن جام رو بگیره , دوست دارم مورینیو رو ناراحت ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:In Your Dream's

B L A S T E R
20-05-2010, 09:17
آره ماشالله انقدر زرنگه که دقیقآ 3,4 روز قبل از بازی با بایرن , میاد میگه فصل بعد توی رئال هستم !! میتونست بذاره فردای بازی بگه نه اینکه به خاطر جذب یه عده رئالی توی ورزشگاه خودشون برای حمایت از اینتر این حرف رو بزنه !
مورینیو فقط گفته میخوام فینال رو بازی کنیم بعد فرصت برای استراحت و انتخاب دارم!
به این صراحتی که شما میگی نگفته!

masud-000000
20-05-2010, 12:56
من بیشتر از اینکه دوست داشته باشم بایرن جام رو بگیره , دوست دارم مورینیو رو ناراحت ببینم :دی
حرف های شما رو کاملا تصدیق می کنم.

مورینیو اساسا کاری با فوتبال نداره به تعبیر دیگه کارش فقط حاشیه رفتنه نه فوتبال بازی کردن:13:

sasan816
20-05-2010, 13:01
مورینیو اساسا کاری با فوتبال نداره به تعبیر دیگه کارش فقط حاشیه رفتنه نه فوتبال بازی کردن
موافقم امار هم میگه اینتر قهرمان میشه
حالا باید صبر کنیم ببینیم کدامشون قهرمان میشن

Mohammad_666
20-05-2010, 13:23
امارهای قبلی هم میگفت بارسا قهرمانه تازه 100 تایی هم شده بودن اما قهرمان که هیچی حذف شد !

Mr.Crow
20-05-2010, 14:10
مورینیو فقط گفته میخوام فینال رو بازی کنیم بعد فرصت برای استراحت و انتخاب دارم!
به این صراحتی که شما میگی نگفته!
اتفاقآ چندین بار از اول هفته تا الآن با الفاظ مختلف منظور خودش رو رسونده ! یه بار گفته بالاخره دیر یا زود به رئال میرم , یه بار باعث شده شایعه بسازن که حتی یه جورایی قرارداد رو هم دارن تکمیل میکنن و ...

از همه جالب تر اینه که این شومن عزیز , امروز از هواداران رئال مادرید خواسته بیان توی ورزشگاه و اینتر میلان رو تشویق کنن !!

یعنی ایشون به جای اینکه به مربی گری خودش برسه , از یه هفته قبل جنگ روانی رو شروع کرده و حالا هم به این وضوح داره میگه بیاین توی ورزشگاه خودتون ما رو تشویق کنین !

davy jones
20-05-2010, 14:39
اتفاقآ چندین بار از اول هفته تا الآن با الفاظ مختلف منظور خودش رو رسونده ! یه بار گفته بالاخره دیر یا زود به رئال میرم , یه بار باعث شده شایعه بسازن که حتی یه جورایی قرارداد رو هم دارن تکمیل میکنن و ...

از همه جالب تر اینه که این شومن عزیز , امروز از هواداران رئال مادرید خواسته بیان توی ورزشگاه و اینتر میلان رو تشویق کنن !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی ایشون به جای اینکه به مربی گری خودش برسه , از یه هفته قبل جنگ روانی رو شروع کرده و حالا هم به این وضوح داره میگه بیاین توی ورزشگاه خودتون ما رو تشویق کنین !

حالا اگه همین حرف رو فن گال میزد لابد اون رو میذاشتی به پای درایت و تجربه ی فن گال!:27: ولی چون مورینیو اینو گفته پس خودفروخته اس و ...
طرفدارای رئال همین جوریش بدون این که مورینیو ازشون بخواد بیان، تو ورزشگاه سانتساگو برنابئو حاضر میشدن. حالا این به نظرم زرنگی یه مربیه که بتونه از تماشاچیای خاکستری مادریدی، برای تیم خودش هوادار درست کنه.
برای طرفدارای رسمی هر کدوم از تیمهای اینتر و بایرن، فیفا فقط 5 هزار بلیط به عنوان سهمیه قرار داده و مابقی صندلیهای ورزشگاه 75 هزار نفری سانتیاگو برنابئو رو تو مادرید بلیط فروشی میکنن.
حالا خودتون کلاتون رو قاضی کنین و ببینین مورینیو واقعا کار اشتباهی کرده یا نه.

nw_nk
20-05-2010, 14:54
درخواست مورینیو از هواداران رئال مادرید: در فینال چمپیونز لیگ، اینتر را تشویق کنید

آقای خاص می داند که چگونه هواداران را تحریک کند.

سایت گل - ژوزه مورینیو، سرمربی تیم اینتر، از هواداران رئال مادرید خواست تا در فینال لیگ قهرمانان تیم اینتر را تشویق کنند و به این ترتیب به شایعات اخیری که در مورد پیوستنش به رئال مادرید به گوش می رسد، دامن زد.

این سرمربی پرتغالی تاکید کرد که پیش از بازی روز شنبه در مورد آینده اش تصمیم گیری نخواهد کرد اما انتظار می رود، همان طور که خودش اعلام کرده، به دلیل عدم علاقه به فوتبال ایتالیا، سن سیرو را ترک کند و به رئال مادرید برود.

اینتری ها برای اینکه از هرگونه اتفاق پیش بینی نشده و لغو پروازها به دلیل فعالیت های آتشفشانی ایسلند مواجه نشوند، شب گذشته وارد مادرید شدند.

مورینیو در فرودگاه مادرید در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "امیدوارم که هواداران رئال در بازی شنبه شب اینتر را تشویق کنند."

اینتری ها در این فصل قهرمان سری آ و کوپا ایتالیا شده اند و فتح لیگ قهرمانان اروپا، یک سه گانه تاریخی را برای آنها رقم خواهد زد.

2010/5/20

Mr.Crow
20-05-2010, 14:59
حالا اگه همین حرف رو فن گال میزد لابد اون رو میذاشتی به پای درایت و تجربه ی فن گال![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی چون مورینیو اینو گفته پس خودفروخته اس و ...
طرفدارای رئال همین جوریش بدون این که مورینیو ازشون بخواد بیان، تو ورزشگاه سانتساگو برنابئو حاضر میشدن. حالا این به نظرم زرنگی یه مربیه که بتونه از تماشاچیای خاکستری مادریدی، برای تیم خودش هوادار درست کنه.
برای طرفدارای رسمی هر کدوم از تیمهای اینتر و بایرن، فیفا فقط 5 هزار بلیط به عنوان سهمیه قرار داده و مابقی صندلیهای ورزشگاه 75 هزار نفری سانتیاگو برنابئو رو تو مادرید بلیط فروشی میکنن.
حالا خودتون کلاتون رو قاضی کنین و ببینین مورینیو واقعا کار اشتباهی کرده یا نه.
بابا مگه من میگم اشتباه کرده ؟!! :دی فقط گفتم از این کارا خوشم نمیاد و ترجیح میدم فوتبال داخل زمین رو به همون صورتی که هست ببینم نه با این کارا ! اگه مورینیو هفته پیش چیزی در مورد رئال نمیگفت که طرفدارای رئال الکی نمیخواستن از اینتر طرفدارای کنن ! ولی الآن خیلی ها شاید این کارو بکنن :دی

B L A S T E R
20-05-2010, 15:30
مورینیو اگه چیزی هم نیگفت بیتشر از اینتر حمایت میکردن . چون هر چی باشه رقیب دیرینشونو شکست داده!

sAeEd_kHaAn
20-05-2010, 15:39
حرف های شما رو کاملا تصدیق می کنم.

مورینیو اساسا کاری با فوتبال نداره به تعبیر دیگه کارش فقط حاشیه رفتنه نه فوتبال بازی کردن:13:

اره با اینکه فوتبال بازی نکرد شمارو به خاک مالید دوست من :31:

ارمغان جنون
20-05-2010, 16:19
کلا این مورینیو استاد جنگ روانی و این بازی های کثیفه
میخواد تمرکز تیم حریف رو به هم بزنه
کلا مربی ضد اخلاقی هست منتها بایرن اسیر این شگردهای ناجوانمردانه نمیشه اونا هوشیار هستن.
مثلا مورینیو چند روز پیش گفته بود بایرن بیخودی داره برای کاهش محرومیت ریبری تلاش می کنه چون حقش بوده.آخه یکی نیست بگه تو ته پیازی یا سر پیاز؟مگه جز هیئت منصفه یوفایی؟بازیکنی که کارت قرمز میگیره یه جلسه محروم میشه نه سه جاسه اول فکر کن بعد حرف بزن.
اینم از این کاراش با تماشاچی های رئال
ولی به امید خدا بایرن پیروز است با وجود همه این بچه بازیای مورینیو

masud-000000
20-05-2010, 16:37
اره با اینکه فوتبال بازی نکرد شمارو به خاک مالید دوست من :31:
اینتر برد،درست!ولی عزیز فوتبال فقط برد و باخت نیست که این آقا حاضره برای بردن دست به هر کار شنیعی بزنه :13:

کلا مربی ضد اخلاقی هست منتها بایرن اسیر این شگردهای ناجوانمردانه نمیشه اونا هوشیار هستن.
مثلا مورینیو چند روز پیش گفته بود بایرن بیخودی داره برای کاهش محرومیت ریبری تلاش می کنه چون حقش بوده.آخه یکی نیست بگه تو ته پیازی یا سر پیاز؟مگه جز هیئت منصفه یوفایی؟بازیکنی که کارت قرمز میگیره یه جلسه محروم میشه نه سه جاسه اول فکر کن بعد حرف بزن.
به شدت تایید میشود

AhmadReza.
20-05-2010, 18:12
مورینیو این کارهارو میکنه چون میتونه بکنه..تازه مگه اومده با تفنگ بازی کرده؟؟فوتبال بازی کرده .همه هم دیدیم
مربی های دیگه هم اگه عرضه داشتن این کارهارو میکردن... (برای پیروزی تیمشون)
شما هم که اینقدر از مربی گری سرت میشه چرا خودت نرفتی مربی بشی؟؟؟:21:
شما بچسب به تیم خودت ...چکار به کار دیگران داری؟؟
دوست داری یه نفر هی پشت سرت حرف دربیاره؟؟:13:

sinath
20-05-2010, 20:01
آرین روبن: مورینیو بازی زیبا را قربانی نتیجه می کند

گل- آرین روبن، ستاره هلندی باشگاه بایرن مونیخ، در آستانه دیدار تیمش مقابل اینتر در فینال لیگ قهرمانان اروپا، فلسفه فوتبالی مورینیو را زیر سوال برد.

روبن در زمان حضورش در چلسی زیر نظر مورینیو کار کرد و معتقد است سرمربی پرتغالی حاضر است برای کسب نتیجه، زیبایی های فوتبال را قربانی است.

روبن در مصاحبه با بی بی سی گفت:" برای او اهمیتی نداشت که تیم زیبا بازی کند یا نه. فلسفه فوتبال بایرن که فان خال به اجرا می گذارد، پیروزی با انجام بازی های زیباست. به عنوان یک بازیکن می خواهم از بازی کردن لذت ببرم. این بخش مهمی از بازی است. "

تغییرات تاکیتیکی مورینیو سرانجام روبن را مجبور کرد که از چلسی به رئال مادرید بپیوندد.

" من سه سال با او در چلسی کار کردم. دوره موفقیت آمیزی بود. او شخصیت بزرگی است و به عنوان سرمربی یک تیم بزرگ شما به چنین شخصیتی نیاز دارید او می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند و به همه بازیکنان احترام می گذارد. زمانی که تاکیتک تیم طوری تغییر کرد که بال ها حذف شدند، برای من خیلی بد شد. زمانی که تاکتیک تغییر کرد، من تصمیمم را گرفتم و جدا شدم

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

ماتئوس:بایرن قهرمان است.

گل -لوتار ماتئوس،بازيکن سابق تيم ملی فوتبال آلمان،مطمئن است که شاگردان لوئيس ونگال در بازی روز شنبه مقابل اينترميلان،قهرمان خواهند شد. ماتئوس برای باشگاه بايرن مونيخ و اينترميلان بازی کرده است و در کل 16 فصل را در اين دو باشگاه گذرانده است.

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايراناو در اينباره ميگويد: بازيهای که بايرن مونيخ در هفته های اخير انجام داد،بسيار عالی بود و من فکر ميکنم که بايرن ميتواند اينتر را در فينال شکست دهد و قهرمان اروپا شود،من فکر ميکنم که بايرن مونيخ با نتيجه 2 بر 1،اينترميلان را شکست خواهد داد،خط حمله بايرن مونيخ بسيار قوی تر از خط دفاعی آنها است و اگر گلی هم دريافت کند،خط حمله بايرن به راحتی جبران خواهد کرد،به نظر من بايرن مونيخ بهترين خط حمله دنيا را دارد.

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

حمید آلتینتوپ: فینال لیگ قهرمانان مهمترین مسابقه زندگی ماست

گل- بایرن مونیخ، قهرمان بوندس لیگا، روز شنبه برای انجام دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در مقابل اینتر میلان قرار خواهد گرفت و حمید آلتینتوپ، هافبک این تیم، تاکید کرد که این دیدار مهمترین بازی زندگی اش است.

" او در مصاحبه با نشریه بیلد گفت:" فینال لیگ قهرمانان مهمترین دیدار زندگی ماست. این فرصتی است برای ما تا تاریخ ساز شویم. همه تیم دوران بدی را پشت سر گذاشت اما موفقیت های بزرگی نیز به دست آوردیم.

ما به سختی کار کردیم و همیشه با تمام توان کار کردیم. فینال شنبه شب می تواند پاداشی برای این تلاش باشد. در المان همگی منتظر این بازی هستند و ما طرفداران زیادی در این بازی خواهیم داشت."

آلتینتوپ در اکثر بازی های این فصل نیمکت نشین بود اما به دلیل محرومیت فرانک ریبری از بازی فینال، انتظار می رود او در این دیدار در تریکب اصلی بایرن قرار بگیرد.

Peji2010
20-05-2010, 22:52
در قهرمان بودن بایرن که شکی نیست. حالا باید ببینیم اولیچ آقای گل میشه یا نه :27:

vorojax
20-05-2010, 23:51
انشاالله بایرن!

اینتر میلان ایتالیا 112 58.03%
بایر مونیخ المان 81 41.97%

A.N.A.P
21-05-2010, 01:31
"هاوارد وب" انگليسي ديدار نهايي فينال ليگ قهرمانان اروپا را قضاوت مي‌کند

اتحاديه فوتبال اروپا اعلام کرد هاوارد وب، داور سرشناس انگليسي قضاوت ديدار فينال ليگ قهرمانان اروپا بين تيم‌هاي اينتر ميلان و بايرن مونيخ را برعهده خواهد داشت.
به نقل از سایت گل، وب که پیش از این در شهر روترهام پلیس بوده است، در جام جهانی آفریقای جنوبی نیز حاضر خواهد بود.

در بیانیه یوفا پس از انتخاب این داور انگلیسی برای قضاوت فینال لیگ قهرمانان اروپا آمده است: دیدار فینال لیگ قهرمانان را هاوارد وب، داور 38 ساله انگلیسی قضاوت خواهد کرد. او از سال 2005 در فهرست داوران بین‌المللی قرار داشته و قضاوت در 47 دیدار رسمی یوفا را در کارنامه دارد. وب در مجموع 19 بازی در لیگ قهرمانان را سوت زده که شش بازی آن در فصل جاری بوده است.

مهمترین آنها دیدار یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بین اینتر - زسکا مسکو در میلان و بارسلونا - دیناموکی یف در کی یف اوکراین بوده است. وب قضاوت در دیدارهای ملی مهمی را نیز در کارنامه دارد از جمله دو قضاوت در یورو 2008 و سه داوری در دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2010.

در فینال مادرید "مایکل مالارکی" و "دارن کان" کمک‌های وب خواهند بود. مارتین اتکینسون، داور چهارم بازی نیز انگلیسی است.

دیدار نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا شنبه هفته پیش رو بین دو تیم بایرن مونیخ آلمان و اینترمیلان ایتالیا در ورزشگاه سانتیاگوربرنابئو شهر مادرید برگزار خواهد شد.

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

فينال ليگ قهرمانان اروپا
اسنايدر: اينترميلان با گل من به بايرن قهرمان اروپا مي‌شود

بازيکن هلندي تيم اينترميلان ايتاليا گفت: آرزو مي‌کنم در جدال با بايرني‌ها گل بزنم و بدين‌‌ شکل، قهرماني را جشن بگيريم.
به نقل از لوپاريزين‌ فرانسه، وسلي اسنايدر اظهار داشت: مي‌دانم در اين مقطع حساس هريک از بازيکنان اينتر که مقابل بايرن گلزني کنند، در نتيجه‌گيري کلي موثر خواهد بود و کمک زيادي مي کند تا تيم جشن قهرماني بگيرد؛ ولي من براي جدال با بايرن يک آرزو دارم، اينکه بتوانم گلزني کنم.
اين هافبک 25 ساله که تابستان گذشته از جمع کهکشاني‌هاي رئال‌مادريد خارج شد و راه ميلان را در پيش گرفت، افزود: آرزوي کنوني من کسب عنوان قهرماني اروپا است. افتخاري که با گلزني من همراه باشد.
او ادامه داد: دوست دارم مقابل آرين روبن، بازيکن هموطنم که در خدمت بايرن است، برتر باشم و گل بزنم و به تيمم خدمت کنم. او و ديگر هم‌‌تيمي‌هايش بايد بدانند ما سزاوارتر از آنها هستيم.
مصاف نهايي اين پيکار ميان بايرن و اينتر شنبه شب مقارن ساعت 23:15(به وقت تهران) در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو مادريد انجام خواهد شد.

shabkard
21-05-2010, 01:39
FC Bayern Munich

B L A S T E R
21-05-2010, 09:53

sina1415
21-05-2010, 10:45
فرداشب روز نابودی اینتر:8:
============
من که دیشب خواب دیدم بایرن گل اول رو رو خورد تو دقایق اول ولی زود از خواب پریدم
============

بایرن مونیخ

mmiladd
21-05-2010, 14:44
در قهرمان بودن بایرن که شکی نیست. حالا باید ببینیم اولیچ آقای گل میشه یا نه :27:

اینو خوب گفتی....

Ezel
21-05-2010, 16:13
سایت گل

«مفهوم واقعی فوتبال چیست؟ آیا فوتبال یک شغل است یا یک بازی؟ اگر یک شغل باشد، بدون شک هدف از آن گرفتن نتیجه به معنای پیروز شدن است. مهم نیست شما چگونه این پیروزی را بدست می آورید. از سوی دیگر، اگر هدف بازی کردن باشد شما به دنبال رقابت، سخت کوشی و از جان مایه گذاشتن خواهید بود.» (جیانلوکا ویالی در کتاب شغل ایتالیایی)

اگر می خواهید قهرمان این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را که شنبه شب بین دو تیم اینتر و بایرن مونیخ برگزار می شود پیش بینی کنید، باید به بررسی دیدگاه ژوزه مورینیو و لوئیس فان خال در مورد این پرسش پرداخت.

البته با وجود اینکه هردوی آنها فلسفه فوتبال خاص خودشان را دارند و بارها به صراحت هم درباره آن صحبت کرده اند، بازهم سخت می توان گفت کدامیک از دو تیم شنبه شب جام را بالای سر خواهد برد، چرا که در چنین مصاف هایی اما و اگرها نقش مهمی ایفا می کنند و تیمی پیروز می شود که کمترین درصد خطا را داشته باشد؛ درست مثل بازی شطرنج بین دو استاد بزرگ.

از سوی دیگر، تفاوت عمده میان دو تیم در این است که اینتر می خواهد به ناکامی 45 ساله خود در لیگ قهرمانان اروپا پایان دهد و در همین حال، آخرین قهرمانی بایرن در این رقابت ها به سال 2001 برمی گردد.

The Beauty and the beast

«تقابل دیو و دلبر»، این تعبیری است که بسیاری از فینال شنبه شب اینتر و بایرن مونیخ دارند. در واقع واژه "دیو" را به فوتبال نتیجه گرای ژوزه مورینیو و اینتر نسبت می دهند و واژه "دلبر" را به فوتبال تهاجمی بایرن مونیخ؛ اما در این تقابل کدامیک پیروز می شوند؟

رویارویی اینتر و بایرن مونیخ وقتی جلوه جالب تری پیدا می کند که فراموش نکنیم ژوزه مورینیو و لوئیس فان خال هردو تجربه یک بار قهرمانی در اروپا را در کارنامه دارند (مورینیو در سال 2004 همراه با پورتو و فان خال در سال 1995 همراه با آژاکس) و حتی فراتر از آن اینکه هردو امسال قهرمانی در لیگ و جام حذفی را همراه با تیم های خود تجربه کرده اند. در واقع نگاهی به آمارها نشان می دهد که هردو مربی به نوعی یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن هم دومین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست؛ اما همانطوری که لوئیس فان خال خودش هم اظهار داشت هدف او علاوه بر گرفتن نتیجه ارائه فوتبال زیباست که این مساله کار را برایش سخت تر می کند.

هدف وسیله را توجیه می کند و این جمله برای مورینیو به معنای فتح لیگ قهرمانان اروپا به هر قیمت ممکن است. در واقع حضور در فوتبال ایتالیا آقای خاص را تا حدود زیادی به سمت سبک و سیاق فوتبال این کشور کشیده است؛ فوتبالی که بازهم به قول جیانلوکا ویالی در کتاب "شغل ایتالیایی" بیش تر فلسفه دفاع را دنبال می کند.

ویالی در کتابش که با همکاری گابریله مارکوتی نویسنده نامدار روزنامه تایمز آن را به نگارش درآورده است می نویسد: «به طور کلی دفاع کردن آسانتر از حمله کردن است، چرا که کارهای تدافعی چه در جنگ و چه در فوتبال به اندازه کارهای تهاجمی به خلاقیت یا تکنیک نیاز ندارد.»

در فوتبال ایتالیا اصل این است که شما باید همواره ابتدا به فکر دفاع بوده و برای پیروز شدن تنها به فکر استفاده از اشتباهات حریف باشید. مورینیو درست همین فلسفه فوتبال ایتالیا را دنبال می کند و البته حقیقت این است که آقای خاص در مسیری که گام گذاشته موفق بوده است. او به شکل فوق العاده ای می تواند نهایت استفاده را از نقاط ضعف حریفان ببرد و خودش هم در کتاب "شغل ایتالیایی" می گوید: «من حتی در بحث ها هم همواره ابتدا ترجیح می دهم نظر طرف مقابلم را بدانم تا اینکه ابتدا خودم نظری بدهم، چرا که این کار باعث می شود طرف مقابل صداقت به خرج نداده و نظرات شما روی افکارش تاثیر بگذارد.»

فوتبال مورینیو دقیقاً برخواسته از نوع افکارش است و باید گفت که هرکسی نمی تواند به این خوبی افکار شخصی خود را به زمین فوتبال انتقال دهد.

ارتشی به نام بایرن مونیخ

اغراق نیست اگر بگوییم لوئیس فان خال درست مانند یک ژنرال در این فصل توانسته از بازیکنان توانمند بایرن مونیخ یک نیروی واحد بسازد. او به خوبی باعث شده تا بازیکنانی همچون فرانک ریبری و آرین روبن غرور و منیت خود را کنار گذاشته و تنها به موفقیت تیمشان فکر کنند. هرچند بایرنی ها شنبه شب نمی توانند به دلیل محرومیت از حضور ریبری استفاده ببرند، اما چنین اتفاقی دو روی سکه دارد: برخی تیم ها با نوعی احساس ناامیدی درونی پا به میدان می گذارند و برخی دیگر باالعکس از غیبت بازیکن بزرگ خود الهام گرفته و با روحیه ای مضاعف به مصاف حریف خود می روند.

بایرن مونیخ را می توان در دسته دوم قرار داد. آنها در این فصل با تمام وجود برای پیروزی جنگیده اند و مزد زحمات خود را هم در مصاف با رقیبان گرفته اند؛ البته برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا شما همواره به شانس و اشتباهات داوری نیاز دارید و بایرن مونیخ هم از این قاعده مستثنا نبوده است. شاید اگر گل کلوزه در دیدار مقابل فیورنتینا به درستی آفساید اعلام می شد، اکنون بایرنی ها در فینال حضور نداشتند. همینطور اینتر که در دیدار رفت مقابل بارسا با گل آفساید میلیتو به پیروزی 3 بر یک دست یافت. این مسائل همواره در فوتبال به چشم می خورند و در رقابت های بزرگی همچون لیگ قهرمانان اروپا نمی توان بدون بخت و اقبال به موفقیت رسید. برخی از معجزه صحبت می کنند، اما اگر تلاشی در کار نباشد حتی معجزه هم رخ نمی دهد و با وجود اینکه برخی می گویند بایرن مونیخ به طرز معجزه آسایی در راه رسیدن به فینال از سد منچستریونایتد عبور کرد و اگر رافائل با خطای بی موقع خود از زمین اخراج نشده بود شیاطین سرخ از لیگ قهرمانان کنار نمی رفتند،

نباید از یاد برد که بازیکنان بایرن تا آخرین نفس همانند سرباز برای تیمشان جنگیدند و بله، در ازای زحماتشان توانستند به طرز نامتعارفی یونایتدها را کنار بزنند. درست برخلاف فلسفه فوتبال ایتالیا، برای بایرن مونیخ فوتبال یک شغل نیست بلکه یک بازی است که آنها در آن به معنای واقعی از جان مایه می گذارند.

پرده آخر از شغل ایتالیایی مورینیو

مصاف شنبه شب اینتر و بایرن مونیخ علاوه بر همه جذابیت های احتمالی اش یک نکته مهم را در بردارد و آن هم حضور ژوزه مورینیو در سانتیاگو برنابئو است. آقای خاص حتی از همین حالا دست دوستی به سمت هواداران رئال مادرید دراز کرده و از آنها خواسته تا شنبه شب تیم اینتر را تشویق و حمایت کنند. شاید به خاطر جلب نظر هواداران رئال مادرید هم که شده، مورینیو تا حدودی به فکر ارائه فوتبال زیبا و تماشاگرپسند باشد چرا که حضور آقای خاص روی نیمکت هدایت رئال مادرید برای فصل آینده تقریباً قطعی شده است. او که بی تردید خوب می داند فوتبال زیبا برای هواداران مادریدی به اندازه نتیجه از اهمیت برخوردار است، تا حدودی سعی به جا کردن خود در دل آنها خواهد داشت.

اگر مورینیو بتواند همراه با اینتر قهرمان اروپا شود، پرده آخر شغل ایتالیایی او خواهد بود و آقای خاص همه تمرکزش را متوجه فصل آینده و نیمکت هدایت رئال مادرید خواهد کرد.

مورینیو می خواهد با قهرمانی در اروپا به کارنامه خود در اینتر پایان دهد و برای رسیدن به این هدف، دست به هرکاری خواهد زد حتی اگر مجبور باشد به جای اتوبوس، یک هواپیما جلوی دروازه تیمش بگذارد.

.German.
21-05-2010, 17:53
فقط بایرن مونیخ

nw_nk
21-05-2010, 19:42
آرسن ونگر: فینال مادرید پرگل نخواهد بود

سرمربی فرانسوی معتقد است احتمالا یک گل سرنوشت قهرمان چمپیونز لیگ را مشخص خواهد کرد.

سایت گل - آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال، پیش بینی کرد بازی فینال لیگ قهرمانان امسال که فردا شب در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد، دیداری بسته و کم گل خواهد بود.

سرمربی فرانسوی پیش بینی کرد که مورینیو مانند همیشه تیمی سازمان یافته را راهی میدان کند و یک بازی تدافعی را در پیش بگیرد و در مقابل، بایرن مونیخ که در چند هفته اخیر در بهترین فرم خود قرار دارد، شیوه ای هجومی را اتخاذ کند.

او در مصاحبه با سایت اختصاصی باشگاه آرسنال گفت: "پیش بینی این بازی بسیار دشوار است. باید گفت از نظر بلوغ و تجربه شرایط به نفع اینتر است. فاکتورهایی که در بازی فینال از اهمیت بسیار بسیار زیادی برخوردار است. اما در حال حاضر بایرن از آمادگی بیشتری برخوردار است؛ به نظر می رسد آنها برای لذت بردن بازی می کنند. در حال حاضر به نظر می رسد که آنها از سیاره ای دیگر آمده اند. اینتری ها از خط دفاعی منسجمی برخوردارند و این مسئله می تواند سرنوشت بازی را رقم بزند. بازی فشرده و بسته ای خواهد بود. من معتقدم یک گل می تواند سرنوشت این بازی را رقم بزند."

2010/5/21

گزارش اختصاصی گل از مادرید - پارک رتیرو، فن زون فینالیستها

از پانزدهم تا بیست و یکم ماه می، برای برگزاری جشنهای هواداران دو تیم فینالیست لیگ قهرمانان اروپا در مادرید تعیین شده است.

غزال زیاری - مادرید

سایت گل - مسئولان برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، پارک رتیرو را به عنوان فن زون هواداران دو تیم فینالیست این رقابتها در شهر مادرید در روزهای پانزدهم تا بیست و یکم ماه می اعلام کرده اند.

البته هر چه به روز برگزاری فینال نزدیک تر می شویم، تعداد هوادارانی که از آلمان و ایتالیا به این شهر سفر می کنند، بیشتر و بیشتر می شود. ساعت 13.30 به وقت اسپانیا کنفرانس خبری لوئیس فان خال برگزار شد و پس از آن دو تیم برای یک ساعت به تمریناتشان پرداختند.

ساعت 18.30 به وقت اسپانیا نیز مصاحبه مطبوعاتی مورینیو برگزار می شود.

هواداران دو تیم در مادرید

صبح روز جمعه در پلاسا سول شهر مادرید که درمرکز این شهر قرار دارد، حدود سی تا چهل هوادار تیم اینتر تجمع کرده بودند.

آنها شعارهایی در تمجید تیمشان و در تشویق مورینیو سر می دادند و با به صدا در آوردن بوقها و چرخاندن پرچمهایشان توجه همگان را به خود جلب می کردند.زمانی که با هواداران اینتر صحبت می کردی، همه آنها از پیروزی تیمشان مطمئن بودند.

فدریکو از اینکه تیمشان پس از سالها به فینال رقابتهای اروپایی رسیده بسیار خوشحال بود. او در حالی که بوقی دردهان داشت، بوق می زد و می رقصید. فرانچسکو نیز معتقد است که تیمش پس از کسب موفقیتهای متعدد در رقابتهای ایتالیایی اکنون باید به فکر قهرمانی در اروپا باشد و قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، کلکسیون موفقیتهای اینتر را کامل خواهد کرد.

از سوی دیگر، بایرنی ها نیز که پیراهنهای تیمشان را بر تن داشتند در شهر مانور می دادند و جلب توجه می کردند، هر چند که سر و صدای آنها به مراتب کمتر از ایتالیایی ها بود.

یورگن زاند که یکی از اعضای کلاب بایرن مونیخ بود، در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که مسئولان برگزاری این رقابتها 21 هزار بلیط را برای طرفداران هر یک از دو تیم در نظر گرفته اند و بدین ترتیب 42 هزار بلیط این دیدار، در اختیار طرفداران بایرن و اینتر خواهد بود و بقیه بلیطها را به سایر افراد خواهند فروخت.

این در حالی بود که نزدیک به 60 هزار نفر از هواداران بایرن مونیخ، خواهان خریداری این بلیط بودند که تنها 21 هزار نفر از آنها موفق به خریداری آن شده اند. این بلیطها در اختیار هوادارانی از بایرن قرار گرفت که از هواداران ثابت و پرو پا قرص تیم هستند. او در ادامه به این نکته اشاره کرد که اکثر هواداران بایرن که برای تماشای دیدار فینال چمپیونز لیگ به مادرید آمده اند، پنجشنبه شب نیز برای تماشای دیدار فینال چمپیونز لیگ بانوان که در ورزشگاه ختافه برگزار شد، رفته بودند.

نکته جالب توجه این است که بلیط این دیدار(فینال بانوان چمپیونزلیگ) به صورت رایگان در اختیار تیمهای پایه ای و آکادمیک شهر مادرید قرار گرفته بود و اکثر این افراد در خارج از دربهای استادیوم به فروش بلیطهای خود به قیمتی در حدود 6 یا 7 یورو می پرداختند.

فینال چمپیونز لیگ بانوان

دیدار فینال چمپیونز لیگ بانوان پنجشنبه شب در ورزشگاه ختافه و میان دو تیم المپیک لیون و توربین پوتسدام آلمان برگزار شد و نکته جالب توجه اینجا بود که جو حاکم بر این ورزشگاه بسیار صمیمی و دوستانه بود و با اینکه بازی کمتر فیزیکی بود ولی از نظر فانتزی در مقایسه با فوتبال مردان به مراتب بهتر بود.

دیداری بسیار حساس بود واستادیوم کوچک شهر ختافه کاملا پر شده بود. این دیدار فینال به ضربات پنالتی کشیده شد و نکته برجسته ضربات پنالتی این بود که دو دروازه بان هر دو تیم توانستند دروازه های یکدیگر را باز کنند و با وجودی که تیم آلمانی در ابتدا در دو پنالتی از حریف فرانسوی عقب افتاده بود، اما بازیکنان لیون پنالتی های چهارم و پنجم خود را خراب کرده تا بار دیگر همه چیز مساوی شود و پس از آن ژرمنها به سنت دیرینه پیروز همیشگی این رقابتها باشند.

2010/5/21

masud-000000
21-05-2010, 19:59
من طرفدار هیچکدوم این دو تیم نیستم اما دوست دارم بایرن قهرمان شه حال این مورینیو گرفته شه :31:

Ezel
21-05-2010, 23:04
اختصاصی از مادرید: آخرين تمرين اينتر در زمين آلفردو دي استفانو

سايت گل ـ تمرين امروز اينتر براي دومين روز متوالي نه در سانتياگو برنابئو كه در زمين تمرين آلفردو دي استفانو برگزار شد.

همه در آغاز تمرين در انتظار ژوزه مورينيو بودند كه در يك تصميم عجيب در حالي به مادريد آمد كه به تنهايي و بدون حضور در اتوبوس تيم پا در راه اين سفر گذاشت.

مورينيو كه با رفتار اسرارآميزش به طور كلي جو را در مادريد در دست گرفته است از شرايط سفر تيم با خبر بود و با تلفن از خنده‌ها و شوخي‌هاي بازيكن‌ها مطلع مي‌شد. شايد او اين تصميم را به اين دليل گرفت كه حضورش در آخرين سفر با بازيكنان جو اتوبوس را سنگين نكند.

در آخرين تمرين اينتر ماسيمو موراتي رئيس اينتر حضور داشت و تمرين در حضور خبرنگار برگزار شد. مورينيو حتي به هيچ وجه پنهان كاري نكرد و تركيب خود را براي بازي فردا به نمايش گذاشت، به نظر مي‌رسد آرين روبن در بازي فردا در سمت راست زمين مانعي سرسخت به نام چيو خواهد داشت كه از سوي خاوير زانتي و استبان كامياسو نيز حمايت مي‌شود. اين همان شيوه‌اي بود كه اينتر با آن ليونل مسي را از كار انداخت.

در عين حال گوران پاندف در اين تمرين به سمت چپ حمله منتقل شده است و ساموئل اتئو در سمت راست بازي مي‌كند و ماريو بالوتلي روي نيمكت ذخيره‌ها خواهد نشست. البته انتخاب خط اول حمله همانطور كه همه انتظار دارند كسي جز ديه‌گو ميليتو نيست، مهاجمي كه در رقابت‌هاي اين فصل 28 گل براي اينتر به ثمر رسانده و در همه بازي‌هاي حساس براي اينتر گل زده است. داويد سانتون به دليل مصدوميت در اين تمرين دور از بقيه تمرين مي‌كرد و وسلي اسنايدر و مايكون هم نشان مي‌دادند كه براي بازي كاملا سرحال‌اند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداختصاصی از مادرید:آخرين جلسه تمرينی بايرن

سايت گل ـ لوييس فان خال مربي به شدت منظمي است. او به همين دليل نپذيرفت كه تمرينات بايرن با برنامه يوفا و در ساعت ديگري برگزار شود. اين تمرين مثل هميشه صبح برگزار شد، زماني كه بازيكنان بايرن مدت‌هاست كه به آن عادت دارند.

فان خال در اين تمرين بازيكنان را به تمرين پاس‌هاي بلند و كوتاه و شوت به دروازه و حركات تركيبي وادار كرد. اين تمرين در عين انضباط با شادي و نشاط بازيكنان بايرن همراه بود، آنها كه در با چمن برنابئو آشنا شدند،‌ حالا 24 ساعت فرصت دارند كه به رويارويي با ژوزه مورينيو و هوش عجيب و غريبش بينديشند.

بايرني‌ها كه ممكن است فردا به دليل بازي‌هاي خاص مورينيو و البته اخبار مربوط به حضور او در مادريد، اسپانيايي‌هاي حاضر در ورزشگاه را عليه خود ببينند. روي فينال به شدت متمركز هستند.

بايرن مونيخ در حال حاضر در بهترين شرايط فني و جسمي است و اين چيزي بود كه از تمرين آنها برمي‌آمد. بازيكنان بايرن در اين تمرين لباس و شورت سورمه‌اي پوشيده بودند و كادر فني با پيراهن سفيد تمرين را زير نظر داشتند.

فان خال بارها تمرين را قطع كرد و به بازيكنان تذكر داد كه چگونه بازي كنند. تركيب بايرن در بازي فردا شگفتي خاصي ندارد. آنها از همان تركيب مورد انتظار استفاده خواهند كرد.

Ezel
21-05-2010, 23:16
نقد استاد - شاگردی فان گال-مورینیو؛احترام فلسفی، تحقیر فوتبالی

سایت گل - ارسطو شاگرد افلاطون بود. افلاطونی که او را پدر فلسفه به شکل کنونی‌اش می‌دانند، برای اولین بار از قوانینی حرف زد که بشر هنوز هم روی آنها تأمل می کند.

بحث هایی چون "مُثُل" و "انسان خردورز" برای اولین بار توسط او مطرح شدند. به قول بسیاری از فلاسفه او فلسفه زمینی سقراط را به آسمان برد و با اندیشه‌اش همه چیز را از آسمان‌ها و خلقت دانست و بنابراین تکیه به عقل را برای اولین بار مطرح کرد. ارسطو اما موجودی عجیب‌تر از افلاطون بود. او سال‌ها پای صحبت‌های افلاطون نشست، در آکادمی او درس داد و همواره به اعتقادات او احترام گذاشت. اما هیچ وقت حاضر نشد جای استاد را بگیرد.

او به جای دیکته کردن افکار افلاطون و رفتن راهی که استادش پیش‌تر از آن در پیروی از استادش(سقراط) رفته بود، قدم در راه مخالف استاد گذاشت؛ هرگز پس از مرگ افلاطون جانشینی او در آکادمی را نپذیرفت و در عین حال اختلافاتش را با استاد به هییچ وجه پنهان نکرد. او به جای بدلی دانستن همه چیزهای دنیوی و تکیه بر افکار افلاطون، از امکان "بالقوه" و "بالفعل" حرف زد و قیاس منطقی را سرلوحه کارش کرد...ارسطو شاگرد سر به راهی برای افلاطون نبود...

مورینیو شاگرد فان گال بود. فان گالی که نت‌برداری‌هایش را هیچ کس در دوران حضورش در بارسلونا از یاد نمی‌برد.
3 سال حضور او در "نوکمپ" سرشار از افتخار بود. یک تیم هلندی کامل که 2 قهرمانی لیگ،1 قهرمانی در جام حذفی و 1 سوپر جام اروپا را برای کاتالان‌ها به ارمغان آورد. در همان دوران او در کنارش مترجمی داشت به نام ژوزه مورینیو؛ کسی که عاشق فوتبال بود و یادگیری. او 3 سال پای صحبت‌های فان گال نشسته، در کنار او در بارسلونا به موفقیت رسیده و با تمجید از مرد هلندی و "بزرگ" خواندن او و بایرن به اعتقادات او احترام گذاشته. اما هیچ وقت راه استاد را نرفته‌است.

فان گال در عین جدی بودن، بسیار آدم خوش اخلاقی است. در بزرگترین تیم‌های باشگاهی و ملی کار کرده و 10 سال قبل از مورینیو به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان رسیده است. درباره مرد پرتغالی هم می‌توان با افتخار حرف زد. قهرمانی با چلسی در انگلیس، قهرمانی با پورتو در لیگ قهرمانان و قهرمانی با اینتر ثابت می‌کند که او آنچه را که باید، یاد گرفته است. در اینکه مورینیو بسیاری از تاکتیک‌های فوتبالی‌اش را از فان گال یاد گرفته، هیچ شکی نیست.

در این شرایط همه چیز از یک فینال عادی در لیگ قهرمانان حکایت می‌کند. یک دیدار عادی میان دو تیم قدرتمند اروپا یعنی بایرن مونیخ و اینترمیلان...اما داستان همین جا جالب و شاید تراژیک می‌شود. فان گال در توصیف مورینیو در دوران مترجم بودنش در بارسا، او را شخصی "فروتن" و علاقه‌مند به "یادگیری" می‌داند. با این حال مورینیو امروز با مورینیو دیروز خیلی تفاوت دارد. سرمربی امروز اینتر بویی از فروتنی نبرده است؛ آدمی خودخواه و متکبر است که از شادی در "نوکمپ" و گفتن این نکته که پیروزی در برابر بارسلونا در نیمه نهایی امسال لیگ قهرمانان اروپا "بهترین پیروزی عمرم" است، ابایی ندارد.

به انتقاد فان گال بابت همین شادی به بدترین شکل می‌تازد و نگرانی مرد هلندی بابت "داور فینال" را به سخره می‌گیرد و در مقابل نگرانی خود را تنها "آتشفشان ایسلند" می‌داند. او هرگز راه استادش را نرفته است؛ به استاد می‌تازد و گرچه از "به آغوش کشیدن قبل و بعد از بازی" حرف می‌زند، خودخواهی بی‌موردش را کنار نمی‌گذارد... او از فان گال فروتنی را یاد نگرفته اما نت‌برداری‌اش را چرا... مورینیو هرگز شاگرد سر به راهی برای فان گال نبوده است...

فان گال در بازی امشب با همان 3-3-4 هلندی‌ معروفش بازی می‌کند و مورینیو هم با 2-4-4 اش. همانطور که افلاطون حرف خودش را می‌زد و "مُثُل" را پایه افکارش قرار می‌داد و ارسطو "قیاس منطقی" و حرف زدن از توانایی‌های "بالقوه" و "بالفعل" را. فان گال حمله خواهد کرد و زیبایی را طلب اما مورینیو دفاع خواهد کرد و نتیجه را طلب...

از رابطه استاد و شاگرد فلسفی همواره با تم احترام همراه با اختلاف سلیقه یاد می‌شود. ارسطو از افلاطون بزرگتر است چون علاوه بر تکیه بر اصول افلاطون، احترام را در اخلاقیاتش جا داده بود...

مورینیو رابطه استاد-شاگردی فوتبالی را تنها با تکیه بر اختلاف سلیقه و ترور شخصیت فان گال جلو برده است... او بر خلاف رسم استاد-شاگردی، احترام را زیر پا گذاشته و تحقیر را جایگزینش کرده است. او حتی اگر بازی فینال را ببرد، هرگز از استادش بهتر نخواهد بود. او خودش را نه شاگرد فان گال که شاگرد هیچ کس نمی‌داند... اما او هنوز هم شاگرد است...

مگر آنکه روی نیمکت قلم و کاغذ و نت‌برداری‌اش را کنار بگذارد...کاری که از فان گال در همان دوران شاگردی یاد گرفته است!

نگاهی به فینال 2010؛تمام تاکتیکی ، سوپر اسپشیال

سايت گل ـ فينال امسال نسبت به سال‌هاي اخير از جذابيت بيشتري برخوردار است. دو تيمي در فينال هستند كه از نظر اكثريت كارشناسان از شانس كمتري براي رسيدن به اين مرحله برخوردار بودند .

ما به فينال‌هاي تمام يا يكپا انگليسي عادت كرده بوديم اما امسال از حضور غول‌هاي ايتاليا و اسپانيا، يوونتوس و آث ميلان و رئال و بارسلونا هم خبري نيست و ضمنا اما جاي آنها را تيم‌‌هاي درجه 2 مثل پورتو يا والنسيا نگرفته اند.

يكپاي فينال تيمي مثل بايرن‌مونيخ است كه شناسنامه فوتبال مطرح آلمان محسوب می شود و ديگري اينترميلان كه همواره قدرت رم فوتبال ايتاليا بوده و در 5 سال اخير به سبب كالچوپولي و شرايط مساعد در فوتبال ايتاليا سروري مي‌كند .

هر دو تيم در سر راه خود همه مدعيان سال‌هاي اخير از پيش رو برداشته‌اند و حضورشان در فينال نشان از زنده بودن فوتبال اروپا دارد كه هيچ سبكي در فوتبال نمي‌تواند تا ابد آقايي كند و سرانجامي دارد و پس از چند سال بايد تجديد نظرهاي اساسي در روش خود وارد كند تا بتواند خود را در كورس قهرماني نگهدارد.

توتال فان خال

لوئیس فان خال در بايرن مونيخ رنساني برپا كرده است .البته او اين شانس را داشت كه حمايت سران باشگاه مثل بكن باوئر فرصت لازم در اختيارش قرار گيرد . و فان خال آخرين نماينده و نظريه‌پرداز سبك فوتبال هلندي(توتال) است و هر جا هم كه حضور داشته ، تأثير اين نوع تفكرات در تيم‌هايش نمايان بوده است؛ اما اين بدين معني نيست كه فان خال از بايرن مونيخ تيمي هلندي ساخته است ؛ نه.. اودر بایرن به تركيبي ايده‌آل از سبك هلندي و سنت‌هاي فوتبال آلمان دست يافته است .مثلا گل دقيقه 94 اوليچ در اره‌نا به منچستر بيش از آنكه به سبك هلندي مديون باشد به سنت جنگ تا آخرين لحظه و تا آخرين نفس فرهنگ و فوتبال آلمان مديون است. فان خال با سود بردن از فوتبال منضبط، فيزيكي و سخت‌كوش آلمان هم به تركيبي ايده‌آل و هم به نمايش كاملي از سبك فوتبال هلندي دست يافته است كه در سال‌هاي اخير كمتر اثري از آن بود و چنانچه باز هم در بايرن بماند از هم اكنون بايد بايرن مونيخ را از مدعيان اصلي قهرماني در سال‌هاي آينده نيز بدانيم.

قبلا توضيح داديم در اين سبك تيم فوتبال به مثابه يك موجود ارگانيك و با حفظ فاصله بين بازيكنان در زمين يكپارچه به جلو و عقب حركت مي‌كند.در بایرن با تصاحب توپ حمله آغاز و با از دست دادن توپ دفاع از همان منطقه آغاز مي‌شود. براي اجراي بخش دفاعي اين فوتبال داشتن يك سانتر فوروارد تكنيكي، فيزيكي با قدرت حفظ توپ و آشنا به كار دفاعي از اهم واجبات است .کسی که بتواند از همان هجده قدم حريف فشار به دفاع حريف را آغاز كند تا تيم فرصت لازم براي عقب‌نشيني و نيز تغيير آرايش هجومي به دفاع را پيدا كند كه بهترين نمونه تاريخي آن يوهان كرويف بوددر تيم آقاي فان خال ؛ اوليچ از عهده ايفاي اين نقش هجومي برآمده است و با اينكه بازي او جز در موارد گلزني به چشم نمي‌آيد.

اين همان نقصي است كه در تيم بارسا كه با اين سبك بازي مي‌كند به چشم مي‌خورد اما نقطه قوت بارسا (پاسكاري‌هاي فشرده) مانع از آن است كه اين نقص نمود پيدا كند با این حال آوردن زلاتان براي رفع اين نقص بود اما هيچگاه نتوانست از نقطه قوت خود استفاده كند. فان خال گرچه ريبري را ندارد اما تيمي كاملا آماده و همه نوع بازيكن براي گشودن گره‌هاي بازي به اضافه اجراي كاملي از سبكي زيبا و جذاب در فوتبال را در اختيار داشته و دارد و حريفي كاملا قدر و جدي براي اينتر ميلان است.

و اما اسپشیال وان

ژوزه مورينيو در فوتبال‌هاي پرتغال، انگليس و ايتاليا نشان داد كه قادر است با هر سبكي تيم تحت هدايتش را به عنوان مدعي مطرح كند و برايش فرقي نمي‌كند فوتبال درجه دو پرتغال باشد يا فوتبال پرتحرك انگليس یا فوتبال دفاعي ايتاليا . اودر كار خود رمزي دارد كه در مربيان ديگر خبري از آن نيست اما مورينيو سبك خاصي را دنبال نمي‌كند ؛ توانايي او در سودبردن از سنت‌هاي فوتبالي هر كشور و ارائه فوتبال مدرني از همان سبك است .

اگر پرتغال كشور اوست بازيكنان فانتزي در تيم او برآمده از تكنيكي پرتغال نقش آفرينان اصلي هستند و در فوتبال انگليس با توجه به سنت‌هاي فوتبال انگليسي مي‌داند كوچكترين باشگاه‌ها هم در زمين خود مدعي هستند پس (0ـ1)هاي معروف چلسي در زمين حريفان نه نشان از فوتبال دفاعي چلسي بلكه برآمده از احترام به نسبت فوتبال انگليس است که تخطي از‌ آن مي‌توانست او را ناكام كند. اواما در زمين خودي حريفان را با نتايج پرگل بدرقه مي‌كند...

در ايتاليا با توجه به سنت فوتبال دفاعي ايتاليا مخصوصاً اينترميلان (بنيانگذار فوتبال دفاعي با هلينو هررا) مي‌داند با تكيه بر اين سنت‌ها مي‌تواند حريفان را از پيش رو بردارد، اما علاه بر توانايي اودر درك و اجراي هر سبك فوتبال او استراتژي خاصي دارد كه نگارنده نظير آن را در هيچ مربي ديگري سراغ ندارد .استراتژي مورینیو «تعيين محل نزاع» است.

آقای خاص اگر با پورتو قدم به جام باشگاه مي‌گذارد با تكيه بر سنت فوتبال تكينكي و فانتزي پرتغال حريفان را وادار به جنگ در ميانه ميدان مي‌كند كه نقطه قوت تيم اوست اگر با چلسي وارد مسابقات مي‌شود تيم او به هنگام تصاحب توپ آنچنان به سرعت در گستره زمين پخش مي‌شود (سنت فوتبال انگليس) انگار او تربيت شده فوتبال انگليس است و اگر با اينتر وارد مسابقات گردد(مثل دو بازي رفت و برگشت بارسا) بازي را به زمين خود كشانده با تكيه به دفاعي منسجم (سنت فوتبال دفاعي ايتاليا) و بدون اشتباه بازي را به پايان مي‌برد .

پیش بینی

فينال امسال از جنسي ديگر است و از هم اكنون مي‌توان حدس زد كه بازي كاملا جديد، جذاب و متفاوت از سال‌هاي پيش را شاهد خواهيم بود؛ اگر چه پيشگويي با توجه به حوادث فوتبال امر غيرعقلايي است اما كفه‌ترازو به نفع اينتر سنگيني مي‌كند... هم به دليل بازي‌هاي روانی و استادانه مورينيو كه آخرين آن به دست آوردن حمايت رئالي‌ها در مادريد است وهم ضعف تاريخي آلمان‌ها در مقابل دفاعهای ايتاليایی.

A.N.A.P
22-05-2010, 00:52
اينترميلان و بايرن مونيخ به دنبال هت تريك

شب بزرگ فوتبال اروپا فرا رسيد و ميليون‌ها يورو خود را آماده انتقال از حساب‌هاي بانکي صنعتي به ورزشي کردند.

اينتر و بايرن در کشور خودشان قهرماني ليگ و جام حذفي را به دست آورده‌اند و اکنون براي کسب سومين جام فصل مي‌کوشند.

اين پنجمين باري است که اسپانيا در شهرهاي مختلفي چون بارسلونا و مادريد ميزبان چنين بازي بزرگي است.

دو تيم بايرن مونيخ آلمان و اينترميلان ايتاليا تاکنون 4 بار برابر يکديگر صف آرايي کرده‌اند.

در سال 1988 در جام باشگاه‌هاي اروپا بايرن مونيخ در خانه خود از اينترميلان با نتيجه 2 بر صفر شکست خورد اما در شهر ميلان اين تيم را با نتيجه 3 بر يک شکست داد.

در سال 2006 نيز، دو تيم رودرروي يکديگر قرار گرفتند و بايرن در بازي رفت به پيروزي 2 بر صفر در ميلان دست يافت و در بازي برگشت نيز به تساوي يک بر يک تن داد.

به طور کلي بايرن مونيخ 14 بار با تيم‌هاي ايتاليايي در ليگ قهرمانان اروپا بازي کرده و در آن به 5 پيروزي، 5 تساوي و 4 شکست دست پيدا کرده است.

اينترميلان نيز 13 بار با تيم‌هاي آلماني بازي کرده و طي آن، به 8 پيروزي، يک تساوي و 4 شکست رسيده است.

14 تيم اروپايي تاکنون در وقت اضافي فينال به قهرماني رسيده‌اند.

بالاترين ميزان گلزني در تاريخ ليگ قهرمانان اروپا متعلق به ليورپول است که در سال 2007 با نتيجه 8 بر صفر برابر بشيکتاش به پيروزي رسيد.

اين در حالي است که بيشترين تعداد گلزني در ديدار بين موناکو و دپورتيوو لاکرونيا رقم خورده و طي آن در سال 2003، نماينده فرانسه با نتيجه 8 بر 3 به پيروزي رسيد.

رود فان نيستلروي همچنان رکورددار گلزني در ليگ قهرمانان اروپا با 12 گل زده در يک فصل است.

رکورد بيشترين تعداد گل زده در يک بازي تا مرز 4 گل زده در اختيار فان باستن در سال 1992، اينزاگي در سال 2000، فان نيستلروي در سال 2004، شوچنکو در سال 2005 و مسي در سال 2010 است.

سريع ترين گل زده در ليگ قهرمانان اروپا را روي ماکاي در دقيقه 10 بازي به ثمر رسانده است.

سريع ترين هت تريک در ليگ قهرمانان نيز در اختيار مايک نويل از بلکبرن راورز در سال 1995 در مدت زمان 9 دقيقه است.

mohsen3544
22-05-2010, 09:14
ایشالا بایرن مونیخ برنده میشه و فردا اینجا با افتخار میایم برای دیگران کری میخونیم:31:

AhmadReza.
22-05-2010, 11:00
وای ... چه شبی میشه امشب....:8:
از همین الان به بایرنی ها تسلیت عرض میکنم..:11:
انشاالله غم آخرتون نباشه...:31:

Ezel
22-05-2010, 11:18
سایت گل - شبکه سه ، امشب مثل همیشه بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا را مستقیم پخش می کند. این برنامه اما علی الظاهر تفاوتی با برنامه های قبلی خواهد داشت چرا که به گفته یکی از دست اندرکاران قرار است با پخش برخی فیلمهای آرشیوی بحث مفصلی درباره بایرن ، اینتر و شیوه بازیهایشان صورت بگیرد.

کارشناس این برنامه حمیدرضا صدر است. مفسری که با شناخت فوق العاده اش از فوتبال روز دنیا به مرور تبدیل به کارشناس اصلی تلویزیون شده تا مارا از شر جملات تکراری آدمهایی که فقط ظاهر فنی دارند راحت کند.

اجرای برنامه فینال چمپیونز مثل همیه با رضاجاودانی است که با توجه به حساسیت جماعت طرفدار فوتبال ایتالیا روی او باید امروز معتدل تر حرف بزند. گزارشگر امشب هم کسی نیست جز عادل فردوسی پور که امیدواریم شب خوبی را پشت سر بگذارد. البته اول از همه خود بازی باید هیجان انگیز باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظر من بهترین ها انتخاب شدند ، فقط اگر پیامهای بازرگانی اجازه دهند .

MehdiAkhbari
22-05-2010, 12:39
هرچند از فردوسي پور بعد از بازي بايزن -منچستر(برگشت) زياد خوشم نمي آد.البته بازم خدا رو شكر كه مزدك رو نداشتن.

Peji2010
22-05-2010, 14:05
به نظر من عادل بهترین گزارشگره. حالا اون سری یه اشتباهی کرد نباید زیاد جدی گرفت!!

MORINIO
22-05-2010, 14:45
منظورتون از اشتباهش همون بود که بعد از گل سوم یونایتد گفت تمام ؟؟!

البته درسته منم ازش توقع نداشتم همچین حرفی بزنه ولی خب یه لحظه اشتباه کرد فکر کرد بازی یونایتد - رم هست!

ولی بهترین ها انتخاب شدن ... خدارو شکر خیابانی گزارشگر نشد که فینال رو زهر میکرد بهمون!

shabkard
22-05-2010, 14:51
من به قدرت المانها ایمان دارم:40:

Alireza_SA
22-05-2010, 15:14
من به قدرت ایتالیایی ها ایمان دارم :40::40::40: